Veřejné závody přípravky








Termín: pondělí 28. dubna 2014





Místo: stadion Děkanka





Pořadatel: Spartak Praha 4





Ředitel závodů: Zuzana Kubicová













60 m BĚH 1 přípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Čepelová Adéla 2003 ASK Slavia Praha 9,49


2 Gabrielová Natálie 2004 AŠK Mazurská 10,45


3 Cyprová Magdaléna 2004 Spartak Praha 4 10,65


4 Fiedlerová Andrea 2004 SK Aktis Praha 11,24



Ferdinandová Julie 2003 Spartak Praha 4 DNP



Gáliková Karolína 2004 Atletika Jižní Město DNP










60 m BĚH 2 přípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Krbcová Lucie 2003 Spartak Praha 4 9,31


2 Karbanová Dominika 2003 PSK Olymp Praha 9,47


3 Švarcová Magdaléna 2003 Spartak Praha 4 9,61


4 Jagshová Barbora 2004 SK Dvojka Praha 9,92


5 Králová Eliška 2004 Atletika Jižní Město 10,30


6 Hačecká Julie 2004 AŠK Mazurská 10,69










60 m BĚH 3 přípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Krejčí Pavla 2003 SK Čéčova Č. Budějovice 8,97


2 Chaloupková Stella 2004 ŠAK Novoborská 9,47


3 Leinweberová Helena 2003 Basket Slovanka 9,81


4 Neruda Adriana 2004 PSK Olymp Praha 10,04


5 Malcová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 10,18


6 Martanová Kateřina 2004 SK Dvojka Praha 12,18










60 m BĚH 4 přípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Šimůnková Adéla 2003 Spartak Praha 4 9,37


2 Peštová Jasna 2004 Spartak Praha 4 10,39


3 Mošničková Amálie 2003 SK Dvojka Praha 10,43


4 Kris Andryiana 2003 SK Dvojka Praha 10,71


5 Motlová Tereza 2004 PSK Olymp Praha 10,87


6 Nedvědová Tereza 2003 SK Aktis Praha 11,12










60 m BĚH 5 přípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Simmerlová Nela 2003 SK Dvojka Praha 9,67


2 Skálová Anna 2004 AŠK Mazurská 9,88


3 Šilhavá Anna 2003 PSK Olymp Praha 9,93


4 Příhodová Alžběta 2004 PSK Olymp Praha 10,12


5 Starostová Ema 2003 Spartak Praha 4 10,28


6 Slavíčková Tereza 2003 ZŠ Filosofská 11,27










60 m BĚH 6 přípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Valtrová Veronika 2003 PSK Olymp Praha 9,27


2 Zobalová Michaela 2004 SK Aktis Praha 10,33


3 Voborská Nikola 2003 SK Dvojka Praha 10,57


4 Těhníková Ema 2004 Spartak Praha 4 10,80


5 Škaloudová Sára 2004 PSK Olymp Praha 11,38










300 m BĚH 1 přípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Florová Monika 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 51,33


2 Kalátová Lucie 2003 AŠK Mazurská 54,29


3 Kobiánová Viktorie 2003 Spartak Praha 4 54,75


4 Peštová Jasna 2004 Spartak Praha 4 58,06


5 Mrázová Rozálie 2004 PSK Olymp Praha 59,72


6 Králová Eliška 2004 Atletika Jižní Město 01:02,02


7 Panova Anastasija 2004 Spartak Praha 4 01:07,72



Ferdinandová Julie 2003 Spartak Praha 4 DNP



Gáliková Karolína 2004 Atletika Jižní Město DNP



Tvrdíková Kateřina 2003 SK Aktis Praha DNP










300 m BĚH 2 přípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Příhodová Alžběta 2004 PSK Olymp Praha 52,66


2 Neruda Adriana 2004 PSK Olymp Praha 55,88


3 Hernandezová Lucie 2003
57,30


4 Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská 57,85


5 Kodadová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 58,05


6 Šmeralová Viktorie 2004 Spartak Praha 4 59,66


7 Kunertová Andrea 2004 Spartak Praha 4 01:01,71


8 Krušinská Sylva 2004 AŠK Mazurská 01:05,73



Motlová Tereza 2004 PSK Olymp Praha DNP










300 m BĚH 3 přípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Šilhavá Anna 2003 PSK Olymp Praha 51,12


2 Soukupová Michaela 2004 PSK Olymp Praha 55,52


3 Skálová Anna 2004 AŠK Mazurská 56,34


4 Šimáčková Kateřina 2004 ASK Slavia Praha 57,41


5 Sobotková Adéla 2003 AŠK Mazurská 59,21


6 Skalíková Ema 2004 Spartak Praha 4 01:00,01


7 Sedláčková Šárka 2004 AŠK Mazurská 01:04,05


8 Slavíčková Tereza 2003 ZŠ Filosofská 01:06,27



Skalická Martina 2003 ASK Slavia Praha DNP



Šimková Markéta 2003 SK Aktis Praha DNP










Hod přípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Voborská Nikola 2003 SK Dvojka Praha 31,64


2 Simmerlová Nela 2003 SK Dvojka Praha 30,35


3 Valtrová Veronika 2003 PSK Olymp Praha 28,85


4 Skalíková Ema 2004 Spartak Praha 4 28,57


5 Hernandezová Lucie 2003
27,69


6 Šimáčková Kateřina 2004 ASK Slavia Praha 27,68


7 Sztogrýnová Františka 2003 Spartak Praha 4 27,50


8 Leinweberová Helena 2003 Basket Slovanka 27,48


9 Kalátová Lucie 2003 AŠK Mazurská 27,17


10 Mrázová Rozálie 2004 PSK Olymp Praha 26,79


11 Těhníková Ema 2004 Spartak Praha 4 26,02


12 Sobotková Adéla 2003 AŠK Mazurská 25,43


13 Kobiánová Viktorie 2003 Spartak Praha 4 24,35


14 Kris Andryiana 2003 SK Dvojka Praha 23,44


15 Škaloudová Sára 2004 PSK Olymp Praha 22,69


16 Nedvědová Tereza 2003 SK Aktis Praha 22,16


17 Krušinská Sylva 2004 AŠK Mazurská 20,87


18 Soukupová Michaela 2004 PSK Olymp Praha 20,28


19 Malcová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 20,06


20 Dorňáková Nicole 2003 Spartak Praha 4 19,08


21 Starostová Ema 2003 Spartak Praha 4 17,82


22 Novotná Karolína 2004 Spartak Praha 4 17,21


23 Doležalová Anna Kateřina 2004 SK Dvojka Praha 11,42



Knotková Michaela 2004 Atletika Jižní Město DNP










Dálka přípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Krbcová Lucie 2003 Spartak Praha 4 4,40


2 Šimůnková Adéla 2003 Spartak Praha 4 4,19


3 Sztogrýnová Františka 2003 Spartak Praha 4 4,14


4 Chaloupková Stella 2004 ŠAK Novoborská 4,00


5 Krejčí Pavla 2003 SK Čéčova Č. Budějovice 3,99


6 Čepelová Adéla 2003 ASK Slavia Praha 3,93


7 Šmeralová Viktorie 2004 Spartak Praha 4 3,86


8 Karbanová Dominika 2003 PSK Olymp Praha 3,80


9 Mošničková Amálie 2003 SK Dvojka Praha 3,60


10 Jagshová Barbora 2004 SK Dvojka Praha 3,53


11 Novotná Karolína 2004 Spartak Praha 4 3,50


12 Kodadová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 3,50


13 Cyprová Magdaléna 2004 Spartak Praha 4 3,43


14 Zobalová Michaela 2004 SK Aktis Praha 3,40


15 Hačecká Julie 2004 AŠK Mazurská 3,36


16 Sedláčková Šárka 2004 AŠK Mazurská 3,25


17 Gabrielová Natálie 2004 AŠK Mazurská 3,21


18 Kunertová Andrea 2004 Spartak Praha 4 3,17


19 Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská 3,07


20 Panova Anastasija 2004 Spartak Praha 4 2,84


21 Martanová Kateřina 2004 SK Dvojka Praha 2,69


22 Doležalová Anna Kateřina 2004 SK Dvojka Praha 2,60


23 Fiedlerová Andrea 2004 SK Aktis Praha 2,55



Skalická Martina 2003 ASK Slavia Praha DNP



Šimková Markéta 2003 SK Aktis Praha DNP



Kubánková Agáta 2004 SK Dvojka Praha DNP










60 m BĚH 1 přípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Bolardt Sebastian 2003 PSK Olymp Praha 9,05


2 Dissou Akin 2004 Spartak Praha 4 9,47


3 Jára Michal 2004 Spartak Praha 4 9,61


4 Berounský Jan 2004 AŠK Mazurská 9,67


5 Bednář Matěj 2003 Atletika Jižní Město 9,92


6 Dvořák Jan 2003 AŠK Mazurská 10,57










60 m BĚH 2 přípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Jašek David 2004 AŠK Mazurská 10,06


2 Loucký Filip 2003 PSK Olymp Praha 10,38


3 Kettner Daniel 2004 SK Aktis Praha 10,45


4 Krátký Kryštof 2004 Spartak Praha 4 10,48



Král Jan 2004 Spartak Praha 4 DNP



Jisl David 2003 AŠK Mazurská DNP










60 m BĚH 3 přípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Plaček Radek 2003 SK Aktis Praha 10,26


