Mistrovství ČR žáků a žákyň






Datum konání: 1. - 2. 3. 2014



Místo konání: Jablonec nad Nisou



Pořadatel: TJ LIAZ Jablonec nad Nisou



Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.



Ředitel závodu: Ing. Pavel Procházka



Hlavní rozhodčí: Ing. Zbyněk Budínský



Technický delegát: Jacek Přibáň



Poznámka:










60 m - Žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 15:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Krsek 000513 A. C. TEPO Kladno 07.10 Q
2 Filip Bárta 000205 T. J. Sokol České Budějovice 07.41 Q
3 Adam Mauer 990528 TJ Lokomotiva Rakovník 07.47 q
4 Michal Řehoř 990519 T. J. Sokol České Budějovice 07.50 q
5 Lukáš Kolátor 990211 TJ VTŽ Chomutov 07.65
6 Jan Kramoliš 990201 TJ Sokol Opava 07.67
7 Dominik Krivák 990325 AK Most 07.70
8 Luděk Matoušek 000324 BYAC Brno 07.79






Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 15:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletika 07.41 Q
2 Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov 07.46 Q
3 Tomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby Tábor 07.50
4 Tomáš Popelka 990423 AC Vysoké Mýto 07.55
5 Tomáš Komenda 990923 T. J. Sokol České Budějovice 07.62
6 Daniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O. 07.65
7 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 07.79

Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP






Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 15:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 07.32 Q
2 Šimon Hána 990417 AK PSK Zlín 07.47 Q
3 Filip Kaštovský 990106 TJ Sokol Opava 07.58
4 Matěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletiky 07.60
5 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 07.61
6 Lukáš Kubík 990504 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 07.61
7 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 07.70
8 Matěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletika 07.87






60 m - Žáci (Finále)










Finále (so, 1.3.2014 - 16:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Krsek 000513 A. C. TEPO Kladno 07.24
2 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 07.27
3 Štěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletika 07.39
4 Filip Bárta 000205 T. J. Sokol České Budějovice 07.39
5 Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov 07.41
6 Šimon Hána 990417 AK PSK Zlín 07.46
7 Adam Mauer 990528 TJ Lokomotiva Rakovník 07.50
8 Michal Řehoř 990519 T. J. Sokol České Budějovice 07.54






60 m - Žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 14:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha 08.11 Q
2 Tereza Škodová 995811 SK Nové Město nad Metují 08.16 Q
3 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 08.16 q
4 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.24
5 Barbora Hůlková 016117 AC SYNER Turnov 08.28
6 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 08.32
7 Eliška Ouředníková 005130 SKP Nymburk, o.s. 08.42






Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 14:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 07.80 Q
2 Adéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby Tábor 08.01 Q
3 Eliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.11 q
4 Kristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO Kladno 08.25
5 Andrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO Kladno 08.33
6 Anežka Hanousková 996012 TJ Start Havířov 08.33
7 Nikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.46
8 Kateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletiky 08.48






Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 14:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kozáková 996106 AK ŠKODA Plzeň 07.95 Q
2 Tereza Čurdová 006120 A. C. TEPO Kladno 08.17 Q
3 Kateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva Rakovník 08.21
4 Tereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.34
5 Bára Holainová 016214 SSK Vítkovice 08.34
6= Štěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.35
6= Linda Dufková 015507 Spartak Praha 4 08.35

Terezie Blanářová 995214 TJ Lokomotiva Břeclav DNP






60 m - Žákyně (Finále)










Finále (so, 1.3.2014 - 16:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 07.71
2 Anna Kozáková 996106 AK ŠKODA Plzeň 07.95
3 Adéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby Tábor 07.98
4 Eliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.07
5 Tereza Škodová 995811 SK Nové Město nad Metují 08.11
6 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 08.20
7 Tereza Čurdová 006120 A. C. TEPO Kladno 08.44

Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha DNP






150 m - Žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (ne, 2.3.2014 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Štiblický 000617 Atletika Kadaň 18.95
2 Tomáš Komenda 990923 T. J. Sokol České Budějovice 19.07
3 Jan Kramoliš 990201 TJ Sokol Opava 19.24

Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 DNF






Rozběh 2 (ne, 2.3.2014 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Hána 990417 AK PSK Zlín 17.87 qA
2 Tomáš Popelka 990423 AC Vysoké Mýto 18.60 qB
3 Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava 19.03
4 Adam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletiky 19.69






