VZ žactva (ročníky 1999 - 2002)





Datum konání: 20. 2. 2014


Místo konání: Praha


Pořadatel: PSK Olymp Praha


Výsledky zpracoval: Martin Smetana, Karolína Šeborová, Hana Ptáčníková


Ředitel závodu: Miroslav Záhořák


Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 99 Spartak Praha 4 07.36
2 Michal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.55
3 Adam Mauer 99 TJ Lokomotiva Rakovník 07.61
4 Lukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 07.62
5 Matěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletika 07.74
6 Tadeusz Burski 99 ASK Slavia Praha 07.92
7 Lukáš Větrovský 99 AK ŠKODA Plzeň 08.19
8 Dominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 08.21





Běh 2 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.88
2 Tobiáš Vavroch 00 TJ Dukla Praha 07.95
3 Adam Hruška 99 TJ Sokol Kolín-atletika 08.38
4 Michal Boudník 99 PSK Olymp Praha 08.47
5 Marc Nádeníček 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.60
6 Filip Brandejský 99 TJ Sokol Kolín-atletika 08.67
7 Petr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletika 08.74
8 Filip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.09





Běh 3 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Krejčí 99 ASK Slavia Praha 08.31
2 Jiří Beránek 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 08.34
3 Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha 08.38
4 Vít Rynda 00 Hvězda SKP Pardubice 08.51
5 Vojtěch Ulman 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.53
6 Jakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletika 08.54
7 Jan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletika 08.85
8 Ondřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.10





Běh 4 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Müller 99 ASK Slavia Praha 08.63
2 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha 09.11
3 Michal Martinák 02 AK Chemopetrol Litvínov 09.39
4 Michal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha 09.64
5 Filip Šebek 02 Atletika Hostivař 09.65
6 Hynek Šlouf 02 Atletika Hostivař 09.80





Běh 5 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub Praha 08.02
2 Vojtěch Kohoutek 99 SK Kotlářka Praha 08.08
3 Kristián Bönsch 99 SK Kotlářka Praha 08.63
4 Matyáš Tomka 01 TJ Dukla Praha 08.99
5 Tomáš Koribský 99 Univerzitní sportovní klub Praha 09.97





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub Praha 07.79
2 Anna Kerbachová 00 Spartak Praha 4 07.96
3 Adéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby Tábor 08.17
4 Eliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.19
5 Tereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město 08.27
6 Eliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 08.35
7 Natalie Jahnická 99 Atletika Chrudim 08.46
8 Lucie Racochová 99 A. C. TEPO Kladno 08.71





Běh 2 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO Kladno 08.25
2 Kateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva Rakovník 08.28
3 Adéla Jiránková 00 A. C. TEPO Kladno 08.37
4 Aneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s. 08.50
5 Barbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 08.50
6 Michaela Černá 99 TJ Vodní stavby Tábor 08.57
7 Denisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.62
8 Adéla Nováková 00 TJ Spartak Vlašim 08.85





Běh 3 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Dvořáková 99 ASK Slavia Praha 08.52
2 Dominika Vlnasová 99 SK Kotlářka Praha 08.53
3 Patricie Burajová 99 SK DVOJKA Praha 08.66
4 Kateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol Litvínov 08.69
5 Nikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.75
6 Andrea Holubová 01 Hvězda SKP Pardubice 08.75
7 Michaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha 08.76
8 Adéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.87





Běh 4 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha 08.80
2 Tereza Holadová 00 TJ Spartak Vlašim 08.84
3 Veronika Šenecová 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 08.91
4 Klára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.10
5 Barbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 09.22
6 Tereza Trpálková 00 ASK Slavia Praha 09.29





Běh 5 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva Rakovník 08.92
2 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 08.97
3 Julie Bičišťová 00 PSK Olymp Praha 09.07
4 Lucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 09.09
5 Laura Gočaltovská 99 AC Pardubice 09.21
6 Kateřina Holubová 01 TJ Sokol Kolín-atletika 09.22
7 Anna Mlčochová 99 ASK Slavia Praha 09.63





Běh 6 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město 09.39
2 Eliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.50
3 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 09.53
4 Stella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.53
5 Veronika Slavíčková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 09.74
6 Anna Jaškina 01 PSK Olymp Praha 09.80





Běh 7 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktorie Kvasničková 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.70
2 Natálie Untermüllerová 00 A. C. Sparta Praha 09.16
3 Ivana Gallová 02 AK Chemopetrol Litvínov 09.49
4 Veronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.51
5 Johana Starková 00 TJ Dukla Praha 09.56
6 Valerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.68
7 Barbora Polanecká 02 ASK Slavia Praha 09.71





