4. kolo MPD mladšího žactva, skupina B





Datum konání: 5. 6. 2014


Místo konání: Praha-Jeseniova


Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova Praha


Výsledky zpracoval: Vendula Velcová


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.48
2 Boris Šťastný 010724 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.31
3 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 09.42
4 Lukáš Jirák 030122 Atletika Jižní Město 10.32





Běh 2 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.38
2 Eduard Schubert 020403 A. C. Sparta Praha 09.60
3 Hynek Merta 010715 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.79
4 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 10.01





Běh 3 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 09.35
2 Ladislav Pichl 011016 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.84
3 Daniel Veselý 030315 A. C. Sparta Praha 10.13
4 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.21





Běh 4 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 08.29
2 Jan Vlachynský 031001 Atletika Jižní Město 10.37
MB Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.94
MB Václav Dvořák 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.10





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.00
2 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.86
3 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.02
4 Tereza Husáková 015124 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.16
5 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.42





Běh 2 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 09.53
2 Adéla Mitrovská 016216 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.56
3 Šárka Vyšatová 025911 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.87
4 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 09.97
5 Tereza Kuntošová 036113 A. C. Sparta Praha 10.47





Běh 3 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha 10.05
2 Natálie Dvořáková 025329 A. C. Sparta Praha 10.08
3 Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 10.44
4 Kateřina Krykorková 015619 Atletický školní klub Mazurská 10.46
5 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.71





Běh 4 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.52
2 Eliška Kučková 025113 Atletický školní klub Mazurská 09.95
3 Veronika Růžičková 025708 ASK Slavia Praha 09.95
4 Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 10.31
5 Nikol Jiroušová 026107 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.17





Běh 5 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Melisa Albayrak 025105 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.11
2 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 09.83
3 Michaela Drymlová 025729 ASK Slavia Praha 10.33
4 Barbora Dolečková 025306 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.84





Běh 6 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 09.77
2 Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.56
MB Lucie Hliňáková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.95
MB Nikola Stříbrná 03 ASK Slavia Praha 10.02





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.82
2 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.82
3 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 24.80
4 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 26.99





Běh 2 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.97
2 Jakub Mostecký 020113 Atletika Jižní Město 24.15
3 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 26.87





Běh 3 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Ristič 010425 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.51
2 Filip Šanc 011012 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.49
3 Matyáš Lukavský 020806 A. C. Sparta Praha 25.69





Běh 4 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 22.28
2 Michal Špaček 020703 TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.23
3 Ondřej Vrzoň 030108 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.91





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 20.31
2 Michaela Borovská 015604 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.89
3 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 22.27
4 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 23.35





Běh 2 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 22.19
2 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 22.32
3 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 22.50
4 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.07





Běh 3 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.30
2 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 22.81
3 Matylda Havelková 015720 A. C. Sparta Praha 24.26
4 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.34





Běh 4 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 22.50
2 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.61
3 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 24.83
4 Anna Vokrouhlíková 015411 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.19





Běh 5 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natalie Raková 026221 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.81
2 Kateřina Kubištová 025406 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.99
3 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 25.23
4 Kateřina Vokrouhlíková 015411 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.33





Běh 6 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 22.91
2 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 24.71
3 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.94
4 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 25.30





Běh 7 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.49
2 Barbora Formánková 015816 A. C. Sparta Praha 23.61
3 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 24.71





Běh 8 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 21.95
2 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 22.35
3 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.25





Běh 9 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 23.47
2 Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.10
MB Nikola Stříbrná 03 ASK Slavia Praha 24.93





600 m - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 1:53.68
2 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 1:58.00
3 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:03.16
4 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:03.83
5 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:05.77
6 Antonín Švach 021005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:06.08
7 Eduard Rašek 020304 ASK Slavia Praha 2:07.60
8 Radek Churáček 030510 A. C. Sparta Praha 2:09.72
MB O´Keefe Jake 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:02.36

Josef Kohout 020211 Atletický školní klub Mazurská DNP

Jakub Haspra 021020 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 1:54.34
2 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:54.54
3 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:57.41
4 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 2:05.10
5 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:06.55
6 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:07.22
7 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:08.82
8 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:11.00
9 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:12.85
10 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 2:15.69
11 Andrea Platilová 015301 Atletika Jižní Město 2:24.55

Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha DNP





Běh 2 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Vyskočilová 015810 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:59.34
2 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:04.00
3 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 2:07.63
4 Nikola Procházková 015812 Atletika Jižní Město 2:08.06
5 Barbora Lukešová 015802 ASK Slavia Praha 2:08.21
6 Andrea Šotová 025822 SK Kotlářka Praha 2:09.98
7 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 2:10.25
8 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 2:10.86
9 Nina Varvařovská 015901 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:12.35
10 Kateřina Honzáková 025104 ASK Slavia Praha 2:14.32
11 Barbora Hypšová 025626 ASK Slavia Praha 2:19.23





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 10.22
2 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 10.39
3 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.05
4 Tomáš Jirák 030122 Atletika Jižní Město 14.06

Patrik Najman 030103 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 11.16
2 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 12.49
3 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.51
4 Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.52
5 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 13.75





Běh 3 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.81
2 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 13.31
3 Patrik Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 13.74
4 Štěpán Souhrada 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 16.89





Běh 4 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 14.01
2 Marin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 14.08
3 David Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 14.14

Filip Lauber 030922 Atletika Jižní Město DNP





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 11.53
2 Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.39
3 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 12.39
4 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 12.84
5 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.98





Běh 2 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.49
2 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 13.14
3 Vendula Dalibová 016014 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.30
4 Natálie Tulachová 015910 ASK Slavia Praha 13.60

Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha DQ





Běh 3 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.81
2 Jitka Harazímová 025912 A. C. Sparta Praha 13.11
3 Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.85
4 Petra Nollová 015421 SK Kotlářka Praha 17.26





Běh 4 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Matoušková 016010 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.30
2 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 14.43
3 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 14.46

Adéla Chudomelová 025322 ASK Slavia Praha DNP





Běh 5 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 13.05
2 Lucie Zimová 016004 SK Kotlářka Praha 14.49
3 Natálie Šomanová 025926 A. C. Sparta Praha 14.97
4 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.62





4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dufková, Bednář, Horejš, Šínová
Atletika Jižní Město 32.10
2 Jedlička, Hrdličková, Lánská, Vagaday
SK Kotlářka Praha 33.15
3 Lebl, Moucha, Dvorská, Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s. 33.66
4 Špronglová, Dušková, Mudraninec, Vacek
SK ZŠ Jeseniova Praha 33.91





Běh 2 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Blachovič, Ščepán, Husáková, Borovská
SK ZŠ Jeseniova Praha 33.46
2 Harazímová, Faltus, Formánková, Pšenička
A. C. Sparta Praha 35.26
3 Lachman, Jabůrek, Vojtěchová, Nováková
Atletický školní klub Mazurská 37.28

Šínová, Vaňhová, Lauber, Jirák
Atletika Jižní Město DQ





Běh 3 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Merta, Šanc, Barnoky, Martinčíková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 35.87
2 Rašek, Buriánek, Šilhavá, Chudomelová
ASK Slavia Praha 37.31

Macháček, Toman, Nollová, Nováková
SK Kotlářka Praha DQ

Lukavský, Danišová, Jelínková, Schubert
A. C. Sparta Praha DNF





Běh 4 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eisenkolb, Prošek, Šťastná, Křesťanová
SK ZŠ Jeseniova Praha 34.97
2 Pichl, Švach, Kulhánková, Slabá
TJ Stodůlky Praha, o.s. 37.07
3 Eliášová, Dufková, Mostecký, Jirák
Atletika Jižní Město 37.09
4 Msallam, Najman, Procházková, Draslarová,
ASK Slavia Praha 38.49





Běh 5 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šťastný, Ristič, Auředníková, Kheilová
SK ZŠ Jeseniova Praha 35.10
2 Procházka D., Hála, Ambrožová Ad., Šotová
SK Kotlářka Praha 37.66
3 Kneselová, Procházková, Vejlupek, Vlachynský
Atletika Jižní Město 37.96
4 Kostka, Červinková, Kuntošová, Churáček
A. C. Sparta Praha 39.42





Běh 6 (čt, 5.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Procházka P., Ambrožová An., Bucha, Tomanová
SK Kotlářka Praha 37.20
2 Berka, Kulhánek, Stolínová, Dolečková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 38.26
MB Mikynová, Růžičková, Lukešová, Hájková
ASK Slavia Praha 38.36





Skok vysoký - Ml. žáci








čt, 5.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Boris Šťastný 010724 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
1= Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.25
3= Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 1.25
3= Hynek Merta 010715 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.25
5 Ladislav Pichl 011016 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.20
6 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město o.s. 1.20
7 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
8= Eduard Schubert 020403 A. C. Sparta Praha 1.15
8= Daniel Veselý 030315 A. C. Sparta Praha 1.15
10 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 1.15
11= Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 1.10
11= Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10
14 Lukáš Jirák 030122 Atletika Jižní Město 1.10
MB Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10
MB Václav Dvořák 03 SK ZŠ Jeseniova Praha NM

