3. veřejné závody PAS žactva





Datum konání: 31. 1. 2014


Místo konání: Praha


Pořadatel: USK Praha


Výsledky zpracoval:



Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 99 Spartak Praha 4 07.35
2 Michal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.55
3 Adam Pekárek 99 ASK Slavia Praha 07.59
4 Adam Šufliarský 99 TJ Dukla Praha 07.63
5 Radek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.86
6 Pavel Kortus 99 ŠAK Chodov 07.86





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hynek Hampel 99 Atletický školní klub Mazurská 07.74
2 Viktor Buňat 99 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.88
3 Tomáš Javůrek 99 A. C. TEPO Kladno 07.92
4 Jan Růžička 99 ASK Slavia Praha 07.93
5 Tomáš Vágner 99 TJ Dukla Praha 07.97
6 Vladislav Vertshkayzek 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.98





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Rákosník 99 Univerzitní sportovní klub Praha 07.88
2 Jan Glogr 99 AC Kovošrot Praha 08.03
3 Robert Šamonil 99 ASK Slavia Praha 08.04
4 Ondřej Mička 99 SK Kotlářka Praha 08.30
5 Tomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 08.30
6 Aldo Prozr 99 Spartak Praha 4 08.31





Běh 4 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.12
2 Martin Skoupý 99 TJ Dukla Praha 08.23
3 Lukáš Pařízek 99 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.25
4 Jiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.37
5 Tomáš Palata 00 SK Kotlářka Praha 08.41
6 Marc Nádeníček 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.49





Běh 5 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Palisa 99 ASK Slavia Praha 08.35
2 Jakub Šatoplet 00 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.36
3 Matěj Višňa 99 SC Radotín Praha 08.39
4 Lubomír Kmoch 99 Atletika Jižní Město 08.48
5 Filip Král 99 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.50





Běh 6 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Richard Metz 99 ASK Slavia Praha 08.39
2 David Kalný 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.46
3 Jan Buneš 00 Spartak Praha 4 08.54
4 Kryštof Nedvídek 99 ASK Slavia Praha 09.11
5 Michal Nebor 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.12





Běh 7 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Vávra 00 TJ Dukla Praha 08.26
2 Václav Krejčí 99 ASK Slavia Praha 08.40
3 Marek Mach 99 Univerzitní sportovní klub Praha 08.53
4 Jan Grecký 00 Spartak Praha 4 09.35
5 Michal Meinelt 00 SK Aktis Praha 09.68





60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 08.02
2 Filip Štěpánek 02 ASK Slavia Praha 08.31
3 Matyáš Vagaday 01 SK Kotlářka Praha 08.45
4 Ján Pavel Dudra 01 ASK Slavia Praha 08.63
5 Petr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletika 08.82
6 Marek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub Praha 09.63





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 01 Atletika Jižní Město 08.52
2 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 08.52
3 Matyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.61
4 Adam Bauer 02 ŠAK Chodov 08.82
5 Damián Dvornický 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.83
6 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 09.01





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav Blachowicz 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.80
2 Marek Štěpánek 02 ASK Slavia Praha 09.00
3 Matěj Eisenkolb 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.15
4 Lukáš Čermák 01 ŠAK Chodov 09.16
5 Tomislav Jočič 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.58
6 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha 09.84





Běh 4 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Ščepán 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.88
2 Jakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub Praha 09.17
3 Jan Šimák 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.33
4 Tomáš Wooller 02 Spartak Praha 4 09.42
5 Jan Gurban 01 ŠAK Chodov 09.61
6 Petr Chalupa 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.45





Běh 5 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Jindra 02 SC Radotín Praha 09.39
2 Kryštof Kafka 01 SC Radotín Praha 09.61
3 Filip Severa 01 AC Kovošrot Praha 09.73
4 Lukáš Balcar 01 ASK Slavia Praha 09.80
5 Hynek Šlouf 02 AC Kovošrot Praha 09.89
6 David Lachmann 02 Atletický školní klub Mazurská 10.02





Běh 6 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.00
2 Filip Šebek 02 AC Kovošrot Praha 09.80
3 Filip Čermák 02 ASK Slavia Praha 10.56
4 Daniel Jungwirth 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.68
5 Milan Balouš 01 ASK Slavia Praha 10.78





Běh 7 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Mareš 01 Spartak Praha 4 09.13
2 Matyáš Tomka 01 TJ Dukla Praha 09.32
3 Šimon Pittermann 01 TJ Dukla Praha 09.44
4 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.00
5 Karel Král 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.15





Běh 8 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Fišar 02 TJ Dukla Praha 09.22
2 Kryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.55
3 Ondřej Klícha 02 ASK Slavia Praha 09.61
4 Jan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.65
5 Tomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.71





Běh 9 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Vojta 02 A. C. Sparta Praha 09.64
2 Filip Vítek 02 TJ Jiska Zruč nad Sázavou 09.90
3 Filip Rezek 02 TJ Jiska Zruč nad Sázavou 10.18
4 Matěj Ruml 02 AK ŠKODA Plzeň 10.35





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub Praha 07.66
2 Anna Kerbachová 00 Spartak Praha 4 07.86
3 Alžběta Dostálová 99 ASK Slavia Praha 08.21
4 Kristýna Schönplugová 00 A. C. TEPO Kladno 08.31
5 Denisa Voců 99 ŠAK Novoborská Praha 08.38
6 Markéta Trundová 99 TJ Šumperk 08.49





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šimková 00 Atletický školní klub Mazurská 08.36
2 Amálie Švabíková 99 ASK Slavia Praha 08.37
3 Adéla Jiránková 00 A. C. TEPO Kladno 08.47
4 Hana Trundová 99 TJ Šumperk 08.53
5 Andrea Duchoňová 99 ASK Slavia Praha 08.56
6 Martina Dvořáková 99 ASK Slavia Praha 08.82





