60 m - přípravka - kluci
1. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 1 Bolardt Sebastian PSK Olymp Praha 2003 9,2
2 2 Buzický Martin ŠAK Novoborská 2002 9,9
3 3 Dvořák Jan AŠK Mazurská 2003 10,3
  4 Švihel Ondřej AŠK Mazurská 2003 10,3
DNP 5 Inger Šimon ŠAK Novoborská 2003  
2. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 1 Karabec Adam Spartak Praha 4 2003 9,8
2 2 Miřejovský Matěj AŠK Mazurská 2003 10,3
3 4 Bublik Maxmilian   2002 10,6
4 3 Procházka Matěj ŠAK Novoborská 2002 10,8
  5 Šach Petr   2003 10,8
3. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 1 Fábry Onřej  ASK Slavia Praha 2003 9,6
2 4 Buriánek Jan ASK Slavia Praha 2003 10,6
3 5 Šmída Filip AŠK Mazurská 2002 10,9
DNP 2 Charvát Petr Spartak Praha 4 2003  
DNP 3 Hudeček Karel Spartak Praha 4 2002  
Celkové výsledky
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1   Bolardt Sebastian PSK Olymp Praha 2003 9,2
2   Fábry Onřej  ASK Slavia Praha 2003 9,6
3   Karabec Adam Spartak Praha 4 2003 9,8
4   Buzický Martin ŠAK Novoborská 2002 9,9
5   Dvořák Jan AŠK Mazurská 2003 10,3
    Švihel Ondřej AŠK Mazurská 2003 10,3
    Miřejovský Matěj AŠK Mazurská 2003 10,3
8   Bublik Maxmilian   2002 10,6
    Buriánek Jan ASK Slavia Praha 2003 10,6
10   Procházka Matěj ŠAK Novoborská 2002 10,8
    Šach Petr   2003 10,8
12   Šmída Filip AŠK Mazurská 2002 10,9
DNP   Inger Šimon ŠAK Novoborská 2003  
DNP   Charvát Petr Spartak Praha 4 2003  
DNP   Hudeček Karel Spartak Praha 4 2002  
150 m - přípravka - kluci
1. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 6 Karabec Adam Spartak Praha 4 2003 24,3
2 5 Jisl David AŠK Mazurská 2003 24,6
3 1 Buzický Martin ŠAK Novoborská 2002 24,8
DNP 2 Děvěr Martin AŠK Mazurská 2003  
DNP 3 Hubený Adam Spartak Praha 4 2003  
DNP 4 Inger Šimon ŠAK Novoborská 2003  
2. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 5 Procházka Matěj ŠAK Novoborská 2002 23,9
2 4 Kožina Štěpán SK Aktis Praha 2003 24,7
3 3 Kos Jan Spartak Praha 4 2003 26,0
  6 Msallam Filip ASK Slavia Praha 2003 26,0
5 2 Hubený Adam Spartak Praha 4 2003 26,5
6 1 Mužátko Milan AŠK Mazurská 2002 27,1
Celkové výsledky
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1   Procházka Matěj ŠAK Novoborská 2002 23,9
2   Karabec Adam Spartak Praha 4 2003 24,3
3   Jisl David AŠK Mazurská 2003 24,6
4   Kožina Štěpán SK Aktis Praha 2003 24,7
5   Buzický Martin ŠAK Novoborská 2002 24,8
6   Kos Jan Spartak Praha 4 2003 26,0
    Msallam Filip ASK Slavia Praha 2003 26,0
8   Hubený Adam Spartak Praha 4 2003 26,5
9   Mužátko Milan AŠK Mazurská 2002 27,1
DNP   Děvěr Martin AŠK Mazurská 2003  
DNP   Hubený Adam Spartak Praha 4 2003  
DNP   Inger Šimon ŠAK Novoborská 2003  
Hod kriketovým míčkem - přípravka - kluci
Umístění Jméno Oddíl Ročník Výkon
1 Kos Jan Spartak Praha 4 2003 33,21
2 Šach Petr Spartak Praha 4 2003 29,19
3 Jisl David AŠK Mazurská 2003 25,55
4 Bublik Maxmilian Spartak Praha 4 2002 25,50
5 Hubený Adam Spartak Praha 4 2003 25,17
6 Šlouf Hynek AC Kovošrot Praha 2002 24,41
7 Piroch Marek ASK Slavia Praha 2003 23,19
8 Mužátko Milan AŠK Mazurská 2002 19,34
9 Buriánek Jan ASK Slavia Praha 2003 18,40
DNP Veselý Lukáš ŠAK Novoborská 2003  
Skok do dálky - přípravka - kluci
Umístění Jméno Oddíl Ročník Výkon
1 Hudeček Karel Spartak Praha 4 2002 4,04
2 Bolardt Sebastian PSK Olymp Praha 2003 4,01
3 Piroch Marek ASK Slavia Praha 2003 3,84
4 Korecký Viktor     3,82
5 Šlouf Hynek AC Kovošrot Praha 2002 3,66
6 Kožina Štěpán SK Aktis Praha 2003 3,60
7 Švihel Ondřej AŠK Mazurská 2003 3,57
8 Šmída Filip AŠK Mazurská 2002 3,40
9 Msallam Filip ASK Slavia Praha 2003 3,24
10 Miřejovský Matěj AŠK Mazurská 2003 3,12
11 Dvořák Jan AŠK Mazurská 2003 2,83
DNP Hubený Adam Spartak Praha 4 2003  
