9. veřejné závody přípravek (3.10.2013)
Datum konání: 3.10.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -1.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Horejš  01  Atletika Jižní Město  09.32 
2  Václav Rychlík  00  Atletika Jižní Město  09.37 
Robin Karus  01  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -2.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Elena Šínová  015817  Atletika Jižní Město  09.05 
2  Adéla Nela Šínová  015817  Atletika Jižní Město  09.78 
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Štědroňová  04  ASK Slavia Praha  10.07 
2  Johana Rejholcová  03  ASK Slavia Praha  10.09 
3  Hana Sojková  04  ASK Slavia Praha  10.34 
4  Markéta Lexová  02  ASK Slavia Praha  10.37 
5  Adéla Čepelová  03  ASK Slavia Praha  10.38 
6  Adéla Kupková  04  ASK Slavia Praha  10.88 
Adéla Novotná  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicole Böhmová  025502  Atletický školní klub Mazurská  09.26 
2  Stella Chaloupková  04  Atletický školní klub Mazurská  10.08 
3  Eliška Urbancová  04  ASK Slavia Praha  10.58 
4  Kristina Anna Doležalová  03  Atletický školní klub Mazurská  10.95 
5  Anna Nováková  03  Atletický školní klub Mazurská  11.07 
6  Adéla Hornofová  04  Atletický školní klub Mazurská  11.09 
7  Nikol Jiroušová  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.52 
Běh 3 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Vlčková  03  Atletický školní klub Mazurská  10.34 
2  Nicole Halešová  026014  ASK Slavia Praha  10.71 
3  Tereza Weberová  02  Atletický školní klub Mazurská  10.88 
4  Kateřina Weberová  02  Atletický školní klub Mazurská  10.92 
5  Monika Procházková  03  Atletický školní klub Mazurská  11.45 
Aneta Pěšičková  03  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Simona Hamouzová  02  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Šilhavá  025703  ASK Slavia Praha  09.34 
2  Barbora Polanecká  025404  ASK Slavia Praha  09.45 
3  Kateřina Honzáková  02  ASK Slavia Praha  10.06 
4  Veronika Gregorová  04  ASK Slavia Praha  10.74 
5  Alena Zavadilová  04  ASK Slavia Praha  10.79 
Adéla Berounská  035621  ASK Slavia Praha  DNP 
Kristina Cachová  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 5 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -2.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sára Škaloudová  04  PSK Olymp Praha  09.10 
2  Tereza Hloušková  025414  PSK Olymp Praha  09.78 
3  Anežka Černá  026201  PSK Olymp Praha  09.92 
4  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  10.16 
5  Barbora Šplechtnová  02  PSK Olymp Praha  10.20 
6  Veronika Valtrová  03  PSK Olymp Praha  10.50 
7  Veronika Poštová  035108  PSK Olymp Praha  11.93 
Běh 6 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -1.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Magdaléna Kociánová  04  ASK Slavia Praha  09.94 
2  Linda Volková  02  PSK Olymp Praha  10.98 
3  Adéla Buzková  03  ASK Slavia Praha  11.30 
4  Adéla Wernerová  026024  PSK Olymp Praha  11.50 
5  Adéla Peluňková  03  ASK Slavia Praha  12.09 
Karolína Vyšatová  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Petra Bučányová  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 7 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -2.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Doubravová  02  ASK Slavia Praha  10.04 
2  Adéla Jebavá  03  ASK Slavia Praha  11.87 
3  Anna Melzerova  03  ASK Slavia Praha  13.15 
Běh 8 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Procházková  025906  ASK Slavia Praha  10.05 
2  Barbora Draslarová  026210  ASK Slavia Praha  10.07 
3  Nikola Stříbrná  03  ASK Slavia Praha  10.45 
4  Veronika Růžičková  025708  ASK Slavia Praha  10.75 
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: +1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Leontýna Jelenová  06  PSK Olymp Praha  13.22 
2  Zuzana Pavlíková  08  SK Aktis Praha  14.63 
3  Nela Telvaková  07  SK Aktis Praha  16.59 
4  Magdaléna Koukalová  06  Atletika Jižní Město  16.65 
Dominika Panisová  07  SK Aktis Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Jindrová  05  SC Radotín Praha  10.32 
2  Kateřina Žohová  06  ASK Slavia Praha  10.93 
3  Emma Dolečková  05  ASK Slavia Praha  11.06 
4  Lucie Bohmová  05  Atletický školní klub Mazurská  11.36 
5  Anna Marie Šebestová  05  Spartak Praha 4  11.76 
6  Karolína Lipová  06  ASK Slavia Praha  11.83 
