Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze





Datum konání: 6. - 7. 6. 2014


Místo konání: Praha


Pořadatel: Spartak Praha 4


Výsledky zpracoval: Pavel Buráň, Petr Kašpar, Jan Kubica


Ředitel závodu: Blanka Fischerová


Hlavní rozhodčí: Ivana Kubicová


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.6 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.77
2 Vladislav Vertskhayzer 990112 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.79
3 Jindřich Štěpánek 001015 Univerzitní sportovní klub Praha 08.10
4 Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.25
5 Michal Paliczka 000218 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.27
6 Vojtěch Ulman 991015 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.46





Rozběh 2 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.49
2 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 07.98
3 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 08.02
4 Vítězslav Langer 990301 SK Aritma Praha 08.48

Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 DNP

Kryštof Vítek 990207 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Rozběh 3 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +1.8 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha 07.33
2 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 07.73
3 Jakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.82
4 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 08.10
5 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 08.26
6 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 08.62





Rozběh 4 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 07.71
2 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 07.75
3 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 07.99
4 Sean Wong 991227 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.37

Michal Meinelt 001216 SK Aktis Praha DNP

Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 5 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 07.78
2 Viktor Buňat 990710 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.89
3 Lukáš Pařízek 990917 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.08
4 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.21
5 Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.52
6 Martin Kunz 990326 SK Aritma Praha 09.36





Rozběh 6 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 07.70
2 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 07.76
3 David Kunovjánek 990118 Spartak Praha 4 08.09
4 Vojtěch Košař 990513 SC Radotín Praha 08.22
5 Kristián Bönsch 990630 SK Kotlářka Praha 08.34

David Kalný 990428 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





60 m - Žáci (Finále)








Finále A (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.50
2 Jan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha 07.51
3 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 07.64
4 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 07.69
5 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 07.70
6 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.89





Finále B (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Buňat 990710 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.68
2 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 07.76
3 Vladislav Vertskhayzer 990112 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.82
4 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 07.91
5 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 07.92

Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha DNP





60 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 07.82
2 Lucie Háčková 005315 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.43
3 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.64
4 Linda Svobodová 005128 ŠAK Novoborská Praha 08.67
5 Natálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta Praha 08.93

Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 2 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 08.02
2 Dominika Vlnasová 996128 SK Kotlářka Praha 08.44
3 Johana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub Praha 08.44
4 Kamila Jíchová 995406 ASK Slavia Praha 08.65
5 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 08.72
6 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 08.82





Rozběh 3 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.7 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 08.41
2 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 08.46
3 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 08.68
4 Lucie Burešová 996215 SK DVOJKA Praha 08.70
5 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 08.84





Rozběh 4 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 08.31
2 Kristýna Kunická 995420 PSK Olymp Praha 08.66
3 Viktorie Kvasničková 995930 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.76
4 Karolína Hanková 005310 SK Kotlářka Praha 08.83
5 Nikola Ludvíková 005713 SK DVOJKA Praha 08.95





Rozběh 5 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.6 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.24
2 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.29
3 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 08.79
4 Kateřina Froňková 995811 ASK Slavia Praha 08.97

Nikola Topolová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Jasmína Voborská 996021 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





Rozběh 6 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.6 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 08.31
2 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 08.53
3 Kateřina Jarošová 996009 ASK Slavia Praha 08.55
4 Tereza Gerlická 005402 SK DVOJKA Praha 08.82
5 Vlasta Paďourová 005206 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.97

Kamila Kupková 996122 ASK Slavia Praha DNP





60 m - Žákyně (Finále)








Finále A (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 07.80
2 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 08.03
3 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.11
4 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 08.28
5 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 08.29

Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha DNP





Finále B (pá, 6.6.2014)
Vítr: +1.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika Vlnasová 996128 SK Kotlářka Praha 08.31
2 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 08.35
3 Lucie Háčková 005315 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.42
4 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 08.46
5 Kristýna Kunická 995420 PSK Olymp Praha 08.47

Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





100 m - Dorostenci (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.7 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.44
2 Dominik Dlouhý 980615 SC Radotín Praha 11.96
3 Matěj Vyskočil 971003 Univerzitní sportovní klub Praha 12.12
4 Martin Račko 980515 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.21

Michal Myška 981027 ŠAK Novoborská Praha DNP





Rozběh 2 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.8 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 11.56
2 Ondřej Janoušek 970718 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.76
3 Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 12.15
4 Matěj Švanda 971220 SK Kotlářka Praha 12.50
5 Jan Zuna 980404 SK Kotlářka Praha 12.56
6 Miroslav Ešner 980111 Univerzitní sportovní klub Praha 12.80





Rozběh 3 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.6 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Slavíček 970114 ASK Slavia Praha 11.68
2 Tomáš Vodička 970704 SC Radotín Praha 11.69
3 Filip Vokrouhlík 980919 ASK Slavia Praha 11.99
4 David Háček 970627 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.02
5 Jan Žáček 980115 SK Aktis Praha 12.04
6 Marek Kotlík 980417 SK Aktis Praha 13.18





100 m - Dorostenci (Finále)








Finále A (pá, 6.6.2014)
Vítr: +1.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.30
2 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 11.52
3 Tomáš Vodička 970704 SC Radotín Praha 11.60
4 Lukáš Slavíček 970114 ASK Slavia Praha 11.69
5 Ondřej Janoušek 970718 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.72
6 Dominik Dlouhý 980615 SC Radotín Praha 11.86





Finále B (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.6 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Vokrouhlík 980919 ASK Slavia Praha 11.80
2 David Háček 970627 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.87
3 Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 11.98

Martin Račko 980515 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Matěj Vyskočil 971003 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Jan Žáček 980115 SK Aktis Praha DNP





100 m - Dorostenky (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Dvořáková 975510 TJ Dukla Praha 12.40
2 Hana Ondrková 976009 Spartak Praha 4 13.36
3 Klára Holečková 985926 ASK Slavia Praha 13.40
4 Anna Marie Petráková 985726 SK Kotlářka Praha 14.03
5 Barbora Dudková 985928 SK Kotlářka Praha 14.26
6 Kateřina Králová 975213 SK Aktis Praha 14.66





Rozběh 2 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -1.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika Paťková 975704 TJ Dukla Praha 12.85
2 Barbora Šmejkalová 975906 ASK Slavia Praha 13.63
3 Martina Bartošová 976111 SK Kotlářka Praha 14.05
4 Tereza Farská 975904 Atletický školní klub Mazurská 14.37
5 Aneta Mandová 975510 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.38

Lucie Jarešová 985505 SK Kotlářka Praha DNP





Rozběh 3 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.6 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4 12.79
2 Simona Chodorová 985721 SK Kotlářka Praha 13.18
3 Julie Weissová 985711 ASK Slavia Praha 13.38
4 Tereza Peřinová 976216 Univerzitní sportovní klub Praha 13.74
5 Eliška Plecitá 975919 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 14.79
6 Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha 14.83





Rozběh 4 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.6 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Sladovníková 975628 ASK Slavia Praha 12.93
2 Šárka Kalvová 976021 ASK Slavia Praha 12.96
3 Anna Cranfordová 975820 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.68
4 Anna Bučková 975709 SK Aktis Praha 14.35
5 Jitka Špačková 985718 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.63

Lea Mitrovičová 985831 ASK Slavia Praha DNP





100 m - Dorostenky (Finále)








Finále A (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.3 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Dvořáková 975510 TJ Dukla Praha 12.46
2 Dominika Paťková 975704 TJ Dukla Praha 12.78
3 Anežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4 12.79
4 Šárka Kalvová 976021 ASK Slavia Praha 12.98
5 Aneta Sladovníková 975628 ASK Slavia Praha 13.06
6 Simona Chodorová 985721 SK Kotlářka Praha 13.25