DNP Charvát Petr Spartak Praha 4 2003  
DNP Stodůlka Jakub AŠK Mazurská 2003  
DNP Varga Tomáš AŠK Mazurská 2002  
60 m - přípravka - holky
1. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 4 Honzáková Kateřina ASK Slavia Praha 2002 9,1
2 5 Hymplová Tereza Spartak Praha 4 2002 9,6
  6 Kropáčková Tereza Spartak Praha 4 2002 9,6
4 2 Hamousová Simona ŠAK Novoborská 2002 10,0
  3 Ferdinandová Julie Spartak Praha 4 2003 10,0
DNP 1 Čáslavová Natálie Spartak Praha 4 2002  
2. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 3 Karbanová Dominika PSK Olymp Praha 2003 9,6
  4 Rejholcová Jolana ASK Slavia Praha 2003 9,6
  5 Kutilová Karolína SK Aktis Praha 2002 9,6
  6 Šimůnková Adéla Spartak Praha 4 2003 9,6
5 2 Kanoute Tereza Spartak Praha 4 2002 9,8
6 1 Jiroušová Nikol TJ Stodůlky Praha 2002 11,5
3. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 1 Polívková Lea ASK Slavia Praha 2003 10,1
2 2 Moserová Aneta Spartak Praha 4 2003 10,3
3 5 Sněhotová Linda Spartak Praha 4 2003 10,7
4 3 Nováková Anna ŠAK Novoborská 2003 11,0
DNP 4 Šilhavá Anna ASK Slavia Praha 2002  
4. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 1 Tesařová Antonie ASK Slavia Praha 2003 9,5
  5 Havelková Kateřina ŠAK Novoborská 2002 9,5
3 2 Valtrová Veronika PSK Olymp Praha 2003 9,6
4 4 Slabihoudová Adéla ASK Slavia Praha 2002 9,7
5 3 Kobiánová Viktorie Spartak Praha 4 2003 9,8
Celkové výsledky
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1   Honzáková Kateřina ASK Slavia Praha 2002 9,1
2   Tesařová Antonie ASK Slavia Praha 2003 9,5
    Havelková Kateřina ŠAK Novoborská 2002 9,5
4   Hymplová Tereza Spartak Praha 4 2002 9,6
    Kropáčková Tereza Spartak Praha 4 2002 9,6
    Karbanová Dominika PSK Olymp Praha 2003 9,6
    Rejholcová Jolana ASK Slavia Praha 2003 9,6
    Kutilová Karolína SK Aktis Praha 2002 9,6
    Šimůnková Adéla Spartak Praha 4 2003 9,6
    Valtrová Veronika PSK Olymp Praha 2003 9,6
11   Slabihoudová Adéla ASK Slavia Praha 2002 9,7
12   Kanoute Tereza Spartak Praha 4 2002 9,8
    Kobiánová Viktorie Spartak Praha 4 2003 9,8
14   Hamousová Simona ŠAK Novoborská 2002 10,0
    Ferdinandová Julie Spartak Praha 4 2003 10,0
16   Polívková Lea ASK Slavia Praha 2003 10,1
17   Moserová Aneta Spartak Praha 4 2003 10,3
18   Sněhotová Linda Spartak Praha 4 2003 10,7
19   Nováková Anna ŠAK Novoborská 2003 11,0
20   Jiroušová Nikol TJ Stodůlky Praha 2002 11,5
DNP   Čáslavová Natálie Spartak Praha 4 2002  
DNP   Šilhavá Anna ASK Slavia Praha 2002  
150 m - přípravka - holky
1. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 1 Durdová Michaela SK Jeseniova Praha 2003 23,2
2 5 Karbanová Dominika PSK Olymp Praha 2003 24,3
3 6 Kobiánová Viktorie Spartak Praha 4 2003 24,9
4 4 Polívková Lea ASK Slavia Praha 2003 25,5
5 2 Ferdinandová Julie Spartak Praha 4 2003 25,7
6 3 Hamousová Simona ŠAK Novoborská 2002 25,8
2. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 1 Kotrhonzová Jana ASK Slavia Praha 2002 21,9
2 2 Krbcová Lucie Spartak Praha 4 2003 22,7
3 5 Rejholcová Jolana ASK Slavia Praha 2003 24,3
4 4 Valtrová Veronika PSK Olymp Praha 2003 24,6
5 6 Havelková Kateřina ŠAK Novoborská 2002 26,4
6 3 Nováková Anna ŠAK Novoborská 2003 27,4
Celkové výsledky
Umístění   Jméno Oddíl Ročník Čas
1   Kotrhonzová Jana ASK Slavia Praha 2002 21,9
2   Krbcová Lucie Spartak Praha 4 2003 22,7
3   Durdová Michaela SK Jeseniova Praha 2003 23,2
4   Karbanová Dominika PSK Olymp Praha 2003 24,3
5   Rejholcová Jolana ASK Slavia Praha 2003 24,3
6   Valtrová Veronika PSK Olymp Praha 2003 24,6
7   Kobiánová Viktorie Spartak Praha 4 2003 24,9
8   Polívková Lea ASK Slavia Praha 2003 25,5
9   Ferdinandová Julie Spartak Praha 4 2003 25,7
10   Hamousová Simona ŠAK Novoborská 2002 25,8
