3. veřejné závody žactva






Datum konání: 15. 5. 2014



Místo konání: Praha



Pořadatel: ASK Slavia Praha



Výsledky zpracoval:




Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 07.82
2 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 07.99
3 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.14
4 Jindřich Štěpánek 001015 Univerzitní sportovní klub Praha 08.21
5 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 08.37
6 Lubomír Kmoch 990703 Atletika Jižní Město 08.40

Jakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova Praha DQ






Běh 2 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.10
2 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 08.17
3 Quido Čečetka 991122 TJ Dukla Praha 08.21
4 Martin Kulhánek 002000 Atletika Chuchle 08.39
5 Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.44
6 Joel Davidenko 000813 Univerzitní sportovní klub Praha 08.45
7 Jan Štěpán 002001 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.99






Běh 3 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 07.42
2 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 07.95
3 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 07.99
4 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 08.01
5 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 08.05
6 Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha 08.13
7 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 08.26
8 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 08.50






Běh 4 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Ulman 991015 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.47
2 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.77
3 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.83
4 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 08.91
5 Tomáš Hrdina 990601 Spartak Praha 4 09.07
6 Filip Kolín 020804 ASK Slavia Praha 09.47
7 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 09.54
8 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.33






Běh 5 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.33
2 Oliver König 000214 ASK Slavia Praha 08.57
3 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 08.59
4 Martin Kasan 991001 ASK Slavia Praha 08.75
5 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 08.77
6 Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 09.18
7 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 09.98






Běh 6 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 08.28
2 Pavel Jindra 020816 SC Radotín Praha 09.31
3 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 09.45
4 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.52
5 Eduard Rašek 020304 ASK Slavia Praha 09.53
6 Jan Vaněček 002002 SK Kotlářka Praha 09.68
7 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 09.79

Nikolas Sobotka 021225 ASK Slavia Praha 09.79






Běh 7 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Janouš 000104 ASK Slavia Praha 08.37
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 08.44
3 Michal Vaněk 010711 ASK Slavia Praha 08.80
4 Filip Jakša 002000 SC Radotín Praha 09.03
5 Daniel Metz 020215 ASK Slavia Praha 09.20
6 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.54
7 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 09.60
8 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.69






60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Kadidlová 995712 SK DVOJKA Praha 08.55
2 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 08.63
3 Johana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub Praha 08.65
4 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.87
5 Kateřina Plchová 995916 ASK Slavia Praha 08.88
6 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.89
7 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 08.93






Běh 2 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha 08.34
2 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 08.38
3 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 08.40
4 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.58
5 Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.63
6 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.85
7 Kamila Kupková 996122 ASK Slavia Praha 08.85






Běh 3 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patricie Burajová 995408 SK DVOJKA Praha 08.34
2 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.81
3 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.85
4 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 09.00
5 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 09.09
6 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 09.42
7 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 09.68






Běh 4 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 08.96
2 Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha 09.00
3 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 09.09
4 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 09.25
5 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 09.31
6 Nicola Michálková 006125 ASK Slavia Praha 09.48
7 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 09.59
8 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 09.87






Běh 5 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 08.83
2 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 08.85
3 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.90
4 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 09.01
5 Anna Mlčochová 995714 ASK Slavia Praha 09.31
6 Karolína Anna Zentrichová 005419 SK Kotlářka Praha 09.63
7 Šárka Říhová 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.72

Eliška Palátová 986006 ASK Slavia Praha DNP






Běh 6 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 09.04
2 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.06
3 Karolína Bláhová 995802 ASK Slavia Praha 09.20
4 Kateřina Janatová 005806 ASK Slavia Praha 09.24
5 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 09.24
6 Sylvie Vávrová 002000 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.44
7 Kateřina Císařová 005523 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.56
8 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 09.75






Běh 7 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matylda Winterová 025117 Spartak Praha 4 09.06
2 Eliška Vyskočilová 015810 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.29
3 Johanka Kreislová 995606 SK Kotlářka Praha 09.30
4 Tereza Ručková 005729 SK Kotlářka Praha 09.33
5 Michaela Tichá 016224 Spartak Praha 4 09.68
6 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 09.85
7 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 09.92
8 Nikol Jiroušová 026107 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.87






Běh 8 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kamila Jíchová 995406 ASK Slavia Praha 08.71
2 Anna Haškovcová 995528 ASK Slavia Praha 08.79
3 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 08.95
4 Tereza Kývalová 002000 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.97
5 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 09.08
6 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 09.12
7 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 09.37
8 Natalie Oravová 005420 ASK Slavia Praha 09.38