Finále B (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šmejkalová 975906 ASK Slavia Praha 13.48
2 Hana Ondrková 976009 Spartak Praha 4 13.52
3 Julie Weissová 985711 ASK Slavia Praha 13.54
4 Klára Holečková 985926 ASK Slavia Praha 13.59
5 Tereza Peřinová 976216 Univerzitní sportovní klub Praha 13.66
6 Anna Cranfordová 975820 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.75





150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)
Vítr: +0.3 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 17.56
2 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 17.78
3 Jan Rákosník 990323 Univerzitní sportovní klub Praha 18.00
4 Viktor Buňat 990710 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 18.42
5 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 18.53





Běh 2 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha 18.08
2 Matěj Tolar 990728 SK Kotlářka Praha 18.15
3 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 18.43
4 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 18.50
5 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 18.51





Běh 3 (so, 7.6.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kocián 991206 ŠAK Novoborská Praha 18.44
2 Jakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.81
3 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 19.01
4 Ivan Fulyarov 991025 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.25
5 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 19.30





Běh 4 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.3 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich Štěpánek 001015 Univerzitní sportovní klub Praha 19.79
2 Daniel Kvapil 990615 TJ Dukla Praha 20.23
3 Kristián Bönsch 990630 SK Kotlářka Praha 20.46
4 Michal Paliczka 000218 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.64
5 Filip Kynych 990601 PSK Olymp Praha 20.79

Jakub Sobek 991129 ASK Slavia Praha DNP





Běh 5 (so, 7.6.2014)
Vítr: -1.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Kalný 990428 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.92
2 David Dobáš 000530 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 20.15
3 Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 21.69
4 Adam Vodehnal 001203 ŠAK Novoborská Praha 21.87
5 Matouš Raus 000506 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.95

Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha DNP





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.7 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 18.40
2 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha 18.68
3 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.77
4 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 19.85
MS Jana Novotná 995126 JAC Brno 19.28





Běh 2 (so, 7.6.2014)
Vítr: -1.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.91
2 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 20.35
3 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 20.49
4 Kateřina Jarošová 996009 ASK Slavia Praha 20.77

Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 3 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.6 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 20.63
2 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 20.71
3 Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.35
4 Lucie Burešová 996215 SK DVOJKA Praha 21.39

Andrea Kadidlová 995712 SK DVOJKA Praha DNP





Běh 4 (so, 7.6.2014)
Vítr: -1.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub Praha 20.44
2 Kamila Jíchová 995406 ASK Slavia Praha 20.83
3 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 20.94
4 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 21.15

Jasmína Voborská 996021 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





Běh 5 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.69
2 Klára Weiserová 005116 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.79
3 Tereza Háková 996107 PSK Olymp Praha 21.09
4 Kateřina Stanzelová 005331 Univerzitní sportovní klub Praha 21.28

Marie Neubauerová 995620 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP

Kamila Kupková 996122 ASK Slavia Praha DNP





Běh 6 (so, 7.6.2014)
Vítr: -1.4 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub Praha 21.09
2 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 21.53
3 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.58
4 Petra Melicherová 995121 SC Radotín Praha 21.99
5 Nikola Ludvíková 005713 SK DVOJKA Praha 22.43

Nikola Nagyová 995729 ASK Slavia Praha DNP





Běh 7 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 21.57
2 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 21.90
3 Kateřina Plchová 995916 ASK Slavia Praha 21.96
4 Kateřina Špačková 005428 SC Radotín Praha 22.15
5 Alina Denisová 006002 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.28

Karolína Bláhová 995802 ASK Slavia Praha DNP





Běh 8 (so, 7.6.2014)
Vítr: -1.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 21.92
2 Veronika Pefková 005518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.98
3 Karolína Křížová 995726 ASK Slavia Praha 22.38
4 Tereza Tatíčková 005418 Univerzitní sportovní klub Praha 22.77

Kateřina Froňková 995811 ASK Slavia Praha DNP

Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha DNP





Běh 9 (so, 7.6.2014)
Vítr: -1.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 21.96
2 Adéla Řezáčová 006108 ASK Slavia Praha 22.03
3 Kateřina Janatová 005806 ASK Slavia Praha 22.53
4 Kamila Lhotáková 005622 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.89

Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha DNP

Natalie Oravová 005420 ASK Slavia Praha DNP





200 m - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.3 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 22.88
2 Jan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.00
3 Vít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub Praha 23.28
4 Lukáš Slavíček 970114 ASK Slavia Praha 23.68

David Hřebíček 971024 Spartak Praha 4 DNP





Běh 2 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.4 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 23.54
2 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 23.80
3 Martin Račko 980515 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.10
4 Vincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub Praha 24.39
5 Matěj Vyskočil 971003 Univerzitní sportovní klub Praha 24.53





Běh 3 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Dlouhý 980615 SC Radotín Praha 24.58
2 Lukáš Karlík 980921 SK Kotlářka Praha 24.85
3 Filip Vokrouhlík 980919 ASK Slavia Praha 24.90
4 Michael Škoda 980808 Spartak Praha 4 25.17
5 František Hoza 980708 SK Kotlářka Praha 27.38





Běh 4 (so, 7.6.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Hoza 980708 SK Kotlářka Praha 25.32
2 Marek Kotlík 980417 SK Aktis Praha 26.82

Jakub Jakoubek 981125 TJ Dukla Praha DQ

Vojtěch Berger 980330 SC Radotín Praha DNP

Martin Hrdoušek 980530 SC Radotín Praha DNP





Běh 5 (so, 7.6.2014)
Vítr: -1.3 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Háček 970627 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.12
2 Jiří Zahradník 980903 TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.66
3 Miroslav Ešner 980111 Univerzitní sportovní klub Praha 26.81

Dominik Eichler 971224 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP

Jan Žáček 980115 SK Aktis Praha DNP





200 m - Dorostenky (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4 26.67
2 Kateřina Chrpová 975826 Univerzitní sportovní klub Praha 27.07
3 Hana Ondrková 976009 Spartak Praha 4 27.63
4 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 28.29

Lea Mitrovičová 985831 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Holečková 985926 ASK Slavia Praha 27.61
2 Anna Cranfordová 975820 SK ZŠ Jeseniova Praha 28.08
3 Dominika Rybářová 985412 SK ZŠ Jeseniova Praha 28.19
4 Aneta Mandová 975510 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.28

Tereza Peřinová 976216 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Běh 3 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.6 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Čadová 985324 Spartak Praha 4 28.18
2 Jindra Srnská 985929 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 30.54
3 Jana Santolíková 985621 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 30.74
4 Jana Stříhavková 976020 Atletický školní klub Mazurská 33.40





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 37.95
2 Jan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha 38.19
3 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 38.58
4 Jan Kocián 991206 ŠAK Novoborská Praha 39.39
5 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 39.51





Běh 2 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.28
2 Jan Uhlíř 990102 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.72
3 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 40.73
4 Martin Dvořák 990907 SK ZŠ Jeseniova Praha 41.27
5 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 41.50





Běh 3 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Buňat 990710 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 40.35
2 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 40.74
3 Lukáš Kvapil 990818 Univerzitní sportovní klub Praha 41.34
4 Joel Davidenko 000813 Univerzitní sportovní klub Praha 41.95
5 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 42.31





Běh 4 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Skoupý 990623 TJ Dukla Praha 41.19
2 Quido Čečetka 991122 TJ Dukla Praha 42.32
3 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 42.62
4 Vojtěch Košař 990513 SC Radotín Praha 42.97
5 Jakub Fiřt 000922 Univerzitní sportovní klub Praha 44.65





