Přebor Prahy mladšího žactva pro rok 2013 (12-13.9.2013)
Datum konání: 12-13.9.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: A.C. Sparta Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu: Jan Ruda
Hlavní rozhodčí: Marcela Horáčková
Technický delegát: Mgr. Jitka Fialová
Poznámka:
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  08.13 
2  Jiří Pechar  010324  A. C. Sparta Praha  08.78 
3  Michal Vaněk  010711  ASK Slavia Praha  08.95 
4  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  08.96 
5  Martin Ornst  010225  AC Kovošrot Praha  09.26 
Adam Kárník  011105  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 2 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  08.38 
2  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  08.81 
3  Ondřej Jabůrek  010207  Atletický školní klub Mazurská  09.31 
4  Kryštof Němeček  000420  ASK Slavia Praha  09.71 
5  Adam Vála  011012  ASK Slavia Praha  10.00 
6  Otakar Seko  000109  A. C. Sparta Praha  12.13 
Rozběh 3 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  08.68 
2  Martin Kaisler  000421  ASK Slavia Praha  08.91 
3  Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  09.30 
4  Filip Stehno  010224  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.37 
5  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  09.46 
Tomáš Doubrava  970719  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Rozběh 4 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jaroslav Blachowicz  010112  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.78 
2  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  09.46 
3  Tomáš Berka  010128  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.54 
4  Štěpán Jabůrek  000912  SK DVOJKA Praha  09.66 
5  Jonáš Stoilov  001122  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  09.74 
Tomáš Hanzlík  000417  SK Kotlářka Praha  DNP 
Rozběh 5 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  08.10 
2  Jan Buneš  000607  Spartak Praha 4  08.82 
3  David Švec  010813  SK Aktis Praha  09.14 
4  David Beneš  010103  SK Kotlářka Praha  09.53 
5  Kryštof Rohan  010305  Univerzitní sportovní klub Praha  09.55 
6  František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub Praha  09.78 
Rozběh 6 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Roman Babica  000223  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.74 
2  Sebastian Merta  010412  Univerzitní sportovní klub Praha  08.94 
3  Jan Ščepán  010811  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.47 
4  Lukáš Jedlička  011221  SK Kotlářka Praha  09.49 
5  Martin Rybář  001004  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.83 
6  Hynek Merta  010715  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.51 
Rozběh 7 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.44 
2  Maciej Górski  000109  A. C. Sparta Praha  08.60 
3  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  08.83 
4  David Dobáš  000530  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  08.86 
5  Jakub Faltus  010127  A. C. Sparta Praha  09.05 
6  Lukáš Doubrava  010220  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.30 
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  08.01 
2  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  08.15 
3  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  08.30 
4  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.45 
5  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  08.63 
6  Maciej Górski  000109  A. C. Sparta Praha  08.76 
Finále B (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  08.60 
2  Jaroslav Blachowicz  010112  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.73 
3  Jan Buneš  000607  Spartak Praha 4  08.79 
4  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  08.82 
5  Jiří Pechar  010324  A. C. Sparta Praha  09.00 
Roman Babica  000223  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  08.82 
2  Ivana Dobiášová  006101  AC Kovošrot Praha  09.54 
3  Petra Uhlíková  005509  Spartak Praha 4  09.78 
4  Kateřina Smutná  005226  SK Kotlářka Praha  10.11 
Nikola Vyskočilová  005123  Spartak Praha 4  DNP 
Aneta Vlková  015816  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  08.84 
Tereza Gerlická  005402  SK DVOJKA Praha  08.84 
3  Anna Žáková  015905  Spartak Praha 4  09.44 
4  Kateřina Volfová  015608  ASK Slavia Praha  10.26 
Anna Šmejkalová  005524  SK Kotlářka Praha  DNP 
Tereza Houšková  015809  AC Kovošrot Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  09.06 
2  Tereza Líbalová  015721  SK Aktis Praha  09.09 
3  Magdaléna Bláhová  015312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.72 
4  Alžběta Svobodová  005901  AC Kovošrot Praha  09.84 
5  Klára Bláhová  016027  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.99 
Dominika Mužátková  006015  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Prokelová  005719  SK Kotlářka Praha  08.96 
2  Veronika Pefková  005518  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.35 
3  Nikola Topolová  006025  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.44 
4  Adéla Jančálková  006019  ASK Slavia Praha  09.53 
5  Kateřina Císařová  005523  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.99 
Kristýna Seidlerová  015225  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 5 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Borovská  015604  SK DVOJKA Praha  08.84 
2  Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.93 
3  Veronika Linhartová  006012  ASK Slavia Praha  09.33 
4  Barbora Hanzelínová  005430  Univerzitní sportovní klub Praha  10.06 
5  Natálie Sovová  006212  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.10 
Natálie Listová  005824  SK Aktis Praha  DNP 
Běh 6 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  08.10 
2  Marika Vávrová  005326  ASK Slavia Praha  08.99 
3  Kateřina Tichá  015130  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.08 
4  Dita Drahokoupilová  006018  SK DVOJKA Praha  09.35 
5  Melisa Nell Heráková  015816  Univerzitní sportovní klub Praha  09.73 
Gabriela Pecháčková  016113  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 7 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Šimková  005506  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.85 
2  Johana Vyjídáčková  005926  SK DVOJKA Praha  09.16 
3  Karolína Šašková  015508  ASK Slavia Praha  09.21 
4  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  09.60 
5  Ema Polívková  015517  ASK Slavia Praha  09.70 
Jullia-Anna Lil Bell  015422  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 8 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  08.98 
2  Tereza Marková  015130  ASK Slavia Praha  09.21 
3  Linda Fialová  005924  SK Kotlářka Praha  09.29 
4  Magdaléna Rajchlová  006030  ASK Slavia Praha  09.60 
5  Zuzana Drtinová  005116  Spartak Praha 4  09.75 
Nikola Štancelová  016012  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 9 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  08.56 
2  Maria Anna Cukerová  015718  ASK Slavia Praha  09.04 
3  Světlana Slipchenko  015926  AC Kovošrot Praha  09.20 
4  Agáta Faitová  015820  Spartak Praha 4  09.39 
5  Barbora Šikýřová  015723  ASK Slavia Praha  09.60 
Markéta Prýmková  005129  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 10 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Natálie Tiplicová  006025  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.14 
2  Karolína Tesařová  005716  ASK Slavia Praha  09.42 
3  Aneta Špronglová  016130  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.49 
4  Anna Marie Ortová  016025  Spartak Praha 4  10.04 
Natálie Raabová  015211  SK Kotlářka Praha  DNP 
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  08.06 
2  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  08.49 
3  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  08.60 
4  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  08.70 
5  Michaela Borovská  015604  SK DVOJKA Praha  08.83 
6  Tereza Gerlická  005402  SK DVOJKA Praha  08.90 
Finále B (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Šimková  005506  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.81 
2  Tereza Prokelová  005719  SK Kotlářka Praha  09.00 
Maria Anna Cukerová  015718  ASK Slavia Praha  09.00 
4  Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.06 
Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  09.06 
6  Marika Vávrová  005326  ASK Slavia Praha  09.20 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  18.99 
2  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  20.31 
3  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.02 
4  Adéla Řežábková  005624  TJ Dukla Praha  21.23 
5  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  21.79 
Stephanie Seidlová  006228  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 2 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  20.96 
2  Kateřina Bursová  005126  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.99 
3  Ema Traxmandlová  015901  PSK Olymp Praha  22.32 
4  Natálie Tiplicová  006025  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.41 
5  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.79 
Maria Anna Cukerová  015718  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 3 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.94 
2  Veronika Šťastná  015422  ASK Slavia Praha  22.16 
3  Franceska Sloboda  016018  Univerzitní sportovní klub Praha  22.25 
4  Magdaléna Rajchlová  006030  ASK Slavia Praha  23.08 
Karolína Šašková  015508  ASK Slavia Praha  DNP 
Martina Šimánková  015508  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 4 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Špačková  005428  SC Radotín Praha  22.55 
2  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  22.87 
3  Karolína Hanková  005310  SK Kotlářka Praha  23.13 
4  Kateřina Kubáková  015728  ASK Slavia Praha  24.72 
Tereza Marková  015130  ASK Slavia Praha  DNP 
Zuzana Drtinová  005116  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 5 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Nollová  015421  SK Kotlářka Praha  22.77 
2  Kateřina Eliášová  015213  Spartak Praha 4  22.93 
3  Světlana Slipchenko  015926  AC Kovošrot Praha  23.11 
4  Anna Pauzová  015529  ASK Slavia Praha  23.25 
5  Tereza Hrudková  015914  ASK Slavia Praha  24.51 
Markéta Chaloupecká  005114  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 6 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Vyjídáčková  005926  SK DVOJKA Praha  22.84 
2  Petra Uhlíková  005509  Spartak Praha 4  24.00 
3  Natálie Cronin  005108  SK Kotlářka Praha  24.22 
4  Barbora Šmejkalová  005909  SK Kotlářka Praha  24.23 
5  Alina Denisová  006002  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.72 
Běh 7 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Šárka Hájková  006229  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.09 
2  Anežka Klárová  006121  SK Kotlářka Praha  23.52 
Anna Riedlová  015919  ASK Slavia Praha  DNP 
Tereza Valtrová  005717  A. C. Sparta Praha  DNP 
Kristýna Seidlerová  015225  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 8 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Janotová  006212  ASK Slavia Praha  22.66 
2  Kateřina Kubantová  005505  SK Kotlářka Praha  24.25 
Dita Mia Dostálová  016123  ASK Slavia Praha  DNP 
Barbora Hrušková  015810  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  DNP 
Klára Hanušková  015408  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 9 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  23.76 
2  Adéla Eva Novotná  006121  A. C. Sparta Praha  25.17 
Nikola Štancelová  016012  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Julie Slámová  015306  SC Radotín Praha  DNP 
Marie Antonie Kropáčová  015323  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 10 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Burianová  006018  A. C. Sparta Praha  23.08 
2  Kamila Lhotáková  005622  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  23.57 
3  Markéta Skolilová  005503  ASK Slavia Praha  25.45 
Adéla Horáková  015825  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Aneta Vlková  015816  ASK Slavia Praha  DNP 
Šárka Hezoučká  875101  A. C. Sparta Praha  DNP 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.80 
2  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  19.34 
3  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  19.46 
4  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  20.88 
5  Jan Buneš  000607  Spartak Praha 4  21.30 
6  Jan Lebl  010104  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.55 
Běh 2 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  20.80 
2  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  21.57 
3  David Dobáš  000530  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  21.61 
4  Martin Ornst  010225  AC Kovošrot Praha  22.40 
5  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.49 
Tomáš Palata  000425  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 3 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  František Kostka  001011  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.08 
2  Miroslav Janatka  010106  Univerzitní sportovní klub Praha  23.06 
3  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  23.26 
4  František Fišer  010627  TJ Stodůlky Praha, o.s.  24.77 
5  Václav Sura  010208  Univerzitní sportovní klub Praha  26.41 
Adam Vála  011012  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 4 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Otakar Seko  000109  A. C. Sparta Praha  21.80 
2  Ondřej Jabůrek  010207  Atletický školní klub Mazurská  22.74 
3  Tomáš Berka  010128  TJ Stodůlky Praha, o.s.  23.68 
4  Matouš Raus  000506  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.80 
Michal Vaněk  010711  ASK Slavia Praha  DNP 
Kryštof Rohan  010305  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 5 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  20.91 
2  Jan Vyroubal  000304  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.40 
3  Oldřich Vohnout  000807  A. C. Sparta Praha  24.41 
4  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  25.41 
Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 6 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  21.55 
2  Ondřej Kuban  010201  PSK Olymp Praha  21.84 
3  Jan Ščepán  010811  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.69 
4  Richard Gründler  001221  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.10 
Běh 7 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jiří Pechar  010324  A. C. Sparta Praha  22.57 
2  Martin Zmeškal  000415  ASK Slavia Praha  22.81 
3  Lukáš Horáček  010206  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.17 
4  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  24.46 
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  2:32.39 
2  Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  2:34.89 
3  Tereza Konejlová  005417  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:40.48 
4  Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:45.75 
5  Franceska Sloboda  016018  Univerzitní sportovní klub Praha  2:46.69 
6  Tereza Líbalová  015721  SK Aktis Praha  2:48.13 
7  Barbora Šimáčková  016227  ASK Slavia Praha  2:52.35 
8  Michaela Borovská  015604  SK DVOJKA Praha  2:54.16 
9  Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  2:54.68 
10  Anna Nováková  016018  ASK Slavia Praha  2:55.60 
11  Barbora Hornofová  016111  ŠAK Novoborská Praha  3:13.49 
Natálie Raabová  015211  SK Kotlářka Praha  DNP 
Jullia-Anna Lil Bell  015422  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sofie Šafková  015410  ASK Slavia Praha  2:49.34 
2  Adéla Fialová  005112  Spartak Praha 4  2:53.23 
3  Martina Šimánková  015508  Spartak Praha 4  2:54.00 
4  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  2:56.19 
5  Aneta Štěpánová  015827  ASK Slavia Praha  2:56.57 
6  Kristina Savchenko  005901  ŠAK Novoborská Praha  3:01.61 
7  Marie Starostová  015717  Spartak Praha 4  3:04.02 
8  Pavla Kotěšovcová  005310  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:05.90 
9  Lucie Zimová  016004  SK Kotlářka Praha  3:11.63 
Karolína Aschermannová  005510  ASK Slavia Praha  DNP 
Tereza Ručková  005729  SK Kotlářka Praha  DNP 
1500 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  5:17.24 
2  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5:23.33 
3  Daniel Jaroš  000524  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:28.04 
4  Šimon Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5:33.16 
5  Michal Chudoba  000214  AC Praha 1890  5:56.06 
6  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5:59.52 
7  Petr Slunečko  010804  A. C. Sparta Praha  6:42.25 
Viktor Kohout  010812  ASK Slavia Praha  DNP 
Adam Wágner  000729  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
František Fišer  010627  TJ Stodůlky Praha, o.s. 
František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub Praha 
Richard Novák  000508  ASK Slavia Praha 
Filip Severa  010501  AC Kovošrot Praha 
Matouš Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s. 
Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub Praha 
Kakaine Truelove  001221  SK Kotlářka Praha 
František Honsa  000515  Spartak Praha 4 
Dominik Klubal  010401  PSK Olymp Praha 
Matěj Pavinger  000911  SK ZŠ Jeseniova Praha 
60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  11.42 
2  Barbora Holasová  005706  ASK Slavia Praha  11.64 
3  Michaela Pistorová  005905  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.74 
Natálie Listová  005824  SK Aktis Praha  DNP 
Marie Antonie Kropáčová  015323  ASK Slavia Praha  DNP 
Tereza Houšková  015809  AC Kovošrot Praha  DNP 
Rozběh 2 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Valešová  005813  ASK Slavia Praha  11.30 
2  Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  11.69 
3  Barbora Auředníková  015416  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.24 
4  Barbora Martinčíková  015606  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.00 
5  Barbora Lukešová  015802  ASK Slavia Praha  14.61 
Eliška Karolová  005508  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Rozběh 3 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vlasta Paďourová  005206  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.15 
