3. veřejné závody přípravek





Datum konání: 5. 5. 2014


Místo konání: Praha


Pořadatel: ASK Slavia Praha


Výsledky zpracoval:



Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.7 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel Štegl 06 ASK Slavia Praha 10.68
2 David Krtouš 061115 Atletika Jižní Město 11.80
3 Miki Kolář 06 ASK Slavia Praha 11.82
4 Jiří Červenka 07 PSK Olymp Praha 11.84
5 Štěpán Příhoda 06 PSK Olymp Praha 11.96
6 Hynek Červenka 08 PSK Olymp Praha 12.24
7 Oldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha 12.54
8 Petr Beran 07 PSK Olymp Praha 12.57





Běh 2 (po, 5.5.2014)
Vítr: +1.7 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Kyselka 06 Spartak Praha 4 10.57
2 Lukáš Koptík 07 TJ Dukla Praha 10.66
3 Ondřej Barták 06 SC Radotín Praha 11.27
4 Antonín Chyba 06 SK DVOJKA Praha 11.81
5 Martin France 06 SK DVOJKA Praha 11.82
6 Dominik Demčenko 07 SK DVOJKA Praha 11.83
7 Adam Šauer 07 SK DVOJKA Praha 12.57
8 Matěj Rybář 07 SK DVOJKA Praha 12.74





Běh 3 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.8 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Smrčka 06 ASK Slavia Praha 11.18
2 Michael Muška 07 ASK Slavia Praha 11.94
3 Martin Šesták 06 ASK Slavia Praha 12.03
4 Alen Velič 06 ASK Slavia Praha 12.12
5 Šimon Zídka 09 ASK Slavia Praha 12.73





Běh 4 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.7 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Šebek 06 ASK Slavia Praha 10.86
2 Kryštof Horák 070517 Atletika Jižní Město 11.23
3 Richard Mojžíš 06 ASK Slavia Praha 11.48
4 Patrik Kyselica 08 SK DVOJKA Praha 11.98
5 František Toms 06 ASK Slavia Praha 13.18
6 Metoděj Duben 05 ASK Slavia Praha 14.18





60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 09.13
2 Filip Jarolímek 03 ASK Slavia Praha 09.48
3 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha 10.57
4 Daniel Bolehovský 050817 PSK Olymp Praha 10.62
5 Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město 11.02
6 Josef Metzner 040119 Atletika Jižní Město 11.03
7 Filip Pechar 05 ASK Slavia Praha 11.56





Běh 2 (po, 5.5.2014)
Vítr: -1.7 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město 09.71
2 Kristián Michal Kára 030722 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.10
3 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 10.18
4 David Dědič 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.29
5 Kryštof Krbec 050414 Atletika Jižní Město 10.52
6 Dan Nejedlý 04 Atletika Jižní Město 12.74





Běh 3 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.64
2 Akin Dissou 04 Spartak Praha 4 09.68
3 Mikuláš Jan Kára 050410 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.73
4 Samuel Špreňar 04 Spartak Praha 4 10.83





Běh 4 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Dědek 04 Spartak Praha 4 10.55
2 Filip David 03 ASK Slavia Praha 10.63
3 Tomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha 10.82
4 David Hruška 04 SK Aktis Praha 11.20
5 Kryštof Jašek 04 ASK Slavia Praha 11.57





Běh 5 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha 09.43
2 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 09.64
3 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 09.68
4 Ondřej Beseda 05 ASK Slavia Praha 09.78
5 Jakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha 10.09
6 Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha 11.34
7 David Vondra 04 ASK Slavia Praha 11.35
8 Šimon Jíra 04 ASK Slavia Praha 11.75





Běh 6 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.4 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Koča 05 ASK Slavia Praha 10.71
2 Jakub Metzner 040119 Atletika Jižní Město 11.10
3 Marek Vaňhara 05 ASK Slavia Praha 11.66
4 Štěpán Dvořák 05 ASK Slavia Praha 11.99





Běh 7 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Čáp 05 ASK Slavia Praha 10.32
2 Vojtěch Goefler 05 ASK Slavia Praha 10.44
3 Jiří Mičke 06 ASK Slavia Praha 10.49
4 Ben Spálenka 05 ASK Slavia Praha 10.79
5 Tomáš Motl 05 ASK Slavia Praha 11.04
6 Matěj Zídka 05 ASK Slavia Praha 11.07
7 Hynek Mazur 04 ASK Slavia Praha 12.89





