1. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina B





Datum konání: 22. 5. 2014


Místo konání: Praha


Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova


Výsledky zpracoval: Vendula Velcová


Ředitel závodu: Radek Čuda


Hlavní rozhodčí: Adriana Dvořáková


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.17
2 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 08.38
3 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 08.59
4 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 08.75





Běh 2 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Ristič 010425 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.92
2 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 09.15
3 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.29
4 Filip Šanc 011012 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.52





Běh 3 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.52
2 Jakub Mostecký 020113 Atletika Jižní Město 09.70
3 Matyáš Lukavský 020806 A. C. Sparta Praha 10.03
4 Jakub Vít 020422 ASK Slavia Praha 10.27





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 8.34
2 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 8.97
3 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 8.98
4 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 9.23
5 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 9.26





Běh 2 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valentina Tenglerová 015412 SK ZŠ Jeseniova Praha 9.11
2 Eliška Vyskočilová 015810 SK ZŠ Jeseniova Praha 9.17
3 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 9.23
4 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 9.31
5 Natalie Raková 026221 SK ZŠ Jeseniova Praha 9.49





Běh 3 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.96
2 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 09.09
3 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.30
4 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.30
5 Nina Varvařovská 015901 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.03





Běh 4 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.16
2 Michaela Doubravová 025501 ASK Slavia Praha 09.18
3 Barbora Formánková 015816 A. C. Sparta Praha 09.24
4 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.75
5 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 09.78





Běh 5 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Věchtová 015101 ASK Slavia Praha 09.16
2 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.64
3 Barbora Lukešová 015802 ASK Slavia Praha 09.97
4 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 10.11

Jitka Harazímová 025912 A. C. Sparta Praha DNP





Běh 6 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 10.51
MS Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 08.82
MS Nikola Stříbrná 03 ASK Slavia Praha 09.90





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 21.62
2 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.09
3 Filip Lauber 030922 Atletika Jižní Město 25.32
4 Vít Vyskočil 030623 Atletika Jižní Město 27.11





Běh 2 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.01
2 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 23.56
3 Eduard Rašek 020304 ASK Slavia Praha 24.76
4 Radek Churáček 030510 A. C. Sparta Praha 26.23





Běh 3 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.39
2 Filip Kolín 020804 ASK Slavia Praha 24.00
3 Štěpán Souhrada 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.09
4 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 24.65





Běh 4 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.37
2 Ladislav Pichl 011016 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.15
3 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 24.20
4 Marin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 24.33





Běh 5 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mikuláš Adam Lorman 010317 SK Kotlářka Praha 23.35
2 Patrik Najman 030103 ASK Slavia Praha 26.00
3 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 26.70










150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Pochmanová 015412 Atletika Jižní Město 22.10
2 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 22.50
3 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.69
4 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.44





Běh 2 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 23.40
2 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 23.79
3 Karolína Peterková 025809 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.90

Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 3 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Melisa Albayrak 025105 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.78
2 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.47
3 Lída Zábranská 015525 A. C. Sparta Praha 23.74
4 Eliška Kučková 025113 Atletický školní klub Mazurská 25.20





Běh 4 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.14
2 Kateřina Krykorková 015619 Atletický školní klub Mazurská 27.34
3 Eliška Císařová 026213 TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.72

Iryna Tseperdyuk 026118 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 5 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 22.92
2 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 24.22
3 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 26.14
4 Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.53





Běh 6 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.01
2 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 25.59
3 Barbora Dolečková 025306 TJ Stodůlky Praha, o.s. 27.19
MS Natálie Tulachová 01 ASK Slavia Praha 24.34





600 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Boris Šťastný 010724 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:50.11
2 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 1:52.35
3 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 1:59.16
4 Tomáš Jirák 030122 Atletika Jižní Město 2:00.96
5 Lukáš Prchal 020422 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:02.73
6 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 2:04.15
7 Lukáš Jirák 030122 Atletika Jižní Město 2:13.63
8 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 2:41.11





Běh 2 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 1:42.09
2 Eduard Schubert 020403 A. C. Sparta Praha 2:01.79
3 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:02.73
4 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 2:05.66
5 Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:10.20
6 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 2:13.15
7 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 2:17.13
MS Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 2:09.46





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 1:47.58
2 Tereza Husáková 015124 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:53.36
3 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:58.94
4 Adéla Mitrovská 016216 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:00.31
5 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 2:02.35
6 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 2:03.85
7 Lucie Zimová 016004 SK Kotlářka Praha 2:13.74
8 Tereza Matoušková 016010 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:19.60





Běh 2 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 2:01.53
2 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:02.07
3 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 2:02.80
MS Veronika Růžičková 01 ASK Slavia Praha 2:14.00
MS Mirka Matuščáková 01 ASK Slavia Praha 2:15.95
MS Anna Mikynová 01 ASK Slavia Praha 2:18.09

Patricie Boháčková 035609 A. C. Sparta Praha DNP

Michaela Petrecká 015207 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 3 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:59.60
2 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 2:00.46
3 Kateřina Kubištová 025406 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:06.85
4 Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:10.07
5 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 2:13.30
6 Sofie Solárová 035624 A. C. Sparta Praha 2:14.92
7 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.50
8 Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha 2:25.55
9 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 2:28.26
10 Nikol Jiroušová 026107 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:48.34





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.14
2 Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha 12.56
3 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.26
4 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 14.29

Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město DNP





Běh 2 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.62
2 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 13.47
3 Ondřej Vrzoň 030108 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.87
4 Michal Špaček 020703 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.94

Matěj Lipka 010610 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 3 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Veselý 030315 A. C. Sparta Praha 13.21
2 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.95
3 Antonín Švach 021005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.86
4 Adam Kindrat 030607 SK Kotlářka Praha 18.84
MS Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 13.58





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 09.90
2 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 11.49
3 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 11.60
4 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 11.74
5 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 12.53





Běh 2 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.21
2 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.33
3 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.22
4 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.27
5 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 13.82





Běh 3 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 015604 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.93
2 Michaela Drymlová 025729 ASK Slavia Praha 12.59
3 Anna Ryšavá 025106 SK Kotlářka Praha 12.65
4 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 13.13
5 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.67





Běh 4 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.24
2 Anna Riedlová 015919 ASK Slavia Praha 13.74
3 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 14.16
4 Tereza Kuntošová 036113 A. C. Sparta Praha 15.25

Karolína Soukupová 025527 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 5 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 12.77
2 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 13.55
3 Šárka Vyšatová 025911 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.68
4 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 14.24
5 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 15.31





Běh 6 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 13.31
2 Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 14.54
MS Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 12.66





4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dufková, Bednář, Horejš, Šínová T. E.
Atletika Jižní Město 32.65
2 Švihel, Jabůrek, Čižinská, Bohmová
Atletický školní klub Mazurská 33.94
3 Vacek, Mudraninec, Špronglová, Dušková
SK ZŠ Jeseniova Praha 35.74
4 Kolín, Rašek, Kudomelová, Štěpánová
ASK Slavia Praha 36.10





Finále 2 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šans, Pichl, Marynčíková, Kulhánková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 33.38
2 Eisenkolb, Prošek, Borovská, Domanská
SK ZŠ Jeseniova Praha 34.67
3 Šímová A, N., Jirák T., Pochmanová, Lansen
Atletika Jižní Město 36.07
4 Pernica, Lachman, Ťupová, Vojtěchová
Atletický školní klub Mazurská 36.79





Finále 3 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rada, Nemešová, Nováková, Vagaday
SK Kotlářka Praha 34.92
2 Blachowicz, Ščepán, Cerhová, Tichá
SK ZŠ Jeseniova Praha 35.09
3 Pechar, Pšenička, Formánková, Harazímová
A. C. Sparta Praha 35.35
4 Moucha, Lebl, Štoglová, Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s. 36.51





Finále 4 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Macháček, Ryšavá, Tomanová, Jedlička
SK Kotlářka Praha 35.87
2 Švach, Prchal, Sĺabá, Kubištová
TJ Stodůlky Praha, o.s. 38.09
3 Šubrt, Lukavský, Novotná, Bláhová
A. C. Sparta Praha 38.85





Finále 5 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliášová, Vaňková, Vyskočil, Jirák L.
Atletika Jižní Město 39.83
MS Fábry, Procházková, Draslarová, Smejkalová
ASK Slavia Praha 37.29

Šťastný, Jočič, Auředníková, Krešťanová
SK ZŠ Jeseniova Praha DQ





Finále 6 (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Škrabák, Mesrshonová, Zimová, Lorman
SK Kotlářka Praha 37.64
2 Najman, Msalam, Šikýřová, Polívková
ASK Slavia Praha 42.74

Frk, Ambrožová An., Lánská, Toman
SK Kotlářka Praha DNP





Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 1.50
2 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 1.47
3 Dominik Ristič 010425 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.44
4 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.35
5 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 1.29
6 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
7 Jakub Mostecký 020113 Atletika Jižní Město 1.15
8 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.15
9 Filip Šanc 011012 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.15
10 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 1.10
11 Jakub Vít 020422 ASK Slavia Praha 1.10

Matyáš Lukavský 020806 A. C. Sparta Praha NM





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 1.40
2= Adéla Věchtová 015101 ASK Slavia Praha 1.35
2= Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.35
4 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 1.35
5= Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 1.30
5= Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.30
7 Barbora Formánková 015816 A. C. Sparta Praha 1.30
8 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
9 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
10 Eliška Vyskočilová 015810 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
11= Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 1.20
11= Michaela Doubravová 025501 ASK Slavia Praha 1.20
13 Valentina Tenglerová 015412 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
14 Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
15 Barbora Lukešová 015802 ASK Slavia Praha 1.20
16 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 1.15
17= Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 1.15
17= Nina Varvařovská 015901 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.15
19 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10
20 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 1.10
21 Natalie Raková 026221 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10
22= Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.05
21= Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 1.05
23 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.05
24 Nikola Stříbrná 03 ASK Slavia Praha 1.05
26 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 1.00

Jitka Harazímová 025912 A. C. Sparta Praha DNP





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 22.5.2014)



Umí.
Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.28
2 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.96
3 Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha 3.75
4 Daniel Veselý 030315 A. C. Sparta Praha 3.63
5 Antonín Švach 021005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.59
6 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.47
7 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 3.46
8 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.41
9 Michal Špaček 020703 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.38
10 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 3.32
11 Ondřej Vrzoň 030108 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.25
12 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 3.23
13 Adam Kindrat 030607 SK Kotlářka Praha 3.02
MS Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 3.31

Matěj Lipka 010610 SK Kotlářka Praha NP





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 22.5.2014)



Umí.
Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 5.11
2 Michaela Borovská 015604 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.30
3 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.13
4 Adéla Nela 015817 Šínová Atletika Jižní Město 4.05
5 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 3.98
6 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 3.94
7 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 3.74
8 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 3.71
9 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 3.70
10 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 3.63
11 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.58
12 Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.52
13 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 3.48
14 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 3.45
15 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.44
16 Anna Ryšavá 025106 SK Kotlářka Praha 3.40
17 Michaela Drymlová 025729 ASK Slavia Praha 3.36
18 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.35
19 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.34
20 Šárka Vyšatová 025911 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.32
21 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 3.30
22 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.18
23 Anna Riedlová 015919 ASK Slavia Praha 3.18
24 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 3.18
25 Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 3.12
26 Tereza Kuntošová 036113 A. C. Sparta Praha 3.00

Karolína Soukupová 025527 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha DNP





Vrh koulí 2kg - Ml. žáci






čt, 22.5.2014

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mikuláš Adam Lorman 010317 SK Kotlářka Praha 09.02
2 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 08.97
3 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.91
4 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.79
5 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 08.08
6 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.94
7 Ladislav Pichl 011016 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.80
8 Marin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 07.22
9 Filip Lauber 030922 Atletika Jižní Město 07.18
10 Štěpán Souhrada 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.07
11 Eduard Rašek 020304 ASK Slavia Praha 06.67
12 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.11
13 Filip Kolín 020804 ASK Slavia Praha 05.96
14 Radek Churáček 030510 A. C. Sparta Praha 05.73
15 Patrik Najman 030103 ASK Slavia Praha 05.69
16 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 05.67
17 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 05.56
18 Vít Vyskočil 030623 Atletika Jižní Město 05.32
19 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 05.09




Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)






Finále (čt, 22.5.2014)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.10
2 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 09.74
3 Aneta Pochmanová 015412 Atletika Jižní Město 08.20
4 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 07.83
5 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 07.80
6 Kateřina Krykorková 015619 Atletický školní klub Mazurská 07.23
7 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.05
8 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 06.99
9 Melisa Albayrak 025105 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.93
10 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.82
11 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 06.42
12 Lída Zábranská 015525 A. C. Sparta Praha 06.37
13 Natálie Tulachová 01 ASK Slavia Praha 06.28
14 Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.14
15 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.13
16 Eliška Císařová 026213 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.86
17 Eliška Kučková 025113 Atletický školní klub Mazurská 05.80
18 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 05.69
19 Karolína Peterková 025809 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.68
20 Barbora Dolečková 025306 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.56
21 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 05.38
22 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.11

Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Iryna Tseperdyuk 026118 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP




Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)






Finále (čt, 22.5.2014)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 54.34
2 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 40.38
3 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 40.03
4 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 35.05
5 Boris Šťastný 010724 SK ZŠ Jeseniova Praha 33.97
6 Lukáš Prchal 020422 TJ Stodůlky Praha, o.s. 32.93
7 Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 30.71
8 Eduard Schubert 020403 A. C. Sparta Praha 30.66
9 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 28.47
10 Tomáš Jirák 030122 Atletika Jižní Město 28.00
11 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 27.24
12 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 24.28
13 Lukáš Jirák 030122 Atletika Jižní Město 23.96
14 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 19.91
15 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 15.50
MS Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 27.37




Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)






Finále (čt, 22.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Husáková 015124 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.05
2 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 35.18
3 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 34.02
4 Adéla Mitrovská 016216 SK ZŠ Jeseniova Praha 32.76
5 Veronika Růžičková 01 ASK Slavia Praha 32.26
6 Patricie Boháčková 035609 A. C. Sparta Praha 31.16
7 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 30.30
8 Anna Mikynová 01 ASK Slavia Praha 29.42
9 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 29.26
10 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.98
11 Kateřina Kubištová 025406 TJ Stodůlky Praha, o.s. 27.04
12 Tereza Matoušková 016010 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.02
13 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 25.85
14 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.66
15 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.15
16 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.41
17 Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.40
18 Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha 20.17
19 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 19.74
20 Sofie Solárová 035624 A. C. Sparta Praha 19.58
21 Lucie Zimová 016004 SK Kotlářka Praha 19.42
22 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 18.07
23 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 16.81
24 Mirka Matuščáková 01 ASK Slavia Praha 13.43
25 Nikol Jiroušová 026107 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.90

Michaela Petrecká 015207 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP