3. veřejné závody přípravek (13.5.2013)
Datum konání: 13.5.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: 0.6m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Barva  05  SK ZŠ Jeseniova Praha 
2  Adam Aouissat  06  ASK Slavia Praha 
3  Filip Sládek  05  SK Aktis Praha 
4  Ondřej Beseda  05  ASK Slavia Praha  09.88 
5  Jindřich Procházka  05  ASK Slavia Praha  10.38 
6  Kryštof Kunický  051110  PSK Olymp Praha  10.66 
7  Marek Vaňhara  05  ASK Slavia Praha  11.97 
8  Julius Aleva  05  ASK Slavia Praha  19.08 
Běh 2 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -0.9m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Brantal  06  ASK Slavia Praha 
2  Vojtěch Kohout  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra 
3  Matěj Palata  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  11.63 
4  Štěpán Příhoda  06  PSK Olymp Praha  11.82 
5  Martin Koubek  06  ASK Slavia Praha  11.90 
6  Ondřej Černý  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  11.97 
7  Jiří Kundrát  06  ASK Slavia Praha  12.04 
8  Ondřej Alex Plchot  06  SK Aktis Praha  12.30 
Běh 3 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -0.1m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Valenta  06  PSK Olymp Praha 
2  Karel Štegl  06  ASK Slavia Praha  11.74 
3  Filip Schormann  06  PSK Olymp Praha  12.09 
4  Metoděj Duben  08  ASK Slavia Praha  12.13 
5  Alen Velič  06  ASK Slavia Praha  13.06 
6  Lukáš Kadlec  07  PSK Olymp Praha  13.08 
7  Cyril Duben  07  ASK Slavia Praha  14.01 
8  Dominik Smrčka  06  ASK Slavia Praha  16.98 
Běh 4 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: 0.4m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Gopfert  05  ASK Slavia Praha  10.93 
2  Martin Metelka  05  ASK Slavia Praha  11.66 
3  Jáchym Koukal  05  ASK Slavia Praha  11.75 
4  Filip Pechar  05  ASK Slavia Praha  11.76 
5  Kryštof Hamarčák  06  ASK Slavia Praha  12.67 
6  Alexandr Mráz  08  PSK Olymp Praha  13.03 
7  Adam Hejna  09  ASK Slavia Praha  13.75 
8  Michal Aleva  07  ASK Slavia Praha  25.92 
Běh 5 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -1.6m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Kopenec  05  ASK Slavia Praha  11.07 
2  Michal Živný  05  ASK Slavia Praha  11.46 
3  Štěpán Pašousta  05  ASK Slavia Praha  12.92 
4  Adam Hejna  06  ASK Slavia Praha  12.94 
5  Vojtěch Cádra  05  SC Radotín Praha  13.15 
6  Šimon Závadský  05  SC Radotín Praha  15.91 
7  Jan Zykán  07  SC Radotín Praha  15.96 
60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -0.3m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sebastian Bolardt  03  PSK Olymp Praha  09.47 
2  Martin Mužík  02  TJ Spartak Vlašim  09.93 
3  Filip Kolín  020804  ASK Slavia Praha  10.03 
4  Petr Mařinec  03  ASK Slavia Praha  10.06 
5  Matthew Allayi  02  ASK Slavia Praha  10.42 
6  Sebastián Máslo  021106  Spartak Praha 4  10.92 
7  Martin Kostka  03  ŠAK Novoborská Praha  10.93 
8  Matyáš Pacák  03  ASK Slavia Praha  11.42 
Běh 2 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -0.9m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Novotný  02  ASK Slavia Praha  09.57 
2  Viktor Korecký  04  Spartak Praha 4  09.74 
3  Akin Dissou  04  Spartak Praha 4  09.76 
4  Jindřich Kubák  04  ASK Slavia Praha  10.28 
5  Jan Král  04  Spartak Praha 4  10.36 
6  Denis Tesař  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.39 
7  Adam Solaja  02  ASK Slavia Praha  10.47 
8  David Hanousek  02  ASK Slavia Praha  11.32 
Běh 3 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: 0.0m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Dvořák  03  ASK Slavia Praha  09.66 
