3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (13.6.2013)
Datum konání: 13.6.2013
Místo konání: Praha-Eden
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.69  3.00 
2  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  07.76  2.00 
3  Christophe Bordes  981224  PSK Olymp Praha  07.78  1.00 
4  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  08.05 
5  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  08.16 
6  Jakub Stádník  980312  SC Radotín Praha  08.36 
Běh 2 (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: +0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Miroslav Ešner  98  Univerzitní sportovní klub Praha  08.24 
2  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  08.42 
3  Ivan Fulyarov  991025  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.48 
4  David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.52 
5  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  08.53 
6  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  08.86 
7  Sean Wong  991227  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.07 
David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.96  11.00 
2  Martin Hrdoušek  98  SC Radotín Praha  08.76  9.00 
3  Marc Nádeníček  990719  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.90  8.00 
4  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  09.00  7.00 
5  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.21  6.00 
6  Filip Kynych  990601  PSK Olymp Praha  09.30  5.00 
7  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  10.34  4.00 
MB  Viktor Buňat  990710  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  08.23 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -1.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  08.17  11.00 
2  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  08.61  9.00 
3  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  08.68  8.00 
4  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  08.78  7.00 
5  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  09.21  5.00 
MB  Andrea Kadidlová  995712  SK DVOJKA Praha  08.92 
MB  Lucie Koháková  97  Univerzitní sportovní klub Praha  10.38 
Běh 2 (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.91  6.00 
2  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  09.22  4.00 
Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tereza Dvořáková  995504  PSK Olymp Praha  09.31  3.00 
2  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  09.73  2.00 
3  Lenka Šetková  995328  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.45  1.00 
MB  Tereza Králová  896022  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
MB  Jindra Srnská  985929  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  09.07 
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.72  10.00 
Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  20.72  10.00 
3  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  20.73  8.00 
4  Adéla Zindulková  996102  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.69  7.00 
5  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.06  6.00 
6  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  22.16  5.00 
7  Emma Foottit  99  Univerzitní sportovní klub Praha  22.69  4.00 
Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  DNF 
Běh 2 (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.00  3.00 
2  Veronika Dobiášová  995916  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.55  2.00 
3  Lásková  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.01  1.00 
MB  Andrea Kadidlová  995712  SK DVOJKA Praha  21.26 
MB  Barbora Holá  995109  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.72 
Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Kateřina Kulíšková  985613  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  18.34  11.00 
2  Christophe Bordes  981224  PSK Olymp Praha  18.64  9.00 
3=  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  18.82  7.50 
3=  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  18.82  7.50 
5  Ivan Fulyarov  991025  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.05  5.00 
6  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.14  4.00 
Běh 2 (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.47  6.00 
2  Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.93 
3  Filip Kynych  990601  PSK Olymp Praha  22.33 
4  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  22.73 
MB  Viktor Buňat  990710  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  19.63 
MB  Jiří Soukup  980610  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  21.50 
Matěj Dolenský  981110  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  20.26  3.00 
2  David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.68  2.00 
3  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  21.23  1.00 
4  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  21.49 
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  5:15.62  11.00
2  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  5:23.64  9.00
3  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:50.33  8.00
4  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  5:52.24  7.00
5  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  5:54.39  6.00
6  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:56.41  5.00
7  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:58.68  4.00
8  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  6:03.83  3.00
9  Kateřina Hobzová  996222  SC Radotín Praha  7:00.28  2.00
10  Markéta Perničková  996010  Atletický školní klub Mazurská  7:28.93  1.00
Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Marie Adamcová  985219  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Antonín Semerád  98  SC Radotín Praha  4:45.20  11.00
2  Jakub Stádník  980312  SC Radotín Praha  4:51.46  9.00
3  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:19.14  8.00
4  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  5:19.70  7.00
5  Martin Hrdoušek  98  SC Radotín Praha  5:45.14  6.00
6  Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  6:04.49  5.00
Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  DNP 
100 m překážek - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.12  11.00 
2  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  18.74  9.00 
3  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.81  8.00 
4  Kateřina Hobzová  996222  SC Radotín Praha  19.06  7.00 
5  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.59  6.00 
Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
100 m překážek - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.36  11.00 
2  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  14.52  9.00 
3  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.22  8.00 
4  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  19.16  7.00 
5  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  19.25  6.00 
6  Adam Kubice  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.77  5.00 
200 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -1.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.30  9.00 
2  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.64  8.00 
3  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  33.97  7.00 
4  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.02  5.00 
Běh 2 (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  30.42  11.00 
2  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  35.13  6.00 
3  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  37.61  4.00 
200 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 13.6.2013) Vítr: -1.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.53  10.00 
2  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  28.53  10.00 
3  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.44  8.00 
4  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  29.49  7.00 
5  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  29.81  6.00 
6  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  30.94  5.00 
Běh 2 (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.67  4.00 
2  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.71  3.00 
3  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  34.31  2.00 
4  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  36.39  1.00 
5  Adam Kubice  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.90 
MB  Lukáš Pařízek  990917  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  33.70 