Běh 8 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 09.37
2 Lukáš Šlehobr 040306 ASK Slavia Praha 09.80
3 Martin Kopenec 05 ASK Slavia Praha 10.61
4 Matyáš Zakouřil 04 ASK Slavia Praha 10.82
5 Jáchym Flachs 05 ASK Slavia Praha 10.91
6 Gabriel Ciprys 05 ASK Slavia Praha 11.85





60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.8 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bára Malivánková 065803 Atletika Jižní Město 11.10
2 Denisa Karbanová 06 PSK Olymp Praha 11.41
3 Sára Dolejšová 075606 Atletika Jižní Město 11.42
4 Julie Mrázová 06 Spartak Praha 4 12.09
5 Ema Velenská 08 Spartak Praha 4 12.14
6 Marianna Ema Nováková 07 SC Radotín Praha 12.76
7 Anna Fialová 06 Spartak Praha 4 12.95

Kateřina Krajčovičová 06 AK Chotěšov DNP





Běh 2 (po, 5.5.2014)
Vítr: +1.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.27
2 Veronika Veselá 06 ŠAK Novoborská Praha 11.70
3 Ema Kyselicová 06 SK DVOJKA Praha 11.82
4 Sandra Polydorová 07 SK DVOJKA Praha 12.48
5 Barbora Jeřábková 06 SK DVOJKA Praha 12.53
6 Lucie Krupičková 06 SK DVOJKA Praha 13.08
7 Tereza Kupsová 06 SK DVOJKA Praha 14.07
8 Anna Sofie Volková 07 SK DVOJKA Praha 14.85





Běh 3 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Žohová 07 ASK Slavia Praha 10.57
2 Ilona Marková 06 ASK Slavia Praha 10.99
3 Kateřina Černá 06 ASK Slavia Praha 11.42
4 Daniela Hauptová 06 ASK Slavia Praha 11.42
5 Klaudie Šrankotová 07 ASK Slavia Praha 12.13
6 Eliška Hříbková 06 ASK Slavia Praha 12.49
7 Ellie Schilders 07 ASK Slavia Praha 12.52





Běh 4 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Laura Záveská 06 ASK Slavia Praha 10.66
2 Kateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha 11.13
3 Tereza Láchová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.24
4 Adéla Hofmanová 06 ASK Slavia Praha 11.77
5 Klára Besedová 07 ASK Slavia Praha 12.42
6 Veronika Kocnárová 06 ASK Slavia Praha 12.96





Běh 5 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Terezie Táborská 06 ASK Slavia Praha 09.72
2 Anežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha 10.63
3 Nela Hronková 06 ASK Slavia Praha 10.63





60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (po, 5.5.2014)
Vítr: -0.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Durychová 05 ASK Slavia Praha 10.59
2 Barbora Ptáčková 055801 SK DVOJKA Praha 10.92
3 Nela Mazurová 04 ASK Slavia Praha 10.99





Běh 2 (po, 5.5.2014)
Vítr: -0.9 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Příhodová 04 PSK Olymp Praha 09.78
2 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 10.05
3 Emma Dolečková 05 ASK Slavia Praha 10.57
4 Kristýna Kukulská 05 ASK Slavia Praha 11.71
5 Tereza Kučerová 05 ASK Slavia Praha 12.24

Nela Dostálová 05 ASK Slavia Praha DNP

Michaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha DNP

Anežka Holková 05 ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (po, 5.5.2014)
Vítr: -0.7 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha 09.38
2 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha 09.74
3 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha 10.02
4 Sára Škaloudová 04 PSK Olymp Praha 11.60
5 Ella Jelínková 05 PSK Olymp Praha 11.65
6 Ella Zavoralová 05 PSK Olymp Praha 11.73
7 Magdaléna Čermáková 05 PSK Olymp Praha 12.36

Nikol Dolníčková 05 PSK Olymp Praha DNP





Běh 4 (po, 5.5.2014)
Vítr: -1.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Soňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4 10.70
2 Ema Těhníková 04 Spartak Praha 4 10.72
3 Jolana Charousková 05 ASK Slavia Praha 10.95
4 Sára Noasová 05 Spartak Praha 4 11.12
5 Anežka Jelínková 05 Spartak Praha 4 11.42

