4. kolo dvojboje MPD mladšího žactva (18.6.2013)
Datum konání: 18.6.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: Spartak Praha 4
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +1.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  08.48 
2  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  08.53 
3  Sebastian Merta  010412  Univerzitní sportovní klub Praha  08.82 
4  Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub Praha  09.17 
5  Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  09.25 
6  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.42 
Běh 2 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Šimon Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.19 
2  Jan Mareš  010824  Spartak Praha 4  09.65 
3  Jakub Hrnčíř  021014  Spartak Praha 4  10.31 
4  Lukáš Tuček  011026  SK Aritma Praha  10.72 
5  Jan Horák  021217  Spartak Praha 4  11.16 
Běh 3 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +1.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Macháček  010830  Spartak Praha 4  08.90 
2  Mikuláš Vybíral  010205  Spartak Praha 4  08.97 
3  Eduard Janoušek  020906  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  09.14 
4  Matouš Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.29 
5  Hynek Merta  010715  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.57 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  07.96 
2  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  08.49 
3  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  08.70 
4  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.92 
5  Gabriela Balcarová  026224  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  10.24 
Běh 2 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +1.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Horáková  015825  Univerzitní sportovní klub Praha  09.27 
2  Andrea Kheilová  025525  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  09.84 
3  Tereza Hymplová  025719  Spartak Praha 4  10.13 
4  Anna Fulínová  015429  Spartak Praha 4  10.28 
5  Magdalena Mohorková  006114  SK Aritma Praha  10.29 
Běh 3 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Klára Šídlová  025307  Univerzitní sportovní klub Praha  09.00 
2  Karolína Štoglová  025301  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.52 
3  Tina Prozrová  005420  Spartak Praha 4  09.53 
4  Aneta Laláková  015219  Atletický školní klub Mazurská  10.29 
5  Karolína Poláčková  015306  SK Aritma Praha  11.47 
Anna Marie Ortová  016025  Spartak Praha 4  DNP 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martina Šimánková  015508  Spartak Praha 4  22.65 
2  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  22.72 
3  Zuzana Drtinová  005116  Spartak Praha 4  23.00 
4  Sára Janoušková  025823  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  26.03 
Natálie Čáslavová  025210  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 2 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Franceska Sloboda  016018  Univerzitní sportovní klub Praha  22.31 
2  Barbora Koudelová  005426  Spartak Praha 4  22.41 
3  Markéta Kulhánková  016102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  25.52 
4  Tereza Laláková  015219  Atletický školní klub Mazurská  26.72 
Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 3 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  22.07 
2  Dominika Wollerová  016106  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.66 
3  Pavlína Šedá  025211  Univerzitní sportovní klub Praha  23.08 
4  Agáta Richterová  015822  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  25.03 
5  Nikola Neubauerová  015330  Atletický školní klub Mazurská  26.74 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +1.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Patrik Pelc  001001  Univerzitní sportovní klub Praha  20.02 
2  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  20.84 
3  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  21.91 
4  Jakub Kotík  001228  Spartak Praha 4  23.16 
5  Ondřej Kolář  020602  Spartak Praha 4  23.61 
6  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  24.97 
Běh 2 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Dobáš  000530  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  21.36 
2  Bořek Pešta  000106  Spartak Praha 4  21.64 
3  Kryštof Rohan  010305  Univerzitní sportovní klub Praha  23.33 
4  František Fišer  010627  TJ Stodůlky Praha, o.s.  24.69 
5  Ondřej Měšťan  010729  Atletický školní klub Mazurská  29.06 
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 18.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  2:01.09 
