Semifinále B soutěže družstev mladšího žactva (17.9.2013)
Datum konání: 17.9.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: Univerzitní sportovní klub Pra
Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová
Ředitel závodu: Jan Ruda
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka: měřeno kamerou
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Roman Babica  000223  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.73  11.00 
2  Filip Štěpánek  020328  ASK Slavia Praha  08.76  9.00 
3  Martin Kaisler  000421  ASK Slavia Praha  08.78  8.00 
4  Jaroslav Blachowicz  010112  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.95  5.00 
5  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  09.11  3.00 
6  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  10.25 
Běh 2 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jindřich Štěpánek  001015  Univerzitní sportovní klub Praha  08.84  7.00 
2  Jakub Novotný  010708  ASK Slavia Praha  08.88  6.00 
3  Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub Praha  09.11  3.00 
4  Jiří Pechar  010324  A. C. Sparta Praha  09.27 
5  Ondřej Jabůrek  010207  Atletický školní klub Mazurská  09.46 
6  Marek Štěpánek  020328  ASK Slavia Praha  09.82 
Běh 3 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  09.11  3.00 
2  Lukáš Doubrava  010220  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.16  1.00 
3  Jan Ščepán  010811  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.40 
4  Jakub Randus  021229  PSK Olymp Praha  09.54 
5  Štěpán Stránský  000714  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.83 
Běh 4 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Vondra  020923  ATLETIK RUDNÁ  10.51 
2  Ondřej Měšťan  010729  Atletický školní klub Mazurská  11.46 
Adam Kárník  011105  ASK Slavia Praha  DNP 
Dan Dvořák  001003  ASK Slavia Praha  DNP 
Lukáš Jakšíč  021216  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  08.83  11.00 
2  Vlasta Paďourová  005206  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.14  4.50 
Kateřina Bursová  005126  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.14  4.50 
Maria Anna Cukerová  015718  ASK Slavia Praha  DNP 
Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 2 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anežka Černá  026201  PSK Olymp Praha  09.06  8.00 
2  Tereza Marková  015130  ASK Slavia Praha  09.13  6.00 
3  Karolína Šašková  015508  ASK Slavia Praha  09.22  2.00 
4  Natálie Tiplicová  006025  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.24  0.50 
5  Pavlína Šedá  025211  Univerzitní sportovní klub Praha  09.56 
6  Viktorie Macháčková  026106  PSK Olymp Praha  09.76 
Běh 3 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Sabrina Seidlová  025112  PSK Olymp Praha  09.04  9.00 
2  Marika Vávrová  005326  ASK Slavia Praha  09.11  7.00 
3  Karolína Tesařová  005716  ASK Slavia Praha  09.24  0.50 
4  Aneta Špronglová  016130  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.28 
5  Anna Šilhavá  025703  ASK Slavia Praha  09.39 
6  Barbora Šikýřová  015723  ASK Slavia Praha  09.45 
Běh 4 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Veronika Čižinská  015922  Atletický školní klub Mazurská  09.21  3.00 
2  Ema Polívková  015517  ASK Slavia Praha  09.57 
3  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  09.62 
4  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  09.74 
5  Kateřina Císařová  005523  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.99 
6  Tereza Laláková  015219  Atletický školní klub Mazurská  11.16 
Běh 5 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nicole Böhmová  025502  Atletický školní klub Mazurská  09.51 
2  Eliška Vyskočilová  015810  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.70 
3  Barbora Zelená  005713  Univerzitní sportovní klub Praha  09.71 
4  Anežka Pěnkavová  026104  ATLETIK RUDNÁ  10.10 
5  Adéla Eva Novotná  006121  A. C. Sparta Praha  10.38 
Laura Šimonová  005614  A. C. Sparta Praha  DNP 
Běh 6 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
MB  Zdenka Jakabová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.29 
MB  Kateřina Adámková  965302  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.07 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.00  11.00 
2  Marika Vávrová  005326  ASK Slavia Praha  22.15  9.00 
3  Veronika Šťastná  015422  ASK Slavia Praha  22.39  6.00 
