1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (15.5.2013)
Datum konání: 15.5.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: USK Praha
Výsledky zpracoval: Lukáš Slavík
Ředitel závodu: Jan Ruda
Hlavní rozhodčí: Jan Tipka
Technický delegát:
Poznámka: časy měřeny ručně
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 15.5.2013) Vítr: +2.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  7.4 
2  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  7.5 
3  Kryštof Vítek  990207  Univerzitní sportovní klub Praha  8.1 
4  Lukáš Pařízek  990917  SK ZŠ Jeseniova Praha  8.3 
Pavel Janeček  990508  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Jan Glogr  990311  AC Kovošrot Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 15.5.2013) Vítr: +2.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Pořízek  980327  SC Radotín Praha  8.0 
2  Miroslav Ešner  980111  Univerzitní sportovní klub Praha  8.2 
3  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  8.8 
4  Filip Král  990128  SK ZŠ Jeseniova Praha  9.0 
5  Matěj Suda  990424  SK ZŠ Jeseniova Praha  9.1 
Lukáš Táfl  991009  AC Kovošrot Praha  DNP 
Běh 3 (středa, 15.5.2013) Vítr: +2.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  8.4 
2  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  8.5 
3  Sean Wong  991227  SK ZŠ Jeseniova Praha  8.7 
4  Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  8.8 
5  Vojtěch Tyle  990211  Atletický školní klub Mazurská  9.8 
Běh 4 (středa, 15.5.2013) Vítr: +2.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1 David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  8.3 
2 Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  8.7 
3 Filip Kynych  990601  PSK Olymp Praha  8.9 
4 Tomáš Herza  990113  Atletický školní klub Mazurská  10.3 
Antonín Houška  990302  AC Kovošrot Praha  DNP 
Běh 5 (středa, 15.5.2013) Vítr: +2.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1 Ondřej Bareš  990309  Atletický školní klub Mazurská  9.2 
2 Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  10.2 
MS  Filip Král  990128  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 15.5.2013) Vítr: +1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  7.6 
2  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  8.1 
3  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  8.2 
4  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  8.3 
5  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  8.4 
6  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  8.5 
Běh 2 (středa, 15.5.2013) Vítr: +2.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  NP 
2  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  8.7 
Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  8.7 
4  Barbora Matoušová  996009  Univerzitní sportovní klub Praha  8.9 
5  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  9.0 
Běh 3 (středa, 15.5.2013) Vítr: +3.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  8.9 
2  Julie Hoščálková  995709  SK ZŠ Jeseniova Praha  9.4 
MS  Tereza Krtilová  995721  SK ZŠ Jeseniova Praha  9.0 
Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Karolína Martinčová  995921  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 15.5.2013) Vítr: +4.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1 Anna-Nikol Georgieva  986209  PSK Olymp Praha  9.1 
Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  9.1 
3 Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  9.3 
4 Tereza Klečková  985220  SK ZŠ Jeseniova Praha  9.5 
5 Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  10.2 
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.0 
2  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.0 
3  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  23.2 
Evelyn Cviklová  986122  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Karolína Martinčová  995921  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Zindulková  996102  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.8 
2  Jindra Srnská  985929  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.2 
3  Marie Hochmanová  995930  SC Radotín Praha  22.5 
4  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  25.0 
5  Lenka Šetková  995328  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  25.9 
Běh 3 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  22.6 
2  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  23.1 
3  Dominika Hlásková  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.4 
MS  Jindra Srnská  985929  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
MS  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  20.1 
Běh 4 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.8 
2  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  23.3 
3  Kateřina Kulíšková  985613  Atletický školní klub Mazurská  24.1 
4  Lenka Panýrková  995627  SC Radotín Praha  24.5 
MS  Tereza Pšeničková  986102  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  18.1 
2  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  18.7 
Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.7 
4  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  19.3 
5  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.1 
Běh 2 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Christophe Bordes  981224  PSK Olymp Praha  18.4 
2  Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub Praha  19.5 
3  Ivan Fulyarov  991025  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.2 
4  David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.4 
5  Miroslav Ešner  980111  Univerzitní sportovní klub Praha  20.5 
Běh 3 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  JAn Kocián  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.1 
2  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  21.2 
3  Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.9 
4  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  25.7 
Jan Glogr  990311  AC Kovošrot Praha  DNP 
Lukáš Táfl  991009  AC Kovošrot Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Kynych  990601  PSK Olymp Praha  22.3 
2  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  22.8 
3  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  23.3 
Ondřej Bareš  990309  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  44.7 
2  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.4 
3  Marie Adamcová  985219  Atletický školní klub Mazurská  51.8 
Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Matoušová  996009  Univerzitní sportovní klub Praha  49.9 
2  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  50.6 
3  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  55.5 
4  Lucie Zelená  985122  Univerzitní sportovní klub Praha  56.0 
Lenka Panýrková  995627  SC Radotín Praha  DNP 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  40.0 
2  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  40.6 
3  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  41.0 
4  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  42.4 
5  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.1 
Běh 2 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  42.7 
2  Jan Pořízek  980327  SC Radotín Praha  43.9 
3  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  46.3 
4  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  47.2 
5  Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.4 
Běh 3 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  39.8 
2  JAn Kocián  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  41.7 
MS  Jakub Vlček  981112  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.6 
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1 Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  2:46.8 
2  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:47.2 
3 Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  2:48.6 
4 Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:49.5 
5 Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:50.9 
6 Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:51.1 
7 Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  2:52.3 
8 Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:07.2 
9 Tereza Klečková  985220  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:10.0 
MS  Denisa Voců  995218  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:17.9 
800 m - Žáci (Finále)
Finále (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  2:25.4 
2  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  2:30.1
3  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:35.7 
4  Kryštof Vítek  990207  Univerzitní sportovní klub Praha  2:39.0 
5  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:39.1 
6  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  2:40.4
7  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:41.0 
8  Ivan Fulyarov  991025  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:41.8 
9  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  2:41.9 
100 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1 Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.05 