Běh 9 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 09.42
2 Alice Joklová 002002 ASK Slavia Praha 09.57
3 Vendula Dalibová 016014 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.94
4 Veronika Průchová 005809 A. C. Sparta Praha 09.96
5 Vanda Sudíková 002000 ASK Slavia Praha 10.38
6 Barbora Hypšová 025626 ASK Slavia Praha 10.74

Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha DNP






Běh 10 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Chudomelová 025322 ASK Slavia Praha 08.89
2 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 09.26
3 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.35
4 Kateřina Honzáková 025104 ASK Slavia Praha 09.93
5 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 10.15
6 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 10.27
7 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.68
8 Sofie Bílková 026101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.87






Běh 11 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon

Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha 09.17

Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 08.73

Vanessa Lahrachová 995112 ASK Slavia Praha 09.56

Kateřina Froňková 995811 ASK Slavia Praha 08.82

Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.11

Kristýna Honsů 025702 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.20

Adéla Řezáčová 006108 ASK Slavia Praha 09.18

Anežka Platilová 075209 Atletika Jižní Město 10.17






Běh 12 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 08.99
2 Miroslava Matuščáková 002002 ASK Slavia Praha 09.56
3 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 09.95






150 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 17.55
2 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 17.98
3 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 18.16
4 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 18.55
5 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 18.70
6 Ivan Fulyarov 991025 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.47

Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha DNS

Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS






Běh 2 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 18.81
2 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 19.19
3 Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha 19.61
4 Joel Davidenko 000813 Univerzitní sportovní klub Praha 19.63
5 Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha 20.04
6 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 20.27
7 Lubomír Kmoch 990703 Atletika Jižní Město 20.47
8 Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.63






Běh 3 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Panýrek 990913 ASK Slavia Praha 20.03
2 Filip Kynych 990601 PSK Olymp Praha 20.27
3 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.31
4 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha 22.46
5 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 23.25
6 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 23.75

Filip Kolín 020804 ASK Slavia Praha DNS

Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS






Běh 4 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.37
2 Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha 20.40
3 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 20.70
4 Matyáš Gelmar 002001 SK Kotlářka Praha 21.77
5 Jan Štěpán 002001 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.08






Běh 5 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Janouš 000104 ASK Slavia Praha 21.11
2 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.68
3 Matouš Raus 000506 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.32
4 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 26.37






150 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 19.63
2 Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.62
3 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 21.13
4 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 21.53
5 Karolína Bláhová 995802 ASK Slavia Praha 22.15
6 Johana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub Praha 22.75

Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha DNF






Běh 2 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 21.82
2 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 21.99
3 Alina Denisová 006002 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.34
4 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 22.36
5 Anna Mlčochová 995714 ASK Slavia Praha 22.63
6 Karolína Křížová 995726 ASK Slavia Praha 22.76
7 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 24.92






Běh 3 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 21.07
2 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 21.97
3 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 23.07
4 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 23.74
5 Sylvie Vávrová 002000 ATLETIKA HOSTIVAŘ 24.12
6 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.32






Běh 4 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 21.17
2 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 21.73
3 Marie Starostová 015717 Spartak Praha 4 24.01
4 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 24.16
5 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 24.58
6 Eliška Kučková 025113 Atletický školní klub Mazurská 25.04
7 Anna Berkmanová 016219 Spartak Praha 4 25.56






Běh 5 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 21.34
2 Adéla Chudomelová 025322 ASK Slavia Praha 22.10
3 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 22.58
4 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.14
5 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 24.35
6 Kateřina Krykorková 015619 Atletický školní klub Mazurská 27.08






Běh 6 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kamila Jíchová 995406 ASK Slavia Praha 21.10
2 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 21.17
3 Kamila Kupková 996122 ASK Slavia Praha 21.20
4 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.62
5 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.69
6 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.93
7 Anna Fulínová 015429 Spartak Praha 4 24.23






Běh 7 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub Praha 21.69
2 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 22.12
3 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 22.42
4 Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha 22.57
5 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 22.70
6 Tereza Tatíčková 002000 Univerzitní sportovní klub Praha 22.94

Natalie Oravová 005420 ASK Slavia Praha DNP






Běh 8 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Weiserová 005116 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.19
2 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 21.40
3 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 21.77
4 Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha 22.62
5 Kateřina Froňková 995811 ASK Slavia Praha 22.76
6 Tereza Kývalová 002000 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.81
7 Vanessa Lahrachová 995112 ASK Slavia Praha 23.58
8 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 23.88






