III. kolo soutěže přípravek “POHÁR JESKY“













Datum konání:
10. 6. 2014








Místo konání:
Praha-Jeseniova








Pořadatel:
SK ZŠ Jeseniova Praha








Výsledky zpracoval:










Ředitel závodu:
Jaroslava Weberová








Hlavní rozhodčí:










Technický delegát:










Poznámka:





















Přípravka chlapci 2003











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl 60 m pořadí raketka pořadí dálka pořadí překážky pořadí
1 Barták Matouš 03 AC Praha 10,8 10 14,1 8 262 10 9,5 10
2 Dallal Mike 03 Jeseniova 9,6 3 25,43 4 352 5 7,6 2
3 Dejdar Vojtěch 03 Jeseniova 9,8 6 24,73 5 322 6 8,0 4
4 Děvěr Martin 03 Mazurská 10 7 14,32 7 294 7 8,4 6
5 Dvořák Jan 03 Mazurská







6 Halbich Adam 03 Jeseniova







7 Hercik Jakub 03 Říčany 9,7 4 20,78 6 359 3 7,9 3
8 Jarolímek Filip 03 Jeseniova 9,5 2 27,81 3 375 1 7,5 1
9 Jašek David 03 Mazurská







10 Miřejovský Matěj 03 Mazurská







11 Mshana Sebastian 03 AC Praha 10,5 9 12,09 9 268 9 9,0 8
12 Říha Samulel 03 Sparta 9,4 1 34,43 1 354 4 8,5 7
13 Stodůlka Jakub 03 Mazurská 10,4 8 9,01 10 284 8 9,4 9
14 Kokeš Adam 03 Mazurská 9,7 5 29,66 2 361 2 8,1 5












Přípravka chlapci 2004











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl 60 m pořadí raketka pořadí dálka pořadí překážky pořadí
1 Berounský Jan 04 Mazurská







2 Farský David 04 Jeseniova 11,4 10 17,92 8 281 10 9,3 10
3 Hruška David 04 Aktis







4 Hubsch Filip 04 Jeseniova 10,1 3 15,26 10 296 7 8,6 7
5 Kettner Daniel 04 Aktis







6 Lukáš Jakub 04 Jeseniova 11,5 11 15,61 9 254 11 9,7 11
7 Nedělka Petr 04 Sparta 10,7 8 23,71 5 340 2 8,8 9
8 Poděbradský Jan 04 Aktis 10,7 8 19,08 7 309 6 8,4 5
9 Polášek Adam 04 Olymp 10,0 2 32,14 2 314 5 8,5 6
10 Pospíšil Matěj 04 Mazurská







11 Říha Daniel 04 Chuchle 10,6 7 19,24 6 288 9 8,7 8
12 Slovák Juraj 04 Jeseniova 10,5 6 24,82 4 324 3 8,1 3
13 Smekal Lukáš 04 Jeseniova 10,3 4 27,75 3 316 4 8,1 3
14 Svoboda Lukáš 04 Chuchle 10,4 5 10,23 11 291 8 8,0 1
15 Jašek David 04 Mazurská 9,9 1 36,83 1 348 1 8,0 1












Přípravka dívky 2003











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl 60 m pořadí raketka pořadí dálka pořadí překážky pořadí
1 Bulínová Aneta 03 AŠK Mazurská 9,6 2 27,08 2 369 1 7,9 5
2 Bulínová Anita 03 Jeseniova







3 Crowther Jessica 03 Sparta 10 8 14,47 10 315 11 8,5 11
4 Havelková Barbora 03 Sparta 10,8 11 15,48 9 254 13 9,6 13
5 Hluchá Anežka 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 9,7 4 13,61 12 353 2 7,6 1
6 Knetlová Eliška 03 Říčany 11,2 13 23,51 4 332 6 8,4 9
7 Konigsmarková Justýna 03 Jeseniova 10,4 10 17,25 8 336 5 7,8 3
8 Kopáčová Barbora 03 Sparta 9,6 2 12,77 13 344 3 8,6 12
9 Měšťanová Barbora 03 AŠK Mazurská 9,9 7 21,28 6 329 7 7,8 3
10 Poborská Eliška 03 Jeseniova 9,4 1 25,09 3 342 4 7,7 2
11 Solarová Sofie 03 Sparta







12 Šmídová Natálie 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10 8 23,34 5 327 8 8,4 9
13 Vlčková Michaela 03 Říčany 9,7 5 32,94 1 319 9 8,2 7
14 Voříšková Anna T. 03 Jeseniova 10,8 11 13,68 11 273 12 8,2 7
15 Zajíčková Michaela 03 Jeseniova







16 Jelínková Daniela 03 Sparta 9,7 6 17,73 7 318 10 8,0 6












Přípravka dívky 2004











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl 60 m pořadí raketka pořadí dálka pořadí překážky pořadí
1 Čížková Julie 04 AC Praha 10,3 6 12,93 9 300 8 8,2 2
2 Danihelková Petra 04 Jeseniova 10,7 12 10,61 15 252 17 9,9 14
3 Hasprová Barbora 04 Jeseniova 10,4 7 11,65 13 296 9 8,6 7
4 Hochmanová Anna 04 AC Praha 11,1 13 17,58 2 290 11 9,7 12
5 Jenčová Tereza 04 Jeseniova 12,0 18 13,44 7 253 16 11,0 17
6 Konířová Karolína 04 Sparta 10,5 9 12,12 11 330 3 8,6 7
7 Landová Barbora Anna 04 Jeseniova 10,1 4 11,45 14 315 5 8,4 5
8 Moutelíková Denisa 04 AŠK Mazurská 9,8 2 15,65 4 322 4 11,2 18
9 Patáková Eliška 04 Jeseniova 10,6 11 11,94 12 289 12 8,5 6
10 Pejcharová Adéla 04 AŠK Mazurská 10,0 3 13,71 5 308 7 8,8 9
11 Pelikánová Klára 04 AŠK Mazurská 10,5 10 13,57 6 292 10 9,3 10
12 Skálová Anna 04 AŠK Mazurská 9,4 1 9,86 17 342 1 8,2 2
13 Svobodová Adéla 04 Sparta 11,3 15 12,82 10 264 15 9,5 11
14 Šamalíková Agáta 04 Chuchle 11,7 16 16,42 3 265 14 9,8 13
15 šandová Sofie 04 Jeseniova







16 Vacková lucie 04 Jeseniova 10,4 8 22,65 1 310 6 8,3 4
17 Zachovalová Eliška 04 Jeseniova







18 Zobalová Michaela 04 Aktis 10,2 5 13,18 8 331 2 7,9 1
19 Bednářová Natálie 04 Jeseniova 11,2 14 10,2 16 270 13 10,0 15
20 Canincová Michaela 04 Jeseniova 11,9 17 9,54 18 214 18 10,1 16