4  Ema Traxmandlová  015901  PSK Olymp Praha  22.42  5.00 
5  Natálie Tiplicová  006025  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.22  1.00 
Maria Anna Cukerová  015718  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tereza Marková  015130  ASK Slavia Praha  22.20  8.00 
2  Sabrina Seidlová  025112  PSK Olymp Praha  22.30  7.00 
3  Kateřina Janotová  006212  ASK Slavia Praha  22.86  4.00 
4  Anna Šilhavá  025703  ASK Slavia Praha  22.97  3.00 
5  Magdaléna Rajchlová  006030  ASK Slavia Praha  23.19  2.00 
6  Aneta Špronglová  016130  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.18 
Běh 3 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nikola Topolová  006025  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.47 
2  Melisa Nell Heráková  015816  Univerzitní sportovní klub Praha  23.97 
3  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  24.23 
4  Eliška Karolová  005508  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.63 
Anna Matějovská  005613  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Alina Denisová  006002  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 4 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nicole Böhmová  025502  Atletický školní klub Mazurská  23.73 
2  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  24.30 
3  Marie Antonie Kropáčová  015323  ASK Slavia Praha  25.35 
4  Aneta Laláková  015219  Atletický školní klub Mazurská  25.73 
5  Nikola Neubauerová  015330  Atletický školní klub Mazurská  26.53 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  19.79  11.00 
2  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.93  9.00 
3  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  21.23  8.00 
4  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  21.30  7.00 
5  Jindřich Štěpánek  001015  Univerzitní sportovní klub Praha  21.74  6.00 
6  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  23.00 
Běh 2 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jakub Faltus  010127  A. C. Sparta Praha  22.06  4.00 
2  Lukáš Doubrava  010220  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.63  3.00 
3  Jiří Pechar  010324  A. C. Sparta Praha  22.96  1.00 
4  Matěj Pavinger  000911  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.12 
5  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  23.24 
Karel Naxera  001223  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 3 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Přibík  010212  Univerzitní sportovní klub Praha  22.76  2.00 
2  Jan Ščepán  010811  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.41 
3  Marek Janda  001205  A. C. Sparta Praha  25.45 
4  Martin Šamberger  000725  PSK Olymp Praha  26.15 
5  Matouš Raus  000506  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.58 
Dan Dvořák  001003  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 4 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Filip Štěpánek  020328  ASK Slavia Praha  21.90  5.00 
2  Filip Mašek  010516  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.90 
3  Adam Holeček  000330  Univerzitní sportovní klub Praha  25.27 
Adam Kárník  011105  ASK Slavia Praha  DNP 
Jakub Nečas  010216  ASK Slavia Praha  DNP 
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  2:39.13  11.00
2  Franceska Sloboda  016018  Univerzitní sportovní klub Praha  2:47.20  9.00
3  Julie Bičišťová  005215  PSK Olymp Praha  2:48.18  8.00
4  Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  2:49.18  7.00
5  Barbora Šimáčková  016227  ASK Slavia Praha  2:51.37  6.00
6  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:51.93  5.00
7  Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:52.58  4.00
8  Eliška Holková  025504  PSK Olymp Praha  2:53.84  3.00
9  Viktorie Macháčková  026106  PSK Olymp Praha  2:54.12  2.00
10  Michaela Borovská  015604  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:54.22  1.00
11  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  3:00.85 
Běh 2 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Kateřina Bursová  005126  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:58.89 
2  Klára Šídlová  025307  Univerzitní sportovní klub Praha  3:01.17 
3  Anna Nováková  016018  ASK Slavia Praha  3:02.12 
4  Aneta Štěpánová  015827  ASK Slavia Praha  3:02.69 
5  Natálie Sovová  006212  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:03.52 
6  Anežka Pěnkavová  026104  ATLETIK RUDNÁ  3:06.06 
7  Barbora Šikýřová  015723  ASK Slavia Praha  3:06.54 
Anežka Sládková  005709  ASK Slavia Praha  DNP 
Petra Tajovská  006203  ASK Slavia Praha  DNP 
Anna Riedlová  015919  ASK Slavia Praha  DNP 
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  2:30.61  11.00
2  Daniel Jaroš  000524  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:33.88  9.00
3  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  2:38.94  7.00
4  Ján Pavel Dudra  010622  ASK Slavia Praha  2:47.83  6.00
5  Matěj Pavinger  000911  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:50.72  3.00
6  František Kostka  001011  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:51.50  2.00
7  Dominik Klubal  010401  PSK Olymp Praha  2:56.39 
Michal Vaněk  010711  ASK Slavia Praha  DNP 
Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 2 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Richard Novák  000508  ASK Slavia Praha  2:35.49  8.00
2  Jakub Novotný  010708  ASK Slavia Praha  2:48.04  5.00
3  Dan Lindovský  000928  ASK Slavia Praha  2:50.33  4.00
4  František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub Praha  2:53.55  1.00
5  Richard Gründler  001221  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:54.31 
6  Martin Šamberger  000725  PSK Olymp Praha  3:06.09 
7  Ondřej Měšťan  010729  Atletický školní klub Mazurská  3:21.33 
Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.25  11.00 
2  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  10.96  9.00 
3  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  10.99  8.00 
4  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.60  7.00 
5  Eliška Karolová  005508  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.79  6.00 
Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 2 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Lauren Rebibo  005808  ASK Slavia Praha  12.07  5.00 
2  Kateřina Šťastná  015111  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.30  4.00 
Adéla Plachá  016208  ASK Slavia Praha  DNP 
Dominika Mištová  015620  ASK Slavia Praha  DNP 
Tereza Trpálková  005401  ASK Slavia Praha  DNP 
Petra Tajovská  006203  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 3 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  12.87  3.00 
2  Klára Bláhová  016027  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.14  2.00 
3  Ema Polívková  015517  ASK Slavia Praha  13.25  1.00 
4  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  13.94 
5  Magdaléna Kociánová  025223  PSK Olymp Praha  14.21 
6  Marie Antonie Kropáčová  015323  ASK Slavia Praha  14.52 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.51  11.00 
2  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.28  9.00 
3  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  10.29  8.00 
4  Adam Vymazal  000521  ASK Slavia Praha  10.54  7.00 
5  Sebastian Merta  010412  Univerzitní sportovní klub Praha  10.72  6.00 
Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Vyroubal  000304  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.45  5.00 
2  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  11.54  4.00 
3  David Surjomartono  000831  Atletický školní klub Mazurská  11.82  3.00 
4  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  12.38  2.00 
5  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  12.41  1.00 
6  Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub Praha  13.22 
Běh 3 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Petr Slunečko  010804  A. C. Sparta Praha  12.68 
2  Martin Rybář  001004  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.92 
3  Dominik Klubal  010401  PSK Olymp Praha  13.05 
4  Marek Janda  001205  A. C. Sparta Praha  13.30 
5  Adam Vála  011012  ASK Slavia Praha  13.52 
Kryštof Němeček  000420  ASK Slavia Praha  DNP 
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Turnerová, Háčková, Maček, Zavřel  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.79  11.00 
2  Jíchová, Marešová, Štěpánek F., Tran  ASK Slavia Praha  33.27  9.00 
3  Černá, Seidlová, Janský, Kaisler  PSK Olymp Praha  35.50 
Marcinčík, Havlík, Kývalová, Bohmová  Atletický školní klub Mazurská  DQ 
C Štěpánek, Dudra, Tesařová, Šťastná  ASK Slavia Praha  DQ 
Štěpánek J., Petrásková, Rozhyna, Fiřt  Univerzitní sportovní klub Praha  DQ 