Běh 9 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 20.51
2 Andrea Kadidlová 995712 SK DVOJKA Praha 20.75
3 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 21.01
4 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 21.07
5 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 21.28
6 Adéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.56
7 Matylda Winterová 025117 Spartak Praha 4 22.14
8 Julie Macková 995530 TJ Dukla Praha 22.15






300 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 41.28
2 Jakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova Praha 42.44
3 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 44.27
4 Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 45.22
5 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 48.44

Jan Uhlíř 990102 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS

Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha DNS






Běh 2 (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 46.53
2 Matyáš Gelmar 002001 SK Kotlářka Praha 47.33
3 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha 48.87
4 Kakaine Truelove 001221 SK Kotlářka Praha 49.85
5 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 50.48
6 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 50.50
7 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 50.57
8 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 52.96






Běh 3 (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Panýrek 990913 ASK Slavia Praha 44.80
2 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.54
3 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 47.38
4 David Polák 001114 ASK Slavia Praha 51.53
5 Jan Vaněček 002002 SK Kotlářka Praha 52.87
6 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 56.55
7 Eduard Rašek 020304 ASK Slavia Praha 60.67
8 Tobias Groh 020428 Univerzitní sportovní klub Praha 61.87






300 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 41.31
2 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 47.75
3 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 51.71
4 Aneta Procházková 965206 ASK Slavia Praha 52.33
5 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 54.27
6 Michaela Drymlová 025729 ASK Slavia Praha 54.84
7 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 54.97
8 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 55.76






Běh 2 (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 46.46
2 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 49.71
3 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.23
4 Karolína Křížová 995726 ASK Slavia Praha 51.19
5 Karolína Anna Zentrichová 005419 SK Kotlářka Praha 54.44
6 Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 55.37
7 Barbora Smělá 001999 SK DVOJKA Praha 60.25
8 Linda Sedláčková 005227 PSK Olymp Praha 65.18






Běh 3 (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.19
2 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 46.30
3 Diana Změlíková 006227 PSK Olymp Praha 48.81
4 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 49.49






Běh 4 (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 45.04
2 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha 46.88
3 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 47.45
4 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 54.87
5 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 55.80
6 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 56.35
7 Anežka Bohmanová 016227 ASK Slavia Praha 63.30






800 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Štros 000204 Univerzitní sportovní klub Praha 2:24.30
2 Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha 2:27.44
3 Quido Čečetka 991122 TJ Dukla Praha 2:27.46
4 Matěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.62
5 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 2:34.30
6 Šimon Nekola 001999 ASK Slavia Praha 2:36.50
7 Tomáš Hrdina 990601 Spartak Praha 4 2:46.58






Běh 2 (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 2:38.70
2 Oliver König 000214 ASK Slavia Praha 2:46.83
3 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 2:49.89
4 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 2:56.60
5 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 2:57.59
6 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 2:58.56
7 Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:06.86

Vojtěch Paleta 002003 Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNS






800 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Haškovcová 995528 ASK Slavia Praha 2:32.64
2 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 2:32.97
3 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 2:37.50
4 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:39.08
5 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 2:46.70
6 Patricie Pasler 006219 Spartak Praha 4 2:52.66
7 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 2:54.57
8 Michaela Tichá 016224 Spartak Praha 4 2:56.47
9 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 2:59.66
10 Adéla Mitrovská 016216 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:03.63
11 Pavla Kotěšovcová 005310 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:04.28
12 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 3:06.47

Nicola Michálková 006125 ASK Slavia Praha DNF

Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha DNS






60 m překážek - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 11.45
2 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 12.04
3 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.08
4 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 12.50
5 Daniel Metz 020215 ASK Slavia Praha 12.86
6 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 13.60






Běh 2 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub Praha 10.50
2 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.56
3 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 12.65
4 Michal Špaček 020703 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.51
5 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 14.62
6 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 15.08






Běh 3 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.57
2 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.66
3 Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha 12.30
4 Matyáš Vlk 010205 ASK Slavia Praha 13.21
5 Hynek Merta 010715 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.28
6 Kryštof Průša 010817 ASK Slavia Praha 17.78

Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 17.78






Běh 4 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 11.77
2 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 11.95
3 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 12.81
4 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.94
5 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 13.59
6 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 13.89






60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +4.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.56
2 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.89
3 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 13.19
4 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 13.22
5 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.39
6 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.06
7 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.64
8 Barbora Dolečková 025306 TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.84






