Název akce: 3. kolo MPD ml. žactva sk. B
Místo a datum:  Praha - Strahov, stadion Přátelství, 5.6.2012
Pořadatel:  TJ Stodůlky Praha, Aritma Praha
Ředitel závodu:  Jan Pokorný
Hlavní rozhodčí: 
Výsledky zpracoval: Zbyněk Hnízdil
Poznámka: měření prováděl pan Petr Ronovský
poř přijmení jméno ročník/RČ oddíl výkon body
60m/ml. žáci/běh 1
1 Pelc Patrik  00  USK Praha 8.32 1
2 Merta Vilém  00  Stodůlky 8.83 2
3 Buneš Jan  00  Spartak Praha 4  8.99 3
4 Ruda Vojtěch  01  USK Praha 9.10 4
5 Uzsak Marek  01  USK Praha 9.80 10
6 Krejčí Kryštof  00  Spartak Praha 4  10.60 14
60m/ml. žáci/běh 2
1 Varga Adam  00  AŠK Mazurská  9.16 6
2 Grecký Jan  00  Spartak Praha 4  9.59 7
3 Dvořák Jakub  00  SK Aritma Praha  9.70 8
4 Stoilov Jonáš  00  Vinohrady  9.84 11
5 Průša Matěj  02  ATLETIK RUDNÁ  10.59 13
60m/ml. žáci/běh 3
1 Surový Martin  01  AŠK Mazurská  9.14 5
2 Pavlica Marek  02  Spartak Praha 4  9.77 9
3 Kulhánek Michal  01  Stodůlky  10.10 12
4 Herza Jakub  02  SK Aritma Praha  11.05 15
Petrus Vojtěch  01  Stodůlky  DNP
60m/ml. žákyně/běh 1
1 Stanzelová Kateřina  00  USK Praha  8.96 2
2 Eliášová Kateřina  01  Spartak Praha 4  9.27 5
3 Müllerová Natálie  00  Stodůlky  9.46 7
4 Bělohlávková Barbora  00  AŠK Mazurská  9.50 8
5 Kaletová Ema  02  Spartak Praha 4  9.78 12
6 Cibiková Tereza  02  SK Aritma Praha  9.92 14.5
60m/ml. žákyně/běh 3
1 Kotková Daniela  02  Spartak Praha 4  9.23 3
2 Matějovská Anna  00  ATLETIK RUDNÁ  9.42 6
3 Špačková Tereza  00  AŠK Mazurská  9.62 9
4 Řežábková Kristina  00  SK Aritma Praha  9.76 11
5 Crkvová Barbora  00  Spartak Praha 4  9.82 13
60m/ml. žákyně/běh 3
1 Dufková Linda  01  Spartak Praha 4  8.54 1
2 Rozhyna Karina  00  USK Praha  9.24 4
3 Barnoky Emma  01  Stodůlky  9.75 10
4 Kanoute Tereza  02  Spartak Praha 4  9.92 14.5
Balcarová Gabriela  02  Vinohrady  DNP
150m/ml. žáci/běh 1
1 Pavlica Filip  00  Spartak Praha 4  20.75 2
2 Janoušek Eduard  02  Vinohrady  22.45 9
3 Moucha Robert  01  Stodůlky  23.96 12
4 Vondra Jan  02  ATLETIK RUDNÁ  25.53 16
Bareš Marek  00  SK Aritma Praha  DNP
150m/ml. žáci/běh 2
1 Cypro Daniel 02 Spartak Praha 4  22.93 MS
2 Sedlák Filip  01  ATLETIK RUDNÁ  23.33 10
3 Starý Adam  02  Spartak Praha 4  24.39 14
4 Merta Hynek  01  Stodůlky  25.12 15
Švihel Jakub  01  AŠK Mazurská  DNP
150m/ml. žáci/běh 3
1 Fiřt Jakub  00  USK Praha  20.89 3
2 Lebl Jan  01  Stodůlky  21.68 5
3 Soldát Matouš  00  Stodůlky  21.78 6.5
