Veřejné závody přípravek





Datum konání: 13. 3. 2014


Místo konání: Praha


Pořadatel: PSK Olymp Praha


Výsledky zpracoval:



Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha 09.59
2 Jakub Kakaščík 03 PSK Olymp Praha 10.23
3 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 10.33
4 Patrik Najman 03 Ask Slavia Praha 10.47
5 Matěj Muzikant 04 A. C. Sparta Praha 10.62
7 Adam Polášek 04 PSK Olymp Praha 11.24
8 Adam Potužník 03 TJ Dukla Praha 11.29





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.44
2 Matěj Bednář 03 Atletika Jižní Město 09.83
3 Pavel Krýda 03 ZŠ Filosofská 09.97
4 Adam Jelínek 04 TJ Dukla Praha 10.42
5 Přemysl Vrána 04 ZŠ Filosofská 10.49
6 Matěj Lípa 03 ZŠ Filosofská 10.57
7 Ondřej Malý 04 ASK Slavia Praha 10.87
8 Vojtěch Poledník 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.89





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Jiří Kočí 03 A. C. Sparta Praha 10.01
1= Martin Kostka 03 A. C. Sparta Praha 10.01
3 Johan Višňa 04 SC Radotín Praha 10.47
4 Jan Müller 04 ZŠ Filosofská 10.63
6 David Bičiště 04 TJ Dukla Praha 10.70
7 Štěpán Pavlas 04 TJ Dukla Praha 10.81
8 Vilém Bednář 03 Atletika Jižní Město 11.82





Běh 4 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Čihák 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.90
2 Jakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha 10.36
3 Richard Hrádocký 04 TJ Dukla Praha 10.43
4 Lukáš Smekal 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.68
5 Matěj Pražan 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.71
6 David Vondra 04 ASK Slavia Praha 11.08
7 Tobiáš Sychrovský 04 ASK Slavia Praha 11.34
8 Michal Šabata 04 TJ Dukla Praha 11.47





Běh 5 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Rada 03 SK Kotlářka Praha 09.41
2 Šimon Weiser 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.97
3 Pavel Koller 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.21
4 Filip David 03 ASK Slavia Praha 10.65
5 Pavel Hlaváček 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.74
6= Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha 10.98
6= Jan Šikýř 04 ASK Slavia Praha 10.98
8 David Karol 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.02





Běh 6 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Nýč 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.07
2 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 10.25
3 Vojtěch Dejdar 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.29
4 Matěj Hruška 04 ASK Slavia Praha 10.42
5 Filip Hübsch 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.38
6 Šimon Bláha 06 PSK Olymp Praha 11.56





Běh 7 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Mejčka 05 ASK Slavia Praha 10.74





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha 09.34
2 Ester Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 09.51
3 Lucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská 09.88
4 Zuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.13
5 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 10.18
6 Barbora Měšťanová 03 Atletický školní klub Mazurská 10.30
7 Aneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.55
8 Adéla Haasová 04 PSK Olymp Praha 11.14





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská 10.30
2 Barbora Kopáčová 03 A. C. Sparta Praha 10.32
3 Natálie Gabrielová 04 Atletický školní klub Mazurská 10.38
4 Klára Pečená 04 Atletický školní klub Mazurská 10.97
5 Laura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha 11.02
6 Marie Anna Benoni 04 Atletický školní klub Mazurská 11.31
7 Veronika Girsová 03 Atletický školní klub Mazurská 13.96





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 09.87
2 Adéla Longinová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.94
3 Sofie Solarová 03 A. C. Sparta Praha 10.20
4 Michaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha 10.40
5 Tereza Kuntošová 03 A. C. Sparta Praha 10.57
6 Jessica Crowther 03 A. C. Sparta Praha 10.59
7 Adéla Požárová 03 A. C. Sparta Praha 10.79
8 Hej Laura De 04 ASK Slavia Praha 11.02





Běh 4 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha 09.91
2 Pavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.20
3 Adéla Tvrdková 03 ASK Slavia Praha 10.23
4 Julie Kroupová 03 TJ Dukla Praha 10.64
5 Tereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha 11.01
6 Karolína Valentová 04 ASK Slavia Praha 11.06
7 Adéla Svobodová 04 A. C. Sparta Praha 11.52
8 Anna Růžičková 04 ASK Slavia Praha 11.61





Běh 5 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amálie Křížová 04 A. C. Sparta Praha 09.41
2 Ludmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.42
3 Pavla Štoudková 03 ASK Blansko 10.75
4 Anna Hrušková 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.08
5 Eliška Orálková 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.17
6 Eliška Vojtěchová 04 ZŠ Filosofská 11.75
7 Anna Moravcová 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.74
8 Tereza Slavíčková 04 ZŠ Filosofská 11.80





Běh 6 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula Plazzerová 03 SC Radotín Praha 09.37
2 Amálie Kratochvílová 04 SC Radotín Praha 10.47
3 Eliška Králová 04 Atletika Jižní Město 10.74
4 Adéla Kupková 04 ASK Slavia Praha 10.83
5 Nikola Klasická 04 ASK Slavia Praha 11.48
6 Eliška Zachovalová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.75
7 Michaela Poláčková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.77
8 Adéla Peluňková 04 ASK Slavia Praha 12.06





