3. veřejné závody PAS žactva





Datum konání: 23. 4. 2014


Místo konání: Praha


Pořadatel: Spartak Praha 4


Výsledky zpracoval: Petr Kašpar


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka: kamera:Tomáš Nakládal a Ondřej Kuptík







60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 23.4.2014) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ruda 990927 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.06
2 David Kalný 990428 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.12
3 David Dobáš 000530 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.44
4 Martin Vaněk 990408 Spartak Praha 4 08.44
5 Filip Kynych 990601 PSK Olymp Praha 08.63
6 Tomáš Hrdina 990601 Spartak Praha 4 09.13





Běh 2 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.6 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 07.98
2 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 08.26
3 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.29
4 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.97
5 Ondřej Šmaus 02 PSK Olymp Praha 09.92
6 Daniel Jungwirth 010803 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.22





Běh 3 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 07.80
2 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 08.39
3 Jan Šimák 011209 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.27
4 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.29
5 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 09.50





Běh 4 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kraus 020221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.94
2 William Poppy 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.07
3 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 09.12
4 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 09.82
5 Jan Kos 030511 Spartak Praha 4 10.43
6 Sebastián Máslo 021106 Spartak Praha 4 10.93





Běh 5 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 08.08
2 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 08.37
3 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 08.64
4 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 09.47
5 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.93
6 Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 10.36





Běh 6 (st, 23.4.2014)
Vítr: +1.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 08.98
2 Jakub Kotík 001228 Spartak Praha 4 09.03
3 Petr Charvát 031002 Spartak Praha 4 09.31
4 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.51
5 Jakub Hadač 020704 Spartak Praha 4 09.52
6 Jan Dobiáš 030303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.91





Běh 7 (st, 23.4.2014) Vítr: +2.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Buneš 000607 Spartak Praha 4 08.16
2 Filip Macháček 010830 Spartak Praha 4 08.52
3 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.27
4 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 09.38
5 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.50
6 Vít Tlustý 020128 AK Chotěšov 11.20





Běh 8 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.22
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 08.44
3 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 09.02
4 Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 09.15
5 Vít Polák 020118 Spartak Praha 4 09.48





Běh 9 (st, 23.4.2014)
Vítr: +1.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Paliczka 000218 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.22
2 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.28
3 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha 09.26
4 Adam Krejčí 020208 Spartak Praha 4 10.30
5 Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město 11.00





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.7 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.82
2 Adéla Chudomelová 025322 ASK Slavia Praha 08.88
3 Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha 09.41
4 Kristýna Holečková 025101 AK Chotěšov 09.90
5 Kateřina Krykorková 015619 Atletický školní klub Mazurská 10.66





Běh 2 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.8 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 08.38
2 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 08.75
3 Petra Uhlíková 005509 Spartak Praha 4 09.65
4 Anna Riedlová 015919 ASK Slavia Praha 10.21
5 Eliška Kučková 025113 Atletický školní klub Mazurská 10.41
6 Nikol Jiroušová 026107 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.33





Běh 3 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.4 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 08.38
2 Barbora Bělohlávková 005228 Atletický školní klub Mazurská 09.07
3 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 09.17
4 Anna Formánková 995914 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.38
5 Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.18
6 Michaela Hassmannová 025923 Spartak Praha 4 11.21





Běh 4 (st, 23.4.2014)
Vítr: +1.7 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.88
2 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 09.11
3 Jana Králová 995915 Atletický školní klub Mazurská 09.13
4 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 09.26
5 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.88
6 Soňa Barešová 015124 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.13





Běh 5 (st, 23.4.2014)
Vítr: +1.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Bíbová 015409 TJ Dukla Praha 09.30
2 Tina Prozrová 005420 Spartak Praha 4 09.52
3 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 09.63
4 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 09.69
5 Sára Ashby 025930 Spartak Praha 4 09.70
6 Anna Kyněrová 01 Spartak Praha 4 10.53





Běh 6 (st, 23.4.2014)
Vítr: +1.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.82
2 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 09.28
3 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 09.64
4 Jindřiška Jislová 016025 Atletický školní klub Mazurská 09.70
5 Tereza Šandová 015126 TJ Dukla Praha 09.79
6 Nikol Russová 03 Neregistrovaní 10.59





Běh 7 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.8 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Burgetová 006026 TJ Dukla Praha 08.70
2 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 09.33
3 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 09.70
4 Ema Kalivodová 025830 Spartak Praha 4 10.71
5 Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská 10.82





Běh 8 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.9 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.16
2 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 08.82
3 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.83
4 Petra Zenková 995713 Atletický školní klub Mazurská 09.29
5 Agáta Faitová 01 Spartak Praha 4 09.41
6 Viktorka Kobiánová 03 Spartak Praha 4 10.13





Běh 9 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 08.84
2 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.99
3 Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha 08.99
4 Natálie Soppé 015801 TJ Dukla Praha 09.17
5 Anna Marie Ortová 016025 Spartak Praha 4 09.95
6 Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 10.76





Běh 10 (st, 23.4.2014)
Vítr: +1.3 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Háčková 005315 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.49
2 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 08.89
3 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 09.18
4 Julie Bičišťová 005215 PSK Olymp Praha 09.20
5 Marie Skalická 005310 Spartak Praha 4 10.02
6 Andrea Dosdá 035721 Spartak Praha 4 10.87





Běh 11 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.8 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 08.74
2 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 09.87
3 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 10.08
4 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 10.09
5 Marie Starostová 015717 Spartak Praha 4 10.35
6 Sofie Bílková 026101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.16





Běh 12 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 08.65
2 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 09.10
3 Kamila Pitřincová 005405 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.40
4 Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 09.43
5 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 09.55
6 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.66





Běh 13 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 08.24
2 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha 08.54
3 Eliška Roučková 026007 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.27
4 Sára Michková 02 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.51
5 Barbora Obleserová 025516 AK Chotěšov 11.19





Běh 14 (st, 23.4.2014)
Vítr: -0.4 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 08.52
2 Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.58
3 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 10.02
4 Ema Starostová 03 Spartak Praha 4 10.50
5 Anastázie Marie Nováková 01 AK Chotěšov 10.85





Běh 15 (st, 23.4.2014)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 08.82
2 Šárka Soukupová 015406 TJ Dukla Praha 09.27
3 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 09.34
4 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 09.39
5 Tereza Kanoute 025329 Spartak Praha 4 10.07

Viktorka Kobiánová 035410 Spartak Praha 4 DNP





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.44
2 Jan Buneš 000607 Spartak Praha 4 43.56
3 Ondra Franěk 00 Spartak Praha 4 43.96
4 Lukáš Horáček 010206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.04
5 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 47.57
6 Petr Charvát 031002 Spartak Praha 4 55.17





Běh 2 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 45.33
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 46.37
3 Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 49.26
4 Michal Paliczka 000218 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.34
5 Jakub Kotík 001228 Spartak Praha 4 52.03
6 Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 60.59





Běh 3 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.80
2 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 42.21
3 Tomáš Bašta 991011 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.12
4 Vít Polák 020118 Spartak Praha 4 53.79
5 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 55.09
6 Adam Krejčí 020208 Spartak Praha 4 58.18





Běh 4 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 43.98
2 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.17
3 Tomáš Hrdina 990601 Spartak Praha 4 49.15
4 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 49.99
5 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 51.04
6 Jakub Hadač 020704 Spartak Praha 4 53.93





Běh 5 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 43.74
2 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha 48.55
3 Jan Grecký 000922 Spartak Praha 4 48.70
4 Kryštof Krejčí 001013 Spartak Praha 4 53.27
5 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 54.49
6 Jan Kos 030511 Spartak Praha 4 57.89





Běh 6 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Kunovjánek 990118 Spartak Praha 4 43.82
2 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 44.24
3 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 51.08
4 Jonáš Flemr 010407 Univerzitní sportovní klub Praha 56.63
5 Jakub Vít 020422 ASK Slavia Praha 57.52
6 Sebastián Máslo 021106 Spartak Praha 4 61.30





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.43
2 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 45.64
3 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha 45.69
4 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 49.70
5 Jana Králová 995915 Atletický školní klub Mazurská 50.25
6 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 50.38





Běh 2 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 47.35
2 Nicole Burgetová 006026 TJ Dukla Praha 48.77
3 Eliška Martínková 995220 SK ZŠ Jeseniova Praha 49.84
4 Alžběta Janovská 995513 Spartak Praha 4 53.53
5 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 53.70
6 Andrea Dosdá 035721 Spartak Praha 4 63.86





Běh 3 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Renata Dosdá 995621 Spartak Praha 4 48.47
2 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 49.76
3 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 50.10
4 Adéla Chudomelová 025322 ASK Slavia Praha 51.43
5 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 53.65
6 Anna Marie Ortová 016025 Spartak Praha 4 58.51





Běh 4 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 48.18
2 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 52.04
3 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 52.72
4 Šárka Humlová 01 SK DVOJKA Praha 55.70
5 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 56.24





Běh 5 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Šafářová 016018 Spartak Praha 4 52.18
2 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 53.79
3 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 55.75
4 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 56.67
5 Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská 64.06





Běh 6 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Houšková 01 ASK Slavia Praha 49.09
2 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 49.54
3 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 50.58
4 Petra Zenková 995713 Atletický školní klub Mazurská 51.45
5 Daniela Nečasová 015131 Spartak Praha 4 56.27





Běh 7 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 50.76
2 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 52.28
3 Šárka Soukupová 01 Atletický školní klub Mazurská 54.17
4 Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 56.87
5 Františka Sztogrýnová 035104 Spartak Praha 4 58.80
6 Klára Eliášová 035822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 63.17





Běh 8 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 48.40
2 Barbora Bělohlávková 005228 Atletický školní klub Mazurská 49.00
3 Melisa Albayrak 025105 SK DVOJKA Praha 50.61
4 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 53.80
5 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 57.38
6 Ema Kalivodová 025830 Spartak Praha 4 67.77





600 m - Ml. žáci








st, 23.4.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Boris Šťastný 010724 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:51.07
2 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 1:51.97
3 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 1:53.28
4 Jakub Dobiáš 030808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:08.97
5 Kristián Michal Kára 030722 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:14.13
6 Jonáš Flemr 010407 Univerzitní sportovní klub Praha 2:18.73
7 Tobias Groh 020428 Univerzitní sportovní klub Praha 2:26.34





600 m - Ml. žákyně








st, 23.4.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:55.65
2 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 1:56.05
3 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 1:58.28
4 Martina Šimánková 015508 Spartak Praha 4 2:00.23
5 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:01.83
6 Věra Gartnerova 02 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:08.92
7 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 2:12.57
8 Marie Starostová 015717 Spartak Praha 4 2:17.50
9 Ema Starostová 03 Spartak Praha 4 2:20.65
10 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 2:24.31
11 Anastázie Marie Nováková 01 AK Chotěšov 2:28.84
12 Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 2:35.97





1000 m - Žáci








st, 23.4.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof Vidim 001121 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:30.19





1000 m - Žákyně








st, 23.4.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 3:32.07
2 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:34.87
3 Jitka Ježková 005822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:36.17
4 Hana Navrátilová 996025 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:41.53
5 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 3:42.70
6 Patricie Paslerová 006219 Spartak Praha 4 4:01.77





4 x 60 m - Žáci








st, 23.4.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal, Kunovjánek, Prozr, Pavlica F.
Spartak Praha 4 30.57
2 Buneš, Vaněk, Hrdina, Kotík
Spartak Praha 4 34.14
3 Lazar, Šebek, Šlouf, Ornst
ATLETIKA HOSTIVAŘ 35.84
4 Kolář, Pavlica M., Macháček, Charvát
Spartak Praha 4 36.53
5 Polák, Hadač, Šmergl, Karabel
Spartak Praha 4 38.23
6 Šach, Kos, Blažek, Krejčí
Spartak Praha 4 39.16





4 x 60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šínová, Dufková, Eliášová, Šínová
Atletika Jižní Město 33.09
2 Bíbová, Semecká, Ottová, Kramcha
TJ Dukla Praha 34.68
3 Vojtěchová, Ťupová, Čižinská, Böhmová
Atletický školní klub Mazurská 34.68
4 Winterová, Kotková, Rabiňáková, Faitová
Spartak Praha 4 34.73
5 Dosdá A., Hymplová, Kanoute, Dosdá R.
Spartak Praha 4 39.46





Běh 2 (st, 23.4.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Starková, Burgetová, Řežábková, Čechová
TJ Dukla Praha 33.89
2 Kaletová, Šafářová, Šimánková, Žáková
Spartak Praha 4 35.47
3 Bartošová, Krykorková, Jislová, Kučková
Atletický školní klub Mazurská 38.32
4 Kodadová, Kyněrová, Nečasová, Šimůnková
Spartak Praha 4 39.74
5 Starostová E., Starostová M., Ortová, Ashby
Spartak Praha 4 40.13





Skok vysoký - Žáci








st, 23.4.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Vevera 990131 Atletický školní klub Mazurská 1.63
2 Martin Vaněk 990408 Spartak Praha 4 1.60
3 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 1.55
4 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 1.50
5 Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.35
6 Filip Kynych 990601 PSK Olymp Praha 1.25
7 Kryštof Krejčí 001013 Spartak Praha 4 1.25





Skok vysoký - Žákyně








st, 23.4.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 1.48
2 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 1.48
3 Kamila Pitřincová 005405 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.30
4 Renata Dosdá 995621 Spartak Praha 4 1.30
5 Alžběta Janovská 995513 Spartak Praha 4 1.20

Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha NM





Skok daleký - Ml. žáci








st, 23.4.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 4.85
2 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.59
3 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 4.26
4 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.04
5 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.82
6 Kristián Michal Kára 030722 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.76
7 Adam Krejčí 020208 Spartak Praha 4 3.66
8 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.56
9 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 3.49
10 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 3.44
11 Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 3.35
12 Jakub Vít 020422 ASK Slavia Praha 3.35
13 Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 3.32
14 Jakub Hadač 020704 Spartak Praha 4 3.30
15 Jan Dobiáš 030303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.19
16 Ondřej Šmaus 02 PSK Olymp Praha 3.18
17 Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město 2.96
18 Jan Kos 030511 Spartak Praha 4 2.88
19 Sebastián Máslo 021106 Spartak Praha 4 2.74

Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha NM





Skok daleký - Ml. žákyně








st, 23.4.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 5.23
2 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 4.59
3 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 4.39
4 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 4.30
5 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 4.16
6 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 4.15
7 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 4.08
8 Melisa Albayrak 025105 SK DVOJKA Praha 4.02
9 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.96
10 Natálie Soppé 015801 TJ Dukla Praha 3.95
11 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 3.92
12 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.91
13= Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 3.84
13= Agáta Faitová 015820 Spartak Praha 4 3.84
15 Tereza Šandová 015126 TJ Dukla Praha 3.76
16 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 3.75
17 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 3.74
18 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 3.71
19 Tereza Bíbová 015409 TJ Dukla Praha 3.70
20 Františka Sztogrýnová 035104 Spartak Praha 4 3.66
21 Šárka Humlová 01 SK DVOJKA Praha 3.63
22 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.55
23 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 3.50
24 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 3.49
25= Anna Riedlová 015919 ASK Slavia Praha 3.44
25= Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 3.44
25= Michaela Vlčková 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3.44
28 Věra Gartnerova 02 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3.43
29= Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 3.38
29= Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.38
31= Linda Sněhotová 035821 Spartak Praha 4 3.28
31= Sára Michková 02 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3.28
33 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.22
34 Veronika Růžičková 025708 ASK Slavia Praha 3.17
35= Eliška Roučková 026007 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.04
35= Klára Eliášová 035822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.04
37 Emma Doubková 015130 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2.71
38 Michaela Hassmannová 025923 Spartak Praha 4 2.64





Hod diskem 0,75kg - Žákyně








st, 23.4.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 18.04
2 Petra Uhlíková 005509 Spartak Praha 4 14.91





Hod diskem 1kg - Žáci








st, 23.4.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof Kozač 990929 SK ZŠ Jeseniova Praha 36.58
2 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 36.19
3 Dominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova Praha 31.78
4 Milan Gondek 000531 SK ZŠ Jeseniova Praha 30.98
5 Matěj Vevera 990131 Atletický školní klub Mazurská 28.88
6 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 28.70
7 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.27
8 Tomáš Jirsa 990508 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.98
9 William Poppy 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ 13.63
10 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 09.92

Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha NM





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci








st, 23.4.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 58.88
2 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 54.47
3 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.86
4 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 44.59
5 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 43.16
6 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 43.07
7 Filip Macháček 010830 Spartak Praha 4 43.03
8 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 40.04
9 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 29.01
10 Vít Tlustý 020128 AK Chotěšov 28.39
11 Petr Charvát 031002 Spartak Praha 4 28.30
12 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 27.21
13 Vít Polák 020118 Spartak Praha 4 23.19





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně








st, 23.4.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 45.16
2 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 43.42
3 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 42.08
4 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 41.15
5 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 40.54
6 Jindřiška Jislová 016025 Atletický školní klub Mazurská 38.20
7 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 36.12
8 Tereza Šafářová 016018 Spartak Praha 4 35.98
9 Michaela Vlčková 03 T.J. Sokol Říčany a Radošovice 34.52
10 Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 33.56
11 Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha 33.16
12 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 33.12
13 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 32.47
14 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 32.10
15 Soňa Barešová 015124 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 30.59
16 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 29.93
17 Veronika Růžičková 025708 ASK Slavia Praha 29.14
18 Emma Doubková 015130 ATLETIKA HOSTIVAŘ 28.70
19 Martina Šimánková 015508 Spartak Praha 4 28.64
20 Eliška Kučková 025113 Atletický školní klub Mazurská 28.23
21 Sára Ashby 025930 Spartak Praha 4 27.73
22 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 25.66
23 Viktorka Kobiánová 035410 Spartak Praha 4 25.08
24 Eliška Roučková 026007 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.65
25 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 23.08
26 Kristýna Holečková 025101 AK Chotěšov 22.48
27 Andrea Dosdá 035721 Spartak Praha 4 22.45
28 Linda Sněhotová 035821 Spartak Praha 4 22.37
29 Tereza Kanoute 025329 Spartak Praha 4 22.01
30 Barbora Obleserová 025516 AK Chotěšov 19.84
31 Daniela Nečasová 015131 Spartak Praha 4 19.25
32 Sofie Bílková 026101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 18.68
33 Kateřina Krykorková 015619 Atletický školní klub Mazurská 16.67
34 Anna Kyněrová 01 Spartak Praha 4 12.83