7  Lucie Červenková  07  ASK Slavia Praha  12.08 
Běh 3 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -1.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Lacková  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  10.95 
2  Eliška Balcerová  05  ASK Slavia Praha  11.04 
3  Jolana Charousková  05  ASK Slavia Praha  11.55 
4  Anna Trnková  05  ASK Slavia Praha  11.82 
5  Kateřina Balcerová  07  ASK Slavia Praha  11.91 
6  Adéla Hofmanová  06  ASK Slavia Praha  12.07 
7  Adéla Brejlová  05  ASK Slavia Praha  12.23 
Běh 4 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Rubešová  055706  Atletika Jižní Město  11.11 
2  Tereza Bernheiterová  05  ASK Slavia Praha  11.35 
3  Ilona Marková  06  ASK Slavia Praha  11.44 
4  Sára Dolejšová  07  Atletika Jižní Město  12.37 
5  Karolína Zítková  06  Atletika Jižní Město  12.39 
6  Klára Besedová  07  ASK Slavia Praha  13.75 
Vendula Kadlecová  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 5 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Terezie Táborská  06  ASK Slavia Praha  10.03 
2  Agáta Brendlová  05  PSK Olymp Praha  11.08 
3  Julie Durychová  05  ASK Slavia Praha  11.18 
4  Alena Hatiarová  05  ASK Slavia Praha  11.44 
5  Denisa Karbanová  06  PSK Olymp Praha  11.92 
6  Tereza Kučerová  05  ASK Slavia Praha  12.45 
7  Nela Škaloudová  06  PSK Olymp Praha  14.63 
Běh 6 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -1.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Koucká  05  ASK Slavia Praha  11.11 
2  Ema Launová  05  ASK Slavia Praha  11.40 
3  Eliška Vatěrová  05  ASK Slavia Praha  11.41 
4  Tereza Burešová  05  ASK Slavia Praha  11.46 
5  Sofie Košťálová  05  ASK Slavia Praha  11.52 
6  Natalie Lapková  05  ASK Slavia Praha  11.66 
Daniela Hauptová  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 7 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
Magdaléna Koukalová  06  ASK Slavia Praha 
1  Anna Čermáková  05  ASK Slavia Praha  11.91 
2  Laura Mikulášková  06  ASK Slavia Praha  12.18 
3  Ema Škodová  05  ASK Slavia Praha  12.47 
4  Katja Rahner  06  ASK Slavia Praha  13.51 
5  Aneta Daňková  09  ASK Slavia Praha  16.80 
Kateřina Šestáková  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Emma Dolečková  05  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -3.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sebastian Bolardt  03  PSK Olymp Praha  09.68 
2  Eda Rašek  02  ASK Slavia Praha  09.90 
3  Jan Šikýř  04  ASK Slavia Praha  11.83 
4  Jaroslav Štok  020801  ASK Slavia Praha  12.17 
5  David Hruška  04  SK Aktis Praha  12.29 
MS  Lubomír Kmoch  00  Atletika Jižní Město  09.24 
Nicolas Malý  03  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Jindra  020816  SC Radotín Praha  09.64 
2  Martin Sellner  03  ASK Slavia Praha  09.76 
3  Šimon Inger  03  Atletický školní klub Mazurská  09.77 
4  Matěj Procházka  02  Atletický školní klub Mazurská  09.96 
5  Lukáš Veselý  04  Atletický školní klub Mazurská  10.09 
6  Martin Buzický  03  Atletický školní klub Mazurská  10.31 
7  David Voců  03  Atletický školní klub Mazurská  10.89 
Běh 3 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -2.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Šlehobr  040306  ASK Slavia Praha  10.22 
2  Šimon Vašut  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  10.26 
3  David Dědič  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  10.29 
4  Denis Tesař  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.60 
5  Tobiáš Sychrovský  04  ASK Slavia Praha  11.11 
6  Adam Lidvík  02  ASK Slavia Praha  11.34 
Bořek Borkovec  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -3.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Novotný  02  ASK Slavia Praha  09.27 
2  Matouš Brodský  021125  SK Aktis Praha  10.62 
3  Radek Churáček  03  Lysá nad Labem  10.74 
4  Radomír Plaček  03  SK Aktis Praha  10.75 
5  Matouš Hnilica  02  SK Aktis Praha  11.34 
Vojtěch Vejlupek  02  Atletika Jižní Město  DNP 
Matouš Hnilica  02  SK Aktis Praha  DNP 
Běh 5 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Berounský  04  Atletický školní klub Mazurská  09.59 
2  Michal Bolehovský  020709  PSK Olymp Praha  10.05 
3  Jakub Kakaščík  03  PSK Olymp Praha  10.38 
4  Ondřej Švihej  04  Atletický školní klub Mazurská  10.88 
5  Pavel Jindra  020816  SC Radotín Praha  10.90 