Anastasia Panova 04 Spartak Praha 4 11.42

Agáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha DNP





Běh 5 (po, 5.5.2014)
Vítr: -1.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha 09.24
2 Adriana Francová 05 Atletika Jižní Město 10.60
3 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město 10.73
4 Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město 10.76
5 Sofie Urbanová 04 Spartak Praha 4 11.58
6 Barbora Velenská 05 Spartak Praha 4 11.67

Michaela Knotková 046125 Atletika Jižní Město DNP





Běh 6 (po, 5.5.2014)
Vítr: -0.3 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.82
2 Alice Bezdíčková 055812 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.11
3 Karolína Gáliková 045521 Atletika Jižní Město 11.48
4 Barbora Korbelová 035602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.70
5 Romana Chmelařová 055905 Atletika Jižní Město 11.95
6 Adélka Krtoušová 055327 Atletika Jižní Město 12.55

Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





Běh 7 (po, 5.5.2014)
Vítr: -0.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Kudělová 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.24
2 Nikola Voborská 03 SK DVOJKA Praha 10.33
3 Kristýna Piačková 03 SK DVOJKA Praha 10.33
4 Andriyana Kris 03 SK DVOJKA Praha 10.73
5 Alžběta Hrehorová 05 SK DVOJKA Praha 10.93
6 Tereza Nedvědová 03 SK Aktis Praha 11.27
7 Kateřina Tvrdíková 035428 SK Aktis Praha 11.58

Barbora Suchánková 05 SK Aktis Praha DNP





Běh 8 (po, 5.5.2014)
Vítr: -0.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha 10.30
2 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 10.70
3 Gabriela Hermánková 04 SK DVOJKA Praha 10.81
4 Nikol Dolníčková 05 PSK Olymp Praha 11.08
5 Agáta Kubánková 04 SK DVOJKA Praha 11.54
6 Magdaléna Špundová 055608 SK DVOJKA Praha 12.35





Běh 9 (po, 5.5.2014)
Vítr: -0.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha 09.68
2 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha 09.81
3 Anna Plzáková 03 ASK Slavia Praha 10.18
4 Kateřina Šimáčková 04 ASK Slavia Praha 10.39
5 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 10.45
6 Eliška Balcerová 05 ASK Slavia Praha 10.84
7 Nikola Skalická 04 ASK Slavia Praha 11.59





Běh 10 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.3 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Štědroňová 04 ASK Slavia Praha 10.32
2 Adéla Kupková 04 ASK Slavia Praha 10.67
3 Fibírová Josefína 05 ASK Slavia Praha 10.75
4 Ema Launová 05 ASK Slavia Praha 10.85
5 Anna Čermáková 05 ASK Slavia Praha 11.51





Běh 11 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Novotná 04 ASK Slavia Praha 10.13
2 Veronika Koucká 04 ASK Slavia Praha 11.18
3 Adéla Peluňková 04 ASK Slavia Praha 12.06
4 Tereza Riedlová 04 ASK Slavia Praha 12.47





Běh 12 (po, 5.5.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Burešová 04 ASK Slavia Praha 10.60
2 Viktorie Anagregová 04 ASK Slavia Praha 10.81
3 Ema Škodová 05 ASK Slavia Praha 11.05
4 Jasmína Dvořáková 05 ASK Slavia Praha 11.37
5 Sára Baalbaki 05 ASK Slavia Praha 11.61

Sofie Košťálová 05 ASK Slavia Praha DNP

Kateřina Šestáková 05 ASK Slavia Praha DNP

Mia Lánská 05 ASK Slavia Praha DNP





600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (po, 5.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Hurdálek 060228 Atletika Jižní Město 2:12.87
2 Adam Kyselka 06 Spartak Praha 4 2:18.03
3 Tomáš Znamenáček 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:32.56
4 Kryštof Horák 070517 Atletika Jižní Město 2:33.44
5 Matěj Hercík 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:36.15
6 Adam Hejna 07 ASK Slavia Praha 2:39.98





600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (po, 5.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Hofmanová 06 ASK Slavia Praha 2:26.24
2 Sára Dolejšová 075606 Atletika Jižní Město 2:26.84
3 Bára Malivánková 065803 Atletika Jižní Město 2:27.04
4 Kateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha 2:35.01
5 Veronika Veselá 06 ŠAK Novoborská Praha 2:53.63