2  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  2:02.23 
3  Kateřina Eliášová  015213  Spartak Praha 4  2:05.34 
4  Diana Peštová  025522  Spartak Praha 4  2:05.36 
5  Kateřina Deutschová  005523  Spartak Praha 4  2:10.03 
6  Apolena Vojtěchová  025127  Atletický školní klub Mazurská  2:10.42 
7  Žaneta Brečkayová  006210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:10.98 
8  Nikola Vyskočilová  005123  Spartak Praha 4  2:11.32 
9  Daniela Kotková  025128  Spartak Praha 4  2:11.36 
10  Šárka ŘÍHOVÁ  002001  Atletika Chuchle  2:21.28 
11  Melisa Nell Heráková  015816  Univerzitní sportovní klub Praha  2:25.48 
12  Klára Hanušková  015408  Univerzitní sportovní klub Praha  2:26.10 
13  Kristýna Vávrová  006201  ATLETIK RUDNÁ  2:46.40 
Barbora Hrušková  015810  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  DNP 
Barbora Martinčíková  015606  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
600 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 18.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  František Honsa  000515  Spartak Praha 4  1:43.77 
2  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1:44.64 
3  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  1:51.40 
4  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  1:51.44 
5  Jan Lebl  010104  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1:55.47 
6  Jan Přibík  010212  Univerzitní sportovní klub Praha  2:06.03 
7  Pavel Cypro  020423  Spartak Praha 4  2:09.20 
8  Kryštof Krejčí  001013  Spartak Praha 4  2:10.25 
9  Adam Holeček  000330  Univerzitní sportovní klub Praha  2:12.62 
10  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:19.29 
11  Jan Vondra  020923  ATLETIK RUDNÁ  2:23.76 
Daniel Rádl  010910  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  DNP 
Michal Jerie  010212  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Ondřej Jabůrek  010207  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Winterová  015807  Spartak Praha 4  12.70 
2  Barbora Crkvová  005814  Spartak Praha 4  13.05 
3  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  13.16 
4  Emma Barnoky  016014  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.55 
5  Petra Uhlíková  005509  Spartak Praha 4  14.08 
Běh 2 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +2.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  10.95 
2  Karina Rozhyna  005510  Univerzitní sportovní klub Praha  12.09 
3  Kamila Lhotáková  005622  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  12.75 
4  Anna Matějovská  005613  ATLETIK RUDNÁ  13.88 
Běh 3 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Baldová  015504  ATLETIK RUDNÁ  13.35 
2  Ema Kaletová  025424  Spartak Praha 4  13.79 
3  Veronika Bartošová  025406  Atletický školní klub Mazurská  14.85 
Kateřina Dvorská  016006  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +1.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  10.97 
2  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  11.17 
3  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  11.80 
4  Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub Praha  12.16 
5  Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.29 
Běh 2 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  12.20 
2  Jan Grecký  000922  Spartak Praha 4  13.33 
3  Jiří Pernica  011116  Atletický školní klub Mazurská  14.48 
4  Tomáš Berka  010128  TJ Stodůlky Praha, o.s.  15.24 
5  Šimon Makarius  010107  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  17.48 
Běh 3 (úterý, 18.6.2013) Vítr: +0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marek Pavlica  021014  Spartak Praha 4  12.48 
2  Oliver Serafin  020311  SK Aritma Praha  12.80 
3  Vojtěch Vlk  021015  Spartak Praha 4  13.98 
4  Adam Starý  020221  Spartak Praha 4  14.09 
Jakub Herza  020414  SK Aritma Praha  DNP 
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 18.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Rada, Merta V., Štoglová, Daťková A  TJ Stodůlky Praha, o.s.  33.76 
2  Kheilová, Lhotáková, Janoušek, Dobáš  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  35.31 
3  Soldát, Soldát, Vollerová, Barnoky B  TJ Stodůlky Praha, o.s.  35.39 
4  Lebl, Šanc, Brečkayová, Kulhánková C  TJ Stodůlky Praha, o.s.  37.20 
Běh 2 (úterý, 18.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Macháček, Pešta, Koudelová, Brůhová "B"  Spartak Praha 4  34.38 
2  Mareš, Nevole, Eliášová, Vyskočilová "C"  Spartak Praha 4  35.70 
3  Kolář, Grecký, Kotková, Kaletová BA  Spartak Praha 4  36.52 