2 Müller Jan 2003 ZŠ Filosofská 10,43


3 Malý Ondřej 2004 Atletika Jižní Město 10,80


4 Miřejovský Matěj 2003 AŠK Mazurská 11,24


5 Nejedlý Dan 2004 Atletika Jižní Město 12,46



Oskar Pavel 2004 Sokol Říčany DNP










60 m BĚH 4 přípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Schnajberk Jan 2004 Atletika Jižní Město 9,61


2 Rajmon Jan 2004 Spartak Praha 4 10,71


3 Schejbal Adam 2004 Spartak Praha 4 10,92


4 Shaw Alexandr 2004 PSK Olymp Praha 11,07


5 Srnec Jakub 2004 Atletika Jižní Město 11,28


6 Pospíšil Matěj 2004 AŠK Mazurská 11,56










60 m BĚH 5 přípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Šimek Alexandr 2004 Atletika Jižní Město 9,64


2 Muzikář Václav 2004 Spartak Praha 4 10,09


3 Šmída Filip 2003 AŠK Mazurská 10,19


4 Sychrovský Tobiáš 2004 ASK Slavia Praha 10,73










60 m BĚH 6 přípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Špreňar Samuel 2004 Spartak Praha 4 10,69


2 Vlachynský Jan 2003 Atletika Jižní Město 10,74


3 Stodůlka Jakub 2003 AŠK Mazurská 12,05










300 m BĚH 1 přípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Dissou Akin 2004 Spartak Praha 4 49,35


2 Bednář Matěj 2003 Atletika Jižní Město 52,38


3 Kettner Daniel 2004 SK Aktis Praha 58,23


4 Bakoč Antonín 2003 Spartak Praha 4 58,59


5 Češka Jiří 2004 Spartak Praha 4 01:00,75


6 Hruška David 2004 SK Aktis Praha 01:05,27



Kokeš Adam 2003 AŠK Mazurská DNP










300M BĚH 2 přípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Myslivec Jakub 2004 ASK Slavia Praha 55,77


2 Loucký Filip 2003 PSK Olymp Praha 57,01


3 Müller Jan 2003 ZŠ Filosofská 01:03,16



Kratochvíl Jan 2003 ASK Slavia Praha DNP



Metzner Jakub 2004 Atletika Jižní Město DNP



Muzikář Václav 2004 Spartak Praha 4 DNP



Metzner Josef 2004 Atletika Jižní Město DNP










300 m BĚH 3 přípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Rokos Michal 2004 SŠK Újezd nad lesy 51,21


2 Šimek Alexandr 2004 Atletika Jižní Město 52,96


3 Poděbradský Jan 2004 SK Aktis Praha 56,71


4 Ponechal Ondřej 2003 Atletika Jižní Město 58,99


5 Plaček Radek 2003 SK Aktis Praha 01:00,79


6 Průka Ondřej 2004 Spartak Praha 4 01:01,14


7 Vlachynský Jan 2003 Atletika Jižní Město 01:01,35










Hod přípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Bucha František 2003 SK Kotlářka 52,74


2 Polášek Adam 2004 PSK Olymp Praha 38,61


3 Malý Nicolas 2003 PSK Olymp Praha 32,30


4 Malý Ondřej 2004 Atletika Jižní Město 30,89


5 Stibor Michal 2004 SK Kotlářka 30,42


6 Schnajberk Jan 2004 Atletika Jižní Město 29,98


7 Rajmon Jan 2004 Spartak Praha 4 29,72


8 Muzikář Václav 2004 Spartak Praha 4 29,30


9 Krátký Kryštof 2004 Spartak Praha 4 28,76


10 Hruška David 2004 SK Aktis Praha 26,40


11 Bednář Vilém 2003 Atletika Jižní Město 25,51


12 Ponechal Ondřej 2003 Atletika Jižní Město 23,16


13 Shaw Alexandr 2004 PSK Olymp Praha 22,46


14 Bakoč Antonín 2003 Spartak Praha 4 22,30


15 Srnec Jakub 2004 Atletika Jižní Město 15,21



Kokeš Adam 2003 AŠK Mazurská DNP



Metzner Jakub 2004 Atletika Jižní Město DNP



Metzner Josef 2004 Atletika Jižní Město DNP



Veselý Lukáš 2004 ŠAK Novoborská DNP










Dálka přípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Bolardt Sebastian 2003 PSK Olymp Praha 414


2 Stibor Michal 2004 SK Kotlářka 387


3 Berounský Jan 2004 AŠK Mazurská 377


4 Šmída Filip 2003 AŠK Mazurská 368


5 Jára Michal 2004 Spartak Praha 4 364


6 Rokos Michal 2004 SŠK Újezd nad lesy 360


7 Jašek David 2004 AŠK Mazurská 359


8 Bucha František 2003 SK Kotlářka 346


9 Dvořák Jan 2003 AŠK Mazurská 334


10 Myslivec Jakub 2004 ASK Slavia Praha 332


11 Poděbradský Jan 2004 SK Aktis Praha 330


12 Miřejovský Matěj 2003 AŠK Mazurská 319


13 Polášek Adam 2004 PSK Olymp Praha 316


14 Češka Jiří 2004 Spartak Praha 4 314


15 Průka Ondřej 2004 Spartak Praha 4 314


16 Špreňar Samuel 2004 Spartak Praha 4 311


17 Schejbal Adam 2004 Spartak Praha 4 309


18 Sychrovský Tobiáš 2004 ASK Slavia Praha 293


19 Pospíšil Matěj 2004 AŠK Mazurská 282


20 Bednář Vilém 2003 Atletika Jižní Město 280


21 Stodůlka Jakub 2003 AŠK Mazurská 277


22 Nejedlý Dan 2004 Atletika Jižní Město 220



Kratochvíl Jan 2003 ASK Slavia Praha DNP



Jisl David 2003 AŠK Mazurská DNP



Oskar Pavel 2004 Sokol Říčany DNP



Král Jan 2004 Spartak Praha 4 DNP



Veselý Lukáš 2004 ŠAK Novoborská DNP










60 m BĚH 1 minipřípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Dohnalová Markéta 2005 Spartak Praha 4 10,53


1 Fibírová Josefína 2005 ASK Slavia Praha 10,53


3 Brabcová Tereza 2005 ZŠ Filosofská 10,86


4 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská 10,95


5 Brejlová Adéla 2005 ASK Slavia Praha 10,96


6 Čermáková Magdaléna 2005 PSK Olymp Praha 11,94










60 m BĚH 2 minipřípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Hrubá Denisa 2005 Spartak Praha 4 10,40


2 Holková Anežka 2005 PSK Olymp Praha 10,47


3 Francová Adriana 2005 Atletika Jižní Město 10,61


4 Haasová Matylda 2006 PSK Olymp Praha 10,92


5 Hofmannová Adéla 2006 ASK Slavia Praha 11,30



Fymanová Josefína 2006 AŠK Mazurská DNP










60 m BĚH 3 minipřípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Hrušková Kristýna 2005 ZŠ Filosofská 10,19


2 Jančíková Viktorie 2005 Spartak Praha 4 10,27


3 Jarošová Karolína 2005 ZŠ Filosofská 10,77


4 Jelínková Ella 2005 PSK Olymp Praha 11,47


5 Chmelařová Romana 2005 Atletika Jižní Město 11,89



Chaloupková Stella 2004 ŠAK Novoborská DNP










60 m BĚH 4 minipřípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Jindrová Michaela 2005 SC Radotín 9,83


2 Pilchová Anežka 2005 AŠK Mazurská 10,61


3 Mrázová Julie 2006 Spartak Praha 4 12,11



Krtoušová Adéla 2005 Atletika Jižní Město DNP



Krupičková Lucie 2006 SK Dvojka Praha DNP










60 m BĚH 5 minipřípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Ledvinková Soňa 2005 Spartak Praha 4 10,32


2 Láchová Tereza 2006 Sokol Říčany 10,59


3 Obuškevičová Anna 2005 ZŠ Filosofská 10,62


4 Motešická Aneta 2005 AŠK Mazurská 11,52


5 Kupsová Tereza 2006 SK Dvojka Praha 13,94










60 m BĚH 6 minipřípravka dívky







Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Rubešová Michaela 2005 Atletika Jižní Město 10,42


2 Šimková Karolína 2005 AŠK Mazurská 10,95


3 Růžková Kristýna 2005 ZŠ Filosofská 11,27


4 Ptáčková Veronika 2005 Atletika Jižní Město 12,06


5 Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská 12,24



Suchánková Barbora 2005 SK Aktis Praha DNP










60 m BĚH 7 minipřípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Valentová Ema 2006 SK Aktis Praha 11,30


2 Valentová Barbora 2005 SK Dvojka Praha 11,70


3 Třeštíková Vendula 2005 Spartak Praha 4 12,09


4 Vohralíková Anna 2005 ZŠ Filosofská 14,04



Veselá Veronika 2006 ŠAK Novoborská DNP










60 m BĚH 8 minipřípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Zavoralová Ella 2005 PSK Olymp Praha 11,20


2 Zavadilová Nela 2005 Atletika Jižní Město 11,53


3 Kyselicová Ema 2006 SK Dvojka Praha 11,67


4 Vrbová Lucie 2006
11,91










300 m BĚH 1 minipřípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Hrušková Kristýna 2005 ZŠ Filosofská 58,28


2 Hofmannová Agáta 2006 ASK Slavia Praha 01:00,05


3 Charousková Jolana 2005 ASK Slavia Praha 01:00,51


4 Ernée Kateřina 2005 Spartak Praha 4 01:00,85


5 Fibírová Josefína 2005 ASK Slavia Praha 01:01,38


6 Francová Adriana 2005 Atletika Jižní Město 01:01,61


7 Fymanová Josefína 2006 AŠK Mazurská 01:03,06


8 Franková Nela 2005 ZŠ Filosofská 01:03,14


9 Hřebíčková Anna 2005 PSK Olymp Praha 01:03,66


10 Chmelařová Romana 2005 Atletika Jižní Město 01:04,46


11 Balcerová Eliška 2005 ASK Slavia Praha 01:05,48










300 m BĚH 2 minipřípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Rubešová Michaela 2005 Atletika Jižní Město 56,56


2 Ptáčková Barbora 2005 SK Dvojka Praha 57,02


3 Pilchová Anežka 2005 AŠK Mazurská 59,62


4 Šimková Karolína 2005 AŠK Mazurská 01:00,99


5 Ulbrichová Lucie 2005 Spartak Praha 4 01:01,15


6 Pálová Natálie 2006 PSK Olymp Praha 01:03,45


7 Velenská Bára 2005 Spartak Praha 4 01:03,73


8 Šebestová Anna Marie 2005 Spartak Praha 4 01:03,76


9 Ptáčková Veronika 2005 Atletika Jižní Město 01:07,70


10 Třeštíková Vendula 2005 Spartak Praha 4 01:09,82










300 m BĚH 3 minipřípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Jindrová Michaela 2005 SC Radotín 55,28


2 Malivánková Barbora 2006 Atletika Jižní Město 59,37


3 Motešická Aneta 2005 AŠK Mazurská 01:00,75


4 Jarošová Karolína 2005 ZŠ Filosofská 01:02,86


5 Obuškevičová Anna 2005 ZŠ Filosofská 01:03,10


6 Krunclová Natálie 2005 Spartak Praha 4 01:03,17


7 Mikulášková Laura 2006 ASK Slavia Praha 01:03,20


8 Jacková Lea 2005 SK Dvojka Praha 01:03,81


9 Noasová Sára 2005 Spartak Praha 4 01:10,12


10 Mrázová Julie 2006 Spartak Praha 4 01:10,90


11 Klapačová Edita 2006 Spartak Praha 4 01:11,79










Hod minipřípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Noasová Sára 2005 Spartak Praha 4 24,94


2 Hrubá Denisa 2005 Spartak Praha 4 24,87


3 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská 18,49


4 Jelínková Anežka 2005 Spartak Praha 4 17,33


5 Hofmannová Adéla 2006 ASK Slavia Praha 16,93


6 Jacková Lea 2005 SK Dvojka Praha 16,12


7 Ptáčková Barbora 2005 SK Dvojka Praha 15,65


8 Vlčková Barbora 2006 Sokol Říčany 15,61


9 Čermáková Magdaléna 2005 PSK Olymp Praha 15,44


10 Jelenová Leontýna 2006 PSK Olymp Praha 11,94


11 Haasová Matylda 2006 PSK Olymp Praha 11,01


12 Vrbová Lucie 2006
9,84


13 Mikulášková Laura 2006 ASK Slavia Praha 8,68


14 Klapačová Edita 2006 Spartak Praha 4 7,27



Veselá Veronika 2006 ŠAK Novoborská DNP










Dálka minipřípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Franková Nela 2005 ZŠ Filosofská 191


2 Láchová Tereza 2006 Sokol Říčany 187


3 Balcerová Eliška 2005 ASK Slavia Praha 182


3 Ledvinková Soňa 2005 Spartak Praha 4 182


5 Holková Anežka 2005 PSK Olymp Praha 180


5 Jelínková Ella 2005 PSK Olymp Praha 180


5 Dohnalová Markéta 2005 Spartak Praha 4 180


8 Hofmannová Agáta 2006 ASK Slavia Praha 176


9 Charousková Jolana 2005 ASK Slavia Praha 172


9 Jančíková Viktorie 2005 Spartak Praha 4 172


11 Ernée Kateřina 2005 Spartak Praha 4 171


12 Zavoralová Ella 2005 PSK Olymp Praha 170


13 Jelínková Anežka 2005 Spartak Praha 4 169


13 Velenská Bára 2005 Spartak Praha 4 169


15 Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská 166


16 Vlčková Barbora 2006 Sokol Říčany 165


17 Valentová Ema 2006 SK Aktis Praha 160


18 Růžková Kristýna 2005 ZŠ Filosofská 158


19 Zavadilová Nela 2005 Atletika Jižní Město 156


20 Brejlová Adéla 2005 ASK Slavia Praha 155


21 Valentová Barbora 2005 SK Dvojka Praha 153


21 Ulbrichová Lucie 2005 Spartak Praha 4 153


23 Jelenová Leontýna 2006 PSK Olymp Praha 149


24 Kyselicová Ema 2006 SK Dvojka Praha 146


24 Brabcová Tereza 2005 ZŠ Filosofská 146


26 Šebestová Anna Marie 2005 Spartak Praha 4 142


26 Vohralíková Anna 2005 ZŠ Filosofská 142


28 Krunclová Natálie 2005 Spartak Praha 4 138


29 Malivánková Barbora 2006 Atletika Jižní Město 137


30 Kupsová Tereza 2006 SK Dvojka Praha 121



Krtoušová Adéla 2005 Atletika Jižní Město DNP



Suchánková Barbora 2005 SK Aktis Praha DNP



Krupičková Lucie 2006 SK Dvojka Praha DNP



Chaloupková Stella 2004 ŠAK Novoborská DNP










60 m BĚH 1 minipřípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Danel Hugo 2005 ZŠ Filosofská 10,38


2 Bokoč Marek 2006 Spartak Praha 4 10,80


3 Blatný Daniel 2006 AŠK Mazurská 11,24


4 Děvěr Lukáš 2005 AŠK Mazurská 11,35


5 Matyšek Ondřej 2006 SK Dvojka Praha 12,07



Boháč Jan 2005 Sokol Říčany DNS










60 m BĚH 2 minipřípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Koller Sam 2005 ZŠ Filosofská 10,13


2 Kaplan Jiří 2005 ZŠ Filosofská 10,57


3 Kavka František 2006 Spartak Praha 4 11,24


4 Třeštík Matěj 2005 Spartak Praha 4 11,34



France Martin 2006 SK Dvojka Praha DNS



Puhony Matyáš 2006 AŠK Mazurská DNS










60 M BĚH 3 minipřípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Moroz Nikola 2005 ZŠ Filosofská 10,91


2 Kalát Daniel 2006 SK Dvojka Praha 11,18


3 Kyselica Patrik 2006 SK Dvojka Praha 11,77


4 Ort Lukáš 2005
11,95


5 Motl Matěj 2006 PSK Olymp Praha 12,94


6 Kunc Vojtěch 2006 ZŠ Filosofská 12,96










60 m BĚH 4 minipřípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Šebek Jakub 2005 Spartak Praha 4 10,40


2 Příhoda Štěpán 2006 PSK Olymp Praha 10,96


3 Souček František 2006 ZŠ Filosofská 11,40



Šácha Jaroslav 2005 Atletika Jižní Město DNS



Krtouš David 2006 Atletika Jižní Město DNS










60 m BĚH 5 minipřípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Váňa Jakub 2005 ZŠ Filosofská 10,65


2 Živný Ondřej 2006 Spartak Praha 4 11,72


3 Heřmánek Adam 2006 SK Dvojka Praha 11,83



Vandírek Marek 2005 Atletika Jižní Město DNS










300 m BĚH 1 minipřípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Blatný Jáchym 2005 AŠK Mazurská 56,34


2 Danel Hugo 2005 ZŠ Filosofská 58,62


3 Koller Sam 2005 ZŠ Filosofská 58,64


4 Kaplan Jiří 2005 ZŠ Filosofská 01:01,89


5 Adamík Ondřej 2005 AŠK Mazurská 01:04,92


6 Kavka František 2006 Spartak Praha 4 01:05,60


7 Bokoč Marek 2006 Spartak Praha 4 01:05,83



Boháč Jan 2005 Sokol Říčany DNP










300 m BĚH 2 minipřípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Pavlica Lukáš 2005 Spartak Praha 4 57,26


2 Kyselka Adam 2006 Spartak Praha 4 58,98


3 Moroz Nikola 2005 ZŠ Filosofská 59,43


4 Pečený František 2006 AŠK Mazurská 01:00,93


5 Novotný František 2006 Spartak Praha 4 01:01,46


6 Příhoda Štěpán 2006 PSK Olymp Praha 01:01,74


7 Motl Matěj 2006 PSK Olymp Praha 01:02,64


8 Nosek Oliver 2006 Spartak Praha 4 01:04,96










300 m BĚH 3 minipřípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Váňa Jakub 2005 ZŠ Filosofská 01:00,09


2 Šebek Jakub 2005 Spartak Praha 4 01:04,00


3 Souček František 2006 ZŠ Filosofská 01:06,69


4 Třeštík Matěj 2005 Spartak Praha 4 01:07,54


5 Znamenáček Tomáš 2006 Sokol Říčany 01:09,18


6 Živný Ondřej 2006 Spartak Praha 4 01:09,55


7 Štefka Patrik 2006 Spartak Praha 4 01:10,20



Vandírek Marek 2005 Atletika Jižní Město DNP










Hod minipřípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Veselý Marek 2005 Spartak Praha 4 31,26


2 Pavlica Lukáš 2005 Spartak Praha 4 28,74


3 Fritz Natanael 2005 USK 26,86


4 Novotný František 2006 Spartak Praha 4 22,32


5 Znamenáček Tomáš 2006 Sokol Říčany 20,90


6 Kunc Vojtěch 2006 ZŠ Filosofská 20,67


7 Krbec Kryštof 2005 Atletika Jižní Město 20,48


8 Heřmánek Adam 2006 SK Dvojka Praha 18,80


9 Řehořek Max 2006 Spartak Praha 4 15,81


10 Ort Lukáš 2005
15,63


11 France Martin 2006 SK Dvojka Praha 14,90


12 Sahajdák Oldřich 2006 PSK Olymp Praha 9,56



Krtouš David 2006 Atletika Jižní Město DNP



Šácha Jaroslav 2005 Atletika Jižní Město DNP










Dálka minipřípravka hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Blatný Jáchym 2005 AŠK Mazurská 2,03


2 Púhony Matyáš 2006 AŠK Mazurská 1,83


3 Děvěr Lukáš 2005 AŠK Mazurská 1,75


4 Pečený František 2006 AŠK Mazurská 1,73


5 Adamík Ondřej 2005 AŠK Mazurská 1,71


6 Blatný Daniel 2006 AŠK Mazurská 1,70


7 Kyselka Adam 2006 Spartak Praha 4 1,70


8 Krbec Kryštof 2005 Atletika Jižní Město 1,62


9 Sahajdák Oldřich 2006 PSK Olymp Praha 1,61


10 Kyselica Patrik 2006 SK Dvojka Praha 1,53


11 Nosek Oliver 2006 Spartak Praha 4 1,52


12 Štefka Patrik 2006 Spartak Praha 4 1,42


13 Matyšek Ondřej 2006 SK Dvojka Praha 1,26



Kalát Daniel 2006 SK Dvojka Praha DNP










Trojboj hoši

Jméno Ročník Oddíl skok z místa hod medicinbalem slalom pořadí celkem
1 Huf David 2007 ZŠ Filosofská 1,45 4,50 11,34 11,0
2 Krejčí Ondřej 2007 PSK Olymp Praha 1,60 3,00 11,21 13,0
3 Horák Kryštof 2007 Atletika Jižní Město 1,50 4,00 11,45 13,5
4 Hejna Adam 2007
1,55 3,50 11,38 14,5
5 Schwarz Oliver 2007 ZŠ Filosofská 1,35 3,75 11,30 16,0
6 Demčenko Dominik Gasiunas 2007 SK Dvojka Praha 1,55 3,50 11,60 18,5
7 Beran Petr 2007 PSK Olymp Praha 1,50 3,75 12,24 20,0
8 Jára Martin 2007 Spartak Praha 4 1,40 3,50 11,54 22,5
9 Čislák Andrej 2007 SK Aktis Praha 1,55 2,50 11,78 24,5
10 Chyba Antonín 2007 SK Dvojka Praha 1,35 3,25 11,45 25,0
11 Poděbradský Tomáš 2007 SK Aktis Praha 1,30 4,00 13,81 29,5
12 Rolet Samuel 2008 Spartak Praha 4 1,15 3,50 12,49 33,5
13 Pečený Vojtěch 2008 AŠK Mazurská 1,30 2,75 12,82 37,0
14 Červenka Jiří 2007 PSK Olymp Praha 1,30 2,50 12,52 37,5
15 Červenka Hynek 2009 PSK Olymp Praha 1,20 2,25 13,66 43,0

