ADIDAS
Pražský běžecký pohár mládeže 2014






2.kolo
Datum: 26.3.2014


Místo: Památník na Vítkově

Ředitel: Milan Gála

Hlavní rozhodčí: Tomáš Hrabě

Startér: Mgr. Tomáš Korbel

Pořádající klub: SK ZŠ Jeseniova







2. kolo - mladší žákyně
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 282 Málková Anna 2001 SK ZŠ Jeseniova 4:04,6
2 270 Tomanová Kateřina 2001 SK Kotlářka Praha 4:06,5
3 332 Placatková Tereza 2004 SK Sporting Příbram 4:06,6
4 330 Líbalová Tereza 2001 SK Aktis Praha 4:27,2
5 313 Houšková Tereza 2001 ASK Slavia Praha 4:29,6
6 305 Dvorská Kateřina 2001 TJ Stodůlky Praha 4:34,3
7 344 Štancolová Nikola 2001 USK Praha 4:35,5
8 310 Štoglová Karolína 2002 TJ Stodůlky Praha 4:38,2
9 315 Dufková Linda 2001 Spartak Praha 4 4:38,8
10 260 Landsmannová Eliška 2003 Atletika Jižní Město 4:39,5
11 263 Šínová Tereza Elena 2001 Atletika Jižní Město 4:39,9
12 338 Šafková Sofie 2001 ASK Slavia Praha 4:40,6
13 236 Nováková Anna ¨2001 ASK Slavia Praha 4:40,9
14 280 Křesťanová Michaela 2001 SK ZŠ Jeseniova 4:42,7
15 238 Polanecká Barbora 2002 ASK Slavia Praha 4:43,3
16 290 Špronglová Aneta 2001 SK ZŠ Jeseniova 4:44,9
17 276 Cerhová Petra 2002 SK ZŠ Jeseniova 4:47,6
18 314 Dufková Iveta 2001 Spartak Praha 4 4:48,0
19 246 Věchtová Adéla 2001 ASK Slavia Praha 4:49,8
20 245 Šimáčková Barbora 2001 ASK Slavia Praha 4:50,8
21 279 Kheilová Andrea 2002 SK ZŠ Jeseniova 4:51,1
22 287 Ružičová Daniela 2002 SK ZŠ Jeseniova 4:51,5
23 284 Mitrovská Adéla 2001 SK ZŠ Jeseniova 4:51,8
24 249 Bartošová Veronika 2002 AŠK Mazurská 4:52,3
25 205 Červinková Ester 2002 A.C.Sparta Praha 4:52,5
26 296 Vyskočilová Eliška 2001 SK ZŠ Jeseniova 4:53,3
27 239 Polívková Ema 2001 ASK Slavia Praha 4:53,7
28 316 Eliášová Kateřina 2001 Spartak Praha 4 4:54,0
29 345 Šídlová Klára 2002 USK Praha 4:54,4
30 275 Bláhová Klára 2001 SK ZŠ Jeseniova 4:55,8
31 228 Honzáková Kateřina 2002 ASK Slavia Praha 4:56,2
32 240 Procházková Lucie 2002 ASK Slavia Praha 4:56,6
33 227 Hájková Anita 2002 ASK Slavia Praha 4:57,2
34 264 Vaňhová Tereza 2001 Atletika Jižní Město 4:57,5
35 257 Ťupová Magdaléna 2001 AŠK Mazurská 5:00,2
36 340 Pašková Monika 2002 SK Aktis Praha 5:00,6
37 306 Kubištová Kateřina 2002 TJ Stodůlky Praha 5:01,2
38 269 Nollová Petra 2001 SK Kotlářka Praha 5:02,2
39 337 Smejkalová Natálie 2001 ASK Slavia Praha 5:03,5
40 278 Dušková Valentýna 2001 SK ZŠ Jeseniova 5:03,9
41 243 Šikýřová Barbora ¨2001 ASK Slavia Praha 5:04,8
42 207 Dvořáková Natálie 2002 A.C.Sparta Praha 5:05,8
43 292 Urbánková Růžena 2002 SK ZŠ Jeseniova 5:06,7
44 256 Nováková Lenka 2002 AŠK Mazurská 5:06,9
45 266 Ambrožová Adéla 2002 SK Kotlářka Praha 5:07,5
46 267 Ambrožová Aneta 2002 SK Kotlářka Praha 5:07,9
47 322 Šimlová Nikola 2002 SK Aktis Praha 5:08,8
48 201 Beranová Eva 2002 A.C.Sparta Praha 5:10,8
49 309 Slabá Barbora 2002 TJ Stodůlky Praha 5:10,9
50 202 Bláhová Magdaléna 2002 A.C.Sparta Praha 5:11,1
