II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (29.5.2013)
Datum konání: 29.5.2013
Místo konání: Praha - Strahov
Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova, AŠK Mazurská
Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová
Ředitel závodu: Milan Gála
Hlavní rozhodčí: Rudolf Mastík
Technický delegát:
Poznámka: měřeno kamerou, 1500 m př. měřeno ručně
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.74  11.00 
2  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  08.00  9.00 
3  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.04  8.00 
4  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  08.10  7.00 
5  Kryštof Vítek  990207  Univerzitní sportovní klub Praha  08.63  3.00 
Jan Pořízek  980327  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Miroslav Ešner  980111  Univerzitní sportovní klub Praha  08.29  6.00 
2  Ivan Fulyarov  991025  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.47  4.00 
3  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  08.65  2.00 
4  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  08.91 
5  Marc Nádeníček  990719  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.10 
Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 3 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.68  1.00 
2  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  08.92 
3  Sean Wong  991227  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.12 
4  Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.13 
5  Matěj Dolenský  981110  PSK Olymp Praha  09.21 
MB  Jan Glogr  990311  AC Kovošrot Praha  08.44 
Běh 4 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  08.42  5.00 
2  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  10.47 
MB  Lukáš Poláček  980811  SC Radotín Praha  08.68 
MB  Antonín Houška  990302  AC Kovošrot Praha  09.63 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  08.27  11.00 
2  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  08.58  9.00 
3  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  08.64  8.00 
4  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  08.75  7.00 
5  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  08.80  6.00 
Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.95  5.00 
2  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  09.00  4.00 
3  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.03  3.00 
4  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  09.07  0.50 
Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.07  0.50 
6  Adéla Zindulková  996102  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.08 
Běh 3 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  09.04  2.00 
2  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.28 
3  Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  09.45 
4  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.81 
Lucie Zelená  985122  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Lucie Koháková  975929  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.28 
2  Kateřina Kulíšková  985613  Atletický školní klub Mazurská  09.89 
3  Denisa Bíbrlíková  985406  Univerzitní sportovní klub Praha  09.99 
Petra Vítková  986027  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Dominika Hlásková  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 5 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  09.15 
2  Emma Foottit  995604  Univerzitní sportovní klub Praha  09.68 
3  Lenka Šetková  995328  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.50 
MB  Hedvika Chlumská  996014  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.05 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  44.29  11.00 
2  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  45.90  9.00 
3  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  49.06  6.00 
4  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  49.34  4.00 
5  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  50.85  2.00 
Markéta Perničková  996010  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 2 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.95  7.00 
2  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  49.21  5.00 
3  Tereza Klečková  985220  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.62  1.00 
4  Dominika Hlásková  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  52.78 
5  Barbora Hradilová  995328  SC Radotín Praha  55.05 
Kateřina Hobzová  996222  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 3 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  46.22  8.00 
2  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  50.03  3.00 
3  Lenka Panýrková  995627  SC Radotín Praha  59.22 
Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Lucie Zelená  985122  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  40.16  11.00 
2  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  40.61  9.00 
3  Jakub Stádník  980312  SC Radotín Praha  42.54  8.00 
4  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  46.66  6.00 
5  Antonín Semerád  980903  SC Radotín Praha  50.33  5.00 
Jan Pořízek  980327  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Miroslav Ešner  980111  Univerzitní sportovní klub Praha  43.73  7.00 
MB  Viktor Buňat  990710  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.61 
MB  Jan Glogr  990311  AC Kovošrot Praha  45.33 
David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Filip Kynych  990601  PSK Olymp Praha  DNP 
800 m - Žákyně (Běh)
Běh (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  2:42.10  11.00
2  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  2:44.44  9.00
3  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  2:50.78  8.00
4  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:59.38  7.00
5  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:03.48  6.00
6  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  3:14.83  5.00
MB  Adéla Trousilová  995804  SC Radotín Praha  2:51.79 
Barbora Hradilová  995328  SC Radotín Praha  DNP 
Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
800 m - Žáci (Běh)
Běh (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  2:15.77  11.00
2  Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  2:16.71  9.00
3  Jakub Stádník  980312  SC Radotín Praha  2:19.28  8.00
4  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:29.90  7.00
5  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  2:35.96  6.00
6  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  2:36.67  5.00
7  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  2:38.53  4.00
MB  Beshir Robin Idris  010222  AK Olymp Brno  DNP 
Dalibor Sládek  990715  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Martin Hrdoušek  980530  SC Radotín Praha  DNP 
200 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  32.16  9.00 
2  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.19  8.00 