2  Matěj Krejčík  02  ASK Slavia Praha  09.85 
3  Artur Schneider  02  ASK Slavia Praha  09.89 
4  Cam Noe Le  02  ASK Slavia Praha  10.24 
5  Michal Šimek  03  A. C. Sparta Praha  10.60 
6  Matěj Hruška  04  ASK Slavia Praha  10.73 
7  Jan Buriánek  03  ASK Slavia Praha  11.28 
Filip Msallam  03  ASK Slavia Praha  DNS 
Běh 4 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -0.2m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Jindra  02  SC Radotín Praha  09.62 
2  Lukáš Šlehobr  040306  ASK Slavia Praha  10.48 
3  Josef Musil  04  ASK Slavia Praha  10.56 
4  Patrik Najman  03  ASK Slavia Praha  10.59 
5  Vojtěch Šulc  04  ASK Slavia Praha  11.30 
6  Filip Otčenášek  04  ASK Slavia Praha  11.53 
7  Jakub Kalista  03  ASK Slavia Praha  11.79 
8  Radim Berlínský  04  ASK Slavia Praha  12.06 
Běh 5 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -2.7m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Hruška  04  SK Aktis Praha  09.72 
2  Eda Rašek  02  ASK Slavia Praha  09.78 
3  Jakub Pašousta  02  ASK Slavia Praha  11.00 
4  Tomáš Homolka  020717  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  11.60 
5  Vilém Machát  04  ASK Slavia Praha  11.87 
6  Jiří Ullsperger  04  SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  11.99 
7  Max Németh  04  ASK Slavia Praha  12.13 
8  Michal Šesták  04  ASK Slavia Praha  12.98 
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: 0.2m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicole Böhmová  02  Atletický školní klub Mazurská  09.22 
2  Michaela Bindlová  02  TJ Spartak Vlašim  09.63 
3  Barbora Bezdíčková  03  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.97 
4  Kristína Ziková  02  ASK Slavia Praha  10.39 
5  Karolína Jedličková  02  ASK Slavia Praha  10.88 
6  Sára Bartůňková  03  ASK Slavia Praha  12.51 
Běh 2 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: 0.5m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Antonie Tesařová  03  ASK Slavia Praha  10.05 
2  Nikola Stříbrná  03  ASK Slavia Praha  10.11 
3  Veronika Růžičková  025708  ASK Slavia Praha  10.34 
4  Hana Sojková  03  ASK Slavia Praha  10.36 
5  Kristina Cachová  03  ASK Slavia Praha  10.60 
6  Nikola Havlínová  03  A. C. Sparta Praha  10.61 
7  Rozálie Mrázová  045529  PSK Olymp Praha  11.16 
8  Tereza Riedlová  03  ASK Slavia Praha  12.62 
Běh 3 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -1.1m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavlína Šedá  025211  Univerzitní sportovní klub Praha  09.42 
2  Dominika Karbanová  03  PSK Olymp Praha  09.86 
3  Veronika Valtrová  03  PSK Olymp Praha  10.17 
4  Lucie Procházková  025906  ASK Slavia Praha  10.25 
5  Magdaléna Bláhová  026222  A. C. Sparta Praha  10.46 
6  Tereza Krůtová  03  ASK Slavia Praha  10.71 
7  Adéla Kadlecová  03  ASK Slavia Praha  10.81 
8  Aneta Felcmanová  03  ASK Slavia Praha  12.29 
Běh 4 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -0.9m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Viplerová  026214  SK Aktis Praha 
2  Anna Šilhavá  025703  ASK Slavia Praha  09.36 
3  Barbora Polanecká  025404  ASK Slavia Praha  09.53 
4  Monika Florová  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.11 
5  Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  10.50 
6  Alexandra Dupuy  04  ASK Slavia Praha  10.52 
7  Alice Franzová  03  ASK Slavia Praha  11.35 
8  Žaneta Mrázová  002004  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.52 
Běh 5 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -0.5m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Štědroňová  04  ASK Slavia Praha  10.39 
2  Karolína Vyšatová  04  ASK Slavia Praha  10.57 
3  Nicole Halešová  026014  ASK Slavia Praha  10.71 
4  Veronika Gregorová  04  ASK Slavia Praha  10.78 
5  Alena Zavadilová  04  ASK Slavia Praha  10.79 
6  Aneta Kvašňáková  04  A. C. Sparta Praha  11.34 
7  Nina Džupinová  04  ŠAK Novoborská Praha  11.63 
8  Tereza Svatošová  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.70 
Běh 6 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -0.6m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  09.89 
2  Adéla Novotná  04  ASK Slavia Praha  10.09 
3  Anna Hejnová  03  ASK Slavia Praha  10.50 
4  Karolína Kocianová  04  PSK Olymp Praha  10.74 
5  Michaela Soukupová  04  PSK Olymp Praha  11.28 
6  Karolína Valentová  04  ASK Slavia Praha  11.36 
7  Barbora Hybšová  02  ASK Slavia Praha  11.71 
8  Sára Škaloudová  04  PSK Olymp Praha  12.18 
Běh 7 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: 0.0m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Šimůnková  04  ASK Slavia Praha 
2  Anežka Kuchynková  025602  ASK Slavia Praha  10.01 
3  Michaela Metelková  02  ASK Slavia Praha  10.35 
4  Markéta Lexová  02  SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  10.54 
5  Veronika Buriánková  03  ASK Slavia Praha  10.57 
6  Eliška Koukalová  03  ASK Slavia Praha  11.17 
7  Adéla Požárová  03  A. C. Sparta Praha  11.31 
8  Andrea Teichmannová  04  ASK Slavia Praha  11.71 
Běh 8 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -1.2m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vendula Plazzerová  035201  SC Radotín Praha  09.57 
2  Anna Berounská  02  ASK Slavia Praha  09.92 
3  Eliška Masnerová  03  SC Radotín Praha  10.07 
4  Karolína Šťastná  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.41 
5  Ludmila Váňová  03  SC Radotín Praha  10.69 
6  Amelie Kratochvílová  04  SC Radotín Praha  10.83 
7  Majda Neradílková  04  ASK Slavia Praha  11.14 
8  Nicol Dušková  04  ASK Slavia Praha  11.43 
Běh 9 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -1.4m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Berounská  03  ASK Slavia Praha  10.25 
2  Kristýna Polívková  02  PSK Olymp Praha  10.60 
3  Kateřina Honzáková  02  ASK Slavia Praha  10.91 
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -1.0m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Balcerová  05  ASK Slavia Praha  11.19 
2  Agáta Brendlová  05  PSK Olymp Praha  11.55 
3  Johanka Burdová  05  ASK Slavia Praha  11.58 
4  Alice Bezdíčková  05  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.61 
5  Adéla Brejlová  05  ASK Slavia Praha  12.47 
6  Anna Glaterová  05  ASK Slavia Praha  12.80 
7  Daniela Hauptová  05  ASK Slavia Praha  13.30 
8  Lenka Aleva  05  ASK Slavia Praha  15.21 
Běh 2 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -0.8m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Žohová  06  ASK Slavia Praha  11.16 
2  Alžběta Wogurková  06  SK Aktis Praha  11.22 
3  Eliška Vatěrová  05  ASK Slavia Praha  11.27 
4  Anna Trnková  05  ASK Slavia Praha  11.65 
5  Michaela Javorková  05  ŠAK Novoborská Praha  11.81 
6  Laura Záveská  06  ASK Slavia Praha  11.85 
7  Nela Škaloudová  06  PSK Olymp Praha  14.70 
Veronika Veselá  06  A. C. Sparta Praha  DNS 
Běh 3 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: 0.2m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Holková  055430  PSK Olymp Praha  11.15 
2  Sára Noasová  05  Spartak Praha 4  11.27 
3  Emanuela Máslová  05  Spartak Praha 4  11.32 
4  Veronika Koucká  05  ASK Slavia Praha  11.49 
5  Jolana Charousková  05  ASK Slavia Praha  11.72 