6  Michal Šesták  04  ASK Slavia Praha  12.43 
Milan Mužátko  02  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 6 (čtvrtek, 3.10.2013) Vítr: -0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Max Németh  04  ASK Slavia Praha  11.58 
Vilém Machát  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Hynek Mazur  03  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
Thomas David Laredo  05  SK Aktis Praha 
Jaroslav Šácha  05  Atletika Jižní Město 
Adam Hruška  07  ASK Slavia Praha 
Adam Bernreiter  05  ASK Slavia Praha 
Eliáš Hager  05  ASK Slavia Praha 
Marek Vandírek  050302  Atletika Jižní Město 
Marek Panis  05  SK Aktis Praha 
Jiří Housa  07  SK Aktis Praha 
Běh 2 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
Ondřej Beseda  05  ASK Slavia Praha 
Marek Vaňhara  05  ASK Slavia Praha 
Matěj Palata  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra 
Tomáš Polanecký  07  ASK Slavia Praha 
Metoděj Duben  08  ASK Slavia Praha 
Jan Pelant  07  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra 
Michal Matějka  05  ASK Slavia Praha 
Adam Hanek  05  ASK Slavia Praha 
Běh 3 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
Ben Spálenka  05  ASK Slavia Praha 
David Smeták  08  ASK Slavia Praha 
Alexandr Mráz  08  PSK Olymp Praha 
Štěpán Příhoda  06  PSK Olymp Praha 
Hugo Malý  002005  PSK Olymp Praha 
Adam Smeták  08  ASK Slavia Praha 
Danny Chludil  06  ASK Slavia Praha 
Tomáš Kopecký  05  ASK Slavia Praha 
Běh 4 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
David Nezkusil  06  ASK Slavia Praha 
Tobiáš Kopecký  05  ASK Slavia Praha 
Matyáš Tichý  05  ASK Slavia Praha 
Max Németh  04  ASK Slavia Praha 
Vojtěch Gopfert  05  ASK Slavia Praha 
Martin Šesták  05  ASK Slavia Praha 
Dominik Smrčka  06  ASK Slavia Praha 
Kuky Pommer  05  ASK Slavia Praha 
Běh 5 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
Tomáš Motl  05  ASK Slavia Praha 
Alen Velič  06  ASK Slavia Praha 
Jiří Weiss  07  ASK Slavia Praha 
Ota Babíček  05  ASK Slavia Praha 
Michael Muška  07  ASK Slavia Praha 
Tomáš Buriánek  06  ASK Slavia Praha 
Jan Škarda  05  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra 
Adam Lexa  06  ASK Slavia Praha 
300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anita Hájková  025212  ASK Slavia Praha  1:01.04 
2  Adéla Berounská  03  ASK Slavia Praha  1:01.92 
3  Adéla Štědroňová  04  ASK Slavia Praha  1:02.42 
4  Adéla Kupková  04  ASK Slavia Praha  1:04.45 
Hana Sojková  04  ASK Slavia Praha  1:04.45 
6  Adéla Peluňková  03  ASK Slavia Praha  1:11.36 
Petra Bučányová  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Karolína Vyšatová  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Doubravová  02  ASK Slavia Praha  0:56.37 
2  Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  0:57.61 
3  Adéla Buzková  03  ASK Slavia Praha  1:02.43 
Nicol Dušková  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Victoria Anaagrehová  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Anna Melzerova  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sabrina Seidlová  025112  PSK Olymp Praha  0:48.06 
2  Anna Šilhavá  025703  ASK Slavia Praha  0:50.01 
3  Viktorie Macháčková  026106  PSK Olymp Praha  0:51.04 
4  Barbora Šplechtnová  02  PSK Olymp Praha  0:51.40 
5  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  0:57.71 
Eliška Holková  025504  PSK Olymp Praha  DNP 
Rozálie Mrázová  045529  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Skalická  03  ASK Slavia Praha  0:57.47 
2  Michaela Zajíčková  03  ASK Slavia Praha  1:00.52 
3  Anna Hejnová  03  ASK Slavia Praha  1:03.22 
4  Veronika Gregorová  04  ASK Slavia Praha  1:04.25 
5  Adéla Jebavá  03  ASK Slavia Praha  1:14.61 
Andrea Bulantová  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Natálie Dudová  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Leona Florianová  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 5 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Antonie Tesařová  03  ASK Slavia Praha  0:55.65 
2  Johana Rejholcová  03  ASK Slavia Praha  0:57.48 
3  Michaela Metelková  02  ASK Slavia Praha  0:59.35 
4  Veronika Buriánková  03  ASK Slavia Praha  1:00.27 
5  Eliška Koukalová  03  ASK Slavia Praha  1:05.97 
6  Libuše Polívková  04  ASK Slavia Praha  1:11.38 
Karolína Jedličková  02  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 6 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Šimůnková  04  ASK Slavia Praha  0:52.82 