Běh 5 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 44.01
2 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 44.52
3 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.45

Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha DNP

David Kalný 990428 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 6 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Kynych 990601 PSK Olymp Praha 44.92
2 Kristián Bönsch 990630 SK Kotlářka Praha 45.10
3 Sean Wong 991227 SK ZŠ Jeseniova Praha 45.34
4 Kakaine Truelove 001221 SK Kotlářka Praha 49.40

Thanh Hai Tran 000126 ASK Slavia Praha DNF

Jakub Sobek 991129 ASK Slavia Praha DNP





Běh 7 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Tolar 990728 SK Kotlářka Praha 39.02
2 Matěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova Praha 43.92
3 Martin Kaisler 000421 ASK Slavia Praha 45.19
4 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 45.88
5 Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 47.80

Kryštof Vítek 990207 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 41.21
2 Lucie Krupařová 995711 PSK Olymp Praha 41.51
3 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 41.59
4 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 43.41
5 Kateřina Jarošová 996009 ASK Slavia Praha 44.36
6 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 44.65





Běh 2 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 43.84
2 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 43.84
3 Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.63
4 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 44.64
5 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 44.73
6 Tereza Březinová 005816 A. C. Sparta Praha 48.83





Běh 3 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 44.68
2 Tereza Háková 996107 PSK Olymp Praha 46.36
3 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 46.67
4 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 46.89
5 Kateřina Špačková 005428 SC Radotín Praha 47.01
6 Marie Neubauerová 995620 TJ Stodůlky Praha, o.s. 49.18





Běh 4 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 48.10
2 Ksenia Bocharova 006220 SK DVOJKA Praha 48.25
3 Renata Dosdá 995621 Spartak Praha 4 48.43
4 Kamila Lhotáková 005622 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 48.99
5 Karolína Křížová 995726 ASK Slavia Praha 50.16

Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha DNP





Běh 5 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.83
2 Adéla Farská 005804 Atletický školní klub Mazurská 51.04
3 Žaneta Brečkayová 006210 TJ Stodůlky Praha, o.s. 52.10
4 Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 54.30

Tina Prozrová 005420 Spartak Praha 4 DNP

Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





400 m - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 51.59
2 Jakub Hofta 970309 ASK Slavia Praha 52.40
3 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 52.54
4 Viktor Šinágl 970703 PSK Olymp Praha 53.15
5 Tomáš Novotný 970618 ASK Slavia Praha 54.85





Běh 2 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Hoza 980708 SK Kotlářka Praha 55.31
2 Michael Škoda 980808 Spartak Praha 4 59.11
3 Jakub Junek 971010 SC Radotín Praha 59.92
4 Vojtěch Berger 980330 SC Radotín Praha 63.72

Geron Stewart 980921 Spartak Praha 4 DNP





Běh 3 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova Praha 50.90
2 Vít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub Praha 52.81
3 David Šimek 971112 SK ZŠ Jeseniova Praha 54.56
4 Václav Santolík 970310 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 58.01
5 Jiří Zahradník 980903 TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.81

Dominik Eichler 971224 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





400 m - Dorostenky (Běh)








Běh 1 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adriana Paluková 975731 TJ Dukla Praha 58.57
2 Kateřina Chrpová 975826 Univerzitní sportovní klub Praha 59.15
3 Anežka Kopecká 975826 ASK Slavia Praha 60.19
4 Tereza Nemešová 986205 SK Kotlářka Praha 60.84
5 Kateřina Čalounová 975408 SK Kotlářka Praha 61.93





Běh 2 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Prozrová 975624 Spartak Praha 4 64.46
2 Johana Feixová 985724 SK ZŠ Jeseniova Praha 66.65
3 Jana Bursová 975118 SK ZŠ Jeseniova Praha 66.69
4 Dominika Rybářová 985412 SK ZŠ Jeseniova Praha 67.16

Lea Mitrovičová 985831 ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Zenkerová 975520 Univerzitní sportovní klub Praha 62.69
2 Anna Cranfordová 975820 SK ZŠ Jeseniova Praha 65.15
3 Veronika Švehlová 985726 TJ Stodůlky Praha, o.s. 66.43
4 Barbora Hoftová 975309 ASK Slavia Praha 68.23





800 m - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 2:01.12
2 Jakub Hofta 970309 ASK Slavia Praha 2:02.29
3 Tomáš Novotný 970618 ASK Slavia Praha 2:03.58
4 Dominik Pasler 980331 Spartak Praha 4 2:05.34
5 Samuel Fabian 970904 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:12.46
6 Martin Mikula 980921 TJ Dukla Praha 2:15.64
7 Jakub Junek 971010 SC Radotín Praha 2:17.41





800 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 2:07.85
2 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:13.89
3 Tomáš Palata 000425 SK Kotlářka Praha 2:14.99
4 Martin Dvořák 990907 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:16.56
5 Richard Novák 000508 ASK Slavia Praha 2:20.20
6 Martin Olšanský 990414 SC Radotín Praha 2:21.33

Daniel Jaroš 000524 SK ZŠ Jeseniova Praha DNF

Pavel Panýrek 990913 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Kaisler 000421 ASK Slavia Praha 2:25.22
2 Lukáš Kvapil 990818 Univerzitní sportovní klub Praha 2:26.56
3 Quido Čečetka 991122 TJ Dukla Praha 2:28.05
4 David Polák 001114 ASK Slavia Praha 2:39.53
5 Tomáš Hrdina 990601 Spartak Praha 4 2:42.34
6 Kakaine Truelove 001221 SK Kotlářka Praha 2:52.26

Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha DNP

Jaroslav Skrčený 000509 ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Procházka 000111 TJ Dukla Praha 2:26.06
2 František Kostka 001011 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:38.50
3 Josef Král 000913 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:44.66
4 Ondřej Duda 001029 SK DVOJKA Praha 2:47.69
5 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 2:57.13
6 Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:07.10

David Huška 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





800 m - Dorostenky (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Nemešová 986205 SK Kotlářka Praha 2:22.84
2 Natália Kuželková 985303 PSK Olymp Praha 2:24.46
3 Anežka Přibylová 975329 ASK Slavia Praha 2:25.75
4 Barbora Hoftová 975309 ASK Slavia Praha 2:33.29
5 Jana Prozrová 975624 Spartak Praha 4 2:40.46
6 Johana Feixová 985724 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:40.61
7 Tereza Blažková 986105 Spartak Praha 4 2:51.37
8 Eliška Kubanová 975627 Spartak Praha 4 2:55.80
9 Tereza Klečková 985220 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:59.32
MS Johanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:23.56

Jana Santolíková 985621 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krupařová 995711 PSK Olymp Praha 2:23.05
2 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 2:24.47
3 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 2:29.77
4 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 2:41.40
5 Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:43.23
6 Martina Kroa 005603 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:43.58
7 Patricie Pasler 006219 Spartak Praha 4 2:46.85
8 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 2:51.25

Jitka Ježková 005822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DQ





Běh 2 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:40.64
2 Tereza Březinová 005816 A. C. Sparta Praha 2:42.93
3 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:52.16
4 Ksenia Bocharova 006220 SK DVOJKA Praha 2:52.43
5 Nikola Elmerová 996020 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:54.58
6 Markéta Skolilová 005503 ASK Slavia Praha 2:55.31
7 Žaneta Brečkayová 006210 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:55.68
8 Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3:03.96

Adéla Trousilová 995804 AC Praha 1890 DNP

Tereza Kývalová 005910 Atletický školní klub Mazurská DNP





1500 m - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Šinágl 970703 PSK Olymp Praha 4:14.54
2 Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 4:15.93
3 Lukáš Svěchota 970506 Spartak Praha 4 4:21.79
4 Petr Hanuš 981208 SK Kotlářka Praha 4:23.48
5 Damián Vích 980814 SK ZŠ Jeseniova Praha 4:28.05

