Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (29.9.2013)
Datum konání: 29.9.2013
Místo konání: Kolín
Pořadatel: TJ Sokol Kolín-atletika
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Štěpán Rottenborn  00  Plzeňský kraj  08.22  6.00 
2  Šimon Šefránek  001009  Jihočeský kraj  08.39  5.00 
3  Matyáš Fikrle  00  Plzeňský kraj  08.60  4.00 
MB  Aleš Kučera  010630  Středočeský kraj  08.51 
Běh 2 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Matěj Krsek  000513  Středočeský kraj  07.48  11.00 
2  Jan Janovský  00  Praha  08.03  9.00 
3  Matěj Čapek  000217  Středočeský kraj  08.12  8.00 
4  Martin Jína  00  Praha  08.14  7.00 
5  Jakub Krofta  00  Praha  08.42 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nikoleta Jíchová  00  Praha  08.58  7.00 
2  Tereza Urbanová  000620  Jihočeský kraj  08.64  6.00 
3  Ingrid Machová  010718  Jihočeský kraj  08.69  5.00 
4  Andrea Pospíšilová  01  Plzeňský kraj  08.92  4.00 
5  Lucie Adlerová  01  Plzeňský kraj  09.13  3.00 
Běh 2 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna Kerbachová  00  Praha  08.03  11.00 
2  Eliška Kordová  010116  Středočeský kraj  08.25  9.00 
3  Nikkol Bafoe  000219  Středočeský kraj  08.40  8.00 
4  Eliška Ouředníková  000130  Středočeský kraj  08.46 
5  Kateřina Šimková  00  Praha  08.76 
Sára Čelišová  00  Plzeňský kraj  DNP 
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Eliška Kordová  010116  Středočeský kraj  44.28 
2  Eliška Reindlová  001013  Jihočeský kraj  47.45  5.00 
3  Eliška Suková  010701  Jihočeský kraj  48.26  3.00 
4  Andrea Pospíšilová  01  Plzeňský kraj  48.56 
5  Veronika Marešová  00  Praha  48.83 
MB  Valentýna Přibylová  001116  Středočeský kraj  47.29 
Běh 2 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna Kerbachová  00  Praha  41.52  11.00 
2  Barbora Veselá  000117  Středočeský kraj  43.06  9.00 
3  Anna Suráková  00  Plzeňský kraj  44.11  8.00 
4  Kristýna Schönpflugová  000105  Středočeský kraj  46.69  7.00 
5  Emma Maštalířová  00  Praha  47.37  6.00 
6  Linda Suchá  01  Plzeňský kraj  47.68  4.00 
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Janovský  00  Praha  42.45 
2  Jakub Brož  000321  Jihočeský kraj  42.94  5.00 
3  Ondřej Hodboď  010601  Středočeský kraj  46.46 
MB  Aleš Kučera  010630  Středočeský kraj  46.91 
MB  Vojtěch Höfner  011107  Středočeský kraj  47.32 
MB  Tomáš Podnecký  010327  Středočeský kraj  49.06 
Běh 2 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Matěj Krsek  000513  Středočeský kraj  38.13  11.00 
2  Michal Maček  00  Praha  40.15  9.00 
3  Štěpán Rottenborn  00  Plzeňský kraj  40.88  8.00 
4  David Herák  000127  Středočeský kraj  41.32  7.00 
5  Martin Jína  00  Praha  41.85  6.00 
6  Šimon Šefránek  001009  Jihočeský kraj  44.47  4.00 
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Veronika Petrásková  00  Praha  1:43.12  11.00
2  Tereza Špačková  00  Praha  1:46.92  9.00
3  Kristýna Prouzová  001208  Středočeský kraj  1:47.63  8.00
4  Lucie Adlerová  01  Plzeňský kraj  1:50.60  7.00
5  Anna Gerberová  01  Plzeňský kraj  1:51.12  6.00
6  Tereza Konejlová  00  Praha  1:51.78 
7  Kateřina Rydlová  010225  Středočeský kraj  1:54.04  5.00
8  Klára Burgstallerová  010728  Jihočeský kraj  1:56.80  4.00
9  Eliška Sýkorová  010215  Jihočeský kraj  1:59.79  3.00
Barbora Placatková  001227  Středočeský kraj  DNP 
1000 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Antonín Matějček  000301  Jihočeský kraj  3:02.11  11.00
2  Tomáš Michálek  00  Plzeňský kraj  3:02.15  9.00
3  František Honsa  00  Praha  3:04.59  8.00
4  Marek Strnad  010719  Jihočeský kraj  3:06.98  7.00
5  Vojtěch Dryák  011019  Středočeský kraj  3:09.52  6.00
6  David Štros  00  Praha  3:12.58  5.00
7  Lukáš Bajer  000830  Středočeský kraj  3:12.79  4.00
8  Daniel Jaroš  00  Praha  3:15.31 
MB  Tomáš Podnecký  010327  Středočeský kraj  3:18.50 
MB  Vilém Merta  00  Praha  3:20.46 
Tomáš Martínek  000518  Středočeský kraj  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Eliška Reindlová  001013  Jihočeský kraj  10.20  8.00 
2  Michaela Farová  000414  Jihočeský kraj  10.59  7.00 
3  Daniela Vránová  000406  Jihočeský kraj  10.86 
4  Tereza Schejbalová  00  Plzeňský kraj  10.87  6.00 
5  Aneta Bláhová  00  Plzeňský kraj  11.04  3.00 
MB  Valentýna Přibylová  001116  Středočeský kraj  10.44 
Běh 2 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Barbora Veselá  000117  Středočeský kraj  09.71  11.00 
2  Tereza Čurdová  001120  Středočeský kraj  10.13  9.00 
3  Kristýna Klimentová  000207  Středočeský kraj  10.86 
4  Veronika Valešová  00  Praha  10.92  5.00 
5  Nicoleta Turnerová  00  Praha  10.95  4.00 
6  Aneta Hofmanová  00  Praha  11.55 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tomáš Michálek  00  Plzeňský kraj  10.70  6.00 
2  Matyáš Fikrle  00  Plzeňský kraj  10.76  5.00 
3  Jan Jelínek  000407  Jihočeský kraj  11.26  4.00 
4  Daniel Jaroš  00  Praha  11.96 
Běh 2 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michal Maček  00  Praha  09.34  11.00 
2  Jindřich Semotam  000923  Středočeský kraj  09.91  9.00 
3  Michal Hošek  01  Praha  10.06  8.00 
4  Jan Dvořák  000112  Středočeský kraj  10.34  7.00 
5  Jakub Prokop  001112  Středočeský kraj  10.53 
4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  A: Kerbachová, Šimková, Turnerová, Dufková, Janovský, Jína, Maček, Tran  Praha  1:41.52  10.00 
2  A: Čapek, Herák, Krskek, Semotam, Čurdová, Kordová, Schönpflugová K., Veselá  Středočeský kraj  1:41.58  8.00 
3  A: Suráková, Lokajíčková, Benešová, Pospíšilová, Rottneborn, Michálek, Janda, Fihrle  Plzeňský kraj  1:46.81  6.00 
4  A: Matějček, Švarc, Šefránek, Brož, Urbanová, Farová, Reindlová, Vránová  Jihočeský kraj  1:50.41  2.00 
Běh 2 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  B: Hodboď, Kučera, Michalík, Prokop, Bafoe, Mastná, Ouředníková, Peerová  Středočeský kraj  1:49.72  4.00 
2  B: Jíchová, Maštalířová, Marešová, Parásková, Krofta, Hošek, Duran, Pavlica  Praha  1:52.27 
3  B: Suchá, Adlerová, Schejbalová, Gerberová, Mastný, Vojtík, Mašek, Lauber  Plzeňský kraj  1:54.09 
4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  A: Kerbachová, Šimková ,Turnerová, Dufková, Janovský, Jína, Mačík, Tran  Praha  1:41.52  10.00 
2  A: Čapek, Herák, Krsek, Semotam, Čurdová, Kordová, Schönpflugová K., Veselá  Středočeský kraj  1:41.58  8.00 
