Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň






Datum konání: 14. 6. 2014



Místo konání: Vlašim



Pořadatel: TJ Spartak Vlašim



Výsledky zpracoval: Irena Fišerová



Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 14.6.2014)
Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Nádhera 000609 Karlovarský kraj 07.38
2 Eliáš Urban 000211 Jihomoravský kraj 07.48
3 Michal Maček 000602 Praha 07.52
4 Jan Němeček 99 Zlínský kraj 07.54
5 Daniel Vejražka 000511 Ústecký kraj 07.60
6 Tomáš Popelka 990423 Pardubický kraj 07.68
7 Jakub Raabe 00 Královéhradecký kraj 07.81






Rozběh 2 (so, 14.6.2014)
Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Bárta 000205 Jihočeský kraj 07.32
2 Jan Beneš 000616 Praha 07.50
3 Pavel Halíř 000425 Královéhradecký kraj 07.69
4 Lukáš Hvasta 990625 Jihomoravský kraj 07.70
5 Ondřej Kadlec 000309 Vysočina 07.75
6 David Štiblický 000617 Ústecký kraj 07.76
7 Daniel Bezucha 990716 Středočeský kraj 07.97






Rozběh 3 (so, 14.6.2014)
Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Hána 990417 Zlínský kraj 07.37
2 David Drštička 000228 Olomoucký kraj 07.43
3 Jan Vácha 990323 Moravskoslezský kraj 07.49
4 Lukáš Kubík 990504 Pardubický kraj 07.76
5 Michal Mrkva 990517 Vysočina 07.88
6 David Špůrek 00 Olomoucký kraj 08.29
MS Jan Kramoliš 99 Moravskoslezský kraj 07.71






Rozběh 4 (so, 14.6.2014)
Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Trafina 990508 Liberecký kraj 07.41
2 Filip Kaštovský 990106 Moravskoslezský kraj 07.58
3 Michal Rehoř 00 Jihočeský kraj 07.64
4 Zdeněk Merhout 000320 Plzeňský kraj 07.75
5 Dominik Tesař 990424 Plzeňský kraj 07.78
6 Vladimír Velíšek 991206 Liberecký kraj 08.06
7 Tomáš Kůtek 991016 Karlovarský kraj 08.18
MS Jakub Brož 00 Jihočeský kraj 08.02






60 m - Žáci (Finále)










Finále A (so, 14.6.2014)
Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Nádhera 000609 Karlovarský kraj 07.29
2 Filip Bárta 000205 Jihočeský kraj 07.29
3 Šimon Hána 990417 Zlínský kraj 07.32
4 David Drštička 000228 Olomoucký kraj 07.33
5 Jan Trafina 990508 Liberecký kraj 07.41
6 Eliáš Urban 000211 Jihomoravský kraj 07.46






Finále B (so, 14.6.2014)
Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vácha 990323 Moravskoslezský kraj 07.44
2 Jan Beneš 000616 Praha 07.46
3 Michal Maček 000602 Praha 07.49
4 Filip Kaštovský 990106 Moravskoslezský kraj 07.53
5 Daniel Vejražka 000511 Ústecký kraj 07.55
6 Jan Němeček 99 Zlínský kraj 07.61






60 m - Žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 14.6.2014)
Vítr: +0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Praha 07.80
2 Tereza Škodová 995811 Královéhradecký kraj 08.02
3 Markéta Štolová 006001 Ústecký kraj 08.16
4 Edita Sklenská 995402 Jihomoravský kraj 08.23
5 Kristýna Mrzenová 005417 Ústecký kraj 08.25
6 Nelly Hošková 995311 Královéhradecký kraj 08.30
7 Tereza Urbanová 005620 Jihočeský kraj 08.48






Rozběh 2 (so, 14.6.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Terezie Blanářová 995214 Jihomoravský kraj 08.04
2 Anna Kozáková 996106 Plzeňský kraj 08.08
3 Andrea Pondělíčková 996001 Středočeský kraj 08.20
4 Aneta Palaštuková 005214 Liberecký kraj 08.23
5 Veronika Růžičková 005313 Moravskoslezský kraj 08.27
6 Aneta Tiralová 005417 Karlovarský kraj 08.27
7 Iveta Myslivcová 005818 Vysočina 08.64






Rozběh 3 (so, 14.6.2014)
Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Minářová 995223 Pardubický kraj 08.09
2 Tereza Hromadníková 996103 Zlínský kraj 08.15
3 Agáta Kolingerová 995612 Praha 08.19
4 Barbora Slabochová 995205 Středočeský kraj 08.23
5 Eliška Reindlová 006013 Jihočeský kraj 08.43
6 Karolína Jelínková 005331 Vysočina 08.53
7 Patricie Tóthová 005426 Karlovarský kraj 08.70






Rozběh 4 (so, 14.6.2014)
Vítr: +1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpánka Kolářová 995122 Zlínský kraj 08.02
2 Markéta Trundová 995507 Olomoucký kraj 08.42
3 Hana Trundová 995507 Olomoucký kraj 08.43
4 Klára Hoffmannová 00 Liberecký kraj 08.49
5 Kateřina Hrdinová 00 Královéhradecký kraj 08.60
MS Kateřina Pelichovská 99 Středočeský kraj 08.20

Michaela Barborová 995311 Liberecký kraj DNP






60 m - Žákyně (Finále)










Finále A (so, 14.6.2014)
Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Praha 07.77
2 Štěpánka Kolářová 995122 Zlínský kraj 07.97
3 Terezie Blanářová 995214 Jihomoravský kraj 08.02
4 Tereza Škodová 995811 Královéhradecký kraj 08.03
5 Anna Kozáková 996106 Plzeňský kraj 08.07