11   Havelková Kateřina ŠAK Novoborská 2002 26,4
12   Nováková Anna ŠAK Novoborská 2003 27,4
Hod kriketovým míčkem - přípravka - holky
Umístění Jméno Oddíl Ročník Výkon
1 Kotrhonzová Jana ASK Slavia Praha 2002 38,43
2 Kutilová Karolína SK Aktis Praha 2002 29,03
3 Durdová Michaela SK Jeseniova Praha 2003 28,86
4 Kanoute Tereza Spartak Praha 4 2002 22,60
5 Hymplová Tereza Spartak Praha 4 2002 20,60
6 Moserová Aneta Spartak Praha 4 2003 19,65
7 Hassmannová Michaela Spartak Praha 4 2002 13,44
Skok do dálky - přípravka - holky
Umístění Jméno Oddíl Ročník Výkon
1 Krbcová Lucie Spartak Praha 4 2003 3,75
2 Slabihoudová Adéla ASK Slavia Praha 2002 3,45
3 Tesařová Antonie ASK Slavia Praha 2003 3,37
4 Honzáková Kateřina ASK Slavia Praha 2002 3,33
5 Kropáčková Tereza Spartak Praha 4 2002 3,31
6 Šimůnková Adéla Spartak Praha 4 2003 3,30
7 Sněhotová Linda Spartak Praha 4 2003 3,21
8 Jiroušová Nikol TJ Stodůlky Praha 2002 2,71
9 Hassmannová Michaela Spartak Praha 4 2002 2,70
DNP Čáslavová Natálie Spartak Praha 4 2002  
DNP Šilhavá Anna ASK Slavia Praha 2002  
60 m - minipřípravka - kluci
1. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 3 Dissou Akin Spartak Praha 4 2004 9,7
2 5 Jára Michal Spartak Praha 4 2004 9,8
3 2 Vandírek Marek   2005 9,9
4 4 Vondra David ASK Slavia Praha 2004 10,4
5 1 Božoň Pavel Spartak Praha 4 2005 12,0
DNP 6 Šimek Alexander Atletika Jižní město 2004  
2. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 2 Korecký Viktor Spartak Praha 4 2004 9,1
2 5 Veselý Lukáš ŠAK Novoborská 2004 9,2
3 4 Kunický Kryštof PSK Olymp Praha 2005 10,0
4 1 Kohák Jakub Spartak Praha 4 2005 11,8
5 3 Křížek Ondřej Spartak Praha 4 2005 11,8
3. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 2 Vinš Kirill ASK Slavia Praha 2004 9,5
2 4 Surga Jakub SK Aktis Praha 2004 10,2
3 5 Muzikář Václav Spartak Praha 4 2004 10,5
4 3 Schejbal Adam Spartak Praha 4 2004 10,8
5 1 Průka Ondřej Spartak Praha 4 2004 11,2
4. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 2 Dědek Pavel Spartak Praha 4 2004 10,6
2 4 Ledl Tomáš Spartak Praha 4 2005 10,6
3 1 Ježek Johan Spartak Praha 4 2004 10,9
4 3 Čermák Jakub Spartak Praha 4 2005 11,0
5 6 Lazar Jan AC Kovošrot Praha 2005 11,7
6 5 Rajmon Jan Spartak Praha 4 2004 12,8
Celkové výsledky
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1   Korecký Viktor Spartak Praha 4 2004 9,1
2   Veselý Lukáš ŠAK Novoborská 2004 9,2
3   Vinš Kirill ASK Slavia Praha 2004 9,5
4   Dissou Akin Spartak Praha 4 2004 9,7
5   Jára Michal Spartak Praha 4 2004 9,8
6   Vandírek Marek   2005 9,9
7   Kunický Kryštof PSK Olymp Praha 2005 10,0
8   Surga Jakub SK Aktis Praha 2004 10,2
9   Vondra David ASK Slavia Praha 2004 10,4
10   Muzikář Václav Spartak Praha 4 2004 10,5
11   Dědek Pavel Spartak Praha 4 2004 10,6
    Ledl Tomáš Spartak Praha 4 2005 10,6
13   Schejbal Adam Spartak Praha 4 2004 10,8
14   Ježek Johan Spartak Praha 4 2004 10,9
15   Čermák Jakub Spartak Praha 4 2005 11,0
16   Průka Ondřej Spartak Praha 4 2004 11,2
17   Lazar Jan AC Kovošrot Praha 2005 11,7
18   Kohák Jakub Spartak Praha 4 2005 11,8
    Křížek Ondřej Spartak Praha 4 2005 11,8
20   Božoň Pavel Spartak Praha 4 2005 12,0
21   Rajmon Jan Spartak Praha 4 2004 12,8
DNP   Šimek Alexander Atletika Jižní město 2004  
150 m - minipřípravka - kluci
1. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 4 Dissou Akin Spartak Praha 4 2004 22,6
2 1 Berounský Jan AŠK Mazurská 2004 23,9
3 3 Hruška David SK Aktis Praha 2004 28,2
4 6 Hrdý Marek Spartak Praha 4 2004 29,6
5 2 Palla Marek Spartak Praha 4 2005 30,1
6 5 Jakoubek Tobiáš Sokol Říčany 2004 32,1
2. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 3 Šimek Alexander Atletika Jižní město 2004 24,8
2 6 Jašek David AŠK Mazurská 2004 25,0
