1. kolo dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (16.5.2013)
Datum konání: 16.5.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: USK Praha
Výsledky zpracoval: Lukáš Slavík
Ředitel závodu: Jan Ruda
Hlavní rozhodčí: Bohdan Muller
Technický delegát:
Poznámka: výsledky měřeny ručně
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  8.7 
Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  8.7 
Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  8.7 
Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  8.7 
5  Ondřej Jabůrek  010207  Atletický školní klub Mazurská  9.2 
Emil Novotný  001211  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  09.9 
2  Ondřej Kolář  020602  Spartak Praha 4  10.2 
Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.2 
4  Jan Vondra  020923  ATLETIK RUDNÁ  10.8 
5  Marek Bříza  011112  Spartak Praha 4  11.5 
Běh 3 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Dobáš  000530  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  09.1 
2  Bořek Pešta  000106  Spartak Praha 4  09.2 
3  Lukáš Kepka  020521  SK Aritma Praha  09.9 
4  Lukáš Jakšíč  021216  ATLETIK RUDNÁ  10.1 
Vojtěch Petrus  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  NP 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  8.8 
2  Barbora Koudelová  005426  Spartak Praha 4  9.0 
3  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  9.4 
Nikola Vyskočilová  005123  Spartak Praha 4  9.4 
5  Žaneta Brečkayová  006210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  9.6 
Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavlína Šedá  025211  Univerzitní sportovní klub Praha  9.1 
2  Martina Šimánková  015508  Spartak Praha 4  9.3 
3  Kamila Lhotáková  005622  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  9.5 
4  Barbora Martinčíková  015606  TJ Stodůlky Praha, o.s.  9.6 
Jullia-Anna Lil Bell  015422  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
3  Petra Uhlíková  005509  Spartak Praha 4  10.0 
4  Anna Berkmanová  016219  Spartak Praha 4  10.2 
5  Kristýna Vávrová  006201  ATLETIK RUDNÁ  10.7 
1  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  9.1 
2  Kateřina Baldová  015504  ATLETIK RUDNÁ  9.8 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  21.4 
2  Kateřina Eliášová  015213  Spartak Praha 4  23.0 
3  Magdaléna Mravčíková  015809  Atletický školní klub Mazurská  24.4 
4  Barbora Hanzelínová  005430  Univerzitní sportovní klub Praha  24.7 
5  Zuzana Filipovská  015426  TJ Stodůlky Praha, o.s.  26.4 
Běh 2 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karina Rozhyna  005510  Univerzitní sportovní klub Praha  22.9 
2  Barbora Zelená  005713  Univerzitní sportovní klub Praha  23.8 
3  Tereza Kanoute  025329  Spartak Praha 4  25.2 
4  Barbora Seidlová  025425  ATLETIK RUDNÁ  29.3 
Julie Štormová  006007  SK Aritma Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Matějovská  005613  ATLETIK RUDNÁ  23.3 
2  Barbora Crkvová  005814  Spartak Praha 4  24.7 
3  Kateřina Breznenová  006211  Spartak Praha 4  25.8 
4  Klára Hanušková  015408  Univerzitní sportovní klub Praha  26.8 
5  Viktorie Řebcová  015809  Atletický školní klub Mazurská  27.4 
Běh 4 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Pražanová  006121  Univerzitní sportovní klub Praha  23.6 
2  Andrea Kheilová  025525  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  23.7 
3  Emma Barnoky  016014  TJ Stodůlky Praha, o.s.  24.1 
4  Nikola Raplová  015809  Spartak Praha 4  26.1 
Klára Voršilková  025702  Spartak Praha 4  DNP 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  21.2 
2  David Surjomartono  000831  Atletický školní klub Mazurská  22.8 
3  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  24.9 
4  Lukáš Tuček  011026  SK Aritma Praha  27.2 
5  Sebastián Máslo  021106  Spartak Praha 4  27.8 
Běh 2 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  22.1 
2  Filip Macháček  010830  Spartak Praha 4  23.2 
3  Jan Přibík  010212  Univerzitní sportovní klub Praha  24.5 
