Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň





Datum konání: 12. 2. 2014


Místo konání: Praha-Stromovka


Pořadatel: PSK Olymp Praha


Výsledky zpracoval: Michal Krejčí


Ředitel závodu: Miroslav Záhořák


Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 8.26
2 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 8.40
3 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 8.72
4 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 8.74
5 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 8.84
6 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 8.88
7 Damián Dvornický 010612 SK ZŠ Jeseniova Praha 8.92
8 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9.14





Běh 2 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 8.74
2 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 8.82
3 David Švec 010813 SK Aktis Praha 8.96
4 Adam Havlík 010828 Atletický školní klub Mazurská 9.05
5 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 9.16
6 Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 9.18
7 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 9.31

Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha DNP





Běh 3 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 8.62
2 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 8.69
3 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 9.17
4 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 9.43
5 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9.55
6 Jiří Huleš 011104 ASK Slavia Praha 9.65

Eduard Rašek 020304 ASK Slavia Praha DNP

Filip Šanc 011012 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





Běh 4 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš Zelený 020529 SK Kotlářka Praha 9.43
2 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 9.55
3 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9.59
4 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 9.61
5 Matouš Brodský 021125 SK Aktis Praha 9.98

František Horký 011002 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Filip Kolín 020804 ASK Slavia Praha DNP

Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha DNP





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 8.21
2 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 8.32
3 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha 8.51
4 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 8.67
5 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 8.69
6 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 8.86
7 Adéla Horáková 015825 Univerzitní sportovní klub Praha 8.94

Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 8.94
2 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 9.01
3 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 9.03
4 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 9.16
5 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 9.22
6 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 9.29
7 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 9.32

Adéla Chudomelová 025322 ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha 8.95
2 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 9.02
3 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 9.13
4 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 9.14
5 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 9.25
6 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 9.25
7 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 9.29
8 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 9.49





Běh 4 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 9.25
2 Eliška Vyskočilová 015810 SK ZŠ Jeseniova Praha 9.36
3 Kateřina Eliášová 015213 Spartak Praha 4 9.45
4 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 9.46
5 Agáta Faitová 015820 Spartak Praha 4 9.50
6 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 9.51
7 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 9.54
8 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 9.58





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 19.91
2 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 20.14
3 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 20.74
4 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 21.22
5 Lukáš Horáček 010206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.66
6 Damián Dvornický 010612 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.07





Běh 2 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 21.59
2 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 21.89
3 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 22.16
4 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 22.28
5 Eda Balík 010601 SK Aktis Praha 22.40
6 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.42





Běh 3 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Dohnal 010821 SK Aktis Praha 22.42
2 Kryštof Rohan 010305 Univerzitní sportovní klub Praha 22.75
3 Eduard Schubert 020403 A. C. Sparta Praha 23.15
4 Jan Šimák 011209 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.27
5 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.28

Šimon Pittermann 010825 TJ Dukla Praha DNP





Běh 4 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Uzsak 011229 Univerzitní sportovní klub Praha 24.04
2 Matouš Brodský 021125 SK Aktis Praha 25.29
3 Daniel Jungwirth 010803 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.39
4 Matouš Hnilica 021029 SK Aktis Praha 26.71

Kryštof Kafka 010117 SC Radotín Praha DNP





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Spartak Praha 4 20.31
2 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 21.09
3 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 21.22
4 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 21.61
5 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 21.96
6 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 22.68





Běh 2 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 22.18
2 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 22.41
3 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.62
4 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 22.79
5 Kateřina Eliášová 015213 Spartak Praha 4 23.04
6 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 23.10





Běh 3 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 22.87
2 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.93
3 Magdaléna Bláhová 015312 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.10
4 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.12
5 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 23.21
6 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 24.81





Běh 4 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 22.25
2 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.23
3 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 23.34
4 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 23.65
5 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.10





Běh 5 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 22.94
2 Melisa Nell Heráková 015816 Univerzitní sportovní klub Praha 23.05
3 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 23.47
4 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.82

Hana Mezihoráková 015903 SC Radotín Praha DQ





Běh 6 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Cibiková 025115 SK Aritma Praha 23.75
2 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 24.43

Julie Slámová 015306 SC Radotín Praha DNP

Gabriela Balcarová 026224 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP





300 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Hošek 010422 SC Radotín Praha 43.17
2 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 47.71
3 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 50.78
4 Lukáš Kepka 020521 SK Aritma Praha 51.59
5 Lukáš Tuček 011026 SK Aritma Praha 56.11
6 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 59.59





Běh 2 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 46.10
2 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 50.28
3 Eduard Schubert 020403 A. C. Sparta Praha 50.40
4 Tomáš Kvinta 020805 ASK Slavia Praha 57.54

Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 DQ





Běh 3 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 44.92
2 Pavel Jindra 020816 SC Radotín Praha 52.25
3 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 54.64
4 Hynek Merta 010715 TJ Stodůlky Praha, o.s. 57.43
5 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 61.48

Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Běh 4 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Procházka 010802 SK DVOJKA Praha 49.16
2 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 52.28
3 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 52.99
4 Jakub Herza 020414 SK Aritma Praha 60.47

