2.kolo MPD mladšího žactva - skupina B





Datum konání: 29. 5. 2014


Místo konání: Praha-Podvinný Mlýn


Pořadatel: A. C. Sparta Praha


Výsledky zpracoval: Martin Smetana


Ředitel závodu: Vladimír Tikal


Hlavní rozhodčí:



Technický delegát: Jitka Fialová


Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.61
2 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 08.92
3 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.14
4 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.38
5 Vít Vyskočil 030623 Atletika Jižní Město 10.77





Běh 2 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 09.22
2 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.59
3 Tadeáš Zelený 020529 SK Kotlářka Praha 09.75
4 Marin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 09.97





Běh 3 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.89
2 Petr Hošek 010628 SK Kotlářka Praha 10.21
3 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 11.41

Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha DNP





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Pochmanová 015412 Atletika Jižní Město 08.98
2 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 09.03
3 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 09.09
4 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 09.17
5 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 09.43
6 Petra Nollová 015421 SK Kotlářka Praha 09.47





Běh 2 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 09.02
2 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.42
3= Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.55
3= Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.55
5 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 10.50

Aneta Laláková 015219 Atletický školní klub Mazurská DNP





Běh 3 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka Harazímová 025912 A. C. Sparta Praha 09.47
2 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.91
3 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 10.32
4 Vendula Dalibová 016014 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.38
5 Tereza Laláková 015219 Atletický školní klub Mazurská 11.14

Veronika Růžičková 025708 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Matoušková 016010 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.87
2 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.08
3 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.13
4 Klára Pallová 015713 A. C. Sparta Praha 10.41
5 Matylda Havelková 015720 A. C. Sparta Praha 10.44
6 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.80





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 20.13
2 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.45
3 Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha 23.31
4 Eduard Schubert 020403 A. C. Sparta Praha 24.24
5 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.04

Daniel Balov 011218 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





Běh 2 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 20.60
2 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.76
3 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.73
4 Tomáš Jirák 030122 Atletika Jižní Město 24.86

Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 3 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 20.35
2 Lukáš Prchal 020422 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.98
3= Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 23.95
3= Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 23.95
5 Lukáš Jirák 030122 Atletika Jižní Město 24.53
6 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 27.14





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 19.56
2 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 22.11
3 Eliška Vyskočilová 015810 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.59
4 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 24.72
5 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 24.89
6 Lucie Zimová 016004 SK Kotlářka Praha 25.42





Běh 2 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.69
2 Valentina Tenglerová 015412 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.19
3 Kateřina Honzáková 025104 ASK Slavia Praha 24.35
4 Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 25.81
5 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 28.45
6 Nikol Jiroušová 026107 TJ Stodůlky Praha, o.s. 29.40





Běh 3 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Petrecká 015207 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.48
2 Nikola Neubauerová 015330 Atletický školní klub Mazurská 23.90
3 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.10
4 Michaela Drymlová 025729 ASK Slavia Praha 25.40
5 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 27.06

Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





Běh 4 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.30
2 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 24.79
3 Andrea Platilová 015301 Atletika Jižní Město 25.92
4 Tereza Kuntošová 036113 A. C. Sparta Praha 27.13
5 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.43
MS Vanda Sudíková 01 ASK Slavia Praha 25.29





600 m - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:57.48
2 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:07.37
3 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 2:07.75
4 Daniel Veselý 030315 A. C. Sparta Praha 2:08.60
5 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 2:11.46
6 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:14.82
7 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 2:15.95
8 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 2:19.38
9 Jakub Mostecký 020113 Atletika Jižní Město 2:20.80
10 Michal Špaček 020703 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:22.37
11 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 2:34.73

Filip Lauber 030922 Atletika Jižní Město DNP

Ladislav Pichl 011016 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:54.05
2 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 1:54.55
3 Michaela Borovská 015604 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:55.88
4 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:06.91
5 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:09.00
6 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 2:09.06
7 Eliška Kučková 025113 Atletický školní klub Mazurská 2:18.35
8 Šárka Vyšatová 025911 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.01
9 Barbora Dolečková 025306 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:31.34





Běh 2 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 2:03.91
2 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 2:07.91
3 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 2:11.34
4 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:12.24
5 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 2:15.97
6 Lída Zábranská 015525 A. C. Sparta Praha 2:17.61
7 Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:21.47
8 Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:32.35





Běh 3 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:56.35
2 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 1:58.78
3 Eva Beranová 025913 A. C. Sparta Praha 2:12.12
4 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 2:20.75
5 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:23.03
MS Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:07.92
MS Nikola Stříbrná 03 ASK Slavia Praha DNP

Kateřina Krykorková 015619 Atletický školní klub Mazurská DNP

Eliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město DNP





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.14
2 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 12.37
3 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 12.75
4 Mikuláš Adam Lorman 010317 SK Kotlářka Praha 14.17