Běh 7 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Králová 04 SK Kotlářka Praha 10.06
2 Aneta Rosenbergová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.53
3 Zuzana Vrzáková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.69
4 Eva Lisová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.28
5 Evelína Stará 04 SK Kotlářka Praha 11.59
6 Andrea Süssemilchová 03 SK Kotlářka Praha 11.65
7 Anita Polcarová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.95
8 Kristýna Šťastná 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.76





Běh 8 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pardubská 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.50
2 Markéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 09.77
3 Daniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 10.09
4 Michaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha 10.15
5 Eliška Nováková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.04
6 Martina Machátová 03 SK Kotlářka Praha 11.17
7 Eva Koblišková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 11.21
8 Lucie Hliňáková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.84





Běh 9 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 09.51
2 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha 10.05
3 Hana Sojková 04 ASK Slavia Praha 10.33
4 Daniela Jelínková 03 A. C. Sparta Praha 10.48
5 Kateřina Šimáčková 04 ASK Slavia Praha 10.49
6 Patricie Boháčková 03 A. C. Sparta Praha 10.88
7 Valentina Ondřejovská 03 ASK Slavia Praha 11.21
8 Libuše Polívková 04 ASK Slavia Praha 11.61





Běh 10 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 03 Spartak Praha 4 09.51
2 Adéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha 09.78
3 Kristina Konopásková 04 TJ Dukla Praha 10.20
4 Karolína Vyšatová 04 ASK Slavia Praha 10.54
5 Nataša Schiestlová 04 TJ Dukla Praha 10.76
6 Karolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha 11.32
7 Barbora Korbelová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.82
8 Tereza Riedlová 04 ASK Slavia Praha 13.09





Běh 11 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Obrdová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.73
2 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 09.80
3 Karolína Šťastná 04 ZŠ Filosofská 09.91
4 Veronika Hanzlíková 03 ZŠ Filosofská 10.42
5 Adéla Trnková 04 ZŠ Filosofská 10.57
6 Kristýna Migová 04 ZŠ Filosofská 10.80
7 Nicol Voborská 04 ZŠ Filosofská 11.11
8 Elliška Koukalová 03 ASK Slavia Praha 11.16





Běh 12 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.37
2 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.62
3 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 10.48
4 Edita Vaculíková 03 TJ Dukla Praha 10.80
5 Eva Antošová 04 TJ Dukla Praha 10.96
6 Eva Caldrová 04 ZŠ Filosofská 11.01
7 Petra Dvořáková 03 ZŠ Filosofská 11.10
8 Karolína Ešherová 03 A. C. Sparta Praha 11.15





Běh 13 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 10.01





60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Ježek 07 TJ Klášterec n/O. 10.70
2 Ondřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha 12.06
3 Adam Hejna 07 ASK Slavia Praha 12.11
4 David Smeták 08 ASK Slavia Praha 12.31
5 Alexander Mráz 07 PSK Olymp Praha 12.35
6 Robert Poláček 08 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.03
7 Lukáš Hammer 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 13.08
8 Erik Hrádocký 08 TJ Sokol Liboc 13.71





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Polanecký 07 ASK Slavia Praha 11.69
3 Michael Muška 07 ASK Slavia Praha 12.04
4 Tim Zháňal 07 TJ Dukla Praha 12.96
5 Petr Beran 07 PSK Olymp Praha 13.34
6 Jiří Červenka 07 PSK Olymp Praha 13.44
7 Jakub Göpfert 08 ASK Slavia Praha 14.67

David Huf 07 ZŠ Filosofská DNF





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandr Malý 07 PSK Olymp Praha 11.00
2 Lukáš Kadlec 07 PSK Olymp Praha 12.42
3 Matěj Klouček 07 A. C. Sparta Praha 12.69
4 Jindřich Vaňous 07 PSK Olymp Praha 12.75
5 Filip Čepelák 08 SK ZŠ Jitřní Praha 12.84
6 Vojtěch Trojan 07 PSK Olymp Praha 13.09
7 Hynek Červenka 09 PSK Olymp Praha 13.84
8 Adam Janský 07 PSK Olymp Praha 13.86





60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Šulfiarský 05 TJ Sokol Horní Počernice 10.38
2 Martin Kopenec 05 ASK Slavia Praha 10.66
3 Jakub Greger 05 A. C. Sparta Praha 10.89
4 Štěpán Příhoda 06 PSK Olymp Praha 10.92
5 František Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská 11.13

Jiří Mičke 05 ASK Slavia Praha DNP

Bohdan Ulihrach 05 PSK Olymp Praha DNP

Adam Smeták 06 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Sekyra 05 TJ Dukla Praha 11.23
2 Šimon Bláha 06 PSK Olymp Praha 11.80
3 Josef Vreš 06 A. C. Sparta Praha 11.89
4 František Pavel Rebec 05 SC Radotín Praha 11.92
5 Michael Cisse 06 ASK Slavia Praha 12.24
6 Martin Šesták 06 ASK Slavia Praha 12.53
7 Oldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha 12.99
8 Adam Lexa 06 ASK Slavia Praha 13.19