Jakub Vít 020422 ASK Slavia Praha DNP





Běh 5 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 50.07
2 Jonáš Flemr 010407 Univerzitní sportovní klub Praha 53.50
3 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 56.16
4 Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha 59.65

Jan Přibík 010212 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Běh 6 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 47.16
2 Filip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub Praha 49.71
3 Marek Uzsak 011229 Univerzitní sportovní klub Praha 54.90

Eduard Rašek 020304 ASK Slavia Praha DNP

Jaroslav Štok 020801 ASK Slavia Praha DNP





300 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha 45.6
2 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 45.9
3 Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha 46.2
4 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 48.2
5 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 48.8
6 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 50.7





Běh 2 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 47.94
2 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 48.92
3 Michaela Doubravová 025501 ASK Slavia Praha 51.09
4 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 53.20
5 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 62.08

Natálie Kramcha 015624 SC Radotín Praha DNP





Běh 3 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 52.42
2 Zosia Burska 015405 ASK Slavia Praha 54.01
3 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 54.68
4 Karolína Peterková 025809 SK ZŠ Jeseniova Praha 54.79
5 Sára Janoušková 025823 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 60.77

Gabriela Balcarová 026224 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP





Běh 4 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Procházková 015907 PSK Olymp Praha 52.17
2 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 53.97
3 Anna Marie Ortová 016025 Spartak Praha 4 56.09
4 Alžběta Honsů 025930 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 57.22

Lída Zábranská 015525 A. C. Sparta Praha DNP

Tereza Šafářová 016018 Spartak Praha 4 DNP





Běh 5 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 50.02
2 Melisa Albayrak 025105 SK DVOJKA Praha 50.71
3 Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 58.48

Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha DQ

Klára Sieglová 025726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha DNP





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:57.76
2 Kateřina Handlová 015525 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:59.21
3 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 2:01.55
4 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 2:01.56
5 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 2:04.45
6 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 2:05.89

Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha DNP





Běh 2 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:56.34
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 2:03.94
3 Kateřina Kubištová 025406 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:07.94
4 Kristýna Stříbrná 016104 SK Aritma Praha 2:09.10
5 Lucie Zimová 016004 SK Kotlářka Praha 2:10.02
6 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:14.49

Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 1:51.63
2 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:02.45
3 Michaela Tichá 016224 Spartak Praha 4 2:03.56
4 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:04.69
5 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 2:05.63
6 Marie Starostová 015717 Spartak Praha 4 2:13.71
7 Barbora Hrušková 015810 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:19.17

Anna Berounská 025522 ASK Slavia Praha DNP





1000 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 3:23.10
2 Boris Šťastný 010724 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:26.50
3 Ondřej Klícha 020608 ASK Slavia Praha 3:29.80
4 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 3:32.71
5 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 3:55.49
6 Alexander Nagy 010129 SK Aritma Praha 4:08.03

František Horký 011002 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Běh 2 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Houška 010207 Spartak Praha 4 3:18.69
2 Martin Surový 010122 Atletický školní klub Mazurská 3:24.51
3 Mikuláš Vybíral 010205 Spartak Praha 4 3:31.85
4 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 3:37.10
5 Alexandr Polák 020726 SC Radotín Praha 3:46.48

Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP

Ladislav Pichl 011016 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 10.04
2 Vojtěch Ruda 010503 Univerzitní sportovní klub Praha 10.24
3 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 10.71
4 Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha 10.96
5 Martin Surový 010122 Atletický školní klub Mazurská 11.06
6 Eda Balík 010601 SK Aktis Praha 12.35
7 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 12.84

Michal Hošek 010422 SC Radotín Praha DQ





Běh 2 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 11.57
2 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.86
3 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 11.87
4 Pavel Jindra 020816 SC Radotín Praha 11.91
5 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 11.98
6 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 12.00
7 Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha 12.59
8 Ondřej Kaválek 010110 ASK Slavia Praha 13.27





Běh 3 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.85
2 Daniel Metz 020215 ASK Slavia Praha 13.08
3 Adam Vála 011012 ASK Slavia Praha 13.44
4 Radim Kaválek 020730 ASK Slavia Praha 15.75

Šimon Pittermann 010825 TJ Dukla Praha DNP

Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Kryštof Kafka 010117 SC Radotín Praha DNP





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Spartak Praha 4 10.49
2 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 11.01
3 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.79
4 Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha 11.83
5 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 11.92
6 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.10
7 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 12.82





Běh 2 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 12.07
2 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 12.36
3 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.65
4 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 12.68
5 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 12.75
6 Agáta Faitová 015820 Spartak Praha 4 13.83

Julie Slámová 015306 SC Radotín Praha DNP





Běh 3 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 12.72
2 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 12.82
3 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.94
4 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 13.13
5 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.59
6 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 19.31

Barbora Lukešová 015802 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Čermochová 015925 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.34
2 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.94
3 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.38
4 Anna Riedlová 015919 ASK Slavia Praha 14.33
5 Sára Janoušková 025823 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 14.77
6 Anna Marie Ortová 016025 Spartak Praha 4 15.66