51 209 Havelková Matylda 2001 A.C.Sparta Praha 5:12,7
52 262 Šínová Adéla Nela 2001 Atletika Jižní Město 5:13,7
53 250 Králová Alena 2002 AŠK Mazurská 5:13,8
54 286 Petrecká Michaela 2001 SK ZŠ Jeseniova 5:15,0
55 343 Horáková Adéla 2001 USK Praha 5:15,3
56 241 Riedlová Anna 2001 ASK Slavia Praha 5:16,6
57 341 Jahodová Kateřina 2002 SK Aktis Praha 5:17,1
58 225 Doubravová Michaela 2002 ASK Slavia Praha 5:18,6
59 333 Damašková Eliška 2001 SK Aktis Praha 5:18,7
60 242 Růžičková Veronika 2002 ASK Slavia Praha 5:19,1
61 303 Barnoky Emma 2001 TJ Stodůlky Praha 5:19,3
62 307 Kulhánková Markéta 2001 TJ Stodůlky Praha 5:19,6
63 220 Solárová Sofie 2003 A.C.Sparta Praha 5:20,0
64 339 Suchomelová Anna 2002 SK Aktis Praha 5:21,4
65 320 Kramolišová Makéta 2001 SK Aktis Praha 5:21,5
66 255 Mravčíková Magdaléna 2001 AŠK Mazurská 5:22,4
67 301 Michálková Alena 2002 SK ZŠ Jeseniova 5:23,6
68 273 Auředníková Barbora 2001 SK ZŠ Jeseniova 5:24,8
69 285 Peterková Karolína 2002 SK ZŠ Jeseniova 5:25,2
70 302 Šestáková Iveta 2001 SK ZŠ Jeseniova 5:25,6
71 232 Lexová Markéta 2002 ASK Slavia Praha 5:25,8
72 283 Matoušková Tereza 2001 SK ZŠ Jeseniova 5:26,1
73 231 Kučerová Veronika 2002 ASK Slavia Praha 5:26,4
74 312 Janotová Veronika 2002 Atletika Jižní Město 5:27,8
75 271 Zimová Lucie 2001 SK Kotlářka Praha 5:28,1
76 210 Havlinová Nikola 2003 A.C.Sparta Praha 5:28,6
77 298 Vyšatová Šárka 2002 SK ZŠ Jeseniova 5:30,1
78 348 Ešnerová Karolína 2003 Sparta Praha 5:30,2
79 229 Hrudková Tereza 2001 ASK Slavia Praha 5:31,4
80 281 Kubešová Pavlína 2002 SK ZŠ Jeseniova 5:32,6
81 235 Mikynová Anna 2002 ASK Slavia Praha 5:35,5
82 291 Tenglerová Valentina 2001 SK ZŠ Jeseniova 5:36,7
83 347 Tomášková Anita 2002 USK Praha 5:37,8
84 295 Vokrouhlíková Kateřina 2001 SK ZŠ Jeseniova 5:38,6
85 294 Vokrouhlíková Anna 2001 SK ZŠ Jeseniova 5:39,6
86 215 Novotná Kateřina 2001 A.C.Sparta Praha 5:40,2
87 308 Martinčíková Barbora 2001 TJ Stodůlky Praha 5:43,2
88 346 Krejčí Eliška 2002 USK Praha 5:43,4
89 216 Požárová Adéla 2003 A.C.Sparta Praha 5:45,9
90 204 Crowther Jessica 2003 A.C.Sparta Praha 5:46,6
91 226 Draslarová Barbora 2002 ASK Slavia Praha 5:48,7
92 297 Cíkánová Vedula 2002 SK ZŠ Jeseniova 5:49,2
93 299 Tseperdyuk Iryna 2002 SK ZŠ Jeseniova 6:02,4
94 323 Nedvědová Tereza 2003 SK Aktis Praha 6:02,7
95 327 Tvrdíková Kateřina 2003 SK Aktis Praha 6:02,9
96 336 Matuščáková Mirka 2001 ASK Slavia Praha 6:03,6
97 277 Domanská Anna 2001 SK ZŠ Jeseniova 6:03,9
98 335 Stolínová Karolína 2001 TJ Stodůlky Praha 6:05,5
99 334 Cisařová Eliška 2002 TJ Stodůlky Praha 6:07,7
100 230 Hypšová Barbora 2002 ASK Slavia Praha 6:09,1
101 254 Kučková Eliška 2002 AŠK Mazurská 6:10,3
102 221 Šomanová Natálie 2002 A.C.Sparta Praha 6:13,6
103 214 Jelínková Daniela 2003 A.C.Sparta Praha 6:15,7
104 272 Žižková Andrea 2003 SK Kotlářka Praha 6:17,2
105 206 Danišová Anna 2002 A.C.Sparta Praha 6:22,3

