Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň





Datum konání: 13. - 14. 2. 2014


Místo konání: Praha-Strahov


Pořadatel: USK Praha a SK ZŠ Jeseniova


Výsledky zpracoval: Weberová Jaroslava


Ředitel závodu: Jan Ruda


Hlavní rozhodčí: Zdenek Simon


Technický delegát:



Poznámka: měřeno kamerou







60 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 07.36
2 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 07.73
3 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 07.90
4 Jakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.14
5 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 08.21

Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 2 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.88

Viktor Buňat 990710 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.88
3 Matěj Vevera 990131 Atletický školní klub Mazurská 08.03
4 Matěj Šach 990312 SK Kotlářka Praha 08.09
5 Ondřej Mička 990427 SK Kotlářka Praha 08.23

Kryštof Vítek 990207 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Rozběh 3 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 07.46
2 Jan Rákosník 990323 Univerzitní sportovní klub Praha 07.75
3 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 08.02
4 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 08.25
5 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.29
6 Matěj Žilina 990901 SK Aktis Praha 09.37





Rozběh 4 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 07.91
2 Vladislav Vertskhayzer 990112 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.96
3 Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.10
4 Lukáš Pařízek 990917 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.17
5 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 08.43
6 Richard Metz 990423 ASK Slavia Praha 08.45





Rozběh 5 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 07.81
2 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 07.85
3 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 08.16
4 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.21
5 Vojtěch Košař 990513 SC Radotín Praha 08.35
6 Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.37





Rozběh 6 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 07.94
2 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.08
3 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 08.16
4 Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha 08.33
5 Jindřich Štěpánek 001015 Univerzitní sportovní klub Praha 08.37
6 Lubomír Kmoch 990703 Atletika Jižní Město 08.47





60 m - Žáci (Finále)








Finále A (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 07.29
2 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 07.47
3 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 07.69
4 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 07.72
5 Jan Rákosník 990323 Univerzitní sportovní klub Praha 07.76
6 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 07.83





Finále B (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.83
2 Viktor Buňat 990710 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.84
3 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 07.89
4 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 07.90
5 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 07.93
6 Vladislav Vertskhayzer 990112 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.94





60 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha 07.81
2 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 08.33
3 Jasmína Voborská 996021 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.64
4 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 08.86
5 Karolína Hanková 005310 SK Kotlářka Praha 08.92
6 Lucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4 08.97





Rozběh 2 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 07.80
2 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 08.61
3 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.81
4 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.83
5 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 08.89
6 Monika Bouší 995724 TJ Dukla Praha 08.98





Rozběh 3 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 08.23
2 Patricie Burajová 995408 SK DVOJKA Praha 08.54
3 Kristýna Kunická 995420 PSK Olymp Praha 08.69
4 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 08.86
5 Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha 08.88
6 Marie Neubauerová 995620 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.01





Rozběh 4 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 08.31
2 Kateřina Jarošová 996009 ASK Slavia Praha 08.42
3 Nicole Burgetová 006026 TJ Dukla Praha 08.79
4 Tereza Gerlická 005402 SK DVOJKA Praha 08.87
5 Julie Macková 995530 TJ Dukla Praha 08.92
6 Nikola Topolová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.12





Rozběh 5 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 08.47
2 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 08.60
3 Andrea Kadidlová 995712 SK DVOJKA Praha 08.79
4 Tereza Bútorová 996005 SK Kotlářka Praha 08.95
5 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 09.02
6 Kateřina Janotová 006212 ASK Slavia Praha 09.24





Rozběh 6 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.42
2 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.49
3 Lucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub Praha 09.08
4 Vlasta Paďourová 005206 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.09
5 Johana Jamrišková 995319 A. C. Sparta Praha 09.12

Kateřina Stanzelová 005331 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





60 m - Žákyně (Finále)








Finále A (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha 07.66
2 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 07.78
3 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 08.20
4 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 08.32
5 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 08.34
6 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.35





Finále B (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Jarošová 996009 ASK Slavia Praha 08.37
2 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 08.38
3 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.40
4 Patricie Burajová 995408 SK DVOJKA Praha 08.49
5 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 08.57

Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 08.57





150 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 17.41
2 Jan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 19.05
3 Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha 20.09

Jakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Rozběh 2 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 17.85
2 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.10
3 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 19.68
4 Vojtěch Košař 990513 SC Radotín Praha 19.79