Běh 8 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Žambůrková 02 Atletika Hostivař 09.45
2 Lucie Procházková 02 ASK Slavia Praha 09.66
3 Kateřina Procházková 01 PSK Olymp Praha 09.80
4 Anna Nováková 01 ASK Slavia Praha 09.87
5 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 10.03
6 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 10.29

Barbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP





Běh 9 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Háková 99 PSK Olymp Praha 08.92
2 Eliška Martínková 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.28
3 Magdaléna Kociánová 02 PSK Olymp Praha 09.66
4 Barbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.80
5 Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha 10.18
6 Johanka Kreislová 99 SK Kotlářka Praha 10.28





150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 99 Spartak Praha 4 17.40
2 Adam Šufliarský 99 TJ Dukla Praha 17.78
3 Lukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 18.06
4 Lukáš Šimon 99 TJ Spartak Vlašim 18.90
5 Dominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 19.60
6 Kristián Bönsch 99 SK Kotlářka Praha 21.31





Běh 2 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Janský 00 PSK Olymp Praha 19.77
2 Jiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.26
3 Josef Adamec 99 TJ Spartak Vlašim 20.31
4 Petr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletika 21.90
5 Ondřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 22.72
6 Ondřej Lipový 01 ASK Slavia Praha 24.74





Běh 3 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Krejčí 99 ASK Slavia Praha 20.03
2 Jan Dvořák 00 A. C. TEPO Kladno 20.28
3 Lukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.79
4 Vojtěch Müller 99 ASK Slavia Praha 21.09
5 Michal Martinák 02 AK Chemopetrol Litvínov 22.98
6 Vojtěch Baron 02 TJ Dukla Praha 24.60





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 00 Spartak Praha 4 18.47
2 Kristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO Kladno 19.63
3 Agáta Kolingerová 99 ASK Slavia Praha 19.65
4 Eliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 19.90
5 Lucie Racochová 99 A. C. TEPO Kladno 20.83
6 Vanessa Lahrachová 99 TJ Dukla Praha 24.11





Běh 2 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město 19.89
2 Kateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 19.94
3 Michaela Černá 99 TJ Vodní stavby Tábor 20.33
4 Natalie Jahnická 99 Atletika Chrudim 20.41
5 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 20.58
6 Tereza Krčková 00 A. C. TEPO Kladno 22.78





Běh 3 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Jarošová 99 ASK Slavia Praha 20.30
2 Veronika Marešová 00 ASK Slavia Praha 20.70
3 Aneta Hofmanová 00 ASK Slavia Praha 21.44
4 Denisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.47
5 Anna Haškovcová 99 ASK Slavia Praha 21.63
6 Anna Jaškina 01 PSK Olymp Praha 24.24





Běh 4 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s. 20.78
2 Lucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.51
3 Šárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletika 21.75
4 Nikola Nagyová 99 ASK Slavia Praha 21.83
5 Monika Bouší 99 TJ Dukla Praha 21.87
6 Magdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletika 22.09





Běh 5 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol Litvínov 20.82
2 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 21.85
3 Michaela Kovandová 99 SK Kotlářka Praha 22.38
4 Tereza Vaňhová 01 Atletika Jižní Město 22.76
5 Eliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 23.73
6 Barbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.56





Běh 6 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Macková 99 TJ Dukla Praha 21.65
2 Anežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletika 21.68
3 Veronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 22.08
4 Kateřina Procházková 01 PSK Olymp Praha 23.66
5 Stephanie Seidlová 00 PSK Olymp Praha 23.71

Alexandra Becková 00 A. C. TEPO Kladno DQ





Běh 7 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Jelínková 01 TJ Dukla Praha 22.04
2 Adéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město 22.50
3 Simona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.56
4 Anna Pauzová 01 ASK Slavia Praha 22.63
5 Magdaléna Kociánová 02 PSK Olymp Praha 22.99
6 Stella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.25





Běh 8 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kovandová 00 SK Kotlářka Praha 22.88
2 Kateřina Holubová 01 TJ Sokol Kolín-atletika 22.91
3 Kateřina Froňková 99 ASK Slavia Praha 23.39
4 Ivana Gallová 02 AK Chemopetrol Litvínov 23.54





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Holub 99 AC Pardubice 39.79
2 Patrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub Praha 42.54
3 Radek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 42.86
4 Vít Rynda 00 Hvězda SKP Pardubice 43.94