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Řežábková 00 TJ Dukla Praha 08.68
2 Anna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.88
3 Klára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.91
4 Kamila Kupková 99 TJ Dukla Praha 08.92
5 Tereza Huláková 00 A. C. Sparta Praha 08.94
6 Aneta Hofmanová 00 ASK Slavia Praha 09.07





Běh 4 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Chaloupecká 00 SK Kotlářka Praha 08.91
2 Monika Bouší 99 TJ Dukla Praha 08.92
3 Michaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha 08.98
4 Michaela Kovandová 99 SK Kotlářka Praha 09.03
5 Natálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.17

Julie Bičišťová 00 PSK Olymp Praha DNP





Běh 5 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Macková 99 TJ Dukla Praha 08.93
2 Lucie Choděrová 99 Spartak Praha 4 08.98
3 Johana Jamrišková 99 A. C. Sparta Praha 09.06
4 Karolína Uhrová 99 SK Kotlářka Praha 09.13
5 Tereza Trpálková 00 ASK Slavia Praha 09.25
6 Tereza Konejlová 00 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.31





Běh 6 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 09.00
2 Iveta Radnická 00 ASK Slavia Praha 09.14
3 Dominika Wollmanová 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.57
4 Tina Prozrová 00 Spartak Praha 4 09.73
5 Veronika Dobiášová 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.86
6 Lucie Živná 00 SK Kotlářka Praha 10.01





Běh 7 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Králová 99 SK Kotlářka Praha 08.87
2 Kateřina Fraňková 99 ASK Slavia Praha 08.96
3 Kristýna Coufalová 00 ASK Slavia Praha 09.03
4 Adéla Farská 00 Atletický školní klub Mazurská 09.47
5 Johana Starková 00 TJ Dukla Praha 09.54
6 Tereza Svobodová 99 Spartak Praha 4 09.55





Běh 8 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Špačková 00 SC Radotín Praha 09.12
2 Kateřina Fialová 00 SK Kotlářka Praha 09.35
3 Petra Uhlíková 00 Spartak Praha 4 09.60
4 Marie Skalická 00 Spartak Praha 4 10.28
5 Anita Dvořáková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 11.30





Běh 9 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Svobodová 00 ŠAK Novoborská Praha 08.93
2 Jana Kovandová 00 SK Kotlářka Praha 09.43
3 Ema-Mária Polívková 00 ASK Slavia Praha 09.75
4 Vanessa Lahrachová 99 TJ Dukla Praha 09.78
5 Denisa Slámová 00 SK Aktis Praha 10.11





Běh 10 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.54
2 Linda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 08.79
3 Bára Bajgarová 00 SK Kotlářka Praha 09.61
4 Veronika Průchová 00 A. C. Sparta Praha 09.73

Lucie Šimonová 00 AC Kovošrot Praha DNP





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město 08.34
2 Linda Dufková 01 Spartak Praha 4 08.46
3 Tereza Líbalová 01 SK Aktis Praha 08.58
4 Michaela Borovská 01 SK Dvojka Praha 08.63
5 Tereza Černochová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.89
6 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.20





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Maria Anna Cukerová 01 ASK Slavia Praha 08.87
2 Adéla Horáková 01 Univerzitní sportovní klub Praha 08.89
3 Karolína Čechová 01 TJ Dukla Praha 09.05
4 Tereza Marková 01 ASK Slavia Praha 09.12
5 Karolína Šašková 01 ASK Slavia Praha 09.17
6 Ema Bendová 02 SK Čyři Dvory Č.Budějovice 09.42





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Böhmová 02 Atletický školní klub Mazurská 09.06
2 Michaela Křesťanová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.18
3 Karolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.34
4 Vendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.39
5 Jitka Gregorová 01 ŠAK Chodov 09.54
6 Julie Ferreira 01 Univerzitní sportovní klub Praha 10.54





Běh 4 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.22
2 Ester Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 09.43
3 Veronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.45
4 Tereza Vaňhová 01 Atletika Jižní Město 09.81
5 Veronika Slavíková 01 AC Kovošrot Praha 09.85
6 Tereza Husáková 02 SK Dvojka Praha 09.91





Běh 5 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 09.13
2 Apolena Vojtěchová 02 Atletický školní klub Mazurská 09.38
3 Petra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.56
4 Markéta Bauerová 03 ŠAK Chodov 09.90
5 Eliška Holková 02 PSK Olymp Praha 09.95
6 Emílie Alaxinová 02 ASK Slavia Praha 10.53





Běh 6 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zosia Burska 01 ASK Slavia Praha 09.82
2 Magdalena Moravčíková 01 Atletický školní klub Mazurská 09.98
3 Eliška Alaxinová 01 ASK Slavia Praha 10.00
4 Andrea Platilová 01 Atletika Jižní Město 10.15
5 Kateřina Vokrouhlíková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.26
6 Pavlína Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.50





Běh 7 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Fiřtíková 02 AC Kovošrot Praha 09.98
2 Ester Červinková 02 A. C. Sparta Praha 10.07
3 Anna Vokrouhlíková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.10
4 Kristýna Psohlavcová 02 SK Čyři Dvory Č.Budějovice 10.47
5 Anna Autonová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 11.55





Běh 8 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 01 Spartak Praha 4 09.64
2 Ester Pinová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.80
3 Natálie Ošmerová 02 SK Čyři Dvory Č.Budějovice 10.30
4 Veronika Valouchová 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 11.02
5 Alanzul Tulgza 02 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 11.16





Běh 9 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Bíbová 01 TJ Dukla Praha 09.55
2 Natálie Kramcha 01 SC Radotín Praha 09.67
3 Hana Mezihoráková 01 SC Radotín Praha 09.78
4 Šárka Menšíková 02 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10.33
5 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 10.33





150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 99 Spartak Praha 4 17.44
2 Jan Glogr 99 AC Kovošrot Praha 19.59
3 Ondřej Přikryl 99 Univerzitní sportovní klub Praha 19.85
4 Adam Palisa 99 ASK Slavia Praha 20.08





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Mauer 99 TJ Lokomotiva Rakovník 17.88
2 Radek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.08
3 Jakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.61
4 Michal Boudník 99 PSK Olymp Praha 19.28





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Dvořák 99 ASK Slavia Praha 18.71
2 Tomáš Javůrek 99 A. C. TEPO Kladno 19.05
3 Jakub Krofta 00 AC Praha 1890 19.28
4 Marek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub Praha 23.88





Běh 4 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Janovský 00 AC Praha 1890 18.99
2 Vladislav Vortshkayzer 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.37
3 Lubomír Kmoch 99 Atletika Jižní Město 20.81
4 Josef Tůma 00 SK Dvojka Praha 21.09





Běh 5 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Olšavský 99 SK Aktis Praha 18.76
2 Jiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.53
3 Ondřej Horejš 01 Atletika Jižní Město 20.91

Pavel Kortus 99 ŠAK Chodov DNP





Běh 6 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Palata 00 SK Kotlářka Praha 19.89
2 Jakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.89
3 Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha 19.96
4 Eduard Schubert 02 A. C. Sparta Praha 23.55





Běh 7 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kocián 99 ŠAK Novoborská Praha 19.37
2 Ivan Fulyarov 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.85
3 David Marek 00 ASK ELNA Počerady 20.31
4 Marek Mach 99 Univerzitní sportovní klub Praha 20.64





Běh 8 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.45
2 Damián Dvornický 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.32
3 Adam Holeček 00 Univerzitní sportovní klub Praha 23.33

Tobias Groh 02 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Běh 9 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Melmuka 99 ASK Slavia Praha 20.47
2 Miloš Padevět 00 SK Aktis Praha 21.51
3 Dominik Podlena 02 AC Praha 1890 23.34
4 Ladislav Pichl 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.71





Běh 10 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Kostka 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.06
2 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 21.65
3 Benjamin Vácha 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.05
4 Marek Štěpánek 02 ASK Slavia Praha 22.58





Běh 11 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Krejčí 99 ASK Slavia Praha 20.30
2 Filip Kynych 99 PSK Olymp Praha 21.20
3 Martin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov 23.37
4 Marek Strasser 99 AC Praha 1890 24.83





Běh 12 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Richard Gründler 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.50
2 Lukáš Čermák 01 ŠAK Chodov 23.26
3 Filip Lazar 01 AC Kovošrot Praha 23.85
4 Jan Gurban 01 ŠAK Chodov 24.49





Běh 13 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Wooller 02 Spartak Praha 4 22.50
2 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha 22.57
3 Filip Severa 01 AC Kovošrot Praha 22.98
4 František Veselý 02 AC Kovošrot Praha 24.59





Běh 14 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Vávra 00 TJ Dukla Praha 19.87
2 Vojtěch Kohoutek 99 SK Kotlářka Praha 20.07
3 Jakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub Praha 23.30
4 Lukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha 25.73





Běh 15 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ján Pavel Dudra 01 ASK Slavia Praha 21.31
2 Matyáš Tomka 01 TJ Dukla Praha 22.77
3 Kryštof Rohan 01 Univerzitní sportovní klub Praha 23.14
4 Šimon Pittermann 01 TJ Dukla Praha 23.25





Běh 16 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Horáček 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.82
2 Tomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.07
3 Lukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 28.41

Sura Václav 01 Univerzitní sportovní klub Praha DQ





Běh 17 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 22.94
2 Kryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.06
3 Šimon Vojta 02 A. C. Sparta Praha 24.96





Běh 18 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Eisenkolb 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.87
2 Lukáš Kratochvíl 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.85
3 Michal Šmergl 02 Spartak Praha 4 24.13
4 Vojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4 24.15





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub Praha 18.60
2 Kristýna Schönplugová 00 A. C. TEPO Kladno 19.87
3 Lucie Krupařová 99 PSK Olymp Praha 19.95
Celkem 3 závodníků



Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 00 Spartak Praha 4 18.51
2 Agáta Kolingerová 99 ASK Slavia Praha 19.69
3 Barbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.96





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.23
2 Tereza Parásková 00 SK Kotlářka Praha 20.38
3 Nikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.60





Běh 4 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šimková 00 Atletický školní klub Mazurská 20.59
2 Veronika Marešová 00 ASK Slavia Praha 20.65
3 Lucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.25





Běh 5 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.16
2 Aneta Hofmanoá 00 ASK Slavia Praha 21.45

Andrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Anna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP





Běh 6 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Krátká 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.91
2 Veronika Linhartová 00 ASK Slavia Praha 22.30
3 Aneta Hemberová 99 TJ Nová Včelnice 22.88

Emma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 7 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Holasová 99 ASK Slavia Praha 21.37
2 Klára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.75
3 Natáie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.22
4 Nikola Elmerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.67





Běh 8 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Svobodová 00 ŠAK Novoborská Praha 22.09
2 Karolína Česenková 99 ASK Slavia Praha 22.29
3 Natálie Maderáková 00 ASK ELNA Počerady 22.39
4 Karolína Křížová 99 ASK Slavia Praha 22.81





Běh 9 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí n/Orl. 21.37
2 Kristýna Coufalová 00 ASK Slavia Praha 22.59
3 Tereza Trpálková 00 ASK Slavia Praha 24.26
4 Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská 27.94





Běh 10 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Hochmanová 99 AC Praha 1890 22.71
2 Bára Bajgarová 00 SK Kotlářka Praha 23.44
3 Lucie Živná 00 SK Kotlářka Praha 24.08
4 Vanessa Lahrachová 99 ASK Slavia Praha 24.47





Běh 11 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.84
2 Kateřina Froňková 99 ASK Slavia Praha 23.05
3 Veronika Němcová 00 AC Praha 1890 25.97





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město 20.29
2 Linda Dufková 01 Spartak Praha 4 20.41
3 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 21.69