Rozběh 3 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 18.07
2 Matěj Šach 990312 SK Kotlářka Praha 19.56
3 Ivan Fulyarov 991025 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.10
4 Jindřich Štěpánek 001015 Univerzitní sportovní klub Praha 20.64





Rozběh 4 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 18.29
2 Ondřej Přikryl 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 19.29
3 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 20.02
4 Martin Melmuka 990818 ASK Slavia Praha 20.55





Rozběh 5 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Rákosník 990323 Univerzitní sportovní klub Praha 18.62
2 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 19.50
3 Marek Mach 990617 Univerzitní sportovní klub Praha 20.57

Robert Šamonil 990701 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 6 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.74
2 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 18.94
3 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.81
4 Lubomír Kmoch 990703 Atletika Jižní Město 20.35





Rozběh 7 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 18.33
2 Vojtěch Kohoutek 990625 SK Kotlářka Praha 19.68

Pavel Janeček 990508 SK Aritma Praha DNP

Vladislav Vertskhayzer 990112 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Rozběh 8 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 19.29
2 Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 22.92

František Kostka 001011 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Viktor Buňat 990710 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP





Rozběh 9 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Buňat 990710 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 19.19
2 František Kostka 001011 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.35





150 m - Žáci (Finále)








Finále A (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 17.32
2 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 17.71
3 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.82





Finále B (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 18.03
2 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 18.04
3 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 18.52





Finále C (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Rákosník 990323 Univerzitní sportovní klub Praha 18.67
2 Jan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 18.95
3 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 19.02





150 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha 18.49
2 Barbora Matoušová 996009 Univerzitní sportovní klub Praha 20.37
3 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 20.64

Kateřina Plchová 995916 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 2 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 19.78
2 Lucie Háčková 005315 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.06
3 Marie Neubauerová 995620 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.47
4 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 22.04





Rozběh 3 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 19.73
2 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 20.56
3 Andrea Kadidlová 995712 SK DVOJKA Praha 20.96
4 Vendula Piliarová 005621 Univerzitní sportovní klub Praha 22.91





Rozběh 4 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.99
2 Patricie Burajová 995408 SK DVOJKA Praha 20.97
3 Jasmína Voborská 996021 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.16
4 Julie Bičišťová 005215 PSK Olymp Praha 21.65





Rozběh 5 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.27
2 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 20.57
3 Nikola Nagyová 995729 ASK Slavia Praha 21.61
4 Tereza Gerlická 005402 SK DVOJKA Praha 22.03





Rozběh 6 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 20.17
2 Kateřina Jarošová 996009 ASK Slavia Praha 20.44
3 Kateřina Špačková 005428 SC Radotín Praha 21.99
4 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 22.38





Rozběh 7 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 20.26
2 Tereza Háková 996107 PSK Olymp Praha 21.18
3 Adéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.46

Petra Melicherová 995121 SC Radotín Praha DNP





Rozběh 8 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 20.75
2 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.78
3 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.75
4 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 22.29





150 m - Žákyně (Finále)








Finále A (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha 18.42
2 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 19.52
3 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 19.66





Finále B (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.89
2 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.37
3 Kateřina Jarošová 996009 ASK Slavia Praha 20.69





300 m - Žáci (Finále)








Finále 1 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 38.17
2 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 38.21
3 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 39.44
4 Richard Metz 990423 ASK Slavia Praha 45.49





Finále 2 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 40.34
2 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 40.85
3 Viktor Buňat 990710 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 42.14
4 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 46.00





Finále 3 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kocián 991206 ŠAK Novoborská Praha 42.16
2 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 44.45
3 Martin Kunz 990326 SK Aritma Praha 49.11

Martin Skoupý 990623 TJ Dukla Praha DNP





Finále 4 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 42.48
2 Ivan Fulyarov 991025 SK ZŠ Jeseniova Praha 43.18
3 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 43.28
4 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 46.36





Finále 5 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 43.43
2 Lubomír Kmoch 990703 Atletika Jižní Město 44.68
3 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 45.79

Lukáš Kvapil 990818 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Finále 6 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 43.89
2 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 44.88
3 Quido Čečetka 991122 TJ Dukla Praha 45.55
4 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 46.28