Filip Štěpánek 02 ASK Slavia Praha DNP

Michal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova Praha DQ





Běh 2 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletika 39.72
2 David Herák 00 A. C. TEPO Kladno 40.67
3 Josef Adamec 99 TJ Spartak Vlašim 41.67
4 Tobiáš Vavroch 00 TJ Dukla Praha 41.72
5 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha 48.31

Lukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí DNP





Běh 3 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 40.00
2 Lukáš Landa 99 A. C. TEPO Kladno 40.83
3 Jiří Beránek 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 42.74
4 Jiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.02
5 Matyáš Tomka 01 TJ Dukla Praha 50.31
6 Ondřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 52.16





Běh 4 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 41.93
2 Jan Dvořák 00 A. C. TEPO Kladno 44.36
3 Vojtěch Kohoutek 99 SK Kotlářka Praha 45.43
4 Vojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.34
5 Marek Štěpánek 02 ASK Slavia Praha 49.67
6 Hynek Šlouf 02 Atletika Hostivař 56.06





Běh 5 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Štěpánek 02 ASK Slavia Praha 43.88
2 Lukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.90
3 Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha 44.24
4 Marc Nádeníček 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.87
5 Michal Martinák 02 AK Chemopetrol Litvínov 48.83

Michal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha DQ





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Kolingerová 99 ASK Slavia Praha 42.36
2 Eliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 43.43
3 Veronika Marešová 00 ASK Slavia Praha 45.45
4 Veronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha 45.64
5 Monika Bouší 99 TJ Dukla Praha 46.71
6 Monika Doubková 00 TJ Spartak Vlašim 49.39





Běh 2 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alena Panovská 99 TJ Vodní stavby Tábor 45.85
2 Kristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.38
3 Michaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha 47.37
4 Ivana Gallová 02 AK Chemopetrol Litvínov 50.28
5 Nicola Michálková 00 ASK Slavia Praha 51.54

Adéla Nováková 00 TJ Spartak Vlašim DNP





Běh 3 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valentýna Přibylová 00 TJ Spartak Vlašim 44.16
2 Johana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub Praha 45.63
3 Tereza Holadová 00 TJ Spartak Vlašim 46.25
4 Jitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s. 47.16
5 Ema Polívková 01 ASK Slavia Praha 47.32
6 Barbora Polanecká 02 ASK Slavia Praha 54.56





Běh 4 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Burgetová 00 TJ Dukla Praha 47.41
2 Tereza Houšková 01 ASK Slavia Praha 47.63
3 Adéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 47.90
4 Laura Gočaltovská 99 AC Pardubice 48.38
5 Natálie Borková 00 A. C. TEPO Kladno 53.69

Veronika Šenecová 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí DQ





Běh 5 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha 46.48
2 Julie Bičišťová 00 PSK Olymp Praha 47.35
3 Nikola Nagyová 99 ASK Slavia Praha 47.51
4 Kateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol Litvínov 47.76
5 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.72
6 Valerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 50.17





Běh 6 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.73
2 Klára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 47.76
3 Tereza Háková 99 PSK Olymp Praha 48.02
4 Magdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletika 48.72
5 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 49.65
6 Johanka Kreislová 99 SK Kotlářka Praha 58.76





Běh 7 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Haškovcová 99 ASK Slavia Praha 47.33
2 Anežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletika 47.80
3 Maria Anna Cukerová 01 ASK Slavia Praha 48.28
4 Lucie Procházková 02 ASK Slavia Praha 52.09

Šárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletika DQ





Běh 8 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Sládková 00 ASK Slavia Praha 47.45
2 Simona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 50.37
3 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha 52.72
4 Veronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 52.95
5 Vanessa Lahrachová 99 TJ Dukla Praha 55.46
6 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 56.21





1500 m - Žáci (Finále)








Finále (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Boudník 99 PSK Olymp Praha 4:50.02
2 Jan Skopec 99 SK Kotlářka Praha 4:50.35
3 David Štros 00 Univerzitní sportovní klub Praha 5:10.35
4 Michal Hejduk 00 TJ Sokol Kolín-atletika 5:11.01
5 Ondřej Bureš 99 TJ Neratovice 5:11.36
6 Tomáš Friš 99 SK Kotlářka Praha 5:27.44





1500 m - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Matějková 99 ASK Slavia Praha 5:19.35
2 Anna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol Litvínov 5:35.55
3 Šárka Hulmáková 99 TJ Spartak Vlašim 5:44.19
4 Kateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:44.42
5 Kateřina Najmanová 99 A. C. TEPO Kladno 5:53.19
6 Kateřina Deutschová 00 Spartak Praha 4 6:00.16
7 Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 6:07.22
8 Pavla Kotěšovcová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 6:14.97
9 Linda Sedláčková 00 PSK Olymp Praha 7:24.37