6  Lucie Horáková  05  ŠAK Novoborská Praha  11.95 
7  Adéla Hofmanová  06  ASK Slavia Praha  12.13 
Běh 4 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -0.6m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Lacková  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  10.97 
2  Josefína Fíbrová  05  ASK Slavia Praha  11.17 
3  Karolína Lipová  06  ASK Slavia Praha  11.87 
4  Michaela Buriánková  05  ASK Slavia Praha  12.23 
5  Dorota Rychnovská  06  ASK Slavia Praha  12.90 
6  Lucie Červenková  07  ASK Slavia Praha  13.47 
7  Marie Hájková  07  ASK Slavia Praha  14.41 
Aneta Dvořáková  05  ASK Slavia Praha  DNS 
Běh 5 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -1.4m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Terezie Táborská  06  ASK Slavia Praha  10.56 
2  Michaela Jindrová  05  SC Radotín Praha  10.91 
3  Karolína Gorglová  05  SC Radotín Praha  11.24 
4  Tereza Burešová  05  ASK Slavia Praha  11.97 
5  Amálka Kouřilová  05  SC Radotín Praha  13.06 
Běh 6 (pondělí, 13.5.2013) Vítr: -0.9m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sofie Košťálová  05  ASK Slavia Praha  11.28 
2  Anežka Kárníková  06  ASK Slavia Praha  11.34 
3  Veronika Moravcová  06  ASK Slavia Praha  12.30 
4  Veronika Veselá  06  A. C. Sparta Praha  13.26 
600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh (pondělí, 13.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Vatěrová  05  ASK Slavia Praha  2:31.27 
2  Martina Pelantová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  2:31.40 
3  Michaela Jindrová  05  SC Radotín Praha  2:32.20 
4  Karolína Gorglová  05  SC Radotín Praha  2:44.26 
600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh (pondělí, 13.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
Štěpán Dvořák  05  ASK Slavia Praha 
Jáchym Flachs  05  ASK Slavia Praha 
Ondřej Klimeš  05  ASK Slavia Praha 
Ondřej Alex Plchot  06  SK Aktis Praha 
Marek Veselý  05  Spartak Praha 4 
800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (pondělí, 13.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Monika Florová  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:58.43 
2  Barbora Vaňková  04  ASK Slavia Praha  3:00.11 
3  Tereza Tomanová  03  SK Aktis Praha  3:02.22 
4  Alena Zavadilová  04  ASK Slavia Praha  3:24.91 
5  Hej Laura De  04  ASK Slavia Praha  3:32.24 
6  Majda Neradílková  04  ASK Slavia Praha  3:37.08 
7  Anna Poláková  03  ASK Slavia Praha  4:01.73 
Běh 2 (pondělí, 13.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Bindlová  02  TJ Spartak Vlašim  2:53.5 
2  Vendula Plazzerová  035201  SC Radotín Praha  2:55.5 
3  Věra Gärtnerová  02  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  2:56.4 
4  Veronika Bartošová  02  Atletický školní klub Mazurská  3:01.8 
5  Barbora Bumbalová  025823  Spartak Praha 4  3:10.1 
6  Kateřina Riegelová  02  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  3:30.2 
7  Anna Mikynová  02  ASK Slavia Praha  3:30.7 
8  Nikola Šimlová  026102  SK Aktis Praha  3:35.0 
9  Adéla Tvrdková  03  ASK Slavia Praha  3:36.9 
Michaela Durdová  002003  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (pondělí, 13.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Akin Dissou  04  Spartak Praha 4  3:01.92 
2  Tomáš Kriedl  03  SK Aktis Praha  3:02.87 
3  Jindřich Kubák  04  ASK Slavia Praha  3:06.16 
4  Dominik Průša  04  ASK Slavia Praha  3:12.05 
5  David Dědič  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  3:12.21 
6  Filip Hruška  04  SK Aktis Praha  3:24.20 
7  David Hruška  04  SK Aktis Praha  3:26.28 
Běh 2 (pondělí, 13.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alexandr Polák  020726  SC Radotín Praha  2:52.43 
2  Ondřej Hrubý  02  ASK Slavia Praha  2:55.58 
3  Štěpán Hrubý  02  ASK Slavia Praha  2:57.09 
4  Ondřej Fábry  03  ASK Slavia Praha  2:57.53 
5  Hynek Šlouf  020830  ASK Slavia Praha  3:15.49 
6  Jakub Valo  03  SK Aktis Praha  3:20.46 
7  Matthew Allayi  02  ASK Slavia Praha  3:27.53 
8  Jindřich Kubák  02  ASK Slavia Praha  3:54.55 
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši
pondělí, 13.5.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Jindra  02  SC Radotín Praha  379 
2  Artur Schneider  02  ASK Slavia Praha  374 
Jakub Novotný  02  ASK Slavia Praha  374 
4  Tomáš Homolka  020717  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  361 
5  Viktor Korecký  04  Spartak Praha 4  358 
6  Eduard Rašek  020304  ASK Slavia Praha  350 
Matěj Dvořák  03  ASK Slavia Praha  350 
8  Matěj Krejčík  02  ASK Slavia Praha  344 
9  Lukáš Veselý  04  A. C. Sparta Praha  340 
10  Sebastian Bolardt  03  PSK Olymp Praha  339 
Matěj Řeháček  03  ASK Slavia Praha  339 
12  Kirill Vinš  04  ASK Slavia Praha  338 
13  Martin Maléř  03  ASK Slavia Praha  336 
14  Jakub Čadek  02  ASK Slavia Praha  327 
15  Kryštof Jašek  04  ASK Slavia Praha  310 
16  Filip Kolín  020804  ASK Slavia Praha  308 
17  Michal Šimek  03  A. C. Sparta Praha  307 
18  Jan Král  04  Spartak Praha 4  304 
19  Ondřej Staněk  04  ASK Slavia Praha  303 
20  Matěj Hruška  04  ASK Slavia Praha  302 
21  Ondřej Malý  04  ASK Slavia Praha  298 
22  Daniel Červenka  04  ASK Slavia Praha  295 
23  Cam Noe Le  02  ASK Slavia Praha  292 
24  Josef Musil  04  ASK Slavia Praha  287 
Matyáš Rychnovský  04  ASK Slavia Praha  287 
26  Alexandr Polák  020726  SC Radotín Praha  286 
27  Vilém Machát  04  ASK Slavia Praha  285 
28  Jiří Ullsperger  04  SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  284 
29  Matěj Kárník  04  ASK Slavia Praha  271 
30  Denis Tesař  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  270 
31  Matěj Urbanec  04  SC Radotín Praha  269 
32  Matyáš Hamarčák  04  ASK Slavia Praha  266 
33  Jakub Pašousta  02  ASK Slavia Praha  265 
34  David Dědič  04  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  261 
35  Jakub Valo  03  SK Aktis Praha  258 
36  Filip Prokop  04  ASK Slavia Praha  254 
37  Matyáš Kasalý  04  ASK Slavia Praha  238 
38  Martin Hájek  02  ASK Slavia Praha  235 
39  Lukáš Šlehobr  040306  ASK Slavia Praha  234 
40  Max Németh  04  ASK Slavia Praha  231 
41  Michal Šesták  04  ASK Slavia Praha  218 
Radim Berlínský  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Jakub Kalista  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Jan Matoška  04  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  DNP 
Filip Msallam  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Filip Otčenášek  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Radomír Plaček  03  SK Aktis Praha  DNP 
Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
pondělí, 13.5.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Beseda  05  ASK Slavia Praha  307 
2  Jindřich Procházka  05  ASK Slavia Praha  272 
3  Marek Vaňhara  05  ASK Slavia Praha  254 
4  Dominik Smrčka  06  ASK Slavia Praha  253 
Mikuláš Kramosil  05  SK Aktis Praha  253 
6  Šimon Závadský  05  SC Radotín Praha  251 
7  Martin Metelka  05  ASK Slavia Praha  241 
Lukáš Valenta  06  PSK Olymp Praha  241 
9  Erik Šamša  05  SC Radotín Praha  240 
10  Richard Mojžíš  06  ASK Slavia Praha  236 
11  Filip Schormann  06  PSK Olymp Praha  233 
12  Ondřej Klimeš  05  ASK Slavia Praha  230 
