Přebor Prahy ve vícebojích všech kategorií (12-13.10.2013)
Datum konání: 12-13.10.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: USK Praha, SK ZŠ Jeseniova
Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová
Ředitel závodu: Jan Ruda
Hlavní rozhodčí: Jiří Kryštof
Technický delegát:
Poznámka: Měřeno kamerou OMEGA STAR
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.92  583 
2  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  08.09  534 
3  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.39  452 
4  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  08.54  413 
5  Jindřich Štěpánek  001015  Univerzitní sportovní klub Praha  08.79  352 
6  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  08.87  333 
7  Miroslav Janatka  010106  Univerzitní sportovní klub Praha  09.19  264 
Běh 2 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  08.45  436 
2  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.57  406 
Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  08.57  406 
4  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.61  396 
5  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  08.62  393 
6  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  08.63  391 
7  Martin Kaisler  000421  ASK Slavia Praha  08.75  362 
8  Jakub Novotný  010708  ASK Slavia Praha  08.78  354 
Běh 3 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  08.47  431 
2  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  08.61  396 
3  Vojtěch Komárek  000927  ASK Slavia Praha  08.86  336 
4  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  09.01  302 
5  David Švec  010813  SK Aktis Praha  09.05  293 
6  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  09.07  289 
7  Martin Švehla  000929  SK DVOJKA Praha  09.43  216 
8  Jakub Stezka  010612  Sokol Roztoky u Prahy  09.80  151 
Běh 4 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  08.60  398 
2  Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  08.70  374 
3  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  09.09  285 
4  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  09.30  241 
5  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  09.32  237 
6  Josef Tůma  000813  SK DVOJKA Praha  09.37  227 
7  Štěpán Jabůrek  000912  SK DVOJKA Praha  09.76  158 
8  Marek Uzsak  011229  Univerzitní sportovní klub Praha  09.87  140 
Běh 5 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.28  245 
2  Lukáš Jedlička  011221  SK Kotlářka Praha  09.44  214 
3  Kryštof Němeček  000420  ASK Slavia Praha  09.50  203 
4  Michal Vacek  000213  ASK Slavia Praha  09.67  173 
5  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  09.70  168 
6  František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub Praha  09.76  158 
7  Adam Holeček  000330  Univerzitní sportovní klub Praha  09.77  156 
8  Jakub Nečas  010216  ASK Slavia Praha  10.02  117 
Běh 6 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  08.17  511 
2  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  09.06  291 
3  Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.55  194 
4  Dan Dvořák  001003  ASK Slavia Praha  09.74  161 
5  Tomáš Berka  010128  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.80  151 
6  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.08  109 
Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 7 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  09.44  214 
2  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.95  128 
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Martin Kaisler  000421  ASK Slavia Praha  2:28.29  511
2  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  2:32.28  468
3  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  2:35.82  432
4  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  2:36.40  426
5  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:36.57  424
6  Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  2:37.35  416
7  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:39.45  396
8  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  2:44.46  348
9  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  2:49.02  308
10  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  2:50.17  298
11  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  2:58.70  229
Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 2 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:29.85  494
2  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  2:32.00  471
3  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  2:40.34  387
4  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  2:43.96  353
5  Vojtěch Komárek  000927  ASK Slavia Praha  2:45.02  343
6  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  2:46.32  332
7  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  2:49.23  306
8  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  2:53.09  274
9  Jindřich Štěpánek  001015  Univerzitní sportovní klub Praha  2:54.19  265
10  Michal Vacek  000213  ASK Slavia Praha  2:54.24  264
11  David Švec  010813  SK Aktis Praha  2:55.23  256
12  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  3:29.75  52
Běh 3 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jakub Novotný  010708  ASK Slavia Praha  2:47.38  322
2  Martin Švehla  000929  SK DVOJKA Praha  2:51.07  290
3  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  2:51.95  283
4  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:52.67  277
5  Štěpán Jabůrek  000912  SK DVOJKA Praha  2:54.25  264
6  Lukáš Jedlička  011221  SK Kotlářka Praha  2:57.33  240
7  Adam Holeček  000330  Univerzitní sportovní klub Praha  3:00.56  216
8  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  3:01.15  211
9  Kryštof Němeček  000420  ASK Slavia Praha  3:02.79  199
10  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  3:05.79  179
11  Miroslav Janatka  010106  Univerzitní sportovní klub Praha  3:07.58  167
12  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  3:09.06  157
Běh 4 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:46.17  333
2  Josef Tůma  000813  SK DVOJKA Praha  2:46.70  328
3  František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub Praha  2:54.89  259
4  Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:01.43  209
5  Jakub Nečas  010216  ASK Slavia Praha  3:07.71  166
6  Marek Uzsak  011229  Univerzitní sportovní klub Praha  3:12.30  137
7  Tomáš Berka  010128  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:13.97  128
8  Dan Dvořák  001003  ASK Slavia Praha  3:15.38  120
9  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  3:17.94  106
10  Jakub Stezka  010612  Sokol Roztoky u Prahy  3:18.35  103
11  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:22.87  81
Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.20  702 
2  Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  09.88  564 
3  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  09.98  545 
4  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.00  541 
5  Vojtěch Komárek  000927  ASK Slavia Praha  10.80  400 
6  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  11.00  368 
7  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  11.08  355 
Běh 2 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  10.52  447 
2  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  10.68  420 
3  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.87  389 
4  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  10.88  387 
5  Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub Praha  11.02  365 
6  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  11.32  319 
7  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  11.34  316 
8  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  13.44  82 
Běh 3 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  10.79  402 
2  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  10.83  395 
3  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  10.87  389 
4  David Švec  010813  SK Aktis Praha  10.91  382 
5  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.28  325 
6  Jindřich Štěpánek  001015  Univerzitní sportovní klub Praha  11.30  322 
7  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  11.32  319 
8  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  12.09  216 
Běh 4 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  10.97  373 
2  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  12.04  222 
3  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  12.28  193 
4  Kryštof Němeček  000420  ASK Slavia Praha  12.99  120 
5  František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub Praha  13.01  118 
6  Jakub Stezka  010612  Sokol Roztoky u Prahy  13.53  75 
7  Jakub Novotný  010708  ASK Slavia Praha  13.92  49 
8  Adam Holeček  000330  Univerzitní sportovní klub Praha  15.07  4 
Běh 5 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  10.96  374 
2  Martin Kaisler  000421  ASK Slavia Praha  11.76  258 
3  Lukáš Jedlička  011221  SK Kotlářka Praha  12.18  205 
4  Štěpán Jabůrek  000912  SK DVOJKA Praha  12.50  169 
5  Josef Tůma  000813  SK DVOJKA Praha  13.04  115 
6  Dan Dvořák  001003  ASK Slavia Praha  13.07  112 
7  Jakub Nečas  010216  ASK Slavia Praha  13.27  95 
8  Marek Uzsak  011229  Univerzitní sportovní klub Praha  13.48  79 
Běh 6 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  11.61  278 
2  Martin Švehla  000929  SK DVOJKA Praha  12.16  207 
3  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.77  141 
4  Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.24  98 
5  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.25  97 
6  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.28  94 
7  Tomáš Berka  010128  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.79  57 
Běh 7 (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michal Vacek  000213  ASK Slavia Praha  11.68  268 
2  Miroslav Janatka  010106  Univerzitní sportovní klub Praha  12.10  215 
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  4.68  323
2  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  4.56  301
Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  4.56  301
4  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.47  285
5  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.45  281
6  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  4.41  274
7  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  4.38  269
8  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  4.35  264
9  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  4.30  255
10  Martin Švehla  000929  SK DVOJKA Praha  4.16  232
11  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  4.12  225
12  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  4.10  222
13  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  4.06  215
14  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  3.94  196
15  David Švec  010813  SK Aktis Praha  3.92  193
16  Štěpán Jabůrek  000912  SK DVOJKA Praha  3.85  182
17  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  3.79  173
18  Lukáš Jedlička  011221  SK Kotlářka Praha  3.76  168
19  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  3.53  135
20  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  3.43  121
21  Jakub Stezka  010612  Sokol Roztoky u Prahy  3.41  118
22  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  3.40  116
Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  3.40  116
Josef Tůma  000813  SK DVOJKA Praha  0 
Finále B (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.54  297
2  Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  4.42  276
3  Vojtěch Komárek  000927  ASK Slavia Praha  4.40  273
4  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.36  266
5  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub ...  4.35  264
6  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub ...  4.08  219
7  Jindřich Štěpánek  001015  Univerzitní sportovní klub ...  3.97  201
8  Jakub Novotný  010708  ASK Slavia Praha  3.83  179
9  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.82  177
10  Jakub Nečas  010216  ASK Slavia Praha  3.79  173
11  Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.74  165
12  Adam Holeček  000330  Univerzitní sportovní klub ...  3.73  164
13  Martin Kaisler  000421  ASK Slavia Praha  3.72  162
14  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub ...  3.70  159
15  Michal Vacek  000213  ASK Slavia Praha  3.68  156
16  Tomáš Berka  010128  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.62  147
17  František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub ...  3.56  139
18  Kryštof Němeček  000420  ASK Slavia Praha  3.54  136
19  Dan Dvořák  001003  ASK Slavia Praha  3.53  135
20  Marek Uzsak  011229  Univerzitní sportovní klub ...  3.46  125
21  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.43  121
22  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.39  115
23  Miroslav Janatka  010106  Univerzitní sportovní klub ...  3.35  110
Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub ...  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  62.35  414
2  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  51.65  322
3  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  49.96  307
4  Josef Tůma  000813  SK DVOJKA Praha  49.67  305
5  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.03  300
6  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  48.45  295
7  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  46.35  277
8  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  46.29  277
9  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  45.92  273
10  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  45.05  266
11  Štěpán Jabůrek  000912  SK DVOJKA Praha  44.01  257
12  Martin Švehla  000929  SK DVOJKA Praha  43.47  253
13  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  42.76  247
14  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  42.18  242
15  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  40.30  227
16  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  39.54  220
17  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  38.61  213
18  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  37.03  200
19  Lukáš Jedlička  011221  SK Kotlářka Praha  34.33  178
20  Jakub Stezka  010612  Sokol Roztoky u Prahy  30.64  148
21  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  29.85  142
22  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  27.93  127
23  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  27.18  121
24  David Švec  010813  SK Aktis Praha  26.24  114
Finále B (sobota, 12.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Michal Vacek  000213  ASK Slavia Praha  59.13  386
2  Adam Holeček  000330  Univerzitní sportovní klub Praha  52.02  325
3  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  47.23  284
4  Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  45.11  267
5  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  44.49  261
6  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  43.82  256
7  Kryštof Němeček  000420  ASK Slavia Praha  43.36  252
8  Vojtěch Komárek  000927  ASK Slavia Praha  43.02  249
9  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  42.26  243
10  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  41.20  234
11  Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub Praha  41.11  233
12  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  38.98  216
13  Martin Kaisler  000421  ASK Slavia Praha  35.22  185
14  Jakub Novotný  010708  ASK Slavia Praha  34.84  182
15  Tomáš Berka  010128  TJ Stodůlky Praha, o.s.  33.30  170
16  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  31.96  159
17  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  31.94  159
18  Jindřich Štěpánek  001015  Univerzitní sportovní klub Praha  31.33  154
19  Jakub Nečas  010216  ASK Slavia Praha  30.46  147
20  Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  30.43  147
21  František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub Praha  29.31  138
22  Miroslav Janatka  010106  Univerzitní sportovní klub Praha  27.18  121
23  Marek Uzsak  011229  Univerzitní sportovní klub Praha  26.58  117
24  Dan Dvořák  001003  ASK Slavia Praha  25.30  107
Pětiboj - Ml. žáci
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  1998 
2  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  1954 
3  Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  1897 
4  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1788 
5  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  1774 
6  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  1769 
7  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  1755 
8  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  1731 
9  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  1720 
10  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1708 
11  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  1666 
12  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  1661 
13  Vojtěch Komárek  000927  ASK Slavia Praha  1601 
14  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  1538 
15  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  1504 
16  Martin Kaisler  000421  ASK Slavia Praha  1478 
17  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  1430 
18  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  1376 
19  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  1337 
20  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  1335 
21  Jindřich Štěpánek  001015  Univerzitní sportovní klub Praha  1294 
22  Michal Vacek  000213  ASK Slavia Praha  1247 
23  David Švec  010813  SK Aktis Praha  1238 
24  Martin Švehla  000929  SK DVOJKA Praha  1198 
25  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  1106 
26  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  1101 
27  Jakub Novotný  010708  ASK Slavia Praha  1086 
28  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1074 
29  Štěpán Jabůrek  000912  SK DVOJKA Praha  1030 
30  Lukáš Jedlička  011221  SK Kotlářka Praha  1005 
31  Josef Tůma  000813  SK DVOJKA Praha  0975 
32  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  0932 
33  Kryštof Němeček  000420  ASK Slavia Praha  0910 
34  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  0884 
35  Miroslav Janatka  010106  Univerzitní sportovní klub Praha  0877 
36  Adam Holeček  000330  Univerzitní sportovní klub Praha  0865 
37  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0813 
Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0813 
39  František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub Praha  0812 
40  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  0753 
41  Jakub Nečas  010216  ASK Slavia Praha  0698 
42  Tomáš Berka  010128  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0653 
43  Dan Dvořák  001003  ASK Slavia Praha  0635 
44  Marek Uzsak  011229  Univerzitní sportovní klub Praha  0598 
Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub Praha  0598 
46  Jakub Stezka  010612  Sokol Roztoky u Prahy  0595 
47  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0583 
Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  1984