208 Ešnerová Karolína 2003 A.C.Sparta Praha

217 Ratimcová Hana 2001 A.C.Sparta Praha

233 Lukešová Barbora 2001 ASK Slavia Praha

248 Volfová Kateřina 2001 ASK Slavia Praha

261 Platilová Andrea 2001 Atletika Jižní Město

268 Hedlová Kateřina 2003 SK Kotlářka Praha

288 Soukupová Karolína 2002 SK ZŠ Jeseniova

289 Šafránková Anna 2002 SK ZŠ Jeseniova

311 Typltová Martina 2001 Atletika Jižní Město

328 Lejsková Tereza 2001 SK ZŠ Jeseniova

329 Sagydak Viktoria 2002 SK ZŠ Jeseniova

342 Bučková Eliška 2001 SK Aktis Praha






2. kolo - mladší žáci
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 254 Šťastný Boris 2001 SK ZŠ Jeseniova 4:06,2
2 249 Málek Vít 2001 SK ZŠ Jeseniova 4:10,0
3 234 Horejš Ondřej 2001 Atletika Jižní Město 4:17,6
4 275 Dudra Ján Pavel 2001 ASK Slavia Praha 4:19,4
5 220 Jabůrek Ondřej 2001 AŠK Mazurská 4:20,0
6 264 Pichl Ladislav 2001 TJ Stodůlky Praha 4:22,3
7 245 Toman Jan 2002 SK Kotlářka Praha 4:22,7
8 261 Lebl Jan 2001 TJ Stodůlky Praha 4:23,3
9 274 Štěpánek Filip 2001 USK Praha 4:24,4
10 263 Moucha Robert 2001 TJ Stodůlky Praha 4:27,5
11 230 Švihel Jakub 2001 AŠK Mazurská 4:29,2
12 214 Vojta Šimon 2002 A.C.Sparta Praha 4:34,7
13 268 Prchal Lukáš 2002 TJ Stodůlky Praha 4:35,4
14 250 Mudraninec Vojtěch 2001 SK ZŠ Jeseniova 4:36,6
15 207 Říha Samuel 2003 A.C.Sparta Praha 4:40,0
16 259 Fišer František 2001 TJ Stodůlky Praha 4:40,4
17 208 Schubert Eduard 2002 A.C.Sparta Praha 4:41,7
18 242 Jedlička Lukáš 2001 SK Kotlářka Praha 4:44,9
19 276 Haspra Jakub 2002 SK ZŠ Jeseniova 4:45,3
20 241 Hála Lukáš 2002 SK Kotlářka Praha 4:45,9
21 240 Frk Lukáš 2002 SK Kotlářka Praha 4:46,2
22 258 Berka Tomáš 2001 TJ Stodůlky Praha 4:46,6
23 206 Lukavský Matyáš 2002 A.C.Sparta Praha 4:47,5
24 251 Prošek Tomáš 2002 SK ZŠ Jeseniova 4:48,3
25 262 Merta Hynek 2001 TJ Stodůlky Praha 4:49,5
26 265 Šanc Filip 2001 TJ Stodůlky Praha 4:53,6
27 270 Balík Eda 2001 SK Aktis Praha 4:57,0
28 273 Stezka Jakub 2001 USK Praha 4:59,6
29 210 Veselý Daniel 2003 A.C.Sparta Praha 5:03,0
30 248 Jočič Tomislav 2002 SK ZŠ Jeseniova 5:04,0
31 253 Ščepán Jan 2001 SK ZŠ Jeseniova 5:05,4
32 271 Uzsak Marek 2001 USK Praha 5:06,5
33 272 Flemr Jonáš 2001 USK Praha 5:06,8
34 222 Lachman David 2001 AŠK Mazurská 5:07,3
35 247 Chalupa Petr 2002 SK ZŠ Jeseniova 5:08,8
36 203 Kočí Jiří 2003 A.C.Sparta Praha 5:10,8
37 244 Škrabák Leon 2002 SK Kotlářka Praha 5:12,3
38 201 Churáček Radek 2003 A.C.Sparta Praha 5:13,1
39 227 Pernica Jiří 2001 AŠK Mazurská 5:17,2
40 269 Špaček Michal 2002 TJ Stodůlky Praha 5:18,7
41 257 Valo Jakub 2003 SK Aktis Praha 5:20,8
42 243 Kindrat Adam 2003 SK Kotlářka Praha 5:22,5