Rozběh 3 (ne, 2.3.2014 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Mauer 990528 TJ Lokomotiva Rakovník 18.40 qB
2 Jan Rákosník 990323 Univerzitní sportovní klub Praha 18.99
3 Lukáš Kolátor 990211 TJ VTŽ Chomutov 19.27
4 David Herák 000127 A. C. TEPO Kladno 19.32






Rozběh 4 (ne, 2.3.2014 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Bárta 000205 T. J. Sokol České Budějovice 18.08 qA
2 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 18.96
3 Luděk Matoušek 000324 BYAC Brno 18.99
4 Filip Zeman 990823 Atletický klub AHA Vyškov 19.37






Rozběh 5 (ne, 2.3.2014 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 18.33 qA
2 Štěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletika 18.47 qB
3 Lukáš Šimon 990331 TJ Spartak Vlašim 19.30
4 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 19.49






Rozběh 6 (ne, 2.3.2014 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov 17.92 qA
2 Lukáš Kubík 990504 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 18.60 qB
3 Matěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletiky 18.68
4 Michal Řehoř 990519 T. J. Sokol České Budějovice 20.33






150 m - Žáci (Finále)










Finále A (ne, 2.3.2014 - 11:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Hána 990417 AK PSK Zlín 17.75
2 Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov 17.79
3 Filip Bárta 000205 T. J. Sokol České Budějovice 18.03
4 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 18.74






Finále B (ne, 2.3.2014 - 11:46)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletika 18.27
2 Lukáš Kubík 990504 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 18.45
3 Adam Mauer 990528 TJ Lokomotiva Rakovník 18.50
4 Tomáš Popelka 990423 AC Vysoké Mýto 18.80






150 m - Žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (ne, 2.3.2014 - 09:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 18.68 qA
2 Karolína Barešová 996208 TJ Slavoj Stará Boleslav 20.29 qB
3 Michaela Marešová 995217 Atletika Jihlava 20.70






Rozběh 2 (ne, 2.3.2014 - 09:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kozáková 996106 AK ŠKODA Plzeň 19.83 qA
2 Anežka Hanousková 996012 TJ Start Havířov 20.77

Terezie Blanářová 995214 TJ Lokomotiva Břeclav DNP






Rozběh 3 (ne, 2.3.2014 - 09:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 19.91 qA
2 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 19.93 qA
3 Barbora Slabochová 995205 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 20.50
4 Klára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.06






Rozběh 4 (ne, 2.3.2014 - 09:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO Kladno 20.20 qB
2 Bára Holainová 016214 SSK Vítkovice 20.45
3 Eva Kunová 995512 T. J. Sokol České Budějovice 20.54
4 Kateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletiky 20.96






Rozběh 5 (ne, 2.3.2014 - 09:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 20.32
2 Andrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO Kladno 20.32
3 Alžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno 20.80
4 Linda Dufková 015507 Spartak Praha 4 20.94






Rozběh 6 (ne, 2.3.2014 - 09:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.09 qB
2 Tereza Škodová 995811 SK Nové Město nad Metují 20.20 qB
3 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.52
4 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 21.05






150 m - Žákyně (Finále)










Finále A (ne, 2.3.2014 - 11:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 18.49
2 Anna Kozáková 996106 AK ŠKODA Plzeň 19.57
3 Kateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.12
4 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 20.16






Finále B (ne, 2.3.2014 - 11:31)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Škodová 995811 SK Nové Město nad Metují 20.10
2 Kristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO Kladno 20.28
3 Karolína Barešová 996208 TJ Slavoj Stará Boleslav 20.49

Eliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP






300 m - Žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 18:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Krsek 000513 A. C. TEPO Kladno 37.89 qA
2 Ondřej Holub 990518 AC Pardubice 39.59
3 Lukáš Kuthan 991123 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 40.33
4 Daniel Vašek 000916 SSK Vítkovice 44.97






Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 18:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 38.93 qB
2 Jakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 42.23
3 Jakub Bystroň 990930 TJ Start Havířov 42.78

Adam Mauer 990528 TJ Lokomotiva Rakovník DNP






Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 18:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 38.76 qA
2 Matěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletika 40.92
3 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 41.27
4 Marek Hes 991219 AK ŠKODA Plzeň 42.36






Rozběh 4 (so, 1.3.2014 - 18:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 38.96 qB
2 Eliáš Urban 000211 BYAC Brno 39.00 qB
3 Adam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletiky 40.45
4 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 42.57






Rozběh 5 (so, 1.3.2014 - 18:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O. 38.56 qA
2 Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov 39.55 qB
3 David Herák 000127 A. C. TEPO Kladno 40.73
4 Lukáš Landa 990910 A. C. TEPO Kladno 40.96






Rozběh 6 (so, 1.3.2014 - 18:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Kaštovský 990106 TJ Sokol Opava 38.64 qA
2 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 40.07
3 Lukáš Veřmiřovský 000422 TJ Sokol Opava 40.71
4 Antonín Janetka 991224 AK Bílina 41.26






300 m - Žáci (Finále)










Finále A (ne, 2.3.2014 - 11:15)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Krsek 000513 A. C. TEPO Kladno 36.76
2 Filip Kaštovský 990106 TJ Sokol Opava 37.98
3 Daniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O. 38.02
4 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 38.56






Finále B (ne, 2.3.2014 - 11:16)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon

Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov DNP

Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha DNP

Eliáš Urban 000211 BYAC Brno DNP






300 m - Žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 17:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará Boleslav 41.56 qA
2 Aneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletiky 44.63
3 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.67






Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 17:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 43.02 qA
2 Lenka Suchá 005705 JAC Brno 43.58 qB
3 Eva Kunová 995512 T. J. Sokol České Budějovice 44.86
4 Hana Koucká 006023 TJ LIAZ Jablonec n/N. 46.46






Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 17:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lada Hallmanová 005416 TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.49 qB
2 Bára Holainová 016214 SSK Vítkovice 45.01
3 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 45.30

Anna Kozáková 996106 AK ŠKODA Plzeň DNP






Rozběh 4 (so, 1.3.2014 - 17:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.20 qA
2 Alžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno 44.25 qB
3 Edita Sklenská 995402 JAC Brno 45.24
4 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 45.92






Rozběh 5 (so, 1.3.2014 - 17:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Barborová 995311 TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.01 qA
2 Eliška Perná 995212 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 44.60 qB
3 Kateřina Jarošová 996009 ASK Slavia Praha 45.55
4 Veronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České Budějovice 46.56






300 m - Žákyně (Finále)










Finále A (ne, 2.3.2014 - 11:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará Boleslav 42.12
2 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 42.72
3 Michaela Barborová 995311 TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.84

Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha DNF






Finále B (ne, 2.3.2014 - 11:01)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka Suchá 005705 JAC Brno 43.88
2 Alžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno 44.21
3 Lada Hallmanová 005416 TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.35
4 Eliška Perná 995212 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 45.16






800 m - Žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 17:20)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Suchánek 990215 VSK Univerzita Brno 2:19.72 Q
2 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 2:20.00 Q
3 Jan Šprincl 990206 TJ Nová Včelnice 2:20.92
4 Filip Lukša 990619 TJ Start Havířov 2:21.10
5 Marek Uhlíř 990802 AC Slovan Liberec, o.s. 2:21.90
6 Martin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:22.50
7 Marek Strnad 010719 TJ Nová Včelnice 2:28.86






Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 17:20)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Osička 990502 TJ Lokomotiva Břeclav 2:13.92 Q
2 David Svatý 990512 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 2:14.46 Q
3 Adam Klimeš 990227 TJ Vodní stavby Tábor 2:15.35 q
4 Tomáš Martínek 000518 TJ Slavoj Český Brod,o.s. 2:17.69 q
5 Lukáš Bajer 000830 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:27.20
6 Petr Louda 991224 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:29.99
7 Pavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec Králové 2:35.12






Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 17:20)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Matějček 000301 T. J. Sokol České Budějovice 2:16.49 Q
2 Daniel Vrba 000101 TJ Sokol Opava 2:17.35 Q
3 Kryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES Pacov 2:18.04
4 Filip Zeman 990823 Atletický klub AHA Vyškov 2:20.26
5 Lukáš Veřmiřovský 000422 TJ Sokol Opava 2:21.87
6 Adam Hladký 000610 AC Moravská Slavia Brno 2:23.63
7 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:23.84
8 Jakub Šanc 991222 TJ Sokol Kolín-atletika 2:25.28






