2. veřejné závody PAS žáků a žákyň





Datum konání: 16. 1. 2014


Místo konání: Praha-Juliska


Pořadatel: SK Kotlářka Praha


Výsledky zpracoval: Michal Krejčí


Ředitel závodu: Jitka Fialová


Hlavní rozhodčí: Ferdinand Bort


Technický delegát:



Poznámka: měřeno elektronicky - systém OMEGA STAR







60 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 07.44
2 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.79
3 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 09.71
4 Milan Balouš 01 ASK Slavia Praha 10.73





Rozběh 2 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 07.36
2 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 07.74
3 Filip Čermák 02 ASK Slavia Praha 10.38

Quido Čečetka 991122 TJ Dukla Praha DNS





Rozběh 3 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Dvořák 990907 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.41
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 08.70
3 Vojtěch Dohnal 010821 SK Aktis Praha 09.49

Jan Dvořák 990817 SK Kotlářka Praha DNS





Rozběh 4 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 09.14
2 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.36

Lukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha DNS

Tomáš Friš 990911 SK Kotlářka Praha DNS





Rozběh 5 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Grecký 000922 Spartak Praha 4 09.29
2 Tobias Groh 02 Univerzitní sportovní klub Praha 11.31

Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha DNS

Jakub Hadač 02 Spartak Praha 4 DNS





Rozběh 6 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 08.61
2 František Horký 011002 Univerzitní sportovní klub Praha 09.51
3 Adam Holeček 000330 Univerzitní sportovní klub Praha 09.75

Lukáš Horáček 010206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Rozběh 7 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Hořčička 990414 ASK Slavia Praha 08.23
2 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 08.88
3 David Hruška 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.61
4 Petr Hošek 010628 SK Kotlářka Praha 09.69





Rozběh 8 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Jakša 000703 SK Aktis Praha 09.01
2 Sebastian Hykš 02 ASK Slavia Praha 09.35
3 Jiří Huleš 01 ASK Slavia Praha 09.54
4 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.32





Rozběh 9 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 07.86
2 Tomáš Jirsa 990508 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.87
3 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.32
4 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 09.39





Rozběh 10 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 08.07
2 Daniel Jungwirth 010803 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.62

Dominik Klubal 010401 PSK Olymp Praha DNS

Martin Kaisler 000421 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 11 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lubomír Kmoch 990703 Atletika Jižní Město 08.56

Samuel Konvalina 02 ASK Slavia Praha DNS

Josef Král 000913 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 DNS





Rozběh 12 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 08.03
2 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 08.27
3 Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha 08.30
4 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.65





Rozběh 13 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha 09.17
2 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.53
3 Matěj Lůžek 02 AC Kovošrot Praha 10.13
4 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.24





Rozběh 14 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 08.30
2 Michal Meinelt 001216 SK Aktis Praha 09.50
3 Daniel Metz 020215 ASK Slavia Praha 10.14

Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS





Rozběh 15 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.12
2 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.93
3 Jakub Mostecký 020113 Atletika Jižní Město 10.12

Daniel Metz 02 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 16 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 08.50
2 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.93
3 Kryštof Němeček 000420 ASK Slavia Praha 09.38

Tomáš Nejedlík 000117 SK Kotlářka Praha DQ





Rozběh 17 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 08.39
2 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 08.51
3 Michal Paliczka 000218 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.65
4 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 09.06





Rozběh 18 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 07.69
2 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 08.55

David Polák 001114 SC Radotín Praha DNS

Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS





Rozběh 19 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Secký 990202 ASK Slavia Praha 08.24

Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 08.24
3 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 09.13
4 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 09.70





Rozběh 20 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Skopec 990518 SK Kotlářka Praha 08.48
2 Martin Surový 010122 Atletický školní klub Mazurská 09.18
3 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 09.28
4 Jakub Střeleček 01 Spartak Praha 4 09.64





Rozběh 21 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.45
2 Daniel Šašek 000330 ASK Slavia Praha 08.93
3 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.28
4 Filip Šanc 011012 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.50





Rozběh 22 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 09.78
2 Filip Šebek 021101 AC Kovošrot Praha 09.84
3 Vítězslav Šimek 020422 AC Kovošrot Praha 11.99

Jan Šimák 011209 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Rozběh 23 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich Štěpánek 001015 Univerzitní sportovní klub Praha 08.34
2 Hynek Šlouf 020830 AC Kovošrot Praha 09.78

Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha DNS

Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 DNS





Rozběh 24 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 08.84
2 David Švec 010813 SK Aktis Praha 08.90

Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha DNS

Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha DNS





Rozběh 25 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Uhlíř 990102 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.10
2 Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.39
3 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.60
4 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 10.01





Rozběh 26 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tobiáš Vavroch 00 TJ Dukla Praha 08.04
2 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 08.11
3 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 08.31

Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha DNS





Rozběh 27 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vladislav Vertshkayzer 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.95
2 Matěj Vevera 990131 Atletický školní klub Mazurská 08.01
3 František Veselý 021228 AC Kovošrot Praha 10.34

Marek Vavřínek 990719 SK Kotlářka Praha DNS





Rozběh 28 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 08.70
2 Vojtěch Vlk 021015 Spartak Praha 4 09.64

Kryštof Vidim 001121 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Matouš Vojtěchovský 011127 TJ Dukla Praha DNS





Rozběh 29 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.96
2 Sean Wong 991227 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.35
3 Matěj Žilina 990901 SK Aktis Praha 08.38





60 m - Žáci (Finále)








Finále A (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 07.19
2 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 07.49
3 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 07.67
4 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 07.79





Finále B (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 07.74
2 Vladislav Vertshkayzer 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.89
3 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.01

Matěj Vevera 990131 Atletický školní klub Mazurská DNS





60 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 09.91
2 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 10.53
3 Soňa Barešová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.68

Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. NP





Rozběh 2 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Bičišťová 005215 PSK Olymp Praha 09.07
2 Barbora Bělohlávková 005228 Atletický školní klub Mazurská 09.19
3 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.51
4 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 10.13





Rozběh 3 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Bouší 995724 TJ Dukla Praha 08.93
2 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 09.22
3 Žaneta Brečkayová 006210 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.59
4 Aneta Brtníková 026005 SK Aktis Praha 10.09





Rozběh 4 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Burgetová 006026 TJ Dukla Praha 08.73
2 Tereza Bútorová 996005 SK Kotlářka Praha 08.86
3 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.66
4 Zofia Burska 01 ASK Slavia Praha 09.71





Rozběh 5 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 08.80
2 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 08.82
3 Tereza Čermochová 015925 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.86
4 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 09.16





Rozběh 6 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.91
2 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 08.95
3 Vendula Dalibová 016014 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.31
4 Barbora Dolečková 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.15





Rozběh 7 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 08.15
2 Linda Dufková 015507 Spartak Praha 4 08.29
3 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 08.39
4 Valentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.39





Rozběh 8 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 08.51
2 Adéla Farská 00 Atletický školní klub Mazurská 09.43
3 Karolína Dvorská 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.49
4 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.05





Rozběh 9 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Floriánová 995409 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.83
2 Anna Haškovcová 995528 ASK Slavia Praha 08.89
3 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 09.11
4 Kateřina Fraňková 99 ASK Slavia Praha 09.31





Rozběh 10 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Horáková 015825 Univerzitní sportovní klub Praha 09.05
2 Eva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha 09.12
3 Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha 09.19
4 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 09.74





Rozběh 11 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 08.83
2 Tereza Huláková 00 A. C. Sparta Praha 08.97
3 Adéla Chudomelová 02 ASK Slavia Praha 09.06
4 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 09.94





Rozběh 12 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Jiránková 005628 A. C. TEPO Kladno 08.54
2 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 09.03
3 Kateřina Janotová 006212 ASK Slavia Praha 09.09
4 Veronika Chvostová 995712 Atletický školní klub Mazurská 10.07





Rozběh 13 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 07.91
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 09.29
3 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.52
4 Nikol Jiroušová 026107 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.26





Rozběh 14 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.95
2 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 08.96
3 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 09.42
4 Natálie Kramcha 01 TJ Dukla Praha 09.66





Rozběh 15 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Noemi Krascsenitsová 995714 A. C. TEPO Kladno 09.07
2 Karolína Křížová 995726 ASK Slavia Praha 09.24
3 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.38
4 Eliška Kučková 02 Atletický školní klub Mazurská 10.31





Rozběh 16 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kamila Kupková 996122 TJ Dukla Praha 08.91
2 Vanessa Lahrachová 995112 TJ Dukla Praha 10.06
3 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.10
4 Aneta Laláková 015219 Atletický školní klub Mazurská 10.11





Rozběh 17 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 08.68
2 Julie Macková 995530 TJ Dukla Praha 08.99
3 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 09.88
4 Tereza Laláková 015219 Atletický školní klub Mazurská 10.82





Rozběh 18 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.40
2 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 09.29
3 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.52
4 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.55





Rozběh 19 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 09.02
2 Nicola Michálková 006125 ASK Slavia Praha 09.51
3 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 09.89
4 Tereza Matoušková 016010 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.61





Rozběh 20 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika Mužátková 006015 Atletický školní klub Mazurská 08.95
2 Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská 09.62
3 Nikola Neubauerová 015330 Atletický školní klub Mazurská 10.08
4 Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 10.45





Rozběh 21 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 08.38
2 Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha 09.36
3 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 09.92

Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. NP





Rozběh 22 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub Praha 08.77
2 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 09.40
3 Krolína Peterková 025809 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.90
4 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 09.94





Rozběh 23 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kamila Pitřincová 005405 AC Kovošrot Praha 09.73
2 Andrea Platilová 015301 Atletika Jižní Město 10.05
3 Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.11
4 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 10.58





Rozběh 24 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iveta Radnická 00 ASK Slavia Praha 09.28
2 Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská 09.29
3 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 10.50
4 Anna Riedlová 015919 ASK Slavia Praha 11.04





Rozběh 25 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 08.36
2 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 08.58
3 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 09.06
4 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.16





Rozběh 26 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO Kladno 08.42
2 Lucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub Praha 09.18
3 Natálie Soppé 01 TJ Dukla Praha 09.66
4 Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.71





Rozběh 27 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 08.98
2 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 09.16
3 Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha 09.58
4 Tereza Šanderová 01 TJ Dukla Praha 09.78





Rozběh 28 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.26
2 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 08.62
3 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 09.33
4 Vendula Šímová 025522 TJ Dukla Praha 09.77





Rozběh 29 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 08.87
2 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.05
3 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.09
4 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.26





Rozběh 30 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 08.85
2 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 08.92
3 Nikola Topolová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.10
4 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.36





Rozběh 31 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 09.02
2 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 09.38
3 Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha 09.92

Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město NP





Rozběh 32 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 08.69
2 Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha 09.05
3 Tereza Vaňhová 01 Atletika Jižní Město 09.67
4 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 10.00





Rozběh 33 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.55
2 Klára Weiserová 005116 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.86
3 Petra Zenková 99 Atletický školní klub Mazurská 09.14
4 Eliška Vyskočilová 015810 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.42





Rozběh 34 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.77
2 Klára Žižková 996228 TJ Dukla Praha 09.21
3 Lucie Zimová 016004 SK Kotlářka Praha 10.35





Rozběh 35 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Pefková 005518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.35
2 Sofie Konvalinová 02 ASK Slavia Praha 10.01





60 m - Žákyně (Finále)








Finále A (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 07.75
2 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 08.07
3 Linda Dufková 015507 Spartak Praha 4 08.28
4 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.34





Finále B (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 08.35
2 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.37
3 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 08.38
4 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 08.39





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 11.92
2 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.36
3 Petr Hošek 010628 SK Kotlářka Praha 13.06
4 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 13.45





Běh 2 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Klubal 010401 PSK Olymp Praha 11.95
2 Martin Kober 01 ASK Slavia Praha 12.49
3 Ondřej Kaválek 010110 ASK Slavia Praha 12.59
4 Radim Kaválek 02 ASK Slavia Praha 16.21





Běh 3 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.55
2 Daniel Metz 020215 ASK Slavia Praha 12.71
3 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 13.08
4 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.36





Běh 4 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.79
2 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 12.18

Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 DNS





Běh 5 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 12.28
2 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 12.59

Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha DQ





Běh 6 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 10.82
2 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 14.00
3 Vojta Zuza 02 ASK Slavia Praha 16.43





60 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 09.28
2 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 09.82
3 Tomáš Friš 990911 SK Kotlářka Praha 11.45

Jan Dvořák 990817 SK Kotlářka Praha





Běh 2 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 09.88
2 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 10.65
3 Giovanni Lavorenti 990512 ASK Slavia Praha 10.76
4 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 10.91





Běh 3 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 08.83
2 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 08.88
3 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 10.64
4 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.22





Běh 4 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Secký 990202 ASK Slavia Praha 08.83
2 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 08.88
3 Ondřej Přikryl 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 10.64
4 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.22





Běh 5 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 09.93
2 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.28

Marek Vavřínek 990719 SK Kotlářka Praha DNS





Běh 6 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 08.99
2 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 09.58
3 Robert Šamonil 990701 ASK Slavia Praha 10.04
4 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 11.24





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.54
2 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.64
3 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.48

Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha NP





Běh 2 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Spartak Praha 4 10.90
2 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 12.59

Barbora Dolečková 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. NP

Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha NP





Běh 3 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Koberová 01 ASK Slavia Praha 12.46
2 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 12.47
3 Natálie Kramcha 01 TJ Dukla Praha 14.07
4 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.39





Běh 4 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha 13.63
2 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.98
3 Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 14.71

Dominika Mištová 015620 ASK Slavia Praha NP





Běh 5 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 11.57
2 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 12.89
3 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 13.13
4 Anna Riedlová 015919 ASK Slavia Praha 14.99





Běh 6 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Šanderová 01 TJ Dukla Praha 13.91
2 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 14.02
3 Natálie Soppé 015801 TJ Dukla Praha 14.29





Běh 7 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 11.61
2 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.63
3 Vendula Šímová 025522 TJ Dukla Praha 13.77





60 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Burgetová 006026 TJ Dukla Praha 10.44
2 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 11.30
3 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.50
4 Žaneta Brečkayová 006210 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.58





Běh 2 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 09.49
2 Denisa Chocholová 996205 A. C. TEPO Kladno 10.18
3 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 11.01
4 Anna Holasová 995721 ASK Slavia Praha 11.74





Běh 3 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 08.86
2 Lucie Krupařová 995711 PSK Olymp Praha 10.01
3 Jana Králová 995915 Atletický školní klub Mazurská 12.05
4 Kamila Kupková 996122 TJ Dukla Praha 12.31





Běh 4 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 10.41
2 Kamila Pitřincová 005405 AC Kovošrot Praha 11.75
3 Julie Macková 995530 TJ Dukla Praha 13.24

Anna Mlčochová 995714 ASK Slavia Praha DNF





Běh 5 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 09.59
2 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 11.30
3 Tereza Špačková 006219 Atletický školní klub Mazurská 11.64
4 Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha 12.81





Běh 6 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 10.45
2 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 10.96
3 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 11.10
4 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.46





Běh 7 (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.78
2 Klára Žižková 996228 TJ Dukla Praha 12.47
3 Petra Zenková 99 Atletický školní klub Mazurská 13.31





Skok daleký - Žákyně








Žákyně A (čt, 16.1.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krupařová 995711 PSK Olymp Praha 4.85
2 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.84
3 Veronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub Praha 4.82
4 Denisa Chocholová 996205 A. C. TEPO Kladno 4.70
5 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 4.66
6 Noemi Krascsenitsová 995714 A. C. TEPO Kladno 4.50
7 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 4.37
8 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 4.34
9 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.29

Anna Holasová 995721 ASK Slavia Praha 4.29
11 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 4.28
12 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 4.23
13 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 4.19

Tereza Huláková 00 A. C. Sparta Praha 4.19
15 Klára Weiserová 005116 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.18
16 Nikola Topolová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.16
17 Iveta Radnická 00 ASK Slavia Praha 4.15
18 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 4.14
19 Tereza Bútorová 996005 SK Kotlářka Praha 4.08

Lucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub Praha 4.08
21 Dominika Mužátková 006015 Atletický školní klub Mazurská 4.02
22 Julie Bičišťová 005215 PSK Olymp Praha 4.00

Kateřina Fraňková 99 ASK Slavia Praha 4.00
24 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.98
25 Kamila Pitřincová 005405 AC Kovošrot Praha 3.95

Julie Macková 995530 TJ Dukla Praha 3.95

Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha 3.95
28 Veronika Pefková 005518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.91
29 Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.90
30 Nicole Burgetová 006026 TJ Dukla Praha 3.89
31 Anna Mlčochová 995714 ASK Slavia Praha 3.79
32 Kateřina Janotová 006212 ASK Slavia Praha 3.78
33 Žaneta Brečkayová 006210 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.77
34 Klára Žižková 996228 TJ Dukla Praha 3.75

Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.75
36 Nicola Michálková 006125 ASK Slavia Praha 3.65

Kamila Kupková 996122 TJ Dukla Praha 3.65
38 Anna Haškovcová 995528 ASK Slavia Praha 3.64
39 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 3.63
40 Tereza Špačková 006219 Atletický školní klub Mazurská 3.56
41 Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha 3.44
42 Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha 3.42

Jana Králová 995915 Atletický školní klub Mazurská 3.42
44 Tereza Šanderová 01 TJ Dukla Praha 3.40
45 Vanessa Lahrachová 995112 TJ Dukla Praha 3.18
46 Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská 2.89

Barbora Bělohlávková 005228 Atletický školní klub Mazurská 0

Alina Denisová 006002 SK ZŠ Jeseniova Praha 0

Adéla Farská 00 Atletický školní klub Mazurská 0

Kateřina Floriánová 995409 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0

Adéla Jiránková 005628 A. C. TEPO Kladno 0

Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 0

Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 0

Karolína Křížová 995726 ASK Slavia Praha DNS

Iveta Radnická 00 ASK Slavia Praha DNS




Žákyně B (čt, 16.1.2014)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 4.49
2 Linda Dufková 015507 Spartak Praha 4 4.36
3 Kristýna Koberová 01 ASK Slavia Praha 4.29
4 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 4.23
5 Adéla Horáková 015825 Univerzitní sportovní klub Praha 4.20
6 Valentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.19
7 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 4.13
8 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.08
9 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 3.99
10 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 3.92
11 Adéla Chudomelová 02 ASK Slavia Praha 3.90
12 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 3.79
13 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 3.77
14 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.75
15 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 3.74

Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 3.74
17 Tereza Vaňhová 01 Atletika Jižní Město 3.72
18 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 3.68
19 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 3.67
20 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 3.66
21 Natálie Kramcha 01 TJ Dukla Praha 3.65
22 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.63

Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 3.63
24 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 3.60
25 Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha 3.59
26 Dominika Mištová 015620 ASK Slavia Praha 3.58
27 Vendula Šímová 025522 TJ Dukla Praha 3.56

Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 3.56
29 Eva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha 3.54
30 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 3.52

Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 3.52
32 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 3.50
33 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.45
34 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.42
35 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.40

Karolína Dvorská 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.40

Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská 3.40
38 Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha 3.38

Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 3.38
40 Sofie Konvalinová 02 ASK Slavia Praha 3.37
41 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.35
42 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 3.34

Krolína Peterková 025809 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.34
44 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.28
45 Tereza Matoušková 016010 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.27
46 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.26
47 Zofia Burska 01 ASK Slavia Praha 3.24
48 Natálie Soppé 015801 TJ Dukla Praha 3.22
49 Nikola Neubauerová 015330 Atletický školní klub Mazurská 3.17
50 Tereza Čermochová 015925 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.16
51 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 3.14
52 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.12
53 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 3.10

Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.10
55 Lucie Zimová 01 SK Kotlářka Praha 3.07
56 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 3.06

Vendula Dalibová 016014 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.06

Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 3.06
59 Aneta Laláková 015219 Atletický školní klub Mazurská 3.04
60 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.02
61 Soňa Barešová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2.96
62 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.94
63 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 2.93
64 Andrea Platilová 015301 Atletika Jižní Město 2.90
65 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 2.86
66 Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2.77
67 Tereza Laláková 015219 Atletický školní klub Mazurská 2.67
68 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 2.61
69 Nikol Jiroušová 026107 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.44

Eliška Kučková 02 Atletický školní klub Mazurská 0

Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 0

Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha DNS

Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha DNS

Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město DNS




Skok daleký - Žáci






Žáci A (čt, 16.1.2014)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 4.69
2 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.62
3 Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 4.57
4 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 4.40
5 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 4.40
6 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 4.29
7 Martin Kober 01 ASK Slavia Praha 4.21
8 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.19
9 Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 4.13
10 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.12
11 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 4.05
12 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.05
13 Filip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub Praha 4.05
14 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 3.94
15 Martin Surový 010122 Atletický školní klub Mazurská 3.93
16 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 3.91
17 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 3.91
18 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.90
19 Jan Šimák 011209 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.89
20 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.89
21 Marek Uzsak 011229 Univerzitní sportovní klub Praha 3.89
22 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 3.88
23 Jiří Huleš 01 ASK Slavia Praha 3.87
24 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 3.87
25 Sebastian Hykš 02 ASK Slavia Praha 3.86
26 Jakub Střeleček 01 Spartak Praha 4 3.84
27 František Horký 011002 Univerzitní sportovní klub Praha 3.82
28 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.80
29 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 3.70
30 Matouš Vojtěchovský 011127 TJ Dukla Praha 3.69
31 Vojtěch Vlk 021015 Spartak Praha 4 3.61
32 Filip Šanc 011012 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.60
33 Petr Hošek 010628 SK Kotlářka Praha 3.59
34 Hynek Šlouf 020830 AC Kovošrot Praha 3.49
35 Jakub Mostecký 020113 Atletika Jižní Město 3.39
36 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 3.39
37 Ondřej Kaválek 010110 ASK Slavia Praha 3.36
38 Matěj Lůžek 02 AC Kovošrot Praha 3.36
39 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.34
40 Jakub Hadač 02 Spartak Praha 4 3.29
41 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.21
42 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 3.12
43 Lukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha 3.10
44 František Veselý 021228 AC Kovošrot Praha 3.07
45 Tobias Groh 02 Univerzitní sportovní klub Praha 3.01
46 Daniel Jungwirth 010803 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2.87
47 Radim Kaválek 02 ASK Slavia Praha 2.82

Filip Šebek 021101 AC Kovošrot Praha NP

Vítězslav Šimek 020422 AC Kovošrot Praha NP




Žáci B (čt, 16.1.2014)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 5.52
2 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 5.37
3 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 5.34
4 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 5.27
5 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 5.25
6 Robert Šamonil 990701 ASK Slavia Praha 5.24
7 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 5.24
8 Marek Hořčička 990414 ASK Slavia Praha 5.11
9 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 4.97
10 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 4.97
11 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 4.97
12 Tomáš Friš 990911 SK Kotlářka Praha 4.96
13 Jan Skopec 990518 SK Kotlářka Praha 4.89
14 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 4.74
15 Matěj Vevera 990131 Atletický školní klub Mazurská 4.72
16 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 4.70
17 Lubomír Kmoch 990703 Atletika Jižní Město 4.69
18 Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.65
19 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 4.63
20 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 4.53
21 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 4.52
22 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.46
23 Jindřich Štěpánek 001015 Univerzitní sportovní klub Praha 4.25
24 Tomáš Jirsa 990508 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.13
25 Daniel Šašek 000330 ASK Slavia Praha 4.11
26 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.01
27 Michal Paliczka 000218 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.99
28 Quido Čečetka 991122 TJ Dukla Praha 3.97
29 Adam Holeček 000330 Univerzitní sportovní klub Praha 3.84
30 David Polák 001114 SC Radotín Praha 3.79
31 Kryštof Němeček 000420 ASK Slavia Praha 3.72
32 Josef Král 000913 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.61
33 Matouš Raus 000506 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.55
34 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.25
35 Tomáš Koribský 991211 Univerzitní sportovní klub Praha 3.09

Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha NP

Jan Dvořák 990817 SK Kotlářka Praha NP

Marek Vavřínek 990719 SK Kotlářka Praha NP

Kryštof Vidim 001121 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha NP