Veřejné závody přípravky








Termín: pondělí 28. dubna 2014





Místo: stadion Děkanka





Pořadatel: Spartak Praha 4





Ředitel závodů: Zuzana Kubicová





Kamera: Ondřej Kuptík













Trojboj hoši



Jméno Ročník Oddíl skok z místa hod medicinbalem přek.běh Umístění
1 Soural Šimon 2007 SC Radotín 1,55 4,0 11,12 4,5
2 Maléř Štěpán 2008
1,45 4,0 11,37 6,5
3 Matyšek Ondřej 2007 SK Dvojka Praha 1,35 3,5 11,46 15,0
4 Hejna Adam 2007
1,25 3,4 10,84 17,5
5 Koptík Lukáš 2007 Dukla Praha 1,20 3,5 11,43 18,5
6 Čislák Andrej 2007 SK Aktis Praha 1,25 3,5 11,98 20,5
7 Hlaváč Jakub 2008 Atletika Jižní město 1,35 3,5 12,46 24,0
8 Haasz Albert 2008 Dukla Praha 1,10 3,5 11,62 25,5
9 Zháňal Tim 2007 Dukla Praha 0,95 3,6 11,70 26,5
10 Demčenko Dominik Gasiunas 2007 SK Dvojka Praha 1,15 3,4 12,10 31,0
11 Taussig Filip 2007 Spartak Praha 4 1,15 3,2 12,09 32,0
12 Gazdik Philippe 2007 Dukla Praha 0,95 3,5 12,23 35,0

Sauer 2007 SK Dvojka Praha 1,25 3,0 12,53 35,0
14 Chyba Antonín 2007 SK Dvojka Praha 1,15 3,2 12,35 36,0
16 Jára Martin 2007 Spartak Praha 4 1,15 2,8 12,14 36,5
17 Petrů Tomáš 2007 Dukla Praha 1,00 2,5 12,95 47,0
18 Petrů Vít 2008 Dukla Praha 1,00 2,5 15,00 49,0
19 Mutínský Sebastián 2008 SC Radotín 0,80 1,7 13,37 53,0

Horák Kryštof 2007 Atletika Jižní město - - - DNP

Beran Petr 2007 Olymp Praha - - - DNP

Červenka Hynek 2009 Olymp Praha - - - DNP

Červenka Jiří 2007 Olymp Praha - - - DNP

Krejčí Ondřej 2007 Olymp Praha - - - DNP

Malý Alexandr 2007 Olymp Praha - - - DNP

Mráz Alexandr 2008 Olymp Praha - - - DNP

Žufníček Matěj 2007 SC Radotín - - - DNP

Procházka Adam 2007 Dukla Praha - - - DNP

Dědeček Jan 2007 AK Chotěšov - - - DNP








Trojboj dívky



Jméno Ročník Oddíl skok z místa hod medicinbalem přek.běh Umístění
1 Balcerová Kateřina 2007 ASK Slavia Praha 1,50 4,0 10,28 4,0
2 Korbelová Mia 2007 Dukla Praha 1,20 4,0 10,51 11,0
3 Kramosilová Aneta 2007 SK Aktis Praha 1,40 3,5 10,66 11,5
4 Márová Marika 2007 Dukla Praha 1,40 4,0 11,76 13,5

Vorlová Evelína 2007
1,30 3,0 10,50 13,5

Brejlová Nikola 2007 ASK Slavia Praha 1,45 3,0 11,54 13,5
7 Volková Anna 2007 SK Dvojka Praha 1,15 2,5 11,58 23,5
8 Polydorová Sandra 2007 SK Dvojka Praha 1,15 3,0 12,93 25,0
9 Velenská Ema 2008 Spartak Praha 4 1,10 2,5 11,71 26,0
10 Ulbrichová Klára 2007 Spartak Praha 4 1,05 3,0 11,83 26,5
11 Vlčková Kristýna 2008 Sokol Říčany 1,05 2,5 12,23 31,0
12 Nemšovská Magdalena 2008 SK Aktis Praha 1,05 2,0 13,60 35,0
13 Hartlová Magdalena 2009 Dukla Praha 0,90 1,5 15,60 39,0

Ptáčková Hana 2007 Atletika Jižní město - - - DNP

Krejčí Barbora 2007 Olymp Praha - - - DNP

Jeriová Anna 2008 Olymp Praha - - - DNP

Nováková Marianna Ema 2007 SC Radotín - - - DNP

Nováková Štěpánka 2007 SC Radotín - - - DNP

Navarová Magdaléna 2009 SK Aktis Praha - - - DNP

Švojgrová Markéta 2007 SK Dvojka Praha - - - DNP

Těhníková Ester 2008 Spartak Praha 4 - - - DNP

Dolanová 2007 SK Dvojka Praha - - - DNP

Dolejšová Sára 2007 Atletika Jižní město - - - DNP








Minipřípravka hoši














60 m BĚH 1

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Vido Ondřej 2005 Spartak Praha 4 11,04