3 1 Pavlica Lukáš Spartak Praha 4 2005 26,1
  2 Junek Šimon Spartak Praha 4 2005 26,1
5 4 Němec Marek Spartak Praha 4 2004 27,7
6 5 Vávra Zbyněk SK Aktis Praha 2005 28,9
3. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 2 Rokos Michal ŠSK ÚJEZD NAD LESY 2004 23,3
2 4 Schnajberk Jan Atletika Jižní město 2004 25,1
  5 Surga Jakub SK Aktis Praha 2004 25,1
3 6 Dědek Pavel Spartak Praha 4 2004 27,2
4 3 Schejbal Adam Spartak Praha 4 2004 28,3
4. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 3 Sellner Vojtěch TJ Stodůlky Praha 2004 24,4
2 2 Vandírek Marek   2005 25,1
3 5 Veselý Marek Spartak Praha 4 2005 27,1
  4 Ullsperger Jiří ASK Slavia Praha 2004 27,2
DNP 6 Třeštík Matěj Spartak Praha 4 2005  
5. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 2 Čermák Jakub Spartak Praha 4 2005 27,2
  3 Češka Jiří Spartak Praha 4 2004 27,2
3 6 Průka Ondřej Spartak Praha 4 2004 28,6
4 4 Hatala Vojtěch Spartak Praha 4 2005 31,9
  5 Laštovka Jakub Spartak Praha 4 2005 31,9
Celkové výsledky
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1   Dissou Akin Spartak Praha 4 2004 22,6
2   Rokos Michal ŠSK ÚJEZD NAD LESY 2004 23,3
3   Berounský Jan AŠK Mazurská 2004 23,9
4   Sellner Vojtěch TJ Stodůlky Praha 2004 24,4
5   Šimek Alexander Atletika Jižní město 2004 24,8
6   Jašek David AŠK Mazurská 2004 25,0
7   Schnajberk Jan Atletika Jižní město 2004 25,1
    Surga Jakub SK Aktis Praha 2004 25,1
    Vandírek Marek   2005 25,1
10   Pavlica Lukáš Spartak Praha 4 2005 26,1
    Junek Šimon Spartak Praha 4 2005 26,1
12   Veselý Marek Spartak Praha 4 2005 27,1
13   Dědek Pavel Spartak Praha 4 2004 27,2
    Ullsperger Jiří ASK Slavia Praha 2004 27,2
    Čermák Jakub Spartak Praha 4 2005 27,2
    Češka Jiří Spartak Praha 4 2004 27,2
17   Němec Marek Spartak Praha 4 2004 27,7
18   Hruška David SK Aktis Praha 2004 28,2
19   Schejbal Adam Spartak Praha 4 2004 28,3
20   Průka Ondřej Spartak Praha 4 2004 28,6
21   Vávra Zbyněk SK Aktis Praha 2005 28,9
22   Hrdý Marek Spartak Praha 4 2004 29,6
23   Palla Marek Spartak Praha 4 2005 30,1
24   Hatala Vojtěch Spartak Praha 4 2005 31,9
    Laštovka Jakub Spartak Praha 4 2005 31,9
26   Jakoubek Tobiáš Sokol Říčany 2004 32,1
DNP   Třeštík Matěj Spartak Praha 4 2005  
Hod kriketovým míčkem - minipřípravka - kluci
Umístění Jméno Oddíl Ročník Výkon
1 Veselý Lukáš ŠAK Novoborská 2004 39,85
2 Jašek David AŠK Mazurská 2004 36,40
3 Sellner Vojtěch TJ Stodůlky Praha 2004 34,85
4 Frühauf Jan Spartak Praha 4 2004 28,92
5 Kunický Kryštof PSK Olymp Praha 2005 27,79
6 Ježek Johan Spartak Praha 4 2004 27,78
7 Kramosil Mikuláš SK Aktis Praha 2005 27,18
8 Schnajberk Jan Atletika Jižní město 2004 26,85
9 Pavlica Lukáš Spartak Praha 4 2005 25,93
10 Rajmon Jan Spartak Praha 4 2004 23,07
11 Hrdý Marek Spartak Praha 4 2004 21,56
12 Junek Šimon Spartak Praha 4 2005 18,56
13 Vondra David ASK Slavia Praha 2004 17,90
14 Šikýř Jan ASK Slavia Praha 2004 17,43
15 Češka Jiří Spartak Praha 4 2004 14,95
16 Lazar Jan AC Kovošrot Praha 2005 13,49
17 Božoň Pavel Spartak Praha 4 2005 11,53
18 Laštovka Jakub Spartak Praha 4 2005 11,00
19 Kohák Jakub Spartak Praha 4 2005 8,49
DNP Špreňar Samuel Spartak Praha 4 2004  
Skok do dálky - minipřípravka - kluci
Umístění Jméno Oddíl Ročník Výkon
1 Berounský Jan AŠK Mazurská 2004 2,16
2 Rokos Michal ŠSK ÚJEZD NAD LESY 2004 2,11
3 Jára Michal Spartak Praha 4 2004 2,04
4 Kramosil Mikuláš SK Aktis Praha 2005 1,94
5 Vinš Kirill ASK Slavia Praha 2004 1,86
  Muzikář Václav Spartak Praha 4 2004 1,86
7 Ullsperger Jiří ASK Slavia Praha 2004 1,78
8 Frühauf Jan Spartak Praha 4 2004 1,77
9 Veselý Marek Spartak Praha 4 2005 1,76
10 Šikýř Jan ASK Slavia Praha 2004 1,74
13 Jakoubek Tobiáš Sokol Říčany 2004 1,66
11 Křížek Ondřej Spartak Praha 4 2005 1,66