4  Jiří Pernica  011116  Atletický školní klub Mazurská  27.1 
5  Matěj Průša  020815  ATLETIK RUDNÁ  28.3 
Běh 3 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  21.4 
2  Šimon Makarius  010107  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  28.1 
3  Jan Horák  021217  Spartak Praha 4  28.5 
4  Jakub Herza  020414  SK Aritma Praha  28.6 
Jan Grecký  000922  Spartak Praha 4  DNP 
František Fišer  010627  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jindřich Štěpánek  001015  Univerzitní sportovní klub Praha  20.7 
2  Türk  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  23.5 
3  Štěpán Souhrada  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  26.2 
4  Adam Krejčí  020208  Spartak Praha 4  27.6 
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Amanda Baxová  005610  Univerzitní sportovní klub Praha  01:53.4 
2  Karolína Štoglová  025301  TJ Stodůlky Praha, o.s.  02:07.7 
3  Anna Štěpánová  005426  Univerzitní sportovní klub Praha  02:09.6 
4  Tina Prozrová  005420  Spartak Praha 4  02:11.6 
5  Aneta Winterová  015807  Spartak Praha 4  02:12.5 
6  Markéta Kulhánková  016102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  02:15.0 
7  Magdaléna Ťupová  015524  Atletický školní klub Mazurská  02:17.0 
8  Tereza Šafářová  016018  Spartak Praha 4  02:23.5 
9  Natálie Čáslavová  025210  Spartak Praha 4  02:27.7 
Franceska Sloboda  016018  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  02:07.6 
2  Kristýna Stříbrná  016104  SK Aritma Praha  02:13.0 
3  Anežka Pěnkavová  026104  ATLETIK RUDNÁ  02:14.0 
4  Anna Žáková  015905  Spartak Praha 4  02:18.5 
5  Ema Kaletová  025424  Spartak Praha 4  02:22.3 
Adéla Horáková  015825  Univerzitní sportovní klub Praha  02:22.3 
7  Sára Janoušková  025823  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  02:38.4 
8  Adéla Procházková  015506  ATLETIK RUDNÁ  02:55.7 
Natálie Havelková  016106  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
600 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matouš Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  01:51.6 
2  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  01:51.8 
3  Šimon Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  01:54.0 
4  Kryštof Stříbrný  000420  SK Aritma Praha  02:08.4 
5  Marek Uzsak  011229  Univerzitní sportovní klub Praha  02:09.5 
6  Eduard Janoušek  020906  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  02:11.1 
7  Kryštof Rohan  010305  Univerzitní sportovní klub Praha  02:12.1 
8  Vojtěch Vlk  021015  Spartak Praha 4  02:12.3 
9  Jakub Kotík  001228  Spartak Praha 4  02:13.1 
10  Ondřej Měšťan  010729  Atletický školní klub Mazurská  02:21.5 
Michal Jerie  010212  Atletický školní klub Mazurská  NP 
Běh 2 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Mikuláš Vybíral  010205  Spartak Praha 4  02:00.4 
2  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  02:02.7 
3  Filip Sedlák  010719  ATLETIK RUDNÁ  02:12.3 
4  Jakub Dvořák  000610  SK Aritma Praha  02:20.1 
5  Jonáš Stoilov  001122  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  02:20.4 
6  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  02:21.4 
7  Václav Sura  010208  Univerzitní sportovní klub Praha  02:23.6 
Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Jakub Hrnčíř  021014  Spartak Praha 4  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
2  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.7 
3  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  12.4 
4  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  13.4 
5  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  14.4 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  9.4 
Běh 2 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  12.5 
2  Dominika Mužátková  006015  Atletický školní klub Mazurská  12.6 
3  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.7 
4  Kristina Řežábková  005912  SK Aritma Praha  14.6 
5  Barbora Hrušková  015810  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  17.8 