3  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  34.88  7.00 
4  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  35.74  6.00 
Běh 2 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  30.06  11.00 
2  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  40.33  2.00 
Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Kateřina Hobzová  996222  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 3 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.47  5.00 
2  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  38.82  4.00 
3  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  40.17  3.00 
Běh 4 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  44.17  1.00 
MB  Jindra Srnská  985929  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.21 
Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
200 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  29.25  11.00 
2  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.03  9.00 
3  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  30.35  8.00 
4  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  33.63  4.00 
Běh 2 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.26  7.00 
2  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  31.31  6.00 
3  David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.74  3.00 
4  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.37  2.00 
Běh 3 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.60  5.00 
2  Adam Kubice  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  40.13  1.00 
MB  Filip Král  990128  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.58 
Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  DNP 
1500 m překážek - Žáci (Běh)
Běh (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Antonín Semerád  980903  SC Radotín Praha  5:23.3  11.00
2  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:44.5  9.00
3  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  5:46.9  8.00
4  Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  6:24.7  7.00
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Bendová, Kašparová, Filipovská, Jehličková B.  Univerzitní sportovní klub Praha  31.69  11.00 
2  Kunická, Landgrafová, Háková, Krupařová  PSK Olymp Praha  32.62  9.00 
3  Marková, Gemelová, Baziková, Sládková  Atletický školní klub Mazurská  34.30  7.00 
4  Zimermannová, Kousalová, Navrátilová, Floriánová  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  35.12  5.00 
5  Rybářová, Fořtová, Zárubová, Zindulková  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.35  2.00 
Běh 2 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jehličková A., Sluková, Skácelová, Javorská  Univerzitní sportovní klub Praha  33.48  8.00 
2  Krátká,Hegenbartová, Feixová, Klečková  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.99  6.00 
3  Chvostová, Římalová, Adamcová, Kulíšková  Atletický školní klub Mazurská  36.03  4.00 
4  Dobiášová, Šetková, Formánková, Santolíková  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  36.32  3.00 
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Rataj, Čermák, Souček, Kubelka  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.20  11.00 
2  Večeřa, Šícha, Přikryl, Rotter  Univerzitní sportovní klub Praha  30.38  9.00 
3  Prunar, Švarc, Rákosník, Kosík  Univerzitní sportovní klub Praha  31.70  6.00 
4  Višňa, Olšanský, Dlouhý, Stádník  SC Radotín Praha  33.05  5.00 
Běh 2 (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Ešner, Vítek, Mára, Kvapil  Univerzitní sportovní klub Praha  31.31  8.00 
2  Fulyarov, Špaček, Vích, Pohořalý  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.62  7.00 
3  Kozač, Kalný, Seidl, Janeček  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.37  4.00 
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.45  11.00
2  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  1.35  9.00
3  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  1.30  8.00
4  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  1.30  7.00
MB  Patricie Burajová  995408  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.52 
Petra Vítková  986027  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Barbora Lovecká  986210  SC Radotín Praha  DNP 
Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  NM 
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  1.58  11.00
2  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  1.55  9.00
3  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  1.55  8.00
4  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  1.50  7.00
Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  1.50  6.00
6  Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub Praha  1.45  5.00
7  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  1.45  4.00
8  Ivan Fulyarov  991025  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35  3.00
MB  Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35 
Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Karel Štolfa  981223  SC Radotín Praha  DNP 
Skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  2.20  11.00
2  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  2.00  9.00
3  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.80  8.00
Evelyn Cviklová  986122  Univerzitní sportovní klub Praha  1.80  7.00
Skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  2.60  11.00
2  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.30  9.00
3  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  2.30  8.00
4  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.20  7.00
MB  Matěj Ščerba  981209  Athletic Club Ústí n/L. o.s.  3.30 
Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  DNP 
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.71  11.00
2  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  4.67  9.00
3  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.47  8.00
4  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.45  7.00
5  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  4.40  6.00
6  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub ...  4.38  5.00
7  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.32  4.00
8  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub ...  4.27  3.00
9  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.02  2.00
10  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.96  1.00
11  Adéla Zindulková  996102  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.94 
12  Tereza Klečková  985220  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.93 
13  Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  3.91 
14  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub ...  3.88 
15  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  3.81 
16  Emma Foottit  995604  Univerzitní sportovní klub ...  3.61 
17  Veronika Buňatová  996231  PSK Olymp Praha  3.48 
MB  Hedvika Chlumská  996014  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.63 
Lucie Koháková  975929  Univerzitní sportovní klub ...  DNP 
Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
MB  Patricie Burajová  995408  SK ZŠ Jeseniova Praha  NM 
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.63  11.00
2  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  5.59  9.00
3  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub ...  5.24  8.00
4  Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub ...  5.18  7.00
5  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub ...  4.95  6.00
6  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub ...  4.93  5.00
7  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.89  4.00
8  Matěj Dolenský  981110  PSK Olymp Praha  4.46  3.00
9  Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.23  2.00
10  Sean Wong  991227  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.96  1.00
11  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  3.83 
12  Kryštof Kozač  990929  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.82 
13  Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.80 
14  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub ...  3.27 
MB  Viktor Buňat  990710  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.57 
MB  Antonín Houška  990302  AC Kovošrot Praha  3.91 
Karel Štolfa  981223  SC Radotín Praha  DNP 
Kryštof Vítek  990207  Univerzitní sportovní klub ...  DNP 
Filip Kynych  990601  PSK Olymp Praha  DNP 
David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  08.71  11.00
2  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.30  9.00
3  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  08.20  8.00
4  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  07.71  7.00
5  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.48  6.00
6  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  07.46  5.00
7  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.45  4.00
8  Marie Adamcová  985219  Atletický školní klub Mazurská  07.41  3.00
9  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  06.96  2.00
10  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.83  1.00
11  Veronika Dobiášová  995916  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.42 
12  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.41 
13  Barbora Lovecká  986210  SC Radotín Praha  05.35 
14  Evelyn Cviklová  986122  Univerzitní sportovní klub Praha  05.22 
15  Lenka Šetková  995328  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  04.59 
Denisa Bíbrlíková  985406  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Markéta Perničková  996010  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  11.52  11.00
2  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  10.92  9.00
3  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.81  8.00
4  Jiří Šindelář  990619  SC Radotín Praha  08.85  7.00
5  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.93  6.00
6  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.53  5.00
Martin Hrdoušek  980530  SC Radotín Praha  DNP 
Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  DNP 
Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.60  11.00
2  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  19.63  9.00
3  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  19.56  8.00
4  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  18.59  7.00
5  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  18.29  6.00
6  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.95  5.00
7  Kateřina Kulíšková  985613  Atletický školní klub Mazurská  16.13  4.00
8  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.68  3.00
9  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.96  2.00
10  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  13.28  1.00
11  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.29 
Marie Adamcová  985219  Atletický školní klub Mazurská  12.29 
13  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  11.25 
MB  Jindra Srnská  985929  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.45 
Veronika Dobiášová  995916  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  NM 
Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.26  11.00
2  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.04  9.00
3  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.98  8.00
4  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  20.26  7.00
5  Adam Kubice  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.72  6.00
6  Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.89  5.00
7  Jiří Šindelář  990619  SC Radotín Praha  18.44  4.00
8  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  16.64  3.00
9  Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  15.20  2.00
MB  Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.14 
MB  Lukáš Pařízek  990917  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.84 
MB  Filip Král  990128  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.32 
Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (středa, 29.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.83  11.00
2  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.77  9.00
3  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  35.63  8.00
4  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  34.77  7.00
5  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.91  6.00
6  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.80  5.00
7  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  29.89  4.00
8  Kryštof Kozač  990929  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.31  3.00
9  Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  21.99  2.00
10  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  21.42  1.00
11  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.11 
12  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.64 
13  Marc Nádeníček  990719  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  16.70 
MB  Lukáš Pařízek  990917  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.71 
Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Celkový bodový stav - Žákyně
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  USKPR  Univerzitní sportovní klub Praha  154.50 
2  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  116.50 
3  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  091.00 
4  OLYPR  PSK Olymp Praha  066.00 
5  UJPR9  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  050.00 
6  RADPR  SC Radotín Praha  029.00 
Celkový bodový stav - Žáci
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  207.00 
2  USKPR  Univerzitní sportovní klub Praha  201.00 
3  RADPR  SC Radotín Praha  096.00 
4  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  043.00 
5  OLYPR  PSK Olymp Praha  029.00 
6  UJPR9  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  018.00