  Hruška David SK Aktis Praha 2004 1,64
14 Němec Marek Spartak Praha 4 2004 1,60
15 Hatala Vojtěch Spartak Praha 4 2005 1,58
16 Palla Marek Spartak Praha 4 2005 1,57
  Vávra Zbyněk SK Aktis Praha 2005 1,57
18 Ledl Tomáš Spartak Praha 4 2005 1,50
DNP Korecký Viktor Spartak Praha 4 2004  
DNP Špreňar Samuel Spartak Praha 4 2004  
DNP Třeštík Matěj Spartak Praha 4 2005  
60 m - minipřípravka - holky
1. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 2 Cyprová Magdaléna Spartak Praha 4 2004 10,1
2 1 Brendlová Agáta PSK Olymp Praha 2005 10,7
3 4 Dvořáková Magdalena Spartak Praha 4 2005 11,3
4 5 Endlicherová Nela Spartak Praha 4 2004 11,7
DNP 3 Dostálová Anna AC Kovošrot Praha 2005  
2. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 2 Chaloupková Stella ŠAK Novoborská 2004 9,6
2 1 Hrubá Denisa Spartak Praha 4 2005 9,8
3 3 Jančíková Viktorie Spartak Praha 4 2005 10,6
4 6 Jelínková Anežka Spartak Praha 4 2004 10,9
5 4 Jeriová Magdaléna PSK Olymp Praha 2005 11,2
DNP 5 Klímová Karolína Spartak Praha 4 2004  
3. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 1 Kociánová Karolína PSK Olymp Praha 2004 10,2
2 4 Nosková Tereza ŠAK Novoborská 2004 10,3
3 2 Ledvinková Soňa Spartak Praha 4 2005 10,4
4 5 Ortová Marie Spartak Praha 4 2005 11,1
  6 Polívková Libuše ASK Slavia Praha   11,1
DNP 3 Matoušů Ada Spartak Praha 4 2005  
4. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 1 Příhodová Alžběta PSK Olymp Praha 2004 9,9
2 4 Hornofová Adéla ŠAK Novoborská 2004 10,3
3 2 Ronová Zuzana Spartak Praha 4 2004 10,7
  5 Šebestová Anna Marie Spartak Praha 4 2005 10,7
5 3 Rubešová Michaela   2005 11,3
5. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 5 Peštová Jasna Spartak Praha 4 2004 10,0
2 1 Šimáčková Kateřina ASK Slavia Praha 2004 10,1
3 3 Šloufová Nela AC Kovošrot Praha 2005 11,0
4 2 Škaloudová Sára PSK Olymp Praha 2004 11,3
5 4 Zavoralová Ella PSK Olymp Praha 2005 11,5
Celkové výsledky
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1   Chaloupková Stella ŠAK Novoborská 2004 9,6
2   Hrubá Denisa Spartak Praha 4 2005 9,8
3   Příhodová Alžběta PSK Olymp Praha 2004 9,9
4   Peštová Jasna Spartak Praha 4 2004 10,0
5   Cyprová Magdaléna Spartak Praha 4 2004 10,1
    Šimáčková Kateřina ASK Slavia Praha 2004 10,1
7   Kociánová Karolína PSK Olymp Praha 2004 10,2
8   Nosková Tereza ŠAK Novoborská 2004 10,3
    Hornofová Adéla ŠAK Novoborská 2004 10,3
10   Ledvinková Soňa Spartak Praha 4 2005 10,4
11   Jančíková Viktorie Spartak Praha 4 2005 10,6
12   Brendlová Agáta PSK Olymp Praha 2005 10,7
    Ronová Zuzana Spartak Praha 4 2004 10,7
    Šebestová Anna Marie Spartak Praha 4 2005 10,7
15   Jelínková Anežka Spartak Praha 4 2004 10,9
16   Šloufová Nela AC Kovošrot Praha 2005 11,0
17   Ortová Marie Spartak Praha 4 2005 11,1
    Polívková Libuše ASK Slavia Praha   11,1
19   Jeriová Magdaléna PSK Olymp Praha 2005 11,2
20   Dvořáková Magdalena Spartak Praha 4 2005 11,3
    Rubešová Michaela   2005 11,3
    Škaloudová Sára PSK Olymp Praha 2004 11,3
23   Zavoralová Ella PSK Olymp Praha 2005 11,5
24   Endlicherová Nela Spartak Praha 4 2004 11,7
DNP   Dostálová Anna AC Kovošrot Praha 2005  
DNP   Klímová Karolína Spartak Praha 4 2004  
DNP   Matoušů Ada Spartak Praha 4 2005  
150 m - minipřípravka - holky
1. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 6 Kociánová Karolína PSK Olymp Praha 2004 25,6
2 3 Hornofová Adéla ŠAK Novoborská 2004 26,8
3 2 Brendlová Agáta PSK Olymp Praha 2005 27,1
4 4 Šmeralová Viktorie Spartak Praha 4 2004 27,4
5 1 Bičíková Barbora Spartak Praha 4 2005 28,8
DNP 5 Jelínková Anežka Spartak Praha 4 2005  
2. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 2 Chaloupková Stella ŠAK Novoborská 2004 24,2
2 3 Soukupová Michaela PSK Olymp Praha 2004 26,6
