Přebor Prahy staršího žactva a dorostu (7-8.6.2013)
Datum konání: 7-8.6.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: Spartak Praha 4
Výsledky zpracoval: Petr Kašpar, Tomáš Nakládal
Ředitel závodu: Blanka Fischerová
Hlavní rozhodčí: Ivana Kubicová
Technický delegát:
Poznámka: kamera ALGE
60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Běhounek  990720  ASK Slavia Praha  07.41 
2  Miroslav Ešner  980111  Univerzitní sportovní klub Praha  08.03 
3  Dominik Bednář  980815  A. C. Sparta Praha  08.31 
4  Marek Kotlík  980417  SK Aktis Praha  08.84 
Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 2 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.54 
2  Filip Vokrouhlík  980919  ASK Slavia Praha  08.05 
3  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  08.35 
4  Aldo Prozr  990325  Spartak Praha 4  08.63 
5  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  08.69 
6  Vojtěch Michal  990729  Spartak Praha 4  08.79 
Rozběh 3 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Christophe Bordes  981224  PSK Olymp Praha  07.64 
2  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  08.19 
3  Pavel Janeček  990508  SK Aritma Praha  08.23 
4  Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  08.37 
5  Albert Čermák  991231  ASK Slavia Praha  08.74 
6  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  08.88 
Rozběh 4 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  07.93 
2  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  08.17 
3  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  08.36 
4  Jan Klíma  990618  ASK Slavia Praha  08.56 
5  Jan Glogr  990311  AC Kovošrot Praha  08.63 
6  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  08.85 
Rozběh 5 (pátek, 7.6.2013) Vítr: -0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.83 
2  Jan Kott  980522  ASK Slavia Praha  08.19 
3  Daniel Kvapil  990615  TJ Dukla Praha  08.45 
4  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  08.86 
5  Vojtěch Tyle  990211  SK Aritma Praha  09.56 
Marek Hořčička  990414  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 6 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  07.83 
2  Viktor Buňat  990710  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  08.14 
3  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  08.17 
4  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  08.47 
5  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  08.96 
6  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  10.27 
Rozběh 7 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.77 
2  Tadeusz Burski  990619  ASK Slavia Praha  08.06 
3  David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.40 
4  Pavel Panýrek  990913  ASK Slavia Praha  08.44 
5  Vítězslav Langer  990301  SK Aritma Praha  08.65 
6  Ondřej Bareš  990309  SK Aritma Praha  09.50 
Rozběh 8 (pátek, 7.6.2013) Vítr: -0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  08.10 
2  Michael Olšavský  990329  SK Aktis Praha  08.32 
3  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  08.40 
4  Lukáš Pařízek  990917  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  08.56 
5  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  08.98 
6  Tomáš Hrdina  990601  Spartak Praha 4  09.37 
Rozběh 9 (pátek, 7.6.2013) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.00 
2  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  08.33 
3  Ivan Fulyarov  991025  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.50 
4  Vojtěch Müller  990723  ASK Slavia Praha  09.06 
5  Matěj Žilina  990901  SK Aktis Praha  09.15 
6  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.02 
Rozběh 10 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  07.82 
2  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  07.98 
3  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  08.34 
4  Sean Wong  991227  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.81 
5  Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.84 
Richard Metz  990423  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Běhounek  990720  ASK Slavia Praha  07.39 
2  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.46 
3  Christophe Bordes  981224  PSK Olymp Praha  07.53 
4  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.67 
5  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  07.68 
6  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  07.74 
Finále B (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.69 
2  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  07.78 
3  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.82 
4  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  07.95 
5  Miroslav Ešner  980111  Univerzitní sportovní klub Praha  08.02 
6  Filip Vokrouhlík  980919  ASK Slavia Praha  08.12 
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Dukla Praha  07.95 
2  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.64 
3  Monika Bouší  995724  TJ Dukla Praha  08.81 
4  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.82 
5  Jitka Špačková  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.92 
Karolína Křížová  995726  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 2 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  08.23 
2  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  08.78 
3  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  08.79 
4  Aneta Anna Filusztková  985220  A. C. Sparta Praha  08.80 
5  Lucie Stibralová  986020  SK Kotlářka Praha  09.15 
Rozběh 3 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Simona Chodorová  985721  SK Kotlářka Praha  08.19 
2  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  09.01 
3  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  09.08 
Emma Foottit  995604  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Rozběh 4 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  08.42 
2  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.60 
3  Andrea Kadidlová  995712  SK DVOJKA Praha  08.74 
4  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.86 
5  Karolína Česenková  995720  ASK Slavia Praha  09.06 
Rozběh 5 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  08.04 
2  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  08.55 
3  Klára Holečková  985926  ASK Slavia Praha  08.73 
4  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  08.87 
5  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.98 
Rozběh 6 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hana Hajšmanová  995519  Spartak Praha 4  08.39 
2  Dominika Vlnasová  996128  SK Kotlářka Praha  08.51 
3  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.88 
4  Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  08.91 
Tereza Dvořáková  995120  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (pátek, 7.6.2013) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  07.91 
2  Karolína Jirmanová  985210  TJ Dukla Praha  08.07 
3  Simona Chodorová  985721  SK Kotlářka Praha  08.20 
4  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  08.21 
5  Hana Hajšmanová  995519  Spartak Praha 4  08.44 
6  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  08.47 
Finále B (pátek, 7.6.2013) Vítr: +1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  08.40 
2  Dominika Vlnasová  996128  SK Kotlářka Praha  08.43 
3  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.57 
4  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.59 
5  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  08.80 
6  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  08.91 
100 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 7.6.2013) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.89 
2  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  12.09 
3  Matěj Vančura  960707  Spartak Praha 4  12.36 
4  Tomáš Hanousek  970903  ASK Slavia Praha  12.84 
5  Jakub Hofta  970309  ASK Slavia Praha  12.86 
Rozběh 2 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  11.76 
2  Jan Moudrý  971104  ASK Slavia Praha  11.96 
3  Štěpán Svoboda  970305  TJ Dukla Praha  12.18 
4  David Šebrle  960903  TJ Dukla Praha  12.23 
5  Michal Kasan  970324  ASK Slavia Praha  12.32 
6  Michal Šíma  970718  ASK Slavia Praha  13.26 
Rozběh 3 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vít Hartych  970529  ASK Slavia Praha  11.70 
2  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.86 
3  Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  12.26 
4  Martin Vatrt  960531  Univerzitní sportovní klub Praha  12.34 
5  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  13.09 
Filip Šmergl  960212  Spartak Praha 4  DNP 
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále A (pátek, 7.6.2013) Vítr: -0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.54 
2  Vít Hartych  970529  ASK Slavia Praha  11.72 
3  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.79 
4  Jan Moudrý  971104  ASK Slavia Praha  11.91 
5  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  11.94 
6  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  12.17 
Finále B (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Svoboda  970305  TJ Dukla Praha  11.99 
2  Martin Vatrt  960531  Univerzitní sportovní klub Praha  12.39 
3  Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  12.40 
4  Matěj Vančura  960707  Spartak Praha 4  12.47 
5  Tomáš Hanousek  970903  ASK Slavia Praha  12.92 
David Šebrle  960903  TJ Dukla Praha  DNP 
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Kratochvílová  965913  TJ Dukla Praha  12.98 
2  Lucie Vohánková  975515  PSK Olymp Praha  13.47 
3  Jana Pavelková  975819  ASK Slavia Praha  13.70 
4  Martina Matějková  965215  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.12 
5  Petra Oulická  965925  SC Radotín Praha  14.65 
Rozběh 2 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Paťková  975704  TJ Dukla Praha  13.06 
2  Kristýna Bouší  965612  TJ Dukla Praha  13.48 
3  Tereza Farská  975904  Atletický školní klub Mazurská  13.52 
4  Emma Zenkerová  975520  Univerzitní sportovní klub Praha  13.56 
5  Eliška Plecitá  975919  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  15.39 
Rozběh 3 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  12.88 
2  Kristýna Seidlová  965616  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.95 
3  Kateřina Martínková  966222  SK Aktis Praha  13.69 
4  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.36 
Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
Rozběh 4 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Kolínová  965415  ASK Slavia Praha  13.16 
2  Markéta Prouzová  975906  ASK Slavia Praha  13.28 
3  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  13.73 
4  Karolína Krejsová  965315  A. C. Sparta Praha  14.00 
Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále A (pátek, 7.6.2013) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Kratochvílová  965913  TJ Dukla Praha  12.66 
2  Dominika Paťková  975704  TJ Dukla Praha  12.97 
3  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  12.99 
4  Kristýna Seidlová  965616  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.02 
5  Adéla Kolínová  965415  ASK Slavia Praha  13.31 
6  Markéta Prouzová  975906  ASK Slavia Praha  13.33 
Finále B (pátek, 7.6.2013) Vítr: -0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Farská  975904  Atletický školní klub Mazurská  13.59 
2  Kristýna Bouší  965612  TJ Dukla Praha  13.63 
3  Jana Pavelková  975819  ASK Slavia Praha  13.78 
4  Lucie Vohánková  975515  PSK Olymp Praha  13.82 
5  Kateřina Martínková  966222  SK Aktis Praha  13.99 
Emma Zenkerová  975520  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Dukla Praha  19.22 
2  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  19.57 
3  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  19.71 
4  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  20.46 
5  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  20.52 
MS  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  18.16 
Běh 2 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.86 
2  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  21.10 
3  Martina Dvořáková  995429  ASK Slavia Praha  21.11 
4  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.44 
MS  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  20.73 
Dominika Vlnasová  996128  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 3 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.02 
2  Lucie Šimáková  996012  Spartak Praha 4  21.66 
3  Aneta Anna Filusztková  985220  A. C. Sparta Praha  21.72 
4  Adéla Zindulková  996102  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.86 
5  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  22.44 
Petra Hlaváčková  995408  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 4 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  21.02 
2  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.12 
3  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.67 
4  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  22.08 
5  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  22.14 
6  Anna Mlčochová  995714  ASK Slavia Praha  22.81 
Běh 5 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Česenková  995720  ASK Slavia Praha  22.26 
2  Kristýna Švancarová  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.44 
3  Emma Foottit  995604  Univerzitní sportovní klub Praha  22.94 
4  Lenka Panýrková  995627  AC Praha 1890  24.15 
Karolína Křížová  995726  ASK Slavia Praha  DNP 
Tereza Dvořáková  995120  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 6 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Andrea Kadidlová  995712  SK DVOJKA Praha  21.07 
2  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.36 
3  Monika Bouší  995724  TJ Dukla Praha  21.40 
4  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  21.82 
5  Zuzana Turková  986021  SK Aktis Praha  22.47 
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Běhounek  990720  ASK Slavia Praha  17.67 
2  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  17.90 
3  Christophe Bordes  981224  PSK Olymp Praha  18.10 
4  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  18.32 
5  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  18.62 
6  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.88 
Běh 2 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.12 
2  Adam Pekárek  990127  ASK Slavia Praha  18.32 
3  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  18.97 
4  Jan Kocián  991206  ŠAK Novoborská Praha  19.01 
5  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.02 
MS  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.08 
Běh 3 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  18.40 
2  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  18.45 
3  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  19.54 
4  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  19.57 
5  Jan Glogr  990311  AC Kovošrot Praha  21.85 
David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Běh 4 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Miroslav Ešner  980111  Univerzitní sportovní klub Praha  19.74 
2  Ivan Fulyarov  991025  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.76 
3  Lukáš Poláček  980811  AC Praha 1890  20.54 
4  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  20.69 
Robert Šamonil  990701  ASK Slavia Praha  DNP 
David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 5 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Mikula  980921  TJ Dukla Praha  20.53 
2  Albert Čermák  991231  ASK Slavia Praha  20.62 
3  Vojtěch Michal  990729  Spartak Praha 4  21.46 
4  Vojtěch Müller  990723  ASK Slavia Praha  21.49 
5  Tomáš Hrdina  990601  Spartak Praha 4  22.10 
Vítězslav Langer  990301  SK Aritma Praha  DNP 
Běh 6 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  19.25 
2  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  25.05 
Vojtěch Tyle  990211  SK Aritma Praha  DNP 
Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  DNP 
Ondřej Bareš  990309  SK Aritma Praha  DNP 
Tomáš Hoffman  990117  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 7 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  19.26 
2  Filip Vokrouhlík  980919  ASK Slavia Praha  19.75 
3  Dominik Bednář  980815  A. C. Sparta Praha  20.30 
4  David Kunovjánek  990118  ASK Slavia Praha  21.20 
5  Marc Nádeníček  990719  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.27 
Michal Štěpánek  991123  ASK Slavia Praha  DNP 
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Kratochvílová  965913  TJ Dukla Praha  25.46 
2  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  26.09 
3  Dominika Paťková  975704  TJ Dukla Praha  26.62 
4  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  27.09 
5  Kristýna Seidlová  965616  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.22 
Běh 2 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Burianová  965218  ASK Slavia Praha  27.11 
2  Jana Pavelková  975819  ASK Slavia Praha  27.66 
3  Lucie Vohánková  975515  PSK Olymp Praha  27.84 
4  Anna Petrová  966210  Univerzitní sportovní klub Praha  28.01 
5  Markéta Prouzová  975906  ASK Slavia Praha  28.22 
Běh 3 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Farská  975904  Atletický školní klub Mazurská  28.25 
2  Barbora Němcová  975417  PSK Olymp Praha  28.36 
3  Karolína Fajcová  966112  ASK Slavia Praha  28.64 
4  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.83 
5  Martina Matějková  965215  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.22 
Běh 4 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Martínková  966222  SK Aktis Praha  28.77 
2  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  29.13 
3  Kateřina Králová  975213  SK Aktis Praha  30.90 
Petra Oulická  965925  SC Radotín Praha  DNP 
Karolína Krejsová  965315  A. C. Sparta Praha  DNP 
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Končický  960203  Spartak Praha 4  23.20 
2  Vít Hartych  970529  ASK Slavia Praha  23.57 
3  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.98 
4  Martin Vatrt  960531  Univerzitní sportovní klub Praha  24.33 
Jan Janíček  960923  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 2 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.02 
2  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  23.82 
3  Štěpán Svoboda  970305  TJ Dukla Praha  23.87 
4  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  24.10 
5  Martin Melicher  960621  Spartak Praha 4  24.34 
Běh 3 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Šimek  970527  ASK Slavia Praha  24.21 
2  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.43 
3  Ladislav Zíta  960121  TJ Dukla Praha  24.45 
4  Matěj Vyskočil  971003  Univerzitní sportovní klub Praha  24.53 
Matěj Vančura  960707  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 4 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  24.81 
2  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  25.26 
3  Václav Santolík  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  26.08 
4  Tomáš Hanousek  970903  ASK Slavia Praha  26.94 
Martin Petrák  960204  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 5 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Moudrý  971104  ASK Slavia Praha  24.36 
2  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.32 
Filip Šmergl  960212  Spartak Praha 4  DNP 
Filip Trnka  961230  ASK Slavia Praha  DNP 
Viktor Kocourek  970312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  40.10 
2  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  42.40 
3  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  42.68 
4  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  43.58 
5  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  44.29 
Běh 2 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  44.40 
2  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  45.02 
3  Martina Dvořáková  995429  ASK Slavia Praha  45.50 
4  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  46.20 
5  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  47.04 
Běh 3 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hana Hajšmanová  995519  Spartak Praha 4  46.29 
2  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  46.64 
3  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  47.02 
4  Petra Hlaváčková  995408  Spartak Praha 4  47.84 
5  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  48.85 
Běh 4 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.48 
2  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  48.31 
3  Tereza Vykoupilová  996230  ASK Slavia Praha  48.58 
4  Anna Mlčochová  995714  ASK Slavia Praha  48.76 
5  Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  49.00 
6  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  50.73 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Běhounek  990720  ASK Slavia Praha  38.06 
2  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  38.44 
3  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  39.15 
4  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  39.55 
5  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  40.52 
Běh 2 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  40.03 
2  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  40.47 
3  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  40.58 
4  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  40.68 
5  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  42.15 
Běh 3 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kocián  991206  ŠAK Novoborská Praha  41.03 
2  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.33 
3  Tadeusz Burski  990619  ASK Slavia Praha  42.51 
4  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  42.73 
Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  DNP 
Jakub Stádník  980312  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 4 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.06 
2  Viktor Buňat  990710  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  42.48 
3  Miroslav Ešner  980111  Univerzitní sportovní klub Praha  43.13 
4  Pavel Panýrek  990913  ASK Slavia Praha  44.15 
5  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  44.61 
6  Aldo Prozr  990325  Spartak Praha 4  45.48 
Běh 5 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  43.99 
2  Daniel Kvapil  990615  TJ Dukla Praha  44.56 
3  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  45.20 
4  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  45.80 
5  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  46.64 
Richard Metz  990423  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 6 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  42.25 
2  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  46.55 
3  Vojtěch Říha  991210  ASK Slavia Praha  48.23 
Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  DNP 
Michal Štěpánek  991123  ASK Slavia Praha  DNP 
Tomáš Hoffman  990117  ASK Slavia Praha  DNP 
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  60.74 
2  Barbora Burianová  965218  ASK Slavia Praha  62.39 
3  Barbora Němcová  975417  PSK Olymp Praha  63.59 
4  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  63.93 
Běh 2 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Fajcová  966112  ASK Slavia Praha  62.91 
2  Anna Petrová  966210  Univerzitní sportovní klub Praha  65.66 
3  Jana Prozrová  975624  Spartak Praha 4  65.77 
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Končický  960203  Spartak Praha 4  52.13 
2  Martin Melicher  960621  Spartak Praha 4  53.94 
3  Vojtěch Šimek  970527  ASK Slavia Praha  54.44 
4  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  57.59 
5  Václav Santolík  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  60.53 
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  2:24.05 
2  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  2:30.64 
3  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  2:36.97 
4  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:40.60 
5  Kristýna Klesnilová  986028  Spartak Praha 4  2:41.17 
6  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:42.85 
7  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  2:50.62 
Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNF 
Běh 2 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:49.41 
2  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:49.89 
3  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:50.06 
4  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:51.65 
5  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  2:56.33 
6  Adéla Trousilová  995804  AC Praha 1890  2:56.78 
7  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:56.97 
8  Barbora Hradilová  995328  SC Radotín Praha  3:04.37 
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Hausenblasová  966026  ASK Slavia Praha  2:17.79 
2  Adriana Paluková  975731  TJ Dukla Praha  2:21.31 
3  Monika Marková  965618  Atletický školní klub Mazurská  2:27.95 
4  Anna Kryšková  965707  ASK Slavia Praha  2:30.56 
5  Jana Prozrová  975624  Spartak Praha 4  2:36.74 
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  2:07.95 
2  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  2:10.65 
3  Jakub Stádník  980312  SC Radotín Praha  2:13.12 
4  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  2:14.32 
5  Geron Stewart  980921  Spartak Praha 4  2:15.08 
6  Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  2:15.62 
Šimon Hausenblas  980621  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  2:16.61 
2  Dominik Pasler  980331  Spartak Praha 4  2:16.92 
3  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  2:17.72 
4  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  2:19.09 
5  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:21.18 
6  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:28.15 
7  Martin Mikula  980921  TJ Dukla Praha  2:41.52 
Běh 3 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  2:26.38 
2  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  2:33.25 
3  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  2:34.48 
4  Marc Nádeníček  990719  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:58.78 
Martin Hrdoušek  980530  SC Radotín Praha  DNP 
Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Dalibor Sládek  990715  SK Aritma Praha  DNP 
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Josef Pavlát  960730  Spartak Praha 4  2:01.83 
2  Jáchym Rykl  960422  SK Kotlářka Praha  2:05.02 
3  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  2:05.56 
4  Jakub Hofta  970309  ASK Slavia Praha  2:06.15 
5  Michal Jaroš  960127  ASK Slavia Praha  2:10.51 
6  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  2:11.09 
7  Tomáš Kraváček  970807  Spartak Praha 4  2:21.43 
1500 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lea Chvalovská  985111  SK Kotlářka Praha  5:08.33 
2  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  5:13.94 
3  Kateřina Krejčí  005624  PSK Olymp Praha  5:15.34 
4  Julie Bičišťová  005215  PSK Olymp Praha  5:23.60 
5  Kateřina Jakoubková  995209  ASK Slavia Praha  5:56.03 
6  Kristýna Klesnilová  986028  Spartak Praha 4  5:57.53 
7  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:59.62 
8  Adéla Vavříková  995126  SK Kotlářka Praha  6:11.59 
9  Barbora Hradilová  995328  SC Radotín Praha  6:20.79 
Aneta Slavíčková  995316  Spartak Praha 4  DNP 
Jana Matějková  996129  ASK Slavia Praha  DNP 
1500 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Podpěrová  966120  TJ Dukla Praha  5:07.49 
2  Simona Mrkvičková  966030  Spartak Praha 4  5:07.91 
3  Monika Marková  965618  Atletický školní klub Mazurská  5:12.84 
4  Barbora Šambergerová  975307  PSK Olymp Praha  5:16.05 
5  Lucie Radovanská  965820  SC Radotín Praha  6:43.95 
Adéla Shejbalová  965518  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Geron Stewart  980921  Spartak Praha 4  4:40.37 
2  Jakub Stádník  980312  SC Radotín Praha  4:41.85 
3  Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  4:42.76 
4  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  4:44.37 
5  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  4:54.15 
6  Antonín Semerád  980903  SC Radotín Praha  4:57.01 
7  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  5:08.80 
8  Matyáš Nachtigall  001029  PSK Olymp Praha  5:09.93 
9  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5:14.51 
10  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  5:23.16 
11  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  5:28.36 
12  Martin Hrdoušek  980530  SC Radotín Praha  5:32.69 
Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
1500 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Svěchota  970506  Spartak Praha 4  4:48.61 
2  Martin Petrák  960204  ASK Slavia Praha  4:51.56 
3  Jan Kubš  971116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4:58.76 
4  Jakub Novák  971117  SC Radotín Praha  5:18.92 
Štefan Živčák  970224  A. C. Sparta Praha  DNP 
3000 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Simona Mrkvičková  966030  Spartak Praha 4  11:15.56 
2  Kateřina Divišová  976007  TJ Šumperk  11:32.76 
3  Petra Jeníková  965123  Spartak Praha 4  12:57.04 
3000 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
Vojtěch Sommer  960608  PSK Olymp Praha  09:35.75 
Tomáš Houra  960630  SK ZŠ Jeseniova Praha  09:56.30 
100 m překážek - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 7.6.2013) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  15.74 
2  Jindra Srnská  985929  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  17.80 
3  Kateřina Hobzová  996222  SC Radotín Praha  18.72 
Rozběh 2 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  15.70 
2  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  15.96 
3  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  18.49 
4  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  18.58 
100 m překážek - Dorostenky (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013) Vítr: +1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  15.61 
2  Aneta Sladovníková  975628  ASK Slavia Praha  15.82 
3  Lenka Jordáková  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.45 
4  Veronika Prokelová  976020  SK Kotlářka Praha  18.27 
100 m překážek - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  14.05 
2  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  14.53 
3  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  15.50 
4  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  16.33 
5  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.61 
6  Filip Král  990128  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  19.95 
Rozběh 2 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.43 
2  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  15.20 
3  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  17.55 
4  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  17.56 
Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  DNP 
Gabriel Gallovič  991126  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 3 (pátek, 7.6.2013) Vítr: +1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  14.60 
2  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  14.64 
3  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  15.88 
4  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.46 
5  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  18.43 
Adam Vrubel  990721  ASK Slavia Praha  DNF 
100 m překážek - Žáci (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  14.01 
2  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.32 
3  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  14.46 
4  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  14.82 
5  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  14.86 
6  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  15.23 
100 m překážek - Žákyně (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  15.39 
2  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  15.67 
3  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  16.05 
4  Jindra Srnská  985929  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  17.86 
5  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  19.10 
6  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  23.17 
110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 7.6.2013) Vítr: -1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alexander Nardelli  970807  Spartak Praha 4  16.29 
2  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  16.90 
3  Jiří Ledvinka  971008  Spartak Praha 4  17.24 
4  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.59 
Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
Rozběh 2 (pátek, 7.6.2013) Vítr: -0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  15.94 
2  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  16.55 
3  Adam Papež  970706  SK Kotlářka Praha  16.69 
4  Dominik Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.97 
MS  Marek Novotný  960613  AC Pardubice  15.43 
Rozběh 3 (pátek, 7.6.2013) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  16.23 
2  Jan Hečko  970720  AC Kovošrot Praha  17.99 
MS  Matěj Hrbek  960321  AC Pardubice  19.00 
Ladislav Zíta  960121  TJ Dukla Praha  DNF 
110 m překážek - Dorostenci (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013) Vítr: -0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  15.57 
2  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  15.65 
3  Alexander Nardelli  970807  Spartak Praha 4  15.78 
4  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  16.63 
5  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  17.34 
6  Jan Hečko  970720  AC Kovošrot Praha  18.13 
200 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  30.80 
2  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  30.82 
3  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  31.06 
4  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  31.07 
Běh 2 (sobota, 8.6.2013) Vítr: -0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  31.42 
2  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  32.86 
3  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  34.52 
Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 3 (sobota, 8.6.2013) Vítr: -1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1 Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  34.55 
2 Lucie Šimáková  996012  Spartak Praha 4  35.51 
3 Jindra Srnská  985929  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  35.86 
4 Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.84 
Běh 4 (sobota, 8.6.2013) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.90 
2  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  36.15 
3  Kateřina Hobzová  996222  SC Radotín Praha  37.75 
Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  DNP 
200 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  25.84 
2  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  27.30 
3  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  28.12 
4  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  28.17 
5  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  29.33 
Běh 2 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  28.85 
2  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  29.18 
3  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.21 
4  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  29.61 
Běh 3 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  30.15 
2  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  31.52 
3  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  31.69 
4  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  36.47 
Běh 4 (sobota, 8.6.2013) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  30.23 
2  Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  32.23 
3  Jakub Vlček  981112  ŠAK Novoborská Praha  32.47 
4  David Kunovjánek  990118  ASK Slavia Praha  33.46 
Gabriel Gallovič  991126  ASK Slavia Praha  DNP 
300 m překážek - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  46.79 
2  Aneta Sladovníková  975628  ASK Slavia Praha  48.55 
3  Adéla Kolínová  965415  ASK Slavia Praha  51.15 
Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  DNF 
Běh 2 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Votinská  965809  SK Kotlářka Praha  48.29 
2  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  52.61 
3  Tereza Nidetzká  976220  SK Kotlářka Praha  56.60 
Denisa Pouchová  976016  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
300 m překážek - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  40.59 
2  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  41.04 
3  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  45.06 
4  Alexander Nardelli  970807  Spartak Praha 4  47.18 
Běh 2 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  43.44 
2  Tomáš Kocábek  960128  SK Kotlářka Praha  45.39 
3  Jiří Ledvinka  971008  Spartak Praha 4  45.61 
Viktor Kocourek  970312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Běh 3 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  40.78 
2  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  41.66 
3  Martin Kostohryz  960420  Spartak Praha 4  43.61 
4  Václav Santolík  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  47.58 
1500 m překážek - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Šindelářová  965318  AK ŠKODA Plzeň  5:56.11 
2  Eliška Suchopárová  965220  SK Kotlářka Praha  6:15.81 
Veronika Prokelová  976020  SK Kotlářka Praha  DNP 
1500 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  5:01.00 
2  Petr Hanuš  981208  SK Kotlářka Praha  5:06.33 
3  Michal Myška  981120  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  5:23.40 
4  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  5:43.37 
5  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  5:45.47 
2000 m překážek - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Svěchota  970506  Spartak Praha 4  6:50.95 
2  Martin Kostohryz  960420  Spartak Praha 4  6:54.25 
3  Jakub Novák  971117  SC Radotín Praha  8:17.00 
Jan Kubš  971116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nemešová, Jarešová, D Ambrosca, Chodorová  SK Kotlářka Praha  30.88 
2  Herynková, Duchoňová, Mitrovičová, Dostálová  ASK Slavia Praha  30.97 
3  Bendová, Jehličková, Jehličková, Kašparová  Univerzitní sportovní klub Praha  31.41 
4  Rybářová, Zárubová, Sumegová, Zafarová  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.07 
5  Švehlová, Patočková, Součková, Voborská  TJ Stodůlky Praha, o.s.  32.64 
Běh 2 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Háčková, Krátká, Turnerová, Zindulková  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.18 
2  Bútorová, Uhrová, Stibralová, Vlnasová  SK Kotlářka Praha  33.29 
3  Caisová, Fořtová, Feixová, Hegenbortová  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.20 
4  Sládková, Havelková, Vykoupilová, Treglerová  ASK Slavia Praha  34.33 
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Běhounek, Urbánek, Havel, Kisiala  ASK Slavia Praha  28.49 
2  Štogl, Štěpánek, Moucha, Kubát  TJ Stodůlky Praha, o.s.  28.96 
3  Přikryl, Prunar, Rotter, Večeřa  Univerzitní sportovní klub Praha  29.23 
4  Čermák, Macek, Souček, Kubelka  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.29 
5  Hoza, Hoza, Karlík, Jedlička  SK Kotlářka Praha  29.93 
6  Michal, Prozr, Škoda, Stewart  Spartak Praha 4  31.62 
Běh 2 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Šícha, Švarc, Nulíček, Ešner  Univerzitní sportovní klub Praha  30.23 
2  Zuna, Zuna, Klár, Drapák  SK Kotlářka Praha  30.93 
3  Kott, Brejcha, Růžička, Kaiser  ASK Slavia Praha  31.00 
4  Kozač, Janeček, Seidl, Fulyarov  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.61 
Běh 3 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Burki, Karafiát, Pekárek, Petřík  ASK Slavia Praha  29.69 
2  Pořízek, Košeř, Stádník, Dlouhý  SC Radotín Praha  31.25 
3  Mach, Kvapil, Kosík, Rákosník  Univerzitní sportovní klub Praha  31.77 
4  Vokrouhlík, Melmuka, Panýrek, Černý  ASK Slavia Praha  33.36 
4 x 100 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kolínová, Sladovníková, Svárovská, Prozrová  ASK Slavia Praha  51.78 
2  Hamerníková, Edlová, Votinská, Prokelová  SK Kotlářka Praha  52.69 
3  Crandofrodá, Šrámková, Mandová, Jordáková  SK ZŠ Jeseniova Praha  55.78 
Matějková, Seidlová, Bursová, Melherová  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNF 
Paťková, Kratochvílová, Bouší, Myslíková  TJ Dukla Praha  DNF 
4 x 100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Šrámek, Kukla, Musil, Rataj  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.73 
2  Roudný, Capouch, Hartych, Slavík  ASK Slavia Praha  45.82 
3  Nardelli, Hřebíček, Vančura, Končický  Spartak Praha 4  45.91 
4  Oberdöfer, Vyskočil, Vatrt, Janíček  Univerzitní sportovní klub Praha  46.64 
Šebrle, Zíta, Černý, Svoboda  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 2 (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kasan, Miksa, Šimek, Cubínek  ASK Slavia Praha  47.21 
2  Šimek, Šimek, Koller, Janoušek  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.84 
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Duchoňová, Herynková, Mitrovičová, Dostálová  ASK Slavia Praha  2:54.41 
2  Kašparová, Bendová, Jehličková B., Jehličková A.  Univerzitní sportovní klub Praha  2:55.59 
3  Nemešová, Jarešová, Chvalovská, D Ambrosca  SK Kotlářka Praha  2:56.56 
4  Kunická, Bičišťová, Háková, Krupařová  PSK Olymp Praha  3:04.16 
5  Rybářová, Sumegová, Zafarová, Turnerová  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:11.69 
Běh 2 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Šimková, Dvořáková, Sládková, Švábíková  ASK Slavia Praha  3:01.94 
2  Švehlová, Voborská, Součková, Patočková  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:04.82 
3  Krátká, Háčková, Zindulková, Fořtová  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:12.63 
4  Bútorová, Králová, Marková, Chodorová  SK Kotlářka Praha  3:17.39 
5  Melicherová, Hradilová, Hobzová, Slámová  SC Radotín Praha  3:32.58 
4 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ešner, Nulíček, Šícha, Pruner  Univerzitní sportovní klub Praha  2:45.42 
2  Dvořák, Slavíček, Burski, Kuriš  ASK Slavia Praha  2:48.29 
3  Nicolas, Hasoň, Boudník, Bordes  PSK Olymp Praha  2:52.33 
4  Prozr, Pasler, Stewart, Škoda  Spartak Praha 4  2:52.54 
Běh 2 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kubát, Štěpánek, Moucha, Štogl  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:43.31 
2  Kubelka, Vích, Souček, Janeček  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:47.42 
3  Hoza, Hoza, Klár, Hanuš  SK Kotlářka Praha  2:50.84 
4 x 400 m - Dorostenci (Finále)
Finále 1 (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Melicher-Pavlát-Kostohryz-Končický  Spartak Praha 4  3:36.45 
2  Kukla-Šrámek-Šimek-Janoušek  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:40.89 
3  Vatrt-Oberdörfer-Vyskočil-Müller  Univerzitní sportovní klub Praha  3:44.83 
4  Svoboda-Zíta-Zeman-Černý  TJ Dukla Praha  3:47.53 
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  1.57 
2  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.57 
3  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  1.48 
4  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  1.40 
5  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.40 
6  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  1.35 
7=  Simona Chodorová  985721  SK Kotlářka Praha  1.35 
7=  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  1.35 
9  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  NM 
Skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lada Svárovská  965710  ASK Slavia Praha  1.66 
2  Natálie Myslíková  975328  TJ Dukla Praha  1.60 
3  Alice Boučková  975527  Spartak Praha 4  1.51 
4  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  1.51 
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.86 
2  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.73 
3  Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub Praha  1.67 
4  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  1.64 
5  Adam Pekárek  990127  ASK Slavia Praha  1.61 
6  Vojtěch Říha  991210  ASK Slavia Praha  1.53 
7  Michael Olšavský  990329  SK Aktis Praha  1.53 
8  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  1.53 
9  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  1.49 
10  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  1.45 
11  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  1.40 
Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Robert Šamonil  990701  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štefan Weber  970516  ATLETIK RUDNÁ  1.77 
2  Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  1.64 
3  Adam Papež  970706  SK Kotlářka Praha  1.64 
4  Václav Cubínek  961111  ASK Slavia Praha  1.61 
5  Vojtěch Šimek  970527  ASK Slavia Praha  1.57 
6  Michal Šíma  970718  ASK Slavia Praha  1.53 
Skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  2.70 
2  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  2.55 
3  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  2.40 
4  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  2.05 
Skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  3.00 
2  Zuzana Muniová  965607  Univerzitní sportovní klub Praha  2.85 
Eliška Suchopárová  965220  SK Kotlářka Praha  NM 
Skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  3.00 
2  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.80 
3  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  2.65 
4  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  2.50 
5  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  2.50 
6  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.50 
7  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha 
Skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.05 
2  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.05 
3  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  3.35 
4=  Štefan Weber  970516  ATLETIK RUDNÁ  2.80 
4=  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.80 
4=  Tadeáš Černý  960721  TJ Dukla Praha  2.80 
7  Tomáš Kocábek  960128  SK Kotlářka Praha 
Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)
Kvalifikace (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Dukla Praha  5.21 
2  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  5.13 
3  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  4.94 
4  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  4.64 
5  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.61 
6  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  4.58 
7  Simona Chodorová  985721  SK Kotlářka Praha  4.57 
8  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.48 
9  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.41 
10  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.35 
11  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub ...  4.26 
12  Martina Dvořáková  995429  ASK Slavia Praha  4.21 
13  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  4.20 
14  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.04 
15  Klára Holečková  985926  ASK Slavia Praha  4.02 
16  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.00 
17  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  3.97 
18  Adéla Vavříková  995126  SK Kotlářka Praha  3.92 
19  Kateřina Jakoubková  995209  ASK Slavia Praha  3.89 
20  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  3.81 
21  Lucie Stibralová  986020  SK Kotlářka Praha  3.71 
Karolína Česenková  995720  ASK Slavia Praha  DNP 
Karolína Křížová  995726  ASK Slavia Praha  DNP 
Anna Mlčochová  995714  ASK Slavia Praha  DNP 
Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Adéla Zindulková  996102  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Dukla Praha  5.27  -0.7 
2  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  4.91  +0.0 
3  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.72  +0.1 
4  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.63  +1.0 
5  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  4.44  -0.5 
6  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  4.42  +0.0 
7  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.38  -0.7 
8  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.15  -1.0 
9  Simona Chodorová  985721  SK Kotlářka Praha  4.07  -1.0 
10  Martina Dvořáková  995429  ASK Slavia Praha  4.02  -0.8 
11  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub ...  4.00  +0.0 
MS  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  5.31  -0.8 
Skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  5.43 
2  Lada Svárovská  965710  ASK Slavia Praha  5.35 
3  Natálie Myslíková  975328  TJ Dukla Praha  5.16 
4  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  4.99 
Barbora Votinská  965809  SK Kotlářka Praha  4.99 
6  Emma Zenkerová  975520  Univerzitní sportovní klub ...  4.93 
7  Kristýna Seidlová  965616  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.84 
8  Adéla Kolínová  965415  ASK Slavia Praha  4.83 
9  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.60 
10  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  4.42 
11  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.38 
12  Tereza Nidetzká  976220  SK Kotlářka Praha  4.13 
13  Veronika Prokelová  976020  SK Kotlářka Praha  3.23 
Hana Ondrková  976009  Spartak Praha 4  DNP 
Kateřina Králová  975213  SK Aktis Praha  NM 
Alice Boučková  975527  Spartak Praha 4  NM 
Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)
Kvalifikace (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.67 
2  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  5.56 
3  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  5.46 
4  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.36 
5  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.36 
6  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.31 
Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub ...  5.31 
8  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.28 
9  Pavel Janeček  990508  SK Aritma Praha  5.23 
10  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  5.22 
11  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  5.21 
Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub ...  5.21 
13  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  5.16 
14  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub ...  5.07 
15  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  5.00 
16  Tadeusz Burski  990619  ASK Slavia Praha  4.98 
17  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  4.95 
18  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub ...  4.91 
19  Jan Kott  980522  ASK Slavia Praha  4.90 
20  Lukáš Pařízek  990917  TJ Sokol Praha Královské Vi...  4.70 
21  Jan Klíma  990618  ASK Slavia Praha  4.69 
22  Filip Vokrouhlík  980919  ASK Slavia Praha  4.67 
23  Dominik Bednář  980815  A. C. Sparta Praha  4.61 
24  Vojtěch Říha  991210  ASK Slavia Praha  4.45 
25  David Kunovjánek  990118  ASK Slavia Praha  4.34 
26  Vojtěch Michal  990729  Spartak Praha 4  4.21 
27  Kryštof Nedvídek  991023  ASK Slavia Praha  4.20 
28  Marek Kotlík  980417  SK Aktis Praha  4.19 
Filip Král  990128  TJ Sokol Praha Královské Vi...  4.19 
30  Adam Palisa  990906  ASK Slavia Praha  4.17 
31  Albert Čermák  991231  ASK Slavia Praha  4.10 
Sean Wong  991227  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.10 
Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  DNP 
Richard Metz  990423  ASK Slavia Praha  DNP 
Gabriel Gallovič  991126  ASK Slavia Praha  DNP 
Robert Šamonil  990701  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr 
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.68  +1.2 
2  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.60  -0.6 
3  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  5.55  +0.3 
4  Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub ...  5.39  +0.7 
5  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.38  -1.6 
7  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  5.38  -0.5 
7  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub ...  5.34  +0.0 
8  Pavel Janeček  990508  SK Aritma Praha  5.33  +0.8 
9  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub ...  5.21  +0.0 
10  Tadeusz Burski  990619  ASK Slavia Praha  5.17  +0.7 
11  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  5.11  +0.1 
12  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  5.06  +0.2 
13  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  5.00  +1.4 
14  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub ...  4.80  +0.3 
15  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.74  +1.0 
16  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  4.55  +0.0 
MS  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.40  -1.0 
Jan Kott  980522  ASK Slavia Praha  0 
Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  0 
Skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr 
1  David Kocánek  960404  Spartak Praha 4  6.23  +0.4 
2  Tomáš Kocábek  960128  SK Kotlářka Praha  6.20  +0.1 
3  Václav Cubínek  961111  ASK Slavia Praha  5.95  -1.2 
4  Tadeáš Černý  960721  TJ Dukla Praha  5.88  +0.1 
5  Matěj Dolejší  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.77  +1.3 
6  Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  5.70  -0.9 
7  Michal Kasan  970324  ASK Slavia Praha  5.68  +0.4 
8  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  5.51  -0.1 
9  Michal Šíma  970718  ASK Slavia Praha  5.42  +0.0 
Jan Janíček  960923  Univerzitní sportovní klub ...  0 
Jan Hečko  970720  AC Kovošrot Praha  0 
Trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr 
1  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  10.98  +0.0 
2  Barbora Votinská  965809  SK Kotlářka Praha  10.59  +0.0 
3  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  09.85  +1.0 
4  Pavlína Mouchová  965117  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.30  +0.0 
Trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Kocánek  960404  Spartak Praha 4  12.59 
2  Václav Cubínek  961111  ASK Slavia Praha  12.28 
Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  10.11 
2  Kateřina Hudáková  986218  Spartak Praha 4  09.82 
3  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  09.74 
4  Eliška Houdová  985204  Atletický školní klub Mazurská  09.46 
5  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  09.10 
6  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  08.96 
7  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  08.51 
8  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  08.11 
9  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  08.04 
10  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  07.90 
11  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.84 
12  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.76 
13  Tereza Mrózková  995708  ASK Slavia Praha  07.69 
14  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.63 
15  Lucie Stibralová  986020  SK Kotlářka Praha  07.46 
16  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.08 
17  Lea Chvalovská  985111  SK Kotlářka Praha  06.95 
18  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  06.52 
Tereza Dvořáková  995120  ASK Slavia Praha  DNP 
Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Tereza Pluhařová  995419  SK Kotlářka Praha  DNP 
Karla Fouani  996226  ASK Slavia Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  13.13 
2  Petra Jonášová  965218  Spartak Praha 4  12.83 
3  Markéta Lišková  975423  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  10.72 
4  Kateřina Švehlová  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.25 
5  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  08.99 
6  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.96 
7  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.68 
Adéla Shejbalová  965518  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  13.06 
2  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  12.69 
3  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  12.61 
4  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.97 
5  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  10.84 
6  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  10.33 
7  Martin Kroulík  980530  ASK Slavia Praha  09.26 
8  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  08.33 
9  Jan Sátra  990812  SK Aktis Praha  07.92 
10  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  07.10 
11  Adam Palisa  990906  ASK Slavia Praha  06.41 
12  Matěj Žilina  990901  SK Aktis Praha  05.55 
Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  DNP 
Marek Hořčička  990414  ASK Slavia Praha  DNP 
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.44 
2  Václav Hejný  960903  Spartak Praha 4  12.15 
3  Marko Čambor  970613  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.78 
4  Filip Trnka  961230  ASK Slavia Praha  11.00 
5  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  10.43 
Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  10.43 
7  Michael Čambor  970613  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.01 
8  Dominik Počta  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.80 
9  Jan Hečko  970720  AC Kovošrot Praha  09.00 
10  Tomáš Cikhart  960406  Spartak Praha 4  08.45 
11  Pavel Davídek  970903  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.18 
Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  DNP 
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  28.07 
2  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.32 
3  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  25.46 
4  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  24.65 
5  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  22.38 
6  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  22.22 
7  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  20.77 
8  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.30 
9  Tereza Mrózková  995708  ASK Slavia Praha  18.70 
10  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.26 
11  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.87 
12  Kateřina Hudáková  986218  Spartak Praha 4  16.83 
13  Anežka Marková  985228  SK Kotlářka Praha  16.80 
14  Veronika Dobiášová  995916  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  14.40 
15  Jitka Špačková  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.50 
Marie Adamcová  985219  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Karla Fouani  996226  ASK Slavia Praha  DNP 
Tereza Pluhařová  995419  SK Kotlářka Praha  DNP 
Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  NM 
Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Jonášová  965218  Spartak Praha 4  30.92 
2  Nikola Čiperová  965626  Univerzitní sportovní klub Praha  26.84 
3  Jolana Šrámková  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.76 
4  Kristýna Čiperová  965626  Univerzitní sportovní klub Praha  26.17 
5  Tereza Zítová  975520  SK Kotlářka Praha  26.15 
6  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  25.67 
7  Markéta Lišková  975423  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  22.67 
8  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  22.10 
9  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.90 
10  Denisa Pouchová  976016  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  15.23 
Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  38.33 
2  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  31.27 
3  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.72 
4  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  30.71 
5  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  29.73 
6  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  29.60 
7  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  29.28 
8  Adam Pekárek  990127  ASK Slavia Praha  28.21 
9  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  27.24 
10  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.87 
11  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  26.07 
12  Kryštof Kozač  990929  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.79 
13  Kryštof Nedvídek  991023  ASK Slavia Praha  24.65 
14  Petr Šulc  980326  ASK Slavia Praha  23.48 
15  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  23.46 
16  Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.92 
17  Adam Palisa  990906  ASK Slavia Praha  22.53 
18  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.94 
19  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  18.93 
20  Jan Sátra  990812  SK Aktis Praha  18.87 
21  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  17.91 
Marek Hořčička  990414  ASK Slavia Praha  DNP 
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (pátek, 7.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Houska  961231  Spartak Praha 4  30.18 
2  Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  29.93 
3  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.69 
4  Václav Hejný  960903  Spartak Praha 4  29.54 
5  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.34 
6  Tomáš Cikhart  960406  Spartak Praha 4  28.25 
7  Marko Čambor  970613  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.21 
8  Matěj Vyskočil  971003  Univerzitní sportovní klub Praha  26.01 
9  Michael Čambor  970613  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.50 
10  Jan Sirotek  970529  SC Radotín Praha  24.00 
11  Dominik Počta  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.32 
Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Hudáková  986218  Spartak Praha 4  26.78 
2  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  23.17 
3  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.53 
4  Lea Chvalovská  985111  SK Kotlářka Praha  20.69 
5  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  16.82 
6  Veronika Dobiášová  995916  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  16.43 
Tereza Mrózková  995708  ASK Slavia Praha  DNP 
Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  DNP 
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Lišková  975423  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  34.52 
2  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  29.69 
3  Jolana Šrámková  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.98 
4  Kateřina Švehlová  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.73 
5  Pavlína Mouchová  965117  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.87 
6  Tereza Nidetzká  976220  SK Kotlářka Praha  17.24 
Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  23.25 
2  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  21.44 
3  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  20.00 
4  Vojtěch Dynybyl  980910  SK Kotlářka Praha  19.54 
5  Petr Šulc  980326  ASK Slavia Praha  17.50 
6  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.81 
MS  František Franc  000113  Spartak Praha 4  39.10 
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Václav Hejný  960903  Spartak Praha 4  50.89 
2  Jan Houska  961231  Spartak Praha 4  48.17 
3  Marko Čambor  970613  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.69 
4  Michael Čambor  970613  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.02 
Pavel Davídek  970903  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  30.17 
2  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  30.08 
3  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  28.59 
4  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  26.24 
5  Jindra Srnská  985929  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  21.81 
6  Kateřina Jakoubková  995209  ASK Slavia Praha  21.49 
7  Zuzana Turková  986021  SK Aktis Praha  20.80 
8  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  19.30 
9  Anežka Marková  985228  SK Kotlářka Praha  14.57 
Karla Fouani  996226  ASK Slavia Praha  DNP 
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Jonášová  965218  Spartak Praha 4  37.60 
2  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  37.57 
3  Lada Svárovská  965710  ASK Slavia Praha  33.10 
4  Monika Marková  965618  Atletický školní klub Mazurská  31.29 
5  Kristýna Čiperová  965626  Univerzitní sportovní klub Praha  28.64 
6  Tereza Zítová  975520  SK Kotlářka Praha  28.50 
7  Kristýna Bouší  965612  TJ Dukla Praha  27.91 
8  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.77 
9  Nikola Čiperová  965626  Univerzitní sportovní klub Praha  24.84 
10  Petra Jeníková  965123  Spartak Praha 4  21.90 
11  Jolana Šrámková  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.56 
Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 8.6.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  45.44 
2  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  39.46 
3  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  38.66 
4  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  35.89 
5  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.62 
6  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.87 
7  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.73 
8  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  33.03 
9  Vojtěch Dynybyl  980910  SK Kotlářka Praha  32.82 
10  Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  32.76 
11  Kryštof Kozač  990929  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.05 
12  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  29.79 
13  Kryštof Nedvídek  991023  ASK Slavia Praha  29.77 
14  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  29.56 
15  Jakub Vlček  981112  ŠAK Novoborská Praha  27.42 
16  Petr Hanuš  981208  SK Kotlářka Praha  26.00 
17  Petr Šulc  980326  ASK Slavia Praha  25.90 
18  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  21.88 
19  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.84 
20  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  19.82 
21  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  19.59 
Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Jan Kott  980522  ASK Slavia Praha  DNP 
Jan Sátra  990812  SK Aktis Praha  NM