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Vandírek 05 Atletika Jižní Město 09.81
2 Kryštof Kunický 05 PSK Olymp Praha 10.64
3 Vojtěch Göpfert 05 ASK Slavia Praha 10.78
4 Jan Hurdálek 06 Atletika Jižní Město 10.87
5 Tomáš Melmer 05 A. C. Sparta Praha 11.12
6 Kryštof Krbec 05 Atletika Jižní Město 11.17
7 Martin Metelka 05 ASK Slavia Praha 11.33
8 Jáchym Koukal 05 ASK Slavia Praha 11.78





Běh 4 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Beseda 05 ASK Slavia Praha 09.94
2 Kryštof Šejnost 05 ASK Slavia Praha 10.65
3 Martin Pechar 05 A. C. Sparta Praha 10.85
4 Richard Matějka 05 ASK Slavia Praha 11.04
5 Petr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.18
6 Adam Ubochowtz 05 TJ Dukla Praha 11.59
7 Lukáš Pichl 06 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.36
8 Andrej Kadeřávek 06 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.58





Běh 5 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Trnka 05 ZŠ Filosofská 09.43
2 Lukáš Trnka 05 ZŠ Filosofská 09.59
3 Sam Koller 05 ZŠ Filosofská 10.44
3 Martin Adámek 06 ZŠ Filosofská 11.73
4 Ondřej Svoboda 05 A. C. Sparta Praha 10.78
5 Jakub Váňa 05 ZŠ Filosofská 10.82
6 Jáchym Flachs 05 ASK Slavia Praha 11.14
8 David Huf 07 ZŠ Filosofská 12.21





Běh 6 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hugo Danel 05 ZŠ Filosofská 10.42
2 Jiří Kaplan 06 ZŠ Filosofská 10.48
3 Michal Mrkva 05 Ask Slavia Praha 10.60
4 Šimon Vála 05 ZŠ Filosofská 10.82
5 Dominik Surk 05 A. C. Sparta Praha 10.98
6 Nikola Moroz 06 ZŠ Filosofská 11.00
7 Jonáš Lachmann 05 A. C. Sparta Praha 11.99
8 Jakub Wencl 06 A. C. Sparta Praha 13.06





Běh 7 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha 09.78
2 Ben Spálenka 05 ASK Slavia Praha 11.20
3 Filip Pechar 05 ASK Slavia Praha 11.81
4 Adam Smeták 06 ASK Slavia Praha 12.95





Běh 8 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Říha 06 A. C. Sparta Praha 10.47





60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha 11.39
2 Julie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská 11.72
3 Markéta Adamková 07 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.86
4 Eva Matějková 07 ASK Slavia Praha 12.38
5 Ellie Schilders 07 ASK Slavia Praha 12.80
6 Eliška Hordossy 08 TJ Dukla Praha 13.11
7 Barbora Krejčí 07 PSK Olymp Praha 13.24
8 Anna Jeriová 08 PSK Olymp Praha 13.33





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Štěpánková 07 ZŠ Filosofská 11.43
2 Emma Štěpánková 07 ZŠ Filosofská 11.85
3 Marie Klímová 08 A. C. Sparta Praha 12.87
4 Klára Besedová 07 ASK Slavia Praha 13.35
5 Barbora Zíková 07 A. C. Sparta Praha 13.75
6 Barbora Jakšová 08 A. C. Sparta Praha 13.82

Alexandra Kynychová 07 PSK Olymp Praha DNF

Sofie Kynychová 07 PSK Olymp Praha DNF





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Dolejšová 07 Atletika Jižní Město 12.03
2 Soňa Libochowitzová 07 TJ Dukla Praha 12.94
3 Anna Jeriová 08 PSK Olymp Praha 13.27
4 Adriana Žuffová 07 A. C. Sparta Praha 13.34

Anna Antošová 07 TJ Dukla Praha DNF





60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Laura Táveská 06 ASK Slavia Praha 10.39
2 Julie Hordossy 05 TJ Dukla Praha 10.42
3 Nikol Dolníčková 05 PSK Olymp Praha 10.77
4 Julie Potůčková 05 Atletický klub Tomáše Slavaty 10.79
5 Kateřina Žohová 06 ASK Slavia Praha 11.05
6 Natálie Pálová 06 PSK Olymp Praha 11.50
7 Eliška Marešová 06 ASK Slavia Praha 11.73
8 Natálie Angelis 06 TJ Dukla Praha 13.04





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Pilchová 05 Atletický školní klub Mazurská 11.00
2 Karolína Šimková 05 Atletický školní klub Mazurská 11.25
3 Karolína Lipová 06 ASK Slavia Praha 11.51
4 Matylda Haasová 06 PSK Olymp Praha 11.61
5 Anna Poláková 05 Atletický školní klub Mazurská 11.77
6 Kateřina Černá 06 ASK Slavia Praha 12.00
7 Nela Hronková 06 ASK Slavia Praha 12.13
8 Adéla Picková 06 PSK Olymp Praha 12.83





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alex Bölimová 05 TJ Klášterec n/O. 10.54
2 Linda Fruhvirtová 05 PSK Olymp Praha 11.34
3 Josefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská 12.00
4 Magdaléna Jeriová 05 PSK Olymp Praha 12.03
5 Anna Volfová 06 A. C. Sparta Praha 12.31
6 Tereza Měštanová 06 Atletický školní klub Mazurská 13.04

Anežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská DNF

Aneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská DNF





Běh 4 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Júlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.28
2 Anežka Holková 05 PSK Olymp Praha 10.81
3 Valerie Václavíková 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.84
4 Eliška Balcerová 05 ASK Slavia Praha 10.88
5 Julie Franková 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.53
6 Adéla Hofmannová 06 ASK Slavia Praha 11.66
7 Anna Sellnerová 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.20
8 Leontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha 12.99





Běh 5 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jolana Marousková 05 ASK Slavia Praha 10.85
2 Klára Honzíková 05 A. C. Sparta Praha 11.22
3 Adéla Brejlová 05 ASK Slavia Praha 11.55
4 Tereza Kubrlová 06 TJ Dukla Praha 11.96
5 Tereza Bejšovcová 05 PSK Olymp Praha 12.17
6 Laura Kubínková 05 A. C. Sparta Praha 12.29
7 Mia Lánská 05 ASK Slavia Praha 12.37
8 Maya Vavrochová 05 TJ Dukla Praha 12.40





Běh 6 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Peřinová 05 ŠAK Chodov 10.23
2 Barbora Křížová 05 A. C. Sparta Praha 10.37
3 Agáta Nová 05 A. C. Sparta Praha 11.22
4 Adriana Žuffová 05 A. C. Sparta Praha 11.32
5 Zuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov 11.40
6 Alžběta Machová 06 TJ Dukla Praha 12.27





Běh 7 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Táborská 06 ASK Slavia Praha 09.73
3 Julie Durychová 05 ASK Slavia Praha 10.86
4 Johana Burdová 05 ASK Slavia Praha 11.07

Klára Jelínková 06 SC Radotín Praha DNP





Běh 8 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město 10.52
2 Anežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha 11.11
3 Adriana Francová 05 Atletika Jižní Město 11.24
4 Barbora Malivánková 06 Atletika Jižní Město 11.66
5 Romana Chmelařová 05 Atletika Jižní Město 11.68





Běh 9 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Vatěrová 05 ASK Slavia Praha 10.69
2 Elena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 10.90
3 Natálie Lapková 05 ASK Slavia Praha 11.35
4 Barbora Brabencová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 11.50
5 Ema Nováková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 11.77
6 Veronika Danišová 05 A. C. Sparta Praha 11.82
7 Linda Marešová 06 TJ Dukla Praha 11.96
8 Jana Machátová 06 SK Kotlářka Praha 13.04





Běh 10 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Hrušková 05 ZŠ Filosofská 10.72
2 Anna Obuškevičová 06 ZŠ Filosofská 11.27
3 Adéla Kloučková 05 A. C. Sparta Praha 11.42
4 Nela Franková 06 ZŠ Filosofská 11.47
5 Tereza Brabcová 06 ZŠ Filosofská 11.67
6 Natálie Vosecká 06 A. C. Sparta Praha 11.73
7 Karolína Jarošová 05 ZŠ Filosofská 11.78
8 Anna Střelcová 06 A. C. Sparta Praha 11.93





Běh 11 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Jindrová 05 SC Radotín Praha 10.12
2 Lenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.29
3 Karolína Görglová 05 SC Radotín Praha 11.03
4 Laura Mikulášková 06 ASK Slavia Praha 11.13
5 Kristýna Kukulská 05 ASK Slavia Praha 11.48
6 Tereza Burešová 05 ASK Slavia Praha 11.51
7 Rebeka Wenclová 06 A. C. Sparta Praha 12.29
8 Tereza Schmiedbergerová 06 A. C. Sparta Praha 12.69





Běh 12 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Skopalíková 06 A. C. Sparta Praha 10.73
2 Tereza Kaucká 06 A. C. Sparta Praha 10.80
3 Barbora Klatová 06 A. C. Sparta Praha 12.54





200 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Rada 03 SK Kotlářka Praha 32.14
2 Vojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 34.24
3 David Čihák 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 34.51
4 Pavel Hlaváček 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 36.16
5 Jakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha 36.44
6 Vojtěch Dejdar 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 36.73
7 Matěj Čermák 04 ASK Slavia Praha 38.82
8 Adam Halbich 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 42.94





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 32.51
2 Matěj Bednář 03 Atletika Jižní Město 32.89
3 Alexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město 34.31
4 Jakub Dobiáš 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 36.42
5 Václav Hojný 04 ZŠ Filosofská 37.48
6 Vojtěch Poledník 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 38.54
7 Václav Dvořák 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 39.29

Vilém Bednář 03 Atletika Jižní Město DNP





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Krýda 03 ZŠ Filosofská 33.18
2 Jiří Kočí 03 A. C. Sparta Praha 33.68
3 Daniel Veselý 03 A. C. Sparta Praha 33.95





200 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula Plazzerová 03 SC Radotín Praha 32.00
2 Natálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32.48
3 Anna Hrušková 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 36.42
4 Rozálie Mrázová 04 PSK Olymp Praha 37.56
5 Adéla Kupková 04 ASK Slavia Praha 39.39
6 Julie Hačecká 04 Atletický školní klub Mazurská 39.82
7 Patricie Schwarz 04 ZŠ Filosofská 44.83

Adéla Haasová 04 PSK Olymp Praha DNP





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha 33.01
2 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha 37.73
3 Denisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská 38.63
4 Anna Moravcová 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 93.67
5 Adéla Svobodová 04 A. C. Sparta Praha 39.72
6 Petra Dvořáková 03 ZŠ Filosofská 40.30
7 Michaela Poláčková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.38
8 Alice Franzová 03 ASK Slavia Praha 41.65





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Trnková 04 ZŠ Filosofská 36.54
2 Eliška Orálková 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 38.92
3 Eva Lisová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 39.22
4 Eva Koblišková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 39.84
5 Veronika Girsová 03 Atletický školní klub Mazurská 41.09
6 Klára Bábíčková 03 ASK Slavia Praha 42.90

Laura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha DNP

Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha DNP





Běh 4 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 32.34
2 Markéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 32.49
3 Ludmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 35.83
4 Aneta Rosenbergová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 37.58

Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha DNP





Běh 5 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 34.43
2 Veronika Hanzlíková 03 ZŠ Filosofská 36.04
3 Adéla Peluňková 04 ASK Slavia Praha 42.71

Amálie Křížová 04 A. C. Sparta Praha DNP





200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexander Mráz 08 PSK Olymp Praha 42.99
2 Adam Hejna 07 ASK Slavia Praha 43.78
3 Matěj Klouček 07 A. C. Sparta Praha 44.93
4 Matěj Žufníček 07 SC Radotín Praha 44.96
5 Filip Čepelák 08 SK ZŠ Jitřní Praha 52.07

Adam Rubeš 07 SC Radotín Praha DNP

Ondřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha DNP

Jan Lapka 08 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 David Huf 07 ZŠ Filosofská 41.80
3 Jiří Červenka 07 PSK Olymp Praha 44.78
4 Tomáš Polanecký 07 ASK Slavia Praha 45.11
5 Tim Zháňal 07 Tj Dukla Praha 45.19
6 Petr Beran 07 PSK Olymp Praha 45.42
7 Erik Hrádocký 08 TJ Sokol Liboc 48.93
8 Vojtěch Fábry 07 ASK Slavia Praha 51.21





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Ježek 07 TJ Klášterec n/O. 37.83
2 Robert Poláček 08 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.77
3 Vojtěch Trojan 07 PSK Olymp Praha 47.17
4 Hynek Červenka 09 PSK Olymp Praha 48.85
5 Jan Lapka 08 ASK Slavia Praha 53.20

David Smeták 08 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Michael Muška 07 ASK Slavia Praha 41.09
3 Dominik Smrčka 07 ASK Slavia Praha 41.83
4 Jiří Weiss 07 ASK Slavia Praha 43.11
5 Lukáš Kadlec 07 PSK Olymp Praha 43.35
5 Patrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha 49.10
6 Adam Janský 07 PSK Olymp Praha 46.10
7 Jindřich Vaňous 07 PSK Olymp Praha 48.89
8 Ondřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha 40.74





200 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon

Jakub Greger 05 A. C. Sparta Praha nezměřeno

Matěj Motl 06 PSK Olymp Praha nezměřeno

David Nezkusil 06 ASK Slavia Praha nezměřeno

Richard Mojžíš 06 ASK Slavia Praha nezměřeno

Oldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha nezměřeno

Lukáš Pavlica 05 Spartak Praha 4 nezměřeno

Eliáš Hager 05 ASK Slavia Praha nezměřeno

Martin Šesták 06 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Vandírek 05 Atletika Jižní Město 32.82
2 Jan Hurdálek 06 Atletika Jižní Město 36.97
3 Kryštof Krbec 05 Atletika Jižní Město 41.50
4 Petr Sekyra 05 TJ Dukla Praha 41.76
5 Jan Šťovíček 05 A. C. Sparta Praha 43.81
6 Jakub Wencl 06 A. C. Sparta Praha 45.12

Nikola Moroz 06 ZŠ Filosofská DNP

Martin Adámek 06 ZŠ Filosofská DNP





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Trnka 05 ZŠ Filosofská 33.69
2 Tomáš Trnka 05 ZŠ Filosofská 34.21
3 Hugo Danel 05 ZŠ Filosofská 35.87
4 Štěpán Šufliarský 05 TJ Sokol Horní Počernice 37.08
5 Sam Koller 05 ZŠ Filosofská 37.66
6 Jakub Váňa 05 ZŠ Filosofská 38.14
7 Vojtěch Göpfert 05 ASK Slavia Praha 38.89

Jiří Kaplan 06 ZŠ Filosofská DNP





Běh 4 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha 37.99
2 Martin Pechar 05 A. C. Sparta Praha 40.66
3 Tomáš Melmer 05 A. C. Sparta Praha 47.35
4 Martin Metelka 05 ASK Slavia Praha 43.68
5 Michael Cisse 06 ASK Slavia Praha 45.51
6 Josef Ureš 06 Spartak Praha 4 46.09
7 Andrej Kadeřávek 06 TJ Stodůlky Praha, o.s. 47.35
8 Adam Lexa 06 ASK Slavia Praha 50.62