Finále 7 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.71
2 František Kostka 001011 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.28
3 Jan Mucha 000508 SK Aritma Praha 46.91
4 Daniel Šašek 000330 ASK Slavia Praha 47.44





Finále 8 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES Pacov 42.64
2 Filip Král 990128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 44.38
3 Filip Kynych 990601 PSK Olymp Praha 46.48
4 Josef Tůma 000813 SK DVOJKA Praha 47.61





300 m - Žákyně (Finále)








Finále 1 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 40.25
2 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 42.73
3 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.12
4 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.22





Finále 2 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.77
2 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 45.14

Kateřina Jarošová 996009 ASK Slavia Praha DQ

Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Finále 3 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 45.72
2 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 46.00
3 Tereza Háková 996107 PSK Olymp Praha 47.44
4 Kateřina Janotová 006212 ASK Slavia Praha 53.05





Finále 4 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 45.26
2 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 46.80
3 Barbora Bělohlávková 005228 Atletický školní klub Mazurská 47.48

Kateřina Plchová 995916 ASK Slavia Praha DNP





Finále 5 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Nováková 005717 SSK Vítkovice 46.29
2 Kateřina Floriánová 995409 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.35
3 Kateřina Špačková 005428 SC Radotín Praha 47.78
4 Martina Kroa 005603 TJ Stodůlky Praha, o.s. 51.14





Finále 6 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha 47.06
2 Stephanie Seidlová 006228 PSK Olymp Praha 47.26
3 Iveta Radnická 005913 ASK Slavia Praha 49.87





Finále 7 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Hobzová 996222 SC Radotín Praha 49.84

Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha DQ

Tina Prozrová 005420 Spartak Praha 4 DQ





Finále 8 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Křížová 995726 ASK Slavia Praha 51.90
2 Eliška Karolová 005508 SK ZŠ Jeseniova Praha 53.48

Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





800 m - Žáci (Finále)








Finále 1 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 2:09.42
2 Kryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES Pacov 2:13.75
3 Tomáš Martínek 000518 TJ Slavoj Český Brod,o.s. 2:19.43
4 Matěj Višňa 990513 SC Radotín Praha 2:19.87
5 Richard Novák 000508 ASK Slavia Praha 2:30.16
6 Martin Kaisler 000421 ASK Slavia Praha 2:34.49

Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Jan Skopec 990518 SK Kotlářka Praha DNP

Tomáš Palata 000425 SK Kotlářka Praha DNP





Finále 2 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Dvořák 990907 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:31.09
2 Šimon Soldát 000302 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:31.98
3 Matěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:35.42
4 Kakaine Truelove 001221 SK Kotlářka Praha 2:43.05
5 Tomáš Jirsa 990508 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:45.73
6 Jaroslav Skrčený 000509 ASK Slavia Praha 2:51.96

Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha DNP

Matouš Soldát 000302 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





800 m - Žákyně (Finále)








Finále 1 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 2:27.99
2 Kateřina Doudová 995118 TJ Sokol Kolín-atletika 2:28.36
3 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 2:32.00
4 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 2:32.15
5 Monika Bouší 995724 TJ Dukla Praha 2:34.03
6 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 2:34.09
7 Tereza Konejlová 005417 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:57.57

Lucie Krupařová 995711 PSK Olymp Praha DNP





Finále 2 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicola Michálková 006125 ASK Slavia Praha 2:43.20
2 Johana Fialová 995731 SK Kotlářka Praha 2:44.37
3 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:46.66
4 Adéla Trousilová 995804 AC Praha 1890 2:47.61
5 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 2:48.93
6 Eliška Martínková 995220 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:51.04
7 Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha 2:57.58
8 Hana Navrátilová 996025 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:01.81





Finále 3 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šárka Půstová 025316 VSK Univerzita Brno 2:41.88
2 Tereza Bútorová 996005 SK Kotlářka Praha 2:52.08
3 Tereza Svobodová 995826 Spartak Praha 4 2:53.54
4 Markéta Skolilová 005503 ASK Slavia Praha 2:55.31
5 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 2:56.34
6 Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:57.94
7 Anna Jíchová 006103 AC Praha 1890 3:08.70

Johanka Kreislová 995606 SK Kotlářka Praha DNP





1500 m - Žáci (Finále)