43 217 Rašek Eduard 2002 ASK Slavia Praha 5:23,8
44 267 Bulov Daniel 2001 TJ Stodůlky Praha 5:41,2
45 221 Kohout Josef 2002 AŠK Mazurská 5:41,9
46 260 Kulhánek Michal 2001 TJ Stodůlky Praha 5:50,9
47 205 Kostka Marin 2003 A.C.Sparta Praha 6:01,3
48 235 Kutina Adam 2002 Atletika Jižní Město 6:07,9

236 Mostecký Jakub 2002 Atletika Jižní Město

237 Valenta Petr 2001 Atletika Jižní Město

238 Vejlupek Vojtěch 2002 Atletika Jižní Město

239 Vlachynský Jan 2003 Atletika Jižní Město






2. kolo - starší žákyně
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 408 Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram 5:53,7
2 409 Novotná Veronika 2000 SK Sporting Příbram 6:22,0
3 435 Jehličková Adéla 1999 USK Praha 6:27,5
4 407 Patočková Barbora 1999 TJ Stodůlky 6:35,3
5 437 Jehličková Barbora 1999 USK Praha 6:36,2
6 402 Petrásková Veronika 2000 USK Praha 6:48,3
7 401 Maštalířová Ema 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:48,5
8 410 Březinová Tereza 2000 A.C.Sparta Praha 6:50,9
9 432 Turnerová Nicoleta 1999 SK ZŠ Jeseniova 6:51,5
10 426 Cikánová Andrea 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:51,8
11 422 Slámová Denisa 2000 SK Aktis Praha 6:53,6
12 403 Dentschová Kateřina 2000 ASK Slavia 6:57,6
13 415 Bursová Kateřina 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:58,1
14 438 Kvasničková Viktorie 1999 SK ZŠ Jeseniova 7:01,5
15 420 Holasová Anna 1999 ASK Slavia 7:06,8
16 416 Weiserová Klára 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:08,8
17 417 Kotěšovcová Pavla 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:11,2
18 429 Křížová Karolína 1999 ASK Slavia 7:13,1
19 414 Marešová Veronika 2000 ASK Slavia 7:18,3
20 428 Martínková Eliška 1999 SK ZŠ Jeseniova 7:19,2
21 431 Háčková Lucie 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:21,4
22 433 Tomášková Adéla 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:29,3
23 413 Sovová Natálie 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:33,2
24 425 Denisová Alina 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:33,4
25 423 Tiplicová Natálie 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:37,9
26 434 Topolová Nikola 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:53,9
27 405 Pistorová Michaela 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:56,0
28 427 Karolová Eliška 2000 SK ZŠ Jeseniova 8:03,8
29 404 Dundáčková Eliška 2000 SK ZŠ Jeseniova 8:04,3
30 412 Šimonová Laura 2000 A.C.Sparta Praha 8:05,1
31 430 Oravová Natálie 2000 ASK Slavia 8:06,6
32 421 Nagyová Nikola 1999 ASK Slavia 8:13,5
33 406 Císařová Kateřina 2000 SK ZŠ Jeseniova 10:10,1