4  Starý, Kotík, Crkvová, Drtinová "D"  Spartak Praha 4  36.76 
5  Vlk, Hrnčíř, Peštová, Fulínová BB  Spartak Praha 4  37.72 
Běh 3 (úterý, 18.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavlica M., Vybíral, Dufková, Kerbachová "A"  Spartak Praha 4  33.21 
2  Marcinčík, Surový, Kývalová, Šimková "A"  Atletický školní klub Mazurská  33.70 
3  Švihel, Pernica, Špačková, Vojtěchová "B"  Atletický školní klub Mazurská  37.15 
4  Matějovská, Baldová, Vondra, Vávrová  ATLETIK RUDNÁ  38.76 
5  Serafín, Tuček, Monorková, Poláčková  SK Aritma Praha  40.63 
Běh 4 (úterý, 18.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Heráková, Šídlová, Fiřt, Ruda  Univerzitní sportovní klub Praha  33.82 
2  Smíšková, Rozhyna, Puchmajer, Přibík  Univerzitní sportovní klub Praha  34.10 
3  Sloboda, Stanzelová, Pelc, Štros  Univerzitní sportovní klub Praha  34.43 
4  Kovář, Štěpánek, Petrásková, Šedá  Univerzitní sportovní klub Praha  34.66 
Hanušková, Horáková, Merta, Holeček  Univerzitní sportovní klub Praha  DQ 
Skok vysoký - Ml. žákyně
úterý, 18.6.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  1.50 
2  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  1.40 
3  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  1.30 
4  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.30 
5  Adéla Horáková  015825  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25 
6  Klára Šídlová  025307  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25 
7  Aneta Laláková  015219  Atletický školní klub Mazurská  1.15 
8  Anna Fulínová  015429  Spartak Praha 4  1.10 
9  Andrea Kheilová  025525  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  1.10 
10=  Magdalena Mohorková  006114  SK Aritma Praha  1.05 
10=  Tina Prozrová  005420  Spartak Praha 4  1.05 
12  Gabriela Balcarová  026224  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  1.00 
Karolína Štoglová  025301  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Anna Marie Ortová  016025  Spartak Praha 4  DNP 
Karolína Poláčková  015306  SK Aritma Praha  NM 
Tereza Hymplová  025719  Spartak Praha 4  NM 
Skok vysoký - Ml. žáci
úterý, 18.6.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Šimon Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.40 
2  Sebastian Merta  010412  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
3  Filip Macháček  010830  Spartak Praha 4  1.25 
4=  Mikuláš Vybíral  010205  Spartak Praha 4  1.20 
4=  Matouš Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.20 
5  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  1.20 
6  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.20 
7  Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  1.20 
8  Eduard Janoušek  020906  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  1.20 
10=  Jan Mareš  010824  Spartak Praha 4  1.15 
10=  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  1.15 
10=  Marek Uzsak  011229  Univerzitní sportovní klub Praha  1.15 
11  Hynek Merta  010715  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.15 
14  Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub Praha  1.10 
15  Lukáš Tuček  011026  SK Aritma Praha  1.10 
Jan Horák  021217  Spartak Praha 4  NM 
Jakub Hrnčíř  021014  Spartak Praha 4  NM 
Skok daleký - Ml. žákyně
úterý, 18.6.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karina Rozhyna  005510  Univerzitní sportovní klub ...  3.97 
2  Aneta Winterová  015807  Spartak Praha 4  3.94 
3  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub ...  3.93 
4  Ema Kaletová  025424  Spartak Praha 4  3.81 
5  Anna Matějovská  005613  ATLETIK RUDNÁ  3.72 
6  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  3.68 
7  Emma Barnoky  016014  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.63 
8  Petra Uhlíková  005509  Spartak Praha 4  3.60 
9  Barbora Crkvová  005814  Spartak Praha 4  3.58 
10  Kateřina Baldová  015504  ATLETIK RUDNÁ  3.55 
11  Veronika Bartošová  025406  Atletický školní klub Mazurská  3.41 
12  Šárka ŘÍHOVÁ  002001  Atletika Chuchle  3.33 
13  Kamila Lhotáková  005622  TJ Sokol Praha Královské Vi...  3.22 
Kateřina Dvorská  016006  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Skok daleký - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 18.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Kulhánek  002000  Atletika Chuchle  4.39 
2  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub ...  4.37 
Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  4.37 
4  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  4.14 
5  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub ...  3.93 