Finále (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Chloupek 990302 TJ Klášterec n/O. 4:30.99
2 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:05.93
3 David Štros 000204 Univerzitní sportovní klub Praha 5:06.30
4 Martin Olšanský 990414 SC Radotín Praha 5:13.75
5 Martin Kaisler 000421 ASK Slavia Praha 5:25.82
6 David Ruda 990927 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:28.66
7 Kryštof Vidim 001121 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:44.72
8 Jaroslav Skrčený 000509 ASK Slavia Praha 6:20.54

Matyáš Nachtigall 001029 PSK Olymp Praha DNP





1500 m - Žákyně (Finále)








Finále (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Krejčí 005624 PSK Olymp Praha 5:20.42
2 Julie Bičišťová 005215 PSK Olymp Praha 5:27.27
3 Anna Haškovcová 995528 ASK Slavia Praha 5:34.65
4 Kateřina Deutschová 005523 Spartak Praha 4 5:54.03
5 Pavla Kotěšovcová 005310 SK ZŠ Jeseniova Praha 6:08.92
6 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 6:14.33
7 Kateřina Císařová 005523 SK ZŠ Jeseniova Praha 6:44.87

Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha DNP





3000 m - Žáci (Finále)








Finále (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Kotyza 001005 VSK Univerzita Brno 10:16.6
2 Jakub Hercík 000418 USK VŠEM Ústí n/L. 10:37.8
3 Matěj Višňa 990513 SC Radotín Praha 10:52.6
4 Kryštof Šípek 020224 VSK Univerzita Brno 11:13.1
5 Dalibor Sládek 990715 SK Aritma Praha 11:19.4
6 Martin Vodička 000118 VSK Univerzita Brno 11:23.9
7 Daniel Plátek 990708 PSK Olymp Praha 11:24.5
8 Matouš Soldát 000302 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11:27.5
9 David Polák 001114 SC Radotín Praha 11:53.7
10 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 12:18.2

Dominik Keznikl 000507 VSK Univerzita Brno DNF

Tadeáš Žilka 030322 VSK Univerzita Brno DNF

Martin Olšanský 990414 SC Radotín Praha DNP

Michal Chudoba 000214 AC Praha 1890 DNP





60 m překážek - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 08.85
2 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 09.23
3 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 09.35
4 Šimon Procházka 000111 TJ Dukla Praha 10.85
5 Daniel Šašek 000330 ASK Slavia Praha 14.92

Martin Skoupý 990623 TJ Dukla Praha DNP





Rozběh 2 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 08.81
2 Ondřej Přikryl 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 08.95
3 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 10.26
4 Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha 10.43
5 Martin Švehla 000929 SK DVOJKA Praha 12.03

Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská DNP





Rozběh 3 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 08.69
2 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 09.76
3 Lukáš Pařízek 990917 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.92
4 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 10.95
5 David Polák 001114 SC Radotín Praha 12.38

Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





Rozběh 4 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 08.98
2 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 09.73
3 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.83
4 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 10.36
5 Mikoláš Voborský 991021 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.59

Adam Kubice 990103 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Rozběh 5 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Mička 990427 SK Kotlářka Praha 09.65
2 Filip Král 990128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.62
3 David Dobáš 000530 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.80
4 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 11.56
5 Dan Lindovský 000928 ASK Slavia Praha 12.93

Robert Šamonil 990701 ASK Slavia Praha DNP





60 m překážek - Žáci (Finále)








Finále A (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 08.65
2 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 08.71
3 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 08.77
4 Ondřej Přikryl 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 08.88
5 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 08.92
6 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 09.23





Finále B (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 09.25
2 Ondřej Mička 990427 SK Kotlářka Praha 09.62
3 Lukáš Pařízek 990917 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.67
4 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 09.91
5 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 09.93
6 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.12





60 m překážek - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 09.41
2 Kristýna Vrabcová 995129 AK Chemopetrol Litvínov 10.17
3 Adéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.58
4 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 10.90
5 Nikola Topolová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.40

Marie Benešová 006028 ŠAK Novoborská Praha DNP





Rozběh 2 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 09.51
2 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 10.36
3 Vlasta Paďourová 005206 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.10
4 Eliška Karolová 005508 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.20
5 Kristýna Coufalová 006221 ASK Slavia Praha 11.65

Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 3 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Holasová 005706 ASK Slavia Praha DNP
2 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.79
3 Nicole Burgetová 006026 TJ Dukla Praha 10.45
4 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 10.89
5 Dominika Wollmanová 995222 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.41
6 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 11.93





