Přebor Prahy mladšího žactva






Datum konání: 11. - 12. 6. 2014



Místo konání: Praha



Pořadatel: A. C. Sparta Praha



Výsledky zpracoval: Martin Smetana



Ředitel závodu: Vladimír Tikal



Hlavní rozhodčí: Marcela Horáčková



Technický delegát:




Poznámka: Závody proběhly za slunečného počasí









60 m - Ml. žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (st, 11.6.2014)
Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 08.26
2 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 08.61
3 Vít Polák 020118 Spartak Praha 4 09.17
4 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.40
5 Jakub Mostecký 020113 Atletika Jižní Město 09.47
6 Daniel Jungwirth 010803 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.03






Rozběh 2 (st, 11.6.2014)
Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.33
2 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.86
3 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 09.08

Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha DNP

Filip Kolín 020804 ASK Slavia Praha DNP






Rozběh 3 (st, 11.6.2014)
Vítr: -2.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 08.27
2 Matyáš Tomka 010423 TJ Dukla Praha 09.00
3 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 09.29

Antonín Švach 021005 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP

Michal Špaček 020703 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP






Rozběh 4 (st, 11.6.2014)
Vítr: -2.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.27
2 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 08.88
3 Kryštof Rohan 010305 Univerzitní sportovní klub Praha 09.25
4 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.86
5 Ladislav Pichl 011016 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.98






Rozběh 5 (st, 11.6.2014)
Vítr: -1.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Macháček 010830 Spartak Praha 4 09.20
2 Jan Šimák 011209 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.37
3 Eduard Rašek 020304 ASK Slavia Praha 09.79

Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha DNP

Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha DNP






60 m - Ml. žáci (Finále)










Finále A (st, 11.6.2014)
Vítr: +2.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 07.96
2 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.07
3 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.09
4 Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 08.10
5 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 08.41
6 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.03






Finále B (st, 11.6.2014)
Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 08.78
2 Vít Polák 020118 Spartak Praha 4 08.80
3 Filip Macháček 010830 Spartak Praha 4 08.85
4 Matyáš Tomka 010423 TJ Dukla Praha 08.96
5 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 09.18
6 Kryštof Rohan 010305 Univerzitní sportovní klub Praha 09.32






60 m - Ml. žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (st, 11.6.2014)
Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.02
2 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.86
3 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 08.90
4 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 09.23
5 Anna Marie Ortová 016025 Spartak Praha 4 09.85
6 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 10.05






Rozběh 2 (st, 11.6.2014)
Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 08.19
2 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.84
3 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.94
4 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
5 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 09.41

Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha DNP






Rozběh 3 (st, 11.6.2014)
Vítr: +0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha 08.46
2 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 08.83
3 Jitka Harazímová 025912 A. C. Sparta Praha 09.03
4 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.22

Nina Varvařovská 015901 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Adéla Chudomelová 025322 ASK Slavia Praha DNP






Rozběh 4 (st, 11.6.2014)
Vítr: +0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 08.61
2 Adéla Horáková 015825 Univerzitní sportovní klub Praha 08.63
3 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.02
4 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.28
5 Sára Janoušková 025823 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.93
6 Soňa Barešová 015124 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.99






Rozběh 5 (st, 11.6.2014)
Vítr: +1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Pochmanová 015412 Atletika Jižní Město 08.74
2 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 08.99
3 Magdaléna Kociánová 025223 PSK Olymp Praha 09.72

Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha DNP

Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha DNP






Rozběh 6 (st, 11.6.2014)
Vítr: +3.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.67
2 Šárka Soukupová 015406 TJ Dukla Praha 08.99

Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha DNP

Michaela Tichá 016224 Spartak Praha 4 DNP

Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha DNP






Rozběh 7 (st, 11.6.2014) Vítr: +0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 08.71
2 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 09.07
3 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 09.10
4 Agáta Faitová 015820 Spartak Praha 4 09.18
5 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.73






60 m - Ml. žákyně (Finále)










Finále A (st, 11.6.2014)
Vítr: +1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 07.90
2 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 07.99
3 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha 08.31
4 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.58
4 Adéla Horáková 015825 Univerzitní sportovní klub Praha 08.58
6 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 08.63






Finále B (st, 11.6.2014)
Vítr: +1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 08.59
2 Aneta Pochmanová 015412 Atletika Jižní Město 08.62
3 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.75
4 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 08.85
5 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 08.93
6 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.96






150 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +2.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 19.17
2 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.32
3 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 19.76
4 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 19.96
5 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 19.98
6 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.10






Běh 2 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +4.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 19.55
2 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.84
3 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 19.86
4 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 20.33
5 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 20.39
6 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 20.69






Běh 3 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mikuláš Vybíral 010205 Spartak Praha 4 20.64
2 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 21.82
3 Lukáš Horáček 010206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.93
4 Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 21.96
5 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 22.19
6 Matěj Procházka 021121 ŠAK Novoborská Praha 23.19






Běh 4 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.83
2 Kryštof Rohan 010305 Univerzitní sportovní klub Praha 22.22
3 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 22.78
4 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.00

Šimon Pittermann 010825 TJ Dukla Praha DNP






Běh 5 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +2.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 21.69
2 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.20
3 František Horký 011002 Univerzitní sportovní klub Praha 22.48
4 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.84
5 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.36

Jan Šimák 011209 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP






Běh 6 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 22.43
2 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.79
3 Filip Šanc 011012 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.01
4 Marek Uzsak 011229 Univerzitní sportovní klub Praha 23.28
5 Daniel Metz 020215 ASK Slavia Praha 23.39






Běh 7 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.66
2 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.91
3 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 23.20
4 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 23.37
5 Jakub Mostecký 020113 Atletika Jižní Město 23.74






Běh 8 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha 24.54
2 Daniel Jungwirth 010803 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.81

Tomáš Kvinta 020805 ASK Slavia Praha DNP

Nikolas Sobotka 021225 ASK Slavia Praha DNP






150 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +2.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 20.00
2 Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha 20.77
3 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 20.79
4 Franceska Sloboda 016018 Univerzitní sportovní klub Praha 20.81
5 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 21.00

Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha DNP






Běh 2 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +3.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 20.78
2 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 20.98
3 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 21.05
4 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 21.13
5 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.16
6 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 21.57






Běh 3 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Pochmanová 015412 Atletika Jižní Město 21.32
2 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.37
3 Martina Šimánková 015508 Spartak Praha 4 22.06
4 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 22.28
5 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 22.36

Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP






Běh 4 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +2.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.02
2 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 21.89
3 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 22.03
4 Jitka Harazímová 025912 A. C. Sparta Praha 22.23
5 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.26
6 Magdaléna Kociánová 025223 PSK Olymp Praha 23.51






Běh 5 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdaléna Bláhová 015312 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.96
2 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.33
3 Šárka Soukupová 015406 TJ Dukla Praha 22.82
4 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 22.88
5 Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.99

Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha DNP






Běh 6 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Tulachová 015910 ASK Slavia Praha 23.77
2 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.02
3 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 24.28
4 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 24.44
5 Soňa Barešová 015124 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.64

Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP






Běh 7 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Ashby 025930 Spartak Praha 4 23.15
2 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.20
3 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 23.91
4 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 24.07
5 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 24.42

Eliška Roučková 026007 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP






Běh 8 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 23.05
2 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 23.54
3 Klára Hanušková 015408 Univerzitní sportovní klub Praha 24.41
MS Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 19.32

Barbora Hypšová 025626 ASK Slavia Praha DNP

Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha DNP






Běh 9 (čt, 12.6.2014)
Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.09
2 Adéla Kodlová 016011 Univerzitní sportovní klub Praha 24.87
3 Michaela Drymlová 025729 ASK Slavia Praha 25.06
4 Anna Antonová 025503 Univerzitní sportovní klub Praha 27.13
5 Barbora Dolečková 025306 TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.34

Nikol Jiroušová 026107 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP






300 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 42.01
2 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 42.21
3 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 43.94
4 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 44.59
5 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 44.95

Michal Hošek 010422 SC Radotín Praha DNP






Běh 2 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 46.87
2 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 50.29
3 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 53.26

Eduard Schubert 020403 A. C. Sparta Praha DNP

Josef Maliniak 010630 ŠAK Novoborská Praha DNP

Michal Vaněk 010711 ASK Slavia Praha DNP






Běh 3 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Horký 011002 Univerzitní sportovní klub Praha 48.06
2 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 48.62
3 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 49.29

Štěpán Souhrada 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP

Jiří Huleš 011104 ASK Slavia Praha DNP






Běh 4 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof Kafka 010117 SC Radotín Praha 51.64
2 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 52.25
3 Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 52.78
4 Jonáš Flemr 010407 Univerzitní sportovní klub Praha 53.31