Pavlína Minářová 995223 Pardubický kraj DNP






Finále B (so, 14.6.2014)
Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Kolingerová 995612 Praha 08.08
2 Andrea Pondělíčková 996001 Středočeský kraj 08.14
3 Tereza Hromadníková 996103 Zlínský kraj 08.17
4 Markéta Štolová 006001 Ústecký kraj 08.22
5 Edita Sklenská 995402 Jihomoravský kraj 08.26
6 Aneta Palaštuková 005214 Liberecký kraj 08.32






300 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Kaštovský 990106 Moravskoslezský kraj 36.62
2 Daniel Vejražka 000511 Ústecký kraj 37.04
3 Ondřej Holub 990518 Pardubický kraj 37.16
4 Eliáš Urban 000211 Jihomoravský kraj 37.48
5 Matěj Běhounek 990720 Praha 38.22
6 Matěj Osička 990502 Jihomoravský kraj 38.93






Běh 2 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Svoboda 990527 Liberecký kraj 37.96
2 Kryštof Kašpárek 000216 Zlínský kraj 38.48
3 David Herák 000127 Středočeský kraj 38.74
4 David Štiblický 000617 Ústecký kraj 39.03
5 Matěj Namyslo 991217 Moravskoslezský kraj 39.11
6 Petr Louda 991224 Jihočeský kraj 39.57






Běh 3 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Konečný 990721 Jihočeský kraj 38.30
2 Ondřej Kadlec 000309 Vysočina 38.82
3 Filip Blatník 001126 Královéhradecký kraj 39.00
4 Kryštof Hlaváček 990210 Pardubický kraj 39.53
5 Jakub Sobotka 990901 Královéhradecký kraj 39.77






Běh 4 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Drštička 000228 Olomoucký kraj 38.83
2 Štěpán Piskač 000111 Středočeský kraj 38.99
3 Michal Mrkva 990517 Vysočina 39.74
4 Dominik Maniš 991115 Zlínský kraj 39.97
5 Marek Hes 991219 Plzeňský kraj 40.12






Běh 5 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Strnádek 990117 Liberecký kraj 39.88
2 Jan Beneš 000616 Praha 39.96
3 Daniel Bezucha 990716 Středočeský kraj 40.90
4 Zdeněk Merhout 00 Plzeňský kraj 41.54
MS Jakub Mařík 99 Ústecký kraj 39.34






300 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Veselá 005117 Středočeský kraj 40.32
2 Barbora Patočková 996004 Praha 40.92
3 Agáta Kolingerová 995612 Praha 40.94
4 Edita Sklenská 995402 Jihomoravský kraj 41.85
5 Štěpánka Kolářová 995122 Zlínský kraj 42.33
6 Anna Suráková 006005 Plzeňský kraj 42.38






Běh 2 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Slabochová 995205 Středočeský kraj 42.37
2 Aneta Tiralová 005417 Karlovarský kraj 42.69
3 Alžběta Jeřábková 995822 Jihomoravský kraj 42.91
4 Anna Kozáková 996106 Plzeňský kraj 43.32
5 Eva Kunová 995512 Jihočeský kraj 43.40

Lada Vondrová 995906 Pardubický kraj DNP






Běh 3 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Begová 005324 Olomoucký kraj 43.07
2 Lada Hallmanová 005416 Liberecký kraj 43.51
3 Markéta Trundová 995507 Olomoucký kraj 44.19
4 Adéla Šmídová 996010 Ústecký kraj 44.77
5 Michaela Hájková 995311 Pardubický kraj 44.85






Běh 4 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Sekyrová 005813 Karlovarský kraj 43.48
2 Jana Nováková 005717 Moravskoslezský kraj 44.22
3 Vendula Šírová 005514 Vysočina 44.35
4 Vendula Kamlerová 005506 Liberecký kraj 44.51
5 Sára Malá 995901 Ústecký kraj 45.36






Běh 5 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Škodová 995811 Královéhradecký kraj 42.18
2 Eliška Běhounková 005301 Vysočina 45.01
3 Zuzana Čutková 99 Jihočeský kraj 45.33
4 Klára Rovenská 995313 Moravskoslezský kraj 45.99
MS Aneta Palaštuková 00 Královéhradecký kraj 44.35






600 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel Kulíšek 990213 Vysočina 1:28.35
2 David Svatý 990512 Pardubický kraj 1:29.03
3 Antonín Matějček 000301 Jihočeský kraj 1:30.43
4 Jakub Prunar 990510 Praha 1:31.21
5 Vojtěch Hrůša 990125 Královéhradecký kraj 1:31.34
6 Filip Havlíček 990811 Olomoucký kraj 1:32.67
7 Petr Nohýnek 990904 Liberecký kraj 1:34.08
8 Filip Lukša 990619 Moravskoslezský kraj 1:34.28






Běh 2 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miloslav Novotný 000506 Pardubický kraj 1:31.79
2 Adam Klimeš 990227 Jihočeský kraj 1:32.21
3 Martin Šilhavý 990928 Plzeňský kraj 1:33.49
4 Josef Adamec 990830 Středočeský kraj 1:35.43
5 Štefan Prášek 000401 Jihomoravský kraj 1:36.64
6 Lukáš Ondrůšek 990328 Olomoucký kraj 1:38.21
7 Jakub Stoklásek 991107 Zlínský kraj 1:47.32

Martin Smetana 990407 Jihomoravský kraj DNP






Běh 3 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Janeček 990714 Praha 1:31.48
2 Daniel Číž 99 Liberecký kraj 1:34.89
3 František Janů 990822 Ústecký kraj 1:35.09
4 Martin Koutník 000424 Vysočina 1:36.87
5 Jakub Šanc 991222 Středočeský kraj 1:39.99
6 Ondřej Páleník 990621 Ústecký kraj 1:42.25
7 Vít Vosáhlo 000615 Královéhradecký kraj 1:46.53