2  Barbora Vaňková  04  ASK Slavia Praha  0:53.98 
3  Michaela Drymlová  02  ASK Slavia Praha  0:58.59 
4  Adéla Tvrdková  03  ASK Slavia Praha  0:59.85 
5  Alena Zavadilová  04  ASK Slavia Praha  1:01.08 
6  Andrea Plojharová  04  ASK Slavia Praha  1:03.14 
7  Adriana Neruda  04  PSK Olymp Praha  1:06.57 
8  Z. Krulišová  03  ASK Slavia Praha  1:14.81 
Běh 7 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jana Kotrhonzová  02  ASK Slavia Praha  0:51.12 
2  Anna Berounská  025522  ASK Slavia Praha  0:52.39 
3  Monika Florová  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  0:55.19 
4  Věra Gärtnerová  02  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  0:58.66 
5  Karolína Bedrníková  03  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  1:00.39 
6  Eliška Urbancová  04  ASK Slavia Praha  1:03.20 
7  Anna Plzáková  03  ASK Slavia Praha  1:05.59 
8  Hej Laura De  04  ASK Slavia Praha  1:07.13 
300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Rubešová  055706  Atletika Jižní Město  1:05.47 
2  Markéta Koukalová  06  Atletika Jižní Město  1:16.95 
3  Magdaléna Koukalová  06  Atletika Jižní Město  1:19.91 
4  Leontýna Jelenová  06  PSK Olymp Praha  1:20.64 
5  Zuzana Pavlíková  08  SK Aktis Praha  1:35.01 
Běh 2 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Jindrová  05  SC Radotín Praha  0:56.98 
2  Ilona Marková  06  ASK Slavia Praha  1:04.20 
3  Kateřina Žohová  06  ASK Slavia Praha  1:04.72 
4  Barbora Bičíková  05  Spartak Praha 4  1:06.06 
5  Laura Záveská  06  ASK Slavia Praha  1:10.38 
6  Karolína Lipová  06  ASK Slavia Praha  1:10.54 
7  Lucie Červenková  07  ASK Slavia Praha  1:16.76 
Běh 3 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Josefína Fibírová  05  ASK Slavia Praha  1:04.30 
2  Michaela Buriánková  05  ASK Slavia Praha  1:06.44 
3  Martina Pelantová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  1:06.45 
4  Barbora Vlčková  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  1:10.34 
5  Anežka Honsová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  1:12.08 
6  Barbora Borkovcová  05  ASK Slavia Praha  1:16.56 
Agáta Hofmanová  06  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Terezie Táborská  06  ASK Slavia Praha  0:56.55 
2  Agáta Brendlová  05  PSK Olymp Praha  1:01.97 
3  Anežka Kárníková  06  ASK Slavia Praha  1:05.65 
4  Alena Hatiarová  05  ASK Slavia Praha  1:05.82 
5  Johanka Burdová  05  ASK Slavia Praha  1:10.85 
6  Kristýna Kukulská  06  ASK Slavia Praha  1:13.03 
7  Nela Hronková  06  ASK Slavia Praha  1:19.17 
Běh 5 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Koucká  05  ASK Slavia Praha  1:04.57 
2  Ema Launová  05  ASK Slavia Praha  1:05.72 
3  Eliška Vatěrová  05  ASK Slavia Praha  1:06.09 
4  Tereza Burešová  05  ASK Slavia Praha  1:06.66 
5  Sofie Košťálová  05  ASK Slavia Praha  1:11.23 
Kateřina Šestáková  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Natálie Filipová  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Daniela Hauptová  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 6 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Laura Mikulášková  06  ASK Slavia Praha  1:10.15 
2  Anna Čermáková  05  ASK Slavia Praha  1:10.89 
Nela Šloufová  05  ASK Slavia Praha  1:10.89 
4  Ema Škodová  05  ASK Slavia Praha  1:11.52 
5  Anna Melzerova  03  ASK Slavia Praha  1:20.46 
6  Nela Telvaková  07  SK Aktis Praha  1:26.74 
7  Katja Rahner  06  ASK Slavia Praha  1:32.95 
300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alexandr Šimek  040318  Atletika Jižní Město  0:54.58 
2  Vít Chabičovský  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0:56.40 
3  Radek Churáček  03  Lysá nad Labem  0:57.34 
4  Jan Schnajberk  04  Atletika Jižní Město  0:57.54 
5  Kryštof Jašek  04  ASK Slavia Praha  0:59.43 
6  Matouš Brodský  021125  SK Aktis Praha  1:03.08 
7  Jan Plesník  04  ASK Slavia Praha  1:07.28 
8  Jan Šikýř  04  ASK Slavia Praha  1:08.21 
Běh 2 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Myslivec  04  ASK Slavia Praha  0.59.69 
2  Matěj Řeháček  03  ASK Slavia Praha  0:55.55 
3  Marek Piroch  03  ASK Slavia Praha  0:55.57 
4  David Dědič  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  0:56.24 
Ondřej Hrubý  02  ASK Slavia Praha  DNP 
Jan Matoška  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  DNP 