Hlaváč Jakub 2008 Atletika Jižní Město


DNP

Šauer Adam 2007 SK Dvojka Praha


DNP

Výborný Kryštof 2007 SK Dvojka Praha


DNP

Čepelák Filip 2007 ZŠ Filosofská


DNP








Trojboj dívky

Jméno Ročník Oddíl skok z místa hod medicinbalem slalom pořadí celkem
1 Mandíková Daniela 2007 Atletika Jižní Město 1,60 2,75 10,49 9,0
1 Štěpánková Anna 2007 ZŠ Filosofská 1,55 3,50 11,12 9,0
3 Balcerová Kateřina 2007 ASK Slavia Praha 1,60 4,00 11,93 11,5
4 Šustrová Barbora 2007 ZŠ Filosofská 1,35 4,00 11,57 13,0
5 Dolejšová Sára 2007 Atletika Jižní Město 1,45 2,75 11,73 15,5
6 Štěpánková Emma 2007 ZŠ Filosofská 1,50 4,00 12,26 18,0
7 Krejčí Barbora 2007 PSK Olymp Praha 1,40 2,75 12,18 22,0
8 Velenská Ema 2008 Spartak Praha 4 1,20 2,75 11,84 26,5
9 Ptáčková Hana 2007 Atletika Jižní Město 1,30 2,50 11,76 27,5
10 Dolanová Anna 2007 SK Dvojka Praha 1,30 2,50 11,80 28,5
11 Brejlová Nikola 2007 ASK Slavia Praha 1,30 2,50 12,25 33,5
12 Polydorová Sandra 2007 SK Dvojka Praha 1,40 2,50 12,96 34,0
13 Volková Anna Sofie 2007 SK Dvojka Praha 1,25 2,50 12,19 34,5
14 Těhníková Ester 2008 Spartak Praha 4 1,10 2,50 12,48 41,0
15 Ulbrichová Klára 2007 Spartak Praha 4 1,05 2,50 12,31 41,5
16 Malá Karolína 2007 Atletika Jižní Město 1,10 2,50 13,29 43,0

Skálová Adéla 2007 AŠK Mazurská


DNP








Štafeta 4x60 m


1.BĚH Jméno
Oddíl Výkon


1 Karbanová-Příhodová-Valtrová-Šilhavá
PSK Olymp Praha 37,31


2 Jára-Muzikář-Průka-Dissou
Spartak Praha 4 37,68


3 Simmerlová-Voborská-Mošničková-Jagschová
SK Dvojka Praha 40,33


4 Skálová-Pečená-Pilchová-Kalátová
AŠK Mazurská 40,97


5 Malý-Srnec-Vlachynský-Schnajberk
Atletika Jižní Město 43,85


6 Fiedlerová-Zobalová-Valentová-Čislák
SK Aktis Praha 44,79










2.BĚH Jméno
Oddíl Výkon


1 Bolardt-Malý-Polášek-Shaw
PSK Olymp Praha 41,86


2 Sobotková-Krušínská-Šimková-Motešická
AŠK Mazurská 42,50


3 Hruška-Kettner-Poděbradský-Plaček
SK Aktis Praha 42,66


4 Špenar-Bokoč-Pavlica-Průka
Spartak Praha 4 45,20


5 Zavadilová-Chmelařová-Plačková-Malivánková
Atletika Jižní Město 47,21



Pečený-Jašek-Blatný-Berounský
AŠK Mazurská DQ










3.BĚH Jméno
Oddíl Výkon


1 Šmeralová-Novotná-Kodadová-Starostová
Spartak Praha 4 40,51


2 Hačecká-Reytová-Gabrielová-Bohmová
AŠK Mazurská 42,84


3 Stodůlka-Myřejovský-Šmída-Adamík
AŠK Mazurská 43,07


4 Bokoč-Kyselka-Rajmon-Živný
Spartak Praha 4 44,67


5 Horák-Malá-Ptáčková-Dolejšová
Atletika Jižní Město 49,16


6 Kupsová-Kyselicová-Ptáčková-Jacková
SK Dvojka Praha 49,25










4.BĚH Jméno
Oddíl Výkon


1 Šimůnková-Sztogrýnová-Krbcová-Dorňáková
Spartak Praha 4 38,12


2 Neruda-Motlová-Jindrová-Holková
PSK Olymp Praha 43,62


3 Noasová-Panová-Jelínková-Hrubá
Spartak Praha 4 43,62


4 Blatný-Děvěr-Pospíšil-Dvořák
AŠK Mazurská 45,72


5 Doležalová-Martanová-Valentová-Chris
SK Dvojka Praha 47,19



Novotný-Dissou-Muzikář-Průka
Spartak Praha 4 DNS










5.BĚH Jméno
Oddíl Výkon


1 Králová-Bednář-Rubešová-Šimek
Atletika Jižní Město 39,27


2 Příhoda-Motl-Zavoralová-Jelínková
PSK Olymp Praha 46,83


MS Dorňáková-Šimůnková-Těhníková-Krbcová
Spartak Praha 4 41,85