2  Kateřina Janotová  006212  ASK Slavia Praha  12.70 
3  Markéta Skolilová  005503  ASK Slavia Praha  13.50 
Stephanie Seidlová  006228  PSK Olymp Praha  DNP 
Barbora Hrušková  015810  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  DNP 
Rozběh 4 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.07 
2  Tereza Trpálková  005401  ASK Slavia Praha  12.08 
3  Aneta Feixová  015320  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  14.04 
Dominika Mištová  015620  ASK Slavia Praha  DNP 
Anna Riedlová  015919  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 5 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lauren Rebibo  005808  ASK Slavia Praha  11.96 
2  Kateřina Šťastná  015111  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.99 
3  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  12.25 
4  Natálie Cronin  005108  SK Kotlářka Praha  12.29 
5  Magdaléna Bláhová  015312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  13.09 
Rozběh 6 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.58 
2  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  11.68 
3  Aneta Winterová  015807  Spartak Praha 4  11.81 
4  Ema Polívková  015517  ASK Slavia Praha  13.86 
Anna Jaškina  015831  PSK Olymp Praha  DNP 
Rozběh 7 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Zuzana Cymbálová  015823  ASK Slavia Praha  11.53 
2  Kamila Pitřincová  005405  AC Kovošrot Praha  12.01 
3  Adéla Plachá  016208  ASK Slavia Praha  13.49 
4  Karolína Hanková  005310  SK Kotlářka Praha  14.57 
Anna Marie Ortová  016025  Spartak Praha 4  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.93 
2  Veronika Valešová  005813  ASK Slavia Praha  10.79 
3  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  11.18 
4  Zuzana Cymbálová  015823  ASK Slavia Praha  11.24 
5  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.65 
6  Barbora Holasová  005706  ASK Slavia Praha  11.85 
Finále B (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  11.54 
2  Kamila Pitřincová  005405  AC Kovošrot Praha  11.81 
3  Aneta Winterová  015807  Spartak Praha 4  11.85 
4  Lauren Rebibo  005808  ASK Slavia Praha  12.09 
5  Kateřina Šťastná  015111  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.37 
Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  DQ 
60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  10.23 
2  Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  10.68 
3  David Surjomartono  000831  Atletický školní klub Mazurská  11.73 
4  David Polák  001114  SC Radotín Praha  11.76 
5  Jan Lebl  010104  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.82 
6  Ondřej Kaválek  010110  ASK Slavia Praha  13.61 
Rozběh 2 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.63 
2  Sebastian Merta  010412  Univerzitní sportovní klub Praha  11.13 
3  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  11.63 
4  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  12.24 
Jakub Nečas  010216  ASK Slavia Praha  DNP 
Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Rozběh 3 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  10.07 
2  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.37 
3  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  11.21 
4  Daniel Šašek  000330  ASK Slavia Praha  12.16 
Patrik Pelc  001001  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Rozběh 4 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  10.29 
2  Adam Vymazal  000521  ASK Slavia Praha  10.74 
3  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.36 
4  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.39 
5  Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub Praha  13.13 
6  Jan Šedivý  001128  ŠAK Novoborská Praha  13.63 
60 m překážek - Ml. žáci (Finále)
Finále A (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.50 
2  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  10.00 
3  Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  10.11 
4  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  10.17 
5  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.28 
6  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  10.45 
Finále B (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Vymazal  000521  ASK Slavia Praha  10.25 
2  Sebastian Merta  010412  Univerzitní sportovní klub Praha  10.92 
3  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.16 
4  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  11.37 
5  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  11.86 
Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Smíštová, Piliarová, Ctiborová, Stauzelová  Univerzitní sportovní klub Praha  34.42 
2  Cukerová, Štastná, Cymbálová, Vávrová  ASK Slavia Praha  34.52 
3  Fialová, Prokelová, Smutná, Králová  SK Kotlářka Praha  34.66 
4  Tereza Gerlická, Michaela Borovská, Dita Drahokoupilová, Johanka Vyjídáčková  SK DVOJKA Praha  35.22 
Tiplicová, Topolová, Tomášková, Paďourová  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
Linda Dufková, Aneta Winterová, Karla Brůhová, Anna Kerbachová  Spartak Praha 4  DQ 
Běh 2 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Magda Ťupová, Tereza Špačková, Tereza Kývalová, Kateřina Šimková  Atletický školní klub Mazurská  35.13 
2  Hájková, Konejlová, Bláhová, Šinková  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  35.52 
Emma Doubková, Lucie Šimonová, Alžběta Svobodová, Eliška Pospěchová  AC Kovošrot Praha  DNP 
Císařová, Denisová, Domanská, Auředníková  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
Běh 3 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marková, Trpálková, Tesařová, Linhartová  ASK Slavia Praha  35.08 
2  Štamcelová, Hamzelínová, Heráková, Havlová  Univerzitní sportovní klub Praha  36.97 
Špronglová, Bláhová, Tichá, Karolová  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Zavřel, Vyroubal, Jaroš, Maček  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.01 
2  Merta, Ruda, Puchmajer, Štros  Univerzitní sportovní klub Praha  33.09 
3  Jedlička, Vagaday, Urč, Hoza  SK Kotlářka Praha  33.46 
4  Tomáš Nevole, Filip Macháček, Filip Pavlica, Jan Buneš  Spartak Praha 4  34.12 
5  Balík, Valo, Padevet, Meinelt  SK Aktis Praha  34.32 
6  Jiří Pechar, Petr Slunecko, Oldřich Vohnout, Macej Gorski  A. C. Sparta Praha  34.80 
Běh 2 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Švihel, Jabůrek, Havlík, Varga  Atletický školní klub Mazurská  34.84 
2  Blachowicz, Rybář, Ščepán, Babica  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.48 
Štěpán Javůrek, Josef Tůma, Onřej Duda, Martin Švehla  SK DVOJKA Praha  DNP 
Ornst, Severa, Lazar, Košťal  AC Kovošrot Praha  DNP 
Janda Marek, Jakub Faitus, Seko Otakar, Pšenička David  A. C. Sparta Praha  DNP 
Janatka, Horký, Růžička, Štěpánek  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
3 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Cikánová, Háčková, Turnerová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:21.80 
2  Petrásková, Rozhyna, Sloboda  Univerzitní sportovní klub Praha  2:26.98 
3  Jíchová, Sládková, Marešová  ASK Slavia Praha  2:28.76 
4  Vernerová, Cronin, Parásková  SK Kotlářka Praha  2:31.92 
5  Daťková, Müllerová, Brečková  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:33.85 
6  Eliášová, Faitová, Uhlíková  Spartak Praha 4  2:35.94 
Běh 2 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Čechová, Burgetová, Řezábková  TJ Dukla Praha  2:28.96 
2  Špačková T. , Slámová, Špačková K.  SC Radotín Praha  2:29.61 
3  Špačková Tereza, Kývalová, Bělohlávková  Atletický školní klub Mazurská  2:30.31 
4  Valešová, Janotová, Rebiho  ASK Slavia Praha  2:30.54 
5  Dobiášová, Svobodová, Houšková  AC Kovošrot Praha  2:35.97 
6  Roučková, Hornofová, Savchenko  ŠAK Novoborská Praha  2:45.40 
Běh 3 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Gerlická, Borovská, Drahokoupilová  SK DVOJKA Praha  2:27.09 
2  Weiserová, Bursová, Maštalířová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:27.76 
3  Holasová, Šťastná, Míchalková  ASK Slavia Praha  2:35.99 
4  Barnoky, Kulhánková, Martinčiková  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:43.70 
3 x 300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Palata, Jirásek, Jína  SK Kotlářka Praha  2:14.78 
2  Tran, Komárek, Hanzlík  ASK Slavia Praha  2:16.97 
3  Kostka, Jaroš, Gonder  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:20.41 
4  Surjomartono, Vagra, Marcinčík  Atletický školní klub Mazurská  2:24.52 
5  Merta, Moucha, Lebl  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:29.46 
6  Janatka, Fiřt, Štros  Univerzitní sportovní klub Praha  2:37.01 
Běh 2 (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Janeček, Horáček, Šatoplet  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:20.06 
2  Provazník, Polák, Hošek  SC Radotín Praha  2:21.41 
3  Řivnáš, Kavsler, Novák  ASK Slavia Praha  2:23.57 
4  Severa, Lazar, Košťál  AC Kovošrot Praha  2:39.18 
5  Berka, Fišer, Peterka  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:42.85 
Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  1.51 
2  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  1.49 
3  Veronika Valešová  005813  ASK Slavia Praha  1.46 