600 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krupařová 995711 Praha 1:36.84
2 Eliška Boháčová 995510 Středočeský kraj 1:39.32
3 Petra Pavlásková 996210 Moravskoslezský kraj 1:39.38
4 Anna Výletová 995217 Jihomoravský kraj 1:40.22
5 Anna Suráková 006005 Plzeňský kraj 1:41.79
6 Jana Matějková 996129 Praha 1:42.69
7 Veronika Tvrzová 995902 Jihočeský kraj 1:43.65
8 Kateřina Doudová 995118 Středočeský kraj 1:45.65






Běh 2 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva Lančová 995301 Olomoucký kraj 1:43.71
2 Denisa Šedivá 996023 Jihočeský kraj 1:45.26
3 Kristýna Pekaříková 996005 Moravskoslezský kraj 1:46.76
4 Tereza Svobodová 005121 Pardubický kraj 1:47.95
5 Tereza Poncová 996115 Karlovarský kraj 1:48.43
6 Sára Malá 995901 Ústecký kraj 1:48.61
7 Věra Holubářová 005604 Zlínský kraj 1:48.67
8 Eliška Švarcová 995331 Vysočina 1:49.17

Lada Vondrová 995906 Pardubický kraj DNP






Běh 3 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valerie Vranová 006023 Olomoucký kraj 1:45.83
2 Tereza Šimůnková 006111 Vysočina 1:46.33
3 Tereza Hlaváčová 00 Liberecký kraj 1:46.53
4 Zuzana Polanská 00 Královéhradecký kraj 1:48.31
5 Kristýna Utikalová 995904 Karlovarský kraj 1:49.15
6 Monika Leciánová 005906 Jihomoravský kraj 1:52.59
7 Tereza Smitková 000315 Ústecký kraj 1:54.69
8 Kateřina Polášková 00 Zlínský kraj 2:04.33

Hana Pavelková 006028 Ústecký kraj DNP






2000 m - Žáci (Finále)










Finále (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Osička 990502 Jihomoravský kraj 6:18.27
2 Lukáš Krýsl 990307 Plzeňský kraj 6:18.42
3 Tomáš Martínek 000518 Středočeský kraj 6:20.44
4 Daniel Kotyza 001005 Jihomoravský kraj 6:21.92
5 Josef Provazník 990816 Královéhradecký kraj 6:23.22
6 Tomáš Kryl 990525 Olomoucký kraj 6:25.08
7 Vojtěch Vychopeň 990811 Plzeňský kraj 6:30.76
8 Vojtěch Málek 991128 Liberecký kraj 6:32.48
9 Filip Novák 000106 Pardubický kraj 6:32.50
10 Aleš Omelka 991116 Zlínský kraj 6:32.96
11 Jakub Smetana 990227 Olomoucký kraj 6:33.29
12 Michal Boudník 990401 Praha 6:36.57
13 Petr Pojezdala 00 Královéhradecký kraj 6:45.51
14 Daniel Iwan 991121 Moravskoslezský kraj 6:49.04
15 Jan Velda 990406 Jihočeský kraj 6:49.76
16 Jakub Hercík 000418 Ústecký kraj 6:51.29
17 David Tausch 000825 Vysočina 6:53.90
18 Martin Miklík 00 Jihočeský kraj 6:56.02
19 Dominik Horňák 000108 Zlínský kraj 7:10.79






2000 m - Žákyně (Finále)










Finále (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Červínová 995518 Ústecký kraj 6:38.88
2 Alice Prokešová 996026 Jihomoravský kraj 6:40.96
3 Eliška Surmová 005711 Moravskoslezský kraj 6:45.55
4 Kateřina Pulgretová 995523 Vysočina 6:49.46
5 Barbora Placatková 006227 Středočeský kraj 6:51.48
6 Barbora Stýblová 995302 Středočeský kraj 6:51.83
7 Barbora Šestáková 995927 Moravskoslezský kraj 6:57.58
8 Barbora Havlíčková 005512 Jihočeský kraj 6:58.92
9 Štěpánka Erbertová 00 Liberecký kraj 7:02.60
10 Natálie Bělinová 005906 Liberecký kraj 7:07.79
11 Sarah Janulíková 995617 Olomoucký kraj 7:12.00
12 Karolína Jelínková 995220 Jihomoravský kraj 7:13.67
13 Sousa Alexandra De 996225 Plzeňský kraj 7:14.17
14 Adéla Lorenčíková 005108 Pardubický kraj 7:32.11
15 Natálie Hypešová 995626 Královéhradecký kraj 7:38.51
16 Anna Haškovcová 995528 Praha 7:44.85
17 Anežka Chlupáčková 005509 Vysočina 7:47.37
18 Aneta Kokešová 006213 Karlovarský kraj 7:47.67
19 Eliška Brožková 995227 Karlovarský kraj 7:48.19
20 Lenka Hlávková 005114 Pardubický kraj 7:49.61

Denisa Slámová 005828 Praha DNF

Lucie Trilčová 005428 Ústecký kraj DNP






100 m překážek - Žáci (Běh)










Běh 1 (so, 14.6.2014)
Vítr: -1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Nastoupil 990528 Olomoucký kraj 13.87
2 Dominik Krivák 990325 Ústecký kraj 14.02
3 Pavel Petřík 990712 Praha 14.13
4 Jan Trafina 990508 Liberecký kraj 14.53
5 Lukáš Martiňák 000518 Moravskoslezský kraj 14.68
6 Jakub Prunar 990510 Praha 14.80
7 Lukáš Šimon 990331 Středočeský kraj 14.83






Běh 2 (so, 14.6.2014)
Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vojtek 990210 Moravskoslezský kraj 14.53
2 Vojtěch Adamec 990707 Pardubický kraj 14.65
3 Prokop Coufal 990627 Vysočina 14.82
4 Jakub Sobotka 990901 Královéhradecký kraj 15.01
5 Ondřej Chlád 990430 Vysočina 15.06
6 Lukáš Větrovský 990709 Plzeňský kraj 15.07

Štěpán Svoboda 990803 Jihočeský kraj DNP






Běh 3 (so, 14.6.2014)
Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Praský 990330 Ústecký kraj 14.39
2 David Ryba 990203 Královéhradecký kraj 14.82
3 Ondřej Mašek 990503 Liberecký kraj 14.85
4 Lukáš Kuthan 991123 Pardubický kraj 15.47
5 Jindřich Semotam 000923 Středočeský kraj 15.55
6 Tomáš Mezlík 000225 Jihomoravský kraj 15.73






Běh 4 (so, 14.6.2014)
Vítr: -1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav Vychodil 000430 Olomoucký kraj 15.73
2 Dominik Tesař 990424 Plzeňský kraj 16.03
3 Tomáš Hlavinka 990806 Zlínský kraj 16.95
4 Marek Hlásenský 990812 Jihomoravský kraj 17.02
5 Radek Šaroch 990611 Karlovarský kraj 17.26

Jan Smělík 99 Zlínský kraj DNF






100 m překážek - Žákyně (Běh)










Běh 1 (so, 14.6.2014)
Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Praha 14.22
2 Jana Novotná 995126 Jihomoravský kraj 15.01
3 Markéta Štolová 006001 Ústecký kraj 15.11
4 Andrea Duchoňová 995423 Praha 15.12
5 Barbora Veselá 005117 Středočeský kraj 15.14
6 Michaela Gieselová 995925 Olomoucký kraj 15.42
7 Denisa Holá 995414 Moravskoslezský kraj 15.75






Běh 2 (so, 14.6.2014)
Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Pertlíková 995501 Vysočina 15.24
2 Eliška Reindlová 006013 Jihočeský kraj 15.63
3 Nikola Dyrynková 995906 Středočeský kraj 15.67
4 Natalie Jahnická 995113 Pardubický kraj 15.72
5 Veronika Jégrová 005608 Liberecký kraj 15.79
6 Barbora Hadašová 996214 Moravskoslezský kraj 16.14
7 Silvie Švubová 995120 Olomoucký kraj 19.35






Běh 3 (so, 14.6.2014)
Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Šimůnková 006111 Vysočina 15.97
2 Petra Černá 995223 Jihočeský kraj 16.15
3 Tereza Schejbalová 005331 Plzeňský kraj 16.34
4 Veronika Strýčková 995317 Jihomoravský kraj 16.37
5 Adéla Brožová 995521 Plzeňský kraj 16.54
6 Jitka Nečásková 005115 Liberecký kraj 16.74
7 Kateřina Hrdinová 005402 Pardubický kraj 18.57






Běh 4 (so, 14.6.2014)
Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Heimová 995320 Zlínský kraj 16.12
2 Eliška Markofová 005829 Karlovarský kraj 16.66
3 Aneta Bednářová 005204 Královéhradecký kraj 16.68
4 Markéta Kaiserová 005606 Královéhradecký kraj 16.72
5 Tereza Smitková 005315 Ústecký kraj 17.03
6 Eliška Plávková 005101 Karlovarský kraj 17.15






4 x 60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vácha, Kaštovský, Bystroň, Kramoliš
Moravskoslezský kraj 27.85
2 Drštička, Nastoupil, Látal, Vychodil
Olomoucký kraj 28.55
3 Stránský, Hvasta, Zelinka, Horák
Jihomoravský kraj 29.00

Beneš, Petřík, Běhounek, Maček
Praha DQ

Bárta, Brož, Rehoř, Svoboda
Jihočeský kraj DNF
Poznámky:




Praha DQ 170.14










Běh 2 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Praský, Janetka, Mařík, Krivák
Ústecký kraj 29.29
2 Linhart, Kůtek, Lališ, Nádhera
Karlovarský kraj 29.43
3 Velíšek, Svoboda, Monzar, Strnádek P.
Liberecký kraj 29.44
4 Novotný, Kuthan, Kubík, Popelka
Pardubický kraj 29.46

Hlavinka, Hána, Smělík, Němeček
Zlínský kraj DQ
Poznámky:




Zlín DQ 170.14










Běh 3 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mrkva, Kadlec, Kaplánek, Coufal
Vysočina 28.83
2 Raabe, Halíř, Blatník, Sobotka
Královéhradecký kraj 29.24
3 Piskač, Bezucha, Šimon, Kraus
Středočeský kraj 29.39
4 Merhout, Sedlák, Tesař, Větrovský
Plzeňský kraj 29.79






4 x 60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kolingerová, Duchoňová, Patočková, Kerbachová
Praha 30.20
2 Blanářová, Strýčková, Sklenská, Novotná
Jihomoravský kraj 30.31
3 Pondělíčková, Slabochová, Ouředníková, Dyrynková
Středočeský kraj 31.33
4 Urbanová, Fárová, Reindlová, Černá
Jihočeský kraj 31.60
5 Růžičková, Holá, Rovenská, Hadašová
Moravskoslezský kraj 31.62






Běh 2 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Begová, Gieselová, Trundová H., Trundová M.
Olomoucký kraj 31.66
2 Lorenčíková, Perná, Jahnická, Tichá
Pardubický kraj 31.78
3 Brožová, Suráková, Lokajíčková, Martínková
Plzeňský kraj 32.22

Hanáková, Matějková, Miklášová, Klišíková
Zlínský kraj DNF






Běh 3 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Palaštyková, Hallmanová, Hoffmannová, Půlpánová
Liberecký kraj 31.48
2 Bednářová, Doležalová, Hošková, Škodová
Královéhradecký kraj 31.61
3 Jelínková, Myslivcová, Šimůnková, Pertlíková
Vysočina 32.06
4 Sekyrová, Markofová, Tóthová, Tiralová
Karlovarský kraj 32.54