Běh 2 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 11.56
2 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 11.60
3 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 12.01
4 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 12.77
5 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 12.79
6 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 12.80
7 Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 13.72






Běh 3 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +4.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.89
2 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 10.97
3 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.90
4 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 12.51
5 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.90
6 Anna Riedlová 015919 ASK Slavia Praha 14.08
7 Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.11
8 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 14.34






Běh 4 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +4.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 10.47
2 Tereza Houšková 002001 ASK Slavia Praha 11.69
3 Ema Kaletová 002002 A. C. Sparta Praha 11.98
4 Diana Peštová 002002 A. C. Sparta Praha 12.04
5 Andrea Mišovicová 002002 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.52
6 Lída Zábranská 002001 ASK Slavia Praha 14.02
7 Bára Formánková 002001 A. C. Sparta Praha 14.47






Běh 5 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 09.96
2 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 11.61
3 Šárka Soukupová 015406 TJ Dukla Praha 13.31
4 Andrea Platilová 015301 Atletika Jižní Město 14.40
5 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 14.42
6 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 14.50
7 Anežka Bohmanová 016227 ASK Slavia Praha 14.67






Běh 6 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 10.51
2 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 10.79
3 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 11.33
4 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.92
5 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 12.48
6 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 12.57
7 Adriana Potužníková 015605 TJ Dukla Praha 14.50
8 Sofie Bílková 026101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 15.47






100 m překážek - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Král 990128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 16.04
2 Miloš Padevět 630601 SK Aktis Praha 16.93
3 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.99
4 David Polák 001114 ASK Slavia Praha 20.08
5 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 21.50
6 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.16






Běh 2 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 14.28
2 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 15.36
3 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 16.10
4 Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha 17.24
5 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 19.53
6 Kakaine Truelove 001221 SK Kotlářka Praha 20.46






100 m překážek - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +2.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 15.08
2 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 15.41
3 Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.37
4 Barbora Holasová 005706 ASK Slavia Praha 18.22
5 Eliška Karolová 005508 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.09

Eliška Martínková 995220 SK ZŠ Jeseniova Praha DNF






Běh 2 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +4.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha 14.61
2 Lucie Háčková 005315 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.91
3 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 17.29
4 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 17.57

Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha DNF

Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha DNF






Běh 3 (čt, 15.5.2014)
Vítr: +3.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.29
2 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 18.30
3 Michaela Pistorová 005905 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.79
4 Vlasta Paďourová 005206 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.24
5 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 19.63

Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP






Skok vysoký - Žáci (Finále)










Finále 1 (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 1.60
2 Jan Uhlíř 990102 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.55
3 Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha 1.50
4 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 1.50
5 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 1.50
6 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.45
7 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 1.40
8 Richard Gründler 001221 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.40
9 Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.35
10 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.30
11 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.30
12= Matouš Raus 000506 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
12= Filip Šanc 011012 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.20

Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNF

Nikolas Sobotka 021225 ASK Slavia Praha DNF

Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNF






Skok vysoký - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patricie Burajová 995408 SK DVOJKA Praha 1.55
2 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 1.55
3 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 1.50
4= Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 1.40
4= Diana Změlíková 006227 PSK Olymp Praha 1.40
6 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 1.40
7= Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.35
7= Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 1.35
9 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 1.35
10 Dominika Mištová 015620 ASK Slavia Praha 1.35
11 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 1.35
12 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 1.30
13 Bára Formánková 002001 A. C. Sparta Praha 1.30
14 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 1.30
15 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.25
16= Eliška Vyskočilová 015810 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
16= Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
16= Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 1.25
19 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
20 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 1.25
21 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 1.25
22= Valentina Tenglerová 015412 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
22= Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
24 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 1.20
25 Martina Kroa 005603 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.15
26= Žaneta Brečkayová 006210 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.15
26= Kateřina Janatová 005806 ASK Slavia Praha 1.15
28 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 1.15
29 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 1.15
30 Lída Zábranská 015525 A. C. Sparta Praha 1.10
31 Nina Varvařovská 015901 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10
32 Andre Mišovičová 002002 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.05
33 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 1.05
34= Kateřina Honzáková 025104 ASK Slavia Praha 1.00
34= Karolína Peterková 025809 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.00
34= Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.00

Petra Melicherová 995121 SC Radotín Praha DNF






Skok daleký - Žáci (Finále)