Vojtěch Cádra  05  SC Radotín Praha  230 
14  Štěpán Příhoda  06  PSK Olymp Praha  216 
15  Jáchym Flachs  05  ASK Slavia Praha  208 
16  Filip Krahulík  05  ASK Slavia Praha  194 
17  Adam Šamša  06  SC Radotín Praha  182 
18  Alen Velič  06  ASK Slavia Praha  174 
19  Adam Hruška  07  ASK Slavia Praha  172 
20  Matěj Palata  06  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  159 
21  Jan Zykán  07  SC Radotín Praha  154 
Štěpán Pašousta  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Vojtěch Kohout  06  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  DNP 
Alexandr Mráz  08  PSK Olymp Praha  DNP 
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky
pondělí, 13.5.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Daniela Kotková  025128  Spartak Praha 4  3.93 
2  Ema Kaletová  025424  Spartak Praha 4  3.79 
3  Pavlína Šedá  025211  Univerzitní sportovní klub ...  3.68 
4  Nicole Böhmová  02  Atletický školní klub Mazurská  3.56 
5  Anna Šilhavá  025703  ASK Slavia Praha  3.49 
6  Kateřina Honzáková  02  ASK Slavia Praha  3.48 
7  Věra Gärtnerová  02  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  3.44 
8  Lucie Procházková  025906  ASK Slavia Praha  3.39 
9  Barbora Polanecká  025404  ASK Slavia Praha  3.37 
10  Anežka Kuchynková  025602  ASK Slavia Praha  3.35 
11  Aneta Sedláková  02  ASK Slavia Praha  3.30 
12  Michaela Vlčková  03  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  3.27 
13  Anita Hájková  025212  ASK Slavia Praha  3.22 
14  Anna Marková  025423  SK Aritma Praha  3.20 
15  Veronika Buriánková  03  ASK Slavia Praha  3.20 
16  Michaela Metelková  02  ASK Slavia Praha  3.20 
17  Ludmila Váňová  03  SC Radotín Praha  3.18 
18  Dominika Karbanová  03  PSK Olymp Praha  3.18 
19  Adéla Novotná  04  ASK Slavia Praha  3.11 
20  Kateřina Riegelová  02  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  3.09 
21  Aneta Dvořáková  05  ASK Slavia Praha  3.06 
22  Karolína Vyšatová  04  ASK Slavia Praha  3.06 
23  Vendula Hlaváčková  03  SC Radotín Praha  3.03 
24  Kristína Ziková  02  ASK Slavia Praha  3.02 
25  Anna Hejnová  03  ASK Slavia Praha  3.00 
26  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  2.95 
27  Karolína Šťastná  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.92 
28  Antonie Tesařová  03  ASK Slavia Praha  2.90 
29  Ráchel Noasová  03  Spartak Praha 4  2.89 
30  Amelie Kratochvílová  04  SC Radotín Praha  2.89 
31  Magdaléna Bláhová  026222  A. C. Sparta Praha  2.88 
32  Anna Mikynová  02  ASK Slavia Praha  2.87 
33  Hana Sojková  03  ASK Slavia Praha  2.86 
34  Karolína Kocianová  04  PSK Olymp Praha  2.85 
35  Kristina Cachová  03  ASK Slavia Praha  2.84 
36  Kristýna Polívková  02  PSK Olymp Praha  2.81 
37  Nicole Halešová  026014  ASK Slavia Praha  2.81 
38  Adéla Kadlecová  03  ASK Slavia Praha  2.78 
39  Veronika Růžičková  025708  ASK Slavia Praha  2.77 
40  Gabriela Hanzlíčková  03  ASK Slavia Praha  2.76 
41  Adéla Tvrdková  03  ASK Slavia Praha  2.73 
42  Karolína Valentová  04  ASK Slavia Praha  2.70 
43  Adéla Požárová  03  A. C. Sparta Praha  2.68 
44  Hej Laura De  04  ASK Slavia Praha  2.67 
45  Andrea Teichmannová  04  ASK Slavia Praha  2.64 
46  Michaela Soukupová  04  PSK Olymp Praha  2.63 
47  Anna Berounská  02  ASK Slavia Praha  2.62 
48  Alexandra Dupuy  04  ASK Slavia Praha  2.60 
49  Anna Poláková  03  ASK Slavia Praha  2.58 
50  Laura Trnková  03  SC Radotín Praha  2.58 
51  Anna Otčenášková  02  ASK Slavia Praha  2.52 
52  Valentina Ondřejovská  03  ASK Slavia Praha  2.37 
53  Aneta Felcmanová  03  ASK Slavia Praha  2.33 
54  Victoria Anaagrehová  04  ASK Slavia Praha  2.26 