60 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Krivák 99 AK Most 08.62
2 Jakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub Praha 08.68
3 Lukáš Šimon 99 TJ Spartak Vlašim 09.01
4 Vojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 09.04
5 Michal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.05
6 Tomáš Praský 99 AK Chemopetrol Litvínov 09.31
7 Jindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletika 09.34
8 Tomáš Vágner 99 TJ Dukla Praha 09.39





Běh 2 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Větrovský 99 AK ŠKODA Plzeň 09.35
2 Lukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 09.44
3 David Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 10.37
4 Tomáš Friš 99 SK Kotlářka Praha 11.36
5 David Jiran 00 A. C. TEPO Kladno 13.59
6 Václav Ženíšek 01 A. C. TEPO Kladno 13.67
7 Viktor Bozděch 01 A. C. TEPO Kladno 14.66
8 Tomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletika 15.90





60 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub Praha 08.76
2 Anna Kerbachová 00 Spartak Praha 4 08.92
3 Tereza Čurdová 00 A. C. TEPO Kladno 09.48
4 Nikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.48
5 Nikoleta Jíchová 00 ASK Slavia Praha 09.50
6 Barbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 09.82
7 Eliška Reindlová 00 TJ vodní stavby Tábor 09.96
8 Nicole Burgetová 00 TJ Dukla Praha 10.05





Běh 2 (čt, 20.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valentýna Přibylová 00 TJ Spartak Vlašim 09.58
2 Denisa Chocholová 99 A. C. TEPO Kladno 09.99
3 Kristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol Litvínov 10.05
4 Klára Červenková 00 A. C. TEPO Kladno 10.26
5 Aneta Hofmanová 00 ASK Slavia Praha 10.30
6 Jitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s. 10.74
7 Tereza Krčková 00 A. C. TEPO Kladno 11.16
8 Tereza Trpálková 00 ASK Slavia Praha 11.26





Skok vysoký - Žáci








čt, 20.2.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Praský 99 AK Chemopetrol Litvínov 1.75
2 Vojtěch Novák 99 A. C. TEPO Kladno 1.60
3 Filip Brandejský 99 TJ Sokol Kolín-atletika 1.50
4 Martin Janský 00 PSK Olymp Praha 1.45
5 Jakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletika 1.40
6 Štěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletika 1.40
7 Jan Krešne 00 A. C. TEPO Kladno 1.40

Filip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha NM

Michal Hejduk 00 TJ Sokol Kolín-atletika NM

Jindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletika DNP

Tomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletika DNP

Adam Hruška 99 TJ Sokol Kolín-atletika DNP

Filip Šebek 02 Atletika Hostivař DNP





Skok vysoký - Žákyně








čt, 20.2.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Malířová 99 TJ Lovochemie Lovosice 1.60
2 Kateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva Rakovník 1.55
3 Kateřina Pospíšilová 99 TJ Sokol Kolín-atletika 1.49
4 Tereza Parásková 00 SK Kotlářka Praha 1.46
5 Alena Panovská 99 TJ Vodní stavby Tábor 1.46
6 Iva Šišková 99 TJ Vodní stavby Tábor 1.46
7 Nikoleta Jíchová 00 ASK Slavia Praha 1.46
8 Karolína Hieková 99 TJ Lovochemie Lovosice 1.43
9 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 1.43
10 Kristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol Litvínov 1.43
11 Klára Červenková 00 A. C. TEPO Kladno 1.43
12 Karolína Kirbsová 99 TJ Lovochemie Lovosice 1.40
13 Kateřina Fialová 00 SK Kotlářka Praha 1.40
14 Kateřina Baldová 01 ATLETIK Rudná 1.35
15 Barbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 1.30
15 Andrea Holubová 01 Hvězda SKP Pardubice 1.30
17 Michaela Kovandová 99 SK Kotlářka Praha 1.30
18 Anna Matějovská 00 ATLETIK Rudná 1.25
19 Eliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 1.25