Běh 5 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon

Bořek Borhovec 05 ASK Slavia Praha nezměřeno

Ondřej Beseda 05 ASK Slavia Praha nezměřeno

Jiří Kaplan 06 ZŠ Filosofská nezměřeno

Tomáš Buriánek 06 ASK Slavia Praha nezměřeno

Alen Velič 06 ASK Slavia Praha nezměřeno

Michal Mrcva 05 ASK Slavia Praha DNP

Adam Smeták 06 ASK Slavia Praha DNP

Matěj Zídka 05 ASK Slavia Praha DNP





Běh 6 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Čáp 05 ASK Slavia Praha 36.81
2 Martin Šesták 06 ASK Slavia Praha 41.25
3 Nikola Moroz 06 ZŠ Filosofská 41.57
4 Martin Adámek 06 ZŠ Filosofská 42.98
5 Jakub Šimberský 06 ASK Slavia Praha 46.09





200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Dolejšová 07 Atletika Jižní Město 40.58
2 Kateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha 41.63
3 Emma Štěpánková 07 ZŠ Filosofská 41.87
4 Marie Klímová 08 A. C. Sparta Praha 46.36
5 Klára Besedová 07 ASK Slavia Praha 47.61
6 Julie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská 47.77

Brenda Fruhvirtová 07 PSK Olymp Praha DNP

Adriana Žuffová 07 A. C. Sparta Praha DNP





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Štěpánková 07 ZŠ Filosofská 39.96
2 Barbora Zíková 07 A. C. Sparta Praha 50.00

Barbora Jakšová 08 A. C. Sparta Praha DNP





200 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 37.17
2 Kristýna Hrušková 05 ZŠ Filosofská 37.63
3 Nikol Dolníčková 05 PSK Olymp Praha 39.56
4 Karolína Jarošová 05 ZŠ Filosofská 41.27
5 Adéla Kloučková 05 A. C. Sparta Praha 42.94
6 Nela Hronková 06 ASK Slavia Praha 43.27

Veronika Danišová 05 A. C. Sparta Praha DNP

Natálie Lapková 05 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 36.65
2 Anna Obuškevičová 06 ZŠ Filosofská 38.94
3 Nela Franková 06 ZŠ Filosofská 39.07
4 Tereza Burešová 05 ASK Slavia Praha 40.63
5 Natálie Vosecká 06 A. C. Sparta Praha 41.86
6 Julie Franková 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 42.59
7 Sára Šoltysová 05 TJ Dukla Praha 52.56

Matylda Haasová 06 PSK Olymp Praha DNP





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Peřinová 05 ŠAK Chodov 37.89
2 Linda Fruhvirtová 05 PSK Olymp Praha 38.02
3 Luisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 39.54
4 Barbora Malivánková 06 Atletika Jižní Město 41.24
5 Tami Hnojská 05 TJ Dukla Praha 41.34
6 Anna Střelcová 06 A. C. Sparta Praha 41.89
7 Tereza Brabcová 06 ZŠ Filosofská 44.70
8 Barbora Borhovcová 05 ASK Slavia Praha 48.10





Běh 4 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alex Bölimová 05 TJ Klášterec n/O. 38.51
2 Romana Chmelařová 05 Atletika Jižní Město 39.18
3 Zuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov 40.52
4 Anežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha 40.68
5 Rebeka Wenclová 06 A. C. Sparta Praha 43.19
6 Agáta Nová 05 A. C. Sparta Praha 43.74
7 Aninka Zháňalová 06 TJ Dukla Praha 46.63
8 Leontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha 48.99





Běh 5 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město 35.31
2 Julie Hordossy 05 TJ Dukla Praha 38.41
3 Berenika Hrašová 05 A. C. Sparta Praha 39.63
4 Anežka Pilchová 05 Atletický školní klub Mazurská 39.81
5 Eliška Bolcerová 05 ASK Slavia Praha 40.64
6 Karolína Šimková 05 Atletický školní klub Mazurská 41.90
7 Eliška Marešová 06 ASK Slavia Praha 43.33
8 Barbora Brabencová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 44.98





Běh 6 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Táborská 06 ASK Slavia Praha 34.58
2 Julie Durychová 05 ASK Slavia Praha 37.86
3 Agáta Hoffmanová 06 ASK Slavia Praha 39.75
4 Johana Burdová 05 ASK Slavia Praha 39.99
5 Anna Poláková 05 Atletický školní klub Mazurská 42.39
6 Josefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská 42.53
7 Ema Nováková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 44.43
8 Jana Machátová 06 SK Kotlářka Praha 44.84





Běh 7 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jolana Charousková 05 ASK Slavia Praha 38.86
2 Barbora Křížová 05 A. C. Sparta Praha 40.33
3 Karolína Lipová 06 ASK Slavia Praha 41.06
4 Adéla Hofmannová 06 ASK Slavia Praha 41.84
5 Anežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská 45.12
6 Barbora Klatová 05 A. C. Sparta Praha 50.32





Běh 8 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kaucká 05 A. C. Sparta Praha 38.13
2 Agáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha 38.39
3 Adriana Žuffová 05 A. C. Sparta Praha 40.38
4 Anna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha 41.75

