1. kolo MPD staršího žactva, skupina A















Datum konání: 6. 5. 2014












Místo konání: Praha












Pořadatel: Spartak Praha 4












Výsledky zpracoval: Petr Kašpar












Ředitel závodu: Iva Vedralová












Hlavní rozhodčí: Ivana Kubicová












Technický delegát:













Poznámka:




























60 m - Žáci (Běh)




























Běh 1 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 07.67 11.00








2 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 07.75 9.00








3 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 07.85 8.00








4 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 08.00 6.00








5 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 08.01 5.00








6 Matěj Šach 990312 SK Kotlářka Praha 08.03 4.00























Běh 2 (út, 6.5.2014)
Vítr: -0.1 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha 08.20 3.00








2 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 08.27 2.00








3 Jan Buneš 000607 Spartak Praha 4 08.33 1.00








4 Tomáš Palata 000425 SK Kotlářka Praha 08.34









5 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 08.43









6 Tomáš Nejedlík 000117 SK Kotlářka Praha 08.56
























Běh 3 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Daniel Šašek 000330 ASK Slavia Praha 08.98









2 Jan Grecký 000922 Spartak Praha 4 09.28









3 Jakub Kotík 001228 Spartak Praha 4 09.30









4 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 09.75









5 Michal Meinelt 001216 SK Aktis Praha 09.97
























Běh 4 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 08.44









2 Ondřej Dunder 00 ASK Slavia Praha 08.48









3 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 08.54









4 Oliver König 020318 ASK Slavia Praha 08.67









5 Richard Novák 000508 ASK Slavia Praha 08.67









6 Kryštof Krejčí 001013 Spartak Praha 4 09.54
























Běh 5 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Matěj Tolar 990728 SK Kotlářka Praha 07.97 7.00








2 Pavel Panýrek 990913 ASK Slavia Praha 08.42









3 Josef Janouš 000104 ASK Slavia Praha 08.70









4 Martin Kasan 991001 ASK Slavia Praha 09.09










Oliver Andrle 001202 ASK Slavia Praha DNP
























Běh 6 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Ondřej Lachman 000529 AC Praha 1890 09.03









2 Jakub Svěrkot 000814 ASK Slavia Praha 09.17









MB Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 07.68









MB Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 07.95









MB Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 08.40
























60 m - Žákyně (Běh)




























Běh 1 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 08.13 11.00








2 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 08.33 9.00








3 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 08.35 8.00








4 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 08.48 7.00








5 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 08.50 6.00








6 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 08.98
























Běh 2 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 08.58 5.00








2 Dominika Vlnasová 996128 SK Kotlářka Praha 08.76 2.00








3 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 08.79 1.00








4 Karolína Hanková 005310 SK Kotlářka Praha 08.92









5 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 08.92









6 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 08.99
























Běh 3 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Linda Svobodová 005128 ŠAK Novoborská Praha 08.74 3.00








2 Kamila Kupková 996122 ASK Slavia Praha 08.96









3 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 08.97









4 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 09.13









5 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 09.24










Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha DNP
























Běh 4 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 08.67 4.00








2 Natálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta Praha 08.92









3 Karolína Tesařová 005716 ASK Slavia Praha 09.10









4 Karolína Křížová 995726 ASK Slavia Praha 09.26









5 Johana Jamrišková 995319 A. C. Sparta Praha 10.36










Kateřina Froňková 995811 ASK Slavia Praha DNP
























Běh 5 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Kateřina Janatová 005806 ASK Slavia Praha 09.04









2 Adéla Řezáčová 006108 ASK Slavia Praha 09.16









3 Petra Uhlíková 005509 Spartak Praha 4 09.48









4 Nicola Michálková 006125 ASK Slavia Praha 09.54









5 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 09.60
























Běh 6 (út, 6.5.2014)
Vítr: -0.2 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 09.06