4 Jabůrek Ondřej  01  AŠK Mazurská  22.43 8
Měšťan Ondřej  01  AŠK Mazurská  DNP
150m/ml. žáci/běh 4
1 Štros David  00  USK Praha  20.52 1
2 Puchmajer Pavel  00  USK Praha  21.56 4
3 Soldát Šimon  00  Stodůlky  21.78 6.5
4 Skalík Jan  01  Spartak Praha 4  23.68 11
5 Stříbrný Kryštof  00  SK Aritma Praha  24.29 13
150m/ml. žákyně/běh 1
1 Daťková Anna  00  Stodůlky  21.85 16
2 Baldová Kateřina  01  ATLETIK RUDNÁ  24.16 2
3 Pěnkavová Anežka  02  ATLETIK RUDNÁ  24.18 6
4 Hanušková Klára  01  USK Praha  25.83 7
Štětková Denisa  02  ATLETIK RUDNÁ  DNP
150m/ml. žákyně/běh2
1 Böhmová Nicole  02  AŠK Mazurská  22.33 3
2 Horáková Adéla  01  USK Praha  23.30 5
3 Žáková Anna  01  Spartak Praha 4  24.24 8
4 Berkmanová Anna  01  Spartak Praha 4  24.91 11
5 Poláčková Karolína  01  SK Aritma Praha  29.18 19
150m/ml. žákyně/běh 3
1 Middleton Tara  01  Spartak Praha 4  24.40 9
2 Hanzelínová Barbora  00  USK Praha  24.75 10
3 Šafářová Tereza  01  Spartak Praha 4  24.95 12
4 Pivoňková Kateřina  02  Vinohrady  26.71 17
5 Vávrová Kristýna  00  ATLETIK RUDNÁ  28.50 18
150m/ml. žákyně/běh 4
1 Kerbachová Anna  00  Spartak Praha 4  18.78 1
2 Štoglová Karolína  02  Stodůlky  23.13 4
3 Ťupová Magdaléna  01  AŠK Mazurská  25.04 13
4 Mohorková Magdalena  00  SK Aritma Praha  25.56 14
5 Fulínová Anna  01  Spartak Praha 4  25.65 15
600m/ml. žáci/běh 1
1 Houška Filip  01  Spartak Praha 4  1:50.31 1
2 Marcinčík Vít  00  AŠK Mazurská  1:57.29 3
3 Horký František  01  USK Praha  1:58.09 5
4 Fišer František  01  Stodůlky  2:04.38 10
5 Jakšíč Lukáš  02  ATLETIK RUDNÁ  2:06.33 11
6 Berka Tomáš  01  Stodůlky  2:07.36 12
7 Dvořák Karel  01  USK Praha  2:07.53 13
8 Krejčí Adam  02  Spartak Praha 4  2:27.66 16
9 Horák Jan  02  Spartak Praha 4  2:41.81 18
10 Makarius Šimon  01  Vinohrady  2:48.53 19
Jerie Michal  01  AŠK Mazurská  DNP
600m/ml. žáci/běh 2
1 Rada Jakub  00  Stodůlky  1:55.15 2
2 Štěpánek Filip  01  USK Praha  1:57.71 4
3 Serafin Oliver  02  SK Aritma Praha  1:59.68 6
4 Pešta Bořek  00  Spartak Praha 4  1:59.70 7
5 Šanc Filip  01  Stodůlky  2:03.41 8
6 Šesták Petr  00  SK Aritma Praha  2:04.29 9
7 Wooller Tomáš  02  Spartak Praha 4  2:10.66 14
8 Pernica Jiří  01  AŠK Mazurská  2:13.05 15
9 Holeček Adam 00 USK Praha  2:15.10 MS
10 Mráz Tomáš  02  Vinohrady  2:31.64 17
600m/ml. žákyně/běh 1
1 Brůhová Karla  00  Spartak Praha 4  1:59.09 2
2 Šídlová Klára  02  USK Praha  2:05.96 6
3 Bartošová Veronika  02  AŠK Mazurská  2:07.41 7
4 Lužná Barbora  02  ATLETIK RUDNÁ  2:27.01 9
Klecanová Eliška  02  Vinohrady  DNF
Marková Anna  02  SK Aritma Praha  DNP
Seidlová Barbora  02  ATLETIK RUDNÁ  DNP
Winterová Matylda  02  Spartak Praha 4  DNP
600m/ml. žákyně/běh 2
1 Sloboda Franceska  01  USK Praha  1:57.51 1
2 Šimánková Martina  01  Spartak Praha 4  2:00.29 3
3 Starostová Marie  01  Spartak Praha 4  2:04.80 4
4 Dvorská Kateřina  01  Stodůlky  2:05.25 5
5 Wollerová Dominika  01  Stodůlky  2:20.99 8
6 Řebcová Viktorie  01  AŠK Mazurská  2:35.62 10
7 Hymplová Tereza  02  Spartak Praha 4  2:38.76 11
60m přek./ml. žáci/běh 1
1 Kepka Lukáš  02  SK Aritma Praha  12.70 7
2 Peterka Samuel  00  Stodůlky  14.19 11
3 Tuček Lukáš  01  SK Aritma Praha  14.25 12
4 Bříza Marek  01  Spartak Praha 4  14.44 13
5 Mareš Jan  01  Spartak Praha 4  20.61 14
60m přek./ml. žáci/běh 2
1 Merta Sebastian  01  USK Praha  11.39 1
2 Kovář Martin  00  USK Praha  12.00 2.5
3 Vybíral Mikuláš  01  Spartak Praha 4  12.04 4
4 Dobáš David  00  Vinohrady  12.07 5
5 Pichl Ladislav  01  Stodůlky  13.98 10
60m přek./ml. žáci/běh 3
1 Surjomartono David  00  AŠK Mazurská  12.00 2.5
2 Havlík Adam  01  AŠK Mazurská  12.12 6
3 Kolář Ondřej  02  Spartak Praha 4  13.29 8
4 Macháček Filip  01  Spartak Praha 4  13.33 9
60m přek./ml. žákyně/běh 1
1 Šedá Pavlína  02  USK Praha  12.32 1
2 Ctiborová Kateřina  00  USK Praha  12.84 2
3 Vojtěchová Apolena  02  AŠK Mazurská  13.49 3
4 Kropáčková Tereza  02  Spartak Praha 4  13.93 8
5 Ortová Anna Marie  01  Spartak Praha 4  16.03 12
60m přek./ml. žákyně/běh 2
1 Kývalová Tereza  00  AŠK Mazurská  13.61 5
2 Brečkayová Žaneta  00  Stodůlky  13.71 6
3 Prozrová Tina  00  Spartak Praha 4  14.55 9
4 Štormová Julie  00  SK Aritma Praha  15.82 11
60m přek./ml. žákyně/běh 3
1 Peštová Diana  02  Spartak Praha 4  13.54 4
2 Deutschová Kateřina  00  Spartak Praha 4  13.76 7
3 Kulhánková Markéta  01  Stodůlky  15.09 10
4 Richterová Agáta  01  Vinohrady  16.28 13
výška/ml. žáci
1 Pelc Patrik  00  USK Praha  135 1
2 Buneš Jan  00  Spartak Praha 4  125 2
3 Krejčí Kryštof  00  Spartak Praha 4  120 3
4 Surový Martin  01  AŠK Mazurská  120 4
5= Merta Vilém  00  Stodůlky  120 5.5
5= Pavlica Marek  02  Spartak Praha 4  120 5.5
7 Dvořák Jakub  00  SK Aritma Praha  120 7
8 Ruda Vojtěch  01  USK Praha  120 8
9= Stoilov Jonáš  00  Vinohrady  110 9.5
9= Varga Adam  00  AŠK Mazurská  110 9.5
11 Grecký Jan  00  Spartak Praha 4  110 11
12 Kulhánek Michal  01  Stodůlky  110 12
13 Uzsak Marek  01  USK Praha  105 13
14 Průša Matěj  02  ATLETIK RUDNÁ  100 14
Herza Jakub  02  SK Aritma Praha  0
Petrus Vojtěch  01  Stodůlky  0
výška/ml. žákyně
1 Kotková Daniela  02  Spartak Praha 4  125 1
2 Dufková Linda  01  Spartak Praha 4  125 2
3 Müllerová Natálie  00  Stodůlky  125 3
4= Kaletová Ema  02  Spartak Praha 4  120 4.5
4= Špačková Tereza  00  AŠK Mazurská  120 4.5
6 Matějovská Anna  00  ATLETIK RUDNÁ  120 6
7 Bělohlávková Barbora  00  AŠK Mazurská  115  7
8 Stanzelová Kateřina  00  USK Praha  115 8
9= Rozhyna Karina  00  USK Praha  115 9.5
9= Eliášová Kateřina  01  Spartak Praha 4  115 9.5
11 Řežábková Kristina  00  SK Aritma Praha  110 11
12 Barnoky Emma  01  Stodůlky  105 12
13 Cibiková Tereza  02  SK Aritma Praha  100 13
Crkvová Barbora  00  Spartak Praha 4  0
Kanoute Tereza  02  Spartak Praha 4  0
Balcarová Gabriela  02  Vinohrady  DNP
dálka/ml. žáci
1 Merta Sebastian  01  USK Praha  4.39 1
2 Surjomartono David  00  AŠK Mazurská  4.24 2
3 Vybíral Mikuláš  01  Spartak Praha 4  4.21 3
4 Macháček Filip  01  Spartak Praha 4  4.21 4
5 Kovář Martin  00  USK Praha  4.18 5
6 Mareš Jan  01  Spartak Praha 4  4.15 6
7 Dobáš David  00  Vinohrady  4.05 7
8 Havlík Adam  01  AŠK Mazurská  3.83 8
9 Kolář Ondřej  02  Spartak Praha 4  3.81 9
10 Peterka Samuel  00  Stodůlky  3.73 10
11 Kepka Lukáš  02  SK Aritma Praha  3.61 11
12 Tuček Lukáš  01  SK Aritma Praha  3.30 12
13 Bříza Marek  01  Spartak Praha 4  3.22 13
Pichl Ladislav  01  Stodůlky  0.00
dálka/ml. Žákyně
1 Šedá Pavlína  02  USK Praha  4.06 1
2 Deutschová Kateřina  00  Spartak Praha 4  4.06 2
3 Ctiborová Kateřina  00  USK Praha  4.01 3
4 Peštová Diana  02  Spartak Praha 4  3.76 4
5 Brečkayová Žaneta  00  Stodůlky  3.73 5
6 Vojtěchová Apolena  02  AŠK Mazurská  3.71 6
7 Kývalová Tereza  00  AŠK Mazurská  3.67 7
8 Kropáčková Tereza  02  Spartak Praha 4  3.48 8
9 Richterová Agáta  01  Vinohrady  3.37 9
10 Ortová Anna Marie  01  Spartak Praha 4  3.32 10
11 Kulhánková Markéta  01  Stodůlky  3.17 11
Prozrová Tina  00  Spartak Praha 4  0
Štormová Julie  00  SK Aritma Praha  DNP
kriket/ml. žáci
1 Marcinčík Vít  00  AŠK Mazurská  50.52 1
2 Holeček Adam 00 USK Praha  46.68 2
3 Šesták Petr  00  SK Aritma Praha  46.59 3
4 Rada Jakub  00  Stodůlky  45.31 4
5 Dvořák Karel  01  USK Praha  42.10 5
6 Houška Filip  01  Spartak Praha 4  38.14 6
7 Krejčí Adam  02  Spartak Praha 4  33.10 7
8 Štěpánek Filip  01  USK Praha  32.65 8
9 Berka Tomáš  01  Stodůlky  32.60 9
10 Šanc Filip  01  Stodůlky  32.31 10
11 Pernica Jiří  01  AŠK Mazurská  31.43 11
12 Pešta Bořek  00  Spartak Praha 4  26.58 12
13 Horký František  01  USK Praha  26.05 13
14 Fišer František  01  Stodůlky  25.81 14
15 Jakšíč Lukáš  02  ATLETIK RUDNÁ  23.41 15
16 Makarius Šimon  01  Vinohrady  23.04 16
17 Mráz Tomáš  02  Vinohrady  22.28 17
18 Horák Jan  02  Spartak Praha 4  21.40 18
19 Serafin Oliver  02  SK Aritma Praha  20.91 19
20 Wooller Tomáš  02  Spartak Praha 4  20.77 20
Jerie Michal  01  AŠK Mazurská  DNP
kriket/ml. žákyně
1 Brůhová Karla  00  Spartak Praha 4  43.04 1
2 Šimánková Martina  01  Spartak Praha 4  29.88 2
3 Šídlová Klára  02  USK Praha  29.49 3
4 Lužná Barbora  02  ATLETIK RUDNÁ  26.63 4
5 Starostová Marie  01  Spartak Praha 4  23.17 5
6 Sloboda Franceska  01  USK Praha  22.41 6
7 Řebcová Viktorie  01  AŠK Mazurská  22.39 7
8 Winterová Matylda  02  Spartak Praha 4  21.60 8
9 Hymplová Tereza  02  Spartak Praha 4  18.98 9
10 Dvorská Kateřina  01  Stodůlky  18.63 10
11 Marková Anna  02  SK Aritma Praha  18.30 11
12 Bartošová Veronika  02  AŠK Mazurská  18.25 12
13 Wollerová Dominika  01  Stodůlky  17.89 13
14 Klecanová Eliška  02  Vinohrady  16.38 14
Seidlová Barbora  02  ATLETIK RUDNÁ  DNP
koule 3kg/ml. žáci
1 Soldát Matouš  00  Stodůlky  8.35 1
2 Pavlica Filip  00  Spartak Praha 4  7.93 2
3 Soldát Šimon  00  Stodůlky  7.91 3
4 Fiřt Jakub  00  USK Praha  7.67 4
5 Štros David  00  USK Praha  7.53 5
6 Puchmajer Pavel  00  USK Praha  6.75 6
7 Janoušek Eduard  02  Vinohrady  6.39 7
8 Lebl Jan  01  Stodůlky  6.13 8
9 Jabůrek Ondřej  01  AŠK Mazurská  6.12 9
10 Moucha Robert  01  Stodůlky  6.04 10
11 Skalík Jan  01  Spartak Praha 4  5.86 11
12 Merta Hynek  01  Stodůlky  5.73 12
13 Sedlák Filip  01  ATLETIK RUDNÁ  5.67 13
14 Starý Adam  02  Spartak Praha 4  5.50 14
15 Vondra Jan  02  ATLETIK RUDNÁ  4.47 15
16 Stříbrný Kryštof  00  SK Aritma Praha  4.21 16
MS Cypro Daniel 02 Spartak Praha 4  4.66
Měšťan Ondřej  01  AŠK Mazurská  DNP
Švihel Jakub  01  AŠK Mazurská  DNP
Bareš Marek  00  SK Aritma Praha  DNP
koule 3kg/ml. Žákyně
1 Kerbachová Anna  00  Spartak Praha 4  12.16 1
2 Daťková Anna  00  Stodůlky  9.24 2
3 Fulínová Anna  01  Spartak Praha 4  7.50 3
4 Hanzelínová Barbora  00  USK Praha  7.11 4
5 Mohorková Magdalena  00  SK Aritma Praha  7.02 5
6 Horáková Adéla  01  USK Praha  6.55 6
7 Baldová Kateřina  01  ATLETIK RUDNÁ  6.48 7
8 Šafářová Tereza  01  Spartak Praha 4  6.10 8
9 Žáková Anna  01  Spartak Praha 4  5.99 9
10 Böhmová Nicole  02  AŠK Mazurská  5.89 10
11 Poláčková Karolína  01  SK Aritma Praha  5.85 11
12 Štoglová Karolína  02  Stodůlky  5.81 12
13 Berkmanová Anna  01  Spartak Praha 4  5.81 13
14 Vávrová Kristýna  00  ATLETIK RUDNÁ  5.79 14
15 Middleton Tara  01  Spartak Praha 4  5.59 15
16 Štětková Denisa  02  ATLETIK RUDNÁ  5.34 16
17 Pěnkavová Anežka  02  ATLETIK RUDNÁ  5.23 17
18 Hanušková Klára  01  USK Praha  5.13 18
19 Pivoňková Kateřina  02  Vinohrady  4.50 19
20 Ťupová Magdaléna  01  AŠK Mazurská  4.10 20
Procházková Adéla  01  ATLETIK RUDNÁ  DNP
4x60 m/smíšená štafeta (2H+2D)/běh 1
1 Pavlica, Buneš, Dufková, Kerbachová Spartak Praha 4 A/A 32.78 1
2 Stanzalová, Ctiborová, Kovář. Štěpánek USK A 33.77 3
3 Marcinčik, Havlík, Kývalová, Bělohlávková Mazurská A 34.61 6
4 Řežábková, Mohorková, Dvořák, Šesták Aritma A 36.69 13=
5 Matějovská, Baldová, Vondra, Jakšič Rudná A 37.10 17
6 Grecký, Skalík, Peštová, Šafářová Spartak Praha 4 B/B 37.10 18
4x60 m/smíšená štafeta (2H+2D)/běh 2
1 Šedá, Šrollová, Fift, Puchmajer USK B 33.66 2
2 Daťková, Mullerová, Rada, Merta Stodůlky A 33.88 4
3 Surový, Jabůrek, Vojtěchová, Böhmová Mazurská B 34.50 5
4 Kolář, Wooller, Kaletová, Kotková Spartak Praha 4 B/A 36.69 13=
5 Pivoňková, Richterová, Stoilov, Dobáš Vinohrady 37.18 19
6 Lužná, Vávrová, Průša, Sedlák Rudná B 40.27 21
4x60 m/smíšená štafeta (2H+2D)/běh 3
1 Brečkayová, Wollerová, Soldát, Soldát Stodůlky B 34.80 7
2 Varga, Surjomartono, Špačková, Ťupová Mazurská C 35.34 8
3 Hanušková, Horáková, Horký, Štros USK C 35.43 9
4 Pavlica, Vybíral, žáková, Šimánková Spartak Praha 4 A/C 35.54 10
5 Macháček, Mareš, Eliášová, Brůhová Spartak Praha 4 A/B 35.81 11
Kepka, Serafín, Marková, Cibíková Aritma B DNF
4x60 m/smíšená štafeta (2H+2D)/běh 4
1 Pešta, Krejčí, Crbková, Deutschová Spartak Praha 4 A/D 36.36 12
2 Dvorská, Kluhánková, Lébl, Šanc Stodůlky D 36.91 15
3 Štoglová, Barnoky, Pichl, Moucha Stodůlky C 37.09 16
4 Rozhyna, Hanzelínová, Ruda, Merta USK D 38.73 20
5 Štormová, Poláčková, Tuček, Stříbrný Aritma C 40.61 22
6 Bříza, Horák, Winterová, Hymplová Spartak Praha 4 B/C 40.92 23