Patricie Burajová 99 SK DVOJKA Praha DNP

Emma Žambůrková 02 Atletika Hostivař DNP

Kristýna Vávrová 00 ATLETIK Rudná NM

Veronika Slavíčková 02 TJ Sokol Kolín-atletika NM





Skok daleký - Žáci








čt, 20.2.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 99 TJ Dukla Praha 6.10
2 Ondřej Holub 99 AC Pardubice 5.37
3 Dominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 5.32
4 Adam Hruška 99 TJ Sokol Kolín-atletika 5.28
5 Tadeusz Burski 99 ASK Slavia Praha 5.26
6 Vojtěch Novák 99 A. C. TEPO Kladno 5.07
7 Radek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.92
8 Štěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletika 4.78
9 Jan Krč 00 SK Kotlářka Praha 4.65
10 Jan Skopec 99 SK Kotlářka Praha 4.57
11 Filip Štěpánek 02 ASK Slavia Praha 4.37
12 Martin Ornst 01 Atletika Hostivař 4.33
13 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 4.31
14 Marek Štěpánek 02 ASK Slavia Praha 4.28
15 Petr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletika 4.20
16 Jan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletika 3.90
17 Jindřich Zavadil 01 ASK Slavia Praha 3.82
18 Filip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.82
19 Hynek Šlouf 02 Atletika Hostivař 3.57





Skok daleký - Žákyně








čt, 20.2.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natalie Jahnická 99 Atletika Chrudim 4.92
2 Adéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby Tábor 4.85
3 Tereza Čurdová 00 A. C. TEPO Kladno 4.83
4 Viktorie Kvasničková 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.66
6 Hana Váchová 99 TJ Vodní stavby Tábor 4.58
5 Martina Dvořáková 99 ASK Slavia Praha 4.58
7 Aneta Hofmanová 00 ASK Slavia Praha 4.53
8 Patricie Burajová 99 SK DVOJKA Praha 4.40
9 Andrea Holubová 01 Hvězda SKP Pardubice 4.32
10 Lucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.23
11 Tereza Houšková 01 ASK Slavia Praha 4.22
12 Alexandra Becková 00 A. C. TEPO Kladno 4.17
13 Klára Jelínková 01 TJ Dukla Praha 4.16
14 Natálie Borková 00 A. C. TEPO Kladno 4.11
15 Vendula Piliarová 00 Univerzitní sportovní klub Praha 4.06
17 Denisa Chocholová 99 A. C. TEPO Kladno 3.97
16 Maria Anna Cukerová 01 ASK Slavia Praha 3.97
19 Kamila Pitřincová 00 Atletika Hostivař 3.96
18 Kateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva Rakovník 3.96
20 Karina Rozhyna 00 Univerzitní sportovní klub Praha 3.95
21 Stephanie Seidlová 00 PSK Olymp Praha 3.90
22 Tereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha 3.89
23 Monika Doubková 00 TJ Spartak Vlašim 3.89
24 Jana Kovandová 00 SK Kotlářka Praha 3.84
25 Lucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 3.81
26 Karolína Uhrová 99 SK Kotlářka Praha 3.61
27 Tereza Vaňhová 02 Atletika Hostivař 3.47
28 Barbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3.39
29 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 3.27
30 Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha 3.05

Adéla Jiránková 00 A. C. TEPO Kladno NM

Kristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol Litvínov NM

Nicola Michálková 00 ASK Slavia Praha NM





Vrh koulí 3kg - Žákyně








čt, 20.2.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Tylichová 99 Hvězda SKP Pardubice 13.19
2 Kristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol Litvínov 10.94
3 Markéta Schönpflugová 00 A. C. TEPO Kladno 10.72
4 Karina Rozhyna 00 Univerzitní sportovní klub Praha 09.05
5 Tereza Parásková 00 SK Kotlářka Praha 08.51
6 Kateřina Fialová 00 SK Kotlářka Praha 08.36
7 Michaela Dušková 00 TJ Spartak Vlašim 08.33
8 Michaela Kovandová 99 SK Kotlářka Praha 07.71
9 Simona Vavrová 99 TJ Spartak Vlašim 07.58
10 Kamila Pitřincová 00 Atletika Hostivař 07.25
11 Alžběta Svobodová 00 Atletika Hostivař 06.94
12 Anna Nováková 01 ASK Slavia Praha 05.70
13 Jana Kovandová 00 SK Kotlářka Praha 04.79





Vrh koulí 4kg - Žáci








čt, 20.2.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Vevera 99 Atletický školní klub Mazurská 12.42
2 David Koblischke 99 TJ Lovochemie Lovosice 12.20
3 Dominik Krivák 99 AK Most 12.04
4 Jan Krč 00 SK Kotlářka Praha 09.88
5 Miloš Sedlmajer 01 Hvězda SKP Pardubice 09.17
6 Oldřich Sýkora 00 A. C. TEPO Kladno 07.94
7 Ondřej Lipový 01 ASK Slavia Praha 07.32
8 Martin Ornst 01 Atletika Hostivař 07.21
9 Jindřich Zavadil 01 ASK Slavia Praha 06.82
10 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 06.75