800 m - Žáci (Finále)










Finále (ne, 2.3.2014 - 10:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Osička 990502 TJ Lokomotiva Břeclav 2:09.67
2 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 2:11.32
3 Antonín Matějček 000301 T. J. Sokol České Budějovice 2:11.62
4 David Svatý 990512 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 2:11.70
5 Daniel Suchánek 990215 VSK Univerzita Brno 2:14.44
6 Adam Klimeš 990227 TJ Vodní stavby Tábor 2:17.38
7 Daniel Vrba 000101 TJ Sokol Opava 2:17.63
8 Tomáš Martínek 000518 TJ Slavoj Český Brod,o.s. 2:17.88






800 m - Žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 17:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Výletová 995217 Atletický klub Kyjov 2:26.72 Q
2 Adéla Rochovanská 995722 AK PSK Zlín 2:26.94 Q
3 Eliška Boháčová 995510 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:27.38 q
4 Veronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České Budějovice 2:30.03
5 Adéla Koláčková 015711 AC Moravská Slavia Brno 2:33.16
6 Monika Bouší 995724 TJ Dukla Praha 2:38.62
7 Terezie Grézlová 995127 VSK Univerzita Brno 2:42.91






Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 17:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Knotková 015418 AK Hodonín 2:31.69 Q
2 Markéta Bočková 005313 TJ Jiskra Nový Bor 2:32.03 Q
3 Karolína Tomášková 995922 TJ Sokol Hradec Králové 2:32.28
4 Štěpánka Vaňková 005418 SSK Vítkovice 2:32.60
5 Lucie Pertlíková 995501 Atletika Jihlava 2:34.23
6 Lucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:35.07
7 Michaela Kieselová 005219 JAC Brno 2:35.85






Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 17:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno 2:28.21 Q
2 Anna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:28.68 Q
3 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 2:29.80 q
4 Sarah Janulíková 995617 AK Šternberk 2:30.34
5 Petra Čerenková 995124 TJ Sokol Hradec Králové 2:32.26
6 Kristýna Korelová 015927 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:33.02
7 Anna Vyskočilová 015212 AK Chemopetrol Litvínov 2:42.90






800 m - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 2.3.2014 - 10:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Knotková 015418 AK Hodonín 2:25.87
2 Anna Výletová 995217 Atletický klub Kyjov 2:27.02
3 Anna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:27.85
4 Eliška Boháčová 995510 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:30.34
5 Eliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno 2:31.94
6 Adéla Rochovanská 995722 AK PSK Zlín 2:32.11
7 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 2:32.24
8 Markéta Bočková 005313 TJ Jiskra Nový Bor 2:34.61






1500 m - Žáci (Finále)










Finále (so, 1.3.2014 - 15:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Chloupek 990302 TJ Klášterec n/O. 4:27.34
2 Karel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě 4:31.81
3 Lukáš Krýsl 990307 ŠAK při ZŠ Přeštice 4:35.16
4 Daniel Kotyza 001005 VSK Univerzita Brno 4:39.08
5 Michal Růžek 990529 Hvězda SKP Pardubice 4:39.10
6 Beshir Robin Idris 010222 AK Olymp Brno 4:39.13
7 Vojtěch Hrůša 990125 TJ Sokol Hradec Králové 4:41.96
8 Tomáš Kryl 990525 AK Olomouc 4:43.25
9 Petr Nohýnek 990904 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:44.53
10 Aleš Omelka 991116 AK PSK Zlín 4:46.43
11 Jakub Hercík 000418 USK VŠEM Ústí n/L. 4:51.00
12 Ondřej Kramný 000908 TJ Sokol Opava 4:51.82
13 Jan Skopec 990518 SK Kotlářka Praha 4:55.51
14 Vilém Volf 990221 AC Slovan Liberec, o.s. 4:57.51
15 Jiří Podešva 990312 SSK Vítkovice 4:57.58

Michal Boudník 990401 PSK Olymp Praha DNF






1500 m - Žákyně (Finále)