800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)








Běh (po, 5.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město 2:43.29
2 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 2:47.00
3 Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město 2:52.48
4 Jakub Surga 04 SK Aktis Praha 2:54.08
5 Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha 2:54.56
6 Akin Dissou 04 Spartak Praha 4 2:58.48
7 Daniel Červenka 04 ASK Slavia Praha 2:59.19
8 Jakub Hercík 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:04.22
9 Jakub Dobiáš 03 Atletický školní klub Mazurská 3:06.95
10 Jan Matoška 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:09.61
11 Kryštof Šejnost 05 ASK Slavia Praha 3:14.78
12 Jan Buriánek 03 ASK Slavia Praha 3:14.93
13 David Dědič 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:14.98
14 Daniel Bolehovský 050817 PSK Olymp Praha 3:16.44
15 Marek Veselý 05 Spartak Praha 4 3:19.16
16 František Bucha 03 SK Kotlářka Praha 3:27.28





800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (po, 5.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:44.61
2 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 2:51.82
3 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:52.39
4 Kateřina Kudělová 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:01.68
5 Veronika Buriánková 03 ASK Slavia Praha 3:03.32
6 Barbora Bičíková 05 Spartak Praha 4 3:07.20
7 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město 3:07.63
8 Adriana Francová 05 Atletika Jižní Město 3:10.33
9 Laura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha 3:15.30
10 Andrea Bulantová 04 ASK Slavia Praha 3:20.75
11 Viktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 3:20.91
12 Adéla Benešová 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:21.08
13 Tereza Kněžínková 035207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:24.23
14 Marina Pelantová 05 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:24.48
15 Ada Matoušů 05 Spartak Praha 4 3:25.08

Anežka Holková 05 ASK Slavia Praha DNP

Vendula Kadlecová 05 ASK Slavia Praha DNP

Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha DNP





300 m překážek - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (po, 5.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 38.80
2 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 39.86
3 Tomáš Capouch 970424 ASK Slavia Praha 40.05
4 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 41.36





Běh 2 (po, 5.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Brejcha 981008 ASK Slavia Praha 41.97
2 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 42.58
3 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 42.81
4 Jakub Souček 98 ASK Slavia Praha 42.83





Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)








Finále 1 (po, 5.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Hercík 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2.87
2 Martin Šesták 06 ASK Slavia Praha 2.78
3 Dominik Smrčka 06 ASK Slavia Praha 2.57
4 Adam Hejna 07 ASK Slavia Praha 2.55
5 Patrik Kyselica 08 SK DVOJKA Praha 2.48
6 Richard Navara 07 ASK Slavia Praha 2.42
7 Jan Dědeček 07 AK Chotěšov 2.35
8 Tomáš Znamenáček 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2.32
9 Kryštof Horák 070517 Atletika Jižní Město 2.26
10 Adam Šauer 07 SK DVOJKA Praha 2.21
11 Antonín Chyba 06 SK DVOJKA Praha 2.20
12 Alen Velič 06 ASK Slavia Praha 2.20
13 Jakub Hlaváč 08 Atletika Jižní Město 2.20
14 Matěj Rybář 07 SK DVOJKA Praha 2.18
15 Michael Muška 07 ASK Slavia Praha 2.17
16 Štěpán Příhoda 06 PSK Olymp Praha 1.90
17 Martin France 06 SK DVOJKA Praha 1.84
18 Šimon Zídka 09 ASK Slavia Praha 1.52





Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)