Štěpán Hrubý  02  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Krejčík  02  ASK Slavia Praha  0:52.24 
2  Pavel Jindra  020816  SC Radotín Praha  0:52.92 
3  Hynek Šlouf  020830  ASK Slavia Praha  0:55.69 
4  Martin Buzický  03  Atletický školní klub Mazurská  0:58.01 
5  Patrik Najman  03  ASK Slavia Praha  0:58.30 
6  Jan Kos  03  Spartak Praha 4  1:01.95 
MS  Ondřej Hořejš  01  SK Aktis Praha  0:50.55 
Běh 4 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kirill Vinš  04  ASK Slavia Praha  0:57.58 
2  Josef Musil  04  ASK Slavia Praha  0:58.19 
3  Daniel Červenka  04  ASK Slavia Praha  0:59.53 
4  David Vondra  04  ASK Slavia Praha  1:02.56 
5  Jan Buriánek  03  ASK Slavia Praha  1:03.75 
6  Filip David  03  ASK Slavia Praha  1:06.79 
7  Filip Msallam  03  ASK Slavia Praha  1:14.30 
Běh 5 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Kokeš  03  Atletický školní klub Mazurská  0:58.89 
2  David Jisl  03  Atletický školní klub Mazurská  0:59.58 
3  David Jašek  04  Atletický školní klub Mazurská  1:01.70 
4  Jan Berounský  04  Atletický školní klub Mazurská  1:05.58 
5  Ondřej Švihej  04  Atletický školní klub Mazurská  1:09.37 
6  Matěj Miřejovský  03  Atletický školní klub Mazurská  1:21.00 
Milan Mužátko  02  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 6 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Randus  021229  PSK Olymp Praha  0:50.54 
2  Michal Bolehovský  020709  PSK Olymp Praha  0:51.17 
3  Josef Kohout  02  Atletický školní klub Mazurská  1:03.17 
4  Jan Dvořák  03  Atletický školní klub Mazurská  1:04.33 
5  Michal Šesták  04  ASK Slavia Praha  1:16.01 
Kryštof Rejka  02  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Vilém Machát  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 7 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hynek Mazur  03  ASK Slavia Praha  1:00.39 
2  Tomáš Kocnár  04  ASK Slavia Praha  1:00.49 
3  Jan Kratochvíl  03  ASK Slavia Praha  1:12.57 
4  Pavel Krejčí  04  ASK Slavia Praha  1:15.02 
Tomáš Javůrek  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Roman Shyrokoryadov  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Jiří Gabriel  04  ASK Slavia Praha  DNP 
300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jindřich Procházka  05  ASK Slavia Praha  0:56.84 
2  Eliáš Hager  05  ASK Slavia Praha  0:59.67 
3  Karel Štegl  06  ASK Slavia Praha  1:04.50 
4  Bořek Borkovec  05  ASK Slavia Praha  1:05.46 
5  Jakub Vrtiška  05  ASK Slavia Praha  1:05.97 
6  Michal Mrkva  05  ASK Slavia Praha  1:09.53 
7  Richard Navara  07  ASK Slavia Praha  1:21.16 
Jan Škarda  05  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marek Vandírek  050302  Atletika Jižní Město  0:55.36 
2  Vojtěch Brandejs  06  Atletika Jižní Město  1:07.11 
3  Jáchym Koukal  05  ASK Slavia Praha  1:08.03 
4  Filip Pechar  05  ASK Slavia Praha  1:10.14 
5  Martin Metelka  05  ASK Slavia Praha  1:11.60 
6  Alen Velič  06  ASK Slavia Praha  1:15.88 
7  Jiří Housa  07  SK Aktis Praha  1:33.13 
Thomas David Laredo  05  SK Aktis Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kryštof Šejnost  05  ASK Slavia Praha  1:01.99 
2  Tomáš Polanecký  07  ASK Slavia Praha  1:18.73 
3  Michael Josef Cissé  06  ASK Slavia Praha  1:19.81 
4  Matěj Kadeřábek  07  1. AK Chocerady  1:20.22 
5  Niklas Johan Eriksen  07  ASK Slavia Praha  1:20.84 
6  Tobias Vlna  07  ASK Slavia Praha  1:32.57 
Cyril Duben  07  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jáchym Blatný  05  Atletický školní klub Mazurská  0:59.89 
2  Matěj Kárník  04  ASK Slavia Praha  1:01.51 
3  Martin Kopenec  05  ASK Slavia Praha  1:01.76 
4  Štěpán Příhoda  06  PSK Olymp Praha  1:02.18 
5  Jáchym Flachs  05  ASK Slavia Praha  1:02.94 
6  Daniel Bolehovský  050817  PSK Olymp Praha  1:05.07 
7  František Pečený  06  Atletický školní klub Mazurská  1:09.47 
8  Adam Lexa  06  ASK Slavia Praha  1:34.59 
Běh 5 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Gopfert  05  ASK Slavia Praha  1:02.72 
2  Ben Spálenka  05  ASK Slavia Praha  1:05.41 
3  Max Németh  04  ASK Slavia Praha  1:07.55 
4  Tomáš Kopecký  05  ASK Slavia Praha  1:07.74 
5  Richard Mojžíš  06  ASK Slavia Praha  1:10.45 
6  Martin Šesták  05  ASK Slavia Praha  1:11.63 
Matyáš Tichý  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Tobiáš Kopecký  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 6 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Motl  05  ASK Slavia Praha  1:03.65 