2 Marie Benešová 006028 ŠAK Novoborská Praha 09.29









3 Karolína Bláhová 995802 ASK Slavia Praha 09.29










Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha DNP










Tereza Vykoupilová 996230 ASK Slavia Praha DNP
























Běh 7 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Kateřina Plchová 995916 ASK Slavia Praha 08.85









2 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 09.08









3 Sabina Jiříčková 006212 ŠAK Novoborská Praha 09.23









4 Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha 09.27









5 Adéla Farská 005804 Atletický školní klub Mazurská 09.42
























150 m - Žáci (Běh)




























Běh 1 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 18.52 11.00








2 Matěj Šach 990312 SK Kotlářka Praha 19.09 8.00








3 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 19.10 7.00








4 Jan Kocián 991206 ŠAK Novoborská Praha 19.17 5.00









Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 DNP
























Běh 2 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Vojtěch Kohoutek 990625 SK Kotlářka Praha 19.16 6.00








2 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 19.21 3.50








3 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 19.80 1.00








4 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 19.82









5 David Kunovjánek 990118 Spartak Praha 4 19.90
























Běh 3 (út, 6.5.2014)
Vítr: -0.1 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 19.21 3.50








2 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 19.34 2.00








3 Ondřej Dunder 00 ASK Slavia Praha 20.90









4 Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 22.22









5 Jakub Kotík 001228 Spartak Praha 4 22.52
























Běh 4 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Matěj Tolar 990728 SK Kotlářka Praha 18.66 9.00








2 Richard Metz 990423 ASK Slavia Praha 19.91









3 Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha 19.94









4 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 20.64









5 Ondřej Lachman 000529 AC Praha 1890 22.76
























Běh 5 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Jan Buneš 000607 Spartak Praha 4 20.14









2 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 20.59









3 Jakub Sobek 00 ASK Slavia Praha 21.07









4 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 21.35









5 Vojtěch Říha 991210 ASK Slavia Praha 21.70









6 Martin Kasan 991001 ASK Slavia Praha 21.73
























150 m - Žákyně (Běh)




























Běh 1 (út, 6.5.2014)
Vítr: -1.1 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 19.91 11.00








2 Kateřina Jarošová 996009 ASK Slavia Praha 20.66 7.00








3 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 20.78 5.00








4 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 20.87 4.00








5 Kamila Jíchová 995406 ASK Slavia Praha 21.22 3.00























Běh 2 (út, 6.5.2014)
Vítr: -1.1 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 20.33 9.00








2 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 20.52 8.00








3 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 20.70 6.00








4 Lucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4 22.69









5 Zuzana Drtinová 005116 Spartak Praha 4 22.74
























Běh 3 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Anna Haškovcová 995528 ASK Slavia Praha 21.48 2.00








2 Linda Svobodová 005128 ŠAK Novoborská Praha 21.66 1.00








3 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 23.15









4 Tina Prozrová 005420 Spartak Praha 4 23.23










Kateřina Froňková 995811 ASK Slavia Praha DNP
























Běh 4 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Kateřina Plchová 995916 ASK Slavia Praha 22.00









2 Tereza Valtrová 005717 A. C. Sparta Praha 22.15









3 Petra Zenková 995713 Atletický školní klub Mazurská 22.42









4 Simona Ságlová 005627 ŠAK Novoborská Praha 23.79









5 Eliška Václavíková 00 ŠAK Novoborská Praha 24.78
























Běh 5 (út, 6.5.2014)
Vítr: -0.5 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Karolína Bláhová 995802 ASK Slavia Praha 22.53









2 Sabina Jiříčková 006212 ŠAK Novoborská Praha 22.91









3 Anna Jíchová 006103 AC Praha 1890 24.07









4 Marie Skalická 005310 Spartak Praha 4 24.75










Barbora Bělohlávková 005228 Atletický školní klub Mazurská DNP










Dominika Vlnasová 996128 SK Kotlářka Praha DNP
























Běh 6 (út, 6.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 21.85









2 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 22.82









3 Tereza Březinová 005816 A. C. Sparta Praha 23.97









4 Karolína Bendová 006115 ŠAK Novoborská Praha 24.42









5 Lenka Panýrková 995627 AC Praha 1890 24.52










Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha DNP
























300 m - Žáci (Běh)




























