4. veřejné závody PAS (do 11 let)





Datum konání: 5. 3. 2014


Místo konání: Praha-Juliska


Pořadatel: SK Kotlářka Praha


Výsledky zpracoval: Michal Krejči


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Berounský 04 Atletický školní klub Mazurská 09.55
2 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 09.58
3 František Bucha 03 SK Kotlářka Praha 10.81
4 Adam Biben 04 SK Kotlářka Praha 11.30





Rozběh 2 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Děvěk 03 Atletický školní klub Mazurská 10.42
2 Daniel Červenka 04 ASK Slavia Praha 10.94
3 Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město 11.16
4 David Čihák 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.66





Rozběh 3 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha 09.80
2 Jiří Gabriel 04 ASK Slavia Praha 10.58
3 Marco Ghilardi 04 TJ Sokol Liboc 10.87
4 Štěpán Havelka 04 A. C. Sparta Praha 11.03





Rozběh 4 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aleš Holeček 040206 AK Chotěšov 09.33
2 Vít Chabičovský 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.87
3 Richard Hrádocký 04 TJ Dukla Praha 10.01
4 Šimon Jíra 04 ASK Slavia Praha 12.10





Rozběh 5 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská 09.77
2 Martin Kostka 03 A. C. Sparta Praha 09.93
3 Štěpán Kožina 03 ASK Slavia Praha 09.99
4 Jiří Kočí 03 A. C. Sparta Praha 10.00





Rozběh 6 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 09.54
2 Alexander Krapf 03 TJ Sokol Liboc 09.60
3 Patrik Najman 03 ASK Slavia Praha 10.46
4 Pavel Krejčí 04 ASK Slavia Praha 11.63





Rozběh 7 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Nedělka 04 A. C. Sparta Praha 10.16
2 Radomír Plaček 03 SK Aktis Praha 10.54
3 Štěpán Pavlas 04 TJ Dukla Praha 10.58

Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 8 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Rada 03 SK Kotlářka Praha 09.25
2 Martin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.89
3 David Procházka 03 SK Kotlářka Praha 10.01
4 Patrik Procházka 03 SK Kotlářka Praha 10.47





Rozběh 9 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.85
2 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 09.94
3 Vojtěch Sochorovský 04 SK Aktis Praha 10.67
4 Michal Stibor 04 SK Kotlářka Praha 10.74





Rozběh 10 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město 09.74
2 matěj Šimák 04 TJ Sokol Liboc 10.11
3 Jakub Surga 04 SK Aktis Praha 10.54
4 Michal Šabata 04 TJ Dukla Praha 11.26





Rozběh 11 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Veselý 04 ŠAK Novoborská Praha 09.39
2 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 10.14
3 David Vocůn 03 ŠAK Novoborská Praha 10.74





60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)








Finále A (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Rada 03 SK Kotlářka Praha 09.14
2 Aleš Holeček 040206 AK Chotěšov 09.17
3 Lukáš Veselý 04 ŠAK Novoborská Praha 09.19
4 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 09.68





Finále B (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexander Krapf 03 TJ Sokol Liboc 09.60
2 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 09.70
3 Jan Berounský 04 Atletický školní klub Mazurská 09.71
4 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město 09.98





Finále C (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha 09.69
2 David Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská 09.74
3 Vojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.79
4 Vít Chabičovský 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.83





60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patricie Boháčková 03 A. C. Sparta Praha 10.66
2 Eva Antošová 04 TJ Dukla Praha 11.04
3 Dita Burianová 04 A. C. Sparta Praha 11.38
4 Kateřina Bárová 04 ŠAK Novoborská Praha 11.52





Rozběh 2 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 09.67
2 Adéla Feiglová 035115 AK Chotěšov 09.83
3 Sofija Dimitrijevič 04 SK Kotlářka Praha 11.35
4 Karolína Cihelková 046006 SK Kotlářka Praha 11.49





Rozběh 3 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ludmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.45
2 Julie Hačecká 04 Atletický školní klub Mazurská 11.18
3 Andrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha 11.57
4 Ella Glulovič 03 TJ Sokol Liboc 11.63





Rozběh 4 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stella Chaloupková 04 ŠAK Novoborská Praha 09.74
2 Anna Hrušková 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.21
3 Adéla Hornofová 04 ŠAK Novoborská Praha 10.32
4 Kristýna Hladíková 03 TJ Sokol Liboc 10.89





Rozběh 5 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Ječná 04 TJ Dukla Praha 10.29
2 Micheala Jirasová 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.35
3 Pavlína Jarůvková 03 ŠAK Novoborská Praha 11.06
4 Adéla Jebavá 03 ASK Slavia Praha 11.66





Rozběh 6 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.17
2 Lucie Krbcová 03 Spartak Praha 4 09.49
3 Silva Krušinová 04 Atletický školní klub Mazurská 10.78
4 Marie Krátká 04 SK Kotlářka Praha 11.41





Rozběh 7 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Malcová 03 Spartak Praha 4 09.85
2 Tereza Malcová 03 Spartak Praha 4 10.92
3 Martina Machatová 03 SK Kotlářka Praha 11.09
4 Tereza Majošová 03 TJ Sokol Liboc 12.16





Rozběh 8 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha 09.85
2 Tereza Nosková 04 ŠAK Novoborská Praha 10.15
3 Denisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská 10.19
4 Lucie Mírovská 03 ŠAK Novoborská Praha 11.76





Rozběh 9 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská 10.62
2 Klára Pelikánová 04 Atletický školní klub Mazurská 11.06
3 Adéla Pešková 04 ŠAK Novoborská Praha 12.33

Anna Peřinová 05 ŠAK Chodov DNS





Rozběh 10 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha 09.21
2 Eva Pojslová 035419 ASK Lovosice 09.42
3 Anna Plzáková 03 ASK Slavia Praha 10.46

Zuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov DNS





Rozběh 11 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Skálová 04 Atletický školní klub Mazurská 10.02
2 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 10.19
3 Markéta Prokelová 046012 SK Kotlářka Praha 11.10
4 Romana Skalická 04 ASK Slavia Praha 11.16





Rozběh 12 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Sněhotová 03 Spartak Praha 4 10.36
2 Adéla Sobotková 03 Atletický školní klub Mazurská 10.37
3 Ema Slavíčková 04 SC Radotín Praha 10.40
4 Evelína Stará 04 SK Kotlářka Praha 11.12





Rozběh 13 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Františka Szrogrýnová 03 Spartak Praha 4 09.93
2 Viola Šedová 03 SK Aktis Praha 09.96
3 Veronika Sudková 03 Spartak Praha 4 10.54
4 Kateřina Suchá 03 Atletický školní klub Mazurská 10.92





Rozběh 14 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 09.54
2 Barbora Vaněková 04 ASK Slavia Praha 09.61
3 Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 09.84
4 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 10.87





Rozběh 15 (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 09.76
2 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 10.28
3 Michala Zobalová 04 SK Aktis Praha 10.36





60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)








Finále A (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha 09.02
2 Pavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.09
3 Eva Pojslová 035419 ASK Lovosice 09.35
4 Lucie Krbcová 03 Spartak Praha 4 09.41





Finále B (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 09.50
2 Barbora Vaněková 04 ASK Slavia Praha 09.50
3 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 09.58
4 Stella Chaloupková 04 ŠAK Novoborská Praha 09.84





Finále C (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 09.68
2 Kateřina Malcová 03 Spartak Praha 4 09.77
3 Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 09.80
4 Adéla Feiglová 035115 AK Chotěšov 09.96





Skok daleký - Atletická přípravka-hoši








Atletická přípravka-hoši A (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Chabičovský 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.75
2 Aleš Holeček 040206 AK Chotěšov 3.69
3 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 3.44
4 Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha 3.31
5 David Čihák 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.29
6 Jan Berounský 04 Atletický školní klub Mazurská 3.19
7 Štěpán Kožina 03 ASK Slavia Praha 3.05
8 Alexander Krapf 03 TJ Sokol Liboc 3.00
9 David Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská 2.92
10 František Bucha 03 SK Kotlářka Praha 2.86
11 Sayed Amir El 040329 AK Chotěšov 2.84
12 Richard Hrádocký 04 TJ Dukla Praha 2.82
13 Martin Děvěk 03 Atletický školní klub Mazurská 2.80
14 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 2.75
15 Daniel Červenka 04 ASK Slavia Praha 2.74
16 Jiří Gabriel 04 ASK Slavia Praha 2.67
17 Marco Ghilardi 04 TJ Sokol Liboc 2.64
18 Šimon Jíra 04 ASK Slavia Praha 2.30
19 Adam Biben 04 SK Kotlářka Praha 2.23
20 Pavel Krejčí 04 ASK Slavia Praha 2.18





Atletická přípravka-hoši B (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Veselý 04 ŠAK Novoborská Praha 3.70
2 Martin Rada 03 SK Kotlářka Praha 3.67
3 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 3.61
4 Vojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.45
5 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město 3.41
6 Michal Stibor 04 SK Kotlářka Praha 3.39
7 Jakub Rittich 040417 AK Chotěšov 3.30
8 Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha 3.29
9 Martin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.18
10 Jakub Surga 04 SK Aktis Praha 3.09

Štěpán Pavlas 04 TJ Dukla Praha 3.09
12 David Procházka 03 SK Kotlářka Praha 3.01
13 Radomír Plácek 03 SK Aktis Praha 3.00
14 Matěj Šimák 04 TJ Sokol Liboc 2.98
15 Patrik Procházka 03 SK Kotlářka Praha 2.96
16 Vojtěch Sochorovský 04 SK Aktis Praha 2.95
17 Michal Šabata 04 TJ Dukla Praha 2.84
18 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 2.71

Patrik Najman 03 ASK Slavia Praha 2.71

Jakub Srnec 041117 Atletika Jižní Město DNP





Skok daleký - Atletická přípravka-dívky








Atletická přípravka-dívky A (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 3.45
2 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha 3.30
3 Kateřina Malcová 03 Spartak Praha 4 3.25
4 Lucie Krbcová 03 Spartak Praha 4 3.08
5 Barbora Měštanová 03 Atletický školní klub Mazurská 3.07
6 Karolína Ječná 04 TJ Dukla Praha 3.04
7 Adéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská 2.96
8 Pavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2.92
9 Micheala Jirasová 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.81
10 Denisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská 2.74
11 Julie Hačecká 04 Atletický školní klub Mazurská 2.73

Ludmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.73

Martina Machatová 03 SK Kotlářka Praha 2.73
14 Anna Hrušková 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.69
15 Silva Krušinová 04 Atletický školní klub Mazurská 2.68
16 Tereza Malcová 03 Spartak Praha 4 2.61
17 Eva Antošová 04 TJ Dukla Praha 2.60
18 Marie Krátká 04 SK Kotlářka Praha 2.53
19 Andrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha 2.38
20 Adéla Jebavá 03 ASK Slavia Praha 2.37
21 Sofija Dimitrijevič 04 SK Kotlářka Praha 2.31
22 Ella Glulovič 03 TJ Sokol Liboc 2.30
23 Tereza Hajdošová 03 TJ Sokol Liboc 2.21
24 Karolína Cihelková 046006 SK Kotlářka Praha 2.15





Atletická přípravka-dívky B (st, 5.3.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Františka Szrogrýnová 03 Spartak Praha 4 3.56
2 Eva Pojslová 035419 ASK Lovosice 3.49
3 Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 3.48
4 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 3.47
5 Barbora Vaněková 04 ASK Slavia Praha 3.33
6 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 3.22
7 Viola Šedová 03 SK Aktis Praha 3.13
8 Veronika Sudková 03 Spartak Praha 4 3.11
9 Linda Sněhotová 03 Spartak Praha 4 3.08
10 Michala Zobalová 04 SK Aktis Praha 3.01
11 Anna Plzáková 03 ASK Slavia Praha 2.98

Anna Skálová 04 Atletický školní klub Mazurská 2.98
13 Klára Pelikánová 04 Atletický školní klub Mazurská 2.91
14 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 2.90
15 Ema Slavíčková 04 SC Radotín Praha 2.85
16 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 2.80
17 Romana Skalická 04 ASK Slavia Praha 2.79
18 Kateřina Suchá 03 Atletický školní klub Mazurská 2.78
19 Adéla Sobotková 03 Atletický školní klub Mazurská 2.70
20 Monika Šnajdaufová 045426 AK Chotěšov 2.56
21 Evelína Stará 04 SK Kotlářka Praha 2.43
22 Markéta Prokelová 046012 SK Kotlářka Praha 2.36

Anna Peřinová 05 ŠAK Chodov DNP

Zuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov DNP