4 x 300 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bendová, Krupařová, Janeček, Hampl
Praha 2:40.32
2 Štiblický, Červínová, Hodková, Vejražka
Ústecký kraj 2:44.54
3 Urban, Jeřábková, Filali, Osička
Jihomoravský kraj 2:45.81
4 Louda, Matějček, Tvrzová, Kunová
Jihočeský kraj 2:46.64
5 Namyslo, Lukša, Pavlásková, Nováková
Moravskoslezský kraj 2:47.06






Běh 2 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Herák, Boháčová, Adamec, Veselá
Středočeský kraj 2:44.14
2 Kolářová, Hromadníková, Maniš, Kašpárek
Zlínský kraj 2:45.29
3 Hallmanová, Mašek, Kamlerová, Trafina
Liberecký kraj 2:47.14
4 Holub, Hájková, Svobodová, Hlaváček
Pardubický kraj 2:52.33
5 Havlíček, Ondrušek, Vranová, Lančová
Olomoucký kraj 2:56.75






Běh 3 (so, 14.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Chlád, Šírová, Pertlíková, Mrkva
Vysočina 2:46.75
2 Stašek, Hes, Kozáková, Schejbalová
Plzeňský kraj 2:51.18
3 Polanská, Kaiserová, Hrůša, Ryba
Královéhradecký kraj 2:57.29
4 Utíkalová, Plávková, Šaroch, Kůtek
Karlovarský kraj 3:01.93






Skok vysoký - Žáci










so, 14.6.2014




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Matěj Konečný 990721 Jihočeský kraj 1.87
1= Jiří Sedlák 990320 Plzeňský kraj 1.87
3 Tomáš Praský 990330 Ústecký kraj 1.81
4 Jan Vojtek 990210 Moravskoslezský kraj 1.81
5 Štěpán Svoboda 990803 Jihočeský kraj 1.78
6 Jiří Látal 991031 Olomoucký kraj 1.78
7 Tadeáš Vojtěch Hacuš 000620 Liberecký kraj 1.78
8 Filip Slouka 990505 Olomoucký kraj 1.75
9 Jan Jína 990912 Středočeský kraj 1.75
10 Vilém Stráský 990703 Jihomoravský kraj 1.75
11 Patrik Fadrhonc 990112 Liberecký kraj 1.70
12 Jakub Bystroň 990930 Moravskoslezský kraj 1.70
13 Marek Hlásenský 990812 Jihomoravský kraj 1.60
14 Vojtěch Novák 990201 Středočeský kraj 1.60
15 Petr Šváha 990909 Pardubický kraj 1.60
16= Pavel Petřík 99 Praha 1.55
16= Jan Růžička 99 Praha 1.55
18 Radek Šaroch 990611 Karlovarský kraj 1.55
19 Marek Bahník 990510 Královéhradecký kraj 1.55
20= Ondřej Chlád 990430 Vysočina 1.50
20= Kryštof Linhart 990630 Karlovarský kraj 1.50
MS Jakub Šanc 99 Středočeský kraj 1.70
MS Antonín Matějček 00 Jihočeský kraj 1.65

Ladislav Pelíšek 000202 Plzeňský kraj DNP






Skok vysoký - Žákyně










so, 14.6.2014




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lada Doležalová 995625 Jihočeský kraj 1.66
2 Hana Váchová 995206 Jihočeský kraj 1.61
3 Kristýna Malířová 995215 Ústecký kraj 1.61
4 Patricie Burajová 995408 Praha 1.61
5 Lucie Macháňová 005418 Jihomoravský kraj 1.58
6 Klára Lokajíčková 005106 Plzeňský kraj 1.55
7 Eliška Hodková 005504 Ústecký kraj 1.50
8= Nikola Grögerová 99 Moravskoslezský kraj 1.50
8= Anísa Filali 006010 Jihomoravský kraj 1.50
10 Marie Heimová 995320 Zlínský kraj 1.50
11 Klára Červenková 006230 Středočeský kraj 1.50
12 Tereza Parásková 006021 Praha 1.50
13= Veronika Niesnerová 00 Olomoucký kraj 1.45
13= Eliška Běhounková 005301 Vysočina 1.45
13= Barbora Hadašová 996214 Moravskoslezský kraj 1.45
16 Michaela Kalousková 995105 Karlovarský kraj 1.45
17 Tereza Doležalová 995521 Královéhradecký kraj 1.45
18 Simona Ošťádalová 005413 Olomoucký kraj 1.45
19 Jitka Nečásková 005115 Liberecký kraj 1.45
20= Nikola Sojková 005327 Liberecký kraj 1.40
20= Eliška Cejnarová 995312 Královéhradecký kraj 1.40
20= Michaela Mrkvičková 995716 Vysočina 1.40
23 Kateřina Polášková 00 Zlínský kraj 1.40

Kateřina Anna Nádvorníková 005510 Pardubický kraj NH






Skok o tyči - Žáci










so, 14.6.2014




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Rotter 990128 Praha 3.40
2 Jan Švec 991118 Vysočina 3.40
3 Marek Miřejovský 990409 Pardubický kraj 3.30
4 Prokop Coufal 990627 Vysočina 3.30
5 Josef Říha 991006 Královéhradecký kraj 3.20
6 David Capoušek 991202 Královéhradecký kraj 3.00
7 Ondřej Mašek 990503 Liberecký kraj 3.00
8 Jindřich Semotam 000923 Středočeský kraj 2.90
9 Jiří Stašek 991125 Plzeňský kraj 2.90
10 Filip Bartoněk 000319 Praha 2.70
11= Lukáš Šimon 990331 Středočeský kraj 2.50
11= Ondřej Kadla 000228 Olomoucký kraj 2.50
11= Ondřej Pavlas 000518 Pardubický kraj 2.50
14 David Špůrek 000117 Olomoucký kraj 2.50
15 Sebastian Hajzler 011105 Jihomoravský kraj 2.30
16 Filip Zeman 990823 Jihomoravský kraj 2.30






Skok o tyči - Žákyně










so, 14.6.2014




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amálie Švábíková 996122 Praha 3.63
2 Veronika Strýčková 995317 Jihomoravský kraj 3.13
3 Andrea Duchoňová 995423 Praha 3.03
4 Justýna Holubová 005419 Středočeský kraj 2.73
5= Anna Pelcová 995224 Liberecký kraj 2.53
5= Barbora Vobořilová 995519 Olomoucký kraj 2.53
7= Denisa Zhřívalová 995604 Jihomoravský kraj 2.33
7= Tereza Schejbalová 005331 Plzeňský kraj 2.33
9= Michaela Kalousková 995105 Karlovarský kraj 2.13
9= Veronika Bočková 005708 Jihočeský kraj 2.13
9= Johana Simonová 99 Olomoucký kraj 2.13
12 Kateřina Horová 996109 Pardubický kraj 2.13

Natálie Pražáková 005208 Vysočina NH






Skok daleký - Žáci










so, 14.6.2014




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reg. výk.
1 Vilém Stráský 990703 Jihomoravský kraj 6.44+2.3 m/s 6.28 +0.8 m/s
2 Šimon Hána 990417 Zlínský kraj 6.34-0.9 m/s
3 Jan Vácha 990323 Moravskoslezský kraj 6.11+0.1 m/s
4 Filip Bárta 000205 Jihočeský kraj 6.11+0.2 m/s
5 Jaroslav Vychodil 000430 Olomoucký kraj 5.99-2.5 m/s
6 Jan Růžička 990705 Praha 5.93-0.9 m/s
7 Jiří Kraus 000729 Středočeský kraj 5.92-0.2 m/s
8 Jan Nastoupil 990528 Olomoucký kraj 5.92+0.8 m/s
9 Marek Zelinka 990505 Jihomoravský kraj 5.88-0.5 m/s
10 Ondřej Holub 990518 Pardubický kraj 5.81-0.3 m/s
11 Jakub Bystroň 99 Moravskoslezský kraj 5.68-0.1 m/s
12 Vít Monzar 990411 Liberecký kraj 5.66-0.2 m/s
13 Jiří Kaplánek 990412 Vysočina 5.45-0.9 m/s
14 Matěj Běhounek 99 Praha 5.45-0.5 m/s
15 Antonín Janetka 991224 Ústecký kraj 5.44+0.4 m/s
16 Miloslav Novotný 000506 Pardubický kraj 5.42+1.5 m/s
17 Pavel Halíř 000425 Královéhradecký kraj 5.34-0.4 m/s
18 Ondřej Páleník 990621 Ústecký kraj 5.28-0.1 m/s
19 Jiří Sedlák 990320 Plzeňský kraj 5.18+0.0 m/s
20 Adam Ondra 000219 Vysočina 5.09-1.0 m/s
21 Jan Lališ 000423 Karlovarský kraj 5.00-0.8 m/s

Tomáš Hlavinka 990806 Zlínský kraj DNP

David Ryba 990203 Královéhradecký kraj NM






Skok daleký - Žákyně










so, 14.6.2014




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Praha 5.82-1.4 m/s
2 Pavlína Minářová 995223 Pardubický kraj 5.40-1.1 m/s
3 Tereza Hromadníková 996103 Zlínský kraj 5.38-1.3 m/s
4 Michaela Gieselová 995925 Olomoucký kraj 5.33-0.5 m/s
5 Eliška Ouředníková 005130 Středočeský kraj 5.25-0.5 m/s
6 Aneta Bednářová 005204 Královéhradecký kraj 5.14-0.8 m/s
7 Tereza Parásková 006021 Praha 5.14-1.1 m/s
8 Barbora Tichá 995916 Pardubický kraj 5.10+0.9 m/s
9 Anísa Filali 006010 Jihomoravský kraj 5.06+0.1 m/s
10 Aneta Miklášová 005624 Zlínský kraj 4.99-0.7 m/s
11 Veronika Růžičková 005313 Moravskoslezský kraj 4.95-0.3 m/s
12 Michaela Farová 005414 Jihočeský kraj 4.87-0.2 m/s
13 Klára Lokajíčková 005106 Plzeňský kraj 4.86-2.3 m/s
14 Lucie Pertlíková 995501 Vysočina 4.85-0.5 m/s
15 Klára Rovenská 995313 Moravskoslezský kraj 4.84-0.5 m/s
16 Štěpánka Martínková 995227 Plzeňský kraj 4.68-0.5 m/s
17 Denisa Zhřívalová 995604 Jihomoravský kraj 4.68-0.8 m/s
18 Nikola Dyrynková 995906 Středočeský kraj 4.62+0.0 m/s
19 Klára Hoffmannová 00 Liberecký kraj 4.61-0.8 m/s
20 Anna Tousková 99 Vysočina 4.60-1.2 m/s
21 Patricie Tóthová 005426 Karlovarský kraj 4.56-0.3 m/s
22 Kristýna Mrzenová 005417 Ústecký kraj 4.43+0.0 m/s
23 Tereza Sekyrová 005813 Karlovarský kraj 4.40-0.2 m/s
24 Kristýna Malířová 995215 Ústecký kraj 4.39-0.6 m/s

Silvie Švubová 995120 Olomoucký kraj DNP

Veronika Jégrová 005608 Liberecký kraj DNP






Vrh koulí 3kg - Žákyně










so, 14.6.2014




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Tylichová 995411 Pardubický kraj 13.14
2 Dita Poslušná 995113 Jihočeský kraj 12.31
3 Kristýna Vrabcová 995129 Ústecký kraj 11.28
4 Nikola Flašarová 996101 Olomoucký kraj 10.99
5 Leona Vargová 996217 Jihomoravský kraj 10.64
6 Amálie Švábíková 996122 Praha 10.58
7 Michaela Vedrová 005122 Moravskoslezský kraj 10.48
8 Veronika Roučová 995208 Středočeský kraj 10.14
9 Anna Junová 995521 Středočeský kraj 09.81
10 Kristýna Klossová 996125 Jihomoravský kraj 09.70
11 Aneta Fridrichová 995301 Zlínský kraj 09.59
12 Markéta Půlpánová 995427 Liberecký kraj 09.58
13 Eliška Perná 995212 Pardubický kraj 09.47
14 Kateřina Kňourková 995126 Královéhradecký kraj 09.46
15 Eliška Papežová 005710 Plzeňský kraj 09.40
16 Alena Kumpoštová 99 Praha 09.30
17 Eliška Hyťhová 995529 Plzeňský kraj 09.20
18 Nikola Neumannová 996004 Vysočina 09.10
19 Karolína Klišíková 005208 Zlínský kraj 08.87
20 Eliška Markofová 005829 Karlovarský kraj 08.69
21 Veronika Hübschová 005328 Vysočina 08.35
22 Klára Bílská 995128 Karlovarský kraj 07.82
23 Nikol Janku 006010 Ústecký kraj 07.67






Vrh koulí 4kg - Žáci










so, 14.6.2014




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robin Hrdlička 000508 Moravskoslezský kraj 14.25
2 Jakub Héža 000523 Olomoucký kraj 13.60
3 Tadeáš Procházka 990730 Ústecký kraj 13.07
4 Pavel Bílský 990814 Moravskoslezský kraj 12.92
5 Hynek Hampel 990710 Praha 12.84
6 Dominik Krivák 990325 Ústecký kraj 12.56
7 Michal Macek 00 Praha 12.44
8 Petr Plašil 99 Královéhradecký kraj 12.40
9 Roman Buček 990118 Vysočina 12.19
10 Václav Hron 990430 Jihočeský kraj 12.18
11 Matěj Pagáč 990106 Středočeský kraj 12.12
12 Dominik Horký 991207 Olomoucký kraj 12.10
13 Jan Chlupáček 990809 Vysočina 11.63
14 Jan Vostřel 000614 Pardubický kraj 11.57
15 Martin Kohout 000207 Liberecký kraj 11.54
16 Patrik Šimeček 990105 Zlínský kraj 11.28
17 Jan Groček 00 Středočeský kraj 11.26
18 Adam Kamír 000103 Plzeňský kraj 11.15
19 Nikolay Romanchenkov 000824 Zlínský kraj 11.15
20 Ondra Porubek 00 Královéhradecký kraj 10.52
21 Daniel Šír 990522 Jihomoravský kraj 10.48
22 Filip Zeman 990823 Jihomoravský kraj 10.14
23 Martin Potužák 990816 Plzeňský kraj 09.48






Hod diskem 0,75kg - Žákyně










so, 14.6.2014




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Tylichová 995411 Pardubický kraj 39.26
2 Dita Poslušná 995113 Jihočeský kraj 37.68
3 Michaela Vedrová 005122 Moravskoslezský kraj 34.88
4 Barbora Tichá 995916 Pardubický kraj 34.44
5 Aneta Fridrichová 995301 Zlínský kraj 30.64
6 Nikola Neumannová 996004 Vysočina 29.18
7 Tereza Štorchová 005803 Jihočeský kraj 28.65
8 Lucie Bisová 005805 Středočeský kraj 28.25
9 Leona Vargová 996217 Jihomoravský kraj 28.06
10 Adéla Čečáková 005409 Vysočina 27.37
11 Markéta Půlpánová 995427 Liberecký kraj 26.56
12 Alena Kumpoštová 995705 Praha 26.39
13 Nikola Flašarová 996101 Olomoucký kraj 26.21
14 Veronika Jásková 995101 Ústecký kraj 24.57
15 Hana Moťková 99 Olomoucký kraj 24.26
16 Kristýna Klossová 996125 Jihomoravský kraj 24.14
17 Markéta Schönpflugová 005105 Středočeský kraj 23.60
18 Lucie Truhlářová 995729 Královéhradecký kraj 23.32
19 Karolína Klišíková 005208 Zlínský kraj 22.66
20 Kateřina Skypalová 995220 Plzeňský kraj 21.78
21 Klára Bílská 995128 Karlovarský kraj 21.15

Hana Holaňová 996020 Moravskoslezský kraj NM

Kristýna Vrabcová 995129 Ústecký kraj NM






Hod diskem 1kg - Žáci










so, 14.6.2014




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Koblischke 990222 Ústecký kraj 49.38
2 Adam Horák 990824 Jihomoravský kraj 43.78
3 Dominik Horký 991207 Olomoucký kraj 43.45
4 Jan Chlupáček 990809 Vysočina 38.75
5= Jakub Héža 000523 Olomoucký kraj 38.43
5= Quang Nguyen 990910 Moravskoslezský kraj 38.43
7 Jiří Stašek 991125 Plzeňský kraj 37.94
8 Petr Plašil 99 Královéhradecký kraj 37.64
9 Jan Vantuch 991205 Moravskoslezský kraj 36.09
10 Patrik Šimeček 990105 Zlínský kraj 35.15
11 Jan Groček 000712 Středočeský kraj 34.38
12 Filip Najman 990824 Ústecký kraj 33.86
13 Kryštof Kozač 990929 Praha 32.46
14 Nikolay Romanchenkov 000824 Zlínský kraj 32.36
15 Ludvík Szelke 990308 Vysočina 32.15
16 Jakub Holý 000318 Pardubický kraj 31.23
17 Václav Hron 990430 Jihočeský kraj 30.79
18 Martin Potužák 99 Plzeňský kraj 30.07
19 Martin Kohout 000207 Liberecký kraj 29.91
20 Ondřej Tuček 991026 Praha 29.47
21 Daniel Šír 990522 Jihomoravský kraj 27.45
22 Vojtěch Korel 990914 Středočeský kraj 27.11
23 Kryštof Linhart 990630 Karlovarský kraj 24.70






