2. finále přeboru Prahy družstev staršího žactva (4.9.2013)
Datum konání: 4.9.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu: Mgr. Petr Novotný
Hlavní rozhodčí: RNDr. Ladislav Kňákal
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.80  11.00 
2=  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.85  8.50 
2=  Tadeusz Burski  990619  ASK Slavia Praha  07.85  8.50 
4  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  07.86  7.00 
5  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.90  6.00 
6  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.92  5.00 
7  Filip Vokrouhlík  980919  ASK Slavia Praha  07.93  4.00 
8  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  07.98  3.00 
Běh 2 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  08.01  2.00 
2  Viktor Buňat  990710  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.09  1.00 
3  Miroslav Ešner  980111  Univerzitní sportovní klub Praha  08.18 
4  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  08.29 
5  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  08.32 
6  Jan Kott  980522  ASK Slavia Praha  08.38 
Jan Pořízek  980327  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 3 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Robert Šamonil  990701  ASK Slavia Praha  08.33 
2  Kryštof Vítek  990207  Univerzitní sportovní klub Praha  08.36 
3  David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.41 
4  Pavel Panýrek  990913  ASK Slavia Praha  08.49 
5  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  08.52 
6  Aldo Prozr  990325  Spartak Praha 4  09.00 
Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Lukáš Pařízek  990917  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.34 
2  Lukáš Poláček  980811  SC Radotín Praha  08.65 
3  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  08.70 
4  Martin Hrdoušek  980530  SC Radotín Praha  08.95 
5  Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.01 
6  Vojtěch Říha  99  ASK SLAVIA PRAHA B  09.16 
7  Jan Klíma  99  ASK SLAVIA PRAHA B  09.87 
Běh 5 (středa, 4.9.2013) Vítr: +1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Marc Nádeníček  990719  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.65 
2  Sean Wong  991227  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.70 
3  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  08.82 
4  Filip Kynych  990601  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.93 
5  Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.98 
6  Vojtěch Müller  99  ASK SLAVIA PRAHA B  09.32 
Martin Klíma  99  ASK SLAVIA PRAHA B  DNP 
Běh 6 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Marek Horčička  99  ASK SLAVIA PRAHA B  08.50 
2  Filip Král  990128  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.66 
3  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.81 
4  Richard Metz  99  ASK SLAVIA PRAHA B  08.94 
5  Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.07 
6  Lukáš Novotný  990305  SK Kotlářka Praha  09.15 
7  Tomáš Hrdina  990601  Spartak Praha 4  09.52 
Běh 7 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  10.42 
MB  Martin Čechtický  980608  TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.  07.66 
MB  Adam Pekárek  990127  ASK Slavia Praha  07.78 
MB  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  08.22 
MB  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  08.65 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Simona Chodorová  985721  SK Kotlářka Praha  08.33  11.00 
2  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  08.52  9.00 
3  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  08.58  8.00 
4  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  08.59  7.00 
5  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  08.63  5.00 
6  Dominika Vlnasová  996128  SK Kotlářka Praha  08.66  3.00 
7  Kristýna Kunická  995420  SK Kotlářka Praha  08.66  3.00 
Běh 2 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.61  6.00 
2  Martina Dvořáková  995429  ASK Slavia Praha  08.66  3.00 
3  Klára Holečková  985926  ASK Slavia Praha  08.70  1.00 
4  Kateřina Jarošová  996009  ASK Slavia Praha  08.71 
5  Kateřina Kvasničková  985217  ASK Slavia Praha  08.88 
6  Tereza Háková  996107  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.89 
7  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.01 
Běh 3 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jitka Špačková  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.87 
2  Petra Hlaváčková  995408  Spartak Praha 4  08.94 
3  Marie Neubauerová  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.99 
4  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  09.18 
5  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  09.20 
6  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  09.27 
7  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  09.32 
Běh 4 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.10 
2  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.14 
3  Kateřina Plchová  995916  ASK Slavia Praha  09.28 
4  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.31 
5  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  09.64 
Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 5 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kristýna Švancarová  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.49 
2  Tereza Klečková  985220  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.53 
3  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  09.70 
4  Dominika Hlásková  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.87 
Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Markéta Perničková  996010  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Emma Foottit  995604  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 6 (středa, 4.9.2013) Vítr: -0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Barbora Matoušová  996009  Univerzitní sportovní klub Praha  09.11 
2  Anna Haškovcová  99  ASK Slavia Praha  09.29 
3  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.66 
4  Anna Mlčochová  995714  ASK Slavia Praha  09:58 
5  Alžběta Rajchlová  995512  ASK Slavia Praha  10.00 
6  Tereza Svobodová  995826  Spartak Praha 4  10.13 
MB  Radka Varholíková  986228  TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.  09.73 
Běh 7 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
MB  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  08.62 
MB  Agáta Kolingerová  995612  SK Sporting Příbram  08.67 
MB  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  08.95 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  43.80  11.00 
2  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  44.23  9.00 
3  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  44.62  8.00 
4  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  44.78  7.00 
5  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  45.04  6.00 
6  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  45.43  4.00 
7  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  46.30  3.00 
8  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  47.11 
Běh 2 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Martina Dvořáková  995429  ASK Slavia Praha  45.16  5.00 
2  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.01  1.00 
3  Tereza Háková  996107  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  47.88 
4  Marie Neubauerová  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  48.41 
5  Anna Marie Petráková  985726  SK Kotlářka Praha  48.50 
6  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.69 
7  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.78 
Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 3 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna Mlčochová  995714  ASK Slavia Praha  49.44 
2  Barbora Matoušová  996009  Univerzitní sportovní klub Praha  50.02 
3  Marie Hochmanová  995930  SC Radotín Praha  50.20 
4  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  50.59 
5  Tereza Klečková  985220  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.09 
6  Anna Landgrafová  996020  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  51.64 
7  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  52.78 
Petra Hlaváčková  995408  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 4 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kateřina Jarošová  996009  ASK Slavia Praha  46.86  2.00 
2  Anna Haškovcová  99  ASK Slavia Praha  48.80 
3  Dominika Hlásková  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  53.11 
4  Alžběta Rajchlová  995512  ASK Slavia Praha  55.85 
5  Lenka Panýrková  995627  SC Radotín Praha  55.93 
Emma Foottit  995604  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Kateřina Kulíšková  985613  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 5 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.77 
2  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  52.78 
MB  Kamila Jíchová  99  ASK Slavia Praha  DNP 
MB  Agáta Kolingerová  995612  SK Sporting Příbram  46.53 
MB  Monika Bouší  995724  TJ Dukla Praha  49.06 
Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Matěj Běhounek  990720  ASK Slavia Praha  39.17  11.00 
2  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  40.32  9.00 
3  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  40.71  8.00 
4  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  41.00  7.00 
5  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  41.10  6.00 
6  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  41.20  4.00 
Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 2 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  41.16  5.00 
2  Tadeusz Burski  990619  ASK Slavia Praha  41.64  2.00 
3  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  41.80  1.00 
4  Viktor Buňat  990710  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.72 
5  Miroslav Ešner  980111  Univerzitní sportovní klub Praha  43.02 
Jan Pořízek  980327  SC Radotín Praha  DNP 
Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 3 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  44.21 
2  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  45.20 
3  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  46.18 
4  Aldo Prozr  990325  Spartak Praha 4  46.80 
5  Vojtěch Michal  990729  Spartak Praha 4  47.06 
6  Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.23 
Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Filip Vokrouhlík  980919  ASK Slavia Praha  41.55  3.00 
2  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  42.52 
3  Lukáš Poláček  980811  SC Radotín Praha  45.05 
4  Richard Metz  99  ASK SLAVIA PRAHA B  48.36 
5  Filip Kynych  990601  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  49.57 
6  Vojtěch Müller  99  ASK SLAVIA PRAHA B  49.70 
7  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  50.26 
Běh 5 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Kott  980522  ASK Slavia Praha  44.48 
2  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  44.79 
3  Kryštof Vítek  990207  Univerzitní sportovní klub Praha  44.83 
4  Sean Wong  991227  SK ZŠ Jeseniova Praha  46.85 