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jehličková A., Skácelová, Kašparová, Bendová  Univerzitní sportovní klub Praha  3:04.72  11.00 
2  A: Feixová, Krátká, Zindulková, Sumegová  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:16.02  9.00 
3  B: Caisová, Martínková, Wollmanová, Zafarová  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:26.67  8.00 
4  Santolíková, Kousalová, Navrátilová, Floriánová  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:28.92  7.00 
5  Hobzová, Slámová, Pieperová, Hradilová  SC Radotín Praha  3:31.60  6.00 
6  Baziková, Buršíková, Sedláková, Římalová  Atletický školní klub Mazurská  3:33.00  5.00 
4 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  A: Šícha, Večeřa, Prunar, Nulíček  Univerzitní sportovní klub Praha  2:45.48  11.00 
2  A: Rataj, Janeček, Pohořalý, Souček  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:48.31  9.00 
3  B: Ešner, Mach, Mára, Kvapil  Univerzitní sportovní klub Praha  2:59.44  8.00 
4  A: Dlouhý, Stádník, Košař, Olšanský  SC Radotín Praha  3:00.44  7.00 
5  B: Fuljarov,Čermák, Špaček, Vích  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:00.53  6.00 
6  Stanovský, Adamík, Vevera, Hampel  Atletický školní klub Mazurská  3:05.34  5.00 
7  B: Hrdoušek, Višňa, Pišl, Semerád  SC Radotín Praha  3:05.61  4.00 
8  C: Ulman,Kobián, Kalný, Kubice  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:22.38  3.00 
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.47  11.00
2  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.41  9.00
3  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  1.38  8.00
4  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  1.35  7.00
5  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  1.35  6.00
6=  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  1.30  4.50
6=  Anna-Nikol Georgieva  986209  PSK Olymp Praha  1.30  4.50
8  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30  3.00
9  Veronika Buňatová  996231  PSK Olymp Praha  1.20  2.00
10  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  1.20  1.00
11  Dominika Hlásková  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.20 
MB  Patricie Burajová  995408  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.47 
Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  DNP 
Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  DNP 
Markéta Perničková  996010  Atletický školní klub Mazurská  NM 
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub Praha  1.67  11.00
2  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  1.64  9.00
3  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  1.46  8.00
4  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  1.43  7.00
5  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  1.40  6.00
6  Miroslav Ešner  98  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35  5.00
7  Radek Stehno  990221  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.30  4.00
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.60  11.00
2  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub ...  4.45  9.00
3  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  4.31  8.00
4  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub ...  4.26  7.00
5  Adéla Zindulková  996102  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.03  6.00
6  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.93  5.00
7  Anna-Nikol Georgieva  986209  PSK Olymp Praha  3.86  4.00
8  Tereza Dvořáková  995504  PSK Olymp Praha  3.49  3.00
9  Veronika Buňatová  996231  PSK Olymp Praha  3.31  2.00
MB  Patricie Burajová  995408  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.63 
MB  Jindra Srnská  985929  TJ Sokol Praha Královské Vi...  4.00 
Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  DNP 
Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Kateřina Kulíšková  985613  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub ...  5.46  11.00
2  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub ...  5.21  9.00
3  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.87  8.00
4  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  4.76  7.00
5  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.63  6.00
6  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.55  5.00
Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.55  4.00
8  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.44  3.00
9  Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  4.41  2.00
10  Sean Wong  991227  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.02  1.00
11  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.79 
12  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub ...  3.75 
MB  Jiří Soukup  980610  TJ Sokol Praha Královské Vi...  4.58 
MB  Lukáš Pařízek  990917  TJ Sokol Praha Královské Vi...  4.45 
Matěj Dolenský  981110  PSK Olymp Praha  DNP 
David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub ...  DNP 
Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub ...  DNP 
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.84  11.00
2  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  08.76  9.00
3  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  08.69  8.00
4  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  08.09  7.00
5  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  08.06  6.00
6  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  08.05  5.00
7  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.75  4.00
8  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  07.74  3.00
9  Tereza Poschlová  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.67  2.00
10  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.44  1.00
11  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.98 
12  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.75 
13  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  06.57 
14  Lenka Šetková  995328  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.69 
Marie Adamcová  985219  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  12.54  11.00
2  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.27  9.00
3  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  10.85  8.00
4  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.45  7.00
5  Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.07  6.00
6  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  06.36  5.00
7  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  06.26  4.00
8  Marc Nádeníček  990719  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.97  3.00
9  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  05.72  2.00
Jiří Šindelář  990619  SC Radotín Praha  DNP 
Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.89  11.00
2  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.92  9.00
3  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  18.38  8.00
4  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.37  7.00
5  Veronika Dobiášová  995916  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.08  6.00
6  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.47  5.00
7  Tereza Poschlová  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.21  4.00
8  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.28  3.00
9  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.46  2.00
10  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.63  1.00
Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 13.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.00  11.00
2  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  22.67  9.00
3  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  18.18  8.00
4  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  15.84  7.00
Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Celkový bodový stav - Žákyně
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  171.00 
2  USKPR  Univerzitní sportovní klub Praha  126.50 
3  OLYPR  PSK Olymp Praha  069.50 
4  UJPR9  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  067.00 
5  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  060.00 
6  RADPR  SC Radotín Praha  034.00 
Celkový bodový stav - Žáci
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  151.00 
2  USKPR  Univerzitní sportovní klub Praha  143.50 
3  RADPR  SC Radotín Praha  092.00 
4  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  062.50 
5  UJPR9  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  038.00 
6  OLYPR  PSK Olymp Praha  022.00