Běh 1 (út, 6.5.2014)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Jan Kocián 991206 ŠAK Novoborská Praha 39.54 11.00








2 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 42.34 9.00








3 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 43.97 6.00








4 Jakub Sobek 00 ASK Slavia Praha 45.49 3.00








5 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 45.64 2.00























Běh 2 (út, 6.5.2014)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Vojtěch Kohoutek 990625 SK Kotlářka Praha 43.01 7.00








2 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 44.10 5.00








3 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 44.75 4.00








4 Jakub Adamík 990207 Atletický školní klub Mazurská 47.17









5 Jan Grecký 000922 Spartak Praha 4 48.46
























Běh 3 (út, 6.5.2014)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 42.52 8.00








2 Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha 45.71 1.00








3 Jakub Svěrkot 000814 ASK Slavia Praha 48.84









4 Kryštof Krejčí 001013 Spartak Praha 4 49.57









MB Filip Ernst 00 ASK Slavia Praha DNP
























300 m - Žákyně (Běh)




























Běh 1 (út, 6.5.2014)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Kateřina Jarošová 996009 ASK Slavia Praha 45.15 11.00








2 Anna Haškovcová 995528 ASK Slavia Praha 45.80 9.00








3 Kamila Jíchová 995406 ASK Slavia Praha 46.64 7.00








4 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 47.45 6.00









Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha DNP
























Běh 2 (út, 6.5.2014)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 48.61 5.00








2 Karolína Křížová 995726 ASK Slavia Praha 50.39 3.00








3 Nicola Michálková 006125 ASK Slavia Praha 51.30 1.00








4 Lenka Panýrková 995627 AC Praha 1890 56.61










Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha DNP
























Běh 3 (út, 6.5.2014)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 46.54 8.00








2 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 49.12 4.00








3 Karolína Tesařová 005716 ASK Slavia Praha 50.93 2.00








4 Anna Jíchová 006103 AC Praha 1890 52.26










Tereza Vykoupilová 996230 ASK Slavia Praha DNP
























800 m - Žáci (Běh)




























Běh 1 (út, 6.5.2014)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 František Honsa 000515 Spartak Praha 4 2:15.79 11.00








2 Tomáš Palata 000425 SK Kotlářka Praha 2:18.32 9.00








3 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 2:25.79 8.00








4 Pavel Panýrek 990913 ASK Slavia Praha 2:25.87 7.00








5 Richard Novák 000508 ASK Slavia Praha 2:26.44 6.00








6 Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha 2:30.68 5.00








7 Oliver König 020318 ASK Slavia Praha 2:36.22 4.00








8 Kakaine Truelove 001221 SK Kotlářka Praha 2:39.47 3.00








9 Tomáš Hrdina 990601 Spartak Praha 4 2:42.13 2.00








10 Marek Strasser 990910 AC Praha 1890 2:44.51 1.00








11 Jaroslav Skrčený 000509 ASK Slavia Praha 2:45.31









12 Matyáš Beneš 000830 Spartak Praha 4 2:45.97
























800 m - Žákyně (Běh)




























Běh 1 (út, 6.5.2014)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 2:32.03 11.00








2 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 2:45.89 9.00








3 Adéla Trousilová 995804 AC Praha 1890 2:47.69 8.00








4 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 2:47.86 7.00








5 Patricie Pasler 006219 Spartak Praha 4 2:48.52 6.00








6 Adéla Fialová 005112 Spartak Praha 4 2:51.34 5.00








7 Tereza Svobodová 995826 Spartak Praha 4 2:51.91 4.00








8 Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha 2:52.00 3.00








9 Veronika Majzelová 996117 ASK Slavia Praha 2:52.56 2.00








10 Tereza Březinová 005816 A. C. Sparta Praha 2:52.59 1.00








11 Paola Recmanová 005111 ASK Slavia Praha 2:52.69









12 Tina Prozrová 005420 Spartak Praha 4 2:53.79
























100 m překážek - Žáci (Běh)




























Běh 1 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.0 m/s












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 15.45 7.00








2 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 15.50 6.00








3 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 16.82 1.00








4 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 22.23










Jan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská Praha DNP










Václav Secký 990202 ASK Slavia Praha DNP
























Běh 2 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.0 m/s












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Adam Šufliarský 990504 ASK Slavia Praha 14.53 11.00








2 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 15.90 4.00








3 Vít Monzar 990411 ASK Slavia Praha 15.94 3.00








4 Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha 19.09









5 Daniel Šašek 000330 ASK Slavia Praha 19.83









6 Michal Meinelt 001216 SK Aktis Praha 21.69
























Běh 3 (út, 6.5.2014) Vítr: -0.2 m/s












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 14.79 9.00








2 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 15.12 8.00








3 Ondřej Mička 990427 SK Kotlářka Praha 15.74 5.00








4 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 16.65 2.00








5 Robert Šamonil 990701 ASK Slavia Praha 17.20










Thanh Hai Tran 000126 ASK Slavia Praha DNP
























100 m překážek - Žákyně (Běh)




























Běh 1 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.0 m/s












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 15.27 11.00








2 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 15.33 9.00








3 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 16.64 7.00








4 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 18.65 6.00








5 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 21.18 3.00









Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha DNF
























Běh 2 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.0 m/s












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 15.57 8.00








2 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 18.75 5.00








3 Johana Jamrišková 995319 A. C. Sparta Praha 20.52 4.00








4 Petra Zenková 995713 Atletický školní klub Mazurská 22.11 2.00









Jana Králová 995915 Atletický školní klub Mazurská DNP






















1500 m překážek - Žáci (Běh)




























Běh 1 (út, 6.5.2014)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 5:29.13 11.00







2 David Polák 001114 ASK Slavia Praha 6:03.79 9.00







3 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 7:17.84 8.00




















4 x 60 m - Žáci (Běh)
























Běh 1 (út, 6.5.2014)











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 A Karafiát, Šamonil, Schütz, Růžička
ASK Slavia Praha 30.24 9.00








2 Hoza, Jirásek, Krč, Tolar
SK Kotlářka Praha 30.49 8.00








3 Michal, Kunovjánek, Prozr, Pavlica
Spartak Praha 4 30.64 7.00








4 Hampel, Marcinčik, Surjomartono, Vevera
Atletický školní klub Mazurská 30.81 6.00








5 Buneš, Vaněk, Pešta, Naxera
Spartak Praha 4 31.43 5.00








6 A Vich, Panýrek, Metz, Palisa
ASK Slavia Praha 32.34 4.00























Běh 2 (út, 6.5.2014)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 A Burski, Dvořák, Petřík, Pekárek
ASK Slavia Praha 28.96 11.00








2 B Hanzlík, Komárek, Šašek, Zmeškal
ASK Slavia Praha 32.62 3.00








3 B Krejčí, König, Kasan, Novák
ASK Slavia Praha 32.86 2.00








4 Janovský, Lochman, Duran, Strasser
AC Praha 1890 33.08 1.00








5 B Lavorenti, Sobek, Dvořák, Janouš
ASK Slavia Praha 34.70









6 Beneš, Hrdina, Krejčí, Kotík
Spartak Praha 4 36.19
























4 x 60 m - Žákyně (Běh)




























Běh 1 (út, 6.5.2014)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 A Jíchová, Marešová, Dvořáková, Jarošová
ASK Slavia Praha 32.42 9.00








2 Drtinová, Brůhová, Choděrová, Kerbachová
Spartak Praha 4 32.97 8.00








3 A Česenková, Matějková, Treglerová, Hoffmanová
ASK Slavia Praha 33.30 7.00








4 Fialová, Hanková, Králová, Živná
SK Kotlářka Praha 33.50 6.00









Šimková, Chvostová, Zenková, Králová
Atletický školní klub Mazurská DNF
























Běh 2 (út, 6.5.2014)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 A Dostálová, Duchoňová, Kolingerová, Haškovcová
ASK Slavia Praha 32.13 11.00








2 Březinová, Untermüllerová, Huláková, Jamrišková
A. C. Sparta Praha 35.09 2.00








3 Svobodová, Uhlíková, Prozrová, Coufalová
Spartak Praha 4 35.16 1.00








4 Panýrková, Jíchová, Trousilová, Hochmanová
AC Praha 1890 35.85
























Běh 3 (út, 6.5.2014)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Krtilová, Jiřičková, Svobodová, Voců
ŠAK Novoborská Praha 34.02 5.00








2 B Křížová, Trpálková, Polívková, Tesařová
ASK Slavia Praha 34.68 3.50








3 B Bláhová, Michálková, Deutsechová, Kupková
ASK Slavia Praha 34.68 3.50









B Janotová, Jíchová, Řezáčová, Štěpánová
ASK Slavia Praha DNP























Skok o tyči - Žáci




























út, 6.5.2014













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 2.50 11.00








2 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 2.40 9.00








MB Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 2.60
























Skok o tyči - Žákyně




























út, 6.5.2014













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 3.40 11.00








2 Lucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4 1.80 9.00





















Skok daleký - Žáci




























út, 6.5.2014













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 5.89 11.00








2 Vít Monzar 990411 ASK Slavia Praha 5.69 9.00








3 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 5.64 8.00








4 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 5.38 7.00








5 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 5.34 6.00








6 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 5.34 5.00








7 Ondřej Mička 990427 SK Kotlářka Praha 5.24 4.00








8 Robert Šamonil 990701 ASK Slavia Praha 5.21 3.00








9 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 5.04 2.00








10 Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha 5.04 1.00








11 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 5.02









12 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 4.78









13 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 4.74









14 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 4.70










David Kunovjánek 990118 Spartak Praha 4 4.70










Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 4.70









17 Josef Janouš 000104 ASK Slavia Praha 4.67









18 David Duran 000716 AC Praha 1890 4.50










Matěj Šach 990312 SK Kotlářka Praha 4.50









20 Martin Vaněk 990408 Spartak Praha 4 4.39









21 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 4.10










Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 4.10









23 Dan Lindovský 000928 ASK Slavia Praha 3.75









24 Oliver Andrle 001202 ASK Slavia Praha










25 Václav Secký 990202 ASK Slavia Praha










26 Marek Hořčička 990414 ASK Slavia Praha










27 Kakaine Truelove 001221 SK Kotlářka Praha

























Skok daleký - Žákyně




























út, 6.5.2014













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 5.34 11.00








2 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 5.23 9.00








3 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 4.69 8.00








4 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 4.69 7.00








5 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 4.64 6.00








6 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 4.64 5.00








7 Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 4.00 4.00








8 Natálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta Praha 3.92 3.00








9 Karolína Hanková 005310 SK Kotlářka Praha 3.80 2.00








10 Zuzana Drtinová 005116 Spartak Praha 4 3.79 1.00








11 Kateřina Janatová 005806 ASK Slavia Praha 3.68









12 Barbora Bělohlávková 005228 Atletický školní klub Mazurská 3.65









13 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 3.55










Adéla Farská 005804 Atletický školní klub Mazurská 3.55










Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha NM
























Vrh koulí 3kg - Žákyně




























út, 6.5.2014













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 8.12 11.00








2 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 7.77 9.00