55  Tereza Riedlová  03  ASK Slavia Praha  2.13 
Adéla Berounská  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Michaela Durdová  002003  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Rozálie Mrázová  045529  PSK Olymp Praha  DNP 
Aneta Šimůnková  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Markéta Lexová  02  SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  2.88 
Simona Pacáková  04  ASK Slavia Praha  2.88 
Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
pondělí, 13.5.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Balcerová  05  ASK Slavia Praha  2.95 
2  Karolína Lacková  06  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  2.93 
3  Agáta Brendlová  05  PSK Olymp Praha  2.84 
4  Anežka Holková  055430  PSK Olymp Praha  2.83 
5  Jolana Charousková  05  ASK Slavia Praha  2.78 
6  Dorota Rychnovská  06  ASK Slavia Praha  2.78 
7  Terezie Táborská  06  ASK Slavia Praha  2.70 
8  Agáta Hofmanová  06  ASK Slavia Praha  2.58 
9  Anna Trnková  05  ASK Slavia Praha  2.55 
10  Tereza Burešová  05  ASK Slavia Praha  2.53 
11  Sofie Košťálová  05  ASK Slavia Praha  2.53 
12  Emanuela Máslová  05  Spartak Praha 4  2.45 
13  Leontina Něčajeva  05  Spartak Praha 4  2.34 
14  Barbora Vlčková  06  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  2.30 
15  Karolína Lipová  06  ASK Slavia Praha  2.30 
16  Alžběta Wogurková  06  SK Aktis Praha  2.29 
17  Nela Dostálová  05  ASK Slavia Praha  2.23 
18  Amálka Kouřilová  05  SC Radotín Praha  2.23 
19  Adéla Brejlová  05  ASK Slavia Praha  2.19 
20  Johanka Burdová  05  ASK Slavia Praha  2.17 
21  Lucie Horáková  05  ŠAK Novoborská Praha  2.17 
22  Aneta Partlová  05  ASK Slavia Praha  2.15 
23  Veronika Koucká  05  ASK Slavia Praha  2.09 
24  Josefína Fíbrová  05  ASK Slavia Praha  2.06 
25  Aneta Kramosilová  07  SK Aktis Praha  1.93 
Nela Škaloudová  06  PSK Olymp Praha  1.93 
Aneta Dvořáková  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Anna Glaterová  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Daniela Hauptová  05  ASK Slavia Praha  NM 
Martina Pelantová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  NM 
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
pondělí, 13.5.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Vlčková  03  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  33.32 
2  Daniela Kotková  025128  Spartak Praha 4  33.02 
3  Anna Marková  025423  SK Aritma Praha  29.53 
4  Barbora Bumbalová  025823  Spartak Praha 4  28.35 
5  Tereza Krůtová  03  ASK Slavia Praha  25.75 
6  Rozálie Mrázová  045529  PSK Olymp Praha  25.03 
7  Alice Franzová  03  ASK Slavia Praha  24.98 
8  Barbora Vaňková  04  ASK Slavia Praha  24.52 
9  Nikola Stříbrná  03  ASK Slavia Praha  24.41 
10  Nicol Dušková  04  ASK Slavia Praha  24.00 
11  Anita Hájková  025212  ASK Slavia Praha  23.02 
12  Ema Kaletová  025424  Spartak Praha 4  22.28 
13  Barbora Hybšová  02  ASK Slavia Praha  20.90 
14  Eliška Masnerová  03  SC Radotín Praha  20.10 
15  Patricie Rusnáková  03  ASK Slavia Praha  19.95 
16  Kateřina Tvrdíková  03  SK Aktis Praha  18.98 
17  Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  18.62 
18  Ráchel Noasová  03  Spartak Praha 4  17.60 
19  Veronika Gregorová  04  ASK Slavia Praha  17.54 
20  Karolína Jedličková  02  ASK Slavia Praha  17.32 
21  Eliška Koukalová  03  ASK Slavia Praha  16.73 
22  Veronika Valtrová  03  PSK Olymp Praha  16.17 
23  Gabriela Hanzlíčková  03  ASK Slavia Praha  15.90 
24  Laura Trnková  03  SC Radotín Praha  15.53 
25  Vendula Hlaváčková  03  SC Radotín Praha  15.49 