2  Štěpán Dvořák  05  ASK Slavia Praha  1:08.13 
3  Dominik Smrčka  06  ASK Slavia Praha  1:10.63 
4  Jiří Weiss  07  ASK Slavia Praha  1:10.91 
5  Tomáš Buriánek  06  ASK Slavia Praha  1:11.10 
6  Michael Muška  07  ASK Slavia Praha  1:15.04 
7  František Šafařík  07  ASK Slavia Praha  1:16.66 
8  Ota Babíček  05  ASK Slavia Praha  1:20.69 
9  Vojtěch Němec  07  ASK Slavia Praha  1:20.77 
10  David Nezkusil  06  ASK Slavia Praha  1:21.54 
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
Václav Rychlík  00  Atletika Jižní Město 
Ondřej Horejš  01  Atletika Jižní Město 
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Elena Šínová  015817  Atletika Jižní Město  3.90 
2  Sabrina Seidlová  025112  PSK Olymp Praha  3.80 
3  Magdaléna Kociánová  025223  PSK Olymp Praha  3.71 
4  Viktorie Macháčková  026106  PSK Olymp Praha  3.70 
5  Barbora Polanecká  025404  ASK Slavia Praha  3.70 
6  Aneta Šimůnková  04  ASK Slavia Praha  3.50 
7  Věra Gärtnerová  02  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  3.43 
8  Veronika Poštová  035108  PSK Olymp Praha  3.43 
9  Monika Florová  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.42 
10  Michaela Vlčková  03  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  3.41 
11  Barbora Vlčková  03  Atletický školní klub Mazurská  3.41 
12  Nikola Stříbrná  03  ASK Slavia Praha  3.40 
13  Markéta Skalická  03  ASK Slavia Praha  3.34 
14  Adéla Čepelová  03  ASK Slavia Praha  3.31 
15  Anita Hájková  025212  ASK Slavia Praha  3.30 
15  Antonie Tesařová  03  ASK Slavia Praha  3.30 
16  Michaela Metelková  02  ASK Slavia Praha  3.30 
18  Eliška Koukalová  03  ASK Slavia Praha  3.27 
19  Nicole Böhmová  025502  Atletický školní klub Mazurská  3.25 
20  Markéta Lexová  02  ASK Slavia Praha  3.15 
21  Michaela Zajíčková  03  ASK Slavia Praha  3.13 
21  Anna Nováková  03  Atletický školní klub Mazurská  3.13 
22  Anna Berounská  025522  ASK Slavia Praha  3.13 
24  Alena Zavadilová  04  ASK Slavia Praha  3.10 
25  Adriana Neruda  04  PSK Olymp Praha  3.04 
26  Linda Volková  02  PSK Olymp Praha  3.01 
27  Veronika Gregorová  04  ASK Slavia Praha  3.00 
28  Anna Plzáková  03  ASK Slavia Praha  3.00 
29  Leona Florianová  03  ASK Slavia Praha  2.99 
30  Veronika Buriánková  03  ASK Slavia Praha  2.96 
30  Michaela Drymlová  02  ASK Slavia Praha  2.96 
32  Andrea Plojharová  04  ASK Slavia Praha  2.92 
33  Anna Hejnová  03  ASK Slavia Praha  2.90 
34  Stella Chaloupková  04  Atletický školní klub Mazurská  2.87 
35  Adéla Berounská  035621  ASK Slavia Praha  2.82 
36  Adéla Wernerová  026024  PSK Olymp Praha  2.82 
37  Nicole Halešová  026014  ASK Slavia Praha  2.80 
38  Kristina Anna Doležalová  03  Atletický školní klub Mazurská  2.75 
39  Karolína Bedrníková  03  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  2.74 
40  Adéla Hornofová  04  Atletický školní klub Mazurská  2.71 
41  Adéla Jebavá  03  ASK Slavia Praha  2.66 
42  Nikol Jiroušová  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.58 
43  Hej Laura De  04  ASK Slavia Praha  2.55 
44  Anna Mikynová  025415  ASK Slavia Praha  2.46 
45  Libuše Polívková  04  ASK Slavia Praha  2.44 
46  Monika Procházková  03  Atletický školní klub Mazurská  2.42 
47  Lucie Procházková  025906  ASK Slavia Praha  2.42 
48  Barbora Draslarová  026210  ASK Slavia Praha  2.08 
49  Tereza Hloušková  025414  PSK Olymp Praha  1.96 
Eliška Holková  025504  PSK Olymp Praha  DNP 
Aneta Pěšičková  03  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Simona Hamouzová  02  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Andrea Bulantová  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Natálie Dudová  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Anna Hejnová  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Karolína Jedličková  02  ASK Slavia Praha  DNP 
Adéla Novotná  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Kristina Cachová  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Lacková  06  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  3.08 
2  Eliška Balcerová  05  ASK Slavia Praha  3.00 
3  Barbora Bičíková  05  Spartak Praha 4  2.90 
4  Nela Dostálová  05  ASK Slavia Praha  2.85 
5  Tereza Kučerová  05  ASK Slavia Praha  2.69 
6  Jolana Charousková  05  ASK Slavia Praha  2.62 