Finále 1 (po, 5.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 3.94
2 Kristián Michal Kára 030722 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.63
3 Lukáš Veselý 04 ŠAK Novoborská Praha 3.52
4 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 3.51
5= Jakub Hercík 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3.49
5= Oskar Pavlík 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3.49
7 Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha 3.39
8 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 3.38
9 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 3.36
10 Jan Matoška 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3.28
11 Lukáš Šlehobr 040306 ASK Slavia Praha 3.27
12 Jakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha 3.20
13 Kryštof Šejnost 05 ASK Slavia Praha 3.20
14 Pavel Dědek 04 Spartak Praha 4 3.06
15 Lukáš Pavlica 05 Spartak Praha 4 3.04
16 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 3.03
17 Tomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha 2.98
18 Jáchym Flachs 05 ASK Slavia Praha 2.97
19 Daniel Červenka 04 ASK Slavia Praha 2.94
20 Nick Malý 03 PSK Olymp Praha 2.90
21 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 2.89
22 Jan Čáp 05 ASK Slavia Praha 2.87
23 Tomáš Kopecký 05 ASK Slavia Praha 2.85
24 Filip Koča 05 ASK Slavia Praha 2.85
25 Matěj Kárník 04 ASK Slavia Praha 2.84
26 František Čechák 05 ASK Slavia Praha 2.77
27 David Šlehobr 03 ASK Slavia Praha 2.72
28 Matyáš Zakouřil 04 ASK Slavia Praha 2.72
29 Filip David 05 ASK Slavia Praha 2.72
30= David Vondra 04 ASK Slavia Praha 2.62
30= Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha 2.62
32 Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město 2.55
33 Jiří Mičke 06 ASK Slavia Praha 2.51
34 Marek Vaňhara 05 ASK Slavia Praha 2.50
35 Matěj Zídka 05 ASK Slavia Praha 2.46
36 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha 2.37
37 Radim Berlínský 04 ASK Slavia Praha 2.34
38 Filip Pechar 05 ASK Slavia Praha 2.26
39 Dan Nejedlý 04 Atletika Jižní Město 2.25
40 Michal Šesták 04 ASK Slavia Praha 2.17
41 Pavel Krejčí 04 ASK Slavia Praha 1.79





Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)







Finále 1 (po, 5.5.2014)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Terezie Táborská 06 ASK Slavia Praha 3.00
2 Tereza Láchová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2.96
3 Karolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2.86
4 Agáta Hofmanová 06 ASK Slavia Praha 2.83
5 Denisa Karbanová 06 PSK Olymp Praha 2.65
6 Karolína Lipová 06 ASK Slavia Praha 2.61
7 Ema Kyselicová 06 SK DVOJKA Praha 2.60
8 Adéla Hofmanová 06 ASK Slavia Praha 2.44
9 Lucie Krupičková 06 SK DVOJKA Praha 2.43
10 Daniela Hauptová 06 ASK Slavia Praha 2.32
11 Barbora Vlčková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2.30
12 Nikolka Brejlová 07 ASK Slavia Praha 2.22
13 Julie Mrázová 06 Spartak Praha 4 2.21
14 Anna Fialová 06 Spartak Praha 4 2.20
15 Sandra Polydorová 07 SK DVOJKA Praha 2.16
16 Veronika Kocnárová 06 ASK Slavia Praha 2.07
17 Kateřina Krajčovičová 06 AK Chotěšov 2.00
18 Ema Velenská 08 Spartak Praha 4 1.91
19 Barbora Jeřábková 06 SK DVOJKA Praha 1.87
20 Tereza Kupsová 06 SK DVOJKA Praha 1.80
21 Anna Sofie Volková 07 SK DVOJKA Praha 1.75
22 Leontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha 1.71
23 Kristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1.50




Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)






Finále 1 (po, 5.5.2014)


