II. kolo soutěže přípravek (28.5.2013)
Datum konání: 28.5.2013
Místo konání: Praha, hřiště SK ZŠ Jeseniova
Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu: Jaroslava Weberová
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
Závod přípravek byl pořádán za podpory grantu Městské části Praha 3
Minipřípravka  dívky
  Příjmení a jméno r.n. Oddíl dálka pořadí slalom pořadí míč pořadí 50 m pořadí
1 Böhmová Lucie 05 Mazurská 282 17 9,6 3 4,70 7 9,0 8
2 Brendlová Agáta 05 Olymp 307 7 12,2 38 4,40 14 9,0 8
3 Buriánková Michaela 05 Slavia 263 25 10 5 4,20 20 9,1 11
4 Danihelková Petra  04 Jeseniova 238 34 11,5 30 3,10 35 9,3 13
5 Durychová Julie 05 Kovošrot 263 25 10,1 10 4,30 17 9,4 16
6 Fruhvirtová Brenda 07 Olymp 280 19 10,9 26 3,00 36 10,5 32
7 Groglová Karolína 05 Radotín 304 9 10 5 4,70 7 8,9 6
8 Hasprová Barbora 04 Jeseniova 309 6 10 5 4,80 6 8,9 6
9 Hejmová Anežka 04 Jeseniova 335 3 11,7 34 3,60 29 10,7 36
10 Holková Anežka 05 Olymp 304 9 10,4 12 4,40 14 9,0 8
11 Hofmanová Adéla 06 Slavia 281 18 10,3 11 3,90 23 9,8 22
12 Hofmanová Agáta 06 Slavia 292 14 10,6 21 3,70 26    
14 Jerichová Anna 08 Olymp 193 40 13,0 42 2,30 42 12,1 41
15 Jerichová Magdaléna 08 Olymp 229 37 11,4 28 3,70 26 10,9 37
16 Kociánová Karolína 04 Olymp 311 5 10,4 12 4,10 22 8,8 5
17 Landová Barbora 04 Jeseniova 342 1 10,4 12 4,50 12 9,3 13
18 Macková Míša 05 Kovošrot 180 41 11,7 34 2,70 39 10,6 33
19 Měřínská Aneta 05 Jeseniova 194 39 12,4 40 3,70 26 10,9 37
20 Moutelíková Denisa 04 Mazurská 300 11 9,6 3 5,50 2 8,7 3
21 Nekolná Žofie 06 Jeseniova 163 43 11,9 37 2,50 40 13,9 42
22 Pečená Klára 04 Mazurská 296 13 10 5 5,10 3 8,7 3
23 Pejcharová Adéla 04 Mazurská 273 22 10 5 4,40 14 9,3 13
24 Peterková Amálie 06 Jeseniova 224 38 12,3 39 2,80 38 11,3 39
25 Plochová Lucie 05 Jeseniova 286 16 11,6 33 3,30 33 9,5 19
26 Poborská Zdena 05 Jeseniova 300 11 10,4 12 3,80 24 9,2 12
27 Poláčková Michaela 04 Jeseniova 250 28 10,5 18 4,15 21 10,0 26
28 Poláková Anna 05 Jeseniova 252 27 11,4 28 3,50 31 10,6 33
29 Polcarová Anita 04 Jeseniova 277 21 10,5 18 5,00 5 9,8 22
30 Prchlíková Natálie 05 Radotín 230 35 10,9 26 2,90 37 10,4 31
31 Příhodová Alžběta 04 Olymp 318 4 10,7 23 5,60 1 8,2 1
32 Reyttová Anna 05 Mazurská 306 8 10,4 12 4,70 7 10,0 26
33 Skalická Nikola 04 Slavia 270 22 10,5 18 4,25 19 9,4 16
34 Skálová Anna 04 Mazurská 336 2 9,3 1 4,60 10 8,4 2
35 Stará Natálie 04 Jeseniova 245 31 10,6 21 4,50 12 9,8 22
36 Svobodová Anna 07 Chuchle 173 42 13,4 43 2,10 43 12,0 40
37 Šindlerová Natálie 04 Jeseniova 241 33 11,5 30 3,50 31 10,6 33
38 Škaloudová Sára 04 Olymp 247 30 10,4 12 5,10 4 10,2 30
39 Učíková Marie 04 Jeseniova 250 28 12,5 41 3,80 24 10,1 29
40 Veverková Dorota 05 Jeseniova 230 35 10,8 25 2,40 41 10,0 26
41 Vlčková Barbora 06 Říčany 292 14 10,7 23 4,30 17 9,4 16
42 Voljanská Viktorie 05 Jeseniova 242 32 11,5 30 3,20 34 9,9 25
43 Vrzáková Zuzana 04 Jeseniova 265 24 9,5 2 4,60 10 9,5 19
44 Zachovalová Eliška 04 Jeseniova 280 19 11,7 34 3,55 30 9,7 21
Minipřípravka chlapci
  Příjmení a jméno r.n. Oddíl slalom pořadí dálka pořadí 50 m pořadí míč pořadí
1 Auředník Jan 05 Jeseniova 10,6 24 314 10 9,2 14 6,00 5
2 Barva David 05 Jeseniova 10,7 27 309 13 9,3 16 4,70 15
3 Berounský Jan 04 Mazurská 10,4 18 290 18 8,4 2 5,70 8
4 Bíža Jakub 06 Kovošrot 11,2 34 254 37 9,6 26 4,70 15
5 Bokondas Olivier 05 Jeseniova 10,7 27 362/269 2 8,3 1 5,00 13
6 Bolehovskáý Daniel 05 Olymp 11,0 33 271 31 9,5 22 4,00 29
7 Dejdar Matěj  05 Jeseniova 13,3 42 262 32 10,2 34 3,70 33
8 Fábry Vojtěch 07 Slavia 15,3 43 170 43 12,7 43 2,00 42
9 Harapát Petr 05 Jeseniova 11,5 35 257 35 10,2 34 3,60 36
10 Hlaváček Pavel 04 Jeseniova 10,6 24 316 9 9,2 14 4,40 20
11 Hlaváček Petr 07 Jeseniova 12,7 40 251 38 12,2 42 2,40 41
12 Hošek Filip 05 Říčany 11,7 36 273 28 9,5 22 4,20 22
13 Hruška David 04 Aktis 10,0 10 272 29 9,0 9 3,80 31
14 Hruška Filip 04 Aktis 10,0 10 286 21 9,3 16 4,10 25
15 Hruška Matěj 04 Slavia 9,7 6 342 5 9,0 9 6,00 5
16 Hübsch Filip 04 Jeseniova 10,2 13 310 12 9,9 30 4,10 25
17 Chvojka Ondřej   Jeseniova 10,9 32 246 39 11,2 38 4,50 19
18 Jaroš Vojtěch 04 Jeseniova 9,2 1 348 4 8,6 5 5,90 7
19 Jašek David 04 Mazurská 9,3 2 362/346 1 8,4 2 7,10 1
20 Jermolev Max 05 Radotín 12,0 39 301 15 11,0 37 3,40 37
21 Klouda jonáš 06 Jeseniova 10,4 18 280 22 10,0 32 3,70 33
22 Kocil Daniel 05 Říčany 10,1 12 280 22 9,1 13 4,70 15
23 Koklar Adam 05 Kovošrot 10,7 27 272 29 9,5 22 4,30 21
24 Kramosil Mikuláš 05 Aktis 10,3 15 304 14 9,5 22 6,10 4
26 Kunický Kryštof 05 Olymp 10,2 13 328 6 8,9 8 4,05 28
28 Maivald Josef 05 Jeseniova 10,5 22 290 18 9,9 30 4,20 22
29 Maštalíř Adam 04 Mazurská 9,4 3 353 3 8,5 4 6,20 3
30 Novotný Jan 04 Jeseniova 10,6 24 278 25 10,1 33 5,60 9
31 Ondráček Tadeáš 06 Radotín 10,5 22 262 32 9,7 29 4,10 25
32 Oudran Martin 05 Kovošrot 10,8 30 257 35 10,5 36 2,70 40
33 Ozga Filip 05 Chuchle 9,7 6 300 17 9,4 18 3,70 33
34 Pavinger Jakub 06 Jeseniova 10,4 18 278 25 9,4 18 3,80 31
35 Pechar Filip 04 Slavia 10,3 15 280 22 9,6 26 4,00 29
36 Pelíšek Michal 05 Jeseniova 11,7 36 209 41 11,2 38 4,20 22
37 Ryvola Jan 04 Radotín 9,4 3 324 7 8,7 6 5,20 12
38 Řezáč Tomáš 04 Jeseniova 10,3 15 311 11 9,4 18 4,80 14
39 Říha Daniel 04 Chuchle 9,9 8 278 25 9,4 18 5,60 9
40 Smekal Lukáš 04 Jeseniova 9,6 5 324 7 9,0 9 6,30 2
41 Smutný David 05 Aktis 9,9 8 301 15 8,8 7 6,20 3
42 Straka David 08 Jeseniova 11,8 38 181 42 11,3 38 2,90 38
43 Svoboda Lukáš 04 Chuchle 10,4 18 289 20 9,0 9 5,60 9
44 Vráblík Lukáš 08 Jeseniova 12,8 41 240 40 11,3 38 2,80 39
45 Lukáš Jakub 04 Jeseniova 10,8 30 261 34 9,6 26 4,60 18
Přípravka  dívky
  Příjmení a jméno r.n. Oddíl raketa pořadí 60 m pořadí skok pořadí 600 m pořadí
1 Böhmová Nikola 02 Mazurská 29,45 1 9,6 4 188 1 02:08,8 5
2 Bokondas Cathy 03 Jeseniova 7,32 25 11,8 25 135 25 02:47,6 25
3 Buriánková Veronika 03 Slavia 9,30 22 10,5 17 165 20 02:22,0 12
4 Eliášová 02 Jeseniova 12,63 16 10,7 18 179 10 02:31,0 23
5 Florová Monika 04 Újezd 8,13 24 11,2 22 181 6 02:05,3 2
7 Gartnerová Věra 02 Říčany 22,51 2 10,3 14 186 2 02:11,3 6
8 Hošková Kateřina 02 Říčany 14,48 13 9,8 8 173 17 02:26,6 17
10 Jedličková Karolína 02 Slavia 14,23 14 10,4 16 180 8 02:42,4 24
11 Kalátová Lucie 03 Mazurská 18,66 6 9,7 5 182 4 02:14,7 7
12 Kándlová Ema 03 Radotín 10,97 18 11,7 23 169 18 02:30,5 21
13 Karbanová Dominika 03 Olymp 9,34 21 10,0 10 183 3 02:29,0 19
14 Landsmannová Eliška 03 Kovošrot 20,02 4 11,0 21 174 15 02:06,0 3
15 Maivaldová Barbora 02 Jeseniova 8,34 23 9,7 5 164 21 02:21,2 11
16 Masnerová Eliška 03 Radotín 10,97 19 10,2 12 182 4 02:16,8 10
17 Nováková Lenka 02 Mazurská 12,57 17 9,1 1 178 11 02:14,7 7
18 Plazzerová Vendula 03 Radotín 15,13 10 9,3 3 181 6 02:08,1 4
19 Poborská Eliška 03 Jeseniova 15,47 9 10,3 14 166 19 02:04,1 1
20 Rosenbergová Aneta 03 Jeseniova 18,84 5 10,7 18 162 23 02:30,5 22
21 Špačková Petra 03 Mazurská 14,88 11 9,2 2 180 8 02:22,5 13
22 Ulmanová Veronika 02 Jeseniova 18,54 7 9,7 7 178 11 02:16,0 9
24 Váňová Lída 03 Radotín 14,18 15 10,2 12 174 15 02:23,4 14
25 Veverková Tereza 02 Jeseniova 16,17 8 10,1 11 177 13 02:24,0 15
26 Viplerová Petra 02 Aktis 14,52 12 10,9 20 157 24 02:29,5 20
27 Vlčková Michaela 03 Říčany 21,72 3 9,9 9 177 13 02:24,4 16
28 Voříšková Anna T. 03 Jeseniova 9,72 20 11,7 23 163 22 02:27,7 18
Přípravka  chlapci
  Příjmení a jméno r.n. Oddíl 60 m pořadí skok pořadí raketa pořadí 600 m pořadí
1 Bareš Čeněk 03 Jeseniova 11,0 14 160 9 22,65 7 02:57,8 18
2 Buriánek Jan 03 Slavia 10,5 9 152 13 15,07 17 02:34,3 13
3 Dejdar Vojtěch 03 Jeseniova 9,7 2 160 9 26,10 4 02:25,8 7
4 Dobiáš Jan 03 Kovošrot 10,7 12 163 7 27,30 3 02:44,3 17
5 Fábry Ondřej 03 Slavia 9,8 3 171 4 16,54 14 02:09,9 2
6 Haspra Jakub 02 Jeseniova 10,4 7 160 9 16,92 13 02:31,0 12
8 Kalach Ondřej 03 Mazurská 10,1 5 170 5 24,11 5 02:06,4 1
9 Karol David 03 Jeseniova 11,2 16 142 17 18,73 11 02:35,2 14
10 Kobes Adam 02 Chuchle 10,1 5 186 2 22,91 6 02:16,2 4
11 Kojan Jakub 03 Jeseniova 11,9 17 150 15 14,61 18 02:26,3 8
14 Malík Šimon 03 Jeseniova 12,0 18 138 18 15,08 16 02:37,5 16
15 Miřejovský Matěj 03 Mazurská 10,5 9 151 14 27,69 2 02:36,2 15
16 Nýč Filip 03 Jeseniova 9,6 1 192 1 15,22 15 02:25,4 6
17 Plaček Radomír 03 Aktis 10,5 9 159 12 22,38 8 02:28,5 9
18 Polák Alexandr 02 Radotín 11,0 14 165 6 28,89 1 02:12,6 3
19 Šmída Filip 02 Mazurská 10,8 13 143 16 22,21 9 02:29,4 10
20 Weiser Šimon 03 Jeseniova 10,0 4 179 3 20,77 10 02:19,8 5
21 Zeman Adam 03 Jeseniova 10,4 7 162 8 17,28 12 02:29,4 10