Mikulášský kros 2013
První prosincovou neděli t.r.se v Ďáblickém háji za přítomnosti dvou Mikulášů, jednoho Anděla a jednoho Čerta konal 22. ročník Mikulášského krosu. Závodu se letos zúčastnilo 82 závodníků, což je za poslední roky určitě účastnický rekord. Kromě účastnického rekordu byl však s největší pravděpodobností překonán i rekord na mužské trati (4 500m). Nejlepší zaznamenané časy pocházejí z roku 2007 (Eda Pucherna – 17:57), 2009 (Eda Pucherna – 17:45), 2002 (Ondřej Skripnik – 17:27), 2012 (Kuba Makovský 17:20) a 2011 (Kuba Makovský – 17:19). Letos Kuba pokořil hranici 17 minut a zvítězil v čase 16:35.
Děkuji Mikulášovi, Andělovi, Tomášovi,  výsledkové a svařákové  komisi i všem  ostatním za pomoc.
Všechny zdraví Čert a Mikuláš.
120 m nejnejmenší 2009 a ml. 1 060 m D12 (2001-2002)
1. Andrášková Eliška 0:27 1. Hartmanová Bára 3:41
2. Hartmanová Tereza 0:33 2. Ťupová Magda 4:11
3. Popová Verča 4:20
4. Popová Jana 4:24
240 m nejmenší 2007-2008
1. Sedláčková Radka 0:34 1 060 m H12 (2001-2002)
2. Hartmanová Katka 0:35
3. Julie P. 0:37 1. Švihel Jakub 3:49
4. Novobylský Dominik 0:39 2. Lachman David 4:01
5. Rohrer David 0:40 3. Pernica Jiří 4:01
6. Sieger Ondřej 0:48 4. Rejka Kryštof 4:05
7. Viki 0:58 5. Kohout Josef 4:23
6. Satrapa Béďa 4:41
530 m menší D  2005-2006
1. Kalátová Katka 2:11 1 060 m D14 (1999-2000)
2. Hejdová Anežka 2:20
3. Floriánová Lucie 2:25 1. Špačková Tereza 3:31
2. Bělohlávková Bára 3:39
3. Farská Adéla 3:50
530 m menší H  2005-2006 4. Dědková Dorotka 3:51
1. Bělohlávek Josef 1:44 5. Šimková Kateřina 4:12
2. Hartman Šimon 1:54 6. Chvostová Veronika 4:30
3. Bulíř Jáchym 1:55 7. Pražská Adéla 4:34
4. Benoni Adam 2:14
6. Andrášek Vojta 2:27
7. Pop Jonáš 2:31 1 060 m H14 (1999-2000)
8. Sieger Tomáš 2:34
1. Hampel Hynek 3:08
2. Marcinčik Vítek 3:09
530 m D 10 (2003-2004) 3. Vavera Matěj 3:35
4. Janeček Jiří 3:51
1. Kalátová Lucie 1:37
2. Špačková Petra 1:41
3. Bulířová Ema 1:45 2 250 m dorostenky
4. Longinová Adéla 1:48
6. Adélka B. 1:51 1. Šimůnková Gabča 10:13
7. Maruška B. 1:54 2. Střihavková Jana 11:51
8. Denisa 1:57 3. Farská Tereza 12:27
9. Sedláčková Šárka 1:58
10. Julča 1:59
Bartoňová Tereza 1:59 2 250 m dorostenci
1. Vlášek Jakub 9:22
530 m H 10 (2003-2004) 2. Janáč Vašek 9:27
1. Kabát Martin 1:42
2. Děvěr Martin 1:44 4 500 m muži
3. Tůma Šimon 1:46
4. Novobilský Dan 1:55 1. Makovský Jakub 16:35
2. Zajíc Víta 18:29
3. Špaček Jan 19:35
2 250 m veteránky 4. Purkyt Jan 20:05
5. Hodek Michal 20:15
1. Vavrušová Helena 10:02 6. Beneš Filip 20:22
2. Kohoutová Věra 10:22 7. Sieger Tomáš 21:01
3. Longinová Lenka 11:18 8. Novobilský Jiří 21:50
4. Petrová Martina 11:25
5. Hamáčková Kristýna 11:56
6. Tihonová Jindra 13:28 2 250 m veteráni
7. Tůmová Tereza 15:27
1. Kopečný Mojmír 9:13
2. p. Bulíř 9:25
3. Tihon Jaroslav 9:31
4. Hrdlička Jan 10:00
5. Ge Evžen 11:05
6. Chvosta Pavel 15:40