5  Kryštof Nedvídek  99  ASK SLAVIA PRAHA B  47.84 
Martin Klíma  99  ASK SLAVIA PRAHA B  DNP 
Jiří Zahradník  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 6 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Josef Adamec  990830  ASK Slavia Praha  44.98 
2  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  59.13 
MB  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  DNP 
MB  Martin Čechtický  980608  TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.  42.41 
Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Adam Vrubel  99  ASK SLAVIA PRAHA B  DNP 
1500 m - Žákyně
středa, 4.9.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Lucie Krupařová  995711  SK Kotlářka Praha  5:14.37  11.00
2  Jana Matějková  996129  ASK Slavia Praha  5:16.34  9.00
3  Lea Chvalovská  985111  SK Kotlářka Praha  5:22.77  8.00
4  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  5:28.41  7.00
5  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  5:47.85  6.00
6  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5:57.34  5.00
7  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:59.56  4.00
8  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  6:06.77  3.00
9  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  6:13.81  2.00
10  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  6:18.78  1.00
11  Anežka Marková  985228  SK Kotlářka Praha  6:54.84 
MB  Kateřina Krejčí  005624  PSK Olymp Praha  5:24.25 
Kristýna Klesnilová  986028  Spartak Praha 4  DNP 
Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  DNP 
1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
3  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  4:37.29  11.00
4  Šimon Hausenblas  980621  ASK Slavia Praha  4:41.25  9.00
5  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  4:44.09  8.00
6  Petr Hanuš  981208  SK Kotlářka Praha  4:45.50  7.00
7  Geron Stewart  980921  Spartak Praha 4  4:46.10  6.00
8  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  4:48.82  5.00
9  Jakub Stádník  980312  SC Radotín Praha  4:49.44  4.00
10  Dominik Pasler  980331  Spartak Praha 4  4:49.50  3.00
11  Michal Boudník  990401  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4:49.77  2.00
12  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  4:54.35  1.00
13  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  4:56.27 
14  Antonín Semerád  980903  SC Radotín Praha  4:58.05 
15  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:08.93 
Běh 2 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  5:03.41 
2  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:17.32 
3  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  5:19.58 
4  Pavel Panýrek  990913  ASK Slavia Praha  5:20.77 
5  Albert Čermák  99  ASK SLAVIA PRAHA B  5:22.01 
6  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:24.21 
7  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  5:30.14 
8  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  5:30.77 
9  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  5:48.80 
10  Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  6:06.83 
11  Tomáš Hrdina  990601  Spartak Praha 4  6:08.21 
12  Marc Nádeníček  990719  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  6:24.35 
Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  DNF 
100 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 4.9.2013) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  14.69  11.00 
2  Karolína Jirmanová  985210  ASK Slavia Praha  14.92  9.00 
3  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  15.91  8.00 
4  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  15.99  7.00 
5  Lucie Krupařová  995711  SK Kotlářka Praha  16.08  6.00 
6  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  16.17  5.00 
7  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  17.51  4.00 
Běh 2 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  18.33  3.00 
2  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.77  2.00 
3  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  18.92  1.00 
4  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.96 
5  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.50 
6  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.04 
7  Lucie Stibralová  986020  SK Kotlářka Praha  22.81 
100 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 4.9.2013) Vítr: +1.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  14.13  11.00 
2  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.09  9.00 
3  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  15.13  8.00 
4  Lukáš Šimon  990331  ASK Slavia Praha  15.61  7.00 
5  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  15.65  6.00 
6  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  15.96  4.00 
MB  Lukáš Svoboda  981221  ASK Slavia Praha  13.81 
Běh 2 (středa, 4.9.2013) Vítr: +0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  16.18  3.00 
2  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  16.62  2.00 
3  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  17.25  1.00 
4  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  18.21 
5  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.99 
Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 3 (středa, 4.9.2013) Vítr: +1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  15.80  5.00 
2  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  18.81 
3  Geron Stewart  980921  Spartak Praha 4  19.16 
4  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  19.40 
5  Adam Kubice  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.31 
Tomáš Moska  980306  SK Kotlářka Praha  DNP 
200 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 4.9.2013) Vítr: +1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tereza Semecká  985913  ASK Slavia Praha  29.29  11.00 
2  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  30.43  9.00 
3  Karolína Jirmanová  985210  ASK Slavia Praha  30.78  8.00 
4  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.76  5.00 
5  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  36.02  3.00 
Kateřina Kvasničková  985217  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 4.9.2013) Vítr: +1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  33.54  7.00 
2  Lucie Šimáková  996012  Spartak Praha 4  33.59  6.00 
3  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  35.77  4.00 
4  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  36.71  2.00 
5  Lucie Choděrová  995131  Spartak Praha 4  41.83  1.00 
Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
200 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  26.48  11.00 
2  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.71  9.00 
3  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  28.87  8.00 
4  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  30.08  7.00 
5  Victor Nicolas  980814  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  30.73  5.00 
6  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  31.11  4.00 
Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 4.9.2013) Vítr: +1.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.49  3.00 
2  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.87  2.00 
3  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  32.23  1.00 
4  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  32.37 
5  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  32.63 
6  Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  32.65 
Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 3 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Lukáš Šimon  990331  ASK Slavia Praha  30.62  6.00 
2  Lukáš Pařízek  990917  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.25 
3  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.08 
4  David Kunovjánek  99  ASK SLAVIA PRAHA B  34.21 
5  David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.53 
6  Filip Král  990128  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.47 
7  Adam Kubice  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  38.98 
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  A: Jehličková A., Kašparová, Jehličková B., Bendová  Univerzitní sportovní klub Praha  3:00.89  11.00 
2  A: D´Ambrosca, Jarešová, Chvalovská, Nemešová  SK Kotlářka Praha  3:03.78  9.00 
3  A: Sumegová, Rybářová, Feixová, Bujarová  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:15.33  6.00 
4  Zimmermannová, Navrátilová, Santolíková, Floriánová  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:27.84  1.00 
Hudáková, Choděrová, Hlaváčková, Šimáková  Spartak Praha 4  DNP 
A: Švábíková, Jirmanová, Semecká, Kvasničková  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  C: Holečková, Jarošová, Sládková, Dvořáková  ASK Slavia Praha  3:06.45  8.00 
2  B: Chodorová, Kunická, Vlnasová, Bútorová  SK Kotlářka Praha  3:13.27  7.00 
3  B: Zárubová, Klečková, Krátká, Martínková  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:18.30  5.00 
4  C: Uhrová, Dudková, Králová, Stibralová  SK Kotlářka Praha  3:23.84  4.00 
5  B: Matoušková, Drsková, Sluková, Javorská  Univerzitní sportovní klub Praha  3:24.36  3.00 
6  B: Kohoutková, Fouani, Treglerová, Plchová  ASK Slavia Praha  3:24.37  2.00 
4 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  A: Kubelka, Rataj, Račko, Souček  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:42.23  11.00 
2  Štogl, Kubát, Štěpánek, Moucha  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:42.28  9.00 
3  A: Šícha, Večeřa, Prunar, Rott  Univerzitní sportovní klub Praha  2:45.49  8.00 
4  A: Burski, Vokrouhlík, Petřík, Urbánek  ASK Slavia Praha  2:45.90  7.00 
5  A: Hoza, Zuna, Zuna, Karlík  SK Kotlářka Praha  2:53.94  6.00 
6  Stewart, Passler, Prozr, Michal  Spartak Praha 4  3:01.89  1.00 
7  Dlouhý, Košař, Pišl, Višňa  SC Radotín Praha  3:09.38 
A: Horčičika, Kunovjánek, Muller, Klíma  ASK SLAVIA PRAHA B  DNP 
Běh 2 (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  B: Růžička, Šamonil, Karafiát, Pekárek  ASK Slavia Praha  2:54.54  5.00 
2  B: Mička, Hoza, Friš, Novotný  SK Kotlářka Praha  2:58.80  4.00 
3  B: Pohořelý, Vích, Janeček, Čermák  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:58.95  3.00 
4  B: Kvapil, Nulíček, Ešner, Kalabis  Univerzitní sportovní klub Praha  3:00.39  2.00 
5  C: Vítek, Rákosník, Mach, Švarc  Univerzitní sportovní klub Praha  3:03.74 
6  B: Metz, Říha, Nedvídek, Palisa  ASK SLAVIA PRAHA B  3:17.42 
7  C: Kalý, Špaček, Wong, Ullman  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:18.44 
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Patricie Burajová  995408  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.52  11.00
2  Tereza Semecká  985913  ASK Slavia Praha  1.49  9.00
3  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  1.43  8.00
4  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.40  7.00
5  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35  6.00
6  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  1.35  5.00
7  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30  4.00
8  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  1.30  3.00
9  Lucie Šimáková  996012  Spartak Praha 4  1.25  2.00
10=  Veronika Buňatová  996231  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.25  0.50
10=  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  1.25  0.50
12  Lucie Choděrová  995131  Spartak Praha 4  1.20 
13  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  1.20 
Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Tereza Gratiasová  985805  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Anna Landgrafová  996020  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  NM 
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.72  11.00
2  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.72  9.00
3  Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub Praha  1.60  8.00
4  Adam Pekárek  990127  ASK Slavia Praha  1.55  7.00
5  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  1.50  6.00
6  Vojtěch Říha  99  ASK SLAVIA PRAHA B  1.45  5.00
7=  Robert Šamonil  990701  ASK Slavia Praha  1.45  3.50
7=  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  1.45  3.50
9  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  1.45  2.00
10  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  1.40  1.00
12  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  1.40 
Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  NM 
Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  NM 
Skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  2.90  11.00
2  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  2.60  9.00
3  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  2.10  8.00
4  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  2.10  7.00
MB  Nikola Pöschlová  985910  A. C. TEPO Kladno  3.20 
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  4.79  11.00
2  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.78  9.00
3  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub ...  4.77  8.00
4  Patricie Burajová  995408  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.60  7.00
5  Simona Chodorová  985721  SK Kotlářka Praha  4.60  6.00
6  Kristýna Kunická  995420  SK Kotlářka Praha  4.49  5.00
7  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.42  4.00
8  Klára Holečková  985926  ASK Slavia Praha  4.40  3.00
9  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  4.15  2.00
10  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub ...  4.12  1.00
11  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.04 
12  Kateřina Plchová  995916  ASK Slavia Praha  4.03 
13  Markéta Perničková  996010  Atletický školní klub Mazurská  3.70 
14  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.69 
15  Veronika Buňatová  996231  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.63 
16  Kateřina Kulíšková  985613  Atletický školní klub Mazurská  3.37 
MB  Tereza Dvořáková  995120  ASK Slavia Praha  DNP 
Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Tereza Gratiasová  985805  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub ...  NM 
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  6.00  11.00
2  Matěj Běhounek  990720  ASK Slavia Praha  5.92  9.00
3  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.71  8.00
4  Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub ...  5.54  7.00
5  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.39  6.00
6  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.09  5.00
7  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub ...  4.94  4.00
8  Jiří Zahradník  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.79  3.00
9  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.70  2.00
10  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  4.62  1.00
11  David Kunovjánek  99  ASK SLAVIA PRAHA B  4.48 
12  Jan Klíma  99  ASK SLAVIA PRAHA B  4.46 
13  Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.44 
14  Michal Boudník  990401  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.13 
15  Lukáš Novotný  990305  SK Kotlářka Praha  3.39 
David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub ...  DNP 
Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Kateřina Hudáková  986218  Spartak Praha 4  10.54  11.00
2  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.90  9.00
3  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  09.78  8.00
4  Karla Fouani  996226  ASK Slavia Praha  09.18  7.00
5  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  08.70  6.00
6  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  08.32  5.00
7  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  08.18  4.00
8  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.17  3.00
9  Tereza Mrózková  995708  ASK Slavia Praha  08.07  2.00
10  Tereza Poschlová  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.87  1.00
11  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  07.54 
12  Lucie Stibralová  986020  SK Kotlářka Praha  07.39 
13  Anežka Marková  985228  SK Kotlářka Praha  07.25 
14  Veronika Dobiášová  995916  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.06 
15  Lenka Baldová  986015  Spartak Praha 4  06.90 
16  Lea Chvalovská  985111  SK Kotlářka Praha  06.68 
MB  Radka Varholíková  986228  TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.  08.23 
MB  Nikola Elmerová  99  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Marie Hochmanová  995930  SC Radotín Praha  DNP 
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  13.98  11.00
2  Lukáš Svoboda  981221  ASK Slavia Praha  13.12  9.00
3  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  12.42  8.00
4  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  11.97  7.00
5  Adam Pekárek  990127  ASK Slavia Praha  11.18  6.00