Běh 2 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Cikánová, Paďourová, Dufek, Vyroubal  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.32  8.00 
2  B Karolová, Špronglová, Ščepán, Rybář  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.33  1.00 
3  Šimonová, Faltus, Novotná, Pechar  A. C. Sparta Praha  36.33 
4  C Trpálková, Matoušková, Vála, Zmeškal  ASK Slavia Praha  37.11 
5  Pěnkavová, Baldová, Vondra, Sedlak  ATLETIK RUDNÁ  38.93 
D Mištová, Kropáčová, Hrudková, Šikýřová  ASK Slavia Praha  DQ 
Běh 3 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Smíšková, Piliarová, Štros, Puchmajer  Univerzitní sportovní klub Praha  34.24  6.00 
2  Tiplicová, Tomášková, Kostka, Jaroš  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.30  5.00 
3  Syrový, Varga, Špačková, Bělohlávková  Atletický školní klub Mazurská  34.32  4.00 
4  Vávrová, Hofmanová, Vymazal, Kaisler  ASK Slavia Praha  34.72  2.00 
5  B Křesťanová, Vyskočilová, Mašek, Stránský  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.17 
Holková, Macháčková, Kuba, Randus  PSK Olymp Praha  DQ 
Běh 4 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Maštalířová, Bursová, Babica, Blachowicz  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.69  7.00 
2  Rebibo, Valešová, Komárek, Šašek  ASK Slavia Praha  34.51  3.00 
3  Surjomartono, Jabůrek, Čižinská, Bláhová  Atletický školní klub Mazurská  35.67 
4  B Denisová, Císařová, Grundler, Raus  SK ZŠ Jeseniova Praha  40.53 
Šedá, Šídlová, Ruda, Merta  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 5 (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Janatka, Horký, Heráková, Havlová  Univerzitní sportovní klub Praha  36.20 
2  D Štěpánová An., Štěpánová Ad., Reichlová, Marková  ASK Slavia Praha  36.70 
3  C Lindovský, Lipový, Polívková, Michálková  ASK Slavia Praha  37.44 
4  Švihel, Měšťan, Laláková A., Laláková T.  Atletický školní klub Mazurská  39.51 
Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  1.41  11.00
2  Veronika Valešová  005813  ASK Slavia Praha  1.38  9.00
3  Lauren Rebibo  005808  ASK Slavia Praha  1.35  8.00
4  Kateřina Baldová  015504  ATLETIK RUDNÁ  1.35  7.00
5  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35  6.00
6  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30  5.00
7  Julie Bičišťová  005215  PSK Olymp Praha  1.30  4.00
8  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  1.25  3.00
9  Kateřina Janotová  006212  ASK Slavia Praha  1.25  2.00
10  Eliška Holková  025504  PSK Olymp Praha  1.20  1.00
11  Kristýna Vávrová  006201  ATLETIK RUDNÁ  1.20 
12  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  1.20 
13=  Kateřina Šťastná  015111  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.15 
13=  Adéla Štěpánová  005616  ASK Slavia Praha  1.15 
15  Aneta Laláková  015219  Atletický školní klub Mazurská  1.15 
16  Klára Šídlová  025307  Univerzitní sportovní klub Praha  1.10 
17=  Kateřina Císařová  005523  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.10 
17=  Klára Bláhová  016027  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.10 
Anna Matějovská  005613  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Kateřina Kubáková  015728  ASK Slavia Praha  DNP 
Adéla Plachá  016208  ASK Slavia Praha  DNP 
Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  NM 
Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  1.44  11.00
2  David Pšenička  010704  A. C. Sparta Praha  1.41  9.00
3  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35  8.00
4  Roman Babica  000223  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30  7.00
5  Sebastian Merta  010412  Univerzitní sportovní klub Praha  1.30  6.00
6  Vojtěch Komárek  000927  ASK Slavia Praha  1.25  5.00
7  Miroslav Janatka  010106  Univerzitní sportovní klub Praha  1.20  4.00
8=  Richard Mucha  000406  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.20  2.50
8=  Filip Sedlák  010719  ATLETIK RUDNÁ  1.20  2.50
10  Daniel Šašek  000330  ASK Slavia Praha  1.20  1.00
11  Jaroslav Blachowicz  010112  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.20 
Kryštof Němeček  000420  ASK Slavia Praha  DNP 
Jakub Nečas  010216  ASK Slavia Praha  DNP 
Karel Naxera  001223  ASK Slavia Praha  DNP 
Josef Janouš  000104  ASK Slavia Praha  DNP 
Matouš Raus  000506  SK ZŠ Jeseniova Praha  NM 
Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  NM 
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.40  11.00