Jan Kubš 971116 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Adam Rangl 971210 ATLETIK RUDNÁ DNP

Antonín Semerád 980903 SC Radotín Praha DNP





1500 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Honsa 000515 Spartak Praha 4 4:29.93
2 Michal Boudník 990401 PSK Olymp Praha 4:35.02
3 Martin Olšanský 990414 SC Radotín Praha 4:50.48
4 Matěj Višňa 990513 SC Radotín Praha 4:52.57
5 Marek Mach 990617 Univerzitní sportovní klub Praha 5:09.80
6 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:18.51
7 Kryštof Vidim 001121 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:36.20

Jakub Kapalín 991012 ATLETIK RUDNÁ DNP





1500 m - Dorostenky (Běh)








Běh 1 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Přibylová 975329 ASK Slavia Praha 5:17.88
2 Kristýna Háčková 975217 ASK Slavia Praha 5:20.76
3 Karolína Římalová 986213 Atletický školní klub Mazurská 5:42.42
4 Zuzana Horálková 975403 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:48.45
MS Johanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:06.38





1500 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Haškovcová 995528 ASK Slavia Praha 5:32.58
2 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 5:41.26
3 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 5:46.66
4 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 5:54.56
5 Anna Formánková 995914 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:55.28
6 Tereza Svobodová 995826 Spartak Praha 4 5:58.84
7 Adéla Trousilová 995804 AC Praha 1890 6:17.45

Tereza Konejlová 005417 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha DNP

Pavla Kotěšovcová 005310 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





3000 m - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Šinágl 970703 PSK Olymp Praha 09:25.07

Jan Kubš 971116 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





3000 m - Dorostenky (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Helena Caisová 985127 SK ZŠ Jeseniova Praha 12:47.00
2 Karolína Římalová 986213 Atletický školní klub Mazurská 13:48.39





100 m překážek - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.3 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 14.02
2 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.80
3 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 15.68
4 Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.96
5 Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 19.43

Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 2 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +1.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 14.71
2 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 15.03
3 Filip Král 990128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 17.04

Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha DNP

Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha DNP

Daniel Šašek 000330 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 3 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 15.72
2 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 15.87
3 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 16.61
MS Lukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA Plzeň 14.79

Ondřej Přikryl 990128 Univerzitní sportovní klub Praha DNF

Adam Kubice 990103 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





100 m překážek - Žáci (Finále)








Finále (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.6 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 13.80
2 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 14.31
3 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 14.67
4 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 16.49

Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha DNF

Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha DNF





100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla Praha 14.01
2 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 17.24
3 Veronika Havelková 986211 ASK Slavia Praha 18.13
4 Anna Sieglová 985411 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.49
5 Anna Bučková 975709 SK Aktis Praha 20.15





Rozběh 2 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Jarešová 985505 SK Kotlářka Praha 15.72
2 Iveta Rákosníková 975807 ASK Slavia Praha 16.32
3 Adéla Čadová 985324 Spartak Praha 4 17.33
4 Jindra Srnská 985929 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 18.09

Martina Sládková 986109 ASK Slavia Praha DNF





100 m překážek - Dorostenky (Finále)








Finále (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla Praha 13.88
2 Lucie Jarešová 985505 SK Kotlářka Praha 15.41
3 Iveta Rákosníková 975807 ASK Slavia Praha 15.75
4 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 17.18
5 Jindra Srnská 985929 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 17.72

Adéla Čadová 985324 Spartak Praha 4 DNP





100 m překážek - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.8 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 16.48
2 Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.66
3 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 18.09
4 Barbora Holasová 005706 ASK Slavia Praha 18.18
MS Jana Novotná 995126 JAC Brno 14.79





Rozběh 2 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +1.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha 14.27
2 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 15.47
3 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.36
4 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 16.71
5 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 18.10
6 Michaela Pistorová 005905 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.13





Rozběh 3 (pá, 6.6.2014)
Vítr: +0.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 15.19
2 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 15.21
3 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 15.76
4 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 18.07
5 Anna Formánková 995914 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.28
6 Adéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.63





Rozběh 4 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.4 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 15.25
2 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 15.69
3 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 17.32
4 Johana Jamrišková 995319 A. C. Sparta Praha 18.24
5 Nicole Burgetová 006026 TJ Dukla Praha 18.53
6 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 20.03





100 m překážek - Žákyně (Finále)








Finále (pá, 6.6.2014)
Vítr: +1.6 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha 14.23
2 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 15.03
3 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 15.36
4 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 15.46
5 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 16.99

Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha DNF





110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -1.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 15.28
2 David Šimek 971112 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.15
3 Matěj Zuna 980404 SK Kotlářka Praha 18.79
4 Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha 19.13
5 Lukáš Slavíček 970114 ASK Slavia Praha 23.70





Rozběh 2 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -1.3 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 15.36
2 Michael Urban 970503 ASK Slavia Praha 15.52
3 Tomáš Capouch 970424 ASK Slavia Praha 15.57
4 Adam Papež 970706 SK Kotlářka Praha 16.45
5 Jan Zuna 980404 SK Kotlářka Praha 18.60
6 Vojtěch Berger 980330 SC Radotín Praha 20.16





Rozběh 3 (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.3m m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4 15.28
2 Vincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub Praha 15.48
3 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 16.82
4 Tomáš Brejcha 981008 ASK Slavia Praha 16.83
5 Jiří Ledvinka 971008 Spartak Praha 4 17.78
6 Filip Vokrouhlík 980919 ASK Slavia Praha 18.96





110 m překážek - Dorostenci (Finále)








Finále (pá, 6.6.2014)
Vítr: -0.3 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 14.76
2 Alexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4 15.34
3 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 15.37
4 Michael Urban 970503 ASK Slavia Praha 15.38
5 Tomáš Capouch 970424 ASK Slavia Praha 15.46
6 Vincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub Praha 15.52





200 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 27.34
2 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 28.10
3 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 28.69
4 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 29.15
5 Lukáš Pařízek 990917 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 29.85





Běh 2 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.7 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 29.93
2 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 30.35
3 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 30.93
4 Filip Král 990128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 31.26
5 Daniel Kvapil 990615 TJ Dukla Praha 31.63





Běh 3 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 30.93
2 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 32.05
3 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 32.10
4 David Dobáš 000530 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 32.49

Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 31.26
2 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 33.05

Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha DNP

Daniel Šašek 000330 ASK Slavia Praha DNP





200 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 30.68
2 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 30.71
3 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 31.77
4 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 31.99

Kamila Jíchová 995406 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (so, 7.6.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 32.94
2 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 33.73
3 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 34.46
4 Johana Jamrišková 995319 A. C. Sparta Praha 36.08

Anna Haškovcová 995528 ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (so, 7.6.2014)
Vítr: +0.7 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 33.50
2 Adéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova Praha 33.57
3 Nicole Burgetová 006026 TJ Dukla Praha 35.54
4 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 37.14
5 Kateřina Špačková 005428 SC Radotín Praha 37.66





Běh 4 (so, 7.6.2014)
Vítr: +1.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 32.65
2 Vlasta Paďourová 005206 SK ZŠ Jeseniova Praha 35.30
3 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 35.91
4 Eliška Martínková 995220 SK ZŠ Jeseniova Praha 36.41
5 Hedvika Chlumská 996014 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 37.41
6 Natálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta Praha 39.96





Běh 5 (so, 7.6.2014)
Vítr: -0.3 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Háčková 005315 SK ZŠ Jeseniova Praha 32.52
2 Diana Změlíková 006227 PSK Olymp Praha 33.69
3 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 35.09
4 Petra Uhlíková 005509 Spartak Praha 4 38.30
5 Alžběta Janovská 995513 Spartak Praha 4 38.69
6 Veronika Průchová 005809 A. C. Sparta Praha 38.91