4  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  1.30 
5=  Kamila Lhotáková  005622  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  1.30 
5=  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30 
7  Petra Nollová  015421  SK Kotlářka Praha  1.30 
8=  Lauren Rebibo  005808  ASK Slavia Praha  1.25 
8=  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.25 
8=  Tereza Gerlická  005402  SK DVOJKA Praha  1.25 
11  Kamila Pitřincová  005405  AC Kovošrot Praha  1.25 
12  Adéla Plachá  016208  ASK Slavia Praha  1.25 
13=  Kateřina Šťastná  015111  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.20 
13=  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.20 
13=  Šárka Hájková  006229  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.20 
16=  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  1.15 
16=  Barbora Lukešová  015802  ASK Slavia Praha  1.15 
18  Kateřina Kubáková  015728  ASK Slavia Praha  1.15 
19  Aneta Feixová  015320  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.10 
20  Žaneta Brečkayová  006210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.10 
21  Kateřina Smutná  005226  SK Kotlářka Praha 
22  Barbora Koudelová  005426  Spartak Praha 4 
23  Tereza Valtrová  005717  A. C. Sparta Praha 
24  Dominika Mištová  015620  ASK Slavia Praha 
25  Adéla Horáková  015825  Univerzitní sportovní klub Praha 
26  Anna Šmejkalová  005524  SK Kotlářka Praha 
27  Markéta Chaloupecká  005114  SK Kotlářka Praha 
Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Duran  000716  AC Praha 1890  1.25 
2  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  1.25 
3  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  1.25 
4  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha 
5  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  1.25 
6=  Vojtěch Komárek  000927  ASK Slavia Praha  1.25 
6=  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  1.25 
8  David Pšenička  010704  A. C. Sparta Praha  1.25 
9  David Polák  001114  SC Radotín Praha  1.25 
10  Martin Švehla  000929  SK DVOJKA Praha  1.25 
11  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  1.25 
12  Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  1.20 
13  Šimon Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.20 
14  Matouš Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.25 
15  Jakub Nečas  010216  ASK Slavia Praha 
16  Štěpán Jabůrek  000912  SK DVOJKA Praha  1.15 
17  Filip Stehno  010224  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 
18  Jaroslav Blachowicz  010112  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.15 
19  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  1.20 
20  David Beneš  010103  SK Kotlářka Praha  1.20 
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  4.89 
2  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  4.52 
3  Lucie Šimková  005506  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.36 
4  Karina Rozhyna  005510  Univerzitní sportovní klub ...  4.33 
5  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.27 
6  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  4.21 
7  Zuzana Cymbálová  015823  ASK Slavia Praha  4.20 
8  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  4.15 
9  Kateřina Tichá  015130  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.10 
10  Barbora Holasová  005706  ASK Slavia Praha  4.10 
11  Linda Fialová  005924  SK Kotlářka Praha  4.01 
12  Vlasta Paďourová  005206  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.01 
13  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub ...  4.01 
14  Aneta Winterová  015807  Spartak Praha 4  3.98 
15  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.95 
16  Tereza Burianová  006018  A. C. Sparta Praha  3.82 
17  Anna Jaškina  015831  PSK Olymp Praha  3.78 
18  Tereza Prokelová  005719  SK Kotlářka Praha  3.75 
19  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub ...  3.60 
20  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.48 
Tereza Trpálková  005401  ASK Slavia Praha  0 
Karolína Šašková  015508  ASK Slavia Praha  0 
Barbora Holasová  005706  ASK Slavia Praha  0 
Dominika Mužátková  006015  Atletický školní klub Mazurská  0 
Kateřina Deutschová  005523  Spartak Praha 4  0 
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  4.83 
2  Maciej Górski  000109  A. C. Sparta Praha  4.80 
3  Vojtěch Komárek  000927  ASK Slavia Praha  4.63 
4  Adam Vymazal  000521  ASK Slavia Praha  4.60 
5  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  4.47 
6  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.44 