2 Moucha Petr 2005 TJ Stodůlky 11,62


3 Hlaváček Ondřej 2006 SK Dvojka Praha 12,36


4 Březovský Ondřej 2005 ŠAK Novoborská 12,61


5 Kavka František 2006 Spartak Praha 4 DNP


6 Myslivec Jakub 2004 ASK Slavia Praha DNP










60 m BĚH 2

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Čermák Jakub 2005 Spartak Praha 4 10,49


2 Surga Jakub 2004 SK Aktis Praha 10,74


3 Bokoč Marek 2006 Spartak Praha 4 10,94


4 Šiler Patrik 2005 SK Aktis Praha 11,07


5 Hurdálek Jan 2006 Atletika Jižní Město DNP


6 Nosek Oliver 2006 Spartak Praha 4 DNP










ZRUŠENO 60 m BĚH 3

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon



Šiler Patrik 2005 SK Aktis Praha




Bolehovský Daniel 2005 Olymp Praha




Krtouš David 2006 Atletika Jižní Město




Pavlata Jan 2006 AK Chotěšov




Kozler Adam 2006 Spartak Praha 4




Novák Miroslav 2006 Dukla Praha











60 m BĚH 4

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská 11,15


2 Šebek Jakub 2005 Spartak Praha 4 11,45


3 Kyselica Patrik 2006 SK Dvojka Praha 12,71


4 Obleser Ondřej 2005 AK Chotěšov DNP


5 Příhoda Štěpán 2006 Olymp Praha DNP


6 Kyselka Adam 2006 Spartak Praha 4 DNP


















300 m BĚH 1

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Procházka Jindřich 2005 ASK Slavia Praha 54,63


2 Veselý Marek 2005 Spartak Praha 4 1:00.49


3 Vido Ondřej 2005 Spartak Praha 4 1:02.58


4 Hercík Matěj 2006 Sokol Říčany 1:02.63


5 Laštovka Jakub 2005 Spartak Praha 4 1:09.47


6 Ledl Tomáš 2005 Spartak Praha 4 1:19.52


7 Vandírek Marek 2005 Atletika Jižní Město DNP










300 m BĚH 2

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Surga Jakub 2004 SK Aktis Praha 59,7


2 Mutínský Mikuláš 2005 SC Radotín 1:02.21


3 Anderle Jindřich 2006 Spartak Praha 4 1:05.91


4 Šebek Jakub 2005 Spartak Praha 4 1:07.71


5 Ort Lukáš 2005
DNP


6 Bolehovský Daniel 2005 Olymp Praha DNP


7 Hurdálek Jan 2006 Atletika Jižní Město DNP


8 Čáha Tomáš 2006 Dukla Praha DNP










300 m BĚH 3

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Šejnost Kryštof 2005 ASK Slavia Praha 58,56


2 Pavlica Lukáš 2005 Spartak Praha 4 58,96


3 Novotný František 2006 Spartak Praha 4 1:00.79


4 Nemšovský Filip 2005 SK Aktis Praha 1:00.81


5 Anderle Vojtěch 2006 Spartak Praha 4 1:07.11


6 Kavka František 2006 Spartak Praha 4 DNP


7 Příhoda Štěpán 2006 Olymp Praha DNP


8 Malý Hugo 2005 Olymp Praha DNP










Hod



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Veselý Marek 2005 Spartak Praha 4 29,78