Finále (so, 1.3.2014 - 15:20)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Červínová 995518 ASK Lovosice 4:52.06
2 Alice Prokešová 996026 Athletic Runners Club Brno 4:58.13
3 Barbora Šestáková 995927 TJ Olympia Bruntál 4:59.57
4 Petra Pavlásková 996210 TJ Slezan Frýdek-Místek 5:00.63
5 Eliška Surmová 005711 SSK Vítkovice 5:01.54
6 Kateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na Moravě 5:09.64
7 Barbora Placatková 006227 SK Sporting Příbram 5:11.22
8 Kristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:13.63
9 Klára Burgstallerová 015728 TJ Vodní stavby Tábor 5:17.13
10 Karolína Jelínková 995220 Atletický klub AHA Vyškov 5:22.30
11 Kateřina Krejčí 005624 PSK Olymp Praha 5:25.06
12 Natálie Bělinová 005906 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:28.77
13 Kristýna Pekaříková 996005 SSK Vítkovice 5:31.92
14 Anita Zikmundová 005312 AC TJ Jičín 5:33.33
15 Anna Kučerová 996201 TJ Jiskra Nový Bor 5:34.39
16 Julie Bičišťová 005215 PSK Olymp Praha 5:51.28

Julie Rampírová 995212 TJ Slezan Frýdek-Místek DNP






3000 m - Žáci (Finále)










Finále (ne, 2.3.2014 - 12:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě 09:49.16
2 Daniel Kotyza 001005 VSK Univerzita Brno 09:53.00
3 Ondřej Chloupek 990302 TJ Klášterec n/O. 09:58.36
4 Michal Růžek 990529 Hvězda SKP Pardubice 10:14.28
5 Lukáš Krýsl 990307 ŠAK při ZŠ Přeštice 10:14.76
6 Josef Provazník 990816 TJ Dvůr Králové n/L. 10:33.22
7 Vojtěch Málek 991128 AC Slovan Liberec, o.s. 10:47.38
8 Jakub Hercík 000418 USK VŠEM Ústí n/L. 10:52.76
9 Štefan Prášek 000401 VSK Univerzita Brno 11:05.85
10 Jan Burian 991203 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:06.31
11 Matěj Višňa 990513 SC Radotín Praha 11:15.90
12 Dalibor Sládek 990715 SK Aritma Praha 11:36.22
13 Kryštof Šípek 020224 VSK Univerzita Brno 12:11.92
14 Pavel Kraus 000418 SSK Vítkovice 12:24.03

Martin Vodička 000118 VSK Univerzita Brno DNF






60 m překážek - Žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 14:20)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Nastoupil 990528 AK Olomouc 08.51 Q
2 Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov 08.79 Q
3 Lukáš Šimon 990331 TJ Spartak Vlašim 08.84 q
4 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 08.94
5 Jonáš Kolašín 990614 TJ Sokol Opava 08.95
6 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 08.99
7 Adam Horák 990824 TJ Lokomotiva Břeclav 09.14






Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 14:20)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 08.80 Q
2 Dominik Krivák 990325 AK Most 08.85 Q
3 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 08.92
4 Vojtěch Adamec 990707 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 08.93
5 Jaroslav Vychodil 000430 AK Olomouc 09.01
6 Radim Motyčka 990306 Atletika Poruba o.s. 09.05
7 Lukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s. 09.18
8 Lukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA Plzeň 09.23






Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 14:20)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 08.53 Q
2 Jaroslav Hránek 990520 AK Olomouc 08.67 Q
3 Jan Vojtek 990210 SSK Vítkovice 08.82 q
4 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 09.06
5 Lukáš Kuthan 991123 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 09.13
6 Vojtěch Pácal 990213 SSK Vítkovice 09.21
7 Jindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletika 09.63
8 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 10.19






60 m překážek - Žáci (Finále)










Finále (so, 1.3.2014 - 16:15)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 08.49
2 Jan Nastoupil 990528 AK Olomouc 08.50
3 Jaroslav Hránek 990520 AK Olomouc 08.57
4 Dominik Krivák 990325 AK Most 08.68
5 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 08.87
6 Lukáš Šimon 990331 TJ Spartak Vlašim 08.89
7 Jan Vojtek 990210 SSK Vítkovice 08.91

Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov DQ168/7a






60 m překážek - Žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 1.3.2014 - 14:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Novotná 995126 JAC Brno 08.91 Q
2 Natalie Jahnická 995113 Atletika Chrudim 09.28 Q
3 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 09.33 q
4 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 09.42
5 Michaela Přikrylová 995605 AC Prostějov 09.53
6 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.56
7 Silvie Švubová 995120 AK Olomouc 09.66
8 Barbora Slabochová 995205 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 09.74






Rozběh 2 (so, 1.3.2014 - 14:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.00 Q
2 Tereza Čurdová 006120 A. C. TEPO Kladno 09.23 Q
3 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 09.33 q
4 Lucie Pertlíková 995501 Atletika Jihlava 09.52
5 Barbora Hadašová 996214 Atletika Poruba o.s. 09.54
6 Veronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.58
7 Barbora Begová 005324 AK Olomouc 09.84

Valentýna Přibylová 006116 TJ Spartak Vlašim DNF






Rozběh 3 (so, 1.3.2014 - 14:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Štolová 006001 TJ VTŽ Chomutov 09.01 Q
2 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 09.29 Q
3 Nikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.38
4 Denisa Holá 995414 SSK Vítkovice 09.38
5 Eliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby Tábor 09.63
6 Eva Němcová 995407 TJ Nová Včelnice 09.74
7 Veronika Juchelková 005312 SSK Vítkovice 09.78
8 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 10.08






60 m překážek - Žákyně (Finále)










Finále (so, 1.3.2014 - 16:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Novotná 995126 JAC Brno 08.85
2 Barbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.97
3 Markéta Štolová 006001 TJ VTŽ Chomutov 09.04
4 Tereza Čurdová 006120 A. C. TEPO Kladno 09.21
5 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 09.26
6 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 09.31
7 Natalie Jahnická 995113 Atletika Chrudim 09.35
8 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 09.37






4 x 300 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (ne, 2.3.2014 - 13:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Burski, Dvořák, Petřík, Běhounek
ASK Slavia Praha 2:38.84 NR
2 Kaštovský, Veřmiřivský, Vrba, Kramoliš
TJ Sokol Opava 2:42.29
3 Zelinka, Kotyza, Prášek, Suchánek
VSK Univerzita Brno 2:57.87

Vychodil, Nastoupil, Hránek, Konečný
AK Olomouc DNP






Běh 2 (ne, 2.3.2014 - 13:01)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kubík, Svatý, Kuthan, Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 2:41.87
2 Lukša, Bystroň, Vácha, Lorenčič
TJ Start Havířov 2:43.48
3 Herák, Landa, Škuta, Krsek
A. C. TEPO Kladno 2:44.39
4 Čapek, Semotam, Šanc, Hampl
TJ Sokol Kolín-atletika 2:52.34






Běh 3 (ne, 2.3.2014 - 13:01)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bárta, Komenda, Matějček, Řehoř
T. J. Sokol České Budějovice 2:42.64
2 Hes, Stašek, Větrovský, Štajer
AK ŠKODA Plzeň 2:47.58
3 Halíř, Říha, Blatník, Hrůša
TJ Sokol Hradec Králové 2:50.96
4 Fultarov, Uhlíř, Zavřel, Janeček
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:51.50






4 x 300 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (ne, 2.3.2014 - 12:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klinkovská, Sklenská, Suchá, Novotná
JAC Brno 2:55.41 NR
2 Gieslerová, Novotná, Švubová, Begová
AK Olomouc 2:58.00
3 Barborová, Koucká, Kamlerová, Hallmanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:58.18
4 A Duchoňová, Dostálová, Jarošová, Švábíková
ASK Slavia Praha 2:58.34






Běh 2 (ne, 2.3.2014 - 12:31)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kleinerová, Barešová, Boháčová, Veselá
TJ Slavoj Stará Boleslav 2:57.26
2 Kuberlová, Lokajíčková, Urbánková, Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:01.43
3 Holá, Holainová, Juchelková, Vaňková
SSK Vítkovice 3:03.73






Běh 3 (ne, 2.3.2014 - 12:31)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pondělíčková, Kašparová, Jiránková, Schonpflugová
A. C. TEPO Kladno 3:02.62
2 Čerenková, Tomášková, Hošková, Kolková
TJ Sokol Hradec Králové 3:02.98
3 Jehličková A., Jehličková B,, Kašparová, Matoušová
Univerzitní sportovní klub Praha 3:07.73






Běh 4 (ne, 2.3.2014 - 12:31)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Trundová H.,Trundová M., Vobořilová, Prachařová
TJ Šumperk 3:06.62
2 B Marešová, Treglerová, Jichová, Dvořáková
ASK Slavia Praha 3:07.84
3 Dyrynková, Klimentová, Marešová, Prouzová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:14.81






