7. veřejné závody přípravek





Datum konání: 16. 6. 2014


Místo konání: Praha


Pořadatel: ASK Slavia Praha


Výsledky zpracoval:



Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (po, 16.6.2014)
Vítr: 2.4m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicola Moroz 06 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 10.24
2 Jakub Dušek 07 ASK Slavia Praha 10.87
3 Lukáš Kadlec 07 PSK Olymp Praha 11.93
4 Filip Čepelák 08 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 12.36

Jiří Kaplan 06 ŠSK ZŠ Filosofská Praha DNP

Adam Kyselka 06 Spartak Praha 4 DNP





Běh 2 (po, 16.6.2014)
Vítr: 1.1m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha 10.39
2 Kryštof Horák 070517 Atletika Jižní Město 10.59
3 Ladislav Šolc 06 SK Aktis Praha 10.75
4 Vojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská 12.01
5 Jan Dědeček 07 AK Chotěšov 12.77
6 Kryštof Fibír 08 ASK Slavia Praha 12.89





Běh 3 (po, 16.6.2014)
Vítr: 0.8m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Palata 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.61
2 Andrej Čislák 07 SK Aktis Praha 11.16
3 Alexandr Mráz 08 PSK Olymp Praha 11.75

Štěpán Příhoda 06 PSK Olymp Praha DNP

Oskar Pavlík 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice DNP

Ajoke Dissou 07 Spartak Praha 4 DNP

Jakub Dušek 07 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (po, 16.6.2014)
Vítr: 1.4m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská 10.44
2 Jan Pavlata 06 AK Chotěšov 11.48
3 David Krtouš 061115 Atletika Jižní Město 11.58
4 David Smeták 08 ASK Slavia Praha 11.92

Jakub Hlaváč 08 Atletika Jižní Město DNP





60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (po, 16.6.2014)
Vítr: 1.2m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Jára 04 Spartak Praha 4 09.78
2 Jan Král 04 Spartak Praha 4 10.21
3 Hugo Danel 05 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 10.28
4 Libor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.66
5 Jakub Čermák 03 Spartak Praha 4 10.91
6 Adam Schejbal 04 Spartak Praha 4 10.93
7 Alexandr Shaw 04 PSK Olymp Praha 11.24

Sam Koller 05 ŠSK ZŠ Filosofská Praha DNP





Běh 2 (po, 16.6.2014)
Vítr: 1.3m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich Kubát 04 ASK Slavia Praha 09.60
2 Filip Jelínek 04 ASK Slavia Praha 09.99
3 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 10.17
4 Alessandro Vaccino 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.33
5 Jiří Kadleček 05 ŠAK Novoborská Praha 10.37
6 Eliáš Hager 05 ASK Slavia Praha 10.38
7 Šimon Bohman 03 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 10.58

Dan Nejedlý 04 Atletika Jižní Město DNP





Běh 3 (po, 16.6.2014)
Vítr: 2.2m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Veselý 04 ŠAK Novoborská Praha 09.27
2 Aleš Holeček 040206 AK Chotěšov 09.41
3 Matěj Řeháček 03 ASK Slavia Praha 09.57
5 Václav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 11.04
6 Filip Zánovec 04 SK Aktis Praha 11.52

Jakub Srnec 041117 Atletika Jižní Město DNP

Jakub Šoun 03 SK Aktis Praha DNP





Běh 4 (po, 16.6.2014)
Vítr: 0.2m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Krýda 03 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 09.59
2 Patrik Buzický 05 ŠAK Novoborská Praha 10.69
3 Matěj Čermák 03 ASK Slavia Praha 10.74
4 Lukáš Myslín 03 ASK Slavia Praha 10.81

Denis Tesař 04 ŠSK ZŠ Filosofská Praha DNP

Josef Metzner 040119 Atletika Jižní Město DNP

Jakub Metzner 040119 Atletika Jižní Město DNP

David Vaců 03 ŠAK Novoborská Praha DNP





Běh 5 (po, 16.6.2014)
Vítr: 0.8m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Buriánek 03 ASK Slavia Praha 10.45
2 Tomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha 10.70
3 František Dohnal 03 ASK Slavia Praha 10.71
4 Michal Živný 05 ASK Slavia Praha 10.78
5 Matyáš Zakouřil 04 ASK Slavia Praha 10.87
6 Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha 10.96