Běh 3 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Klára Šídlová  025307  Univerzitní sportovní klub Praha  12.8 
2  Daniela Kotková  025128  Spartak Praha 4  14.2 
3  Agáta Faitová  015820  Spartak Praha 4  14.6 
4  Anna Kassahunová  025803  Spartak Praha 4  15.9 
Melisa Nell Heráková  015816  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Patrik Pelc  001001  Univerzitní sportovní klub Praha  10.6 
2  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.6 
3  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  11.8 
4  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  12.0 
5  Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  13.0 
Hynek Merta  010715  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.0 
Běh 2 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  11.5 
2  Jan Lebl  010104  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.4 
3  Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub Praha  12.8 
4  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  14.7 
5  Tomáš Mráz  021014  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  21.5 
6  Matěj Charousek  020124  Spartak Praha 4  23.4 
Běh 3 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub Praha  13.3 
2  Prokop Žáček  000507  Spartak Praha 4  14.0 
3  Marek Bareš  001030  SK Aritma Praha  14.2 
Jonáš Flemr  010407  Univerzitní sportovní klub Praha  NP 
Jan Mareš  010824  Spartak Praha 4  NP 
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  A A Pavlica, Vybíral, Dufková, Kerbachová  Spartak Praha 4  32.5 
2  A Stanzelová, Petrásková, Puchmajer, Pelc  Univerzitní sportovní klub Praha  32.9 
3  A Rada, Merta, Daťková, Müllerová  TJ Stodůlky Praha, o.s.  33.5 
4  A Marcinčík, Havlík, Mužátková, Kývalová  Atletický školní klub Mazurská  33.9 
5  B A Vlk, Kolář, Kaletová, Kotková  Spartak Praha 4  37.3 
6  A Řežábková, Stříbrná, Bareš, Kepka  SK Aritma Praha  37.7 
Běh 2 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Piliárová, Fiřt, Šídlová, Kovář  Univerzitní sportovní klub Praha  33.9 
2  A B Pešta, Kotík, Eliášová, Brůhová  Spartak Praha 4  35.6 
3  A Kheilová, Lhotáková, Soilov, Dobáš  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  36.2 
4  Šanc, Lebl, Martinčíková, Štoglová  TJ Stodůlky Praha, o.s.  36.6 
5  A Matějovská, Baldová, Vondra, Jakšíč  ATLETIK RUDNÁ  36.9 
6  B B Charousek, Žáček, Faitová, Šafářová  Spartak Praha 4  38.9 
Běh 3 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  B Surjomartono, Varga, Bělohlávková, Mravčíková  Atletický školní klub Mazurská  35.7 
2  A C Krejčí, Macháček, Šimánková, Koudelová  Spartak Praha 4  35.9 
3  C Soldát 3., Soldát M., Barnoky, Kolmanová  TJ Stodůlky Praha, o.s.  36.0 
4  B Pěnkavová, Vávrová, Průša, Sedlák  ATLETIK RUDNÁ  39.0 
5  B C Hrnčíř, Bříza, Raplová, Berkmanová  Spartak Praha 4  40.9 
Běh 4 (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  B Janoušek, Mráz, Hrušková, Janoušková  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  33.8 
2  C Jabůrek, Surový, Špačková, Tupová  Atletický školní klub Mazurská  35.6 
3  B D Horák, Máslo, Kanoute, Čáslavová  Spartak Praha 4  38.7 
4  D Kolmánek, Merta, Filipovská, Brečkamová  TJ Stodůlky Praha, o.s.  39.4 
5  C Šedá, Rozhyna, Štros, Ruda  Univerzitní sportovní klub Praha  41.1 
Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Baldová  015504  ATLETIK RUDNÁ  1.30 
2  Kamila Lhotáková  005622  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  1.30 
3  Barbora Koudelová  005426  Spartak Praha 4  1.30 
4=  Pavlína Šedá  025211  Univerzitní sportovní klub Praha  1.20 
4=  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  1.20 
6  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  1.20 
7  Nikola Vyskočilová  005123  Spartak Praha 4  1.20 
8  Kristýna Vávrová  006201  ATLETIK RUDNÁ  1.20 
9=  Martina Šimánková  015508  Spartak Praha 4  1.10 
9=  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  1.10 
9=  Žaneta Brečkayová  006210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.10 
Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  NP 
Anna Berkmanová  016219  Spartak Praha 4  NM 
Barbora Martinčíková  015606  TJ Stodůlky Praha, o.s.  NM 
Petra Uhlíková  005509  Spartak Praha 4  NM 
Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.40 
2  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
3  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  1.20 
4  Ondřej Jabůrek  010207  Atletický školní klub Mazurská  1.15 
5  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  1.15 
6=  David Dobáš  000530  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  1.15 
6=  Lukáš Kepka  020521  SK Aritma Praha  1.15 
8  Bořek Pešta  000106  Spartak Praha 4  1.10 
9=  Jan Vondra  020923  ATLETIK RUDNÁ  1.10 
9=  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  1.10 
Emil Novotný  001211  Spartak Praha 4  NP 
Vojtěch Petrus  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  NP 
Marek Bříza  011112  Spartak Praha 4  NM 
Lukáš Jakšíč  021216  ATLETIK RUDNÁ  NM 
Ondřej Kolář  020602  Spartak Praha 4  NM 
Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  NM 
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  4.94 
2  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.49 
3  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  4.40 
4  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.32 
5  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  4.23 
6  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  4.13 
7  Dominika Mužátková  006015  Atletický školní klub Mazurská  4.09 
8  Daniela Kotková  025128  Spartak Praha 4  3.90 
9  Klára Šídlová  025307  Univerzitní sportovní klub ...  3.58 
10  Agáta Faitová  015820  Spartak Praha 4  3.54 
11  Melisa Nell Heráková  015816  Univerzitní sportovní klub ...  3.39 
12  Kristina Řežábková  005912  SK Aritma Praha  3.28 
13  Anna Kassahunová  025803  Spartak Praha 4  3.12 
14  Barbora Hrušková  015810  TJ Sokol Praha Královské Vi...  2.83 
Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub ...  NP 
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Patrik Pelc  001001  Univerzitní sportovní klub ...  4.85 
2  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  4.70 
3  Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub ...  4.39 
4  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub ...  4.32 
5  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  3.98 
6  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.96 
7  František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub ...  3.87 
8  Jan Lebl  010104  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.64 
9  Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  3.48 
10  Marek Bareš  001030  SK Aritma Praha  3.45 
11  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.41 
12  Prokop Žáček  000507  Spartak Praha 4  3.14 
13  Hynek Merta  010715  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.05 
14  Tomáš Mráz  021014  TJ Sokol Praha Královské Vi...  2.58 
Jonáš Flemr  010407  Univerzitní sportovní klub ...  NP 
Jan Mareš  010824  Spartak Praha 4  NP 
Matěj Charousek  020124  Spartak Praha 4  NM 
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karina Rozhyna  005510  Univerzitní sportovní klub Praha  09.23 
2  Barbora Zelená  005713  Univerzitní sportovní klub Praha  08.04 
3  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  07.59 
4  Barbora Hanzelínová  005430  Univerzitní sportovní klub Praha  06.99 
5  Andrea Kheilová  025525  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  06.73 
6  Anna Pražanová  006121  Univerzitní sportovní klub Praha  06.72 
7  Kateřina Eliášová  015213  Spartak Praha 4  06.55 
Tereza Kanoute  025329  Spartak Praha 4  06.55 
9  Barbora Crkvová  005814  Spartak Praha 4  06.37 
10  Viktorie Řebcová  015809  Atletický školní klub Mazurská  05.84 
11  Zuzana Filipovská  015426  TJ Stodůlky Praha, o.s.  05.78 
12  Anna Matějovská  005613  ATLETIK RUDNÁ  05.54 
13  Emma Barnoky  016014  TJ Stodůlky Praha, o.s.  05.32 