3 5 Motlová Tereza PSK Olymp Praha 2004 27,7
4 4 Máslová Emanuela Spartak Praha 4 2005 28,8
DNP 1 Krunclová Natálie Spartak Praha 4 2005  
DNP 6 Třeštíková Vendula Spartak Praha 4 2005  
3. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 6 Příhodová Alžběta PSK Olymp Praha 2004 23,9
2 3 Nosková Tereza ŠAK Novoborská 2004 26,4
3 2 Noasová Sára Spartak Praha 4 2005 27,9
4 5 Panova Anastasija Spartak Praha 4 2004 28,2
5 1 Fantová Denisa Spartak Praha 4 2005 32,7
DNP 4 Novotná Karolína Spartak Praha 4 2004  
4. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 5 Skalíková Sofie Spartak Praha 4 2004 25,1
2 4 Skalická Nikola ASK Slavia Praha 2004 26,9
3 1 Seidlová Rozálie Spartak Praha 4 2004 27,0
4 2 Rubešová Michaela   2005 27,1
5 3 Ronová Zuzana Spartak Praha 4 2004 27,8
6 6 Loose Katarina Spartak Praha 4 2005 27,9
5. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 5 Florová Monika ŠSK ÚJEZD NAD LESY 2004 23,9
2 6 Mrázová Rozálie PSK Olymp Praha 2004 26,5
3 4 Ledvinková Soňa Spartak Praha 4 2005 27,1
4 2 Steindlerová Isolda PSK Olymp Praha 2005 28,1
5 3 Šimková Makéta Spartak Praha 4 2004 28,3
6 1 Zavoralová Ella PSK Olymp Praha 2005 29,6
6. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1 4 Peštová Jasna Spartak Praha 4 2004 25,2
2 5 Vaňková Barbora ASK Slavia Praha 2004 25,3
3 6 Skalíková Emilie Spartak Praha 4 2004 26,7
4 1 Matoušů Ada Spartak Praha 4 2005 29,0
5 2 Velenská Bára Spartak Praha 4 2005 32,3
DNP 3 Zavoralová Ella PSK Olymp Praha 2005  
Celkové výsledky
Umístění Dráha Jméno Oddíl Ročník Čas
1   Příhodová Alžběta PSK Olymp Praha 2004 23,9
    Florová Monika ŠSK ÚJEZD NAD LESY 2004 23,9
3   Chaloupková Stella ŠAK Novoborská 2004 24,2
4   Skalíková Sofie Spartak Praha 4 2004 25,1
5   Peštová Jasna Spartak Praha 4 2004 25,2
6   Vaňková Barbora ASK Slavia Praha 2004 25,3
7   Kociánová Karolína PSK Olymp Praha 2004 25,6
8   Nosková Tereza ŠAK Novoborská 2004 26,4
9   Mrázová Rozálie PSK Olymp Praha 2004 26,5
10   Soukupová Michaela PSK Olymp Praha 2004 26,6
11   Skalíková Emilie Spartak Praha 4 2004 26,7
12   Hornofová Adéla ŠAK Novoborská 2004 26,8
13   Skalická Nikola ASK Slavia Praha 2004 26,9
14   Seidlová Rozálie Spartak Praha 4 2004 27,0
15   Brendlová Agáta PSK Olymp Praha 2005 27,1
    Rubešová Michaela   2005 27,1
    Ledvinková Soňa Spartak Praha 4 2005 27,1
18   Šmeralová Viktorie Spartak Praha 4 2004 27,4
19   Motlová Tereza PSK Olymp Praha 2004 27,7
20   Ronová Zuzana Spartak Praha 4 2004 27,8
21   Noasová Sára Spartak Praha 4 2005 27,9
    Loose Katarina Spartak Praha 4 2005 27,9
23   Steindlerová Isolda PSK Olymp Praha 2005 28,1
24   Panova Anastasija Spartak Praha 4 2004 28,2
25   Šimková Makéta Spartak Praha 4 2004 28,3
26   Bičíková Barbora Spartak Praha 4 2005 28,8
    Máslová Emanuela Spartak Praha 4 2005 28,8
28   Matoušů Ada Spartak Praha 4 2005 29,0
29   Zavoralová Ella PSK Olymp Praha 2005 29,6
30   Velenská Bára Spartak Praha 4 2005 32,3
    Taussigová Anna   2004 32,3
32   Fantová Denisa Spartak Praha 4 2005 32,7
DNP   Jelínková Anežka Spartak Praha 4 2005  
DNP   Krunclová Natálie Spartak Praha 4 2005  
DNP   Třeštíková Vendula Spartak Praha 4 2005  
DNP   Novotná Karolína Spartak Praha 4 2004  
Hod kriketovým míčkem - minipřípravka - holky
Umístění Jméno Oddíl Ročník Výkon
1 Mrázová Rozálie PSK Olymp Praha 2004 23,54
2 Skalíková Emilie Spartak Praha 4 2004 22,74
3 Vaňková Barbora ASK Slavia Praha 2004 21,09
4 Šimáčková Kateřina ASK Slavia Praha 2004 21,07
5 Soukupová Michaela PSK Olymp Praha 2004 17,06
6 Noasová Sára Spartak Praha 4 2005 16,57
7 Škaloudová Sára PSK Olymp Praha 2004 14,22
8 Hrubá Denisa Spartak Praha 4 2005 13,43
9 Skalická Nikola ASK Slavia Praha 2004 12,03
10 Buriánková Michaela ASK Slavia Praha 2005 11,87
11 Jeriová Magdaléna PSK Olymp Praha 2005 11,10
12 Ulbrichová Lucie Spartak Praha 4 2005 10,86
13 Valešová Anna Spartak Praha 4 2005 10,07
DNP Jelínková Anežka Spartak Praha 4 2005  
DNP Klímová Karolína Spartak Praha 4 2004  
Skok do dálky - minipřípravka - holky
Umístění Jméno Oddíl Ročník Výkon
1 Florová Monika ŠSK ÚJEZD NAD LESY 2004 1,88
2 Skalíková Sofie Spartak Praha 4 2004 1,85
3 Šimková Makéta Spartak Praha 4 2004 1,80
4 Bičíková Barbora Spartak Praha 4 2005 1,75
5 Šloufová Nela AC Kovošrot Praha 2005 1,70
  Šmeralová Viktorie Spartak Praha 4 2004 1,70
7 Endlicherová Nela Spartak Praha 4 2004 1,67
8 Novotná Karolína Spartak Praha 4 2004 1,63
9 Cyprová Magdaléna Spartak Praha 4 2004 1,61
10 Dvořáková Magdalena Spartak Praha 4 2005 1,60
  Máslová Emanuela Spartak Praha 4 2005 1,60
12 Jančíková Viktorie Spartak Praha 4 2005 1,59
13 Polívková Libuše ASK Slavia Praha 2004 1,56
14 Matoušů Ada Spartak Praha 4 2005 1,52
15 Motlová Tereza PSK Olymp Praha 2004 1,51
16 Steindlerová Isolda PSK Olymp Praha 2005 1,48
17 Krunclová Natálie Spartak Praha 4 2005 1,47
  Buriánková Michaela ASK Slavia Praha 2005 1,47
19 Loose Katarina Spartak Praha 4 2005 1,46
  Taussigová Anna Spartak Praha 4 2005 1,46
21 Ortová Marie Spartak Praha 4 2005 1,43
22 Velenská Bára Spartak Praha 4 2005 1,42
23 Šebestová Anna Marie Spartak Praha 4 2005 1,38
24 Ulbrichová Lucie Spartak Praha 4 2005 1,28
25 Valešová Anna Spartak Praha 4 2005 1,20
DNP Dostálová Anna AC Kovošrot Praha 2005  
DNP Panova Anastasija Spartak Praha 4 2004  
DNP Třeštíková Vendula Spartak Praha 4 2005  
Trojboj - atletická školka - kluci
        Skok snožmo Autový hod medicinbalem Slalomový běh Suma umístění
Umístění Jméno Oddíl Ročník Výkon Umístění Výkon Umístění Výkon Umístění
1 Zajíček Miroslav   2006 1,60 1-3 5,00 2-3 9,05 3 7,5
2 Pekárek Matěj AC Kovošrot Praha 2006 1,55 4 5,50 1 9,14 4 9,0
3 Novotný František Spartak Praha 4 2006 1,60 1-3 5,00 2-3 9,37 6 10,5
4 Palata Matěj Sokol Říčany 2006 1,50 5-6 4,00 5-8 9,04 2 14,0
5 Bruckner Filip Spartak Praha 4 2006 1,60 1-3 3,50 9-12 9,20 5 17,5
6 Příhoda Štěpán PSK Olymp Praha 2006 1,45 7 3,50 9-12 8,74 1 18,5
7 Kozler Adam Spartak Praha 4 2006 1,50 5-6 4,00 5-8 9,72 9 21,0
8 Nosek Oliver Spartak Praha 4 2006 1,40 8-10 4,50 4 10,31 12 25,0
9 Motl Matěj PSK Olymp Praha 2006 1,35 11 4,00 5-8 9,60 8 25,5
10 Jakoubek Sebastian Sokol Říčany 2006 1,40 8-10 3,50 9-12 9,52 7 26,5
11 Bokoč Marek Spartak Praha 4 2006 1,40 8-10 3,00 13-16 9,75 10 33,5
12 Řehořek Max Spartak Praha 4 2006 1,10 15-16 4,00 5-8 11,89 15 37,0
13 Kavka František Spartak Praha 4 2006 1,30 12-13 3,00 13-16 9,99 11 38,0
14 Živný Ondřej Spartak Praha 4 2006 1,30 12-13 3,50 9-12 11,90 16 39,0
15 Štefka Patrik Spartak Praha 4 2006 1,15 14 3,00 13-16 11,37 14 42,5
16 Bakoč Albert Spartak Praha 4 2006 1,10 15-16 3,00 13-16 12,12 17 47,0
17 Taussig Filip Spartak Praha 4 2007 1,05 17 2,50 17 11,11 13 47,0
Trojboj - atletická školka - holky
        Skok snožmo Autový hod medicinbalem Slalomový běh Suma umístění
Umístění Jméno Oddíl Ročník Výkon Umístění Výkon Umístění Výkon Umístění
1 Hofmanová Agáta ASK Slavia Praha 2006 1,50 1 4,0 1-2 8,99 1 3,5
2 Pálová Natálie PSK Olymp Praha 2006 1,40 2-4 4,0 1-2 9,90 4 8,5
3 Hofmanová Adéla ASK Slavia Praha 2006 1,35 5 3,5 3-6 9,34 3 12,5
4 Dissou Ája Spartak Praha 4 2007 1,30 6-7 3,5 3-6 10,03 5-6 16,5
  Kramosilová Aneta SK Aktis Praha 2007 1,40 2-4 3,5 3-6 10,56 12 16,5
6 Rokosová Lucie ŠSK ÚJEZD NAD LESY 2008 1,40 2-4 3,0 7-12 10,30 5-6 18,0
7 Karbanová Denisa PSK Olymp Praha 2006 1,20 8-10 3,0 7-12 9,27 2 20,5
8 Veselá Veronika ŠAK Novoborská 2006 1,15 11-14 3,5 3-6 10,21 7 24,0
9 Dolejšová Sára Atletika Jižní město 2007 1,20 8-10 3,0 7-12 10,30 9 27,5