Josefína Fíbrová  05  ASK Slavia Praha  2.62 
8  Michaela Buriánková  05  ASK Slavia Praha  2.60 
9  Anna Trnková  05  ASK Slavia Praha  2.57 
Natalie Lapková  05  ASK Slavia Praha  2.57 
11  Agáta Hofmanová  06  ASK Slavia Praha  2.55 
12  Denisa Karbanová  06  PSK Olymp Praha  2.53 
13  Adéla Brejlová  05  ASK Slavia Praha  2.50 
14  Kristýna Kukulská  06  ASK Slavia Praha  2.47 
Emma Dolečková  05  ASK Slavia Praha  2.47 
16  Kateřina Balcerová  07  ASK Slavia Praha  2.40 
17  Sára Dolejšová  07  Atletika Jižní Město  2.36 
18  Anna Marie Šebestová  05  Spartak Praha 4  2.33 
19  Barbora Borkovcová  05  ASK Slavia Praha  2.25 
20  Lucie Bohmová  05  Atletický školní klub Mazurská  2.16 
21  Nikola Brejlová  07  ASK Slavia Praha  2.07 
22  Anežka Honsová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  1.93 
23  Nela Škaloudová  06  PSK Olymp Praha  1.90 
Aneta Kramosilová  07  SK Aktis Praha  DNP 
Vendula Kadlecová  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Karolína Zítková  06  Atletika Jižní Město  DNP 
Nela Šloufová  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Natálie Filipová  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Randus  021229  PSK Olymp Praha  3.84 
2  Jakub Novotný  02  ASK Slavia Praha  3.80 
3  Matěj Krejčík  02  ASK Slavia Praha  3.65 
4  Eda Rašek  02  ASK Slavia Praha  3.64 
5  Šimon Inger  03  Atletický školní klub Mazurská  3.64 
6  Vít Chabičovský  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.59 
7  Hynek Šlouf  020830  ASK Slavia Praha  3.58 
8  Lukáš Veselý  04  Atletický školní klub Mazurská  3.44 
9  Vojtěch Sellner  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.40 
10  Sebastian Klimeš  02  Atletický školní klub Mazurská  3.39 
11  Sebastian Bolardt  03  PSK Olymp Praha  3.38 
12  Martin Maléř  03  ASK Slavia Praha  3.35 
13  Matěj Procházka  02  Atletický školní klub Mazurská  3.33 
14  Kirill Vinš  04  ASK Slavia Praha  3.30 
15  Šimon Vašut  04  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  3.24 
16  Josef Musil  04  ASK Slavia Praha  3.20 
18  František Bucha  03  SK Kotlářka Praha  3.20 
18  Nicolas Malý  002003  PSK Olymp Praha  3.10 
19  Jakub Myslivec  04  ASK Slavia Praha  3.05 
20  Daniel Červenka  04  ASK Slavia Praha  2.92 
22  Matěj Hušle  04  ASK Slavia Praha  2.92 
22  Kryštof Jašek  04  ASK Slavia Praha  2.90 
23  Denis Tesař  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.88 
24  Filip Msallam  03  ASK Slavia Praha  2.84 
25  Ondřej Malý  04  ASK Slavia Praha  2.71 
26  David Voců  03  Atletický školní klub Mazurská  2.67 
27  David Hruška  04  SK Aktis Praha  2.52 
28  Jaroslav Štok  020801  ASK Slavia Praha  2.42 
MS  Lubomír Kmoch  00  Atletika Jižní Město  4.14 
Matěj Hruška  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jindřich Procházka  05  ASK Slavia Praha  3.16 
2  Kryštof Šejnost  05  ASK Slavia Praha  3.06 
3  Martin Metelka  05  ASK Slavia Praha  2.92 
4  Jáchym Blatný  05  Atletický školní klub Mazurská  2.88 
5  Kryštof Kunický  051110  PSK Olymp Praha  2.85 
6  Michal Matějka  05  ASK Slavia Praha  2.83 
7  Ondřej Beseda  05  ASK Slavia Praha  2.81 
8  Matěj Palata  06  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  2.78 
9  Mikuláš Kramosil  05  SK Aktis Praha  2.73 
10  Daniel Bolehovský  050817  PSK Olymp Praha  2.71 
11  Marek Vaňhara  05  ASK Slavia Praha  2.68 
12  Jáchym Koukal  05  ASK Slavia Praha  2.57 
13  Filip Pechar  05  ASK Slavia Praha  2.50 
14  František Pečený  06  Atletický školní klub Mazurská  2.49 
15  Jan Škarda  05  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  2.35 
16  Adam Hanek  05  ASK Slavia Praha  2.33 
17  Danny Chludil  06  ASK Slavia Praha  2.29 
18  Jakub Vrtiška  05  ASK Slavia Praha  2.28 
19  David Ivaškovič  05  SK Aktis Praha  2.11 
20  Adam Smeták  08  ASK Slavia Praha  1.93 
21  Adam Hejna  07  ASK Slavia Praha  1.81 
22  Jakub Ivaškovič  08  SK Aktis Praha  1.80 
23  Matěj Kadeřábek  07  1. AK Chocerady  1.68 
František Šafařík  07  ASK Slavia Praha  DNP 
Adam Hejna  07  ASK Slavia Praha  DNP 
Jáchym Flachs  05  ASK Slavia Praha  NM 
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jana Kotrhonzová  02  ASK Slavia Praha  39.18 
2  Michaela Vlčková  03  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  30.18 
3  Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  26.24 
4  Anna Mikynová  02  ASK Slavia Praha  24.05 
5  Veronika Valtrová  03  PSK Olymp Praha  23.97 
6  Kateřina Weberová  02  Atletický školní klub Mazurská  23.76 
7  Veronika Růžičková  025708  ASK Slavia Praha  23.68 
8  Alena Zavadilová  04  ASK Slavia Praha  23.04 
9  Barbora Vaňková  04  ASK Slavia Praha  21.58 
10  Sára Škaloudová  04  PSK Olymp Praha  14.08 
11  Tereza Weberová  02  Atletický školní klub Mazurská  14.04 
MS  Adéla Nela Šínová  015817  Atletika Jižní Město  32.65 
Nikola Skalická  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martina Pelantová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  23.09 
2  Julie Durychová  05  ASK Slavia Praha  20.83 
3  Nela Dostálová  05  ASK Slavia Praha  19.37 
4  Anežka Kárníková  06  ASK Slavia Praha  16.94 
5  Adéla Hofmanová  06  ASK Slavia Praha  15.16 
6  Barbora Vlčková  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  14.45 
7  Nela Šloufová  05  ASK Slavia Praha  12.13 
8  Johanka Burdová  05  ASK Slavia Praha  11.69 
9  Aneta Kramosilová  07  SK Aktis Praha  10.17 
10  Karolína Zítková  06  Atletika Jižní Město  10.07 
11  Nela Hronková  06  ASK Slavia Praha  08.21 
12  Markéta Koukalová  06  Atletika Jižní Město  08.17 
13  Dominika Panisová  07  SK Aktis Praha  07.12 
14  Aneta Daňková  09  ASK Slavia Praha  02.68 
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  František Bucha  03  SK Kotlářka Praha  48.20 
2  Václav Rychlík  02  Atletika Jižní Město  40.49 
3  David Jašek  04  Atletický školní klub Mazurská  38.87 
4  Martin Sellner  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  36.45 
5  Martin Maléř  03  ASK Slavia Praha  36.39 
6  Sebastian Klimeš  02  Atletický školní klub Mazurská  35.61 
7  Vojtěch Sellner  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  34.95 
8  Jan Kos  03  Spartak Praha 4  34.14 
9  Marek Piroch  03  ASK Slavia Praha  33.90 
10  Alexandr Šimek  040318  Atletika Jižní Město  32.72 
11  Patrik Najman  03  ASK Slavia Praha  30.65 
12  Adam Lidvík  02  ASK Slavia Praha  29.93 
13  David Jisl  03  Atletický školní klub Mazurská  29.30 
14  Josef Kohout  02  Atletický školní klub Mazurská  28.95 
15  Matouš Hnilica  02  SK Aktis Praha  28.78 
16  Adam Kokeš  03  Atletický školní klub Mazurská  28.70 
17  Jakub Kakaščík  03  PSK Olymp Praha  28.33 
18  Tobiáš Sychrovský  04  ASK Slavia Praha  25.44 
19  Radomír Plaček  03  SK Aktis Praha  24.27 
20  Matěj Miřejovský  03  Atletický školní klub Mazurská  23.17 
21  Jan Schnajberk  04  Atletika Jižní Město  21.82 
22  David Vondra  04  ASK Slavia Praha  21.41 
23  Jan Buriánek  03  ASK Slavia Praha  20.86 
24  Jiří Gabriel  04  ASK Slavia Praha  20.78 
25  Filip David  03  ASK Slavia Praha  19.89 
26  Jan Kratochvíl  03  ASK Slavia Praha  17.77 
27  Roman Shyrokoryadov  04  ASK Slavia Praha  16.06 
28  Tomáš Kocnár  04  ASK Slavia Praha  16.01 
29  Pavel Krejčí  04  ASK Slavia Praha  15.72 
30  Jan Dvořák  03  Atletický školní klub Mazurská  13.13 
MS  Lukáš Veselý  04  Atletický školní klub Mazurská  40.27 
Radim Kaválek  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  DNP 
Hynek Šlouf  020830  ASK Slavia Praha  DNP 
Oliver Konig  02  ASK Slavia Praha  DNP 
Tomáš Javůrek  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Kryštof Rejka 02  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.10.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Mikuláš Kramosil  05  SK Aktis Praha  24.34 
2  Kryštof Kunický  051110  PSK Olymp Praha  22.92 
3  Michal Mrkva  05  ASK Slavia Praha  22.63 
4  Hugo Malý  002005  PSK Olymp Praha  22.55 
5  Martin Kopenec  05  ASK Slavia Praha  22.53 
6  Vojtěch Brandejs  06  Atletika Jižní Město  18.82 
7  Marek Panis  05  SK Aktis Praha  18.21 
8  Vojtěch Němec  07  ASK Slavia Praha  16.46 
9  František Šafařík  07  ASK Slavia Praha  15.37 
10  Richard Mojžíš  06  ASK Slavia Praha  14.84 
11  David Ivaškovič  05  SK Aktis Praha  12.78 
12  Jaroslav Šácha  05  Atletika Jižní Město  12.32 
13  Adam Hejna  07  ASK Slavia Praha  11.64 
14  Jakub Ivaškovič  08  SK Aktis Praha  10.94 
15  David Smeták  08  ASK Slavia Praha  06.87 
Adam Hruška  07  ASK Slavia Praha  DNP 
Alexandr Mráz  08  PSK Olymp Praha  DNP 
Ondřej Černý  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  DNP 
Adam Bernreiter  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Jan Pelant  07  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  DNP 
Adam Hejna  07  ASK Slavia Praha  DNP