Rozběh 4 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 10.07
2 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 10.35
3 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 11.39
4 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.57
5 Kamila Pitřincová 005405 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.98





Rozběh 5 (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 10.10
2 Johana Jamrišková 995319 A. C. Sparta Praha 10.95
3 Eliška Martínková 995220 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.23
4 Michaela Pistorová 005905 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.14

Kateřina Janotová 006212 ASK Slavia Praha DNP





60 m překážek - Žákyně (Finále)








Finále A (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 09.33
2 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 09.37
3 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 09.71
4 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 10.02
5 Kristýna Vrabcová 995129 AK Chemopetrol Litvínov 10.11

Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha DNF





Finále B (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Burgetová 006026 TJ Dukla Praha 10.20
2 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 10.33
3 Adéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.36
4 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 10.37
5 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 10.96
6 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 11.35





4 x 300 m - Žáci (Finále)








Finále 1 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pekárek, Burski, Dvořák, Petřík
ASK Slavia Praha 2:44.86
2 Fulyarov, Uhlíř, Zavřel, Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:47.82
3 Nevole, Prozr, Pavlica, Brom
Spartak Praha 4 2:50.32
4 Vávra, Čečetka, Procházka, Vavroch
TJ Dukla Praha 2:53.15





Finále 2 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vevera, Marcinčík, Surjomartono, Hampel
Atletický školní klub Mazurská 2:51.31
2 Buňat, Pařízek, Král, Dobáš
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:56.54
3 Komárek, Hanzlík, Nedvídek, Metz
ASK Slavia Praha 3:06.09
4 Voborský, Soldát, Merta, Rada
TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:06.96





Finále 3 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavinger, Dufek, Gondek, Dvořák
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:00.57
2 Michal, Pešta, Blažek, Kotík
Spartak Praha 4 3:12.86
3 Šašek, Dvořák, Lavorenti, Vymazal
ASK Slavia Praha 3:14.51
4 Babica, Seidel, Tuček, Kostka
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:15.48





4 x 300 m - Žákyně (Finále)








Finále 1 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dostálová, Duchoňová, Jarošová, Kolingerová
ASK Slavia Praha 2:58.83
2 Maštalířová, Háčková, Krátká, Turnerová
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:04.47
3 Macková, Burgetová, Bouší, Řežábková
TJ Dukla Praha 3:11.26
4 Chaloupecká, Bútorová, Fialová L., Králová
SK Kotlářka Praha 3:11.56





Finále 2 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dvořáková, Marešová, Vykoupilová, Treglerová
ASK Slavia Praha 3:07.45
2 Šimková, Hájková, Konejlová, Floriánová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:10.56
3 Voborská, Neubauerová, Rroa, Patočková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:10.78
4 Kašparová, Rozhyna, Piliárová, Jehličková
Univerzitní sportovní klub Praha 3:10.96





Finále 3 (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hoffmanová, Křížová, Michálková, Sládková
ASK Slavia Praha 3:18.03
2 Tiplicová, Paďourová, Tomášková, Topolová
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:20.75
3 Martínková, Denisová, Weiserová, Zindulková
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:21.76
4 Šímová, Brečkayová, Elmerová, Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:28.53





Skok vysoký - Žáci (Finále)








Finále (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Novák 990201 A. C. TEPO Kladno 1.62
1 Matěj Vevera 990131 Atletický školní klub Mazurská 1.62
2 Jan Uhlíř 990102 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.62
4 Vojtěch Říha 991210 ASK Slavia Praha 1.56
5 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 1.53
5 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 1.53
7 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 1.50
8 David Duran 000716 AC Praha 1890 1.45
8 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 1.45
10 Šimon Soldát 000302 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.40
11 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.35
11 Jakub Fiřt 000922 Univerzitní sportovní klub Praha 1.35

Marek Hořčička 990414 ASK Slavia Praha DNP

Václav Secký 990202 ASK Slavia Praha DNP

Tomáš Nejedlík 000117 SK Kotlářka Praha DNP

Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha DNN





Skok vysoký - Žákyně (Finále)