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 20.99
2 Lucie Kaufmanová 01 ASK Slavia Praha 22.00
3 Tereza Vaňhová 01 Atletika Jižní Město 26.70





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šilhová 02 ASK Slavia Praha 22.21
2 Ema Bendová 02 SK Čyři Dvory Č.Budějovice 22.32
3 Tereza Marková 01 ASK Slavia Praha 23.90





Běh 4 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Maria Anna Cukerová 01 ASK Slavia Praha 21.53
2 Apolena Vojtěchová 02 Atletický školní klub Mazurská 22.74
3 Jitka Gregorová 01 ŠAK Chodov 23.85
4 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.00





Běh 5 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.70
2 Nicole Böhmová 02 Atletický školní klub Mazurská 22.95
3 Karolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.21
4 Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.76





Běh 6 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 22.69
2 Tereza Hrudková 01 ASK Slavia Praha 23.55
3 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.05
4 Magdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub Mazurská 25.25





Běh 7 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Eliášová 01 Spartak Praha 4 22.88
2 Klára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.78
3 Julie Ferreira 01 Univerzitní sportovní klub Praha 25.80
4 Karolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.73





Běh 8 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Černochová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.69
2 Šárka Říhová 01 Atletika Chuchle 24.65
3 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 25.08
4 Anna Antonová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 29.32





Běh 9 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jůlie Hniková 01 TJ Dukla Praha 22.78
2 Valentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.68
3 Ilona Kundrátová 01 TJ Nová Včelnice 23.92
4 Natálie Ošmerová 02 SK Čyři Dvory Č.Budějovice 26.14





Běh 10 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha 23.27
2 Iveta Dufková 01 Spartak Praha 4 23.61
3 Andrea Kheilová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.14
4 Lída Zábranská 01 A. C. Sparta Praha 25.49





Běh 11 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Krolína Peterková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.99
2 Daniela Ružičová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.46
3 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 26.31





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 99 ASK Slavia Praha 38.30
2 Adam Šufliarský 99 TJ Dukla Praha 38.31
3 Eduard Schubert 02 A. C. Sparta Praha 50.11
4 Filip Vítek 02 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 55.97





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Vágner 99 TJ Dukla Praha 41.96
2 Jan Kocián 99 ŠAK Novoborská Praha 43.45
3 Bohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 49.56
4 Marek Pavlica 02 Spartak Praha 4 50.27





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 41.20
2 Patrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub Praha 42.98
3 Jan Gurban 01 ŠAK Chodov 51.34
4 Ondřej Kolář 02 Spartak Praha 4 55.60





Běh 4 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek Dojčar 00 ŠAK Chodov 43.48
2 David Štros 00 Univerzitní sportovní klub Praha 46.38
3 Daniel Cypro 02 Spartak Praha 4 52.80
4 Lukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 59.78





Běh 5 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 43.96
2 Aldo Prozr 99 Spartak Praha 4 44.25
3 Ondřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 49.00
4 Jan Šimák 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.17





Běh 6 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. Praha 43.96
2 Jan Krč 00 SK Kotlářka Praha 44.58
3 Vojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 47.91
4 Daniel Jungwirth 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 61.83





Běh 7 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lubomír Kmoch 99 Atletika Jižní Město 44.81
2 Richard Metz 99 ASK Slavia Praha 45.34
3 Ondřej Horejš 01 Atletika Jižní Město 46.54
4 Filip Jáč 02 ASK ELNA Počerady 49.33





Běh 8 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Glogr 99 AC Kovošrot Praha 45.69
2 David Marek 00 ASK ELNA Počerady 44.40
3 Ladislav Pichl 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. Praha 52.87
4 Robert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. Praha 46.38
1 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 46.02





Běh 9 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Pavlica 00 Spartak Praha 4 42.76
2 Jakub Šatoplet 00 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 44.34
3 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 45.82
4 Kryštof Nedvídek 99 ASK Slavia Praha 46.15





Běh 10 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Bauer 02 ŠAK Chodov 48.13
2 Jan Schütz 01 ASK Slavia Praha 49.96
3 Daniel Metz 02 ASK Slavia Praha 56.92





Běh 11 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Klubal 01 PSK Olymp Praha 50.40
2 Kryštof Kafka 01 SC Radotín Praha 54.09
3 Hynek Šlouf 02 AC Kovošrot Praha 56.17





Běh 12 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 44.80
2 Marc Nádeníček 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.50
3 Tomáš Jirsa 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.02





Běh 13 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Skoupý 99 TJ Dukla Praha 43.43
2 Matyáš Hoza 00 SK Kotlářka Praha 43.48
3 Vít Marcinčik 00 Atletický školní klub Mazurská 45.44





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Dostálová 99 ASK Slavia Praha 43.24
2 Barbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.53
3 Markéta Trundová 99 TJ Šumperk 44.87





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Kolingerová 99 ASK Slavia Praha 43.77
2 Kristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO Kladno 44.71
3 Hana Trundová 99 TJ Šumperk 46.26





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 45.28
2 Martina Dvořáková 99 ASK Slavia Praha 46.56
3 Nikola Elmerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.76





Běh 4 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.09
2 Adéla Řežábková 00 TJ Dukla Praha 46.19
3 Anna Holasová 99 ASK Slavia Praha 48.43





Běh 5 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 48.50
2 Petra Zenková 99 Atletický školní klub Mazurská 49.94
3 Tereza Konejlová 00 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.22
4 Kateřina Deutschová 00 Spartak Praha 4 51.48





Běh 6 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Špačková 00 SC Radotín Praha 48.15
2 Karolína Křížová 99 ASK Slavia Praha 51.55
3 Tereza Svobodová 99 Spartak Praha 4 51.88
4 Tina Prozrová 00 Spartak Praha 4 53.17





Běh 7 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Floriánová 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.94
2 Karla Brůhová 00 Spartak Praha 4 49.37
3 Iveta Radnická 00 ASK Slavia Praha 50.65
4 Marie Skalická 00 Spartak Praha 4 59.00





Běh 8 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 46.27
2 Julie Macková 99 TJ Dukla Praha 49.87
3 Petra Uhlíková 00 Spartak Praha 4 54.46
4 Lucie Šimonová 00 AC Kovošrot Praha 57.16





Běh 9 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kamila Kupková 99 TJ Dukla Praha 47.70
2 Jana Kovandová 00 SK Kotlářka Praha 51.71
3 Johana Starková 00 TJ Dukla Praha 55.96





300 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha 46.78
2 Franziska Sloboda 01 Univerzitní sportovní klub Praha 47.74
3 Aneta Štěpánová 01 ASK Slavia Praha 50.09





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Líbalová 01 SK Aktis Praha 46.92
2 Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 50.06
3 Kateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská 50.38





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 50.38
2 Klára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 52.62
3 Valentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 53.52
4 Jitka Gregorová 01 ŠAK Chodov 53.83





Běh 4 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 48.12
2 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 48.82
3 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.62
4 Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 52.44





Běh 5 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.16
2 Anna Nováková 01 ASK Slavia Praha 53.01
3 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 60.65
4 Veronika Valouchová 03 TJ Jiskra Žďár nad Sázavou 63.10





Běh 6 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Čechová 01 TJ Dukla Praha 49.40
2 Andrea Kheilová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 52.71
3 Zosia Burska 01 ASK Slavia Praha 55.29
4 Altanzuz Tulgza 02 TJ Jiskra Žďár nad Sázavou 64.21





Běh 7 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jůlie Hniková 01 TJ Dukla Praha 48.88
2 Natálie Kramcha 01 TJ Dukla Praha 50.82
3 Hana Mezihoráková 01 SC Radotín Praha 53.58
4 Magdaléna Bláhová 02 AC Sparta Praha 54.87





800 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub Praha 2:09.49
2 Michal Boudník 99 PSK Olymp Praha 2:17.41
3 Jan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:21.02
4 Matěj Višňa 99 SC Radotín Praha 2:24.38
5 Lukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:25.28
6 Martin Kulhánek 00 Atletika Chuchle 2:29.28
7 Daniel Plátek 99 TJ Dukla Praha 2:30.79
8 Matyáš Nachtigall 00 PSK Olymp Praha 2:40.67
9 Michal Chudoba 00 AC Praha 1890 2:45.49
10 Ondřej Klícha 02 ASK Slavia Praha 2:45.91
11 Alexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město 2:50.75





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Skopec 99 SK Kotlářka Praha 2:21.04
2 Jan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:33.22
3 Matyáš Hoza 00 SK Kotlářka Praha 2:40.38
4 Sebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov 2:41.59
5 Matěj Pavinger 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:41.70
6 Kakaine Truelove 00 SK Kotlářka Praha 2:48.07
7 Benjamin Vácha 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:49.36
8 Michael Štorek 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:49.54
9 Lukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha 2:50.00
10 Marek Sobotka 02 Praha 2:50.97
11 Lukáš Hanousek 02 Atletika Chuchle 3:13.46





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:37.99
2 Kateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:44.69
3 Agáta Macasová 00 ASK ELNA Počerady 2:44.66
4 Kateřina Deutschová 00 Spartak Praha 4 2:49.29
5 Stella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:49.98
6 Aneta Štěpánová 01 ASK Slavia Praha 3:01.69
7 Barbora Kordíková 01 Atletika Chuchle 3:13.95
8 Kateřina Vrbová 02 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:28.68

Šárka Menšíková 02 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou DNP





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Šímová 02 TJ Nová Včelnice 2:54.87
2 Linda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2:56.94
3 Denisa Slámová 00 SK Aktis Praha 2:58.44
4 Kateřina Žohová 01 SK Čyři Dvory Č.Budějovice 3:00.97
5 Lucie Zimová 01 SK Kotlářka Praha 3:05.03
6 Pavla Kotěšovcová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:06.33
7 Tereza Faktorová 02 SK Čyři Dvory Č.Budějovice 3:08.74
8 Kristýna Psohlavcová 02 SK Čyři Dvory Č.Budějovice 3:10.70
9 Renata Mátlová 02 Atletický klub AHA Vyškov 3:15.59





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha 2:33.13
2 Monika Bouší 99 TJ Dukla Praha 2:34.79
3 Anna Haškovcová 99 ASK Slavia Praha 2:38.28
4 Kateřina Krejčí 00 PSK Olymp Praha 2:39.00
5 Lucie Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:42.24
6 Veronika Králová 99 SK Kotlářka Praha 2:45.26
7 Nicola Michálková 00 ASK Slavia Praha 2:55.32

Julie Bičišťová 00 PSK Olymp Praha DNP





60 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub Praha 08.78
2 Pravel Petřík 99 ASK Slavia Praha 08.86
3 Adam Šufliarský 99 TJ Dukla Praha 08.87
4 Matěj Běhounek 99 ASK Slavia Praha 08.96
5 Martin Dvořák 99 ASK Slavia Praha 09.10
6 Ondřej Přikryl 99 Univerzitní sportovní klub Praha 09.10





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Vágner 99 TJ Dukla Praha 09.35
2 Jan Rotter 99 Univerzitní sportovní klub Praha 09.41
3 Michal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.42
4 Jan Schütz 99 ASK Slavia Praha 09.51
5 Jan Herman 99 ASK Slavia Praha 09.68
6 Filip Král 99 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.90





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Pařízek 99 SK Vinohrady 09.58
2 Ondřej Mička 99 SK Kotlářka Praha 09.71
3 Miloš Padevět 00 SK Aktis Praha 10.08
4 Jan Krešne 00 A. C. TEPO Kladno 11.68
5 Michal Meinelt 00 SK Aktis Praha 12.39





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha 10.33
2 Matyáš Vagaday 01 SK Kotlářka Praha 10.33
3 Filip Štěpánek 02 ASK Slavia Praha 10.76
4 Dominik Klubal 01 PSK Olymp Praha 12.19
5 Kryštof Kafka 01 SC Radotín Praha 12.77
6 Petr Slunečko 01 A. C. Sparta Praha 15.25





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Kunt 01 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.86
2 Martin Ivan Kober 01 ASK Slavia Praha 11.24
3 Karel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub Praha 12.52
4 Petr Chalupa 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.88
5 Hynek Merta 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. Praha 13.53
6 František Horký 01 Univerzitní sportovní klub Praha 13.72





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 12.09
2 Marek Pavlica 02 Spartak Praha 4 12.11
3 Ondřej Kolář 02 Spartak Praha 4 14.52
4 Lukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.53
5 Bohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.61





Běh 4 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 12.07
2 Pavel Jindra 02 SC Radotín Praha 12.25
3 Jan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.81
4 Daniel Metz 02 ASK Slavia Praha 14.47





60 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Duchoňová 99 ASK Slavia Praha 09.24
2 Amálie Švábíková 99 ASK Slavia Praha 09.30
3 Johana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub Praha 09.31
4 Nikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.58
5 Barbora Vobořilová 00 TJ Šumperk 09.61
6 Eva Němcová 99 TJ Nová Včelnice 09.91





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 09.76
2 Tereza Parásková 00 SK Kotlářka Praha 09.78
3 Barbora Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub Praha 09.82
4 Nikoleta Jíchová 00 ASK Slavia Praha 10.05
5 Aneta Hofmanová 00 ASK Slavia Praha 10.58
6 Markéta Trundová 00 TJ Šumperk 11.18





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.74
2 Denisa Chocholová 99 A. C. TEPO Kladno 10.04
3 Adéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub Praha 10.34
4 Veronika Marešová 00 ASK Slavia Praha 10.64
5 Karolína Uhrová 99 SK Kotlářka Praha 10.82
6 Ema-Mária Polívková 00 ASK Slavia Praha 11.37





Běh 4 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Jamrišková 99 A. C. Sparta Praha 10.72
2 Adéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.11
3 Karolína Česenková 99 ASK Slavia Praha 11.45
4 Barbora Holasová 00 ASK Slavia Praha 11.49





Běh 5 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.69
2 Vlasta Paďourová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.92
3 Petra Zenková 99 Atletický školní klub Mazurská 11.99
4 Karolína Matoušková 00 ASK Slavia Praha 12.02





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice 10.84
2 Johanka Šímová 02 TJ Nová Včelnice 11.00
3 Zuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha 11.09
4 Kateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.51
5 Veronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha 11.80
6 Karolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.95





Běh 2 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Anna Koberová 01 ASK Slavia Praha 11.50
2 Tereza Černochová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.92
3 Ilona Kundrátová 01 TJ Nová Včelnice 11.97
4 Pavlína Šedá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 12.10
5 Adéla Plachá 01 ASK Slavia Praha 12.65





Běh 3 (pá, 31.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Kaufmanová 01 ASK Slavia Praha 11.70
2 Valentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.30
3 Tereza Faktorová 02 SK Čyři Dvory Č.Budějovice 13.69
4 Natálie Ošmerová 02 SK Čyři Dvory Č.Budějovice 13.79
5 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.73





Skok vysoký - Žáci








pá, 31.1.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Pekárek 99 ASK Slavia Praha 1.75
2 Matěj Vevera 99 Atletický školní klub Mazurská 1.69
3 Michael Olšanský 99 SK Aktis Praha 1.60
4 Jan Rákosník 99 Univerzitní sportovní klub Praha 1.55
5 Tomáš Nejedlík 00 SK Kotlářka Praha 1.50
6 Jan Schütz 99 ASK Slavia Praha 1.50
7 Jan Krešne 00 A. C. TEPO Kladno 1.50
8 Jan Uhlíř 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.50
9= Robert Šamonil 99 ASK Slavia Praha 1.45
9= Matěj Běhounek 99 ASK Slavia Praha 1.45
11 Jan Růžička 99 ASK Slavia Praha 1.45
12 Kryštof Linhart 99 ŠAK Chodov 1.45
13 Pravel Petřík 99 ASK Slavia Praha 1.45
14 Jan Herman 99 ASK Slavia Praha 1.40
15 Dominik Dufek 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.35
16 Mikuláš Valo 00 SK Aktis Praha 1.35
17 Jakub Kunt 01 ASK Slavia Praha 1.35

Jan Rotter 99 Univerzitní sportovní klub Praha NM





Skok vysoký - Žákyně








pá, 31.1.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patricie Burajová 99 SK DVOJKA Praha 1.57
2 Nikoleta Jíchová 00 ASK Slavia Praha 1.51
3 Daniela Vránová 00 TJ Nová Včelnice 1.51
4 Kateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva Rakovník 1.51
5= Barbora Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub Praha 1.40
5= Kristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1.40
7 Eliška Damašková 01 SK Aktis Praha 1.40
8 Petra Melicherová 99 SC Radotín Praha 1.40
9 Johana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub Praha 1.35
10 Adéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.35
11 Kristýna Anna Koberová 01 ASK Slavia Praha 1.35
12 Adéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub Praha 1.35
13 Michaela Kovandová 99 SK Kotlářka Praha 1.30
14 Adéla Farská 00 Atletický školní klub Mazurská 1.30
15 Adéla Plachá 01 ASK Slavia Praha 1.30
16 Iveta Radnická 00 ASK Slavia Praha 1.20





Skok o tyči - Žáci








pá, 31.1.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Švec 99 Atletika Jihlava 3.00
2 Adam Pekárek 99 ASK Slavia Praha 2.80
3 Sebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov 2.20





Skok o tyči - Žákyně








pá, 31.1.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amálie Švábíková 99 ASK Slavia Praha 3.20
2 Petra Nová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2.70
3 Justýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2.50
4 Barbora Vobořilová 99 TJ Šumperk 2.10
5 Renata Mátlová 02 Atletický klub AHA Vyškov 1.80
6= Veronika Boučková 00 TJ Nová Včelnice 1.70
6= Lucie Choděrová 99 Spartak Praha 4 1.70





Skok daleký - Žáci








pá, 31.1.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Běhounek 99 ASK Slavia Praha 5.93
2 Jan Růžička 99 ASK Slavia Praha 5.76
3 Martin Dvořák 99 ASK Slavia Praha 5.29
4 Jan Schütz 99 ASK Slavia Praha 5.22
5 Tomáš Javůrek 99 A. C. TEPO Kladno 5.10
6 Patrik Pelc 99 Univerzitní sportovní klub Praha 4.97
7 Filip Pavlica 00 Spartak Praha 4 4.95
8 Ondřej Mička 99 SK Kotlářka Praha 4.89
9 Mikuláš Valo 00 SK Aktis Praha 4.82
10 Martin Vaněk 99 Spartak Praha 4 4.79
11 Richard Metz 99 ASK Slavia Praha 4.78
12 Jan Herman 99 ASK Slavia Praha 4.77
13 Jan Krč 00 SK Kotlářka Praha 4.75
14 Adam Palisa 99 ASK Slavia Praha 4.74
15 Jan Skopec 99 SK Kotlářka Praha 4.64
16 Kryštof Linhart 00 Aktis Praha 4.58
17 Kryštof Nedvídek 99 ASK Slavia Praha 4.53
18 David Štros 00 Univerzitní sportovní klub Praha 4.45
19 Jan Buneš 00 Spartak Praha 4 4.19
20 Radek Dojčar 00 Univerzitní sportovní klub Praha 4.15
21 Josef Tůma 00 SK DVOJKA Praha 4.11
22 Vilém Merta 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.09
23 Filip Jakša 00 SK Aktis Praha 4.04
24 Daniel Blažek 00 Spartak Praha 4 3.91
25 Adam Holeček 00 Univerzitní sportovní klub Praha 3.76
26 Filip Kynych 99 PSK Olymp Praha 3.75
27 Samuel Peterka 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.71
28 Martin Rybář 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.53





Skok daleký - Ml. žáci








pá, 31.1.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 5.28
2 Filip Štěpánek 02 ASK Slavia Praha 4.83
3 Jakub Kunt 01 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4.49
4 Marek Štěpánek 02 ASK Slavia Praha 4.24
5 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 4.22
6 Matyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.21
7 Petr Smolík 01 TJ Sokol Kolín 4.19
8 Martin Ivan Kober 01 ASK Slavia Praha 3.99
9 Ondřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3.96
10 Jan Mareš 01 Spartak Praha 4 3.96
11 David Saidl 02 TJ Dukla Praha 3.93
12 Sebastian Hykš 02 ASK Slavia Praha 3.81
13 Jan Schütz 01 ASK Slavia Praha 3.68
14 Jan Ščepán 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.67
15 Tomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3.66
16 Hynek Šlouf 02 AC Kovošrot Praha (ACKŠP) 3.63
17 Bohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3.63
18 Jan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3.62
19 Filip Šebek 02 AC Kovošrot Praha (ACKŠP) 3.56
20 Kryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3.55
21 Dominik Podlena 01 AC Praha 1890 3.49
22 Jaroslav Blachowicz 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.49
23 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.47
24 Lukáš Balcar 01 ASK Slavia Praha 3.47
25 Tomislav Jočič 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.41
26 Vojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4 3.29
27 Michal Šmergl 02 Spartak Praha 4 3.28
28 Lukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha 3.21
29 Tobias Groh 02 Univerzitní sportovní klub Praha 3.05





Skok daleký - Žákyně








pá, 31.1.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 00 Spartak Praha 4 5.42
2 Adéla Jiránková 00 A. C. TEPO Kladno 4.98
3 Eva Němcová 99 TJ Nová Včelnice 4.79
4 Linda Průšová 99 TJ Jiskra Zruš nad Sázavou 4.67
5 Denisa Chocholová 99 A. C. TEPO Kladno 4.63
6 Denisa Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 4.59
7 Michaela Kovandová 99 SK Kotlářka Praha 4.53
8 Tereza Huláková 00 A. C. Sparta Praha 4.51
9 Adéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.36
10 Kateřina Floriánová 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.34
11 Tereza Krátká 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.31
12 Markéta Chaloupecká 00 SK Kotlářka Praha 4.24
13 Klára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.20
14 Lucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 4.17
15 Karina Rozhyna 00 Univerzitní sportovní klub Praha 4.13
16 Vendula Piliarová 00 Univerzitní sportovní klub Praha 4.10
17 Vlasta Paďourová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.07
18 Barbora Holasová 00 ASK Slavia Praha 3.99
19 Aneta Hemberová 99 TJ Nová Včelnice 3.99
20 Tereza Krtilová 99 ŠAK Novoborská Praha 3.87
21 Karolína Matoušková 00 ASK Slavia Praha 3.79
22 Eliška Dundáčková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.38
23 Michaela Pistorová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.33

Adéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova Praha NM

Lucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha NM





Skok daleký - Ml. žákyně








pá, 31.1.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 4.87
2 Tereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město 4.75
3 Kristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice 4.49
4 Eliška Damašková 01 SK Aktis Praha 4.39
5 Veronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha 4.35
6 Kateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4.28
7 Karolína Šašková 01 ASK Slavia Praha 4.23
8 Franziska Sloboda 01 Univerzitní sportovní klub Praha 4.15
9 Zuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha 4.13
10 Pavlína Šedá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 4.11
11 Karolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.00
12 Tereza Hrudková 01 ASK Slavia Praha 3.93
13 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 3.91
14 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 3.81
15 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 3.79
16 Michaela Křesťanová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.73
17 Eva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha 3.72
18 Tereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3.64
19 Ester Pínová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.61
20 Tereza Bíbová 01 TJ Dukla Praha 3.61
21 Tereza Vaňhová 01 Atletika Jižní Město 3.60
22 Anna Jaškina 01 PSK Olymp Praha 3.57
23 Ester Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 3.55
24 Tereza Husáková 02 SK DVOJKA Praha 3.46
25 Klára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.43
26 Kateřina Vrbová 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3.36
27 Eliška Holková 02 PSK Olymp Praha 3.31
28 Eliška Alaxinová 01 ASK Slavia Praha 3.29
29 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 3.17