Pavel Jakl 980623 ASK Slavia Praha DNP

Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha DNP





Běh 6 (po, 16.6.2014)
Vítr: 0.8m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Trnka 05 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 09.26
2 Lukáš Trnka 05 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 09.27
3 Jan Berounský 04 Atletický školní klub Mazurská 09.52
4 Filip Šmída 03 Atletický školní klub Mazurská 10.11
5 Daniel Gaura 03 Atletický školní klub Mazurská 10.32
6 Jan Dvořák 03 Atletický školní klub Mazurská 10.91
7 Matěj Miřejovský 03 Atletický školní klub Mazurská 11.32
8 Jakub Stodůlka 03 Atletický školní klub Mazurská 11.59





Běh 7 (po, 16.6.2014)
Vítr: -0.1m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha 09.65
2 Šimon Vašut 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.92
3 Daniel Kettner 04 SK Aktis Praha 10.57
4 Filip David 03 ASK Slavia Praha 10.58
5 Ondřej Švihel 03 Atletický školní klub Mazurská 10.73
6 Jakub Šebek 05 Spartak Praha 4 10.74
7 Martin Děvěr 04 Atletický školní klub Mazurská 10.82
8 Hugo Malý 05 PSK Olymp Praha 11.10





Běh 8 (po, 16.6.2014)
Vítr: 0.9m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 09.19
2 Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město 09.58
3 Akin Dissou 04 Spartak Praha 4 09.59
4 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 09.92
5 Kryštof Šejnost 05 ASK Slavia Praha 10.13
6 Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 10.56

Sebastian Vopěnka 030710 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Ondřej Obleser 050606 AK Chotěšov DNP





Běh 9 (po, 16.6.2014)
Vítr: 1.2m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Ponechal 03 Atletika Jižní Město 10.25
2 Benedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha 10.44
3 Přemysl Vrána 04 ASK Slavia Praha 10.49
4 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha 10.51
5 Ondřej Malý 04 Atletika Jižní Město 10.65
6 Jaroslav Šácha 050818 Atletika Jižní Město 11.09
7 Ondřej Veselý 06 PSK Olymp Praha 11.55





60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (po, 16.6.2014)
Vítr: 1.0m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.39
2 Denisa Karbanová 06 PSK Olymp Praha 11.08
3 Kateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha 11.36
4 Anna Fialová 06 Spartak Praha 4 11.66
5 Leontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha 12.28
6 Denisa Pavlatová 06 AK Chotěšov 13.06

Kateřina Dušková 06 ASK Slavia Praha DNP

Kristýna Klesnilová 986028 Spartak Praha 4 DNP





Běh 2 (po, 16.6.2014)
Vítr: 1.2m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Láchová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.69
2 Anežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha 10.94
3 Kateřina Krajčovičová 06 AK Chotěšov 11.58
4 Eliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.61
5 Adéla Hofmanová 06 ASK Slavia Praha 11.83
6 Veronika Veselá 06 ŠAK Novoborská Praha 11.94
7 Barbora Pflegerová 07 ŠAK Novoborská Praha 11.95
8 Nela Hronková 06 ASK Slavia Praha 11.97





Běh 3 (po, 16.6.2014)
Vítr: 0.1m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Terezie Táborská 06 ASK Slavia Praha 09.90
2 Kateřina Žohová 07 ASK Slavia Praha 10.53
3 Nela Franková 06 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 10.62
4 Anna Obuškevičová 06 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 10.91
5 Bára Malivánková 065803 Atletika Jižní Město 10.95
6 Klára Besedová 07 ASK Slavia Praha 12.81
7 Hana Ptáčková 075801 Atletika Jižní Město 13.02
7 Ema Velenská 08 Spartak Praha 4 13.02





Běh 4 (po, 16.6.2014)
Vítr: -0.2m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aja Dissou 07 Spartak Praha 4 11.74
2 Edita Klapáčová 07 Spartak Praha 4 12.30
3 Natálie Fierla 07 ŠAK Novoborská Praha 12.81





60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (po, 16.6.2014)
Vítr: 1.2m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Balcerová 04 ASK Slavia Praha 10.57
2 Agáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha 10.68
3 Anežka Jelínková 05 Spartak Praha 4 10.88
4 Eva Švecová 05 ŠAK Novoborská Praha 11.39
5 Natálie Filipová 002005 ASK Slavia Praha 11.58

Veronika Štastná 002004 ŠSK ZŠ Filosofská Praha DNP

Andrea Bulantová 04 ASK Slavia Praha DNP

Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (po, 16.6.2014)
Vítr: -0.6m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 09.54
2 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha 09.69
3 Michaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha 10.30
4 Veronika Hanzlíková 03 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 10.47
5 Nikola Skalická 04 ASK Slavia Praha 10.96
6 Beáta Brychová 05 ŠAK Novoborská Praha 11.24
7 Veronika Ptáčková 055502 Atletika Jižní Město 11.68
8 Krulišová 04 ASK Slavia Praha 11.84





Běh 3 (po, 16.6.2014)
Vítr: 0.9m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Štěpánková 03 ASK Slavia Praha 09.98
2 Kristýna Migorová 002004 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 10.34
3 Karolína Šťastná 04 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 11.30
4 Isolda Steindlerová 05 PSK Olymp Praha 11.37
5 Stella Ottová 05 PSK Olymp Praha 11.44
6 Alice Franzová 002003 ASK Slavia Praha 11.49

Anna Růžičková 002003 ASK Slavia Praha DNP

Stela Jirglová 05 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (po, 16.6.2014)
Vítr: 2.3m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha 09.08
2 Stella Chalupová 002004 ŠAK Novoborská Praha 09.67
3 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 09.84
4 Adéla Tvrdková 002003 ASK Slavia Praha 10.64
5 Josefína Fibírová 05 ASK Slavia Praha 10.85

Kateřina Malcová 03 SC Radotín Praha DNP

Molnárová 03 ASK Slavia Praha DNP





Běh 5 (po, 16.6.2014)
Vítr: 0.8m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 09.88
2 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha 09.90
3 Julie Durychová 05 ASK Slavia Praha 10.49
4 Adéla Trnková 04 ŠAK Novoborská Praha 10.62
5 Adéla Bartošová 046014 Univerzitní sportovní klub Praha 11.17

Romana Chmelařová 055905 Atletika Jižní Město DNP

Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město DNP

Tereza Malcová 03 SC Radotín Praha DNP





Běh 6 (po, 16.6.2014)
Vítr: 1.0m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rebecca Szabó 002003 ASK Slavia Praha 10.70
2 Valentina Ondřejovská 04 ASK Slavia Praha 10.89
3 Adriana Morenová 002004 ŠAK Novoborská Praha 11.14
4 Ella Jelínková 05 PSK Olymp Praha 11.18
5 Barbora Velenská 04 Spartak Praha 4 11.23

Eliška Balcerová 05 ASK Slavia Praha DNP

Michaela Knotková 046125 Atletika Jižní Město DNP





Běh 7 (po, 16.6.2014)
Vítr: 0.7m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adriana Francová 05 Atletika Jižní Město 10.26
2 Nikol Čadová 05 ŠAK Novoborská Praha 10.82
3 Kristýna Kukulská 05 ASK Slavia Praha 11.09
4 Vendula Kadlecová 05 ASK Slavia Praha 12.07

Adélka Krtoušová 055327 Atletika Jižní Město DNP

Nela Zavadilová 055306 Atletika Jižní Město DNP

Karolína Fajcová 966112 ASK Slavia Praha DNP

Sára Noasová 05 Spartak Praha 4 DNP





Běh 8 (po, 16.6.2014)
Vítr: -0.9m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha 09.27
2 Alžběta Příhodová 04 PSK Olymp Praha 09.65
3 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 09.86
4 Veronika Buriánková 03 ASK Slavia Praha 09.97
5 Veronika Gregorová 04 ASK Slavia Praha 10.33
6 Anežka Holková 055430 PSK Olymp Praha 10.65
7 Adéla Haasová 04 PSK Olymp Praha 10.78

Zavadilová 04 ASK Slavia Praha DNP





Běh 9 (po, 16.6.2014)
Vítr: 1.8m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 09.45
2 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha 09.72
3 Michaela Jindrová 056206 SC Radotín Praha 09.94
4 Rozálie Mrázová 045529 PSK Olymp Praha 10.63
5 Michaela Buriánková 05 ASK Slavia Praha 10.94
6 Eva Caldrová 04 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 11.05