7  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  4.39 
8  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  4.31 
9  Martin Švehla  000929  SK DVOJKA Praha  4.18 
10  David Švec  010813  SK Aktis Praha  4.13 
11  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  4.09 
12  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub ...  4.02 
13  Daniel Šašek  000330  ASK Slavia Praha  4.02 
14  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  3.96 
15  Filip Macháček  010830  Spartak Praha 4  3.92 
16  Martin Kaisler  000421  ASK Slavia Praha  3.91 
17  Lukáš Jedlička  011221  SK Kotlářka Praha  3.85 
18  David Surjomartono  000831  Atletický školní klub Mazurská  3.72 
Matěj Pavinger  000911  SK ZŠ Jeseniova Praha  0 
Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  0 
Martin Švehla  000929  SK DVOJKA Praha  0 
Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub ...  0 
Roman Babica  000223  SK ZŠ Jeseniova Praha  0 
Patrik Pelc  001001  Univerzitní sportovní klub ...  0 
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.30 
2  Barbora Havlová  005225  Univerzitní sportovní klub Praha  10.06 
3  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  09.89 
4  Karina Rozhyna  005510  Univerzitní sportovní klub Praha  09.67 
5  Kateřina Fialová  005526  SK Kotlářka Praha  09.55 
6  Michaela Petrecká  015207  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.48 
7  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  08.57 
8  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  08.41 
9  Barbora Auředníková  015416  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.78 
10  Karolína Tesařová  005716  ASK Slavia Praha  07.74 
11  Barbora Hanzelínová  005430  Univerzitní sportovní klub Praha  07.68 
12  Tereza Hrudková  015914  ASK Slavia Praha  07.51 
13  Anna Pauzová  015529  ASK Slavia Praha  07.41 
14  Adéla Štěpánová  005616  ASK Slavia Praha  06.59 
15  Alina Denisová  006002  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.40 
16  Anna Domanská  015304  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.33 
17  Kateřina Císařová  005523  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.17 
18  Tereza Trpálková  005401  ASK Slavia Praha  06.15 
Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  0 
Veronika Slavíková  015309  AC Kovošrot Praha  0 
Lucie Šimonová  005425  AC Kovošrot Praha  0 
Barbora Šikýřová  015723  ASK Slavia Praha  0 
Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  0 
Ema Traxmandlová  015901  PSK Olymp Praha  0 
Lea Žáčková  005315  ASK Slavia Praha  0 
Barbora Koudelová  005426  Spartak Praha 4  0 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 12.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.36 
2  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  10.81 
3  František Franc  000113  Spartak Praha 4  10.38 
4  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  10.30 
5  Michal Vacek  000213  ASK Slavia Praha  09.98 
6  Milan Gondek  000531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.93 
7 Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  08.93 
8  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  08.92 
9  Martin Zmeškal  000415  ASK Slavia Praha  08.45 
10  Miroslav Janatka  010106  Univerzitní sportovní klub Praha  07.64 
11  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  07.44 
12  Ondřej Kuban  010201  PSK Olymp Praha  07.15 
13  Jan Košťál  010601  AC Kovošrot Praha  06.48 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pátek, 13.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  48.47 
2  Adéla Jančálková  006019  ASK Slavia Praha  47.08 
3  Adéla Řežábková  005624  TJ Dukla Praha  45.78 
4  Anna Nováková  016018  ASK Slavia Praha  44.32 
5  Veronika Slavíková  015309  AC Kovošrot Praha  38.30 
6  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  37.64 
7  Karolína Šašková  015508  ASK Slavia Praha  37.45 
8  Michaela Petrecká  015207  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.32 
9  Anna Domanská  015304  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.18 
10  Barbora Havlová  005225  Univerzitní sportovní klub Praha  35.89 
11  Kateřina Kubantová  005505  SK Kotlářka Praha  35.39 
12  Melisa Nell Heráková  015816  Univerzitní sportovní klub Praha  32.28 
13  Barbora Šimáčková  016227  ASK Slavia Praha  31.53 
14  Kateřina Volfová  015608  ASK Slavia Praha  24.99 
15  Barbora Šmejkalová  005909  SK Kotlářka Praha  22.92 
Barbora Císařová  975725  Spartak Praha 4  0 
Lea Žáčková  005315  ASK Slavia Praha  0 
Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  0