Finále B MPD mladšího žactva (24.9.2013)
Datum konání: 24.9.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: SC Radotín Praha
Výsledky zpracoval: Ing. Filip Kubelka
Ředitel závodu: Petr Dubský
Hlavní rozhodčí: Ing. Jaroslav Vlasák
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  08.03  11.00 
2  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  08.33  9.00 
3  David Dobáš  000530  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  08.63  8.00 
4  Jakub Faltus  010127  A. C. Sparta Praha  08.82  7.00 
5  Ján Pavel Dudra  010622  ASK Slavia Praha  09.02  6.00 
6  Josef Janouš  000104  ASK Slavia Praha  09.57 
Běh 2 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Eduard Janoušek  020906  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  09.19  5.00 
2  Martin Ornst  010225  AC Kovošrot Praha  09.20  4.00 
3  Tomáš Wooller  021230  Spartak Praha 4  09.28  3.00 
4  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  09.64 
5  Lukáš Jakšíč  021216  ATLETIK RUDNÁ  10.01 
6  Kryštof Kafka  010117  SC Radotín Praha  10.13 
Běh 3 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Vojtěch Vlk  021015  Spartak Praha 4  09.91 
2  Michal Šmergl  020411  Spartak Praha 4  10.18 
3  Jáchym Oulický  020302  SC Radotín Praha  10.20 
4  Jan Vondra  020923  ATLETIK RUDNÁ  10.37 
5  Jiří Pernica  011116  Atletický školní klub Mazurská  10.99 
Běh 4 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Dominik Podlena  020420  AC Praha 1890  09.36  2.00 
2  Jakub Greguš  021010  SC Radotín Praha  09.39  1.00 
3  Matěj Procházka  021121  ŠAK Novoborská Praha  09.70 
4  Matouš Brodský  021125  SK Aktis Praha  10.09 
Filip Sedlák  010719  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  08.62  11.00 
2  Maria Anna Cukerová  015718  ASK Slavia Praha  08.86  9.00 
3  Veronika Čižinská  015922  Atletický školní klub Mazurská  09.17  8.00 
4  Veronika Linhartová  006012  ASK Slavia Praha  09.23  7.00 
5  Barbora Šikýřová  010723  ASK Slavia Praha "D"  09.42  6.00 
6  Johana Žujičová  015920  A. C. Sparta Praha  10.68 
Běh 2 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Magdaléna Rajchlová  001030  ASK Slavia Praha "D"  09.48  5.00 
2  Tina Prozrová  005420  Spartak Praha 4  09.67  4.00 
3  Gabriela Balcarová  026224  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  10.18 
Kristýna Seidlerová  015225  SC Radotín Praha  DNP 
Petra Tajovská  001203  ASK Slavia Praha "D"  DNP 
MB  Veronika Slavíková  015303  AC Kovošrot Praha  09.53 
Běh 3 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Hana Mezihoráková  015903  SC Radotín Praha  09.79  2.00 
2  Simona Ságlová  005627  ŠAK Novoborská Praha  09.95 
3  Sára Janoušková  025823  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  10.19 
Adéla Plachá  016208  ASK Slavia Praha  DNF 
Anežka Pěnkavová  026104  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
MB  Barbora Fiřtíková  025408  AC Kovošrot Praha  10.39 
Běh 4 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Laura Šimonová  005614  A. C. Sparta Praha  09.69  3.00 
2  Magdaléna Ťupová  015524  Atletický školní klub Mazurská  09.88  1.00 
3  Veronika Němcová  005425  AC Praha 1890  10.22 
4  Tereza Kanoute  025329  Spartak Praha 4  10.36 
5  Tereza Hymplová  025719  Spartak Praha 4  10.70 
Barbora Hrušková  015810  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  DNP 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  21.15  11.00 
2  Maria Anna Cukerová  015718  ASK Slavia Praha  21.81  9.00 
3  Kateřina Špačková  005428  SC Radotín Praha  22.74  7.00 
Běh 2 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kateřina Roučková  015706  ŠAK Novoborská Praha  22.42  8.00 
2  Sofie Šafková  015410  ASK Slavia Praha  23.04  5.00 
3  Anna Matějovská  005613  ATLETIK RUDNÁ  23.53  2.00 
Běh 3 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  22.91  6.00 
2  Andrea Kheilová  025525  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  24.93 
3  Alžběta Svobodová  005901  AC Kovošrot Praha  25.43 