Jebavá 002004 ASK Slavia Praha DNP





Běh 10 (po, 16.6.2014)
Vítr: 1.0m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.07
2 Karolína Valentová 04 ASK Slavia Praha 10.96
3 Aneta Felcmanová 04 ASK Slavia Praha 11.82
4 Alžběta Balcarová 04 ASK Slavia Praha 12.87





600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (po, 16.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Hurdálek 060228 Atletika Jižní Město 2:11.75
2 Adam Kyselka 06 Spartak Praha 4 2:13.77
3 Filip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha 2:15.31
4 Nicola Moroz 06 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 2:19.29
5 Ondřej Novák 06 ASK Slavia Praha 2:19.39
6 Karel Štegl 06 ASK Slavia Praha 2:22.10
7 Matěj Hercík 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:26.23
8 Kryštof Horák 070517 Atletika Jižní Město 2:27.13
9 Radim Mušák 002008 ŠAK Novoborská Praha 2:29.65
10 Jan Zitko 07 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:34.79
11 Michael Cissé 06 ASK Slavia Praha 2:35.10
12 Tomáš Znamenáček 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:35.30
13 Adam Hejna 07 ASK Slavia Praha 2:36.40
14 Jan Pelant 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:41.77
15 Richard Navara 07 ASK Slavia Praha 2:47.91
16 Adam Smeták 07 ASK Slavia Praha 2:51.98

Jakub Hlaváč 08 Atletika Jižní Město DNP

Andrej Čislák 07 SK Aktis Praha DNP





600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (po, 16.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bára Malivánková 065803 Atletika Jižní Město 2:17.37
2 Laura Záveská 06 ASK Slavia Praha 2:20.15
3 Agáta Hofmanová 06 ASK Slavia Praha 2:21.47
4 Sára Dolejšová 075606 Atletika Jižní Město 2:21.55
5 Laura Mikulášková 06 ASK Slavia Praha 2:27.41
6 Eliška Hríbová 06 ASK Slavia Praha 2:33.09
7 Klaudie Šrankotová 06 ASK Slavia Praha 2:35.39
8 Anna Štěpánková 07 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 2:36.86
9 Anna Obuškevičová 06 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 2:39.19
10 Stela Jirglová 05 ASK Slavia Praha 2:41.38
11 Edita Klapáčová 07 Spartak Praha 4 2:41.84
12 Jana Jindřišková 06 ASK Slavia Praha 3:01.10

Anna Jarošová 07 ŠSK ZŠ Filosofská Praha DNP

Ilona Marková 06 ASK Slavia Praha DNP

Elei Černá 06 ASK Slavia Praha DNP

Kateřina Černá 06 ASK Slavia Praha DNP

Lena Halilovič 05 SK Aktis Praha DNP





800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (po, 16.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 2:43.69
2 Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha 2:50.65
3 Adam Maštalíř 04 Atletický školní klub Mazurská 3:01.58
4 Eliáš Hager 05 ASK Slavia Praha 3:02.75
5 Ondřej Ponechal 03 Atletika Jižní Město 3:07.96
6 Filip Snížek 03 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 3:10.70
7 Martin Kopenec 05 ASK Slavia Praha 3:16.57
8 Adam Kokeš 03 Atletický školní klub Mazurská 3:21.08
9 Albert Kukla 05 ŠAK Novoborská Praha 3:22.24
10 Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 3:22.93
11 Lukáš Trnka 05 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 3:36.74
12 Tomáš Kopecký 05 ASK Slavia Praha 3:44.10