2 Pavlica Lukáš 2005 Spartak Praha 4 27,92


3 Šejnost Kryštof 2005 ASK Slavia Praha 26,32


4 Kramosil Mikuláš 2005 SK Aktis Praha 26,07


5 Kunický Kryštof 2005 Olymp Praha 23,89


6 Moucha Petr 2005 TJ Stodůlky 17,71


7 Anderle Vojtěch 2006 Spartak Praha 4 17,53


8 Šiler Patrik 2005 SK Aktis Praha 15,95


9 Ledl Tomáš 2005 Spartak Praha 4 15,62


10 Sekyrka Petr 2005
15,56


11 Březovský Ondřej 2005 ŠAK Novoborská 13,46


12 Anderle Jindřich 2006 Spartak Praha 4 9,95



Nosek Oliver 2006 Spartak Praha 4 DNP



Obleser Ondřej 2005 AK Chotěšov DNP



Krbec Kryštof 2005 Atletika Jižní Město DNP



Krtouš David 2006 Atletika Jižní Město DNP



Šácha Jaroslav 2005 Atletika Jižní Město DNP



Čáha Tomáš 2006 Dukla Praha DNP



Novák Miroslav 2006 Dukla Praha DNP



Bláha Šimon 2006 Olymp Praha DNP



Malý Hugo 2005 Olymp Praha DNP



Sahajdák Oldřich 2006 Olymp Praha DNP



Ulihrach Bohdan 2005 Olymp Praha DNP



Kyselka Adam 2006 Spartak Praha 4 DNP










Dálka mini hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Procházka Jindřich 2005 ASK Slavia Praha 175



Kunický Kryštof 2005 Olymp Praha 175


3 Barták Ondřej 2006 SC Radotín 160


4 Kramosil Mikuláš 2005 SK Aktis Praha 159



Hercík Matěj 2006 Sokol Říčany 159



Čermák Jakub 2005 Spartak Praha 4 159


7 Sekyrka Petr 2005
152


8 Novotný František 2006 Spartak Praha 4 136


9 Kyselica Patrik 2006 SK Dvojka Praha 132


10 Bokoč Marek 2006 Spartak Praha 4 128


11 Hlaváček Ondřej 2006 SK Dvojka Praha 126


12 Laštovka Jakub 2005 Spartak Praha 4 123


13 Kozler Adam 2006 Spartak Praha 4 113



Pavlata Jan 2006 AK Chotěšov DNP



Myslivec Jakub 2004 ASK Slavia Praha DNP



Krbec Kryštof 2005 Atletika Jižní Město DNP



Bláha Šimon 2006 Olymp Praha DNP



Sahajdák Oldřich 2006 Olymp Praha DNP



Ulihrach Bohdan 2005 Olymp Praha DNP



Mutínský Mikuláš 2005 SC Radotín DNP



Ort Lukáš 2005
DNP










Minipřípravka dívky














60 m BĚH 1

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Krunclová Natálie 2005 Spartak Praha 4 11,32


2 Šimková Karolína 2005 AŠK Mazurská 11,39


3 Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská 12,32


4 Kupsová Tereza 2006 SK Dvojka Praha DNP


5 Haasová Matylda 2006 Olymp Praha DNP


6 Hofmannová Adéla 2006 ASK Slavia Praha DNP










60 m BĚH 2

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Hrubá Denisa 2005 Spartak Praha 4 11,19


2 Horáková Anežka 2005 Dukla Praha 11,35


3 Dorňáková Emma 2006 Spartak Praha 4 12,39


4 Dolníčková Nikol 2005 Olymp Praha DNP


5 Zavadilová Nela 2005 Atletika Jižní město DNP


6 Rubešová Michaela 2005 Atletika Jižní město DNP










60 m BĚH 3

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Jančíková Viktorie 2005 Spartak Praha 4 10,98


2 Hrehorová Alžběta 2005 SK Dvojka Praha 11,13


3 Kryštofová Natálie 2005 ŠAK Novoborská 11,78


4 Krtoušová Adéla 2005 Atletika Jižní město DNP


5 Jindrová Michaela 2005 SC Radotín DNP


6 Steindlerová Isolda 2005 Olymp Praha DNP










60 m BĚH 4

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Pichová Anežka 2005 AŠK Mazurská 10,92


2 Jeřábková Barbora 2006 SK Dvojka Praha 11,94


3 Veselá Veronika 2006 ŠAK Novoborská 12,18


4 Jelenová Leontýna 2006 Olymp Praha DNP


5 Ptáčková Veronika 2005 Atletika Jižní město DNP


6 Jelínková Ella 2005 Olymp Praha DNP










60 m BĚH 5

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Balcerová Eliška 2005 ASK Slavia Praha 10,97


2 Čadová Nikol 2005 ŠAK Novoborská 11,07


3 Bezdíčková Alice 2005 ŠSK Újezd nad Lesy 11,63


4 Karbanová Denia 2006 Olymp Praha DNP


5 Machová Alžběta 2006 Dukla Praha DNP


6 Kadlecová Ester 2006 Spartak Praha 4 DNP










60 m BĚH 6






Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Noasová Sára 2005 Spartak Praha 4 10,99