4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Horejš, Bednář, Šínová A., Šínová T.
Atletika Jižní Město 1:59.08
2 A - Dudra, štastná, Cukerová, Štěpánek F.
ASK Slavia Praha 1:59.29
3 Vagaday, Toman, Tomanová, Nollová
SK Kotlářka Praha 2:02.27
4 A - Křesťanová, Vyskočilová, Málek, Dvornický
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:04.47
5 A - Štěpánek, Ruda, Horáková, Šídlová
Univerzitní sportovní klub Praha 2:07.23





Běh 2 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Semecká, Hniková, Seidl, Hron
TJ Dukla Praha 1:57.53
2 A - Dufková, Kotrová, Mareš, Vybíral
Spartak Praha 4 1:58.78
3 A - Horáček, Šimák, Bláhová, Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:02.23
4 Ornst, Lazar, Slavíková, Fiřtová
ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:07.84
5 Švec, Balík, Damašková, Líbalová
SK Aktis Praha 2:08.91
6 Štoglová, Barnoky E. Merta, Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:11.41





Běh 3 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Randus, Šplechtnová, Hloušková, Kaiser
PSK Olymp Praha 2:00.25
2 Švihel, Čižinská, Ťupová, Surový
Atletický školní klub Mazurská 2:02.22
3 B - Auředníková, Ščepán, Blackowicz, Málková
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:06.26
4 B - Kudrnovský, Kratochvíl, Feixová, Pínová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:10.32

B - Štěpánek M., Šilhavá, Kotrhonzová, Novotný
ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 C - Kaufmanová, Kober, Koberová, Klicha
ASK Slavia Praha 2:01.50
2 C - Šprongerová, Černocká, Eisekolb, Štastný
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:03.94
3 B - Faithová, Eliášová, Pavlica, Žák
Spartak Praha 4 2:05.61
4 B - Stezka, Flemr, Šedá, Štancelová
Univerzitní sportovní klub Praha 2:09.73





Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 1.45
2 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 1.38

Miroslav Janatka 010106 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Tadeáš Zelený 020529 SK Kotlářka Praha NH





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 1.48
2= Petra Nollová 015421 SK Kotlářka Praha 1.36
2= Kateřina Baldová 015504 ATLETIK RUDNÁ 1.36
4 Adéla Věchtová 015101 ASK Slavia Praha 1.33
5 Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha 1.33
6 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 1.29

Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha DNP

Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha NH

Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha NH





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 4.97
2 Adam Havlík 010828 Atletický školní klub Mazurská 4.48
3 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 4.42
4 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.35
5 Filip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub Praha 4.33
6 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 4.32
7 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.23
8 David Švec 010813 SK Aktis Praha 4.15
9 Mikuláš Vybíral 010205 Spartak Praha 4 4.06
10 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.06
11 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.06
12 Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 3.99
13 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 3.96
14 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 3.94
15 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.94
16 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 3.89
17 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.86
18 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 3.86
19 Jiří Huleš 011104 ASK Slavia Praha 3.86
20 Jan Šimák 011209 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.70

Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha DNP





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 5.03
2 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 4.92
3 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 4.46
4 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 4.28
5 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.25
6 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 4.24
7 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 4.11
8 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 4.09
9 Magdaléna Kociánová 025223 PSK Olymp Praha 3.93
10 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.90
11 Adéla Horáková 015825 Univerzitní sportovní klub Praha 3.88
12 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 3.87
13 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 3.81
14 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.76
15 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.75
16 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 3.69
17 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 3.61
18 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 3.60
19 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 3.35

Adéla Chudomelová 025322 ASK Slavia Praha DNP





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)








Finále (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.64
2 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.31
3 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 09.08
4 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 09.00
5 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.97
6 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 08.78
7 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 08.29
8 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.99
9 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.66
10 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.48
11 Emma Doubková 015130 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.40
12 Anna Vokrouhlíková 015411 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.81
13 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 06.51
14 Kateřina Vokrouhlíková 015411 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.09

Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha DNP

Ema Traxmandlová 015901 PSK Olymp Praha DNP

Michaela Petrecká 015207 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (st, 12.2.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Ruda 010503 Univerzitní sportovní klub Praha 08.98
2 Martin Ivan 011030 Kober ASK Slavia Praha 08.75
3 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 08.25
4 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 08.00
5 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 07.63
6 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.60
7 Karel Král 010402 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.57
8 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 07.12
9 Alexandr Polák 020726 SC Radotín Praha 06.79
10 Ondřej Kaválek 010110 ASK Slavia Praha 06.62
11 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 06.57
12 Adam Vála 011012 ASK Slavia Praha 06.55
13 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.46
14 Hynek Merta 010715 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.70
15 Milan Balouš 011017 ASK Slavia Praha 05.46
16 Kryštof Rohan 010305 Univerzitní sportovní klub Praha 05.42
17 Filip Čermák 021224 ASK Slavia Praha 05.36

Ladislav Pichl 011016 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP

Miroslav Janatka 010106 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP