Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (21-22.9.2013)
Datum konání: 21.-22.9.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.
Ředitel závodu: Ing.Josef Šrámek
Hlavní rozhodčí: Marcela Horáčková
Technický delegát: Josef Šoba
Poznámka: Petra Bělohlavová, SKPLZ, po doběhu štafety došlo k zranění, byla odvezena HZ k ošetření do nemocnice
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 21.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Pleva  980306  AK PSK Zlín  15.53 
2  Jiří Kučera  980426  BYAC Brno  14.54 
3  Aleš Svoboda  980417  TJ Spartak Třebíč  14.06 
4  Jakub Motl  980209  AK Šternberk  13.82 
5  Matěj Plachý  980508  AK Olomouc  13.41 
6  Petr Toman  980414  TJ Slavoj Stará Boleslav  12.96 
7  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  12.95 
8  Michal Kudža  980226  ŠAK Chodov  12.92 
9  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  12.77 
10  Viktor Popovič  980817  TJ Lokomotiva Břeclav  12.48 
11  Jakub Effler  980131  AC Česká Lípa  11.87 
12  Adam Horák  990824  TJ Lokomotiva Břeclav  11.76 
13  David Urbanský  980302  AK Most  11.50 
14  Tomáš Kincl  980201  Atletika Jemnice  10.98 
Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Michael Šíp  981009  Hvězda SKP Pardubice  DNP 
Poznámky/pokusy:
poř. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 15.53 15.31 X X 15.44 X
2 14.54 - - 14.48 - -
3 12.99 X X 13.59 12.97 14.06
4 13.44 13.82 13.37 12.97 13.42 13.77
5 13.41 13.10 13.14 12.92 X X
6 12.65 12.88 X X 12.96 12.93
7 12.95 12.81 12.22 X X X
8 12.86 X 12.54 12.70 12.92 12.76
9 11.70 12.28 12.77
10 12.48 X 12.40
11 10.77 11.43 11.87
12 11.22 11.76 11.28
13 10.47 11.43 11.50
14 10.98 10.26 X
Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 21.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jiří Kučera  980426  BYAC Brno  58.27 
2  Erik Veselý  981024  TJ Lokomotiva Břeclav  48.08 
3  Jan Zbránek  980315  TJ Spartak Třebíč  45.85 
4  Jan Rataj  980304  TJ SOKOL Nová Paka  45.51 
5  Patrik Pernica  980501  BYAC Brno  44.89 
6  Filip Najman  990824  USK VŠEM Ústí n/L.  43.77 
7  Alexandr Šubrt  980213  SKM Valašské Meziříčí  43.20 
8  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  42.04 
9  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  39.90 
10  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  39.88 
11  Radek Stůj  980203  Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov  38.26 
12  Michal Pánek  980718  SKM Valašské Meziříčí  37.97 
13  Petr Jirásek  980414  Atletika Chrudim  37.58 
14  Michael Šach  980509  TJ Jiskra Otrokovice  34.86 
15  Tomáš Vilímek  980310  TJ Spartak Třebíč  34.65 
Lukáš Svoboda  981221  TJ Spartak Vlašim  NM 
Poznámky/pokusy:
poř. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 51.99 - 52.50 X 53.05 58.27
2 47.00 - - 48.08 - 47.30
3 45.81 44.49 39.81 45.48 38.33 45.85
4 42.63 38.49 45.51 38.26 X X
5 43.75 44.89 X 41.47 43.87 42.61
6 X 36.77 40.50 X X 43.77
7 36.53 35.62 41.47 43.20 42.46 40.71
8 37.46 40.24 42.04 X X X
9 39.23 39.90 39.60
10 36.50 37.85 39.88
11 31.52 36.04 38.26
12 37.34 35.76 37.97
13 36.50 37.58 X
14 34.86 31.31 33.03
15 X 34.65 X