2 Matoušů Ada 2005 Spartak Praha 4 11,25


3 Bejšovcová Tereza 2005 Olymp Praha DNP


4 Jeriová Magdaléna 2005 Olymp Praha DNP


5 Chmelařová Romana 2005 Atletika Jižní město DNP


6 Brejlová Adéla 2005 ASK Slavia Praha DNP










60 m BĚH 7

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská 11,28


2 Francová Adriana 2005 Atletika Jižní město 11,43


3 Kyselicová Ema 2006 SK Dvojka Praha 12,35


4 Kupsová Tereza 2006 SK Dvojka Praha 15,41


5 Průšová Agáta 2006
DNP


6 Holková Anežka 2005 Olymp Praha DNP










300 m BĚH 1

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Jelínková Anežka 2005 Spartak Praha 4 1:04.08


2 Haaszová Adéla 2005 Dukla Praha 1:08.17


3 Mrázová Julie 2006 Spartak Praha 4 1:09.79


4 Němcová Magdalena 2005 Spartak Praha 4 DNP


5 Steindlerová Isolda 2005 Olymp Praha DNP


6 Dolníčková Nikol 2005 Olymp Praha DNP


7 Brendlová Agáta 2005 Olymp Praha DNP


8 Chmelařová Romana 2005 Atletika Jižní město DNP


9 Hofmannová Agáta 2006 ASK Slavia Praha DNP










300 m BĚH 2

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Ernée Kateřina 2005 Spartak Praha 4 1:02.78


2 Šebestová Anna Marie 2005 Spartak Praha 4 1:04.71


3 Pelantová Martina 2005 Sokol Říčany 1:05.77


4 Šimková Karolína 2005 AŠK Mazurská 1:06.88


5 Jindrová Michaela 2005 SC Radotín DNP


6 Rubešová Michaela 2005 Atletika Jižní město DNP


7 Pálová Natálie 2006 Olymp Praha DNP


8 Hřebíčková Anna 2005 Olymp Praha DNP


9 Martýnková Julie 2006
DNP


10 Ptáčková Veronika 2005 Atletika Jižní město DNP










300 m BĚH 3

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Ptáčková Barbora 2005 SK Dvojka Praha 1:01.64


2 Ledvinková Soňa 2005 Spartak Praha 4 1:02.72


3 Pilchová Anežka 2005 AŠK Mazurská 1:04.07


4 Ulbrichová Lucie 2005 Spartak Praha 4 1:05.05


5 Dohnalová Markéta 2005 Spartak Praha 4 1:07.48


6 Máslová Emanuela 2005 Spartak Praha 4 1:11.04


7 Vejvodová Anna 2005
DNP


8 Malivánková Barbora 2006 Atletika Jižní město DNP


9 Holková Anežka 2005 Olymp Praha DNP


10 Francová Adriana 2005 Atletika Jižní město DNP


11 Bezdíčková Alice 2005 ŠSK Újezd nad Lesy DNP










Hod



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Pelantová Martina 2005 Sokol Říčany 24,54


2 Čadová Nikol 2005 ŠAK Novoborská 19,97


3 Hrubá Denisa 2005 Spartak Praha 4 19,54


4 Noasová Sára 2005 Spartak Praha 4 18,51


5 Kryštofová Natálie 2005 ŠAK Novoborská 17,70


6 Ptáčková Barbora 2005 SK Dvojka Praha 16,75


7 Jacková Lea 2005 SK Dvojka Praha 15,52


8 Taussigová Anna 2005 Spartak Praha 4 15,32


9 Dohnalová Markéta 2005 Spartak Praha 4 15,06


10 Průšová Agáta 2006
13,98


11 Vlčková Barbora 2006 Sokol Říčany 12,37


12 Vacková Adéla 2005 Dukla Praha 12,27


13 Matoušů Ada 2005 Spartak Praha 4 11,49


14 Veselá Veronika 2006 ŠAK Novoborská 10,01


15 Horáková Anežka 2005 Dukla Praha 9,92


16 Láchová Tereza 2006 Sokol Říčany 9,43


17 Šebestová Anna Marie 2005 Spartak Praha 4 8,59


18 Mrázová Julie 2006 Spartak Praha 4 6,90



Obleserová Aneta 2005 AK Chotěšov DNP



Hofmannová Adéla 2006 ASK Slavia Praha DNP



Haasová Matylda 2006 Olymp Praha DNP



Dyková Zuzana 2006 SC Radotín DNP



Martýnková Julie 2006
DNP



Kadlecová Ester 2006 Spartak Praha 4 DNP










Dálka



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Ernée Kateřina 2005 Spartak Praha 4 163


2 Hrehorová Alžběta 2005 SK Dvojka Praha 160



Ledvinková Soňa 2005 Spartak Praha 4 160


4 Balcerová Eliška 2005 ASK Slavia Praha 157


5 Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská 156


6 Láchová Tereza 2006 Sokol Říčany 154


7 Máslová Emanuela 2005 Spartak Praha 4 150


8 Jančíková Viktorie 2005 Spartak Praha 4 148


9 Krunclová Natálie 2005 Spartak Praha 4 145


10 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská 143



Haaszová Adéla 2005 Dukla Praha 143


12 Dyková Zuzana 2006 SC Radotín 142



Ulbrichová Lucie 2005 Spartak Praha 4 142


14 Jelínková Anežka 2005 Spartak Praha 4 140


15 Vlčková Barbora 2006 Sokol Říčany 137


16 Vacková Adéla 2005 Dukla Praha 133


17 Taussigová Anna 2005 Spartak Praha 4 130


18 Dorňáková Emma 2006 Spartak Praha 4 129


19 Kyselicová Ema 2006 SK Dvojka Praha 127


20 Jeřábková Barbora 2006 SK Dvojka Praha 126



Obleserová Aneta 2005 AK Chotěšov DNP



Pavlatová Denisa 2006 AK Chotěšov DNP



Hofmannová Agáta 2006 ASK Slavia Praha DNP



Krtoušová Adéla 2005 Atletika Jižní město DNP



Malivánková Barbora 2006 Atletika Jižní město DNP



Zavadilová Nela 2005 Atletika Jižní město DNP



Machová Alžběta 2006 Dukla Praha DNP



Brendlová Agáta 2005 Olymp Praha DNP



Jelenová Leontýna 2006 Olymp Praha DNP



Jelínková Ella 2005 Olymp Praha DNP



Jeriová Magdaléna 2005 Olymp Praha DNP



Karbanová Denia 2006 Olymp Praha DNP



Kupsová Tereza 2006 SK Dvojka Praha DNP



Němcová Magdalena 2005 Spartak Praha 4 DNP



Vejvodová Anna 2005
DNP










Přípravka hoši














60 m BĚH 1

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Závodný Dominik 2003 ŠAK Novoborská 10,16


2 Muzikář Václav 2004 Spartak Praha 4 10,37


3 Král Jan 2004 Spartak Praha 4 10,38


4 Voců David 2003 ŠAK Novoborská 10,64


5 Havelka Štěpán 2004 AC Sparta Praha 11,07


6 Průka Ondřej 2004 Spartak Praha 4 11,59










60 m BĚH 2

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Veselý Lukáš 2004 ŠAK Novoborská 9,68


2 Dobiáš Jakub 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 10,13


3 Nedělka Petr 2004 AC Sparta Praha 10,30


4 Ježek Johan 2004 Spartak Praha 4 10,42


5 Malý Nicolas 2003 Olymp Praha DNP


6 Bednář Vilém 2003 Atletika Jižní město DNP










60 m BĚH 3

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Dissou Akin 2004 Spartak Praha 4 9,65


2 Kostka Martin 2003 AC Sparta Praha 9,92


3 Vítek Václav 2004 Spartak Praha 4 11,52


4 Kočí Jiří 2003 AC Sparta Praha DNP


5 Nejedlý Dan 2004 Atletika Jižní město DNP


6 Gabriel Filip 2004 Atletika Jižní město DNP










60 m BĚH 4

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Šimek Alexandr 2004 Atletika Jižní město 9,85


2 Pavlík Oskar 2004 Sokol Říčany 9,95


3 Hercík Jakub 2003 Sokol Říčany 10,00


4 Churáček Radek 2003 AC Sparta Praha 10,87


5 Baňas Alexander 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 11,17










60 m BĚH 5

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Rokos Michal 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 9,50


2 Jarolímek Filip 2003
9,69


3 Myslivec Jakub 2004
10,32


4 Vlachynský Jan 2003 Atletika Jižní město DNP


5 Veselý Daniel 2003 AC Sparta Praha DNP


6 Bolardt Sebastian 2003 Olymp Praha DNP


















300 m BĚH 1

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Dissou Akin 2004 Spartak Praha 4 51,34


2 Rokos Michal 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 53,62


3 Kára Kristián Michal 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 54,3


4 Jára Michal 2004 Spartak Praha 4 55,78


5 Schejbal Adam 2004 Spartak Praha 4 1:02.50


6 Vítek Václav 2004 Spartak Praha 4 1:07.97


7 Ponechal Ondřej 2003 Atletika Jižní město DNP


8 Metzner Josef 2004 Atletika Jižní město DNP


9 Schnajberk Jan 2004 Atletika Jižní město DNP










ZRUSENO 300 m BĚH 2


Jméno Ročník Oddíl Výkon



Vlachynský Jan 2003 Atletika Jižní město




Sup Michal 2004 Dukla Praha




Pavlas Štěpán 2004 Dukla Praha




Bednář Matěj 2003 Atletika Jižní město




Metzner Jakub 2004 Atletika Jižní město




Němec Marek 2004 Spartak Praha 4




Sedláček Jaroslav 2003 Olymp Praha




Gabriel Filip 2004 Atletika Jižní město




Průka Ondřej 2004 Spartak Praha 4











300 m BĚH 3

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Šimek Alexandr 2004 Atletika Jižní město 51,8


2 Čechtický Matěj 2003
52,18


3 Sellner Vojtěch 2004 TJ Stodůlky Praha 53,21


4 Maléř Martin 2003 ASK Slavia Praha 53,78


5 Dobiáš Jakub 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 55,2


6 Sup Michal 2004 Dukla Praha 56,34


7 Češka Jiří 2004 Spartak Praha 4 1:04.99


8 Hruška David 2004 SK Aktis Praha 1:06.74


9 Průka Ondřej 2004 Spartak Praha 4 1:07.21


10 Vojar Jan 2004 Dukla Praha DNP


11 Dědek Pavel 2004 Spartak Praha 4 DNP










Hod



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Veselý Lukáš 2004 ŠAK Novoborská 37,40


2 Sellner Vojtěch 2004 TJ Stodůlky Praha 33,09


3 Jarolímek Filip 2003
32,76


4 Ježek Johan 2004 Spartak Praha 4 29,46


5 Sup Michal 2004 Dukla Praha 29,19


6 Hartl Matyáš 2004 Dukla Praha 24,96


7 Rajmon Jan 2004 Spartak Praha 4 24,08


8 Hruška David 2004 SK Aktis Praha 23,10



Rittich Jakub 2004 AK Chotěšov DNP



Metzner Josef 2004 Atletika Jižní město DNP



Metzner Jakub 2004 Atletika Jižní město DNP



Opočenský Šimon 2004 Dukla Praha DNP



Malý Nicolas 2003 Olymp Praha DNP



Hrdý Marek 2004 Spartak Praha 4 DNP










Dálka příprava hoši



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Kára Kristián Michal 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 3,87


2 Hercík Jakub 2003 Sokol Říčany 3,78


3 Pavlík Oskar 2004 Sokol Říčany 3,65


4 Jára Michal 2004 Spartak Praha 4 3,51


5 Závodný Dominik 2003 ŠAK Novoborská 3,45


6 Kostka Martin 2003 AC Sparta Praha 3,44


7 Nedělka Petr 2004 AC Sparta Praha 3,38


8 Muzikář Václav 2004 Spartak Praha 4 3,35


9 Maléř Martin 2003 ASK Slavia Praha 3,34


10 Myslivec Jakub 2004 ASK Slavia Praha 3,32


11 Král Jan 2004 Spartak Praha 4 3,31


12 Havelka Štěpán 2004 AC Sparta Praha 3,15


13 Baňas Alexander 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 3,10


14 Voců David 2003 ŠAK Novoborská 3,09


15 Churáček Radek 2003 AC Sparta Praha 3,08


16 Kočí Jiří 2003 AC Sparta Praha 2,97


17 Hartl Matyáš 2004 Dukla Praha 2,90


18 Rajmon Jan 2004 Spartak Praha 4 2,80



Veselý Daniel 2003 AC Sparta Praha DNP



Rittich Jakub 2004 AK Chotěšov DNP



Bednář Matěj 2003 Atletika Jižní město DNP



Bednář Vilém 2003 Atletika Jižní město DNP



Nejedlý Dan 2004 Atletika Jižní město DNP



Pavlas Štěpán 2004 Dukla Praha DNP



Opočenský Šimon 2004 Dukla Praha DNP



Vojar Jan 2004 Dukla Praha DNP



Bolardt Sebastian 2003 Olymp Praha DNP



Němec Marek 2004 Spartak Praha 4 DNP



Dědek Pavel 2004 Spartak Praha 4 DNP



Hrdý Marek 2004 Spartak Praha 4 DNP










Přípravka dívky














60 m BĚH 1

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Vlčková Barbora 2003 ŠAK Novoborská 10,31


2 Hornofová Adéla 2004 ŠAK Novoborská 10,42


3 Kunertová Andrea 2004 Spartak Praha 4 11,26


4 Dorňáková Nicole 2003 Spartak Praha 4 11,5


5 Valtrová Veronika 2003 Olymp Praha DNP










60 m BĚH 2

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Rejholcová Johana 2003 ASK Slavia Praha 9,70