Hod oštěpem 500g - Žákyně










so, 14.6.2014




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Černá 995223 Jihočeský kraj 38.79
2 Denisa Holá 995414 Moravskoslezský kraj 37.17
3 Tereza Štorchová 005803 Jihočeský kraj 36.15
4 Hana Holaňová 996020 Moravskoslezský kraj 35.52
5 Jana Novotná 995126 Jihomoravský kraj 34.02
6 Natalie Jahnická 995113 Pardubický kraj 32.78
7 Markéta Hartmanová 995808 Středočeský kraj 32.59
8 Agáta Šoborová 995315 Olomoucký kraj 31.68
9 Michaela Treglerová 995914 Praha 30.68
10 Tereza Hanušová 996216 Olomoucký kraj 30.36
11 Eliška Papežová 005710 Plzeňský kraj 29.78
12 Kristýna Kunická 995420 Praha 29.59
13 Viktorie Johánková 995628 Plzeňský kraj 29.29
14 Veronika Hübschová 005328 Vysočina 28.97
15 Hana Patočková 995412 Vysočina 28.24
16 Lucie Truhlářová 995729 Královéhradecký kraj 27.04
17 Kateřina Zámečníková 005121 Jihomoravský kraj 26.85
18 Petra Fráňová 005116 Zlínský kraj 26.57
19 Veronika Koppová 005626 Zlínský kraj 26.24
20 Veronika Jásková 995101 Ústecký kraj 25.66
21 Natálie Kopčanová 995321 Liberecký kraj 25.44
22 Nikol Janku 006010 Ústecký kraj 23.40






Hod oštěpem 600g - Žáci










so, 14.6.2014




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš Buzek 991001 Moravskoslezský kraj 50.25
2 Adam Horák 990824 Jihomoravský kraj 49.42
3 Antonín Švarc 000719 Jihočeský kraj 45.78
4 Tadeáš Procházka 990730 Ústecký kraj 45.37
5 Filip Najman 990824 Ústecký kraj 42.08
6 Evžen Oczadly 990525 Olomoucký kraj 42.04
7 Tomáš Jodl 991119 Jihočeský kraj 41.88
8 Kryštof Kozač 990929 Praha 40.48
9 Tomáš Friš 990911 Praha 38.97
10 Jan Lališ 000423 Karlovarský kraj 38.18
11 Ondřej Pavlas 000518 Pardubický kraj 38.11
12 Josef Říha 991006 Královéhradecký kraj 37.77
13 Vojtěch Korel 990914 Středočeský kraj 37.73
14 Adam Kamír 000103 Plzeňský kraj 37.21
15 Vít Monzar 990411 Liberecký kraj 35.37
16 Jiří Junek 000603 Moravskoslezský kraj 34.55
17 Dan Zbránek 990818 Vysočina 34.24
18 Kryštof Hartman 990312 Středočeský kraj 34.20
19 Jiří Strnádek 991106 Liberecký kraj 33.59
20 Milan Března 990505 Vysočina 32.45
21 Marek Hes 991219 Plzeňský kraj 32.36
22 Vojtěch Adamec 990707 Pardubický kraj 31.60
23 Lukáš Staněk 990428 Jihomoravský kraj 28.81






Celkový bodový stav - Žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 PR
Praha 211.00
2 JM
Jihomoravský kraj 169.00
3
Jihočeský kraj 150.00
4 MS
Moravskoslezský kraj 147.50
5 US
Ústecký kraj 131.00
6
Středočeský kraj 121.00
7 OL
Olomoucký kraj 113.00
8 PA
Pardubický kraj 086.00
9 VY
Vysočina 072.50
10 ZL
Zlínský kraj 068.00
11 HK
Královéhradecký kraj 058.50
12 PL
Plzeňský kraj 055.50
13 LI
Liberecký kraj 050.00
14 KV
Karlovarský kraj 018.00
Poznámky:




Celkové pořadí žáci + žákyně










Celkový bodový stav - Žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 MS
Moravskoslezský kraj 090.00
2 US
Ústecký kraj 083.00
3 OL
Olomoucký kraj 078.50
4 JM
Jihomoravský kraj 075.00

PR
Praha 075.00
6
Jihočeský kraj 065.00
7 VY
Vysočina 049.50
8 PA
Pardubický kraj 037.00
9 HK
Královéhradecký kraj 035.50
10 LI
Liberecký kraj 032.50
11
Středočeský kraj 032.00
12 PL
Plzeňský kraj 031.00
13 ZL
Zlínský kraj 029.00
14 KV
Karlovarský kraj 015.00
Poznámky:




Stav po: 300 m, 600 m, 2000 m, 100 m př., 4x60 m, 4x300 m, disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška










Celkový bodový stav - Žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 PR
Praha 136.00
2 JM
Jihomoravský kraj 094.00
3
Středočeský kraj 089.00
4
Jihočeský kraj 085.00
5 MS
Moravskoslezský kraj 057.50
6 PA
Pardubický kraj 049.00
7 US
Ústecký kraj 048.00
8 ZL
Zlínský kraj 039.00
9 OL
Olomoucký kraj 034.50
10 PL
Plzeňský kraj 024.50
11 HK
Královéhradecký kraj 023.00

VY
Vysočina 023.00
13 LI
Liberecký kraj 017.50
14 KV
Karlovarský kraj 003.00
Poznámky:




Stav po: 60 m, 300 m, 600 m, 2000 m, 100 m př., 4x60 m, disk 0,75kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 4x300 m