Běh 4 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  23.42  3.00 
2  Hana Mezihoráková  015903  SC Radotín Praha  24.47 
3  Gabriela Balcarová  026224  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  26.25 
Běh 5 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Sára Janoušková  025823  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  25.57 
2  Barbora Hornofová  016111  ŠAK Novoborská Praha  28.03 
Markéta Skolilová  000503  ASK Slavia Praha "D"  DNP 
Běh 6 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tereza Kropáčková  025404  Spartak Praha 4  24.27 
2  Veronika Němcová  005425  AC Praha 1890  25.47 
3  Magdaléna Mravčíková  015809  Atletický školní klub Mazurská  25.70 
Běh 7 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Ema Kaletová  025424  Spartak Praha 4  23.99  1.00 
2  Kateřina Kubáková  010728  ASK Slavia Praha "D"  24.31 
3  Adéla Štěpánová  000616  ASK Slavia Praha "D"  24.93 
Běh 8 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Aneta Štěpánová  010827  ASK Slavia Praha "D"  23.37  4.00 
2  Tereza Hymplová  025719  Spartak Praha 4  26.22 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  19.28  11.00 
2  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  20.16  9.00 
3  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  20.34  8.00 
Běh 2 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  21.20  7.00 
2  Jakub Faltus  010127  A. C. Sparta Praha  21.68  6.00 
3  Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  22.73  4.00 
Běh 3 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  23.07  3.00 
2  Vojtěch Dohnal  010821  SK Aktis Praha  24.12 
MB  Martin Ornst  010225  AC Kovošrot Praha  22.52 
Běh 4 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  21.94  5.00 
2  Dominik Podlena  020420  AC Praha 1890  23.80 
3  Matouš Brodský  021125  SK Aktis Praha  25.79 
Běh 5 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tomáš Wooller  021230  Spartak Praha 4  23.58  1.50 
2  Jan Grecký  000922  Spartak Praha 4  24.49 
3  Adam Krejčí  020208  Spartak Praha 4  28.02 
Běh 6 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Josef Janouš  000104  ASK Slavia Praha  23.58  1.50 
2  Ondřej Kaválek  010110  ASK Slavia Praha  26.76 
3  Ondřej Měšťan  010729  Atletický školní klub Mazurská  28.84 
Běh 7 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
Filip Sedlák  010719  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Adam Kárník  011105  ASK Slavia Praha  DNP 
Matěj Procházka  021121  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  2:34.94  11.00
2  Sofie Šafková  015410  ASK Slavia Praha  2:44.63  9.00
3  Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  2:46.39  8.00
4  Barbora Šimáčková  016227  ASK Slavia Praha  2:48.04  7.00
5  Kristina Savchenko  005901  ŠAK Novoborská Praha  2:53.06  6.00
6  Adéla Štěpánová  000616  ASK Slavia Praha "D"  3:01.98  1.00
Kateřina Kubáková  010728  ASK Slavia Praha "D"  DNP 
Anežka Pěnkavová  026104  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Běh 2 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Michaela Tichá  016224  Spartak Praha 4  2:55.69  5.00
2  Veronika Bartošová  025406  Atletický školní klub Mazurská  2:58.75  4.00
3  Diana Peštová  025522  Spartak Praha 4  3:01.69  3.00
4  Markéta Skolilová  000503  ASK Slavia Praha "D"  3:01.79  2.00
5  Laura Šimonová  005614  A. C. Sparta Praha  3:02.99 
6  Anna Marie Ortová  016025  Spartak Praha 4  3:04.58 
7  Veronika Hanušová  025521  AC Praha 1890  3:10.25 
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Ján Pavel Dudra  010622  ASK Slavia Praha  2:44.70  11.00
2  Pavel Jindra  020816  SC Radotín Praha  2:48.73  9.00
3  Filip Severa  010501  AC Kovošrot Praha  2:51.68  8.00
4  Emil Novotný  001211  Spartak Praha 4  2:52.36  7.00
5  Josef Maliniak  010630  ŠAK Novoborská Praha  3:07.45  6.00
6  Jiří Pernica  011116  Atletický školní klub Mazurská  3:09.05  5.00
7  Kryštof Kafka  010117  SC Radotín Praha  3:12.80  4.00
