Meziměstské utkání Praha-Brno mladších žáků a mladších žákyň





Datum konání: 8. 3. 2014


Místo konání: Praha-Stromovka


Pořadatel: PAS


Výsledky zpracoval: Tomáš Linhart


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí: Adriana Dvořáková


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 01 Praha 08.18
2 Filip Štěpánek 02 Praha 08.27
3 Martin Ornst 01 Praha 08.40
4 Tadeáš Žilka 03 Brno 08.49
5= Tomáš Oppelt 01 Brno 08.77
5= Dominik Vodička 01 Brno 08.77
MB Ondřej Horejš 01 Atletika Jižní Město 08.27





60 m - Ml. žákyně








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 01 Praha 08.29
2 Eliška Semecká 02 Praha 08.34
3= Veronika Šmerdová 01 Brno 08.60
3= Michaela Borovská 01 Praha 08.60
5 Věra Lenská 01 Brno 08.61
6 Eliška Zahradníčková 01 Brno 08.69
MB Miroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva Břeclav 08.52
MB Dominika Miková 02 JAC Brno 08.97





150 m - Ml. žáci








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 01 Praha 19.52
2 Ondřej Horejš 01 Praha 20.02
3 Tadeáš Žilka 03 Brno 20.17
4 Martin Ornst 01 Praha 20.46
5 Dominik Vodička 01 Brno 21.54
6 Vojtěch Matějíček 02 Brno 22.13





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 8.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 00 Spartak Praha 4 18.38
2 Iva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.03
3 Natalie Jahnická 99 Atletika Chrudim 20.26
4 Tereza Parásková 00 SK Kotlářka Praha 20.34
5 Andrea Duchoňová 99 ASK Slavia Praha 20.43
6 Michaela Borovská 01 SK Dvojka Praha 21.29





Běh 2 (so, 8.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město 20.13
2 Dominika Miková 02 JAC Brno 21.73
3 Adéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město 21.98
4 Veronika Vallová 01 JAC Brno 23.24
5 Klára Krejčiříková 02 JAC Brno 23.65





150 m - Ml. žákyně








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Knotková 01 Brno 20.09
2 Linda Dufková 01 Praha 20.24
3 Veronika Šmerdová 01 Brno 20.61
4 Maria Anna Cukerová 01 Praha 20.74
5 Veronika Šťastná 01 Praha 21.19
6 Věra Lenská 01 Brno 21.67





800 m - Ml. žákyně








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Knotková 01 Brno 2:31.40
2 Adéla Koláčková 01 Brno 2:32.16
3 Anna Málková 01 Praha 2:34.63
4 Kateřina Tomanová 01 Praha 2:34.73
5 Klára Strnadová 01 Brno 2:36.75
6 Kateřina Šťastná 01 Praha 2:38.72





1500 m - Ml. žáci








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Slavík 01 Brno 5:03.47
2 Filip Houška 01 Praha 5:08.42
3 Viktor Grén 01 Brno 5:11.71
4 Sebastian Hajzler 01 Brno 5:16.84
5 Jakub Novotný 01 Praha 5:24.78
6 Martin Surový 01 Praha 5:36.80





60 m překážek - Ml. žáci








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Hošek 01 Praha 09.73
2 Matěj Beneš 01 Brno 10.21
3 Adam Provazník 01 Praha 10.47
4 Sebastian Merta 01 Praha 10.78
5 Martin Slavíček 01 Brno 10.88
6 Sebastian Hajzler 01 Brno 11.42





60 m překážek - Ml. žákyně








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 01 Praha 10.16
2 Lucie Gabrhelová 01 Brno 10.65
3 Miroslava Hanzalíková 01 Brno 10.73
4 Zuzana Cymbálová 01 Praha 10.80
5 Kateřina Šťastná 01 Praha 11.39
6 Magdaléna Noštinská 01 Brno 11.80





4 x 200 m - Ml. žáci








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kaiser, Horejš, Šínová, Dufková
Praha A 1:50.57
2 Ornst, Novotný, Semecká, Šťastná V.
Praha B 1:53.45
3 Knotková, Beneš, Hanzalíková, Osolsobě
Brno A 1:53.65
4 Zahradníčková, Oppelt, Šmerdová, Žilka
Brno B 2:00.09





Skok vysoký - Ml. žáci








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Pšenička 01 Praha 1.48
2 Matěj Beneš 01 Brno 1.40
3 Martin Ivan Kober 01 Praha 1.40
4 Sebastian Merta 01 Praha 1.35
5= Jiří Osolsobě 01 Brno 1.35
5= Karel Brabec 01 Brno 1.35





Skok vysoký - Ml. žákyně








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Vallová 01 Brno 1.44
2 Kateřina Baldová 01 Praha 1.41
3 Lucie Sedláčková 01 Brno 1.38
4= Eliška Damašková 01 Praha 1.38
4= Petra Nollová 01 Praha 1.38
6 Klára Krejčiříková 02 Brno 1.38
MB Eliška Zahradníčková 01 JAC Brno 1.41





Skok daleký - Ml. žáci








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Slavíček 01 Brno 4.98
2 Filip Štěpánek 02 Praha 4.79
3 Petr Hron 02 Praha 4.65
4 Lukáš Křivánek 01 Brno 4.62
5 Lukáš Punčochář 02 Brno 4.59
6 Adam Havlík 01 Praha 4.40





Skok daleký - Ml. žákyně








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 01 Praha 4.98
2 Eliška Semecká 02 Praha 4.94
3 Veronika Šťastná 01 Praha 4.60
4 Magdaléna Noštinská 01 Brno 4.57
5 Lucie Gabrhelová 01 Brno 4.31
6 Lucie Sedláčková 01 Brno 4.23





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Osolsobě 01 Brno 12.84
2 Vojtěch Ruda 01 Praha 09.79
3 Martin Ivan Kober 01 Praha 08.92
4 Dominik Grepl 01 Brno 08.80
5 Sebastián Hykš 02 Praha 07.68
6 Martin Heger 01 Brno 06.27





Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně








so, 8.3.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslava Hanzalíková 01 Brno 11.04
2 Pavlína Šmerdová 01 Brno 09.93
3 Eliška Zahradníčková 01 Brno 09.45
4 Veronika Slavíková 01 Praha 09.36
5 Barbora Auředníková 01 Praha 09.30
6 Tereza Houšková 01 Praha 09.04





Celkový bodový stav - Ml. žáci



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Praha
Praha 170
2 Brno
Brno 149