6  Tomáš Berka  010128  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.86 
7  Marek Pavlica  021014  Spartak Praha 4  3.80 
8  Vojtěch Vlk  021015  Spartak Praha 4  3.77 
9  Tomáš Jirát  002001  Atletika Chuchle  3.64 
10  Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.62 
11  Adam Starý  020221  Spartak Praha 4  3.61 
12  Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub ...  3.45 
13  Oliver Serafin  020311  SK Aritma Praha  3.42 
14  Jan Grecký  000922  Spartak Praha 4  3.32 
15  Šimon Makarius  010107  TJ Sokol Praha Královské Vi...  3.19 
16  Jiří Pernica  011116  Atletický školní klub Mazurská  3.06 
Jakub Herza  020414  SK Aritma Praha  DNP 
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 18.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  09.16 
2  Barbora Koudelová  005426  Spartak Praha 4  08.58 
3  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  08.24 
4  Martina Šimánková  015508  Spartak Praha 4  07.34 
5  Agáta Richterová  015822  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  07.21 
6  Pavlína Šedá  025211  Univerzitní sportovní klub Praha  07.14 
7  Markéta Kulhánková  016102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  06.50 
8  Zuzana Drtinová  005116  Spartak Praha 4  06.28 
9  Dominika Wollerová  016106  TJ Stodůlky Praha, o.s.  06.17 
10  Franceska Sloboda  016018  Univerzitní sportovní klub Praha  06.08 
11  Natálie Čáslavová  025210  Spartak Praha 4  05.59 
12  Nikola Neubauerová  015330  Atletický školní klub Mazurská  04.99 
13  Tereza Laláková  015219  Atletický školní klub Mazurská  04.75 
14  Sára Janoušková  025823  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  04.15 
Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
úterý, 18.6.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Patrik Pelc  001001  Univerzitní sportovní klub Praha  08.30 
2  Ondřej Kolář  020602  Spartak Praha 4  07.06 
3  David Dobáš  000530  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  06.73 
4  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  06.61 
5  Bořek Pešta  000106  Spartak Praha 4  06.48 
6  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  06.41 
7  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  06.05 
8  Marek Uzsak  011229  Univerzitní sportovní klub Praha  05.68 
9  Kryštof Rohan  010305  Univerzitní sportovní klub Praha  05.33 
10  Jakub Kotík  001228  Spartak Praha 4  04.80 
11  František Fišer  010627  TJ Stodůlky Praha, o.s.  04.72 
12  Ondřej Měšťan  010729  Atletický školní klub Mazurská  04.52 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
úterý, 18.6.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Daniela Kotková  025128  Spartak Praha 4  35.61 
2  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  35.29 
3  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  33.69 
4  Melisa Nell Heráková  015816  Univerzitní sportovní klub Praha  33.18 
5  Nikola Vyskočilová  005123  Spartak Praha 4  32.75 
6  Žaneta Brečkayová  006210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  29.38 
7  Kateřina Eliášová  015213  Spartak Praha 4  25.31 
8  Klára Hanušková  015408  Univerzitní sportovní klub Praha  24.97 
9  Diana Peštová  025522  Spartak Praha 4  24.18 
10  Kristýna Vávrová  006201  ATLETIK RUDNÁ  22.98 
11  Apolena Vojtěchová  025127  Atletický školní klub Mazurská  20.32 
12  Kateřina Deutschová  005523  Spartak Praha 4  17.74 
Barbora Hrušková  015810  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  DNP 
Barbora Martinčíková  015606  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
úterý, 18.6.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  55.08 
2  Adam Holeček  000330  Univerzitní sportovní klub Praha  51.89 
3  Martin Kulhánek  002000  Atletika Chuchle  45.59 
4  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  43.02 
5  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  42.48 
6  Jan Přibík  010212  Univerzitní sportovní klub Praha  41.87 
7  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  41.74 
8  Kryštof Krejčí  001013  Spartak Praha 4  38.58 
9  František Honsa  000515  Spartak Praha 4  33.34 
10  Pavel Cypro  020423  Spartak Praha 4  31.07 
11  Jan Vondra  020923  ATLETIK RUDNÁ  27.91 
12  Tomáš Jirát  002001  Atletika Chuchle  26.17 
13  Jan Lebl  010104  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.24 
Ondřej Jabůrek  010207  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Daniel Rádl  010910  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  DNP 
Michal Jerie  010212  Atletický školní klub Mazurská  DNP