Natálie Lapková 05 ASK Slavia Praha DNP

Laura Záveská 06 ASK Slavia Praha DNP

Anna Volfová 06 A. C. Sparta Praha DNP

Kateřina Žohová 06 ASK Slavia Praha DNP





400 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Řeháček 03 ASK Slavia Praha 75.67
2 Jake Ókecfe 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 75.70
3 Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha 76.49
4 Vítězslav Chabičovský 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 77.49
6 Richard Hrádocký 04 TJ Dukla Praha 85.07
7 Štěpán Pavlas 04 TJ Dukla Praha 94.03
8 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 95.04





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město 75.69
2 Jakub Dobiáš 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 79.46
3 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 86.01
4 Johan Višňa 04 SC Radotín Praha 86.46

Daniel Veselý 03 A. C. Sparta Praha DNP





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Metoděj Málek 03 A. C. TEPO Kladno 68.94
2 Jaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha 82.49
4 Adam Potužník 03 TJ Dukla Praha 91.67

Jiří Kočí 03 A. C. Sparta Praha DNP





400 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Štoudková 03 ASK Blansko 70.91
2 Lucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská 78.72
3 Adéla Tvrdková 03 ASK Slavia Praha 82.61
4 Klára Eliášová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 84.31
5 Klára Pečená 04 Atletický školní klub Mazurská 85.66
6 Natálie Gabrielová 04 Atletický školní klub Mazurská 86.24
7 Rozálie Mrázová 04 PSK Olymp Praha 86.33
8 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha 88.86





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 80.27
2 Alena Zavadilová 04 ASK Slavia Praha 82.77
3 Justýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 84.24
4 Hej Laura De 04 ASK Slavia Praha 85.98
5 Martina Machátová 03 SK Kotlářka Praha 86.86
6 Zuzana Králová 04 SK Kotlářka Praha 87.24
7 Adéla Požárová 03 A. C. Sparta Praha 88.31

Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha DNP
Celkem 8 závodníků



Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 70.46
2 Eliška Poborská 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 75.97
3 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 76.03
4 Karolína Šťastná 04 ZŠ Filosofská 80.01
5 Eva Antošová 04 TJ Dukla Praha 84.50
6 Anna Tereza Voříšková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 88.45
7 Hana Sojková 04 ASK Slavia Praha 95.18

Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Edita Vaculíková 03 TJ Dukla Praha 80.83
3 Karolína Ešherová 03 A. C. Sparta Praha 88.36
4 Nikola Skalická 04 ASK Slavia Praha 91.67
5 Štěpánka Málková 04 Veltrusy 96.95

Anna Antošová 03 TJ Dukla Praha DNP





400 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliáš Mager 05 ASK Slavia Praha 80.56
2 Martin Kopenec 05 ASK Slavia Praha 83.33
3 František Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská 86.97
4 Bořek Borhovec 05 ASK Slavia Praha 88.65
5 Štěpán Příhoda 06 PSK Olymp Praha 89.84
6 Dominik Smrčka 06 ASK Slavia Praha 99.72
7 Matěj Motl 06 PSK Olymp Praha 103.08
8 Josef Svoboda 06 SC Radotín Praha 108.83





Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof Šejnost 05 ASK Slavia Praha 81.59
2 Matouš Válka 05 ZŠ Filosofská 82.50
3 Jáchym Flachs 05 ASK Slavia Praha 94.05
4 Nicholas Lashway 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 94.51
5 Jonáš Lachmann 05 A. C. Sparta Praha 95.31
6 Petr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 95.44
7 Ondřej Svoboda 05 A. C. Sparta Praha 98.42
8 Jakub Wencl 06 A. C. Sparta Praha 112.65





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Pavlica 05 Spartak Praha 4 83.58
2 Tomáš Motl 05 ASK Slavia Praha 86.13
3 Benedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha 90.07
4 Jan Šťovíček 05 A. C. Sparta Praha 93.09
5 Lukáš Pichl 06 TJ Stodůlky Praha, o.s. 93.28

Eliáš Hager 05 ASK Slavia Praha DNP





400 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Potůčková 05 Atletický klub Tomáše Slavaty 79.67
2 Valerie Václavíková 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 84.43
3 Berenika Hrašová 05 A. C. Sparta Praha 86.54
4 Františka Floriánková 05 A. C. Sparta Praha 87.50
5 Aneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská 89.73
6 Elena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 91.70
7 Agáta Hoffmanová 06 ASK Slavia Praha 96.75
8 Barbora Borhovcová 05 ASK Slavia Praha 102.52
Celkem 8 závodníků



Běh 2 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adriana Francová 05 Atletika Jižní Město 84.68
2 Agáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha 86.46
3 Karolína Görglová 05 SC Radotín Praha 87.56
4 Laura Mikulášková 06 ASK Slavia Praha 90.65
5 Eliška Vatěrová 05 ASK Slavia Praha 91.26
6 Natálie Pálová 06 PSK Olymp Praha 91.34
7 Aninka Zháňalová 06 TJ Dukla Praha 104.15
8 Alžběta Machová 06 TJ Dukla Praha 127.22





Běh 3 (čt, 13.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Jindrová 05 SC Radotín Praha 79.29
2 Linda Marešová 06 TJ Dukla Praha 92.96
3 Anna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha 93.58
4 Maya Vavrochová 05 TJ Dukla Praha 101.12
5 Mia Lánská 05 ASK Slavia Praha 107.21
6 Anna Antošová 07 TJ Dukla Praha 110.06
7 Sára Šoltysová 05 TJ Dukla Praha 122.96





Skok daleký - Atletická přípravka-hoši








čt, 13.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 3.74
2 Vojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.68
3 Matěj Řeháček 03 ASK Slavia Praha 3.67
4 Vítězslav Chabičovský 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.61
5 Pavel Koller 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.61
6 Filip Nýč 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.56
7 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 3.40
8 Matěj Lípa 03 ZŠ Filosofská 3.40
9 Přemysl Vrána 04 ZŠ Filosofská 3.39
10 Jakub Kakaščík 03 PSK Olymp Praha 3.36
11 Matěj Pražan 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.31
12 Václav Hojný 04 ZŠ Filosofská 3.30
13 Filip Kasan 04 ASK Slavia Praha 3.25
14 Adam Jelínek 04 TJ Dukla Praha 3.20
15 David Bičiště 04 TJ Dukla Praha 3.19
16 Šimon Weiser 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.16
17 Lukáš Smekal 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.15
18 Jan Šikýř 04 ASK Slavia Praha 3.11
19 David Karol 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.09
20 Matěj Hruška 04 ASK Slavia Praha 3.08
21 Jan Müller 04 ZŠ Filosofská 3.08
22 Matěj Muzikant 04 A. C. Sparta Praha 3.07
23 Michal Šabata 04 TJ Dukla Praha 3.05
24 Adam Valeš 04 ZŠ Filosofská 3.02
25 Ondřej Malý 04 ASK Slavia Praha 2.97
26 Martin Kaňka 03 ZŠ Filosofská 2.97
27 Adam Polášek 04 PSK Olymp Praha 2.95
28 David Vondra 04 ASK Slavia Praha 2.88
29 Filip David 03 ASK Slavia Praha 2.85
30 Filip Hübsch 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.78
31 Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha 2.75
32 Šimon Jíra 04 ASK Slavia Praha 2.62

Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha DNP

Adam Halbich 03 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Skok daleký - Atletická přípravka-dívky








čt, 13.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4.08
2 Ester Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 3.93
3 Zuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.79
4 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 3.77
5 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 3.71
6 Adéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha 3.71
7 Pavla Štoudková 03 ASK Blansko 3.70
8 Anna Hejnová 03 ASK Slavia Praha 3.68
9 Lucie Krbcová 03 Spartak Praha 4 3.67
10 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 3.64
11 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 3.63
12 Anna Hrušková 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.63
13 Pavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.62
14 Michaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha 3.61
15 Eliška Poborská 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.58
16 Adéla Longinová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.57
17 Adéla Obrdová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.53
18 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 3.52
19 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha 3.51
20 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha 3.47
21 Barbora Měšťanová 03 Atletický školní klub Mazurská 3.45
22 Sofie Solarová 03 A. C. Sparta Praha 3.39
23 Tereza Slavíčková 04 ZŠ Filosofská 3.38
24 Adéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská 3.38
25 Eliška Králová 04 Atletika Jižní Město 3.36
26 Kateřina Šimáčková 04 ASK Slavia Praha 3.33
27 Eliška Koukalová 03 ASK Slavia Praha 3.27
28 Jessica Crowther 03 A. C. Sparta Praha 3.25
29 Daniela Jelínková 03 A. C. Sparta Praha 3.24
30 Kristýna Migová 04 ZŠ Filosofská 3.23
31 Tereza Kuntošová 03 A. C. Sparta Praha 3.23
32 Julie Kroupová 03 TJ Dukla Praha 3.22
33 Aneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 3.22
34 Justýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.19
35 Karolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha 3.19
36 Klára Eliášová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.19
37 Zuzana Vrzáková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.11
38 Anna Tereza 03 Voříšková SK ZŠ Jeseniova 3.08
39 Alena Zavadilová 04 ASK Slavia Praha 3.07
40 Karolína Valentová 04 ASK Slavia Praha 3.05
41 Eva Caldrová 04 ZŠ Filosofská 3.03
42 Karolína Vyšatová 04 ASK Slavia Praha 3.00
43 Marie Anna Benoni 04 Atletický školní klub Mazurská 2.94
44 Tereza Riedlová 04 ASK Slavia Praha 2.93
45 Julie Hačecká 04 Atletický školní klub Mazurská 2.91
46 Barbora Kopáčová 03 A. C. Sparta Praha 2.90
47 Eliška Vojtěchová 04 ZŠ Filosofská 2.90
48 Alice Franzová 03 ASK Slavia Praha 2.89
49 Andrea Süssemilchová 03 SK Kotlářka Praha 2.88
50 Libuše Polívková 04 ASK Slavia Praha 2.85
51 Rosálie Bischofová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.77
52 Tereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha 2.74
53 Anna Růžičková 04 ASK Slavia Praha 2.71
54 Valetina Ondřejovská 03 ASK Slavia Praha 2.71
55 Nicol Voborská 04 ZŠ Filosofská 2.64
56 Breanna Lashway 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.62
57 Patricie Schwarz 04 ZŠ Filosofská 2.60
58 Barbora Korbelová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2.53
59 Evelína Stará 04 SK Kotlářka Praha 2.48
60 Eliška Zachovalová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.34
61 Anita Polcarová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.25

Eliška Poštová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Veronika Hanzlíková 03 ZŠ Filosofská DNP