Adam Kárník  011105  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  11.42  11.00 
2  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  11.95  9.00 
3  Tereza Trpálková  005401  ASK Slavia Praha  12.38  8.00 
4  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  12.58  7.00 
Dominika Mištová  010620  ASK Slavia Praha "D"  DNP 
Běh 2 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna Burianová  026029  SC Radotín Praha  13.16  6.00 
2  Ema Polívková  015517  ASK Slavia Praha  13.50  5.00 
Barbora Lukešová  010802  ASK Slavia Praha "D"  DNP 
Anna Riedlová  010919  ASK Slavia Praha "D"  DNP 
Běh 3 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tina Prozrová  005420  Spartak Praha 4  14.24  4.00 
2  Petra Uhlíková  005509  Spartak Praha 4  14.38  3.00 
3  Andrea Kheilová  025525  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  17.49  2.00 
Tereza Šafářová  016018  Spartak Praha 4  DNP 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  10.14  11.00 
2  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  10.21  9.00 
3  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  11.50  8.00 
4  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  12.11  7.00 
5  David Polák  001114  SC Radotín Praha  12.25  6.00 
6  Pavel Jindra  020816  SC Radotín Praha  12.30  5.00 
Běh 2 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Grecký  000922  Spartak Praha 4  12.98  4.00 
2  Adam Starý  020221  Spartak Praha 4  13.03  3.00 
3  Ondřej Kaválek  010110  ASK Slavia Praha  13.29  2.00 
4  Filip Severa  010501  AC Kovošrot Praha  13.98  1.00 
5  Adam Pavlík  000401  ŠAK Novoborská Praha  14.61 
6  Marek Bříza  011112  Spartak Praha 4  14.75 
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  A - Švihel, Surový, Kývalová, Šimková  Atletický školní klub Mazurská  34.19  11.00 
2  A - Janouš, Durda, Polívková, Cukerová  ASK Slavia Praha  35.97  4.00 
3  A - Prozrová, Peštová, Grecký, Wooler  Spartak Praha 4  37.14 
Běh 2 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  A - Hošek, Špačková T., Špačková K., Provazník  SC Radotín Praha  34.78  9.00 
2  A - Pitřincová, Slipchenko, Ornst, Lazar  AC Kovošrot Praha  36.18  3.00 
3  A - Diplerová, Šimlová, Balík, Padevět  SK Aktis Praha  38.11 
Běh 3 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  A - Roučková, Savchenko, Bartoněk, Procházka  ŠAK Novoborská Praha  36.40  1.00 
2  A - Faltus, Pšenička, Novotná, Žujičová  A. C. Sparta Praha  37.23 
3  A - Matějková, Baldová, Vondra, Jakšič  ATLETIK RUDNÁ  37.99 
Běh 4 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Janovský, Krofta, Hanušová, Němcová  AC Praha 1890  35.64  8.00 
2  A - Janoušek, Richterová, Kheilová, Dobáš  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  35.94  5.00 
3  B - Hymplová, Kanoute, Starý, Krejčí  Spartak Praha 4  40.34 
Běh 5 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  B - Němeček, Kaválek, Tesařová, Linhartová  ASK Slavia Praha  35.87  7.00 
2  B - Marcinčík, Pernica, Špačková, Čižinská  Atletický školní klub Mazurská  35.90  6.00 
3  B - Polák, Greguš, Mezihoráková, Slámová  SC Radotín Praha  36.24  2.00 
Běh 6 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  C - Jindra, Kafka, Bergmanová, Burianová  SC Radotín Praha  38.14 
2  C - Ortová, Kaletová, Šmergl, Bříza  Spartak Praha 4  38.90 
3  B - Hornofová, Ságlová, Maliniak, Pavlík  ŠAK Novoborská Praha  39.16 
Běh 7 (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
MB  C - Lipový, Trpálková, Michálková, Polívková  ASK Slavia Praha  36.76 
MB  D - Matoušová, Šafková, Šikýřová, Rajchlová  ASK Slavia Praha  36.79 
Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Kateřina Baldová  015504  ATLETIK RUDNÁ  1.32  11.00
2  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  1.32  9.00
3  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  1.29  8.00
4  Kristina Savchenko  005901  ŠAK Novoborská Praha  1.26  7.00
5=  Anna Matějovská  005613  ATLETIK RUDNÁ  1.23  5.50