Vít Polák 020118 Spartak Praha 4 DNP






Běh 5 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 51.93
2 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 52.03
3 Marek Uzsak 011229 Univerzitní sportovní klub Praha 52.43
4 Hynek Merta 010715 TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.62

Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha DNP






300 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 44.09
2 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha 44.38
3 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 44.99
4 Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha 46.06
5 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 47.03
6 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 47.42






Běh 2 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 46.59
2 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 47.64
3 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 48.45
4 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 48.52

Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP

Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha DNP






Běh 3 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 49.09
2 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 49.67
3 Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.92
4 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 51.11
5 Lída Zábranská 015525 A. C. Sparta Praha 51.90

Sofie Šafková 015410 ASK Slavia Praha DNP






Běh 4 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 48.04
2 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 49.07
3 Michaela Doubravová 025501 ASK Slavia Praha 49.32
4 Nikola Procházková 015812 Atletika Jižní Město 49.79
5 Jullia-Anna Lil Bell 015422 Spartak Praha 4 53.18

Julie Slámová 015306 SC Radotín Praha DNP






Běh 5 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 50.74
2 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 53.26
3 Karolína Peterková 025809 SK ZŠ Jeseniova Praha 57.53

Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha DNP

Adéla Kodlová 016011 Univerzitní sportovní klub Praha DNP






Běh 6 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mirka Matuščáková 015919 ASK Slavia Praha 52.72
2 Sára Ashby 025930 Spartak Praha 4 53.35
3 Kateřina Honzáková 025104 ASK Slavia Praha 55.07
4 Kateřina Kubištová 025406 TJ Stodůlky Praha, o.s. 57.13

Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha DNP






800 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 2:33.28
2 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:35.89
3 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 2:36.94
4 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 2:39.30
5 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 2:40.32
6 Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:42.56
7 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 2:46.04
8 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 2:48.62
9 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 2:48.66
10 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:55.03
11 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:55.20
12 Kateřina Kubištová 025406 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:55.75

Michaela Tichá 016224 Spartak Praha 4 DNP






Běh 2 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Mitrovská 016216 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:49.68
2 Jullia-Anna Lil Bell 015422 Spartak Praha 4 2:52.22
3 Klára Sieglová 025726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.23
4 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 2:57.15
5 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:57.72
6 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 3:01.47
7 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 3:01.56
8 Lucie Zimová 016004 SK Kotlářka Praha 3:04.10
9 Barbora Hrušková 015810 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:13.20

Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha DNP

Taťána Hanáková 025322 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Martina Šimánková 015508 Spartak Praha 4 DNP

Sofie Šafková 015410 ASK Slavia Praha DNP






1500 m - Ml. žáci (Finále)










Finále (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 4:59.59
2 Boris Šťastný 010724 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:07.11
3 Filip Houška 010207 Spartak Praha 4 5:08.67
4 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:22.92
5 Viktor Kohout 010812 ASK Slavia Praha 5:23.08
6 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha 5:23.13
7 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 5:27.88
8 Filip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub Praha 5:28.60
9 František Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:28.96
10 Ladislav Pichl 011016 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:35.02
11 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 5:39.28
12 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 5:40.02
13 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 6:01.12
14 Ondřej Klícha 020608 ASK Slavia Praha 6:05.31
15 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 6:25.56
16 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 6:38.59

Vojtěch Řivnáč 010628 ASK Slavia Praha DNS

Sebastian Šafka 010410 ASK Slavia Praha DNS






60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +3.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.30
2 Daniel Metz 020215 ASK Slavia Praha 12.01
3 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.05

Michal Hošek 010422 SC Radotín Praha DNP

Šimon Pittermann 010825 TJ Dukla Praha DNP






Rozběh 2 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 10.50
2 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 10.87
3 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 11.32

Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Tomáš Kvinta 020805 ASK Slavia Praha DNP






Rozběh 3 (čt, 12.6.2014)
Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Ruda 010503 Univerzitní sportovní klub Praha 10.43
2 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 11.12
3 Kryštof Kafka 010117 SC Radotín Praha 12.09
4 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 12.91
5 Ondřej Ston 020315 ŠAK Novoborská Praha 13.23






Rozběh 4 (čt, 12.6.2014)
Vítr: -1.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub Praha 10.49
2 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.55
3 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 12.72
4 Filip Šanc 011012 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.25

Dominik Klubal 010401 PSK Olymp Praha DNP






Rozběh 5 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +2.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.25
2 Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha 12.15
3 Ondřej Kaválek 010110 ASK Slavia Praha 12.35

Nikolas Sobotka 021225 ASK Slavia Praha DNP

David Švec 010813 SK Aktis Praha DNP






60 m překážek - Ml. žáci (Finále)










Finále A (čt, 12.6.2014)
Vítr: +3.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 09.87
2 Vojtěch Ruda 010503 Univerzitní sportovní klub Praha 10.09
3 Sebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub Praha 10.21
4 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 10.23
5 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.55
6 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 10.71






Finále B (čt, 12.6.2014)
Vítr: +0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.07
2 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 11.42
3 Kryštof Kafka 010117 SC Radotín Praha 11.87
4 Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha 12.11
5 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.21
6 Daniel Metz 020215 ASK Slavia Praha 14.43






60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +3.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 10.02
2 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 12.22
3 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.36
4 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.54

Julie Slámová 015306 SC Radotín Praha DNP






Rozběh 2 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +4.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 10.57
2 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 10.99
3 Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.05
4 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.44
5 Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.87
6 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.82






Rozběh 3 (čt, 12.6.2014)
Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 10.74
2 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 12.25
3 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.07
4 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 13.09
5 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.77

Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 DNP






Rozběh 4 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +2.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.74
2 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.09
3 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 12.20
4 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 12.25
5 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 13.15
6 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 13.25






Rozběh 5 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +3.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 11.36
2 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.56
3 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 12.75
4 Michaela Drymlová 025729 ASK Slavia Praha 13.36
5 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 13.71

Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha DNP






Rozběh 6 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +4.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 11.34
2 Barbora Formánková 015816 A. C. Sparta Praha 12.16

Eliška Roučková 026007 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Matylda Havelková 015720 A. C. Sparta Praha DNP

Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha DNP






Rozběh 7 (čt, 12.6.2014)
Vítr: +3.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 11.79
2 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 11.97
3 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.40
4 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 14.73
5 Sára Janoušková 025823 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 14.83






60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)










Finále A (čt, 12.6.2014)
Vítr: +4.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 10.27
2 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 10.35
3 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 11.01
4 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 11.21
5 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 14.53

Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město DNF






Finále B (čt, 12.6.2014)
Vítr: +3.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.14
2 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 11.46
3 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.70
4 Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.90
5 Barbora Formánková 015816 A. C. Sparta Praha 12.04
6 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 12.20






4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpánek, Kober, Nečas, Havlík
ASK Slavia Praha 33.00
2 Pavlica, Macháček, Střeleček, Polák
Spartak Praha 4 36.16
3 Berka, Fišer, Merta, Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. 36.73

A Štěpánek, Stezka, Ruda, Merta
Univerzitní sportovní klub Praha DQ






Běh 2 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Švihel, Jabůrek, Lachman, Rejka
Atletický školní klub Mazurská 34.52
2 Šebek, Severa, Veselý, Ornst
ATLETIKA HOSTIVAŘ 34.55
3 Vaněček, Frk, Jedlička, Vagaday
SK Kotlářka Praha 36.46
4 B Hrubec, Dostál R., Toula, Uzsák
Univerzitní sportovní klub Praha 37.06






4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dufková, Šínová A., Pochmanová, Šínová T.
Atletika Jižní Město 31.50
2 A Cukerová, Šťastná, Kotrhonzová, Štěpánová
ASK Slavia Praha 32.50
3 Semecká, Čechová, Hniková, Kramcha
TJ Dukla Praha 33.28
4 Pašková, Kramolišová, Damašková, Líbalová
SK Aktis Praha 33.95
5 Špronglová, Dušková, Auředníková, Petrecká
SK ZŠ Jeseniova Praha 34.47






Běh 2 (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ťupová, Vojtěchová, Čižinská, Nováková
Atletický školní klub Mazurská 33.41
2 Winterová, Rabiňáková, Faitová, Kotková
Spartak Praha 4 33.47
3 Mňoučková, Bláhová, Pínová, Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 33.87
4 B Hájková, Procházková, Draslarová, Smejkalová
ASK Slavia Praha 37.52