2 Leinweberová Helena 2003 Basket Slovanka 10,24


3 Novotná Karolína 2004 Spartak Praha 4 11,01


4 Moserová Aneta 2003 Spartak Praha 4 11,86


5 Panova Anastasija 2004 Spartak Praha 4 DNP


6 Šimáčková Kateřina 2004 ASK Slavia Praha DNP










60 m BĚH 3

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Bezdíčková Barbora 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 10,13


2 Voborská Nikola 2003 SK Dvojka Praha 10,67


3 Antoňová Helena 2003 Dukla Praha 10,97


4 Endlicherová Nela 2004 Spartak Praha 4 12,04


5 Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská DNP


6 Jagshová Barbora 2004 SK Dvojka Praha DNP










60 m BĚH 4

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Florová Monika 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 9,81


2 Chaloupková Stella 2004 ŠAK Novoborská 9,91


3 Čepelová Adéla 2003 ASK Slavia Praha 10,19


4 Podzimková Tereza 2004 SK Dvojka Praha 10,41


5 Benešová Adéla 2004 Sokol Říčany 10,85


6 Šnajdrová Nikola 2003 SK Dvojka Praha DNP










60 m BĚH 5

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Longinová Adéla 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 10,03


2 Morenová Adriana 2004 ŠAK Novoborská 11,18


3 Mošničková Amálie 2003 SK Dvojka Praha DNP


4 Škaloudová Sára 2004 Olymp Praha DNP


5 Eliška Králová 2004 Atletika Jižní město DNP










60 m BĚH 6

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Plazzerová Vendula 2003 SK Radotín 9,38


2 Skalíková Sofie 2004 Spartak Praha 4 10,08


3 Jelínková Daniela 2003 AC Sparta Praha 10,22


4 Augustová Zuzana 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 10,24


5 Fišarová Barbora 2003 ŠAK Novoborská 10,44


6 Ferdinandová Julie 2003 Spartak Praha 4 10,79










ZRUŠENO 60 m BĚH 7

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon



Karbanová Dominika 2003 Olymp Praha




Jarůvková Pavlína 2003 ŠAK Novoborská




Sudková Veronika 2003 Spartak Praha 4




Nováková Eliška 2003 Dukla Praha




Karolína Gáliková 2004 Atletika Jižní město




Starostová Ema 2003 Spartak Praha 4











60 m BĚH 8

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Krbcová Lucie 2003 Spartak Praha 4 9,28


2 Cyprová Magdaléna 2004 Spartak Praha 4 10,70


3 Starostová Ema 2003 Spartak Praha 4 10,91


4 Knotková Michaela 2004 Atletika Jižní město DNP


5 Nováková Anna 2003 ŠAK Novoborská DNP


6 Pešičková Aneta 2003 ŠAK Novoborská DNP










300 m BĚH 1

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Peštová Jasna 2004 Spartak Praha 4 58,47


2 Kalátová Lucie 2003 AŠK Mazurská 58,64


3 Voborská Nikola 2003 SK Dvojka Praha 59,06


4 Kodadová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 1:00.21


5 Eliášová Klára 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 1:00.77


6 Šimková Markéta 2004 Spartak Praha 4 1:02.12


7 Příhodová Alžběta 2004 Olymp Praha DNP


8 Karolína Gáliková 2004 Atletika Jižní město DNP










300 m BĚH 2

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Plazzerová Vendula 2003 SK Radotín 50,6


2 Florová Monika 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 51,05


3 Masnerová Eliška 2003 SC Radotín 55,78


4 Kobiánová Viktorie 2003 Spartak Praha 4 57,81


5 Ferdinandová Julie 2003 Spartak Praha 4 1:02.61


6 Benešová Adéla 2004 Sokol Říčany 1:05.06


7 Čermáková Klára 2003 Spartak Praha 4 1:07.75


8 Mrázová Rozálie 2004 Olymp Praha DNP










300 m BĚH 3

Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Vaculíková Edita 2003 Dukla Praha 59,37


2 Šmeralová Viktorie 2004 Spartak Praha 4 59,52


3 Kněžínková Tereza 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 1:00.79


4 Skalíková Ema 2004 Spartak Praha 4 1:01.60


5 Jakšová Barbora

1:02.06


6 Dorňáková Nicole 2003 Spartak Praha 4 1:03.40


7 Carbolová Anna 2004 Spartak Praha 4 1:06.34


8 Bezdíková
ŠSK Újezd nad Lesy 1:06.95


9 Eliška Králová 2004 Atletika Jižní město DNP


10 Soukupová Michaela 2004 Olymp Praha DNP


11 Tesařová Antonie 2003 ASK Slavia Praha DNP


12 Neruda Adriana 2004 Olymp Praha DNP










Hod přípravka dívky



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Vlčková Michaela 2003 Sokol Říčany 32,86


2 Longinová Adéla 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 30,50


3 Leinweberová Helena 2003 Basket Slovanka 26,10


4 Skalíková Ema 2004 Spartak Praha 4 24,97


5 Kobiánová Viktorie 2003 Spartak Praha 4 22,54


6 Kris Andryiana 2003 SK Dvojka Praha 22,35


7 Henzlová Izabela 2004 Dukla Praha 21,18


8 Moserová Aneta 2003 Spartak Praha 4 21,10


9 Kněžínková Tereza 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 19,27


10 Znamenáčková Kristýna 2003 Sokol Říčany 18,22


11 Sněhotová Linda 2003 Spartak Praha 4 18,17


12 Peštová Jasna 2004 Spartak Praha 4 17,66


13 Starostová Ema 2003 Spartak Praha 4 16,57


14 Kunertová Andrea 2004 Spartak Praha 4 15,25



Šnajdaufová Monika 2004 AK Chotěšov DNP



Šimáčková Kateřina 2004 ASK Slavia Praha DNP



Knotková Michaela 2004 Atletika Jižní město DNP



Haasová Adéla 2004 Olymp Praha DNP



Mrázová Rozálie 2004 Olymp Praha DNP



Soukupová Michaela 2004 Olymp Praha DNP



Škaloudová Sára 2004 Olymp Praha DNP



Valtrová Veronika 2003 Olymp Praha DNP



Dyková Barbora 2004 SC Radotín DNP










Dálka přípravka dívky - skupina 1



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Krbcová Lucie 2003 Spartak Praha 4 4,07


2 Chaloupková Stella 2004 ŠAK Novoborská 3,78


3 Bezdíčková Barbora 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 3,72


4 Hornofová Adéla 2004 ŠAK Novoborská 3,47


5 Augustová Zuzana 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 3,36


6 Čepelová Adéla 2003 ASK Slavia Praha 3,33


7 Kalátová Lucie 2003 AŠK Mazurská 3,27


8 Cyprová Magdaléna 2004 Spartak Praha 4 3,22


9 Kodadová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 3,16


10 Henzlová Izabela 2004 Dukla Praha 3,15


11 Jelínková Daniela 2003 AC Sparta Praha 3,14


12 Eliášová Klára 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 3,12


13 Endlicherová Nela 2004 Spartak Praha 4 2,90


14 Antoňová Helena 2003 Dukla Praha 2,83


15 Fišarová Barbora 2003 ŠAK Novoborská 2,74


16 Kris Andryiana 2003 SK Dvojka Praha 2,71


17 Čermáková Klára 2003 Spartak Praha 4 2,59



Dyková Barbora 2004 SC Radotín DNP



Haasová Adéla 2004 Olymp Praha DNP



Jagshová Barbora 2004 SK Dvojka Praha DNP



Jarůvková Pavlína 2003 ŠAK Novoborská DNP



Karbanová Dominika 2003 Olymp Praha DNP










Dálka přípravka dívky - skupina 2



Jméno Ročník Oddíl Výkon


1 Skalíková Sofie 2004 Spartak Praha 4 3,53


2 Rejholcová Johana 2003 ASK Slavia Praha 3,45



Vlčková Michaela 2003 Sokol Říčany 3,45


4 Podzimková Tereza 2004 SK Dvojka Praha 3,40


5 Sněhotová Linda 2003 Spartak Praha 4 3,39


6 Vlčková Barbora 2003 ŠAK Novoborská 3,36


7 Šmeralová Viktorie 2004 Spartak Praha 4 3,21


8 Novotná Karolína 2004 Spartak Praha 4 3,05


9 Šimková Markéta 2004 Spartak Praha 4 3,00


10 Morenová Adriana 2004 ŠAK Novoborská 2,90


11 Znamenáčková Kristýna 2003 Sokol Říčany 2,85



Masnerová Eliška 2003 SC Radotín DNP



Mošničková Amálie 2003 SK Dvojka Praha DNP



Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská DNP



Neruda Adriana 2004 Olymp Praha DNP



Nováková Anna 2003 ŠAK Novoborská DNP



Nováková Eliška 2003 Dukla Praha DNP



Panova Anastasija 2004 Spartak Praha 4 DNP



Pešičková Aneta 2003 ŠAK Novoborská DNP



Příhodová Alžběta 2004 Olymp Praha DNP



Sudková Veronika 2003 Spartak Praha 4 DNP



Šnajdaufová Monika 2004 AK Chotěšov DNP



Šnajdrová Nikola 2003 SK Dvojka Praha DNP



Tesařová Antonie 2003 ASK Slavia Praha DNP