Sam Koller 05 ŠSK ZŠ Filosofská Praha DNP

Jáchym Vlachynský 03 Atletika Jižní Město DNP





Běh 2 (po, 16.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon

Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město 2:47.57

Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 2:48.58

Alexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město 2:49.98

Jindřich Kubát 04 ASK Slavia Praha 2:50.07

Pavel Dědek 04 Spartak Praha 4 2:56.87

Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 2:58.16

Pavel Krýda 03 ŠAK Novoborská Praha 3:00.36

Daniel Červenka 04 ASK Slavia Praha 3:02.34

Patrik Buzický 05 ŠAK Novoborská Praha 3:03.24

Dominik Průša 04 ASK Slavia Praha 3:05.21

Jakub Hercík 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:06.21

Vojtěch Sochorovský 04 SK Aktis Praha 3:13.50

Benedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha 3:18.84

Filip Zánovec 04 SK Aktis Praha 3:25.25

Jakub Srnec 041117 Atletika Jižní Město 3:26.01

Alexandr Shaw 04 PSK Olymp Praha 3:32.19





800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (po, 16.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha 2:53.31
2 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:55.45
3 Kateřina Kudělová 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:02.29
4 Alžběta Příhodová 04 PSK Olymp Praha 3:04.58
5 Kateřina Šimáčková 04 ASK Slavia Praha 3:05.01
6 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 3:10.03
7 Hej Laura De 04 ASK Slavia Praha 3:13.82
8 Viktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 3:15.86
9 Klára Pečená 04 Atletický školní klub Mazurská 3:18.74
10 Mariana Tomasová 05 ŠAK Novoborská Praha 3:31.56
11 Johanka Burdová 05 ASK Slavia Praha 3:41.83
12 Lena Halilovič 05 SK Aktis Praha 3:52.63

Jebavá 002004 ASK Slavia Praha DNP

Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (po, 16.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:39.27
2 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 2:51.20
3 Tereza Nosková 04 ŠAK Novoborská Praha 3:08.50
4 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 3:12.27
5 Andrea Bulantová 04 ASK Slavia Praha 3:17.45
6 Jolana Charousková 05 ASK Slavia Praha 3:25.83

Krulišová 04 ASK Slavia Praha DNP

Zavadilová 04 ASK Slavia Praha DNP

Molnárová 03 ASK Slavia Praha DNP

Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha DNP

Adriana Francová 05 Atletika Jižní Město DNP

Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Tereza Malcová 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice DNP

Alžběta Balcarová 04 ASK Slavia Praha DNP

Kateřina Kameníková 05 ŠAK Novoborská Praha DNP





Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)








Finále 1 (po, 16.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Hercík 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3.02
2 Adam Kyselka 06 Spartak Praha 4 2.96
3 Matěj Palata 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2.79
4 Jan Pavlata 06 AK Chotěšov 2.61
5 Jan Zitko 07 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.45
6 Adam Hejna 07 ASK Slavia Praha 2.37
7 Jan Dědeček 07 AK Chotěšov 2.24
8 David Smeták 08 ASK Slavia Praha 1.96
9 Vojtěch Fábry 07 ASK Slavia Praha 1.76
10 Matěj Všetečka 08 PSK Olymp Praha 1.67





Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)








Finále 1 (po, 16.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Trnka 05 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 3.92
2 Aleš Holeček 040206 AK Chotěšov 3.62
3 Filip Šmída 03 Atletický školní klub Mazurská 3.62
4 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 3.60
5 Matěj Řeháček 03 ASK Slavia Praha 3.59
6 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 3.54
7 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 3.53
8 Jakub Hercík 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3.50
9 Martin Malář 03 ASK Slavia Praha 3.49
10 Přemysl Vrána 04 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 3.41
11 Daniel Gaura 03 Atletický školní klub Mazurská 3.36

Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 3.36
13 Michal Jára 04 Spartak Praha 4 3.35
13 Jakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha 3.35
15 Kryštof Šejnost 05 ASK Slavia Praha 3.34
16 Tomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha 3.33
17 Ondřej Ponechal 03 Atletika Jižní Město 3.30
18 Matěj Pošíval 03 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 3.27
19 David Vaců 03 ŠAK Novoborská Praha 3.26
20 Akin Dissou 04 Spartak Praha 4 3.23
21 Daniel Hugo 05 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 3.21
22 Filip Jelínek 04 ASK Slavia Praha 3.20
23 Ondřej Malý 04 Atletika Jižní Město 3.19
24 Matyáš Zakouřil 04 ASK Slavia Praha 3.16
25 Michal Živný 05 ASK Slavia Praha 3.14
26 Adam Schejbal 04 Spartak Praha 4 3.11
27 David Jašek 04 Atletický školní klub Mazurská 3.10
27 Pavel Dědek 04 Spartak Praha 4 3.10
29 Jakub Srnec 041117 Atletika Jižní Město 3.05
30 Natanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub Praha 3.03
31 Ondřej Švihel 03 Atletický školní klub Mazurská 3.00
31 Matěj Čermák 03 ASK Slavia Praha 3.00
32 Jan Berounský 04 Atletický školní klub Mazurská 3.00
33 Jakub Stodůlka 03 Atletický školní klub Mazurská 3.00
35 Šimon Bohman 03 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 2.98
36 Hugo Malý 05 PSK Olymp Praha 2.95
37 Filip Kasan 04 ASK Slavia Praha 2.90
37 Lukáš Myslín 03 ASK Slavia Praha 2.90
38 Martin Děvěr 04 Atletický školní klub Mazurská 2.90
40 Daniel Kettner 04 SK Aktis Praha 2.89
40 Libor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 2.89
42 Jeroným Hanuška 05 Univerzitní sportovní klub Praha 2.87
43 František Dohnal 03 Univerzitní sportovní klub Praha 2.86
44 Vojtěch Sochorovský 04 SK Aktis Praha 2.84
45 Jiří Kadleček 05 ŠAK Novoborská Praha 2.76
46 Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město 2.73
47 Martin Matelka 05 ASK Slavia Praha 2.67
48 Alessandro Vacciono 05 Univerzitní sportovní klub Praha 2.62
49 Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha 2.56
50 Jan Dvořák 03 Atletický školní klub Mazurská 2.49
51 Tomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub Praha 2.48
52 Jakub Čermák 03 Spartak Praha 4 2.47
53 Václav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 2.40
54 Matěj Miřejovský 03 Atletický školní klub Mazurská 2.39
55 Ondřej Veselý 06 PSK Olymp Praha 2.30

Jan Poděbradský 04 SK Aktis Praha NM





Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)








Finále 1 (po, 16.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Terezie Táborská 06 ASK Slavia Praha 3.21
2 Eliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3.19
3 Agáta Hofmanová 06 ASK Slavia Praha 2.99
4 Nela Franková 06 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 2.98
5 Anežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha 2.69
6 Sára Dolejšová 075606 Atletika Jižní Město 2.69
7 Denisa Karbanová 06 PSK Olymp Praha 2.67
8 Laura Mikulášková 06 ASK Slavia Praha 2.67
9 Aja Dissou 07 Spartak Praha 4 2.64
10 Tereza Láchová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2.63
11 Anna Fialová 06 Spartak Praha 4 2.61
12 Barbora Vlčková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2.60
13 Eliška Balcerová 05 ASK Slavia Praha 2.57
14 Nela Hronková 06 ASK Slavia Praha 2.48
15 Bára Malivánková 065803 Atletika Jižní Město 2.47
16 Karolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2.35
17 Kateřina Krajčovičová 06 AK Chotěšov 2.27
18 Klára Besedová 07 ASK Slavia Praha 2.14
19 Matylda Haasová 06 PSK Olymp Praha 2.06
20 Barbora Pflegerová 07 ŠAK Novoborská Praha 2.01
21 Hana Ptáčková 075801 Atletika Jižní Město 1.99
22 Ema Velenská 08 Spartak Praha 4 1.97
23 Nikolka Brejlová 07 ASK Slavia Praha 1.93
24 Natálie Fierla 07 ŠAK Novoborská Praha 1.85
25 Kristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1.79
26 Denisa Pavlatová 06 AK Chotěšov 1.73

Karolína Jarošová 06 ŠSK ZŠ Filosofská Praha DNP





Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)








Finále 1 (po, 16.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 3.86
2 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 3.73
3 Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha 3.66
4 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 3.56
5 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 3.52
6 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha 3.52
7 Pavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 3.50
8 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha 3.49
9 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 3.46
10 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 3.41
11 Michaela Vlčková 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3.39
12 Agáta Štěpánková 03 ASK Slavia Praha 3.37
13 Rebecca Szabó 002003 ASK Slavia Praha 3.35
14 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha 3.32
15 Veronika Šťastná 04 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 3.26
16 Veronika Buriánková 03 ASK Slavia Praha 3.24
17 Michaela Jindrová 056206 SC Radotín Praha 3.23
18 Stella Chaloupková 04 ŠAK Novoborská Praha 3.23
19 Veronika Gregorová 04 ASK Slavia Praha 3.22
20 Kateřina Šimáčková 04 ASK Slavia Praha 3.21
21 Eliška Balcerová 05 ASK Slavia Praha 3.19
22 Kristýna Migová 04 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 3.16
23 Hej Laura De 04 ASK Slavia Praha 3.14
24 Veronika Hanzlíková 03 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 3.12
25 Agáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha 3.10
26 Adéla Tvrdková 03 ASK Slavia Praha 3.07
27 Kristýna Znamenáčková 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3.07
28 Andrea Bulantová 04 ASK Slavia Praha 3.06
29 Eva Caldrová 04 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 3.05
30 Michaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha 3.05
31 Adéla Trnková 05 ASK Slavia Praha 3.04
32 Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město 3.03
33 Jolana Charousková 05 ASK Slavia Praha 2.97
34 Mariana Tomasová 05 ŠAK Novoborská Praha 2.94
35 Karolína Valentová 04 ASK Slavia Praha 2.93
36 Marie Mourková 04 ŠAK Novoborská Praha 2.92
36 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha 2.92
38 Anežka Jelínková 05 Spartak Praha 4 2.82
39 Viktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 2.78
40 Adriana Francová 05 Atletika Jižní Město 2.73
41 Michaela Buriánková 05 ASK Slavia Praha 2.73
42 Anežka Holková 055430 PSK Olymp Praha 2.70
43 Stella Ottová 05 PSK Olymp Praha 2.70
44 Ella Jelínková 05 PSK Olymp Praha 2.63
45 Jebavá ASK 04 Slavia Praha 2.62
46 Johanka Burdová 05 ASK Slavia Praha 2.60
47 Adriana Morenová 04 ŠAK Novoborská Praha 2.60
48 Josefína Fibírová 05 ASK Slavia Praha 2.56
49 Eva Švecová 05 ŠAK Novoborská Praha 2.54
50 Barbora Velenská 05 Spartak Praha 4 2.53
51 Krulišová ASK 04 Slavia Praha 2.52
52 Isolda Steindlerová 05 PSK Olymp Praha 2.46
53 Valentina Ondřejovská 04 ASK Slavia Praha 2.43
54 Vendula Kadlecová 05 ASK Slavia Praha 2.32
55 Natálie Filipová 05 ASK Slavia Praha 2.29
56 Aneta Felcmanová 04 ASK Slavia Praha 2.23
57 Beáta Brychová 05 ŠAK Novoborská Praha 2.19
58 Adéla Bartošová 046014 Univerzitní sportovní klub Praha 2.13
59 Lena Halilovič 05 SK Aktis Praha 2.13
60 Lucie Horáková 05 AK Chotěšov 2.09
61 Alžběta Balcarová 04 ASK Slavia Praha 1.96

Zavadilová ASK 04 Slavia Praha NM

Molnárová ASK 03 Slavia Praha NM

Kateřina Malcová 03 SC Radotín Praha NM




Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)






Finále 1 (po, 16.6.2014)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Hurdálek 060228 Atletika Jižní Město 27.42
2 Karel Štegl 06 ASK Slavia Praha 25.77
3 František Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská 25.36
4 Kryštof Horák 07 ASK Slavia Praha 22.80
5 David Krtouš 061115 Atletika Jižní Město 22.30
6 Radim Hušák 08 ŠAK Novoborská Praha 21.52
7 Tomáš Znamenáček 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 19.36
8 Alexandr Mráz 08 ASK Slavia Praha 18.17
9 Jan Pelant 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 17.96
10 Michael Cissé 06 ASK Slavia Praha 17.41
11 Lukáš Kadlec 07 PSK Olymp Praha 16.87
12 Jakub Dušek 07 ASK Slavia Praha 16.82
13 Filip Čepelák 08 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 16.25
14 Tomáš Polanecký 06 ASK Slavia Praha 15.72
15 Vojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská 15.35
16 Adam Smeták 07 ASK Slavia Praha 14.35
17 Kryštof Fibír 08 ASK Slavia Praha 12.63
18 Ladislav Šolc 06 SK Aktis Praha 11.20
19 Richard Navara 07 ASK Slavia Praha 10.54

Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha DNP

Jakub Hlaváč 08 Atletika Jižní Město DNP

Jiří Kaplan 06 ŠSK ZŠ Filosofská Praha DNP

Ondřej Novák 06 ASK Slavia Praha DNP





Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)