2 Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  19.03 
3 Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  40.04 
Kateřina Hobzová  996222  SC Radotín Praha  NP 
Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  NP 
Běh 2 (středa, 15.5.2013) Vítr: +3.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  14.8 
2  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  17.1 
3  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.7 
4  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.7 
5  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.1 
100 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.3
2  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  14.4
3  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  16.3
4  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  16.4
Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  DNF 
Běh 2 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1 Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  15.5 
2 Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.3 
3 Matěj Suda  990424  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.4 
Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  19.4 
5 Kryštof Kozač  990929  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.5 
Běh 3 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.4 
2  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.2 
3  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.8 
4  Adam Kubice  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.1 
MS  Tomáš Král  890201  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
MS  Filip Král  990128  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  19.9 
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Bendová, Jehličková, Filipovská, Kašparová  Univerzitní sportovní klub Praha  31.5 
2  A Olymp  PSK Olymp Praha  32.6 
3  A Rybářová, Hegenbaudová, Sunegová, Zafarová  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.3 
4 Marková, Baziková, Sedláková, Římanová  Atletický školní klub Mazurská  34.5 
A Zimmermannová, Navrátilová, Kousalová, Floriánová  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DQ
Běh 2 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  C Womanová, Krátká, Zindulková, Feixová  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.1 
B Matoušková, Javorská, Sluková, Drsková  Univerzitní sportovní klub Praha  34.1 
3  B Martínková, Hošálková, Havláková, Hlásková  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.0 
4  B Dobiášová, Šestková, Formanová, Sieglová  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  36.7 
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1 A Večeřa, Prunar, Jeřábek, Rotter  Univerzitní sportovní klub Praha  30.9 
2 Pišl, Košař, Pořízek, Dlouhý  SC Radotín Praha  31.3 
3 B Vích, Pohořalý, Špaček, Kobián  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.8 
4 A Rataj, čermák, Kubelka, Souček  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.6 
A Olymp  PSK Olymp Praha  DQ
Běh 2 (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  B Švarc, Přikryl, Nulíček, Rákosník  Univerzitní sportovní klub Praha  30.8 
2  D Wong, Suva, Tuček, Ulman  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.2 
3  E Fulianov, Seidl, Kozač, Janeček  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.5 
4  C Mach, Vítek, Mára, Ešner  Univerzitní sportovní klub Praha  35.7 
C Zettek, Suda, Halmý, Kubice  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  2.40 
2  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.10 
3  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  1.90 
4  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.70 
Skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.60 
2  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  2.40 
3  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.30 
4  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  2.20 
5  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  2.10 
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.68 
2  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub ...  4.66 
3  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.58 
4  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub ...  4.44 
5  Julie Hoščálková  995709  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.35 
6  Anna-Nikol Georgieva  986209  PSK Olymp Praha  4.32 
7  Jindra Srnská  985929  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.26 
8  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.23 
9  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  4.12 
10  Kateřina Kulíšková  985613  Atletický školní klub Mazurská  4.10 
11  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.96 
12  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  3.85 
13  Veronika Dobiášová  995916  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.74 
Dominika Hlásková  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  NM 
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub ...  5.86 
2  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub ...  5.36 
3  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.30 
4  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub ...  5.05 
5  Christophe Bordes  981224  PSK Olymp Praha  4.90 
6  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub ...  4.90 
7  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.81 
8  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.62 
9  Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.60 
10  Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  4.23 
11  Sean Wong  991227  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.11 
12  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.06 
13  Adam Kubice  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.90 
14  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.88 
15  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.72 
16  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub ...  3.54 
17  Tomáš Herza  990113  Atletický školní klub Mazurská  3.28 
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.59 
2  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  08.40 
3  Marie Adamcová  985219  Atletický školní klub Mazurská  07.59 
4  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  07.53 
5  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.10 
6  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  07.05 
7  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.85 
8  Marie Hochmanová  995930  SC Radotín Praha  06.48 
9  Veronika Dobiášová  995916  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.33 
10  Lenka Šetková  995328  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  04.72 
MS  Tereza Pšeničková  986102  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.93 
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  12.70 
2  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  10.90 
3  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.66 
4  Jiří Šindelář  990619  SC Radotín Praha  08.83 
5  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  08.60 
6  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.83 
7  Vojtěch Tyle  990211  Atletický školní klub Mazurská  06.29 
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.32 
2  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  23.05 
3  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.36 
4  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  17.30 
5  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.03 
Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  34.64 
2  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.85 
3  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  28.74 
4  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  28.31 
5  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.97 
6  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  26.86 
7  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.98 
8  Lukáš Pařízek  990917  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.00 
9  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.63 
10  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.16 
11  Kryštof Kozač  990929  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.13 
12  Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.77 
13  Jiří Šindelář  990619  SC Radotín Praha  18.67 
14  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  18.40 
15  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  17.63 
16  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  15.95 
Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 15.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  27.12 
2  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  25.11 
3  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  20.31 
4  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.92 
5  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  18.44 
6  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  18.41 
7  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  17.33