3 Lea Žáčková 005315 ASK Slavia Praha 7.66 8.00








4 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 7.61 7.00








5 Veronika Chvostová 995712 Atletický školní klub Mazurská 7.42 6.00








6 Marie Skalická 005310 Spartak Praha 4 6.37 5.00








7 Adéla Řezáčová 006108 ASK Slavia Praha 4.85 4.00









Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha DNP










Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha DNP










Tereza Valtrová 005717 A. C. Sparta Praha DNP










Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha DNP
























Vrh koulí 4kg - Žáci




























út, 6.5.2014













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 13.07 11.00








2 Matěj Vevera 990131 Atletický školní klub Mazurská 12.41 9.00








3 František Franc 000113 Spartak Praha 4 10.38 8.00








4 Ondřej Mička 990427 SK Kotlářka Praha 10.32 7.00








5 Martin Vaněk 990408 Spartak Praha 4 09.96 6.00








6 Tomáš Nejedlík 000117 SK Kotlářka Praha 09.93 5.00








7 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 09.63 4.00








8 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 08.30 3.00








9 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 07.28 2.00








10 David Polák 001114 ASK Slavia Praha 06.89 1.00








11 Dan Lindovský 000928 ASK Slavia Praha 06.49









12 Jakub Svoboda 000917 SK Kotlářka Praha 06.46










Michal Vacek 000213 ASK Slavia Praha DNP
























Hod diskem 0,75kg - Žákyně




























út, 6.5.2014













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 21.92 11.00








2 Dominika Vlnasová 996128 SK Kotlářka Praha 21.66 9.00








3 Veronika Chvostová 995712 Atletický školní klub Mazurská 20.24 8.00








4 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 20.13 7.00








5 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 19.74 6.00








6 Petra Uhlíková 005509 Spartak Praha 4 16.46 5.00








7 Adéla Fialová 005112 Spartak Praha 4 15.81 4.00























Hod diskem 1kg - Žáci




























út, 6.5.2014













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 35.23 11.00








2 Tomáš Nejedlík 000117 SK Kotlářka Praha 28.58 9.00








3 Matěj Vevera 990131 Atletický školní klub Mazurská 28.25 8.00








4 Jakub Adamík 990207 Atletický školní klub Mazurská 25.89 7.00








5 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 24.85 6.00








6 František Franc 000113 Spartak Praha 4 23.82 5.00








7 Vojtěch Říha 991210 ASK Slavia Praha 22.30 4.00








8 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 22.01 3.00








9 Jakub Svoboda 000917 SK Kotlářka Praha 17.90 2.00









Michal Vacek 000213 ASK Slavia Praha DNP










Richard Metz 990423 ASK Slavia Praha NM
























Hod oštěpem 500g - Žákyně




























út, 6.5.2014













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body








1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 34.14 11.00








2 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 33.61 9.00








3 Tereza Krtilová 995721 ŠAK Novoborská Praha 25.76 8.00








4 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 24.22 7.00








5 Lea Žáčková 005315 ASK Slavia Praha 23.42 6.00








6 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 20.87 5.00








7 Jana Králová 995915 Atletický školní klub Mazurská 18.42 4.00








8 Kamila Kupková 996122 ASK Slavia Praha 17.42 3.00








9 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 11.12 2.00








MB Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 25.45









MB Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 24.20









MB Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 15.10









MB Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 10.01
























Celkový bodový stav - Žáci











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta






1 SLAPR
ASK Slavia Praha








2 KOTPR
SK Kotlářka Praha








3 SPPR4
Spartak Praha 4










4 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská










5 ACPRA
AC Praha 1890










6 AKTPR
SK Aktis Praha










7 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha























Celkový bodový stav - Žákyně











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta






1 SLAPR
ASK Slavia Praha








2 SPPR4
Spartak Praha 4








3 KOTPR
SK Kotlářka Praha








4 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha








5 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská








6 ACPRA
AC Praha 1890








7 SPAPR
A. C. Sparta Praha








8 AKTPR
SK Aktis Praha