5=  Kateřina Špačková  005428  SC Radotín Praha  1.23  5.50
7  Karolína Tesařová  005716  ASK Slavia Praha  1.20  4.00
8  Kateřina Kubáková  010728  ASK Slavia Praha "D"  1.20  3.00
9=  Kristýna Vávrová  006201  ATLETIK RUDNÁ  1.15  1.50
9=  Diana Peštová  025522  Spartak Praha 4  1.15  1.50
11  Kateřina Roučková  015706  ŠAK Novoborská Praha  1.15 
12=  Anna Burianová  026029  SC Radotín Praha  1.10 
12=  Karolína Matoušková  006228  ASK Slavia Praha  1.10 
Anna Marie Ortová  016025  Spartak Praha 4  NM 
Dominika Mištová  010620  ASK Slavia Praha "D"  DNP 
Barbora Lukešová  010802  ASK Slavia Praha "D"  DNP 
Adéla Plachá  016208  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  David Pšenička  010704  A. C. Sparta Praha  1.45  11.00
2  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  1.38  9.00
3  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  1.38  8.00
4  David Polák  001114  SC Radotín Praha  1.30  7.00
Lukáš Jakšíč  021216  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Jan Vondra  020923  ATLETIK RUDNÁ  NM 
Filip Sedlák  010719  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Karel Naxera  001223  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Aneta Štěpánová  010827  ASK Slavia Praha "D"  3.85  11.00
2  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  3.81  9.00
3  Karolína Matoušková  006228  ASK Slavia Praha  3.80  8.00
4  Alžběta Svobodová  005901  AC Kovošrot Praha  3.74  7.00
5  Ema Polívková  015517  ASK Slavia Praha  3.70  6.00
6  Agáta Richterová  015822  TJ Sokol Praha Královské Vi...  3.65  5.00
7  Anna Fulínová  015429  Spartak Praha 4  3.56  4.00
8  Ema Kaletová  025424  Spartak Praha 4  3.56  3.00
9  Magdaléna Rajchlová  001030  ASK Slavia Praha "D"  3.45  2.00
10  Anna Matějovská  005613  ATLETIK RUDNÁ  3.44  1.00
11  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  3.42 
12  Veronika Čižinská  015922  Atletický školní klub Mazurská  3.39 
13  Magdaléna Ťupová  015524  Atletický školní klub Mazurská  3.39 
14  Barbora Šikýřová  010723  ASK Slavia Praha "D"  3.38 
15  Adéla Eva Novotná  006121  A. C. Sparta Praha  3.30 
16  Kateřina Baldová  015504  ATLETIK RUDNÁ  3.26 
17  Kristýna Vávrová  006201  ATLETIK RUDNÁ  3.07 
18  Johana Žujičová  015920  A. C. Sparta Praha  2.87 
Kristýna Seidlerová  015225  SC Radotín Praha  DNP 
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  4.73  11.00
2  David Dobáš  000530  TJ Sokol Praha Královské Vi...  4.49  9.00
3  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  4.37  8.00
4  Filip Jakša  000703  SK Aktis Praha  4.11  7.00
5  Martin Ornst  010225  AC Kovošrot Praha  3.86  6.00
6  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  3.73  5.00
7  Lukáš Jakšíč  021216  ATLETIK RUDNÁ  3.54  4.00
8  Vojtěch Vlk  021015  Spartak Praha 4  3.40  3.00
9  Jan Vondra  020923  ATLETIK RUDNÁ  3.35  2.00
10  Michal Šmergl  020411  Spartak Praha 4  3.22  1.00
11  Jáchym Oulický  020302  SC Radotín Praha  3.18 
12  Ondřej Měšťan  010729  Atletický školní klub Mazurská  2.98 
13  Matyáš Beneš  000830  Spartak Praha 4  2.96 
MB  Filip Severa  010501  AC Kovošrot Praha  3.32 
Karel Naxera  001223  ASK Slavia Praha  DNP 
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Veronika Slavíková  015303  AC Kovošrot Praha  8.88  11.00
2  Agáta Richterová  015822  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  8.20  9.00
3  Karolína Tesařová  005716  ASK Slavia Praha  8.05  8.00
4  Barbora Fiřtíková  025408  AC Kovošrot Praha  7.53  7.00
5  Tereza Kanoute  025329  Spartak Praha 4  7.46  6.00
6  Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  7.45  5.00
7  Tereza Trpálková  005401  ASK Slavia Praha  6.58  4.00
8  Lucie Šimonová  005425  AC Kovošrot Praha  6.24  3.00
9  Barbora Hornofová  016111  ŠAK Novoborská Praha  6.18  2.00
10  Anna Fulínová  015429  Spartak Praha 4  5.99  1.00
11  Magdaléna Mravčíková  015809  Atletický školní klub Mazurská  5.91 
12  Julie Slámová  015306  SC Radotín Praha  5.82 
13  Tereza Kropáčková  025404  Spartak Praha 4  5.21 