Dominik Ristič 010425 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Filip Kolín 020804 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Boris Šťastný 010724 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.87
2 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 12.94
3 Hynek Merta 010715 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.87
4 Radek Churáček 030510 A. C. Sparta Praha 13.91
5 Jakub Vít 020422 ASK Slavia Praha 14.77
6 Josef Kohout 020211 Atletický školní klub Mazurská 15.46





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 10.36
2 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.84
3 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 12.50
4 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 13.26
5 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 13.76

Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 2 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 12.30
2 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 12.48
3 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 12.59
4 Natalie Raková 026221 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.18
5 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 13.52
6 Barbora Kopáčová 035330 A. C. Sparta Praha 16.07





Běh 3 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.18
2 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 13.19
3 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.48
4 Barbora Lukešová 015802 ASK Slavia Praha 14.52
MS Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 13.08

Adéla Věchtová 015101 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Husáková 015124 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.65
2 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 13.47
3 Melisa Albayrak 025105 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.82
4 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 14.40
5 Andrea Süssemilchová 035206 SK Kotlářka Praha 16.53





Běh 5 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Formánková 015816 A. C. Sparta Praha 12.04
2 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.36
3 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.34





4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lebl, Moucha, Štoglová, Dvorská
TJ Stodůlky Praha, o.s. 33.75
2 Rada, Lánská, Hrdličková, Vagaday
SK Kotlářka Praha 33.82
3 Vacek, Mudraninec, Špronglová, Dušková
SK ZŠ Jeseniova Praha 35.27
4 Maléř, Vít, Polanecká, Štěpánová
ASK Slavia Praha 36.05
5 Šínová A.N., Pochmanová, Lauber, Jirák T.
Atletika Jižní Město 36.16





Běh 2 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pechar, Harazímová, Formánková, Faltus
A. C. Sparta Praha 33.73
2 Prošek, Eisenholb, Cerhová, Šťastná
SK ZŠ Jeseniova Praha 35.88
3 Varga, Pernica, Čupová, Nováková
Atletický školní klub Mazurská 37.03
4 Merta, Pichl, Martinčíková, Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s. 37.87
5 Churáček, Havelková, Kopáčová, Vojta
A. C. Sparta Praha 43.14

Jedlička, Nollová, Nováková, Lorman
SK Kotlářka Praha DQ





Běh 3 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dufková, Mostecký, Horejš, Šínová E.T.
Atletika Jižní Město 33.01
2 Lachman, Jabůrek, Čižinská, Böhmová
Atletický školní klub Mazurská 34.62
3 Eliášová, Vaňhová, Vyskočil, Jirák L.
Atletika Jižní Město 37.30
4 Kulhánek, Špaček, Stolínová, Kulhánková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 39.75
MS Hájková, Růžičková, Lukešová, Stříbrná
ASK Slavia Praha DQ

Zelený, Ambrožová A., Ambrožová An., Macháček
SK Kotlářka Praha DQ





Běh 4 (čt, 29.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Málek, Jočič, Auředníková, Křesťanová
SK ZŠ Jeseniova Praha 36.51
2 Blahowicz, Ščepán, Borovská, Husáková
SK ZŠ Jeseniova Praha 36.67
3 Škrabák, Zimová, Mershonová, Zasadil
SK Kotlářka Praha 38.44
4 Jelínková, Veselý, Kuntošová, Schubert
A. C. Sparta Praha 38.83





Skok vysoký - Ml. žáci








čt, 29.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.23
2= Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.20
2= Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 1.20
4= Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10
4= Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 1.10
6= Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.05
6= Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.05
6= Petr Hošek 010628 SK Kotlářka Praha 1.05
6= Tadeáš Zelený 020529 SK Kotlářka Praha 1.05

Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha DNP

Vít Vyskočil 030623 Atletika Jižní Město DNP

Marin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha NM

Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská NM





Skok vysoký - Ml. žákyně








čt, 29.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Nollová 015421 SK Kotlářka Praha 1.30
2 Aneta Pochmanová 015412 Atletika Jižní Město 1.27
3 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 1.27
4 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 1.24
5 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.18
6 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 1.15
7 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 1.15
8 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 1.15
9= Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 1.10
9= Matylda Havelková 015720 A. C. Sparta Praha 1.10
11= Tereza Matoušková 016010 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10
11= Vendula Dalibová 016014 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10
13 Klára Pallová 015713 A. C. Sparta Praha 1.05
14 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.05
15= Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.00
15= Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.00
15= Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.00
15= Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.00
15= Jitka Harazímová 025912 A. C. Sparta Praha 1.00
15= Tereza Laláková 015219 Atletický školní klub Mazurská 1.00
21 Aneta Laláková 015219 Atletický školní klub Mazurská 1.00

Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha DNP

Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP

Veronika Růžičková 025708 ASK Slavia Praha DNP





Skok daleký - Ml. žáci








čt, 29.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.31
2 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 4.25
3 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 3.92
4 Boris Šťastný 010724 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.81
5 Mikuláš Adam Lorman 010317 SK Kotlářka Praha 3.76
6 Hynek Merta 010715 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.70
7 Jakub Vít 020422 ASK Slavia Praha 3.52
8 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 3.48
9 Josef Kohout 020211 Atletický školní klub Mazurská 3.03

Radek Churáček 030510 A. C. Sparta Praha DNP

Filip Kolín 020804 ASK Slavia Praha DNP

Dominik Ristič 010425 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Skok daleký - Ml. žákyně








čt, 29.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 4.65
2 Tereza Husáková 015124 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.19
3 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 4.05
4 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 4.04
5 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 3.96
6 Melisa Albayrak 025105 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.92
7 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 3.91
8 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 3.91
9 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.83
10 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.75
11 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.58
12 Natalie Raková 026221 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.57
13 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 3.51
14 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 3.42
15 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 3.40
16 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.35
17 Barbora Lukešová 015802 ASK Slavia Praha 3.31
18 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 3.26
19 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.17
20 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 3.13
21 Barbora Formánková 015816 A. C. Sparta Praha 3.07
22 Barbora Kopáčová 035330 A. C. Sparta Praha 2.85
23 Andrea Süssemilchová 035206 SK Kotlářka Praha 2.55

Adéla Věchtová 015101 ASK Slavia Praha DNP

Adéla Věchtová 015101 ASK Slavia Praha DNP

Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně








čt, 29.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 09.78
2 Michaela Petrecká 015207 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.67
3 Eliška Vyskočilová 015810 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.77
4 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.37
5 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.82
6 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.67
7 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.28
8 Lucie Zimová 016004 SK Kotlářka Praha 07.19
9 Nikola Neubauerová 015330 Atletický školní klub Mazurská 07.08
10 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 06.81
11 Valentina Tenglerová 015412 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.59
12 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 06.33
13 Michaela Drymlová 025729 ASK Slavia Praha 06.32
14 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 06.16
15 Kateřina Honzáková 025104 ASK Slavia Praha 05.79
16 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 05.70
17 Andrea Platilová 015301 Atletika Jižní Město 05.53
18 Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 05.46
19 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 04.98
20 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 04.76
21 Nikol Jiroušová 026107 TJ Stodůlky Praha, o.s. 04.56
22 Tereza Kuntošová 036113 A. C. Sparta Praha 03.90
MS Vanda Sudíková 01 ASK Slavia Praha 06.26

Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci








čt, 29.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 08.80
2 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 08.26
3 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 07.90
4 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.89
5 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.52
6 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.56
7 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.21
8 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 06.20
9 Eduard Schubert 020403 A. C. Sparta Praha 05.56
10 Lukáš Prchal 020422 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.44
11 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 05.38
12 Lukáš Jirák 030122 Atletika Jižní Město 04.99
13 Tomáš Jirák 030122 Atletika Jižní Město 04.62
14 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 04.43
15 Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha 04.42

Daniel Balov 011218 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP

Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha DNP





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci








čt, 29.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 48.68
2 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 42.53
3 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.85
4 Daniel Veselý 030315 A. C. Sparta Praha 35.76
5 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 35.65
6 Ladislav Pichl 011016 TJ Stodůlky Praha, o.s. 34.17
7 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 32.42
8 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 31.25
9 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.71
10 Michal Špaček 020703 TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.89
11 Jakub Mostecký 020113 Atletika Jižní Město 25.96
12 Filip Lauber 030922 Atletika Jižní Město 24.00
13 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 23.62





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně








čt, 29.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 45.09
2 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 39.73
3 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 32.19
4 Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha 30.44
5 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 29.77
6 Šárka Vyšatová 025911 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.96
7 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.68
8 Michaela Borovská 015604 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.80
9 Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.95
10 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.83
11 Eliška Kučková 025113 Atletický školní klub Mazurská 23.23
12 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 22.83
13 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 22.68
14 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 22.14
15 Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.90
16 Barbora Dolečková 025306 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.03
17 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.35
18 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 19.16
19 Kateřina Krykorková 015619 Atletický školní klub Mazurská 19.11
20 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 19.01
21 Lída Zábranská 015525 A. C. Sparta Praha 18.06
22 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 13.93
23 Eva Beranová 025913 A. C. Sparta Praha 12.02
MS Nikola Stříbrná 03 ASK Slavia Praha 27.90
MS Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.28

Eliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město DNP