2  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  4.34  9.00
3  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.23  8.00
4  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  4.20  7.00
Veronika Šťastná  015422  ASK Slavia Praha  4.20  6.00
6  Vlasta Paďourová  005206  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.18  5.00
7  Karina Rozhyna  005510  Univerzitní sportovní klub ...  4.03  4.00
Adéla Jančálková  006019  ASK Slavia Praha  4.03  3.00
9  Ema Traxmandlová  015901  PSK Olymp Praha  3.97  2.00
10  Karolína Šašková  015508  ASK Slavia Praha  3.86  1.00
11  Karolína Matoušková  006228  ASK Slavia Praha  3.83 
Veronika Čižinská  015922  Atletický školní klub Mazurská  3.83 
13  Aneta Štěpánová  015827  ASK Slavia Praha  3.68 
14  Pavlína Šedá  025211  Univerzitní sportovní klub ...  3.67 
15  Magdaléna Ťupová  015524  Atletický školní klub Mazurská  3.66 
16  Natálie Sovová  006212  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.63 
17  Eliška Dundáčková  005703  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.58 
18  Magdaléna Rajchlová  006030  ASK Slavia Praha  3.57 
19  Laura Šimonová  005614  A. C. Sparta Praha  3.47 
20  Michaela Křesťanová  015707  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.13 
Barbora Lukešová  015802  ASK Slavia Praha  DNP 
Lucie Vilímková  005812  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  DNP 
Magdaléna Kociánová  025223  PSK Olymp Praha  NN 
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.51  11.00
2  Milan Gondek  000531  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.65  9.00
3  Adam Vymazal  000521  ASK Slavia Praha  4.61  8.00
4  Oldřich Vohnout  000807  A. C. Sparta Praha  4.60  7.00
5  Vojtěch Komárek  000927  ASK Slavia Praha  4.53  6.00
6  Daniel Jaroš  000524  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.40  5.00
7  David Surjomartono  000831  Atletický školní klub Mazurská  4.25  4.00
8  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub ...  4.08  3.00
9  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub ...  4.01  2.00
10  Jakub Randus  021229  PSK Olymp Praha  3.95  1.00
11  Ondřej Jabůrek  010207  Atletický školní klub Mazurská  3.92 
12  Marek Štěpánek  020328  ASK Slavia Praha  3.88 
13  Daniel Šašek  000330  ASK Slavia Praha  3.79 
14  František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub ...  3.76 
Filip Mašek  010516  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.76 
16  Martin Rybář  001004  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.59 
17  Ján Pavel Dudra  010622  ASK Slavia Praha  3.57 
18  Jan Vondra  020923  ATLETIK RUDNÁ  3.30 
19  Adam Vála  011012  ASK Slavia Praha  3.14 
Ondřej Kaválek  010110  ASK Slavia Praha  DNP 
Josef Janouš  000104  ASK Slavia Praha  DNP 
Martin Zmeškal  000415  ASK Slavia Praha  NM 
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Barbora Havlová  005225  Univerzitní sportovní klub Praha  10.00  11.00
2  Karina Rozhyna  005510  Univerzitní sportovní klub Praha  09.82  9.00
3  Lea Žáčková  005315  ASK Slavia Praha  09.39  8.00
4  Michaela Petrecká  015207  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.07  7.00
5  Veronika Valešová  005813  ASK Slavia Praha  08.70  6.00
6  Barbora Auředníková  015416  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.62  5.00
7  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  08.56  4.00
8  Nikola Topolová  006025  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.40  3.00
9  Tereza Hrudková  015914  ASK Slavia Praha  07.90  2.00
10  Anna Pauzová  015529  ASK Slavia Praha  07.72  1.00
11  Karolína Tesařová  005716  ASK Slavia Praha  07.53 
12  Ilona Blahová  015430  Atletický školní klub Mazurská  07.40 
13  Tereza Hloušková  025414  PSK Olymp Praha  07.34 
14  Adéla Štěpánová  005616  ASK Slavia Praha  07.09 
15  Alina Denisová  006002  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.03 
16  Kateřina Baldová  015504  ATLETIK RUDNÁ  06.94 
17  Eliška Dundáčková  005703  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.29 
18  Tereza Trpálková  005401  ASK Slavia Praha  06.06 
19  Anna Domanská  015304  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.00 
20  Nikola Neubauerová  015330  Atletický školní klub Mazurská  05.32 
21  Tereza Laláková  015219  Atletický školní klub Mazurská  04.86 
Maria Borovskaya  005130  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Anna Riedlová  015919  ASK Slavia Praha  DNP 
Anežka Sládková  005709  ASK Slavia Praha  DNP 
Lucie Vilímková  005812  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Aneta Vlková  015816  ASK Slavia Praha  DNP 
Kateřina Kubáková  015728  ASK Slavia Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.97  11.00
2  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  10.77  9.00
3  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  10.29  8.00
4  Michal Vacek  000213  ASK Slavia Praha  09.51  7.00
5  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  09.46  6.00
6  Milan Gondek  000531  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.00  5.00
7  Martin Zmeškal  000415  ASK Slavia Praha  08.72  4.00
8  Richard Mucha  000406  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.52  3.00
9  Oldřich Vohnout  000807  A. C. Sparta Praha  08.24  2.00
10  Martin Kaisler  000421  ASK Slavia Praha  08.09  1.00
11  Miroslav Janatka  010106  Univerzitní sportovní klub Praha  08.04 
12  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  07.81 
13  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  07.50 
14  Štěpán Stránský  000714  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.04 
15  Ondřej Kuban  010201  PSK Olymp Praha  06.50 
16  Ondřej Lipový  011120  ASK Slavia Praha  05.90 
17  Petr Slunečko  010804  A. C. Sparta Praha  05.84 
18  Matěj Průša  020815  ATLETIK RUDNÁ  05.80 
19  Filip Sedlák  010719  ATLETIK RUDNÁ  05.25 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Adéla Jančálková  006019  ASK Slavia Praha  42.32  11.00
2  Anna Nováková  016018  ASK Slavia Praha  42.20  9.00
3  Michaela Křesťanová  015707  SK ZŠ Jeseniova Praha  39.20  8.00
4  Michaela Petrecká  015207  SK ZŠ Jeseniova Praha  38.86  7.00
5  Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.37  6.00
6  Anna Domanská  015304  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.30  5.00
7  Tereza Hloušková  025414  PSK Olymp Praha  36.28  4.00
8  Barbora Auředníková  015416  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.19  3.00
9  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  34.81  2.00
10  Barbora Havlová  005225  Univerzitní sportovní klub Praha  34.23  1.00
11  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  33.92 
12  Tereza Hrudková  015914  ASK Slavia Praha  33.65 
13  Karolína Matoušková  006228  ASK Slavia Praha  32.22 
14  Barbora Šimáčková  016227  ASK Slavia Praha  31.86 
15  Melisa Nell Heráková  015816  Univerzitní sportovní klub Praha  31.17 
16  Lea Žáčková  005315  ASK Slavia Praha  29.30 
17  Eliška Vyskočilová  015810  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.71 
18  Anna Pauzová  015529  ASK Slavia Praha  26.10 
19  Anežka Pěnkavová  026104  ATLETIK RUDNÁ  23.96 
20  Ilona Blahová  015430  Atletický školní klub Mazurská  23.55 
21  Franceska Sloboda  016018  Univerzitní sportovní klub Praha  23.23 
Maria Borovskaya  005130  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Barbora Lukešová  015802  ASK Slavia Praha  DNP 
Aneta Vlková  015816  ASK Slavia Praha  DNP 
Lucie Vilímková  005812  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 17.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  65.39  11.00
2  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  62.92  9.00
3  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  56.69  8.00
4  Richard Novák  000508  ASK Slavia Praha  54.50  7.00
5  Michal Vacek  000213  ASK Slavia Praha  54.36  6.00
6  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  53.30  5.00
7  Adam Holeček  000330  Univerzitní sportovní klub Praha  53.25  4.00
8  František Kostka  001011  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.29  3.00
9  Jan Vyroubal  000304  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.38  2.00
10  Jakub Faltus  010127  A. C. Sparta Praha  46.45  1.00
11  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  46.42 
12  Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub Praha  45.06 
13  Jan Přibík  010212  Univerzitní sportovní klub Praha  44.12 
14  David Pšenička  010704  A. C. Sparta Praha  39.57 
Ondřej Lipový  011120  ASK Slavia Praha  39.57 
16  Dan Lindovský  000928  ASK Slavia Praha  39.54 
17  Richard Gründler  001221  SK ZŠ Jeseniova Praha  39.09 
18  Ondřej Kuban  010201  PSK Olymp Praha  33.36 
Lukáš Jakšíč  021216  ATLETIK RUDNÁ  DNP 
Ondřej Kaválek  010110  ASK Slavia Praha  DNP