I. kolo soutěže přípravek “POHÁR JESKY“












pořadatel: SK ZŠ Jeseniova









místo konání: Praha, hřiště ZŠ Jeseniova









datum konání: čtvrtek 24.dubna 2014









ředitel závodu: Jaroslava Weberová









rozhodčí: členové SK ZŠ Jeseniova





















Minipřípravka dívky '07











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl 50 m pořadí slalom pořadí překážky pořadí

4 Bláhová Lola 07 Jeseniova 9,38 3 14,5 2 13,1 6

5 Šimková Tereza 07 Jeseniova 10,0 7 16,2 11 12,2 4

6 Farská Kateřina 07 Jeseniova 10,2 8 16,2 11 13,1 6

7 Hlostová Lisa 07 Jeseniova 10,7 14 15,9 9 13,0 5

8 Vřešťálová Julie 07 Jeseniova 11,0 15 17,1 17 13,5 11

9 Prošková Karolína 07 Jeseniova 10,3 9 17,3 18 13,7 14

10 Vítková Magdalena 07 Jeseniova 10,5 11 16,4 15 13,3 9

12 Sára Dolejšová 07 Jižní Město 9,31 2 14,6 3 11,7 1

13 Hana Ptáčková 07 Jižní Město 11,2 17 16,1 10 14,1 16

14 Skalická Tereza 07 Človíček 13,9 22 22,2 22 17,4 22

15 Vojtová Klára 07 Človíček 11,4 18 15,8 8 13,2 8

17 Poláková Tereza 08 Jeseniova 15,4 23 30,9 23 16,5 21

18 Šmídová Eliška 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10,6 13 16,2 11 13,6 12

19 Vlčková Kristýna 08 Říčany 11,2 17 17,4 19 13,6 12

20 Míčová Jindřiška 08 Človíček 12,3 20 18,8 20 14,8 18

21 Míčová Antonie 10 Človíček 13,2 21 20,3 21 16,4 20

22 Besedová Klára 07 Slavia 10,4 10 16,8 16 15,9 19

23 Balcerová Kateřina 07 Slavia 9,0 1 13,8 1 11,7 1

24 Matějková Eva 07 Slavia 9,7 4 14,7 4



25 Dolanská Ester 07 Slavia 11,4 18 16,2 11 14,2 17

26 Chadimová Kateřina 07 Jeseniova 9,8 5 15 5 12,1 3

27 Kubínová Jasmína 07 Jeseniova 9,8 5 15,7 7 13,4 10

28 Škeříková Andrea 07 Slavia 10,5 11 15,4 6 14,0 15













Minipřípravka chlapci '07











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl překážky pořadí skok pořadí slalom pořadí

1 Dvořák Matyáš 07 Jeseniova 14,1 4 114 20 14,4 2

2 Pražák Alexej 07 Jeseniova 14,9 7 128 13 15,4 11

3 Abrham Šimon 07 Jeseniova 14,5 5 137 8 15,3 8

4 Schneider Wolf 07 Jeseniova 13,82 2 156 2 15,1 5

5 Dittrich Josef 07 Jeseniova 15,0 9 130 9 15,5 12

6 Čomor David 07 Jeseniova 15,6 13 130 9 15,8 15

7 Kolínský Lukáš 07 Jeseniova 16,0 15 130 9 15,7 14

8 Novák Daniel 07 Jeseniova 14,5 5 142 5 15,1 5

9 Zítko Jan 07 Jeseniova 15,3 12 119 17 15,1 5

11 Blažek Radim 07 Človíček 19,3 21 125 14 15,3 8

12 Pospíšil Vavřinec 07 Človíček 13,7 1 160 1 14,2 1

13 Čislák Andrej 07 Aktis 18,6 19 153 3 15,3 8

14 Mudra Albert 08 Jeseniova 18,3 18 120 16 17,1 20

16 Day Tobias 08 Jeseniova 16,9 17 115 19 16,1 17

17 Komárek Ondřej 08 Jeseniova 15,2 11 130 9 15,6 13

18 Bíža Vojta 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ 15,0 9 140 6 17,0 19

19 Vojta Martin 08 Človíček 15,8 14 119 17 15,8 15

20 Fingethút Denis 10 Človíček 19,2 20 123 15 18,4 21

21 Hlaváček Petr 07 Jeseniova 14,9 7 139 7 14,7 3

22 Hlaváč Jakub 08 Jižní Město 13,86 3 147 4 15,0 4

23 Fibír Kryštof 08 Slavia 16,6 16 113 21 16,7 18













Minipřípravka dívky '06











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl 50 m pořadí překážky pořadí skok pořadí

1 Halbichová Lucie 06 Jeseniova 10,4 15 13,4 12 150 7

2 Smoterová Kateřina 06 Jeseniova 9,6 11 14,2 15 130 14

3 Hliňáková Lucie 06 Jeseniova 8,9 4 12,5 6 140 11

4 Blažková Michaela 06 Jeseniova 8,4 2 12,1 2 150 7

5 Kohoutková Andrea 06 Jeseniova 9,9 14 13,3 11 150 7

6 Bušová Alžběta 06 Jeseniova 10,4 15 14,7 17 130 14

8 Sedláková Veronika 06 Jeseniova 10,7 17 14,2 15 130 14

9 Táborská terezie 06 Slavia 7,9 1 11,2 1 180 1

10 Hejdova Anežka 06 AŠK Mazurská 9,5 9 13,8 13 150 7

11 Vondráčková Nela 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ 9,5 9 12,4 5 160 4

12 Vlčková Barbora 06 Říčany 9,8 12 12,7 7 160 4

13 Láchová Tereza 06 Říčany 9,1 6 12,8 9 170 2

14 Pašková Anna 06 Človíček 11,8 18 16,3 18 100 18

15 Karbanová Denisa 06 Olymp 8,6 3 12,3 3 170 2

16 Pálová Natálie 06 Olymp 9,5 9 12,7 7 140 11

17 Kalátová Kateřina 06 AŠK Mazurská 9,8 12 13,8 13 140 11

18 Hofmanová Agáta 06 Slavia 9,0 5 12,3 4 160 4

19 Hofmanova Adéla 06 Slavia 9,2 7 12,8 9 130 14













Minipřípravka chlapci '06











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl překážky pořadí skok pořadí 50 m pořadí

1 Chvojka Ondřej 06 Jeseniova 14,0 13 147 12 10,1 17

2 Sluka Patrik 06 Jeseniova 13,6 8 166 6 9,7 14

3 Bojar Patrik 06 Jeseniova 15,1 16 133 17 8,8 4

4 Klouda Jonáš 06 Jeseniova 14,3 14 151 11 9,2 10

5 Ulman Vít 06 Jeseniova 13,9 12 143 15 9,3 12

6 Pavinger jakub 06 Jeseniova 13,2 4 162 7 8,9 5

7 Ambros Matouš 06 Jeseniova 17,5 20 124 20 11,4 20

8 Hlaváček Gerhard 06 Jeseniova 15,2 17 132 18 10,0 15

9 Svoboda Ondřej 06 Jeseniova 15,2 17 143 15 10,8 18

10 Topol Jakub 06 Jeseniova 13,7 9 156 9 9,2 10

11 Dudek Václav 06 Jeseniova 13,5 6 179 1 8,9 5

12 Brenner Jakub 06 Jeseniova 16,1 19 130 19 11,2 19

13 Jan Hurdálek 06 Jižní Město 13,2 5 171 5 8,78 3

14 Bíža Jakub 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12,5 1 178 2 8,72 2

15 Zajíček Miroslav 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ 13,5 7 173 4 8,9 5

16 Pekárek Matěj 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ 13,7 9 162 7 8,9 5

17 Janík David 06 Človíček 15,0 15 145 13 10,0 15

18 Příhoda Štěpán 06 Olymp 13,8 11 145 13 9,1 9

19 Půhony Matyáš 06 Mazurská 12,9 2 153 10 9,3 12

20 Pečený František 06 Mazurská 13,1 3 174 3 8,71 1













Minipřípravka dívky '05











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl 50 m pořadí překážky pořadí skok pořadí

1 Agáta Nová 05 Sparta 9,3 17 18,9 41 151 22

3 Böhmová Lucie 05 AŠK Mazurská 8,9 11 13,9 15 152 21

4 Buriánková Michaela 05 Slavia 9,1 15 13,9 15 150 23

5 Carr Olivie 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ 9,7 26 14,0 17 154 18

6 Collinsová Veronika 05 Jeseniova 11,1 40 14,2 21 130 39

7 Čížkovská Pavla 05 Jeseniova 10,6 37 15,4 33 147 29

8 Čomorová Sofie 05 Jeseniova 10,0 31 14,5 26 136 36

9 Dolistová Viktorie 05 Jeseniova 8,58 3 13,0 1 169 6

10 Dolníčková Nikola 05 Olymp 8,7 5 13,4 6 156 15

11 Hajžmanová Barbora 05 Jeseniova 10,3 34 15,3 31 150 23

12 Honzíková Klára 05 Sparta 9,3 17 13,8 14 173 2

13 Hořáková Kája 05 Jeseniova 11,6 41 16,7 38 136 36

14 Hrášová Berenika 05 Sparta 9,5 23 13,5 7 154 18

16 Hrdinová Ester 05 Jeseniova 9,8 28 13,5 7 146 30

17 Jungwirthová Andrea 05 Jeseniova 9,9 29 13,0 1 156 15

18 Křížová Barbora 05 Sparta 8,57 4 13,3 5 164 11

20 Kubínková Laura 05 Sparta 9,0 14 14,9 30 138 35

21 Měřínská Aneta 05 Jeseniova 10,8 39 16,4 37 131 38

22 Motešická Aneta 05 AŠK Mazurská 9,4 20 19,1 42 168 7

23 Nováková Eliška 05 Jeseniova 10,4 35 15,7 35 141 32

24 Nováková Klára 05 Sparta 8,9 11 14,1 18 172 3

25 Oubrechtová Hana 05 Říčany 9,4 20 13,7 13 166 8

26 Oubrechtová Markéta 05 Říčany 9,1 15 13,5 7 160 13

27 Plochová Lucie 05 Jeseniova 8,3 2 14,1 18 165 10

28 Poborská Zdena 05 Jeseniova 8,1 1 13,1 3 155 17

29 Poláková Anna 05 Jeseniova 9,5 23 14,2 21 150 23

30 Poláková Anna 05 AŠK Mazurská 8,7 5 14,5 26 153 20

31 Pravdová Marie 05 Jeseniova 10,5 36 15,3 31 130 39

32 Reyttová Anna 05 AŠK Mazurská 9,7 26 14,8 28 170 5

33 Schneider Věra 05 Jeseniova 9,3 17 14,3 24 150 23

34 Šimková Karolína 05 AŠK Mazurská 8,9 11 13,5 7 163 12

35 Tátovská Tereza 05 Jeseniova 10,1 32 16,2 36 143 31

36 Veronika Ptáčková 05 Jižní Město 10,2 33 17,3 39 127 41

37 Veverková Dorota 05 Jeseniova 9,9 29 14,3 24 140 33

38 Voljanská Viktorie 05 Jeseniova 9,6 25 14,1 18 140 33

39 Žuffová Adriana 05 Sparta 9,4 20 14,2 21 150 23

41 Myšková Hana 05 Jeseniova 12,0 42 17,7 40 120 42

42 Borkovcová Barbora 05 Slavia 10,7 38 15,6 34 150 23

43 Berneiterová Tereza 05 Slavia 8,8 7 14,8 28 182 1

44 Charousková Jolana 05 Slavia 8,8 7 13,2 4 160 13

45 Balcerová Eliška 05 Slavia 8,8 7 13,5 7 171 4

46 Fibírová Josefína 05 Slavia 8,8 7 13,5 7 166 8













Minipřípravka chlapci '05











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl překážky pořadí skok pořadí 50 m pořadí

1 Auředník Jan 05 Jeseniova 12,2 8 170 8 8,9 9

2 Barva David 05 Jeseniova 14,5 27 190/170 2 9,1 11

3 Maivald Josef 05 Jeseniova 12,4 13 180 4 9,1 11

4 Bokondas Alain Oliver 05 Jeseniova 12,5 15 160 13 9,1 11

5 Sluka Jan 05 Jeseniova 11,41 2 180 4 8,3 3

6 Kolínský Jakub 05 Jeseniova 14,0 26 140 26 10,3 26

8 Macák Jan 05 Jeseniova 13,7 23 150 19 9,8 23

9 Rajchart David 05 Jeseniova 12,7 17 150 19 9,1 11

10 Laštovka Kristián 05 Jeseniova 13,0 20 150 19 9,6 20

11 Růžička Mikuláš 05 Jeseniova 12,2 8 150 19 9,4 17

12 Koukal Jáchym 05 Jeseniova 12,5 15 160 13 9,3 16

13 Pechar Filip 05 Jeseniova 12,9 19 150 19 9,7 21

14 Metelka Martin 05 Jeseniova 13,2 21 160 13 9,5 18

16 Sork Dominik 05 Sparta 12,3 11 140 26 8,9 9

17 Oudran Martin 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ 13,8 24 150 19 9,9 24

18 Lazar Jan 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12,7 17 160 13 9,7 21

20 Pyroutek Jiří 05 Aktis 12,4 13 160 13 9,5 18

21 Matějovič Adam 05 Aktis 13,8 24 170 8 10,2 25

23 Děvěr Lukáš 05 Mazurská 13,5 22 160 13 10,4 27

24 Mtkva Michal 05 Slavia 12,3 11 170 8 9,2 15

25 Polanský Ondřej 05 Jeseniova 12,1 5 190/160 3 8,2 2

26 Horák Matěj 05 Jeseniova 12,3 11 150 19 8,5 6

27 Bereda Ondřej 05 Slavia 11,7 4 200 1 8,3 5

28 Šejnost Kryštof 05 Slavia 11,4 1 180 4 8,14 1

29 Matějka Michal 05 Slavia 12,3 11 170 8 8,8 7

30 Procházka Jindřich 05 Slavia 11,46 3 180 4 8,31 4

31 Berhaj Adam 05 Slavia 12,2 8 170 8 8,8 7













Přípravka dívky '04











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl míč pořadí překážky pořadí dálka pořadí 60 m pořadí
1 Moutelíková Denisa 04 AŠK Mazurská 6,40 4 16,8 8 311 6 10,1 6
2 Pelikánová Klára 04 AŠK Mazurská 4,10 33 18,2 16 264 23 11,0 19
4 Hačecká Julie 04 AŠK Mazurská 4,80 21 17,8 12 284 13 10,9 18
5 Pečená Klára 04 AŠK Mazurská 5,95 10 16,9 10 278 19 10,4 10
7 Landová Barbora Anna 04 Jeseniova 4,60 28 17,4 11 281 14 10,6 15
8 Pančíková Veronika 04 Jeseniova 5,55 14 20,8 30 223 31 12,3 32
9 Polcarová Anita 04 Jeseniova 6,25 7 18,7 21 250 27 11,3 25
10 Zachovalová Eliška 04 Jeseniova 4,60 28 18,8 22 240 28 11,0 19
11 Danihelková Petra 04 Jeseniova 4,80 21 19,4 25 208 32 11,7 29
12 Bednářová Natálie 04 Jeseniova 4,27 32 18,6 20 280 16 10,5 13
13 Vorlová Elisa 04 Jeseniova 5,20 15 18,4 17 307 7 11,4 26
14 Malá Tereza 04 Jeseniova 5,18 16 18,4 17 290 10 11,7 29
15 Hnízdilová Vanesa 04 Jeseniova 4,67 27 19,7 29 280 16 10,7 16
16 Jenčová Tereza 04 Jeseniova 5,60 12 20,8 30 231 30 12,4 33
17 Hasprová Barbora 04 Jeseniova 4,80 21 18,1 14 290 10 11,2 24
18 Karolína Gáliková 04 Jižní Město 6,68 3 19,5 27 272 22 11,1 22
19 Neruda Adriana 04 Olymp 5,60 12 16,4 4 297 8 10,1 6
20 Příhodová Alžběta 04 Olymp 4,90 18 16,5 5 318 4 9,84 4
21 Šplechtnová Laura 04 Olymp 6,00 9 19,4 25 255 26 10,4 10
22 Škaloudová Sára 04 Olymp 4,78 24 20,8 30 263 24 11,4 26
23 Skalická Níkola 04 Slavia 4,78 24 17,8 12 274 21 10,8 17
25 Vaňková Barbora 04 Slavia 6,80 2 16,0 1 355 1 9,2 1
26 Polívková Libuše 04 Slavia 4,40 30 18,8 22 232 29 11,5 28
27 Pacáková Simona 04 Slavia 6,40 4 16,1 3 351 2 9,5 2
28 Ployharová Andrea 04 Slavia 4,70 26 16,5 5 281 14 10,4 10
29 Šimáčková Kateřina 04 Slavia 5,88 11 16,5 5 314 5 10,3 8
30 Florová Monika 04 Újezd 6,30 6 16,8 8 330 3 9,78 3
31 Vacková Lucie 04 Jeseniova 6,20 8 16,0 1 290 10 10,0 5
32 Šandová Sofie 04 Jeseniova 7,60 1 21,7 33 279 18 12,1 31
33 Vrzáková Zuzana 04 Jeseniova 5,10 17 18,5 19 293 9 10,5 13
34 Učíková Marie 04 Jeseniova 4,90 18 19,2 24 259 25 11,1 22
35 Konířová Kateřina 04 Sparta 4,90 18 18,1 14 277 20 10,3 8
36 Foltýnová Josefína 04 Jeseniova 4,30 31 19,5 27 196 33 11,0 19












Přípravka chlapci '04











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl dálka pořadí 50 m pořadí míč pořadí překážky pořadí
2 Hübsch Filip 04 Jeseniova 287 18 9,5 20 4,74 18 19,1 19
3 Smekal Lukáš 04 Jeseniova 314 11 8,6 14 5,54 13 18,0 11
4 Hlaváček Pavel 04 Jeseniova 310 12 8,3 8 5,6 12 18,4 14
5 Josef Metzner 04 Jižní Město 280 19 9,0 17 4,8 17 19,2 20
6 Jakub Metzner 04 Jižní Město 300 14 9,2 19 4,55 20 19,2 20
7 Jan Schnajberk 04 Jižní Město 261 21 8,1 5 5,7 10 16,7 6
8 Dan Nejedlý 04 Jižní Město 215 22 9,9 21 3,35 22 20,8 22
9 Jašek David 04 Mazurská 350 6 8,4 9 7,6 1 16,6 5
10 Maštalíř Adam 04 Mazurská 360 3 7,9 3 6,75 3 16 1
11 Berounský Jan 04 Mazurská 330 9 7,7 2 6,4 5 16 1
12 Matoška Jan 04 Říčany 354 5 8,4 9 4,6 19 16,9 8
13 Dědič David 04 Říčany 336 7 7,9 3 5,8 9 16,8 7
14 Ullsperger Jiří 04 Slavia 290 17 8,8 15 6,2 6 18,1 12
15 Červenka Daniel 04 Slavia 320 10 10,0 22 5,7 10 18,4 14
16 Vinš Kirill 04 Slavia 364 2 8,2 7 7,4 2 16,5 4
17 Šikýř Jan 04 Slavia 297 15 8,5 11 5,9 7 18,5 17
18 Vonda David 04 Slavia 263 20 8,5 11 5,0 15 18,2 13
19 Musil Josef 04 Slavia 365 1 7,6 1 6,6 4 17,2 9
20 Rokos Michal 04 Újezd 357 4 8,1 5 5,9 7 16 1
21 Sychrovský Tobíáš 04 Slavia 295 16 9,0 17 4,4 21 18,4 14
22 Myslivec Jakub 04 Slavia 332 8 8,5 11 5,0 15 17,6 10
23 Jeřábek Tomáš 04 Slavia 306 13 8,8 15 5,3 14 18,7 18












Přípravka dívky '03











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl míč pořadí překážky pořadí dálka pořadí 60 m pořadí
1 Suchá Kateřina 03 AŠK Mazurská 5,41 14 17,6 18 305 17 10,5 15
2 Kalátová Lucie 03 AŠK Mazurská 6,05 9 16,6 6 333 9 10,8 20
3 Hluchá Anežka 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 6,90 3 16,9 13 355/354 1 9,3 2
4 Šmídová Natálie 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5,20 16 17,7 19 329 11 10,1 11
6 Poborská Eliška 03 Jeseniova 6,50 5 16,2 4 335 8 9,3 2
7 Rosenbergová Aneta 03 Jeseniova 6,00 10 16,7 8 325 12 10,1 11
8 Bokondas Hannah Cathy 03 Jeseniova 6,10 8 17,8 20 288 21 10,7 18
9 Karbanová Dominika 03 Olymp 5,32 15 16,5 5 355/325 2 9,4 4
10 Valtrová Veronika 03 Olymp 8,12 1 15,9 1 310 16 9,1 1
11 Vlčková Michaela 03 Říčany 7,75 2 15,9 1 345 4 9,8 7
12 Novotná Aneta 03 Říčany 5,95 11 16,8 10 330 10 10,5 15
13 Buriánková Veronika 03 Slavia 6,20 7 16,1 3 347 3 9,4 4
14 Koukalová Eliška 03 Slavia 6,65 4 16,8 10 320 14 10,8 20
15 Tesařová Antonie 03 Slavia 5,10 18 16,8 10 341 6 9,9 8
17 Adéla Požárová 03 Sparta 5,10 18 17,2 16 316 15 10,0 9
18 Sofie Solarová 03 Sparta 5,20 16 17,2 16 301 19 10,5 15
19 Tereza Kuntošová 03 Sparta 5,10 18 16,9 13 336 7 10,0 9
20 Jessica Crowther 03 Sparta 5,60 12 16,9 13 300 20 10,7 18
21 Barbora Havelková 03 Sparta 5,45 13 20,3 22 258 22 11,3 22
22 Barbora Kopáčová 03 Sparta 4,60 22 18,0 21 305 17 10,3 14
24 Hliňáková Lucie 03 Jeseniova 6,40 6 16,6 6 323 13 9,7 6
25 Cachová Kristýna 03 Slavia 4,80 21 16,7 8 342 5 10,1 11












Přípravka chlapci '03











Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl dálka pořadí 60 m pořadí míč pořadí překážky pořadí
1 Dejdar Vojtěch 03 Jeseniova 334 8 10,4 16 6,20 8 16,3 4
2 Nýč Filip 03 Jeseniova 350/0 3 9,1 1 6,50 7 16,8 8
3 Weiser Šimon 03 Jeseniova 348 5 10,1 12 6,90 4 16,7 5
4 Karol David 03 Jeseniova 305 14 10,3 14 5,90 11 17,6 14
5 Jan Vlachynský 03 Jižní Město 290 15 10,0 10 5,40 13 17,1 9
6 Matěj Bednář 03 Jižní Město 349 4 9,3 2 4,50 18 15,7 1
7 Vilém Bednář 03 Jižní Město 275 18 11,3 20 4,15 20 18,7 18
8 Jisl David 03 Mazurská 325 9 9,9 9 6,00 10 16,2 3
9 Miřejovský Matěj 03 Mazurská 276 17 10,7 18 6,70 6 19,7 19
10 Gaura Daniel 03 Mazurská 350/295 2 9,7 7 6,80 5 17,2 10
11 Švihel Ondřej 03 Mazurská 345 6 10,3 14 5,20 14 16,7 5
12 Děvěr Martin 03 Mazurská 340 7 9,6 5 4,60 17 16,7 5
13 Piroh Marek 03 Slavia 368 1 9,5 4 8,00 1 16,1 2
15 Buriánek Jan 03 Slavia 275 18 10,2 13 5,60 12 17,5 12
16 Msallam Filip 03 Slavia 325 9 10,6 17 7,80 2 17,5 12
18 Samuel Říha 03 Sparta 320 11 9,4 3 5,00 15 17,4 11
19 Veitj Michal 03 Jeseniova 273 20 10,0 10 4,30 19 17,8 16
20 Halbich Adam 03 Jeseniova 310 12 9,8 8 5,00 15 17,7 15
21 O´Keefe John 03 Jeseniova 310 12 9,6 5 7,30 3 16,1 2
22 Dvořák Vašek 03 Jeseniova 278 16 11,0 19 6,15 9 18,4 17