14  Nikola Šimlová  026102  SK Aktis Praha  5.05 
15  Kateřina Volfová  015608  ASK Slavia Praha  4.94 
16  Petra Viplerová  026214  SK Aktis Praha  4.38 
17  Lenka Hanušová  025521  AC Praha 1890  3.83 
MB  Alžběta Svobodová  005901  AC Kovošrot Praha  8.69 
Maria Borovskaya  005130  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Anna Riedlová  010919  ASK Slavia Praha "D"  DNP 
Petra Tajovská  001203  ASK Slavia Praha "D"  DNP 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jan Štýbr  010609  AC Kovošrot Praha  7.37  11.00
2  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  7.06  9.00
3  Kryštof Němeček  000420  ASK Slavia Praha  6.88  8.00
4  Eduard Janoušek  020906  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  6.87  7.00
5  Ondřej Lipový  011120  ASK Slavia Praha  6.77  6.00
6  Filip Lazar  010505  AC Kovošrot Praha  6.52  5.00
7  Adam Pavlík  000401  ŠAK Novoborská Praha  6.26  4.00
8  Adam Starý  020221  Spartak Praha 4  5.78  3.00
9  Matyáš Beneš  000830  Spartak Praha 4  4.99  2.00
10  Marek Bříza  011112  Spartak Praha 4  4.83  1.00
Matěj Průša  020815  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Veronika Slavíková  015303  AC Kovošrot Praha  36.75  11.00
2  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  36.49  9.00
3  Veronika Linhartová  006012  ASK Slavia Praha  34.78  8.00
4  Barbora Šimáčková  016227  ASK Slavia Praha  33.19  7.00
5  Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  31.20  6.00
6  Petra Uhlíková  005509  Spartak Praha 4  31.16  5.00
7  Julie Slámová  015306  SC Radotín Praha  27.09  4.00
8  Barbora Fiřtíková  025408  AC Kovošrot Praha  26.12  3.00
9  Simona Ságlová  005627  ŠAK Novoborská Praha  26.10  2.00
10  Kateřina Volfová  015608  ASK Slavia Praha  26.08  1.00
11  Michaela Tichá  016224  Spartak Praha 4  25.95 
12  Lucie Šimonová  005425  AC Kovošrot Praha  21.71 
13  Nikola Šimlová  026102  SK Aktis Praha  21.39 
14  Petra Viplerová  026214  SK Aktis Praha  15.49 
15  Veronika Hanušová  025521  AC Praha 1890  15.19 
Kateřina Baldová  015504  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Barbora Hrušková  015810  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  DNP 
Tereza Šafářová  016018  Spartak Praha 4  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 24.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  47.95  11.00
2  Filip Jakša  000703  SK Aktis Praha  46.79  9.00
3  Kryštof Němeček  000420  ASK Slavia Praha  42.79  8.00
4  Vojtěch Dohnal  010821  SK Aktis Praha  39.23  7.00
5  Filip Lazar  010505  AC Kovošrot Praha  39.00  6.00
6  Ondřej Lipový  011120  ASK Slavia Praha  34.90  5.00
7  Josef Maliniak  010630  ŠAK Novoborská Praha  33.02  4.00
8  Emil Novotný  001211  Spartak Praha 4  32.01  3.00
9  Adam Krejčí  020208  Spartak Praha 4  31.16  2.00
10  Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  29.51  1.00
11  Jan Štýbr  010609  AC Kovošrot Praha  26.19 
Jakub Greguš  021010  SC Radotín Praha  DNP 
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  SLAPR  ASK Slavia Praha  125.00 
2  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  083.00 
3  RADPR  SC Radotín Praha  057.50 
4  ACKSP  AC Kovošrot Praha  042.00 
5  SPPR4  Spartak Praha 4  040.50 
6  SLAPD  ASK Slavia Praha "D"  034.00 
7  NOVPR  ŠAK Novoborská Praha  025.00 
8  ATRUD  ATLETIK RUDNÁ  021.00 
9  VINPR  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  016.00 
10  SPAPR  A. C. Sparta Praha  003.00 
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  RADPR  SC Radotín Praha  080.00 
2  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  060.00 
3  SLAPR  ASK Slavia Praha  058.50 
4  AKTPR  SK Aktis Praha  058.00 
5  ACPRA  AC Praha 1890  049.00 
6  ACKSP  AC Kovošrot Praha  044.00 
7  VINPR  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  034.00 
8  SPPR4  Spartak Praha 4  033.50 
9  NOVPR  ŠAK Novoborská Praha  030.00 
10  SPAPR  A. C. Sparta Praha  024.00 
11  ATRUD  ATLETIK RUDNÁ  006.00