2. kolo MPD staršího žactva, skupina A





Datum konání: 28. 5. 2014


Místo konání: Praha-Podvinný Mlýn


Pořadatel: A. C. Sparta Praha


Výsledky zpracoval: Martin Smetana


Ředitel závodu: Vladimír Tikal


Hlavní rozhodčí: Jaroslav Vlasák


Technický delegát: Jitka Majetičová


Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 07.61
2 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 07.72
3 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 07.89

Václav Secký 990202 ASK Slavia Praha DNP

Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha DNP

Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kocián 991206 ŠAK Novoborská Praha 07.80
2 Josef Adamec 990830 ASK Slavia Praha 08.04
3 Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha 08.15
4 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 08.17
5 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 08.19

Marek Hořčička 990414 ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Palata 000425 SK Kotlářka Praha 08.17
2 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 08.34
3 Kristián Bönsch 990630 SK Kotlářka Praha 08.45
4 Josef Janouš 000104 ASK Slavia Praha 08.46
5 Jakub König 000214 ASK Slavia Praha 08.57
6 Martin Kasan 991001 ASK Slavia Praha 08.68





Běh 4 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Adamík 990207 Atletický školní klub Mazurská 08.12
2 Ondřej Lachman 000529 AC Praha 1890 08.87
3 Jakub Kotík 001228 Spartak Praha 4 09.19
4 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 09.20

Adam Vrubel 990721 ASK Slavia Praha DNP





Běh 5 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Grecký 000922 Spartak Praha 4 08.97
2 Filip Jakša 000703 SK Aktis Praha 09.08
3 Filip Hladík 001229 ŠAK Novoborská Praha 09.80
4 Michal Meinelt 001216 SK Aktis Praha 10.36
MS Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 08.43





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 08.22
2 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 08.27
3 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 08.45
4 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 08.50
5 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 08.59
5 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 08.59





Běh 2 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Hanková 005310 SK Kotlářka Praha 08.82
1 Tereza Bútorová 996005 SK Kotlářka Praha 08.82
3 Kamila Kupková 996122 ASK Slavia Praha 08.84
4 Kateřina Froňková 995811 ASK Slavia Praha 08.95
5 Zuzana Drtinová 005116 Spartak Praha 4 09.00
6 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 09.13





Běh 3 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 08.90
2 Natálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta Praha 08.92
3 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 09.09
4 Johana Jamrišková 995319 A. C. Sparta Praha 09.12
5 Karolína Tesařová 005716 ASK Slavia Praha 09.22

Nikola Nagyová 995729 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Krtilová 995721 ŠAK Novoborská Praha 08.92
2 Adéla Řezáčová 006108 ASK Slavia Praha 09.15
3 Sabina Jiříčková 006212 ŠAK Novoborská Praha 09.18
4 Jana Králová 995915 Atletický školní klub Mazurská 09.19
5 Natálie Cronin 005108 SK Kotlářka Praha 09.42

Marie Benešová 006028 ŠAK Novoborská Praha DNP





Běh 5 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Zenková 995713 Atletický školní klub Mazurská 09.03
2= Natalie Oravová 005420 ASK Slavia Praha 09.17
2= Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 09.17
4 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 09.40
5 Anna Mlčochová 995714 ASK Slavia Praha 09.42
6 Petra Uhlíková 005509 Spartak Praha 4 09.45





Běh 6 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Paola Recmanová 005111 ASK Slavia Praha 09.35
1= Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 09.35
3 Tereza Svobodová 995826 Spartak Praha 4 09.47
4 Vanessa Lahrachová 995112 ASK Slavia Praha 09.61
5 Tina Prozrová 005420 Spartak Praha 4 09.62
6 Veronika Průchová 005809 A. C. Sparta Praha 09.89





Běh 7 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Maršíková 995608 Spartak Praha 4 09.76
2 Denisa Pechová 996012 Atletický školní klub Mazurská 09.86
MS Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská 10.53

Alice Utkina 996113 ŠAK Novoborská Praha DNP

Laura Šimonová 005614 A. C. Sparta Praha DNP

Veronika Majzelová 996117 ASK Slavia Praha DNP





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 39.03
2 Jan Kocián 991206 ŠAK Novoborská Praha 39.68
3 Josef Adamec 990830 ASK Slavia Praha 40.24
4 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 40.56
5 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 40.57
6 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 41.66





Běh 2 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 40.33
2 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 42.17
3 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 43.80
4 Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha 43.81
5 Jan Buneš 000607 Spartak Praha 4 44.64
6 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 46.70





Běh 3 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Lukeš 990428 ASK Slavia Praha 44.00
2 Jan Grecký 000922 Spartak Praha 4 47.62
3 Lukáš Barvíř 990901 ŠAK Novoborská Praha 54.86