Jan Vlachynský 031001 Atletika Jižní Město NM



Skok vysoký - Ml. žákyně








čt, 5.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 1.50
2 Tereza Husáková 015124 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.40
3 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 1.30
4 Melisa Albayrak 025105 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.30
5 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
6 Adéla Mitrovská 016216 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
7 Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.20
8= Eliška Kučková 025113 Atletický školní klub Mazurská 1.15
8= Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.15
10 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 1.15
11 Michaela Drymlová 025729 ASK Slavia Praha 1.10
13 Natálie Dvořáková 025329 A. C. Sparta Praha 1.10
14= Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 1.10
14= Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 1.10
16 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 1.10
17 Veronika Růžičková 025708 ASK Slavia Praha 1.10
17= Šárka Vyšatová 025911 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.05
18= Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 1.05
18= Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha 1.05
21 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.05
21= Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.00
22= Kateřina Krykorková 015619 Atletický školní klub Mazurská 1.00
24= Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 1.00
24= Barbora Dolečková 025306 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.00
MB Lucie Hliňáková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10

Nikol Jiroušová 026107 TJ Stodůlky Praha, o.s. NM

Tereza Kuntošová 036113 A. C. Sparta Praha NM





Skok daleký - Ml. žáci








čt, 5.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 4.72
2 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 4.55
3 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 4.49
4 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.43
5 Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.14
6 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.82
7 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 3.80
8 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.78
9 David Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 3.69
10 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 3.62
11 Patrik Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 3.58
12 Tomáš Jirák 030122 Atletika Jižní Město 3.58
13 Filip Lauber 030922 Atletika Jižní Město 3.53
14 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 3.52
15 Štěpán Souhrada 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.45
16 Marin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 3.28
17 Patrik Najman 030103 ASK Slavia Praha 3.26
18 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 3.08





Skok daleký - Ml. žákyně








čt, 5.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Nollová 015421 SK Kotlářka Praha 4.33
2 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.22
3 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 4.09
4 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 4.06
5 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 3.95
6 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 3.93
7 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 3.75
8 Jitka Harazímová 025912 A. C. Sparta Praha 3.73
9 Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.71
10 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 3.62
11 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 3.53
12 Natálie Tulachová 015910 ASK Slavia Praha 3.52
13 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.48
14 Vendula Dalibová 016014 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.40
15 Lucie Zimová 016004 SK Kotlářka Praha 3.37
16 Tereza Matoušková 016010 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.30
17 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.28
18 Natálie Šomanová 025926 A. C. Sparta Praha 3.27
19 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.21
20 Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.13
21 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 2.91

Adéla Chudomelová 025322 ASK Slavia Praha DNP



Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně








čt, 5.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 10.35
2 Michaela Borovská 015604 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.23
3 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 07.97
4 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 07.80
5 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.60
6 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 07.58
7 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.25
8 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 07.10
9 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 06.96
10 Anna Vokrouhlíková 015411 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.87
11 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.86
12 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 06.79
13 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 06.76
14 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 06.73
15 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.39
16 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.38
17 Kateřina Vokrouhlíková 015411 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.35
18 Barbora Formánková 015816 A. C. Sparta Praha 06.31
19 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 06.26
20 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 06.15
21 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.12
22 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 05.81
23 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.78
24 Natalie Raková 026221 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.77

Kateřina Kubištová 025406 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.77

Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 05.77
27 Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.72
28 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 05.55
29 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město o.s. 05.47
30 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 05.46
31 Matylda Havelková 015720 A. C. Sparta Praha 05.25
32 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 05.13





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci








čt, 5.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.28
2 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.00
3 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 08.12
4 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 07.69
5 Dominik Ristič 010425 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.87
6 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.14
7 Michal Špaček 020703 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.49
8 Filip Šanc 011012 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.42
9 Matyáš Lukavský 020806 A. C. Sparta Praha 04.75
10 Jakub Mostecký 020113 Atletika Jižní Město 04.64
11 Ondřej Vrzoň 030108 SK ZŠ Jeseniova Praha 04.63
12 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 04.59
13 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 03.47





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci





čt, 5.6.2014

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 56.14
2 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 43.15
3 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.87
4 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 37.29
5 Eduard Rašek 020304 ASK Slavia Praha 32.17
6 Antonín Švach 021005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.99
7 Radek Churáček 030510 A. C. Sparta Praha 26.33
8 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 25.20
MB Jake O´Keefe 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 32.68

Jakub Haspra 021020 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Josef Kohout 020211 Atletický školní klub Mazurská DNP



Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně





čt, 5.6.2014

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.17
2 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 39.98
3 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 38.12
4 Nikola Procházková 015812 Atletika Jižní Město 37.93
5 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 37.27
6 Andrea Šotová 025822 SK Kotlářka Praha 36.35
7 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 36.27
8 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 34.48
9 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.08
10 Eliška Vyskočilová 015810 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.59
11 Barbora Lukešová 015802 ASK Slavia Praha 27.05
12 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 26.35
13 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 25.40
14 Barbora Hypšová 025626 ASK Slavia Praha 25.18
15 Andrea Platilová 015301 Atletika Jižní Město 23.63
16 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.09
17 Kateřina Honzáková 025104 ASK Slavia Praha 22.63
18 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 22.03
19 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 22.00
20 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.67
21 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 19.50
22 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 17.89
23 Nina Varvařovská 015901 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.70