Vendula Cikánovová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha NM

Kateřina Eliášová 01 Spartak Praha 4 NM

Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha NM

Andrea Platilová 01 Atletika Jižní Město NM

Adéla Horáková 01 Univerzitní sportovní klub Praha NM

Markéta Bauerová 03 ŠAK Chodov DNP





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně








pá, 31.1.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.32
2 Michaela Petrecká 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.26
3 Veronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.37
4 Kateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.92
5 Veronika Slavíková 01 AC Kovošrot Praha 08.77
6 Kristýna Anna Koberová 01 ASK Slavia Praha 08.66
7 Tereza Hrudková 01 ASK Slavia Praha 08.59
8 Adéla Šínová 01 Atletika Jižní Město 08.21
9 Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.09
10 Anna Jaškina 01 PSK Olymp Praha 07.41
11 Anna Vokrouhlíková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.30
12 Anna Domanská 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.27
13 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.19
14 Ema Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 06.95
15 Kateřina Vokrouhlíková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.90
16 Karolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.78
17 Anna Nováková 01 ASK Slavia Praha 06.76
18 Barbora Fiřtíková 02 AC Kovošrot Praha 06.55
19 Kateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.52
20 Eliška Kolářová 01 ASK Slavia Praha 06.39





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci








pá, 31.1.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 09.19
2 Martin Ivan Kober 01 ASK Slavia Praha 09.09
3 Martin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov 08.40
4 Jiří Mareda 01 Čtyři Dvory České Budějovice 08.17
5 Sebastian Hykš 02 ASK Slavia Praha 07.94
6 Karel Král 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.75
7 Robert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.70
8 Ondřej Kolář 02 Spartak Praha 4 07.49
9 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 07.23
10 Ondřej Lipový 01 ASK Slavia Praha 07.03
11 Jan Schütz 01 ASK Slavia Praha 06.96
12 Václav Sura 01 Univerzitní sportovní klub Praha 06.87
13 Kryštof Rohan 01 Univerzitní sportovní klub Praha 06.81
14 Filip Lazar 01 AC Kovošrot Praha 06.69
15 Milan Baiouš 01 ASK Slavia Praha 06.57
16 Karel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub Praha 06.14
17 Michal Šmergl 02 Spartak Praha 4 05.95
18 František Veselý 02 AC Kovošrot Praha 05.86
19 Lukáš Kratochvíl 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.84
20 Ladislav Pichl 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.83
21 Hynek Merta 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.69
22 Filip Čermák 02 ASK Slavia Praha 05.69
23 Petr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletika 05.67
24 Matěj Ruml 02 ASK Slavia Praha 05.58
25 David Lachman 02 Atletický školní klub Mazurská 05.53
26 František Horký 01 Univerzitní sportovní klub Praha 05.45





Vrh koulí 3kg - Žákyně








pá, 31.1.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Schönpflugová 00 A. C. TEPO Kladno 10.41
2 Anna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.21
3 Karina Rozhyna 00 Univerzitní sportovní klub Praha 09.11
4 Barbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 08.68
5 Jaromíra Rybáková 00 Čtyři Dvory České Budějovice 08.66
6 Markéta Chalupecká 00 SK Kotlářka Praha 08.46
7 Aneta Kopecká 99 Univerzitní sportovní klub Praha 08.44
8 Veronika Chvostová 99 Atletický školní klub Mazurská 08.30
9 Kateřina Fialová 00 SK Kotlářka Praha 08.05
10 Tereza Parásková 00 SK Kotlářka Praha 08.05
11 Karla Brůchová 00 Spartak Praha 4 07.96
12 Adéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub Praha 07.91
13 Johana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub Praha 07.90
14 Veronika Králová 99 SK Kotlářka Praha 07.64
15 Adéla Řežábková 00 TJ Dukla Praha 07.41
16 Barbora Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub Praha 07.29
17 Anita Dvořáková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 07.22
18 Marie Hochmanová 99 AC Praha 1890 07.19
19 Kristýna Havláková 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.69
20 Veronika Linhartová 00 ASK Slavia Praha 05.99
21 Veronika Dobiášová 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.60
22 Lucie Šímová 00 AC Kovošrot Praha 05.09
23 Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská 04.48





Vrh koulí 4kg - Žáci








pá, 31.1.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek Dojčar 00 ŠAK Chodov 12.48
2 Hynek Hampel 99 Atletický školní klub Mazurská 11.97
3 Martin Melmuka 99 ASK Slavia Praha 11.57
4 Matěj Vevera 99 Atletický školní klub Mazurská 11.34
5 Dominik Dufek 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.23
6 Josef Jelínek 00 TJ Nová Včelnice 09.87
7 Jan Uhlíř 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.79
8 Tomáš Nejedlík 00 SK Kotlářka Praha 09.16
9 Milan Gondek 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.89
10 Martin Vaněk 99 Spartak Praha 4 08.86
11 Adam Skuhrovec 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.28
12 Vít Marcinčík 00 Atletický školní klub Mazurská 07.70
13 Filip Jakša 00 SK Aktis Praha 07.55
14 Tomáš Jirsa 99 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.49
15 Martin Rybář 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.43
16 Jakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.80
17 Daniel Blažek 00 Spartak Praha 4 05.73
18 Vilém Merta 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.66
19 Samuel Peterka 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.65

Filip Raška 00 Spartak Praha 4 DNP