Jakub Svěrkot 000814 ASK Slavia Praha DNP

Otakar Seko 000109 A. C. Sparta Praha DNP

Tomáš Palata 000425 SK Kotlářka Praha NM





Běh 4 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristián Bönsch 990630 SK Kotlářka Praha 45.56
2 Daniel Hloušek 990831 AC Praha 1890 46.07
3 Jakub König 000214 ASK Slavia Praha 46.09
4 Martin Kasan 991001 ASK Slavia Praha 46.88
5 Adam Vodehnal 001203 ŠAK Novoborská Praha 48.90





Běh 5 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Štrof 000702 ŠAK Novoborská Praha 48.49
2 Adam Těhle 000126 ŠAK Novoborská Praha 49.28
3 Jakub Kotík 001228 Spartak Praha 4 51.05
4 Filip Hladík 001229 ŠAK Novoborská Praha 52.78





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 43.05
2 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 44.02
3 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 45.15
4 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 45.51
5 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 47.07

Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 45.87
2 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 49.67
3 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 50.19
4 Anna Jíchová 006103 AC Praha 1890 50.53
5 Tina Prozrová 005420 Spartak Praha 4 51.85

Tereza Březinová 005816 A. C. Sparta Praha DQ





Běh 3 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 47.92
2 Karolína Hanková 005310 SK Kotlářka Praha 51.17
3 Karolína Anna Zentrichová 005419 SK Kotlářka Praha 52.65

Karolína Bendová 006115 ŠAK Novoborská Praha DNP

Tereza Vykoupilová 996230 ASK Slavia Praha DNP

Kateřina Plchová 995916 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sabina Jiříčková 006212 ŠAK Novoborská Praha 48.98
2 Kateřina Janatová 005806 ASK Slavia Praha 50.61
3 Denisa Pechová 996012 Atletický školní klub Mazurská 53.08
MS Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská 61.33

Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha DNP





800 m - Žáci (Finále)








Finále (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Honsa 000515 Spartak Praha 4 2:21.14
2 Tomáš Hrdina 990601 Spartak Praha 4 2:41.29
3 Jan Cakl 991202 A. C. Sparta Praha 2:44.85
4 Marek Strasser 990910 AC Praha 1890 2:55.73
5 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 2:58.68
6 Ondřej Sedláček 990812 A. C. Sparta Praha 3:01.44
MS Šimon Nekola 99 ASK Slavia Praha 2:31.77

Kakaine Truelove 001221 SK Kotlářka Praha DNP

David Polák 001114 ASK Slavia Praha DNP





800 m - Žákyně (Finále)








Finále (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 2:31.40
2 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 2:38.82
3 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 2:40.42
4 Barbora Koudelová 005426 Spartak Praha 4 2:43.36
5 Patricie Pasler 006219 Spartak Praha 4 2:44.60
6 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 2:44.95
7 Tereza Svobodová 995826 Spartak Praha 4 2:50.60
8 Adéla Fialová 005112 Spartak Praha 4 2:51.03
9 Alžběta Janovská 995513 Spartak Praha 4 3:05.22





200 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 27.16
2 Vít Monzar 990411 ASK Slavia Praha 28.18
3 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 28.75
4 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 29.18

Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 28.98
2 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 29.97
3 Filip Lukeš 990428 ASK Slavia Praha 31.88
4 Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha 32.15
5 Tomáš Friš 990911 SK Kotlářka Praha 32.23





Běh 3 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 29.70
2 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 31.41
3 Jan Buneš 000607 Spartak Praha 4 32.51
4 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 32.56

Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 29.96
2 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 31.34
3 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 31.75
4 Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha 32.39
5 Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 37.48





200 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 33.62
2 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 33.86
3 Johana Jamrišková 995319 A. C. Sparta Praha 34.05
4 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 34.85
5 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 36.48
6 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 38.22





Běh 2 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 35.23
2 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 36.76
3 Natálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta Praha 38.58
4 Anna Jíchová 006103 AC Praha 1890 40.71

Kamila Jíchová 995406 ASK Slavia Praha DNP





4 x 60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Krofta, Hloušek, Lachman, Janovský
AC Praha 1890 31.82
2 Tran Than Hai, König, Krejčí, Janouš
ASK Slavia Praha 31.89
3 Friš, Palata, Bönsch, Hoza M.
SK Kotlářka Praha 32.21

Burski, Petřík, Monzar, Běhounek
ASK Slavia Praha DQ

Buneš, Michal, Prozr, Pavlica
Spartak Praha 4 DNF

Valo, Jakša, Padevět, Olšavský
SK Aktis Praha DNP





Běh 2 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vich, Dvořák, Šchütz, Růžička
ASK Slavia Praha 30.35
2 Palisa, Metz, Vacek, Čermák
ASK Slavia Praha 31.63
3 Lukeš, Adamec, Nedvídek, Herman
ASK Slavia Praha 31.72
4 Lavorenti, Dvořák, Zmeškal, Kasan
ASK Slavia Praha 34.49
5 Buneš, Michal, Prozr, Pavlica
Spartak Praha 4 34.73





4 x 60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marešová, Dvořáková, Valešová, Dostálová
ASK Slavia Praha 32.29
2 Coufalová, Drtinová, Choděrová, Uhlíková
Spartak Praha 4 33.99
3 Bútorová, Chaloupecká, Kovandová, Zentrichová
SK Kotlářka Praha 34.55
4 Březinová, Untermüllerová, Jamrišková, Huláková
A. C. Sparta Praha 35.64





Běh 2 (st, 28.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Krtilová, Jiřičková, Kititi, Voců
ŠAK Novoborská Praha 34.19
2 Řezáčová, Deutschová, Kupková, Oravová
ASK Slavia Praha 34.61
3 Janatová, Jančálková, Polívková, Tesařová
ASK Slavia Praha 34.76
4 Králová, Pechová, Zenková, Pražská
Atletický školní klub Mazurská 38.37





Skok vysoký - Žáci








st, 28.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Říha 991210 ASK Slavia Praha 1.63
2 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 1.63
3 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 1.50
4= Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 1.45
4= Tomáš Nejedlík 000117 SK Kotlářka Praha 1.45
6 David Duran 000716 AC Praha 1890 1.45
7 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 1.45
8 Matěj Tolar 990728 SK Kotlářka Praha 1.40
9 Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha 1.40
MS Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 1.50

Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha DNP

Marek Hořčička 990414 ASK Slavia Praha DNP

Václav Secký 990202 ASK Slavia Praha DNP

Richard Metz 990423 ASK Slavia Praha NH





Skok vysoký - Žákyně








st, 28.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 1.49
1= Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 1.49
3 Kateřina Plchová 995916 ASK Slavia Praha 1.35
4 Tereza Krtilová 995721 ŠAK Novoborská Praha 1.35
5= Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 1.35
5= Tereza Kývalová 005910 Atletický školní klub Mazurská 1.35
7= Tina Kititi 996030 ŠAK Novoborská Praha 1.30
7= Renata Dosdá 995621 Spartak Praha 4 1.30
7= Tereza Valtrová 005717 A. C. Sparta Praha 1.30
7= Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha 1.30
11 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 1.30
12 Alžběta Janovská 995513 Spartak Praha 4 1.30
13 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 1.30
14 Kateřina Janatová 005806 ASK Slavia Praha 1.25

Marie Benešová 006028 ŠAK Novoborská Praha DNP

Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha DNP





Skok o tyči - Žákyně








st, 28.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 3.40
2 Lucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4 2.05



Skok daleký - Žáci






st, 28.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 6.26
2 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 5.90
3 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 5.28
4 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 5.23
5 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 5.14
6 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 5.10
7 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 5.09
8 Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha 5.08
9 Marek Strasser 990910 AC Praha 1890 4.84
10 Josef Janouš 000104 ASK Slavia Praha 4.75
11 Filip Jakša 000703 SK Aktis Praha 4.45
12 David Duran 000716 AC Praha 1890 4.41
13 Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 4.41
14 Michal Meinelt 001216 SK Aktis Praha 3.41

Martin Klíma 990618 ASK Slavia Praha DNP

Jakub Svěrkot 000814 ASK Slavia Praha DNP

Daniel Šašek 000330 ASK Slavia Praha DNP

Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha DNP

Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha DNP

Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha DNP





Skok daleký - Žákyně








st, 28.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 4.71
2 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 4.64
3 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 4.58
4 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 4.54
5 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 4.51
6 Kateřina Froňková 995811 ASK Slavia Praha 4.36
7 Natalie Oravová 005420 ASK Slavia Praha 4.00
8 Tereza Valtrová 005717 A. C. Sparta Praha 3.93
9 Natálie Cronin 005108 SK Kotlářka Praha 3.84
10 Lucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4 3.83
11 Zuzana Drtinová 005116 Spartak Praha 4 3.82
12 Tina Kititi 996030 ŠAK Novoborská Praha 3.80
13 Petra Zenková 995713 Atletický školní klub Mazurská 3.79
14 Karolína Anna 005419 Zentrichová SK Kotlářka Praha 3.62
15 Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha 3.61
16 Karolína Hanková 005310 SK Kotlářka Praha 3.55
17 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 3.51
18 Jana Králová 995915 Atletický školní klub Mazurská 3.49
19 Anna Mlčochová 995714 ASK Slavia Praha 3.15
20 Lucie Maršíková 995608 Spartak Praha 4 3.14

Kamila Jíchová 995406 ASK Slavia Praha DNP

Laura Šimonová 005614 A. C. Sparta Praha DNP





Vrh koulí 3kg - Žákyně








st, 28.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Mrózková 995708 ASK Slavia Praha 08.37
2 Dominika Vlnasová 996128 SK Kotlářka Praha 08.22
3 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 08.21
4 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 08.04
5 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 07.87
6 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 07.41
7 Tereza Bútorová 996005 SK Kotlářka Praha 07.18
8 Veronika Majzelová 996117 ASK Slavia Praha 07.12
9 Paola Recmanová 005111 ASK Slavia Praha 06.97
10 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 06.93
11 Kamila Kupková 996122 ASK Slavia Praha 06.79
12 Vanessa Lahrachová 995112 ASK Slavia Praha 06.63
13 Karolína Tesařová 005716 ASK Slavia Praha 06.61
14 Nikola Nagyová 995729 ASK Slavia Praha 06.60
15 Veronika Chvostová 995712 Atletický školní klub Mazurská 06.36
16 Marie Skalická 005310 Spartak Praha 4 06.15
17 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 05.78
18 Adéla Řezáčová 006108 ASK Slavia Praha 05.50

Tereza Vykoupilová 996230 ASK Slavia Praha DNP

Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha DNP

Karla Fouani 996226 ASK Slavia Praha DNP





Vrh koulí 4kg - Žáci








st, 28.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 11.53
2 Jan Groček 000712 ASK Slavia Praha 11.03
3 František Franc 000113 Spartak Praha 4 08.73
4 Adam Těhle 000126 ŠAK Novoborská Praha 08.69
5 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 08.49
6 Kryštof Krejčí 001013 Spartak Praha 4 07.41
7 Adam Pavlík 000401 ŠAK Novoborská Praha 07.04
MS Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 12.59





Hod diskem 0,75kg - Žákyně








st, 28.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika Vlnasová 996128 SK Kotlářka Praha 23.77
2 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 22.53
3 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 20.61
4 Tereza Mrózková 995708 ASK Slavia Praha 19.32
5 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 17.16
6 Petra Uhlíková 005509 Spartak Praha 4 16.63
7 Veronika Chvostová 995712 Atletický školní klub Mazurská 16.27
8 Adéla Fialová 005112 Spartak Praha 4 14.98

Karla Fouani 996226 ASK Slavia Praha DNP





Hod diskem 1kg - Žáci








st, 28.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Groček 000712 ASK Slavia Praha 34.54
2 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 31.86
3 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 28.84
4 Tomáš Nejedlík 000117 SK Kotlářka Praha 26.43
5 Vojtěch Říha 991210 ASK Slavia Praha 25.97
6 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 25.14
7 Thanh Hai Tran 000126 ASK Slavia Praha 23.00
8 František Franc 000113 Spartak Praha 4 22.85
9 Jakub Adamík 990207 Atletický školní klub Mazurská 22.12
10 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 21.98
11 Matěj Tolar 990728 SK Kotlářka Praha 21.50
12 Michal Vacek 000213 ASK Slavia Praha 21.12
13 Kryštof Krejčí 001013 Spartak Praha 4 19.53
14 Richard Metz 990423 ASK Slavia Praha 19.14
15 Jakub Svoboda 000917 SK Kotlářka Praha 18.40
16 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 10.98
MS Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 24.46
MS Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 23.60

Kryštof Němeček 000420 ASK Slavia Praha DNP





Hod oštěpem 600g - Žáci








st, 28.5.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Friš 990911 SK Kotlářka Praha 43.92
2 Vít Monzar 990411 ASK Slavia Praha 42.86
3 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 37.32
4 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 33.80
5 Tomáš Nejedlík 000117 SK Kotlářka Praha 31.92
6 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 31.44
7 Michal Vacek 000213 ASK Slavia Praha 30.34
8 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 29.71
9 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 26.75
10 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 22.95
11 Jakub Svoboda 000917 SK Kotlářka Praha 18.79

Dan Lindovský 000928 ASK Slavia Praha DNP

Kryštof Němeček 000420 ASK Slavia Praha DNP

David Polák 001114 ASK Slavia Praha DNP

Daniel Šašek 000330 ASK Slavia Praha DNP

Thanh Hai Tran 000126 ASK Slavia Praha DNP

Adam Vrubel 990721 ASK Slavia Praha DNP

Ondřej Sedláček 990812 A. C. Sparta Praha NM

Matěj Tolar 990728 SK Kotlářka Praha NM