B Šestáková, Cerhová, Sirotková, Mitrovská
SK ZŠ Jeseniova Praha DQ






4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 12.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Štěpánek F., Dudra, Novotný, Nečas
ASK Slavia Praha 3:00.92
2 Randus, Bolehovský, Kuban, Kaiser
PSK Olymp Praha 3:05.62
3 Dostál, Rohan, Hrubec, Horký
Univerzitní sportovní klub Praha 3:16.75
4 Eisenkolb, Prošek, Mudraninec, Vacek
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:21.75
5 Vejlupek, Bednář, Mostecký, Horejš
Atletika Jižní Město 3:22.56






Běh 2 (čt, 12.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Hykš, Kohout, Konvalina, Metz
ASK Slavia Praha 3:10.24
2 Wooller, Cypro, Žák, Vybíral
Spartak Praha 4 3:13.40
3 Pšenička, Veselý, Vojta, Pechar
A. C. Sparta Praha 3:16.64
4 Lebl, Moucha, Šanc, Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:19.14






4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 12.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Kotrhonzová, Marková, Šilhavá, Houšková
ASK Slavia Praha 3:10.66
2 Cerhová, Málková, Tichá, Šťastná
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:13.78
3 Vaňhová, Procházková, Dufková, Eliášová
Atletika Jižní Město 3:14.31
4 Sloboda, Šedá, Šídlová, Štancelová
Univerzitní sportovní klub Praha 3:16.14
5 Žáková, Peštová, Kaletová, Šimánková
Spartak Praha 4 3:24.76
6 Borovská, Husáková, Ptáčková, Daňková
SK DVOJKA Praha 3:25.05






Běh 2 (čt, 12.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Florová, Pínová, Bláhová, Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:15.70
2 Ťupová, Vojtěchová, Nováková, Čižinská
Atletický školní klub Mazurská 3:16.50
3 Dvorská, Martinčíková, Barnoky, Kulhánková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:26.71
4 Harazímová, Červinková, Zábranská, Formánková
A. C. Sparta Praha 3:31.34
5 B Drymlová, Metelková, Polívková, Nováková
ASK Slavia Praha 3:32.49






Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)










Finále (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 1.52
2 Petr Vacátko 010122 SC Radotín Praha 1.52
3= Jakub Střeleček 010730 Spartak Praha 4 1.45
3= Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 1.45
5 Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha 1.37
6 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 1.33
7= Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.29
7= Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 1.29
9 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 1.29

Jan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁ DNS

Jakub Vít 020422 ASK Slavia Praha DNS

Dominik Klubal 010401 PSK Olymp Praha DNS

Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha DNS

Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha NH

Hynek Merta 010715 TJ Stodůlky Praha, o.s. NH

Matyáš Tomka 010423 TJ Dukla Praha NH

Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha NH






Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 12.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 1.50
2 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 1.47
3 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 1.44
4 Kateřina Baldová 015504 ATLETIK RUDNÁ 1.44
5 Franceska Sloboda 016018 Univerzitní sportovní klub Praha 1.36
6 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 1.36
7 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 1.36
8 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 1.32
9= Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha 1.28
9= Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 1.28
11 Barbora Formánková 015816 A. C. Sparta Praha 1.28
12 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 1.28
13= Michaela Doubravová 025501 ASK Slavia Praha 1.24
13= Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.24
13= Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 1.24
16 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 1.24
17 Barbora Lukešová 015802 ASK Slavia Praha 1.24
18 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 1.24
19= Klára Hanušková 015408 Univerzitní sportovní klub Praha 1.20
19= Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 1.20
21 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 1.20

Veronika Růžičková 025708 ASK Slavia Praha DNP

Nina Varvařovská 015901 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP

Dominika Mištová 015620 ASK Slavia Praha DNP

Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha NH

Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. NH






Skok daleký - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 12.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 4.76+1.4 m/s
2 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 4.71+1.3 m/s
3 Filip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub Praha 4.53-2.0 m/s
4 Petr Vacátko 010122 SC Radotín Praha 4.50-0.9 m/s
5 Sebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub Praha 4.47-4.2 m/s
6 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 4.32-0.1 m/s
7 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 4.29-1.3 m/s
8 Filip Macháček 010830 Spartak Praha 4 4.25-0.5 m/s
9 Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 4.05-1.0 m/s
10 Jan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁ 3.56+0.7 m/s

Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha DNP

Jakub Vít 020422 ASK Slavia Praha DNP

Jindřich Zavadil 011201 ASK Slavia Praha DNP

Filip Kolín 020804 ASK Slavia Praha DNP

David Švec 010813 SK Aktis Praha DNP






Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reg. výk.
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 5.23+2.1 m/s 5.14 -3.0 m/s
2 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 4.80-2.4 m/s
3 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 4.72+0.2 m/s
4 Adéla Horáková 015825 Univerzitní sportovní klub Praha 4.60+0.7 m/s
5 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 4.32+0.3 m/s
6 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.29+2.2 m/s 4.20 -1.3 m/s
7 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 4.25+2.1 m/s 4.16 -1.5 m/s
8 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 4.25-1.7 m/s
9 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 4.17+0.0 m/s
10 Magdaléna Bláhová 015312 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.07-3.7 m/s
11 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 4.02-1.4 m/s
12 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.00-0.7 m/s
13 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 3.94-0.8 m/s
14 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 3.92-1.1 m/s
15 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.86-1.3 m/s
16 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 3.80+2.0 m/s
17 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 3.76+0.0 m/s
18 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 3.74-2.9 m/s
19 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 3.63-0.5 m/s
20 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 3.55-3.8 m/s
21 Anna Marie Ortová 016025 Spartak Praha 4 3.32-2.4 m/s

Dominika Mištová 015620 ASK Slavia Praha DNP

Adéla Chudomelová 025322 ASK Slavia Praha DNP

Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha DNP

Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha DNP






Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)










Finále (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.91
2 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 10.28
3 Michaela Petrecká 015207 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.92
4 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 09.86
5 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.42
6 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.51
7 Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 08.42
8 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 08.11
9 Petra Vlasáková 016208 ŠAK Novoborská Praha 07.92
10 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 07.79
11 Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha 07.67
12 Agáta Faitová 015820 Spartak Praha 4 07.38
13 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 07.36
14 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 06.74
15 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 06.64
16 Lucie Zimová 016004 SK Kotlářka Praha 06.59
17 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 06.50
18 Natálie Tulachová 015910 ASK Slavia Praha 06.44
19 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 06.27

Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Barbora Hypšová 025626 ASK Slavia Praha DNP

Noemi Fritzová 015822 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Kateřina Baldová 015504 ATLETIK RUDNÁ DNP






Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)










Finále (st, 11.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Janatka 010106 Univerzitní sportovní klub Praha 10.31
2 Vojtěch Ruda 010503 Univerzitní sportovní klub Praha 10.18
3 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.91
4 Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha 08.73
5 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.56
6 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 08.14
7 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 07.81
8 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 07.70
9 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 07.19
10 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.90
11 Milan Balouš 011017 ASK Slavia Praha 06.54
12 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 06.41

Vojtěch Zuza 020324 ASK Slavia Praha DNP

Jiří Huleš 011104 ASK Slavia Praha DNP






Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 12.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 61.76
2 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 58.82
3 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 58.33
4 Mikuláš Vybíral 010205 Spartak Praha 4 52.49
5 Ondřej Kaválek 010110 ASK Slavia Praha 50.16
6 Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha 49.75
7 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 46.42
8 Filip Čermák 021224 ASK Slavia Praha 43.63
9 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 43.32
10 Viktor Kohout 010812 ASK Slavia Praha 40.63
11 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 40.43
12 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.35
13 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 38.97
14 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha 38.95
15 Matěj Lůžek 020624 ATLETIKA HOSTIVAŘ 38.45
16 Eduard Rašek 020304 ASK Slavia Praha 34.49
17 Radim Kaválek 020730 ASK Slavia Praha 32.28
18 Lukáš Horáček 010206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 28.08

Jindřich Zavadil 011201 ASK Slavia Praha DNP

Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha DNP

Vojtěch Řivnáč 010628 ASK Slavia Praha DNP

Sebastian Šafka 010410 ASK Slavia Praha DNP

Michal Vaněk 010711 ASK Slavia Praha DNP






Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 12.6.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 52.87
2 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 48.26
3 Michaela Petrecká 015207 SK ZŠ Jeseniova Praha 47.69
4 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.74
5 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 44.94
6 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 44.24
7 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 43.35
8 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 40.46
9 Andrea Šotová 025822 SK Kotlářka Praha 40.05
10 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 39.76
11 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 37.59
12 Marie Antonie Kropáčová 015323 ASK Slavia Praha 35.10
13 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 34.16
14 Klára Pallová 015713 A. C. Sparta Praha 32.48
15 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 32.03
16 Adéla Mitrovská 016216 SK ZŠ Jeseniova Praha 31.53
17 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 31.28
18 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.76
19 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 25.59

Veronika Růžičková 025708 ASK Slavia Praha DNP

Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha DNP

Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha DNP