Finále 1 (po, 16.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha 38.89
2 Jakub Šebek 05 Spartak Praha 4 37.40
3 Lukáš Veselý 04 ŠAK Novoborská Praha 36.55
4 Martin Malář 03 ASK Slavia Praha 36.23
5 Dominik Průša 04 ASK Slavia Praha 32.82
6 Filip Snížek 03 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 32.73
7 Alexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město 29.46
8 Natanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub Praha 29.25
9 David Jašek 04 Atletický školní klub Mazurská 28.11
10 Matěj Pošíval 03 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 27.37
11 Adam Maštalíř 04 Atletický školní klub Mazurská 26.86
12 Jeroným Hanuška 05 Univerzitní sportovní klub Praha 25.84
13 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 25.11
14 Jakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha 24.74
15 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha 24.71
16 Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 24.30
17 Daniel Červenka 04 ASK Slavia Praha 23.51
18 Jan Buriánek 03 ASK Slavia Praha 23.35
19 Tomáš Mourek 04 Atletický školní klub Mazurská 23.15
20 Martin Kopenec 05 ASK Slavia Praha 22.30
21 Albert Kukla 05 ŠAK Novoborská Praha 21.63
22 Ondřej Malý 04 Atletika Jižní Město 20.63
23 Filip David 03 ASK Slavia Praha 20.21
24 Šimon Vašut 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 20.18
25 Tomáš Kopecký 05 ASK Slavia Praha 18.42
26 Adam Kokeš 03 Atletický školní klub Mazurská 17.63
27 Jaroslav Šácha 050818 Atletika Jižní Město 15.36
28 Martin Metelka 05 ASK Slavia Praha 15.03
29 Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 11.86
30 Tomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub Praha 11.36

Filip Kasan 04 ASK Slavia Praha DNP

Jan Vlachynský 03 Atletika Jižní Město DNP

Josef Metzner 040119 Atletika Jižní Město DNP

Jakub Metzner 040119 Atletika Jižní Město DNP

Kryštof Krbec 050414 Atletika Jižní Město DNP

Ondřej Obleser 050606 AK Chotěšov DNP

Kryštof Šejnost 05 ASK Slavia Praha DNP

Jakub Mostecký 020113 Atletika Jižní Město DNP





Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)








Finále 1 (po, 16.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Vlčková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 19.60
2 Anna Štěpánková 07 ŠSK ZŠ Filosofská Praha 17.36
3 Laura Záveská 06 ASK Slavia Praha 16.75
4 Adéla Hofmanová 06 ASK Slavia Praha 14.60
5 Veronika Veselá 06 ŠAK Novoborská Praha 14.10
6 Kristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.50
7 Leontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha 12.40
8 Klaudie Šrankotová 06 ASK Slavia Praha 12.12
9 Kateřina Žohová 07 ASK Slavia Praha 09.95
10 Jana Jindřišková 06 ASK Slavia Praha 08.50
11 Nikolka Brejlová 07 ASK Slavia Praha 07.30
12 Eliška Hríbová 06 ASK Slavia Praha 07.07

Ilona Marková 06 ASK Slavia Praha DNP

Elei Černá 06 ASK Slavia Praha DNP

Kateřina Černá 06 ASK Slavia Praha DNP





Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)








Finále 1 (po, 16.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Vlčková 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 39.06
2 Tereza Nosková 04 ŠAK Novoborská Praha 32.40
3 Rozálie Mrázová 045529 PSK Olymp Praha 30.21
4 Marina Pelantová 05 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 28.91
5 Alice Franzová 002003 ASK Slavia Praha 28.50
6 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha 28.20
7 Klára Pečená 04 Atletický školní klub Mazurská 27.90
8 Kateřina Kudělová 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 25.81
9 Julie Durychová 05 ASK Slavia Praha 24.76
10 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 24.72
11 Nikol Čadová 05 ŠAK Novoborská Praha 21.60
12 Kristýna Kukulská 05 ASK Slavia Praha 21.24
13 Kristýna Znamenáčková 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 19.20
14 Nikola Skalická 04 ASK Slavia Praha 17.88
15 Aneta Mírovská 05 ŠAK Novoborská Praha 13.90
16 Veronika Ptáčková 055502 Atletika Jižní Město 12.52
17 Lucie Horáková 05 AK Chotěšov 10.47
18 Jebavá ASK 002004 Slavia Praha 10.21

Eva Caldrová 04 ŠSK ZŠ Filosofská Praha DNP

Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha DNP

Romana Chmelařová 055905 Atletika Jižní Město DNP

Nela Zavadilová 055306 Atletika Jižní Město DNP

Tereza Malcová 03 ASK Slavia Praha DNP