26  Sára Škaloudová  04  PSK Olymp Praha  14.60 
27  Adéla Štědroňová  04  ASK Slavia Praha  13.51 
28  Sára Bartůňková  03  ASK Slavia Praha  13.44 
29  Aneta Kvašňáková  04  A. C. Sparta Praha  12.40 
Petra Viplerová  026214  SK Aktis Praha  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky
pondělí, 13.5.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martina Pelantová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  20.09 
2  Sára Noasová  05  Spartak Praha 4  18.65 
3  Nela Dostálová  05  ASK Slavia Praha  17.40 
4  Adéla Hofmanová  06  ASK Slavia Praha  13.80 
5  Anežka Kárníková  06  ASK Slavia Praha  12.76 
6  Barbora Vlčková  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  12.49 
7  Agáta Hofmanová  06  ASK Slavia Praha  11.17 
8  Aneta Kramosilová  07  SK Aktis Praha  10.96 
9  Anna Glaterová  05  ASK Slavia Praha  10.88 
10  Veronika Veselá  06  A. C. Sparta Praha  09.27 
11  Aneta Partlová  05  ASK Slavia Praha  08.96 
12  Michaela Buriánková  05  ASK Slavia Praha  08.27 
13  Michaela Javorková  05  ŠAK Novoborská Praha  07.88 
14  Lenka Aleva  05  ASK Slavia Praha  07.14 
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
pondělí, 13.5.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
Jan Buriánek  03  ASK Slavia Praha 
Jakub Čadek  02  ASK Slavia Praha 
Daniel Červenka  04  ASK Slavia Praha 
Martin Hájek  02  ASK Slavia Praha 
Matyáš Hamarčák  04  ASK Slavia Praha 
David Hanousek  02  ASK Slavia Praha 
Adam Hartmann  03  ASK Slavia Praha 
Filip Hruška  04  SK Aktis Praha 
Kryštof Jašek  04  ASK Slavia Praha 
Matěj Kárník  04  ASK Slavia Praha 
Otto Kohout  04  ASK Slavia Praha 
Tomáš Kriedl  03  SK Aktis Praha 
Martin Maléř  03  ASK Slavia Praha 
Ondřej Malý  04  ASK Slavia Praha 
Petr Mařinec  03  ASK Slavia Praha 
Sebastián Máslo  021106  Spartak Praha 4 
Tomáš Mourek  04  ŠAK Novoborská Praha 
Martin Mužík  02  TJ Spartak Vlašim 
Patrik Najman  03  ASK Slavia Praha 
Filip Otčenášek  04  ASK Slavia Praha 
Filip Prokop  04  ASK Slavia Praha 
Dominik Průša  04  ASK Slavia Praha 
Matyáš Rychnovský  04  ASK Slavia Praha 
Matěj Řeháček  03  ASK Slavia Praha 
Ondřej Staněk  04  ASK Slavia Praha 
Hynek Šlouf  020830  ASK Slavia Praha 
Vojtěch Šulc  04  ASK Slavia Praha 
Matěj Urbanec  04  SC Radotín Praha 
Lukáš Veselý  04  A. C. Sparta Praha 
Kirill Vinš  04  ASK Slavia Praha 
Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši
pondělí, 13.5.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Mikuláš Kramosil  05  SK Aktis Praha  26.77 
2  Marek Veselý  05  Spartak Praha 4  25.49 
3  Jáchym Koukal  05  ASK Slavia Praha  21.25 
4  Vojtěch Gopfert  05  ASK Slavia Praha  20.80 
5  Martin Kopenec  05  ASK Slavia Praha  20.26 
6  David Barva  05  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.68 
7  Michal Živný  05  ASK Slavia Praha  19.53 
8  Kryštof Kunický  051110  PSK Olymp Praha  19.41 
9  Filip Pechar  05  ASK Slavia Praha  15.75 
10  Adam Aouissat  06  ASK Slavia Praha  15.11 
11  Erik Šamša  05  SC Radotín Praha  15.07 
12  Alexandr Mráz  08  PSK Olymp Praha  14.49 
13  Kryštof Hamarčák  06  ASK Slavia Praha  14.14 
14  Lukáš Kadlec  07  PSK Olymp Praha  12.30 
15  Adam Šamša  06  SC Radotín Praha  11.24 
16  Ondřej Černý  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  11.08 
17  Filip Džupin  06  ŠAK Novoborská Praha  08.26 
18  Lukáš Valenta  06  PSK Olymp Praha  08.24 
19  Filip Krahulík  05  ASK Slavia Praha  07.58 
20  Julius Aleva  05  ASK Slavia Praha  04.79 
21  Michal Aleva  07  ASK Slavia Praha  04.73 
Martin Brantal  06  ASK Slavia Praha  DNP 
Filip Sládek  05  SK Aktis Praha  DNP