3  A: Suráková, Lokajíčková, Benešová, Pospíšilová, Rottneborn, Michálek, Janda, Fihrle  Plzeňský kraj  1:46.81  6.00 
4  A: Matějček, Švarc, Šefránek, Brož, Urbanová, Farová, Reindlová, Vránová  Jihočeský kraj  1:50.41  2.00 
Běh 2 (neděle, 29.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  B: Hodboď, Kučera, Michalík, Prokop, Bafoe, Mastná, Ouředníková, Peerová  Středočeský kraj  1:49.72  4.00 
2  B: Jíchová, Maštalířová, Marešová, Parásková, Krofta, Hošek, Duran, Pavlica  Praha  1:52.27 
3  B: Suchá, Adlerová, Schejbalová, Gerberová, Mastný, Vojtík, Mašek, Lauber  Plzeňský kraj  1:54.09 
Skok vysoký - Ml. žákyně
neděle, 29.9.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Nikoleta Jíchová  00  Praha  1.48  11.00
2  Tereza Parácková  00  Praha  1.48  9.00
3  Daniela Vránová  000406  Jihočeský kraj  1.48  8.00
4  Kateřina Mastná  001214  Středočeský kraj  1.43  7.00
5  Tereza Schejbalová  00  Plzeňský kraj  1.43  6.00
6  Klára Lokajíčková  00  Plzeňský kraj  1.38  5.00
7  Eliška Suková  010701  Jihočeský kraj  1.38  4.00
9=  Magdaléna Peerová  001015  Středočeský kraj  1.33  3.00
9=  Veronika Valešová  00  Praha  1.33 
11  Veronika Benešová  001016  Jihočeský kraj  1.33 
12  Benešová  00  Plzeňský kraj  1.28 
Denisa Pešová  010504  Středočeský kraj  NM 
MB  Kristýna Klimentová  000207  Středočeský kraj  1.33 
Skok vysoký - Ml. žáci
neděle, 29.9.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Antonín Matějček  000301  Jihočeský kraj  1.63  11.00
2  Thanh Hai Tran  00  Praha  1.44  9.00
3=  Václav Jisl  000705  Středočeský kraj  1.44  7.50
3=  David Duran  00  Praha  1.44  7.50
5  Jindřich Semotam  000923  Středočeský kraj  1.39  6.00
6=  Štěpán Šanc  000118  Středočeský kraj  1.39 
6=  Michal Mastný  00  Plzeňský kraj  1.39  5.00
8  Filip Pavlica  00  Praha  1.34 
9  Jan Jelínek  000407  Jihočeský kraj  1.34  4.00
MB  Tomáš Příhoda  000131  Středočeský kraj  DNP 
Skok daleký - Ml. žákyně
neděle, 29.9.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tereza Čurdová  001120  Středočeský kraj  4.87  11.00
2  Anna Suráková  00  Plzeňský kraj  4.85  9.00
3  Eliška Ouředníková  000130  Středočeský kraj  4.79  8.00
4  Tereza Parácková  00  Praha  4.69  7.00
5  Andrea Bělohlavová  000406  Jihočeský kraj  4.65  6.00
6  Michaela Farová  000414  Jihočeský kraj  4.57  5.00
7  Tereza Urbanová  000620  Jihočeský kraj  4.43 
8  Linda Dufková  01  Praha  4.42  4.00
9  Adéla Jiránková  000628  Středočeský kraj  4.38 
10  Benešová  00  Plzeňský kraj  4.29  3.00
11  Linda Suchá  01  Plzeňský kraj  4.27 
12  Lucie Šimková  00  Praha  4.21 
MB  Valentýna Přibylová  001116  Středočeský kraj  4.25 
Skok daleký - Ml. žáci
neděle, 29.9.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  David Herák  000127  Středočeský kraj  5.48  11.00
2  Maciej Górski  00  Praha  4.89  9.00
3  Michal Hošek  01  Praha  4.87  8.00
4  Aleš Janda  00  Plzeňský kraj  4.72  7.00
5  Tomáš Příhoda  000131  Středočeský kraj  4.68  6.00
6  Vojtěch Komárek  00  Praha  4.65 
7  Denis Michalík  010327  Středočeský kraj  4.54 
8  Michal Mastný  00  Plzeňský kraj  4.44  5.00
9  Marek Strnad  010719  Jihočeský kraj  3.90  4.00