Běh 5 (ne, 2.3.2014 - 12:31)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Maštalířová, Háčková, Krátká, Turnerová
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:05.00
2 B Weiserová, Cikánová, Tomášková, Zárubová
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:08.38
3 Parásková, Fialová L., Fialová J., Vernerová
SK Kotlářka Praha 3:14.68






Skok vysoký - Žáci (Finále)










Finále (ne, 2.3.2014 - 11:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Konečný 990721 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1.88
2 Jan Vojtek 990210 SSK Vítkovice 1.86
3 Jan Capko 990115 TJ Sokol Opava 1.78
4= Štěpán Svoboda 990803 TJ Jiskra Nová Bystřice 1.78
4= Filip Slouka 990505 AC Prostějov 1.78
6 Tomáš Praský 990330 AK Chemopetrol Litvínov 1.75
7= Martin Konečný 990530 AK Olomouc 1.70
7= Jakub Sobotka 990901 TJ Sokol Jaroměř 1.70
9 Vilém Stráský 990703 BYAC Brno 1.70
10= Marcel Pérez 990820 TJ Sokol Opava 1.70
10= Vojtěch Pácal 990213 SSK Vítkovice 1.70
12 Tomáš Bílý 990115 TJ Sokol Hradec Králové 1.70
13= Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 1.65
13= Jiří Látal 991031 AK Olomouc 1.65
15 Martin Odstrčil 990219 AK Olomouc 1.65
16 Antonín Matějček 000301 T. J. Sokol České Budějovice 1.60

Jiří Strakoš 000202 TJ Sokol Opava DNP






Skok vysoký - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 2.3.2014 - 09:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Novotná 995126 JAC Brno 1.68
2 Hana Váchová 995206 TJ Vodní stavby Tábor 1.66
3 Kristýna Malířová 995215 ASK Lovosice 1.64
4 Lada Doležalová 995625 TJ Vodní stavby Tábor 1.58
5 Lucie Macháňová 005418 Atletický klub AHA Vyškov 1.55
6 Marie Heimová 995320 AK PSK Zlín 1.55
7 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 1.50
8 Simona Ošťádalová 005413 AC Prostějov 1.50
9 Daniela Vránová 005406 TJ Nová Včelnice 1.50
10 Kateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva Rakovník 1.50
11= Anísa Filali 006010 JAC Brno 1.45
11= Barbora Hadašová 996214 Atletika Poruba o.s. 1.45
11= Denisa Holá 995414 SSK Vítkovice 1.45
11= Michaela Gieselová 995925 AK Olomouc 1.45
15 Tereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA Plzeň 1.45

Lucie Sedláčková 016030 JAC Brno DNP






Skok o tyči - Žáci (Finále)










Finále (so, 1.3.2014 - 14:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava 3.45
2 Jan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 3.25
3 Jan Švec 991118 Atletika Jihlava 3.20
4 Adam Horák 990824 TJ Lokomotiva Břeclav 3.15
5 Josef Říha 991006 TJ Sokol Hradec Králové 3.10
6 Martin Kopecký 990609 Atletika Jihlava 3.00
7 Ondřej Pavlas 000518 Atletika Chrudim 3.00
8= Marek Miřejovský 990409 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 2.90
8= David Capoušek 991202 TJ Sokol Hradec Králové 2.90
10 Pavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec Králové 2.90
11 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 2.80
12 Vladimír Niščák 010202 Atletika Chrudim 2.80
13 Jiří Stašek 991125 AK ŠKODA Plzeň 2.70
14 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 2.40






Skok o tyči - Žákyně (Finále)










Finále (so, 1.3.2014 - 16:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 3.40
2 Veronika Strýčková 995317 AC Čejkovice 3.00
3 Tereza Hromadníková 996103 AK PSK Zlín 3.00
4 Barbora Rynešová 995507 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.00
5 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 2.70
6 Kateřina Ivičičová 995802 AC Čejkovice 2.70
7 Justýna Holubová 005419 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2.70
8 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 2.60
9= Sára Škrobánková 015106 TJ Sokol Opava 2.60
9= Leona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2.60
11 Denisa Zhřívalová 995604 AC Čejkovice 2.50
12 Anna Pelcová 995224 AC Slovan Liberec, o.s. 2.50
13= Barbora Hlaváčová 995316 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 2.40
13= Anna Šímová 995824 TJ Nová Včelnice 2.40
15 Zora Dušková 995810 TJ Sokol Opava 2.30