14  Magdaléna Mravčíková  015809  Atletický školní klub Mazurská  05.23 
15  Barbora Seidlová  025425  ATLETIK RUDNÁ  05.20 
16  Klára Hanušková  015408  Univerzitní sportovní klub Praha  05.04 
17  Kateřina Breznenová  006211  Spartak Praha 4  05.00 
18  Nikola Raplová  015809  Spartak Praha 4  04.18 
Julie Štormová  006007  SK Aritma Praha  NM 
Klára Voršilková  025702  Spartak Praha 4  NM 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  09.05 
2  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  07.79 
3  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  07.52 
4  Jindřich Štěpánek  001015  Univerzitní sportovní klub Praha  07.22 
5  Filip Macháček  010830  Spartak Praha 4  06.48 
6  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  06.14 
7  David Surjomartono  000831  Atletický školní klub Mazurská  05.83 
8  Šimon Makarius  010107  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  05.74 
9  Matěj Průša  020815  ATLETIK RUDNÁ  05.59 
10  Jan Přibík  010212  Univerzitní sportovní klub Praha  05.49 
11  Türk  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  05.36 
12  Lukáš Tuček  011026  SK Aritma Praha  05.22 
13  Adam Krejčí  020208  Spartak Praha 4  05.12 
14  Jiří Pernica  011116  Atletický školní klub Mazurská  04.79 
15  Štěpán Souhrada  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  04.47 
16  Jakub Herza  020414  SK Aritma Praha  03.80 
17  Sebastián Máslo  021106  Spartak Praha 4  03.79 
18  Jan Horák  021217  Spartak Praha 4  03.78 
František Fišer  010627  TJ Stodůlky Praha, o.s.  NP 
Jan Grecký  000922  Spartak Praha 4  NP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Štěpánová  005426  Univerzitní sportovní klub Praha  35.93 
2  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  34.30 
3  Tereza Šafářová  016018  Spartak Praha 4  28.75 
4  Markéta Kulhánková  016102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  27.40 
5  Adéla Horáková  015825  Univerzitní sportovní klub Praha  25.81 
6  Aneta Winterová  015807  Spartak Praha 4  25.54 
7  Anežka Pěnkavová  026104  ATLETIK RUDNÁ  21.20 
8  Ema Kaletová  025424  Spartak Praha 4  21.15 
9  Anna Žáková  015905  Spartak Praha 4  20.30 
10  Natálie Čáslavová  025210  Spartak Praha 4  19.82 
11  Adéla Procházková  015506  ATLETIK RUDNÁ  18.99 
12  Karolína Štoglová  025301  TJ Stodůlky Praha, o.s.  18.30 
13  Tina Prozrová  005420  Spartak Praha 4  17.04 
14  Amanda Baxová  005610  Univerzitní sportovní klub Praha  15.68 
15  Kristýna Stříbrná  016104  SK Aritma Praha  14.62 
16  Magdaléna Ťupová  015524  Atletický školní klub Mazurská  12.52 
17  Sára Janoušková  025823  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  11.86 
Natálie Havelková  016106  Univerzitní sportovní klub Praha  NP 
Franceska Sloboda  016018  Univerzitní sportovní klub Praha  NP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 16.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Šimon Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  40.58 
2  Mikuláš Vybíral  010205  Spartak Praha 4  38.86 
3  Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub Praha  38.66 
4  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  36.68 
5  Eduard Janoušek  020906  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  36.27 
6  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  35.78 
7  Jonáš Stoilov  001122  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  35.52 
8  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  34.40 
9  Kryštof Rohan  010305  Univerzitní sportovní klub Praha  31.94 
10  Marek Uzsak  011229  Univerzitní sportovní klub Praha  31.74 
11  Jakub Kotík  001228  Spartak Praha 4  31.64 
12  Filip Sedlák  010719  ATLETIK RUDNÁ  31.21 
13  Matouš Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  30.04 
14  Ondřej Měšťan  010729  Atletický školní klub Mazurská  23.10 
15  Vojtěch Vlk  021015  Spartak Praha 4  22.84 
16  Jakub Hrnčíř  021014  Spartak Praha 4  21.99 
17  Kryštof Stříbrný  000420  SK Aritma Praha  14.64