Umí. Body Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Vlčková 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3.58
2 Veronika Buriánková 03 ASK Slavia Praha 3.42
3 Johana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha 3.40
4 Anna Plzáková 03 ASK Slavia Praha 3.39
5 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha 3.36
6 Adéla Novotná 04 ASK Slavia Praha 3.33
7 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.22
8 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha 3.21
9 Adéla Štědroňová 04 ASK Slavia Praha 3.20
10 Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město 3.19
11 Veronika Gregorová 04 ASK Slavia Praha 3.18
12 Adéla Longinová 035111 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.17
13 Nela Dostálová 05 ASK Slavia Praha 3.16
13 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha 3.16
14 Viktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 3.16
16 Kristýna Piačková 03 SK DVOJKA Praha 3.14
17 Nikola Voborská 03 SK DVOJKA Praha 3.12
18 Andriyana Kris 03 SK DVOJKA Praha 3.07
19 Emma Dolečková 05 ASK Slavia Praha 3.02
20 Jolana Charousková 05 ASK Slavia Praha 3.00
21 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 2.98
22 Viktorie Anagregová 04 ASK Slavia Praha 2.95
23 Eliška Balcerová 05 ASK Slavia Praha 2.95
24 Anastasia Panova 04 Spartak Praha 4 2.86
25 Veronika Koucká 04 ASK Slavia Praha 2.85
26 Johanka Burdová 05 ASK Slavia Praha 2.83
27 Alžběta Příhodová 04 PSK Olymp Praha 2.78
28 Alžběta Hrehorová 05 SK DVOJKA Praha 2.77
29 Ema Škodová 05 ASK Slavia Praha 2.76
30 Petra Bučániová 04 ASK Slavia Praha 2.75
31 Kristýna Znamenáčková 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2.72
32 Ada Matoušů 05 Spartak Praha 4 2.70
33 Laura Grogerová 05 ASK Slavia Praha 2.68
34 Adéla Brejlová 05 ASK Slavia Praha 2.66
* Vendula Kadlecová 05 ASK Slavia Praha 2.66
36 Fibírová Josefína 05 ASK Slavia Praha 2.64
37 Michaela Buriánková 05 ASK Slavia Praha 2.60
38 Tereza Burešová 04 ASK Slavia Praha 2.58
39 Adéla Peluňková 04 ASK Slavia Praha 2.55
39 Adéla Kupková 04 ASK Slavia Praha 2.55
40 Kristýna Kukulská 05 ASK Slavia Praha 2.55
41 Ella Jelínková 05 PSK Olymp Praha 2.55
43 Michaela Knotková 046125 Atletika Jižní Město 2.52
44 Zuzana Kurišová 05 ASK Slavia Praha 2.50
45 Ema Launová 05 ASK Slavia Praha 2.49
46 Anna Čermáková 05 ASK Slavia Praha 2.46
47 Barbora Bičíková 05 Spartak Praha 4 2.44
48 Anna Glatterová 05 ASK Slavia Praha 2.36
49 Ella Zavoralová 05 PSK Olymp Praha 2.34
50 Adéla Benešová 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2.30
51 Jasmína Dvořáková 05 ASK Slavia Praha 2.23
52 Tereza Riedlová 04 ASK Slavia Praha 2.22
53 Agáta Kubánková 04 SK DVOJKA Praha 2.21
54 Barbora Velenská 05 Spartak Praha 4 2.21
55 Magdaléna Špundová 055608 SK DVOJKA Praha 1.93
56 Mia Lánská 05 ASK Slavia Praha 1.91
57 Adélka Krtoušová 055327 Atletika Jižní Město 1.85
58 Barbora Korbelová 035602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.51




Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)







Finále 1 (po, 5.5.2014)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Hurdálek 060228 Atletika Jižní Město 29.96
2 Ondřej Barták 06 SC Radotín Praha 25.63
3 David Krtouš 061115 Atletika Jižní Město 23.00
4 Karel Štegl 06 ASK Slavia Praha 22.61
5 Richard Mojžíš 06 ASK Slavia Praha 17.57
6 Lukáš Koptík 07 TJ Dukla Praha 15.08
7 Jiří Gabriel 06 ASK Slavia Praha 14.97
8 Michael Cissé 06 ASK Slavia Praha 14.55
9 Jan Dědeček 07 AK Chotěšov 13.27
10 Petr Beran 07 PSK Olymp Praha 11.21
11 Oldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha 10.43
12 Jakub Hlaváč 08 Atletika Jižní Město 10.41
13 Cyril Duben 06 ASK Slavia Praha 09.73
14 Richard Navara 07 ASK Slavia Praha 09.21
15 Dominik Demčenko 07 SK DVOJKA Praha 09.15
16 David Smeták 08 ASK Slavia Praha 08.86
17 Hynek Červenka 08 PSK Olymp Praha 08.79
18 Metoděj Duben 05 ASK Slavia Praha 08.64
19 Jiří Červenka 07 PSK Olymp Praha 08.33





Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)