Skok daleký - Žáci (Finále)










Finále (ne, 2.3.2014 - 10:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vilém Stráský 990703 BYAC Brno 6.26
2 Jan Nastoupil 990528 AK Olomouc 6.16
3 Eliáš Urban 000211 BYAC Brno 6.13
4 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 6.07
5 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 5.99
6 Jaroslav Vychodil 000430 AK Olomouc 5.97
7 Dominik Krivák 990325 AK Most 5.90
8 Vojtěch Pácal 990213 SSK Vítkovice 5.86
9 František Buba 000414 TJ TŽ Třinec 5.72
10 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 5.71
11 Štěpán Svoboda 990803 TJ Jiskra Nová Bystřice 5.70
12 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 5.49
13 Jiří Kraus 000729 TJ Sokol Kolín-atletika 5.26

Filip Bárta 000205 T. J. Sokol České Budějovice NM

Jakub Mecner 000303 TJ Sokol Opava NM

Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov NM






Skok daleký - Žákyně (Finále)










Finále (so, 1.3.2014 - 16:15)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 5.54
2 Adéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby Tábor 5.45
3 Michaela Gieselová 995925 AK Olomouc 5.35
4 Michaela Barborová 995311 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.21
5 Tereza Hromadníková 996103 AK PSK Zlín 5.12
6 Veronika Růžičková 005313 TJ TŽ Třinec 5.04
7 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 5.03
8 Anežka Hanousková 996012 TJ Start Havířov 4.95
9 Michaela Farová 005414 TJ Vodní stavby Tábor 4.87
10 Eliška Ouředníková 005130 SKP Nymburk, o.s. 4.81
11 Eva Němcová 995407 TJ Nová Včelnice 4.71
12 Jana Novotná 995126 JAC Brno 4.70
13 Natalie Jahnická 995113 Atletika Chrudim 4.69
14 Tereza Čurdová 006120 A. C. TEPO Kladno 4.68
15 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 4.63
16 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 4.63
17 Adéla Jiránková 005628 A. C. TEPO Kladno 4.37






Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 2.3.2014 - 11:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Tylichová 995411 Hvězda SKP Pardubice 13.14
2 Dita Poslušná 995113 TJ Nová Včelnice 11.70
3 Tereza Štorchová 005803 TJ Vodní stavby Tábor 11.50
4 Kristýna Klossová 996125 JAC Brno 11.07
5 Kristýna Vrabcová 995129 AK Chemopetrol Litvínov 11.06
6 Nikola Flašarová 996101 TJ Šumperk 10.96
7 Michaela Vedrová 005122 SSK Vítkovice 10.84
8 Markéta Schönpflugová 005105 A. C. TEPO Kladno 10.66
9 Karla Fouani 996226 ASK Slavia Praha 10.32
10 Aneta Fridrichová 995301 AK PSK Zlín 10.05
11 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 09.93
12 Eliška Perná 995212 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 09.70
13 Barbora Tichá 995916 Atletika Chrudim 09.67
14 Ema Ševčíková 995607 TJ Vodní stavby Tábor 09.47
15 Nikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.41
16 Lucie Pecháčková 005516 Atletika Chrudim 09.14






Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)










Finále (ne, 2.3.2014 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Bílský 990814 SSK Vítkovice 13.62
2 Dominik Krivák 990325 AK Most 13.24
3 Matěj Vevera 990131 Atletický školní klub Mazurská 13.22
4 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.18
5 Jakub Héža 000523 AK Olomouc 12.90
6 Tadeáš Procházka 990730 AK Most 12.79
7 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 12.67
8 Matěj Veselý 991031 TJ Slavoj Český Brod,o.s. 12.28
9 Filip Kaštovský 990106 TJ Sokol Opava 11.95
10 Robin Hrdlička 000508 SSK Vítkovice 11.66
11 Radek Dojčar 000217 ŠAK Chodov 11.63
12 David Koblischke 990222 ASK Lovosice 11.46
13 Martin Kohout 000207 AC SYNER Turnov 11.44
14 Jiří Stašek 991125 AK ŠKODA Plzeň 10.82
15 Quang Nguyen 990910 Atletika Poruba o.s. 9.43