10 Škaloudová Nela PSK Olymp Praha 2006 1,20 8-10 3,0 7-12 10,66 14 32,5
11 Ulbrichová Klára Spartak Praha 4 2007 1,15 11-14 2,5 13-16 10,25 8 35,0
12 Kadlecová Ester Spartak Praha 4 2006 1,10 15-17 3,0 7-12 10,52 11 36,5
13 Velenská Ema Spartak Praha 4 2008 1,15 11-14 2,5 13-16 10,49 10 37,0
14 Voleská Leona SK Aktis Praha 2006 1,30 6-7 2,5 13-16 12,00 18 39,0
15 Klapačová Edita Spartak Praha 4 2006 1,05 18 3,0 7-12 10,65 13 40,5
16 Jeriová Anna PSK Olymp Praha 2008 1,10 15-17 2,5 13-16 11,14 15 45,5
17 Vorlová Evelína   2007 1,15 11-14 2,0 17-18 11,32 16 46,0
18 Mrázová Julie Spartak Praha 4 2006 1,10 15-17 2,0 17-18 11,34 17 50,5
Štafety
1. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Čas
1 6 Piroch, Fábry, Vinš, Kotrhonzová   ASK Slavia Praha "A" 38,6
2 5 Rubešová, Schnajberk, Vandírek, Šimek   Atletika Jižní Město "A" 39,4
  3 Krbcová, Hymplová, Kanoute, Kaletová   Spartak Praha 4 "A"   39,4
4 1 Procházka, Buzický, Veselý, Nováková   ŠAK Novoborská "A" 41,3
5 2 Šloufová, Pekárek, Zajíček, Lazar   AC Kovošrot Praha   46,3
6 4 Švihel, Dvořák, Miřejovský, Šmída   AŠK Mazurská "A"   48,9
2. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Čas
1 3 Tesařová, Msallam, Vaňková, Vondra   ASK Slavia Praha "B" 40,7
2 1 Chaloupková, Havelková, Hamousová, Hornofová ŠAK Novoborská "B" 41,3
3 5 Slabihoudová, Skalická, Šimáčková, Rejholcová ASK Slavia Praha "C" 41,4
4 2 Peštová, Skalíková, Skalíková, Šimůnková   Spartak Praha 4 "B"   41,7
5 6 Bolardt, Kunický, Příhoda, Motl   PSK Olymp Praha "A" 42,4
6 4 Průcha, Čermák, Veselý, Božeň   Spartak Praha 4 "C"   47,2
3. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Čas
1 3 Příhoda, Valtrová, Karbanová, Motlová   PSK Olymp Praha "B" 41,6
2 4 Mužátko, Jisl, Jašek, Berounský   AŠK Mazurská "B"   42,9
3 5 Mrázová, Zavoralová, Škaloudová, Kocianová   PSK Olymp Praha "C" 43,9
4 2 Kadlecová, Čermáková, Šmolíková, Noasová   Spartak Praha 4 "D"   45,9
4. běh
Umístění Dráha Jméno Oddíl Čas
1 2 Dolejšová, Schnajberk, Vandírek, Šimek   Atletika Jižní Město "B" 42,6
2 3 Jelínková, Dědek, Jára, Rajmon   Spartak Praha 4 "E"   45,1
3 5 Buriánek, Buriánková, Šikýř, Polívková   ASK Slavia Praha "D" 45,9
4 4 Jeriová, Brendlová, Steindlerová, Škaloudová   PSK Olymp Praha "D" 47,5
Celkové výsledky
Umístění Dráha Jméno Oddíl Čas
1   Piroch, Fábry, Vinš, Kotrhonzová   ASK Slavia Praha "A" 38,6
2   Rubešová, Schnajberk, Vandírek, Šimek   Atletika Jižní Město "A" 39,4
    Krbcová, Hymplová, Kanoute, Kaletová   Spartak Praha 4 "A"   39,4
4   Tesařová, Msallam, Vaňková, Vondra   ASK Slavia Praha "B" 40,7
5   Procházka, Buzický, Veselý, Nováková   ŠAK Novoborská "A" 41,3
    Chaloupková, Havelková, Hamousová, Hornofová ŠAK Novoborská "B" 41,3
7   Slabihoudová, Skalická, Šimáčková, Rejholcová ASK Slavia Praha "C" 41,4
8   Příhoda, Valtrová, Karbanová, Motlová   PSK Olymp Praha "B" 41,6
9   Peštová, Skalíková, Skalíková, Šimůnková   Spartak Praha 4 "B"   41,7
10   Bolardt, Kunický, Příhoda, Motl   PSK Olymp Praha "A" 42,4
11   Dolejšová, Schnajberk, Vandírek, Šimek   Atletika Jižní Město "B" 42,6
12   Mužátko, Jisl, Jašek, Berounský   AŠK Mazurská "B"   42,9
13   Mrázová, Zavoralová, Škaloudová, Kocianová   PSK Olymp Praha "C" 43,9
14   Jelínková, Dědek, Jára, Rajmon   Spartak Praha 4 "E"   45,1
15   Kadlecová, Čermáková, Šmolíková, Noasová   Spartak Praha 4 "D"   45,9
    Buriánek, Buriánková, Šikýř, Polívková   ASK Slavia Praha "D" 45,9
17   Šloufová, Pekárek, Zajíček, Lazar   AC Kovošrot Praha   46,3
18   Průcha, Čermák, Veselý, Božeň   Spartak Praha 4 "C"   47,2
19   Jeriová, Brendlová, Steindlerová, Škaloudová   PSK Olymp Praha "D" 47,5
20   Švihel, Dvořák, Miřejovský, Šmída   AŠK Mazurská "A"   48,9