6  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  10.83  5.00
7  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  10.64  4.00
8  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.32  3.00
9  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  10.07  2.00
10  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  09.98  1.00
11  Jiří Šindelář  990619  SC Radotín Praha  09.89 
12  Martin Panáček  980128  SK Kotlářka Praha  09.87 
13  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.73 
14  Marek Horčička  99  ASK SLAVIA PRAHA B  08.89 
15  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.87 
16  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  08.15 
17  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  08.13 
18  Vojtěch Michal  990729  Spartak Praha 4  07.02 
Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Šimon Souček  991115  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Kateřina Hudáková  986218  Spartak Praha 4  28.55  11.00
2  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  23.42  9.00
3  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  23.04  8.00
4  Karla Fouani  996226  ASK Slavia Praha  21.52  7.00
5  Dominika Vlnasová  996128  SK Kotlářka Praha  20.95  6.00
6  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.78  5.00
7  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  18.55  4.00
8  Lenka Baldová  986015  Spartak Praha 4  17.96  3.00
9  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.77  2.00
10  Veronika Dobiášová  995916  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  17.32  1.00
11  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  15.77 
12  Jitka Špačková  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  15.55 
13  Tereza Mrózková  995708  ASK Slavia Praha  15.33 
14  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.73 
15  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  13.68 
Tereza Poschlová  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  28.12  11.00
2  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  25.60  9.00
3  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  23.78  8.00
4  Vojtěch Dynybyl  980910  SK Kotlářka Praha  23.39  7.00
5  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.65  6.00
6  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.41  5.00
7  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  20.38  4.00
8  Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.46  3.00
9  Adam Palisa  99  ASK SLAVIA PRAHA B  17.40  2.00
10  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  17.25  1.00
11  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  16.82 
12  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  16.33 
13  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.95 
14  Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  14.58 
15  Martin Panáček  980128  SK Kotlářka Praha  13.38 
16  Jiří Šindelář  990619  SC Radotín Praha  09.67 
17  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  08.89 
Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Petr Šulc  98  ASK SLAVIA PRAHA B  DNP 
Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (středa, 4.9.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  43.09  11.00
2  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.33  9.00
3  Lukáš Svoboda  981221  ASK Slavia Praha  41.64  8.00
4  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  41.56  7.00
5  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.98  6.00
6  Victor Nicolas  980814  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  36.80  5.00
7  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.63  4.00
8  Vojtěch Dynybyl  980910  SK Kotlářka Praha  33.35  3.00
9  Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  33.03  2.00
10  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  31.54  1.00
11  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  30.88 
12  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  29.07 
13  Petr Hanuš  981208  SK Kotlářka Praha  28.56 
14  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  27.55 
15  Kryštof Nedvídek  99  ASK SLAVIA PRAHA B  22.17 
16  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  18.55 
17  Adam Palisa  99  ASK SLAVIA PRAHA B  15.40 
MB  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  35.44 
Petr Šulc  98  ASK SLAVIA PRAHA B  DNP 
Šimon Souček  991115  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Celkový bodový stav - Žákyně
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  SLAPR  ASK Slavia Praha  187.00 
2  KOTPR  SK Kotlářka Praha  141.00 
3  USKPR  Univerzitní sportovní klub Praha  104.00 
4  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  075.00 
5  SPPR4  Spartak Praha 4  034.00 
6  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  017.50 
7  UJPR9  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  014.50 
8  STOPR  TJ Stodůlky Praha, o.s.  014.00 
9  RADPR  SC Radotín Praha  008.00 
Celkový bodový stav - Žáci
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  SLAPR  ASK Slavia Praha  231.00 
2  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  100.50 
3  USKPR  Univerzitní sportovní klub Praha  079.00 
4  STOPR  TJ Stodůlky Praha, o.s.  065.00 
5  KOTPR  SK Kotlářka Praha  050.50 
6  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  047.00 
7  UJPR9  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  014.00 
8  RADPR  SC Radotín Praha  010.00 
SPPR4  Spartak Praha 4  010.00 
10  SLAPB  ASK SLAVIA PRAHA B  007.00 
11  SPAPR  A. C. Sparta Praha  002.00