300 m překážek - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 39.75
2 Alexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4 40.03
3 Tomáš Capouch 970424 ASK Slavia Praha 40.12
4 Štěpán Svoboda 970305 TJ Dukla Praha 40.60
5 Ondřej Janoušek 970718 SK ZŠ Jeseniova Praha 41.52
6 David Šimek 971112 SK ZŠ Jeseniova Praha 41.72





Běh 2 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 41.24
2 Tomáš Brejcha 981008 ASK Slavia Praha 42.58
3 Miloslav Oberdorfer 970201 Univerzitní sportovní klub Praha 42.68
4 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.85
5 Jiří Ledvinka 971008 Spartak Praha 4 45.02
6 Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha 47.04





300 m překážek - Dorostenky (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika Krupařová 975329 PSK Olymp Praha 43.15
2 Tereza Semecká 985913 TJ Dukla Praha 43.92
3 Aneta Sladovníková 975628 ASK Slavia Praha 45.09
4 Julie Weissová 985711 ASK Slavia Praha 45.32
5 Anežka Kopecká 975826 ASK Slavia Praha 45.90





Běh 2 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šárka Kalvová 976021 ASK Slavia Praha 45.43
2 Alice Boučková 975527 Spartak Praha 4 46.54
3 Iveta Rákosníková 975807 ASK Slavia Praha 51.43
4 Veronika Švehlová 985726 TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.43

Barbora Hrušková 975312 Atletický školní klub Mazurská DNP





1500 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Boudník 990401 PSK Olymp Praha 4:54.95
2 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 5:10.77
3 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 5:18.16
4 Matěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:56.43
5 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 6:16.58
MS Vojtěch Vychopeň 990811 MÍLAŘI Domažlice 5:01.50
MS Ondřej Bureš 991214 TJ Neratovice 5:17.76

Matěj Višňa 990513 SC Radotín Praha DNP





1500 m překážek - Dorostenky (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šimková 985905 ASK Slavia Praha 5:42.00
2 Anna Sieglová 985411 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:09.17
3 Martina Sládková 986109 ASK Slavia Praha 6:40.19
4 Veronika Havelková 986211 ASK Slavia Praha 7:03.33
MS Natálie Štemberová 986028 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:33.24
MS Barbora Janůrková 975516 TJ Sokol Kolín-atletika 5:40.21
MS Tereza Javůrková 976224 SKP Nymburk, o.s. 5:58.70
MS Monika Berková 985614 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6:16.98





2000 m překážek - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Kuriš 980905 ASK Slavia Praha 6:32.13
2 Lukáš Svěchota 970506 Spartak Praha 4 6:32.67
3 Petr Hanuš 981208 SK Kotlářka Praha 6:41.19
4 Geron Stewart 980921 Spartak Praha 4 6:44.52
5 Damián Vích 980814 SK ZŠ Jeseniova Praha 6:49.48
6 Pavel Slavíček 981016 ASK Slavia Praha 6:51.04
7 Jan Jaroš 980423 ASK Slavia Praha 6:55.47
8 Pavel Siegl 980411 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7:18.63
9 Lukáš Poláček 980811 AC Praha 1890 8:25.35
MS Robin Knopf 970509 MÍLAŘI Domažlice 6:46.42

Antonín Semerád 980903 SC Radotín Praha DNP





4 x 60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rákosník-Přikryl-Prunar-Rotter
Univerzitní sportovní klub Praha 29.07
2 Mráček-Vertskhmayzer-Tuček-Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha 29.26
3 Beneš-Tůma-Ristič-Bocharov
SK DVOJKA Praha 30.79
4 Hampel-Surjomartono-Varga-Marcinčik
Atletický školní klub Mazurská 31.01
5 Hrdina-Pešta-Kunovjánek-Pavlica
Spartak Praha 4 31.45





Běh 2 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Burski-Pekárek-Petřík-Běhounek
ASK Slavia Praha 28.02
2 Růžička-Schütz-Dvořák-Klíma
ASK Slavia Praha 29.27
3 Fulyarov-Janeček-Vyroubal-Babica
SK ZŠ Jeseniova Praha 30.52
4 Herman-Palisa-Karafiát-Vích
ASK Slavia Praha 30.81
5 Štěpánek-Fiřt-Pelc-Kvapil
Univerzitní sportovní klub Praha 30.98





4 x 60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jíchová-Duchoňová-Jarošová-Kolingerová
ASK Slavia Praha 30.67
2 Cikánová-Háčková-Maštalířová-Turnerová
SK ZŠ Jeseniova Praha 30.79
3 Chaloupecká-Fialová-Leznerová-Parásková
SK Kotlářka Praha 31.64
4 Kašparová-Jehličková B.-Jehličková A.-Šídlová
Univerzitní sportovní klub Praha 32.08
5 Neubauerová-Štoglová-Daťková-Patočková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 32.97

Coufalová-Drtinová-Choděrová-Kerbachová
Spartak Praha 4 DNF





Běh 2 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dvořáková-Švábíková-Valešová-Marešová
ASK Slavia Praha 31.62
2 Jíchová K.-Linhartová-Treglerová-Hofmanová
ASK Slavia Praha 32.65
3 Živná-Kovandová J.-Kovandová M.-Vlnasová
SK Kotlářka Praha 33.44
4 Paďourová-Topolová-Tomášková-Tiplicová
SK ZŠ Jeseniova Praha 33.48
5 Burajová-Borovská-Gerlická-Burešová
SK DVOJKA Praha 36.99

Kaisrová-Hložková-Stanzelová-Petrášková
Univerzitní sportovní klub Praha DNF





Běh 3 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Krtilová, Svobodová, Kititi, Voců
ŠAK Novoborská Praha 32.15
2 Zindulková-Weiserová-Bursová-Zárubová
SK ZŠ Jeseniova Praha 32.52
3 Smíšková-Tatíčková-Piliánová-Rozhina
Univerzitní sportovní klub Praha 32.92
4 Jamrišková-Untermillerová-Březinová-Huláková
A. C. Sparta Praha 34.68
5 Kroa-Šímová-Elmerová-Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s. 35.63

Pistorová-Denisová-Císařová-Sovová
SK ZŠ Jeseniova Praha DQ





4 x 100 m - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Havel-Kisiala-Urbánek-Urban
ASK Slavia Praha 43.89
2 Slavíček-Šimek-Capouch-Mach
ASK Slavia Praha 44.80
3 Musil-Šimek-Souček-Janoušek
SK ZŠ Jeseniova Praha 45.13
4 Večeřa-Hartych-Oberdorfer-Vyskočil
Univerzitní sportovní klub Praha 45.83
5 Kubát-Štěpánek-Štogl-Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. 47.14

Brejcha-Vokrouhlík-Kaisler-Novotný
ASK Slavia Praha DQ





4 x 100 m - Dorostenky (Běh)








Běh 1 (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rajmonová-Čadová-Boučková-Ondrková
Spartak Praha 4 50.97
2 Nemešová-Jarešová-Bartošová-Chodorová
SK Kotlářka Praha 52.24
3 Bursová-Cranpondová-Mandová-Rybářová
SK ZŠ Jeseniova Praha 53.38
4 Peřinová-Kundrátová-Chrpová-Zankerová
Univerzitní sportovní klub Praha 53.41
5 Dudková-Uhrová-Stibralová-Králová
SK Kotlářka Praha 55.39

Paťková-Semecká-Dvořáková K.-Dvořáková B.
TJ Dukla Praha DNF





4 x 300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Růžička-Petřík-Dvořák-Burski
ASK Slavia Praha 2:38.93
2 Mráček-Dvořák-Uhlíř-Janeček
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:41.36
3 Buňat-Dobáš-Král-Pařízek
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:48.08
4 Michal-Pešta-Kunovjánek-Pavlica
Spartak Praha 4 2:50.37
5 Beneš-Tůma-Bucharov-Ristič
SK DVOJKA Praha 2:53.55
6 Seidl-Fulyarov-Babica-Kostka
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:55.93





4 x 300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Jehličková-Jehličková-Kašparová-Bendová
Univerzitní sportovní klub Praha 2:55.92
2 Dvořáková-Jarošová K.-Marešová V.-Kolingerová H.
ASK Slavia Praha 2:56.99
3 Kunická-Bičišťová-Háková-Krupařová
PSK Olymp Praha 2:59.25
4 Háčková-Cikánová-Turnerová-Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:02.95
5 Chaloupecká-Vernerová-Králová-Parásková
SK Kotlářka Praha 3:04.94
6 Kroa-Voborská-Daťková-Patočková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:05.97





Běh 2 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stanzelová-Kaiserová-Hložková-Petrásková
Univerzitní sportovní klub Praha 3:00.05
2 Burajová-Borovská-Burešová-Ludvíková
SK DVOJKA Praha 3:04.39
3 Zindulková-Weiserová-Bursová-Zárubová
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:06.11
4 Paďourová-Martínková-Tomášková-Tiplicová
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:14.12
5 Jamrišková-Untermüllerová-Březinová-Huláková
A. C. Sparta Praha 3:15.79





4 x 400 m - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Musil-Janoušek-Šimek-Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:33.21
2 Hoza-Karlík-Hanuš-Obhlídal
SK Kotlářka Praha 3:37.98
3 Kubát-Štěpánek-Štogl-Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:39.61
4 Stewart-Pasler-Ledvinka-Nardelli
Spartak Praha 4 3:40.26
5 Vodička-Olšanský-Pišl-Junek
SC Radotín Praha 3:56.26





4 x 400 m - Dorostenky (Běh)








Běh 1 (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nemešová-Petráková-Chodorová´-Čalounová
SK Kotlářka Praha 4:23.11
2 Rybářová-Feixová-Mandová-Cranfordová
SK ZŠ Jeseniova Praha 4:27.09
3 Prozrová-čadová-Ondrková-Boučková
Spartak Praha 4 4:34.40





Skok vysoký - Dorostenci








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.00
2 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.80
3 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 1.74
4 Adam Papež 970706 SK Kotlářka Praha 1.68
5 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 1.65
6 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 1.56
7 Matěj Zuna 980404 SK Kotlářka Praha 1.53

Adam Rangl 971210 ATLETIK RUDNÁ DNP

Štefan Weber 970516 ATLETIK RUDNÁ DNP





Skok vysoký - Žáci








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 1.71
2 Jan Uhlíř 990102 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.68
3 Vojtěch Říha 991210 ASK Slavia Praha 1.65
4 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 1.62
5 Tomáš Nejedlík 000117 SK Kotlářka Praha 1.62
6 Matěj Tolar 990728 SK Kotlářka Praha 1.56
7 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 1.53
8 Viktor Roškot 990918 TJ Dukla Praha 1.45
9 David Duran 000716 AC Praha 1890 1.45
10 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha
11 Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha
12 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha

Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha DNP

Jakub Kapalín 991012 ATLETIK RUDNÁ DNP





Skok vysoký - Dorostenky








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Weissová 985711 ASK Slavia Praha 1.48
2 Simona Chodorová 985721 SK Kotlářka Praha 1.45
3 Kateřina Čalounová 975408 SK Kotlářka Praha 1.40





Skok vysoký - Žákyně








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patricie Burajová 995408 SK DVOJKA Praha 1.60
2 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 1.54
3 Diana Změlíková 006227 PSK Olymp Praha 1.51
4 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 1.51
5 Petra Melicherová 995121 SC Radotín Praha 1.51
6 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 1.51
7 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 1.45
8= Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.40
8= Kateřina Baldová 015504 ATLETIK RUDNÁ 1.40
10 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 1.40
11 Rebeka Slanařová 006119 Univerzitní sportovní klub Praha 1.40

Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha NM

Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha NM

Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha DNP

Alžběta Janovská 995513 Spartak Praha 4 NM

Tereza Kývalová 005910 Atletický školní klub Mazurská DNP

Kateřina Plchová 995916 ASK Slavia Praha NM
MS Jana Novotná 995126 JAC Brno 1.63





Skok o tyči - Dorostenci








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 3.85
2 Tomáš Capouch 970424 ASK Slavia Praha 3.85
3 Tomáš Brejcha 981008 ASK Slavia Praha 2.80
4 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. NM
5 Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha NM





Skok o tyči - Žáci








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 3.50
2 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 2.90
3 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 2.75
4 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 2.75
5= Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 2.60
5= Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.60
7 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 2.30
MS Jan Švec 991118 Atletika Jihlava 3.35





Skok o tyči - Dorostenky








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
MS Sabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO Kladno 3.45
MS Nikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO Kladno DNP





Skok o tyči - Žákyně








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 3.62
2 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 3.05
3 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 2.65
4 Tereza Rejchrtová 005512 Univerzitní sportovní klub Praha 2.50
5 Karina Rejchrtová 005512 Univerzitní sportovní klub Praha 2.35
6 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.20
7 Lucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4 2.05
8 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha





Skok daleký - Dorostenci








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Urban 970503 ASK Slavia Praha 6.51+1.9 m/s
2 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.22+0.8 m/s
3 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.19+1.3 m/s
4 Tomáš Vodička 970704 SC Radotín Praha 6.14-0.5 m/s
5 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 5.90+0.0 m/s
6 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.83-0.2 m/s
7 Lukáš Karlík 980921 SK Kotlářka Praha 5.76-0.2 m/s
8 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 5.65+0.5 m/s
9 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 5.27+0.6 m/s
10 Jiří Zahradník 980903 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.09+0.0 m/s





Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)








Kvalifikace (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 6.05+0.1 m/s
2 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 5.72-0.8 m/s
3 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 5.67-0.2 m/s
4 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 5.52-0.6 m/s
5 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 5.27+0.0 m/s
6 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 5.26-1.0 m/s
7 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5.22-0.1 m/s
8 Jan Rákosník 990323 Univerzitní sportovní klub Praha 5.22-0.8 m/s
9 Lukáš Pařízek 990917 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5.21+1.4 m/s
10 Viktor Roškot 990918 TJ Dukla Praha 5.21+0.1 m/s
11 Vladislav Vertskhayzer 990112 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.17-1.4 m/s
12 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 5.15+0.0 m/s
13 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5.11+0.2 m/s
14 Dmitry Bocharov 990403 SK DVOJKA Praha 5.09-0.8 m/s
15 David Kunovjánek 990118 Spartak Praha 4 5.04+0.4 m/s
16 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.94+0.4 m/s
17 Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.89+0.2 m/s
18 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 4.47+0.1 m/s
19 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 4.40-1.0 m/s
20 Wiliam Poppy 001204 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.34+0.0 m/s
21 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 4.31+0.0 m/s
22 Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 4.00-0.4 m/s
23 Matouš Raus 000506 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.78-0.3 m/s

Jakub Sobek 991129 ASK Slavia Praha 0

Michal Meinelt 001216 SK Aktis Praha 0

Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 0

Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 0

Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha 0

Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha 0





Skok daleký - Žáci (Finále)








Finále (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 6.25+0.3 m/s
2 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 6.00+1.1 m/s
3 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 5.63+2.0 m/s
4 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 5.51+0.6 m/s
5 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 5.44+2.0 m/s
6 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 5.41-0.5 m/s
7 Jan Rákosník 990323 Univerzitní sportovní klub Praha 5.40+0.9 m/s
8 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 5.30+1.1 m/s
9 Viktor Roškot 990918 TJ Dukla Praha 5.05+1.8 m/s
10 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5.01+0.6 m/s
11 Lukáš Pařízek 990917 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.98+1.4 m/s
12 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.93+1.6 m/s





Skok daleký - Dorostenky








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla Praha 5.32+0.0 m/s
2 Dominika Paťková 975704 TJ Dukla Praha 5.31+1.5 m/s
3 Aneta Sladovníková 975628 ASK Slavia Praha 5.24+0.7 m/s
4 Alice Boučková 975527 Spartak Praha 4 5.13-1.1 m/s
5 Šárka Kalvová 976021 ASK Slavia Praha 4.95+0.1 m/s
6 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 4.84+0.5 m/s
7 Emma Zenkerová 975520 Univerzitní sportovní klub Praha 4.82-1.2 m/s
8 Simona Chodorová 985721 SK Kotlářka Praha 4.74+0.0 m/s
9 Jana Bursová 975118 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.61-1.0 m/s
10 Barbora Hrušková 975312 Atletický školní klub Mazurská 4.59+0.0 m/s
11 Veronika Švehlová 985726 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.27-1.2 m/s
12 Jindra Srnská 985929 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.04-1.8 m/s
13 Jana Stříhavková 976020 Atletický školní klub Mazurská 3.75-0.1 m/s





Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)








Kvalifikace (pá, 6.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 5.22--- m/s
2 Veronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub Praha 4.91+0.1 m/s
3 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 4.85+0.2 m/s
4 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 4.80+0.1 m/s
5 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 4.80+0.2 m/s
6 Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.78+2.1 m/s
7 Barbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub Praha 4.72-0.3 m/s
8 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.65--- m/s
9 Patricie Burajová 995408 SK DVOJKA Praha 4.56+0.2 m/s
10 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 4.53+0.0 m/s
11 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 4.51-0.2 m/s
12 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 4.48+0.0 m/s
13 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.38+2.6 m/s
14 Barbora Holasová 005706 ASK Slavia Praha 4.35+0.0 m/s
15 Lucie Háčková 005315 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.28+0.1 m/s
16 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 4.22-1.5 m/s
17 Tereza Gerlická 005402 SK DVOJKA Praha 4.18+0.2 m/s
18 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.18+0.5 m/s
19 Kateřina Froňková 995811 ASK Slavia Praha 4.15+0.0 m/s
20 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.11-0.7 m/s
21 Vlasta Paďourová 005206 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.07-0.9 m/s
22 Klára Weiserová 005116 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.06+0.1 m/s
23 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 3.98-1.0 m/s
24 Dominika Wollmanová 995222 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.96-0.6 m/s
25 Veronika Pefková 005518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.79+0.3 m/s
26 Klára Žižková 996228 TJ Dukla Praha 3.77-1.3 m/s
27 Jana Králová 995915 Atletický školní klub Mazurská 3.67+0.0 m/s
28 Žaneta Brečkayová 006210 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.58-1.0 m/s
29 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 3.55-0.5 m/s
30 Martina Kroa 005603 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.50+0.0 m/s

Jitka Ježková 005822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0

Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha 0

Sylvie Vraná 005114 ATLETIKA HOSTIVAŘ 0

Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 0

Nikola Topolová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 0

Nikola Nagyová 995729 ASK Slavia Praha 0

Viktorie Kvasničková 995930 SK ZŠ Jeseniova Praha 0





Skok daleký - Žákyně (Finále)








Finále (so, 7.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 5.63-0.5 m/s
2 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 5.13-0.1 m/s
3 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.09+1.4 m/s
4 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 5.03+0.0 m/s
5 Patricie Burajová 995408 SK DVOJKA Praha 5.00+0.0 m/s
6 Veronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub Praha 4.85+0.1 m/s
7 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 4.85+1.0 m/s
8 Barbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub Praha 4.83+0.5 m/s
9 Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.57+0.0 m/s
10 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 4.54+0.0 m/s
11 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 4.50+0.0 m/s

Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 0





Trojskok - Dorostenci








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.96-0.5 m/s
2 Tomáš Vodička 970704 SC Radotín Praha 12.94+0.7 m/s
3 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.04-1.3 m/s





Trojskok - Dorostenky








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Čalounová 975408 SK Kotlářka Praha 10.82+0.0 m/s

Barbora Hrušková 975312 Atletický školní klub Mazurská DNP





Vrh koulí 3kg - Dorostenky








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Semecká 985913 TJ Dukla Praha 12.48
2 Hana Ondrková 976009 Spartak Praha 4 10.84
3 Kateřina Kohoutková 986023 ASK Slavia Praha 10.55
4 Kateřina Hudáková 986218 Spartak Praha 4 10.50
5 Alice Boučková 975527 Spartak Praha 4 10.42
6 Markéta Lišková 975423 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.24
7 Kateřina Králová 975213 SK Aktis Praha 09.88
8 Kateřina Švehlová 975606 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.78
9 Anna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka Praha 09.74
10 Martina Bartošová 976111 SK Kotlářka Praha 08.30
11 Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha 07.97





Vrh koulí 3kg - Žákyně








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 10.30
2 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 09.86
3 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.20
4 Emma Pieperová 996227 SC Radotín Praha 09.14
5 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 08.59
6 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 08.23
7 Barbora Havlová 005225 Univerzitní sportovní klub Praha 08.22
8 Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha 08.10
9 Alžběta Svobodová 005901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.78
10 Urania Avukatu 005915 SK DVOJKA Praha 07.76
11 Sylvie Vraná 005114 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.66
12 Veronika Chvostová 995712 Atletický školní klub Mazurská 07.36
13 Lucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4 07.33
14 Kristýna Havláková 995130 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.20
15 Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.08
16 Vanessa Lahrachová 995112 ASK Slavia Praha 06.93
17 Veronika Dobiášová 995916 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.64
18 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 04.58

Anna Matějovská 005613 ATLETIK RUDNÁ DNP

Lea Žáčková 005315 ASK Slavia Praha DNP





Vrh koulí 4kg - Žáci








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 12.98
2 Jan Rákosník 990323 Univerzitní sportovní klub Praha 12.01
3 Dominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.61
4 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 11.60
5 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 11.12
6 Jiří Šindelář 990619 SC Radotín Praha 10.08
7 František Franc 000113 Spartak Praha 4 09.63
8 Josef Tůma 000813 SK DVOJKA Praha 09.62
9 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 08.82
10 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.76
11 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 08.49
12 Adam Těhle 000126 ŠAK Novoborská Praha 07.77
13 Wiliam Poppy 001204 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.99

František Jansa 990130 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Vítězslav Langer 990301 SK Aritma Praha DNP

Michal Vacek 000213 ASK Slavia Praha DNP

Tomáš Nejedlík 000117 SK Kotlářka Praha DNP





Vrh koulí 5kg - Dorostenci








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel Studnička 970519 A. C. Sparta Praha 14.38
2 Petr Koller 970913 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.58
3 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 13.20
4 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.82
5 Marko Čambor 970613 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.53
6 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.35
7 Michael Čambor 970613 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.15





Hod diskem 0,75kg - Žákyně








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alena Kumpoštová 995705 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.09
2 Sylvie Vraná 005114 ATLETIKA HOSTIVAŘ 26.08
3 Barbora Havlová 005225 Univerzitní sportovní klub Praha 24.18
4 Lucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub Praha 23.59
5 Emma Pieperová 996227 SC Radotín Praha 22.02
6 Dominika Vlnasová 996128 SK Kotlářka Praha 21.10
7 Michaela Pistorová 005905 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.11
8 Veronika Chvostová 995712 Atletický školní klub Mazurská 18.50
9 Kristýna Havláková 995130 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.95
10 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 17.89
11 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 16.67
12 Veronika Dobiášová 995916 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 16.55
13 Kateřina Císařová 005523 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.41
14 Dominika Wollmanová 995222 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.13
15 Martina Kroa 005603 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.67
16 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.26
17 Nikola Elmerová 996020 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.19
18 Lea Žáčková 005315 ASK Slavia Praha





Hod diskem 1kg - Žáci








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha 37.16
2 Kryštof Kozač 990929 SK ZŠ Jeseniova Praha 37.00
3 Jan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 35.09
4 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 35.07
5 Ivan Fulyarov 991025 SK ZŠ Jeseniova Praha 32.02
6 Dominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova Praha 31.88
7 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 31.61
8 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 28.33
9 Vojtěch Ulman 991015 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.76
10 Tomáš Nejedlík 000117 SK Kotlářka Praha 25.76
11 František Franc 000113 Spartak Praha 4 25.20
12 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.62
13 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 22.20
14 Wiliam Poppy 001204 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.98
15 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 21.65
16 Vojtěch Říha 991210 ASK Slavia Praha 20.09
17 Kryštof Němeček 000420 ASK Slavia Praha 19.76
18 Richard Mucha 000406 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.66
19 Adam Aouf 000807 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.84
20 Miroslav Plachý 990625 SC Radotín Praha 16.98
21 Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 15.06
22 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.42
23 Michal Vacek 000213 ASK Slavia Praha -

Thanh Hai 000126 Tran ASK Slavia Praha -

Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha -

Adam Kubice 990103 SK ZŠ Jeseniova Praha -

Adam Wágner 000729 SK ZŠ Jeseniova Praha -





Hod diskem 1kg - Dorostenky








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Zítová 975520 SK Kotlářka Praha 27.26
2 Kateřina Kohoutková 986023 ASK Slavia Praha 25.60
3 Anna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka Praha 24.94
4 Anna Šimková 985905 ASK Slavia Praha 24.70
5 Markéta Lišková 975423 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.33
6 Eliška Plecitá 975919 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.55
7 Kateřina Švehlová 975606 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.50
8 Anna Marie 985726 Petráková SK Kotlářka Praha 20.94
9 Barbora Dudková 985928 SK Kotlářka Praha 20.51
10 Hana Gurková 975113 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 20.20
11 Klára Sedláková 985318 Atletický školní klub Mazurská 16.84
12 Jitka Špačková 985718 TJ Stodůlky Praha, o.s. 15.91
13 Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha 14.44





Hod diskem 1,5kg - Dorostenci








pá, 6.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Koller 970913 SK ZŠ Jeseniova Praha 38.53
2 Karel Studnička 970519 A. C. Sparta Praha 35.91
3 Jan Sirotek 970529 SC Radotín Praha 34.65
4 Marko Čambor 970613 SK ZŠ Jeseniova Praha 30.20
5 Michael Čambor 970613 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.97
6 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.71
7 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 23.28
8 Jan Pohořalý 980526 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.85





Hod kladivem 3kg - Dorostenky








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Lišková 975423 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 40.45
2 Iveta Kundrátová 975118 Univerzitní sportovní klub Praha 26.41
3 Kateřina Švehlová 975606 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.07
4 Barbora Dudková 985928 SK Kotlářka Praha 22.74
5 Tereza Nidetzká 976220 SK Kotlářka Praha 22.14
6 Eliška Plecitá 975919 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 20.10





Hod kladivem 3kg - Žákyně








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alena Kumpoštová 995705 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.06
2 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 24.95
3 Dominika Vlnasová 996128 SK Kotlářka Praha 21.00
4 Lucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4 19.54
5 Barbora Havlová 005225 Univerzitní sportovní klub Praha 15.95





Hod kladivem 4kg - Žáci








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Franc 000113 Spartak Praha 4 45.92
2 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 31.83
3 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 26.47
4 Jiří Šindelář 990619 SC Radotín Praha 25.83

Dominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Mikoláš Voborský 991021 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





Hod kladivem 5kg - Dorostenci








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Sellner 980404 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.83





Hod oštěpem 500g - Dorostenky








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Mandová 975510 SK ZŠ Jeseniova Praha 37.72
2 Lucie Jarešová 985505 SK Kotlářka Praha 33.83
3 Anna Šimková 985905 ASK Slavia Praha 33.79
4 Kateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla Praha 31.68
5 Barbora Dvořáková 975510 TJ Dukla Praha 28.99
6 Klára Sedláková 985318 Atletický školní klub Mazurská 25.15
7 Kateřina Králová 975213 SK Aktis Praha 20.67
8 Hana Gurková 975113 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 17.37





Hod oštěpem 500g - Žákyně








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 36.13
2 Kristýna Kunická 995420 PSK Olymp Praha 32.99
3 Alena Kumpoštová 995705 SK ZŠ Jeseniova Praha 31.88
4 Tereza Krtilová 995721 ŠAK Novoborská Praha 31.05
5 Vendula Piliarová 005621 Univerzitní sportovní klub Praha 26.06
6 Lucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub Praha 21.53
7 Eliška Martínková 995220 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.52
8 Lea Žáčková 005315 ASK Slavia Praha 21.16
9 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 19.98
10 Urania Avukatu 005915 SK DVOJKA Praha 18.14
11 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 18.10
12 Hedvika Chlumská 996014 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 17.35
13 Vanessa Lahrachová 995112 ASK Slavia Praha 14.51
14 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.25
15 Nikola Elmerová 996020 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.72

Kamila Kupková 996122 ASK Slavia Praha DNP





Hod oštěpem 600g - Žáci








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Friš 990911 SK Kotlářka Praha 45.98
2 Kryštof Kozač 990929 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.19
3 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 42.23
4 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 39.30
5 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 39.14
6 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 35.60
7 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 34.65
8 Josef Tůma 000813 SK DVOJKA Praha 32.31
9 Vojtěch Říha 991210 ASK Slavia Praha 30.32
10 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 28.18
11 Michal Boudník 990401 PSK Olymp Praha 27.42
12 Jakub Fiřt 000922 Univerzitní sportovní klub Praha 27.01
13 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 26.04
14 Vojtěch Ulman 991015 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.20
15 David Kunovjánek 990118 Spartak Praha 4 22.83
16 Miroslav Plachý 990625 SC Radotín Praha 21.50
17 Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.13
18 David Huška 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.89
19 Tomáš Koribský 991211 Univerzitní sportovní klub Praha 20.18

Kryštof Němeček 000420 ASK Slavia Praha DNP

Daniel Šašek 000330 ASK Slavia Praha DNP

Thanh Hai 000126 Tran ASK Slavia Praha DNP

Mikoláš Voborský 991021 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP

Michal Vacek 000213 ASK Slavia Praha DNP

Adam Aouf 000807 SK ZŠ Jeseniova Praha NM





Hod oštěpem 700g - Dorostenci








so, 7.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Stanovský 980603 SK ZŠ Jeseniova Praha 50.51
2 Matěj Sellner 980404 TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.31
3 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 43.44
4 Jan Sirotek 970529 SC Radotín Praha 42.93
5 Jakub Vlček 981112 ŠAK Novoborská Praha 38.90
6 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 38.22
7 Damián Vích 980814 SK ZŠ Jeseniova Praha 36.70
8 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 36.45
9 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 25.97
10 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 25.24

Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 0

Tomáš Husák 980211 A. C. Sparta Praha DNP

Jiří Mulač 980325 A. C. Sparta Praha DNP