Finále (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Vítr
1 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 5.51 +1.7 m/s
2 Viktor Roškot 990918 TJ Dukla Praha 5.29 +0.6 m/s
3 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 5.22 +3.5 m/s
4 Lukáš Pařízek 990917 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.99 +1.5 m/s
5 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 4.96 +2.6 m/s
6 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.93 +3.3 m/s
7 David Kunovjánek 990118 Spartak Praha 4 4.84 +2.1 m/s
8 Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.82 +4.9 m/s
9 David Štros 000204 Univerzitní sportovní klub Praha 4.80 +3.9 m/s
10 Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 4.72 +3.1 m/s
11 Miloš Padevět 630601 SK Aktis Praha 4.66 +3.7 m/s
12 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 4.61 +2.3 m/s

Filip Král 990128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.61 +3.3 m/s
14 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 4.46 +2.4 m/s
15 Filip Jakša 000703 SK Aktis Praha 4.39 +2.7 m/s
16 Jindřich Štěpánek 001015 Univerzitní sportovní klub Praha 4.34 +4.4 m/s
17 Filip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub Praha 4.33 +3.2 m/s
18 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.30 +0.5 m/s
19 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 4.29 +3.1 m/s
20 Michal Vacek 000213 ASK Slavia Praha 4.24 +3.7 m/s

Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 4.24 +2.8 m/s
22 Ján Pavel 010622 Dudra ASK Slavia Praha 4.18 +2.3 m/s
23 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.16 +3.2 m/s

Michal Vaněk 010711 ASK Slavia Praha 4.16 +2.2 m/s
25 Viktor Kohout 010812 ASK Slavia Praha 4.09 +3.1 m/s
26 Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 4.04 +3.0 m/s
27 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.02 +1.4 m/s
28 Marek Uzsak 011229 Univerzitní sportovní klub Praha 3.86 +2.8 m/s
29 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 3.85 +1.2 m/s

Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 3.85 +1.6 m/s
31 Pavel Jindra 020816 SC Radotín Praha 3.84 +1.5 m/s
32 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.83 +2.3 m/s
33 Matouš Raus 000506 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.81 +3.6 m/s
34 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.76 +3.1 m/s
35 Filip Šanc 011012 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.69 +4.2 m/s
36 Filip Kynych 990601 PSK Olymp Praha 3.67 +1.5 m/s
37 Vojtěch Paleta 002003 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3.62 +1.1 m/s
38 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.60 +3.6 m/s
39 Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.57 +3.0 m/s
40 Eduard Rašek 020304 ASK Slavia Praha 3.56 +0.7 m/s
41 Hynek Merta 010715 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.55 +0.7 m/s
42 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.46 +1.0 m/s
43 Lukáš Prchal 020422 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.30 +1.2 m/s
44 Antonín Švach 021005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.17 +1.1 m/s
45 Nikolas Sobotka 021225 ASK Slavia Praha 3.13 +2.3 m/s
46 Jan Vaněček 002002 SK Kotlářka Praha 3.05 +2.8 m/s
47 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 2.97 +1.9 m/s