1. kolo - starší žáci
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 403 Prunar Jakub 1999 USK Praha 5:39,7
2 406 Boudník Michal 1999 PSK Olymp Praha 5:45,8
3 429 Janeček Jan 1999 SK ZŠ Jeseniova 5:47,8
4 437 Dvořák Martin 1999 SK ZŠ Jeseniova 5:48,7
5 440 Dvořák Martin 1999 ASK Slavia 5:52,9
6 411 Valo Mikuláš 2000 SK Aktis Praha 6:00,0
7 427 Jaroš Daniel 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:03,1
8 441 Merta Vilém 2000 TJ Stodůlky 6:15,0
9 404 Mach Marek 1999 USK Praha 6:15,8
10 412 Maček Michal 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:16,1
11 402 Kvapil Lukáš 1999 USK Praha 6:18,9
12 439 Mráček Jakub 1999 SK ZŠ Jeseniova 6:26,6
13 430 Kalný David 1999 SK ZŠ Jeseniova 6:27,9
14 414 Fulyarov Ivan 1999 SK ZŠ Jeseniova 6:28,4
15 416 Dufek Dominik 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:29,4
16 424 Pavinger Matěj 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:30,3
17 409 Gründler Richard 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:34,5
18 431 Kozač Kryštof 1999 SK ZŠ Jeseniova 6:37,5
19 417 Seidl Patrik 1999 SK ZŠ Jeseniova 6:40,4
20 401 Nebor Michal 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:52,6
21 415 Gondek Milan 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:57,0
22 423 Womg Sean 1999 SK ZŠ Jeseniova 6:58,2
23 407 Babica Roman 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:59,4
24 408 Skuhrovec Adam 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:00,3
25 436 Vácha Benjamin 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:04,4
26 425 Zavřel Ivan 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:06,8
27 422 Tuček onrřej 1999 SK ZŠ Jeseniova 7:07,3
28 410 Sedláček Ondřej 1999 Sparta Praha 7:12,2
29 438 Hruška David 1999 SK ZŠ Jeseniova 7:21,8
30 433 Kobián Kryštof 1999 SK ZŠ Jeseniova 7:28,7
31 432 Vyroubal Jan 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:59,5
32 434 Kubice Adam 1999 SK ZŠ Jeseniova 7:59,9
33 405 Raus Matouš 2000 SK ZŠ Jeseniova 8:33,3






2. kolo - dorostenky
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 529 Chvalovská Lea 1998 SK Kotlářka Praha 6:53,2
2 525 Prozrová Jana 1997 Spartak Praha 4 6:57,3
3 530 Caisová Helena 1998 SK ZŠ Jeseniova 7:03,8
4 526 Hrušková Barbora 1997 AŠK Mazurská 7:22,2
5 524 Feixová Johana 1998 SK ZŠ Jeseniova 7:22,6
6 522 Bučková Anna 1997 SK Aktis Praha 7:23,5
7 531 Klečková Tereza 1998 SK ZŠ Jeseniova 7:54,0
8 501 Králová Kateřina 1997 SK Aktis Praha 8:15,2






JUN 527 Marková Monika 1996 AŠK Mazurská 6:42,7






2. kolo - dorostenci
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 540 Svěchota Lukáš 1997 Spartak Praha 4 9:29,0
2 539 Obhlídal Vojtěch 1997 SK Kotlářka Praha 9:36,3
3 529 Hanuš Petr 1998 SK Kotlářka Praha 9:45,8
4 538 Stewart Geron 1998 Spartak Praha 4 9:49,7
5 541 Jareš Jan 1998 ASK Slavia 10:16,4
6 523 Vich Damián 1998 SK ZŠ Jeseniova 10:33,5
7 528 Sůva Filip 1998 SK ZŠ Jeseniova 10:56,7
8 531 Štogl Ondřej 1998 TJ Stodůlky 12:26,9
9 530 Šimek David 1997 SK ZŠ Jeseniova 12:30,1
10 524 Račko Martin 1998 SK ZŠ Jeseniova 13:21,8
11 520 Počta Dominik 1997 SK ZŠ Jeseniova 13:24,1
12 521 Špaček Petr 1998 SK ZŠ Jeseniova 13:24,9
13 527 Zettl Filip 1998 SK ZŠ Jeseniova 13:43,5






Přípravka dívky
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 501 Tesařová Antonie 2003 ASK Slavia 1:46,1
2 507 Hřebíčková Eva 2003 TJ SokolKrál. Vinohrady 1:46,9
4 504 Skalická Markéta 2003 ASK Slavia 1:51,2
5 503 Čepelová Adéla 2003 ASK Slavia 1:52,4
6 520 Tvrdková Adéla 2003 ASK Slavia 1:55,1
7 505 Hliňáková Lucie 2003 SK ZŠ Jeseniova 1:56,4
8 506 Königsmarková Justýna 2003 SK ZŠ Jeseniova 1:58,3
9 512 Voříšková Anna 2003 SK ZŠ Jeseniova 1:59,1
10 502 Svobodová Adéla 2004 Sparta Praha 2:02,3
11 514 Vaňková Barbora 2004 ASK Slavia 2:03,6
11 519 Bischofová Rozálie 2003 SK ZŠ Jeseniova 2:07,8
12 510 Růžičková Anna 2004 ASK Slavia 2:13,1
13 508 Valentová Karolína 2004 ASK Slavia 2:15,3
14 509 Felcmanová Aneta 2003 ASK Slavia 2:16,2
15 513 Nováková Eliška 2003 SK ZŠ Jeseniova 2:17,8
16 518 Bláhová Adéla 2004 SK ZŠ Jeseniova 2:20,2
17 515 Zachová Eliška 2004 SK ZŠ Jeseniova 2:21,3






Přípravka hoši
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 515 Kozina Stěpán 2003 SK Aktis 1:45,5
2 513 Řeháček Matěj 2003 ASK Slavia 1:49,2
3 519 Šťastný Zoran 2003 SK ZŠ Jeseniova 1:51,6
4 506 Halbich Adam 2003 SK ZŠ Jeseniova 1:55,7
5 507 Koller Pavel 2003 SK ZŠ Jeseniova 1:56,6
6 516 Kreidl Tomáš 2003 AK Aktis 1:57,1
7 511 Červenka Daniel 2004 ASK Slavia 1:57,6
8 518 Hübsch Filip 2004 SK ZŠ Jeseniova 2:02,1
9 510 Hlaváček Pavel 2004 SK ZŠ Jeseniova 2:03,6
10 508 Dejdar Vojtěch 2003 SK ZŠ Jeseniova 2:04,1
11 505 Weiser Šimon 2003 SK ZŠ Jeseniova 2:06,7
12 509 Karol David 2003 SK ZŠ Jeseniova 2:08,5
13 502 Biegel Benjamin 2004 SPAPR 2:09,1
14 503 Kojan Jakub 2003 SK ZŠ Jeseniova 2:09,4
15 512 Šikýř Jan 2004 ASK Slavia 2:10,3