5. veřejné závody PAS (do 8 let)





Datum konání: 6. 3. 2014


Místo konání: Praha-Juliska


Pořadatel: SK Kotlářka Praha


Výsledky zpracoval: Michal Krejčí


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Čáha 06 TJ Dukla Praha 10.68
2 Petr Čvirk 05 TJ Sokol Liboc 10.69
3 Tobiasz Cieslar 06 TJ Sokol Liboc 11.57
4 David Endlicher 06 TJ Dukla Praha 11.84





Rozběh 2 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 10.14
2 Jan Hurdálek 060228 Atletika Jižní Město 11.02
3 Andrej Gnap 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.13
4 Vojtěch Hajoš 06 TJ Sokol Liboc 14.24





Rozběh 3 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Jovbak 05 TJ Dukla Praha 11.10
2 Martin Metelka 05 ASK Slavia Praha 11.48
3 Frederik Majza 05 SK Kotlářka Praha 12.16
4 Adam Matějovič 05 SK Aktis Praha 12.25





Rozběh 4 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Mikuláš 05 TJ Sokol Liboc 10.98
2 Martin Misiarz 05 Neregistrovaní 11.33
3 Jan Pavlata 06 AK Chotěšov 11.66
4 Filip Pechar 05 ASK Slavia Praha 11.82





Rozběh 5 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město 10.25
2 Karel Rundt 06 TJ Dukla Praha 11.16
3 Patrik Šiler 05 SK Aktis Praha 11.17





Rozběh 6 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Zajíček 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.40
2 Tim Zháněl 06 TJ Dukla Praha 13.37
MS Jan Dobiáš 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.38





Rozběh 7 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Kadleček 05 ŠAK Novoborská Praha 10.80
2 Petr Sekyrka 05 TJ Dukla Praha 11.32
3 Václav Urban 06 Neregistrovaní 12.21
4 Ondřej Kadleček 06 ŠAK Novoborská Praha 12.66





60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)








Finále A (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město 09.66
2 Jakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 09.81
3 Tomáš Čáha 06 TJ Dukla Praha 10.43
4 Petr Čvirk 05 TJ Sokol Liboc 10.44





Finále B (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Jovbak 05 TJ Dukla Praha 10.69
2 Ondřej Kadleček 06 ŠAK Novoborská Praha 10.74
3 Jan Hurdálek 060228 Atletika Jižní Město 10.86
4 Jiří Mikuláš 05 TJ Sokol Liboc 10.98





Finále C (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik Šiler 05 SK Aktis Praha 11.26
2 Andrej Gnap 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.41
3 Petr Sekyrka 05 TJ Dukla Praha 11.47
4 Karel Rundt 06 TJ Dukla Praha 11.82





60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.80
2 Adéla Brabcová 05 SK Kotlářka Praha 10.96
3 Petra Behenská 05 Neregistrovaní 11.83
4 Anna Antošová 06 TJ Dukla Praha 13.40





Rozběh 2 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Dvořáková 05 SK Kotlářka Praha 11.16
2 Kristýna Endlicherová 06 TJ Dukla Praha 11.63
3 Josefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská 11.68
4 Anna Dostálová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.69





Rozběh 3 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julia Hachulská 05 SK Aktis Praha 10.72
2 Adéla Havránková 05 TJ Sokol Liboc 10.76
3 Anežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská 12.32
4 Adéla Haaszová 06 TJ Dukla Praha 12.37





Rozběh 4 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Jindrová 05 SC Radotín Praha 09.90
2 Agáta Hofmanová 06 ASK Slavia Praha 10.94
3 Adéla Hofmanová 06 ASK Slavia Praha 11.75
4 Eliška Hríblová 06 ASK Slavia Praha 12.10





Rozběh 5 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.12
2 Alžběta Machová 06 TJ Dukla Praha 11.99
3 Barbora Klinghorová 05 SK Kotlářka Praha 12.52
4 Nicole Köhlerová 06 TJ Sokol Liboc 13.18





Rozběh 6 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Maxová 05 SK Kotlářka Praha 10.96
2 Ilona Marková 06 ASK Slavia Praha 11.03
3 Julie Martýnková 06 TJ Dukla Praha 12.62

Aneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská DNP





Rozběh 7 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Júlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.25
2 Anežka Pilchová 05 Atletický školní klub Mazurská 10.60
3 Luisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.76
4 Anna Poláková 05 Atletický školní klub Mazurská 11.54





Rozběh 8 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město 10.54
2 Anna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha 10.63
3 Karolína Šimková 05 Atletický školní klub Mazurská 11.19
4 Petra Svobodová 05 SK Kotlářka Praha 11.96





Rozběh 9 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tkadlecová 05 SK Kotlářka Praha 11.14
2 Lucie Švachová 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.23
3 Klaudie Šrankotová 06 ASK Slavia Praha 12.46





Rozběh 10 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Peřinová 055429 ŠAK Chodov 10.20
2 Ema Valentová 06 SK Aktis Praha 11.58
3 Nela Vondráčková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.63
4 Adéla Vacková 05 TJ Dukla Praha 11.76





Rozběh 11 (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Žohová 06 ASK Slavia Praha 10.75
2 Laura Záveská 06 ASK Slavia Praha 10.96
3 Zuzana Peřinová 055429 ŠAK Chodov 11.16
4 Aninka Zhánělová 06 TJ Dukla Praha 12.79





60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)








Finále A (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Jindrová 05 SC Radotín Praha 09.77
2 Anna Peřinová 055429 ŠAK Chodov 09.91
3 Lenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.95
4 Júlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.12





Finále B (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město 10.57
2 Anna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha 10.60
3 Julia Hachulská 05 SK Aktis Praha 10.66
4 Anežka Pilchová 05 Atletický školní klub Mazurská 10.70





Finále C (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Žohová 06 ASK Slavia Praha 10.52
2 Adéla Havránková 05 TJ Sokol Liboc 10.72
3 Eliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.81
4 Luisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.82





Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši








Atletická minipřípravka-hoši A (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město 3.52
2 Jakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 3.37
3 Tomáš Čáha 06 TJ Dukla Praha 3.06
4 Jan Hurdálek 060228 Atletika Jižní Město 2.89
5 Martin Metelka 05 ASK Slavia Praha 2.84
6 Petr Čvirk 05 TJ Sokol Liboc 2.79
7 Martin Misiarz 05 Neregistrovaní 2.78
8 Petr Sekyrka 05 TJ Dukla Praha 2.65
9 Adam Matějovič 05 SK Aktis Praha 2.62
10 Filip Pechar 05 ASK Slavia Praha 2.58
11 Jiří Mikuláš 05 TJ Sokol Liboc 2.57
12 Jiří Jovbak 05 TJ Dukla Praha 2.55
13 Andrej Gnap 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.55
14 Miroslav Zajíček 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2.54
15 Frederik Majza 05 SK Kotlářka Praha 2.45
16 Jan Pavlata 06 AK Chotěšov 2.38
17 David Endlicher 06 TJ Dukla Praha 2.33
18 Tobiasz Cieslar 06 TJ Sokol Liboc 2.29
19 Tim Zháněl 06 TJ Dukla Praha 2.08
20 Patrik Šiler 05 SK Aktis Praha 2.06
21 Vojtěch Hajoš 06 TJ Sokol Liboc 1.76
MS Jan Dobiáš 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2.85





Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky








Atletická minipřípravka-dívky A (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Jindrová 05 SC Radotín Praha 3.12
2 Lenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 3.05
3 Agáta Hofmanová 06 ASK Slavia Praha 3.02
4 Eliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.95
5 Adéla Havránková 05 TJ Sokol Liboc 2.83
6 Julia Hachulská 05 SK Aktis Praha 2.82
7 Kristýna Endlicherová 06 TJ Dukla Praha 2.79
8 Kristýna Dvořáková 05 SK Kotlářka Praha 2.51
9 Adéla Hofmanová 06 ASK Slavia Praha 2.27
10 Anna Dostálová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2.25
11 Adéla Haaszová 06 TJ Dukla Praha 2.16
12 Kateřina Krajčovičová 06 AK Chotěšov 2.16
13 Josefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská 2.16
14 Petra Behenská 05 Neregistrovaní 2.10
15 Lucie Horáková 05 AK Chotěšov 2.06
16 Nicole Köhlerová 06 TJ Sokol Liboc 1.96
17 Anežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská 1.93
18 Eliška Hríblová 06 ASK Slavia Praha 1.86
19 Barbora Klinghorová 05 SK Kotlářka Praha 1.79
20 Anna Antošová 06 TJ Dukla Praha 1.75

Adéla Brabcová 05 SK Kotlářka Praha 0





Atletická minipřípravka-dívky B (čt, 6.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Peřinová 055429 ŠAK Chodov 2.82
2 karolína Šimková 05 Atletický školní klub Mazurská 2.77
3 Zuzana Peřinová 055429 ŠAK Chodov 2.71
4 Júlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.59
5 Anna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha 2.58

Anna Poláková 05 Atletický školní klub Mazurská 2.58
7 Luisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.55
8 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město 2.52
9 Alžběta Machová 06 TJ Dukla Praha 2.39
10 Adéla Vacková 05 TJ Dukla Praha 2.35
11 Anežka Pilchová 05 Atletický školní klub Mazurská 2.25
12 Barbora Maxová 05 SK Kotlářka Praha 2.19
13 Ema Valentová 06 SK Aktis Praha 2.19
14 Kateřina Žohová 06 ASK Slavia Praha 2.19
15 Nela Vondráčková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2.19
16 Kateřina Tkadlecová 05 SK Kotlářka Praha 2.17
17 Aninka Zhánělová 06 TJ Dukla Praha 2.15
18 Ilona Marková 06 ASK Slavia Praha 2.10
19 Lucie Švachová 05 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.06
20 Petra Svobodová 05 SK Kotlářka Praha 2.02
21 Julie Martýnková 06 TJ Dukla Praha 2.00
22 Klaudie Šrankotová 06 ASK Slavia Praha 1.58

Laura Záveská 06 ASK Slavia Praha 0