Skok daleký - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Vítr
1 Patricie Burajová 995408 SK DVOJKA Praha 5.12 +3.8 m/s
2 Viktorie Kvasničková 995930 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.72 +3.2 m/s
3 Barbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub Praha 4.63 +3.6 m/s
4 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 4.51 +2.1 m/s
5 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 4.50 +2.0 m/s
6 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.39 +3.9 m/s
7 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 4.14 +3.4 m/s
8 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 4.14 +2.8 m/s
9 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 4.11 +3.8 m/s
10 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 4.07 +4.3 m/s
11 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 4.04 +1.9 m/s
12 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 4.03 +2.4 m/s
13 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 4.02 +0.4 m/s
14 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.96 +2.6 m/s
15 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.95 +3.2 m/s
16 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 3.94 +1.7 m/s
17 Nikola Topolová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.92 +0.4 m/s
18 Klára Sídlová 002002 Univerzitní sportovní klub Praha 3.90 +2.4 m/s
19 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 3.89 +2.9 m/s
20 Sylvie Vávrová 002000 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.88 +5.7 m/s
21 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 3.87 +1.0 m/s
22 Tereza Ručková 005729 SK Kotlářka Praha 3.86 +4.5 m/s
23 Nina Varvařovská 015901 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.81 +2.1 m/s
24 Žaneta Brečkayová 006210 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.80 +5.5 m/s
25 Karolína Anna 005419 Zentrichová SK Kotlářka Praha 3.77 +2.2 m/s
26 Martina Kroa 005603 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.76 +2.6 m/s
27= Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.75 +4.7 m/s
27= Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 3.75 +1.1 m/s
29 Kateřina Císařová 005523 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.72 +1.7 m/s
30 Tereza Tatíčková 002000 Univerzitní sportovní klub Praha 3.71 +2.3 m/s
31 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 3.71 +2.4 m/s
32 Eliška Dundáčková 005703 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.69 +0.9 m/s
33 Adéla Řezáčová 006108 ASK Slavia Praha 3.63 +1.1 m/s
34 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 3.62 +2.5 m/s
35 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.60 +2.6 m/s
36= Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.58 +3.1 m/s
36= Karolína Peterková 025809 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.58 +4.1 m/s
38 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 3.57 +0.2 m/s
39 Klára Žižková 996228 TJ Dukla Praha 3.55 +2.5 m/s
40 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 3.48 +2.3 m/s
41 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.46 +4.9 m/s
42= Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 3.40 +3.9 m/s
42= Veronika Průchová 005809 A. C. Sparta Praha 3.40 +4.4 m/s
44 Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.33 +3.5 m/s
45 Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.31 +0.9 m/s
46 Stephanie Seidlová 006228 PSK Olymp Praha 3.22 +1.9 m/s
47 Kristýna Honsů 025702 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.18 +1.9 m/s
48 Sofie Bílková 026101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.15 +3.2 m/s
49= Nikol Jiroušová 026107 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.04 +2.2 m/s
49= Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 3.04 +1.7 m/s
51 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.00 +3.2 m/s






Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.98
2 Michaela Petrecká 015207 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.46
3 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 09.92
4 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.69
5 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 08.56
6 Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha 08.35
7 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 08.24
8 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.57
9 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.32
10 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.20
11 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.20
12 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 07.07
13 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 07.01
14 Kateřina Krykorková 015619 Atletický školní klub Mazurská 06.99
15 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 06.99
16 Šárka Soukupová 015406 TJ Dukla Praha 06.82
17 Vendula Dalibová 016014 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.76
18 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.55
19 Alice Joklová 002002 ASK Slavia Praha 06.45
20 Michaela Drymlová 025729 ASK Slavia Praha 06.34
21 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 06.31
22 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 06.21
23 Eliška Kučková 025113 Atletický školní klub Mazurská 06.08
24 Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.08
25 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 06.07
26 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.04
27 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 05.96
28 Adriana Potužníková 015605 TJ Dukla Praha 05.91
29 Adéla Mitrovská 016216 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.87
30 Marie Starostová 015717 Spartak Praha 4 05.74
31 Barbora Lukešová 015802 ASK Slavia Praha 05.68
32 Anna Berkmanová 016219 Spartak Praha 4 05.62
33 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.26
34 Anna Fulínová 015429 Spartak Praha 4 05.26
35 Barbora Dolečková 025306 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.26
36 Barbora Hypšová 025626 ASK Slavia Praha 05.21
37 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.16
38 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 04.87
39 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 04.57






Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 9.96
2 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 9.00
3 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 8.58
4 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 8.54
5 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 7.97
6 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 7.75
7 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 7.74
8 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 7.52
9 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 7.32
10 Matyáš Vlk 010205 ASK Slavia Praha 7.22
11 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 6.95
12 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 6.92
13 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 6.71
14 Tomislav Jačič 002002 SK ZŠ Jeseniova Praha 6.00
15 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.90
16 Kryštof Průša 010817 ASK Slavia Praha 5.71
17 Matěj Lůžek 020624 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.67
18 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 5.66
19 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 5.30
20 Michal Špaček 020703 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.93
21 Lukáš Prchal 020422 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.87
22 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 4.83
23 Antonín Švach 021005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.69

Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha DNF






Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 08.60
2 Jitka Fialová 866010 SK Kotlářka Praha 08.28
3 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 08.02
4 Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha 07.97
5 Lea Žáčková 005315 ASK Slavia Praha 07.85






Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)










Finále 1 (čt, 15.5.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Vevera 990131 Atletický školní klub Mazurská 13.38
2 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 10.77
3 Jan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 10.44
4 Michal Vacek 000213 ASK Slavia Praha 09.80
5 Viktor Roškot 990918 TJ Dukla Praha 09.35
6 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 09.35
7 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.13
8 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 08.77
9 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.49
10 Richard Mucha 000406 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.18
11 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 07.05
12 Adam Wágner 000729 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.45
13 Adam Aouf 000807 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.41