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
neděle, 29.9.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tereza Štorchová  000803  Jihočeský kraj  12.08  11.00
2  Markéta Schönpflugová  000105  Středočeský kraj  11.05  9.00
3  Karina Rozhyna  00  Praha  10.70  8.00
4  Anna Daťková  00  Praha  10.65  7.00
5  Michaela Dušková  000217  Středočeský kraj  09.88  6.00
6  Klára Lokajíčková  00  Plzeňský kraj  09.44  5.00
7  Kristýna Koutná  010803  Jihočeský kraj  09.30  4.00
8  Adéla Škrdletová  010607  Jihočeský kraj  09.28 
Karla Brůhová  00  Praha  09.28 
10  Anežka Kunčická  00  Plzeňský kraj  08.74  3.00
11  Aneta Bláhová  00  Plzeňský kraj  08.48 
12  Eliška Herinková  015127  Středočeský kraj  08.21 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
neděle, 29.9.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Dominik Dufek  00  Praha  12.09  11.00
2  Jan Groček  000712  Středočeský kraj  11.83  9.00
3  Adam Viduna  000724  Středočeský kraj  11.56  8.00
4  Josef Jelínek  000419  Jihočeský kraj  11.52  7.00
5  Tomáš Nejedlík  00  Praha  11.30  6.00
6  Miroslav Mašek  00  Plzeňský kraj  10.30  5.00
7  Antonín Švarc  000719  Jihočeský kraj  10.20  4.00
8  Adam Zeman  001102  Jihočeský kraj  10.00 
9  František Franc  00  Praha  09.84 
10  Jan Marek  000116  Středočeský kraj  09.77 
11  Martin Vylít  00  Plzeňský kraj  09.60  3.00
MB  Štěpán Šanc  000118  Středočeský kraj  08.38 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
neděle, 29.9.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Karla Brůhová  00  Praha  51.15  11.00
2  Tereza Štorchová  000803  Jihočeský kraj  50.91  9.00
3  Klára Zatloukalová  000326  Středočeský kraj  50.89  8.00
4  Denisa Kočová  000526  Středočeský kraj  45.82  7.00
5  Andrea Bělohlavová  000406  Jihočeský kraj  45.12  6.00
6  Michaela Dušková  000217  Středočeský kraj  44.75 
7  Adéla Jančálková  00  Praha  42.33  5.00
8  Sára Čelišová  00  Plzeňský kraj  41.21  4.00
9  Eliška Sýkorová  010215  Jihočeský kraj  39.57 
10  Anna Nováková  01  Praha  39.46 
11  Anežka Kunčická  00  Plzeňský kraj  34.06  3.00
MB  Eliška Herinková  015127  Středočeský kraj  36.71 
MB  Sára Blehová  00  Středočeský kraj  30.06 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
neděle, 29.9.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Antonín Švarc  000719  Jihočeský kraj  63.56  11.00
2  Tomáš Nejedlík  00  Praha  60.21  9.00
3  Jan Groček  000712  Středočeský kraj  59.52  8.00
4  Thanh Hai Tran  00  Praha  57.68  7.00
5  Dominik Dufek  00  Praha  55.35 
6  Aleš Janda  00  Plzeňský kraj  54.81  6.00
7  Tomáš Vitásek  010615  Středočeský kraj  49.90  5.00
8  Lukáš Lauber  00  Plzeňský kraj  49.46  4.00
9  Jan Dvořák  000112  Středočeský kraj  49.27 
10  Miroslav Mašek  00  Plzeňský kraj  46.04 
11  Josef Jelínek  000419  Jihočeský kraj 
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  STC  Středočeský kraj  137.00 
2  PHA  Praha  136.00 
3  JIHCS  Jihočeský kraj  096.00 
4  PLZKR  Plzeňský kraj  085.00 
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  PHA  Praha  139.50 
2  STC  Středočeský kraj  135.50 
3  JIHCS  Jihočeský kraj  079.00 
PLZKR  Plzeňský kraj  079.00