Finále 1 (po, 5.5.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 03 SK Kotlářka Praha 52.16
2 Jakub Rittich 040417 AK Chotěšov 33.96
3 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město 33.86
4 Lukáš Pavlica 05 Spartak Praha 4 33.66
5 Filip Jarolímek 03 ASK Slavia Praha 32.26
6 Lukáš Veselý 04 ŠAK Novoborská Praha 31.79
7 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 30.10
8 Oskar Pavlík 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 29.47
9 Kryštof Jašek 04 ASK Slavia Praha 29.41
10 Marek Veselý 05 Spartak Praha 4 28.45
11 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 27.99
12 Radim Berlínský 04 ASK Slavia Praha 27.48
13 Martin Kopenec 05 ASK Slavia Praha 27.36
14 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 27.34
15 Matěj Kárník 04 ASK Slavia Praha 27.13
16 Mikuláš Jan Kára 050410 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.77
17 Vojtěch Goefler 05 ASK Slavia Praha 25.86
18 David Hruška 04 SK Aktis Praha 24.50
19 Jakub Surga 04 SK Aktis Praha 23.85
20 Tomáš Motl 05 ASK Slavia Praha 23.38
21 Jakub Metzner 040119 Atletika Jižní Město 22.65
22 Jan Buriánek 03 ASK Slavia Praha 22.40
23 Samuel Špreňar 04 Spartak Praha 4 22.25
24 Jindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha 20.43
25 Josef Metzner 040119 Atletika Jižní Město 20.25
26 Jakub Šebek 05 Spartak Praha 4 17.38
27 Ben Spálenka 05 ASK Slavia Praha 16.57
28 Gabriel Ciprys 05 ASK Slavia Praha 12.46

Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha DNP

Patrik Najman 03 ASK Slavia Praha DNP

Filip David 03 ASK Slavia Praha DNP

Metoděj Duben 05 ASK Slavia Praha DNP

Nick Malý 03 PSK Olymp Praha DNP

Jan Vlachynský 031001 Atletika Jižní Město DNP




Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)






Běh 1 (po, 5.5.2014)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha 17.80
2 Barbora Vlčková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 17.21
3 Karolína Lipová 06 ASK Slavia Praha 13.96
4 Adéla Hofmanová 06 ASK Slavia Praha 12.92
5 Eliška Hříbková 06 ASK Slavia Praha 12.60
6 Laura Záveská 06 ASK Slavia Praha 12.04
7 Kateřina Černá 06 ASK Slavia Praha 11.50
8 Nela Hronková 06 ASK Slavia Praha 10.10
9 Kristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.38
10 Klaudie Šrankotová 07 ASK Slavia Praha 09.03
11 Ellie Schilders 07 ASK Slavia Praha 08.60
12 Ilona Marková 06 ASK Slavia Praha 08.39
13 Leontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha 08.31
14 Kateřina Žohová 07 ASK Slavia Praha 08.14

Marianna Eme Nováková 07 PSK Olymp Praha DNP




Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)






Finále 1 (po, 5.5.2014)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Vlčková 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 36.45
2 Soňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4 33.22
3 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 31.17
4 Marina Pelantová 05 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 27.80
5 Karolína Gáliková 045521 Atletika Jižní Město 26.30
6 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 25.21
7 Sára Škaloudová 04 PSK Olymp Praha 24.90
8 Kristýna Znamenáčková 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 23.78
9 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha 23.40
10 Zuzana Kurišová 05 ASK Slavia Praha 23.37
11 Andrea Bulantová 04 ASK Slavia Praha 22.90
12 Julie Durychová 05 ASK Slavia Praha 22.52
13 Michaela Buriánková 05 ASK Slavia Praha 21.87
14 Romana Chmelařová 055905 Atletika Jižní Město 21.06
15 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha 19.63
16 Tereza Nedvědová 03 SK Aktis Praha 18.88
17 Ema Těhníková 04 Spartak Praha 4 18.84
18 Nikol Dolníčková 05 PSK Olymp Praha 18.34
19 Johanka Burdová 05 ASK Slavia Praha 18.14
20 Nikola Skalická 04 ASK Slavia Praha 17.95
21 Gabriela Hermánková 04 SK DVOJKA Praha 17.94
22 Nela Dostálová 05 ASK Slavia Praha 17.91
23 Kateřina Tvrdíková 035428 SK Aktis Praha 14.87
24 Magdaléna Čermáková 05 PSK Olymp Praha 14.18
25 Kateřina Šimáčková 04 ASK Slavia Praha 14.02
26= Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.36
26= Sára Noasová 05 Spartak Praha 4 13.36
28 Tereza Kučerová 05 ASK Slavia Praha 12.90
29 Tereza Kněžínková 035207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.52
30 Barbora Ptáčková 055801 SK DVOJKA Praha 11.55

Michaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha DNP

Anežka Jelínková 05 Spartak Praha 4 DNP

Adéla Longinová 04 ASK Slavia Praha DNP

Nela Hronková 05 ASK Slavia Praha DNP

Emma Dolečková 05 ASK Slavia Praha DNP