Finále (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patricie Burajová 995408 SK DVOJKA Praha 1.55
2 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 1.55
3 Petra Melicherová 995121 SC Radotín Praha 1.52
4 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 1.52
5 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.46
6 Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha 1.40
7 Lucie Háčková 005315 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.35
8 Kamila Pitřincová 005405 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.35
9 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 1.35
10 Kateřina Libovická 015719 A. C. TEPO Kladno 1.30
10 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 1.30
12 Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha
13 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha
14 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha





Skok o tyči - Žáci (Finále)








Finále (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava 3.20
2 Jan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 3.10
3 Martin Kopecký 990609 Atletika Jihlava 3.00
4 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 2.40
5 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 2.30
6 Jakub Fiřt 000922 Univerzitní sportovní klub Praha 2.20

Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha DNN





Skok o tyči - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 3.45
2 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 2.80
3 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 2.40
4 Lucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4 1.90





Skok daleký - Žáci (Finále)








Finále (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 5.90
2 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 5.56
3 Matěj Šach 990312 SK Kotlářka Praha 5.35
4 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 5.32

Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 5.32
6 Pavel Janeček 990508 SK Aritma Praha 5.20
7 Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.96
8 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 4.86
9 Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha 4.74
10 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 4.70
11 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 4.58
12 Richard Metz 990423 ASK Slavia Praha 4.54

Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 4.54
14 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 4.46
15 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 4.25
16 Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 3.41

Oliver Andrle 001202 ASK Slavia Praha DNP

Jan Skopec 990518 SK Kotlářka Praha DNP

Jan Rákosník 990323 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Robert Šamonil 990701 ASK Slavia Praha DNP

Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha DNP





Skok daleký - Žákyně (Finále)








Finále (pá, 14.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 5.19
2 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 4.97
3 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 4.79
4 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 4.74
5 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.68
6 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 4.65
7 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.52
8 Nikola Nagyová 995729 ASK Slavia Praha 4.47
9 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.42
10 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 4.32
11 Kristýna Kunická 995420 PSK Olymp Praha 4.30
12 Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.28
13 Lucie Šimková 005506 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.27
14 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 4.25
15 Tereza Bútorová 996005 SK Kotlářka Praha 4.20
16 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.14
17 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 4.11
18 Iveta Radnická 005913 ASK Slavia Praha 4.01
19 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 3.90
20 Nikola Topolová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.86

Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha DNP

Kateřina Floriánová 995409 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Veronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Vrabcová 995129 AK Chemopetrol Litvínov 11.38
2 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 10.98
3 Markéta Schönpflugová 005105 A. C. TEPO Kladno 10.19
4 Karla Fouani 996226 ASK Slavia Praha 10.12
5 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 09.68
6 Alena Kumpoštová 995705 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.29
7 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.01
8 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 08.82
9 Aneta Kopecká 995218 Univerzitní sportovní klub Praha 08.64
10 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 08.46
11 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 08.16
12 Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha 08.06
13 Veronika Chvostová 995712 Atletický školní klub Mazurská 08.04
14 Lucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub Praha 07.90
15 Lea Žáčková 005315 ASK Slavia Praha 07.57
16 Kristýna Havláková 995130 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.51
17 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 07.42

Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 07.42
19 Veronika Dobiášová 995916 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.13
20 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 06.94
21 Alina Denisová 006002 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.09

Tereza Mrózková 995708 ASK Slavia Praha DNP





Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)








Finále (čt, 13.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.24
2 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 12.52
3 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 12.25
4 Dominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.75

Matěj Vevera 990131 Atletický školní klub Mazurská 11.75
6 Martin Melmuka 990818 ASK Slavia Praha 11.73
7 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 11.23
8 Jiří Šindelář 990619 SC Radotín Praha 10.31
9 Kryštof Kozač 990929 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.97
10 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 09.86
11 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 09.60
12 Milan Gondek 000531 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.17
13 Jan Uhlíř 990102 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.11
14 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 08.72
15 Josef Tůma 000813 SK DVOJKA Praha 08.47
16 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.32
17 František Franc 000113 Spartak Praha 4 08.20
18 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 07.89
19 Filip Jakša 000703 SK Aktis Praha 07.86
20 Marek Mach 990617 Univerzitní sportovní klub Praha 07.53
21 Matouš Soldát 000302 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.49

Richard Mucha 000406 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Tomáš Nejedlík 000117 SK Kotlářka Praha DNP

Michal Vacek 000213 ASK Slavia Praha DNP