Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (9.5.2013)
Datum konání: 9.5.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: Pražský atletický svaz
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu: Jaroslav Kubica
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  07.53 
2  Matěj Běhounek  990720  ASK Slavia Praha  07.57 
3  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.62 
4  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.68 
5  Christophe Bordes  981224  PSK Olymp Praha  07.71 
Radek Stehno  990221  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  07.84 
2  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  07.86 
3  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  07.91 
4  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  08.20 
5  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  08.23 
Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Vágner  990719  TJ Dukla Praha  08.20 
2  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  08.25 
3  Jan Kott  980522  ASK Slavia Praha  08.28 
4  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  08.46 
5  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  08.46 
6  Dominik Bednář  980815  A. C. Sparta Praha  08.51 
Běh 4 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.91 
2  Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.03 
Radek Stehno  990221  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Filip Kynych  990601  PSK Olymp Praha  DNP 
David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 5 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  08.51 
2  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  08.55 
3  Martin Mikula  980921  TJ Dukla Praha  08.73 
4  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  09.18 
Roman Tůša  981005  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.83 
2  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  08.10 
3  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  08.18 
4  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  08.28 
5  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  08.64 
6  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  08.79 
Běh 2 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Patrik Janeček  000301  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.69 
2  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.70 
3  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  08.72 
4  Jindřich Štěpánek  001015  Univerzitní sportovní klub Praha  08.77 
5  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Buneš  000607  Spartak Praha 4  09.05 
2  Jakub Hasoň  000201  PSK Olymp Praha  09.08 
3  Ondřej Kolář  020602  Spartak Praha 4  09.24 
4  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  09.42 
5  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  09.47 
Běh 4 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -2.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marc Nádeníček  990719  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.16 
2  Jakub Randus  021229  PSK Olymp Praha  09.59 
3  Dominik Klubal  010401  PSK Olymp Praha  09.85 
4  Lukáš Kratochvíl  020515  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.06 
Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 5 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Bolehovský  020709  PSK Olymp Praha  09.71 
2  Marek Uzsak  011229  Univerzitní sportovní klub Praha  09.74 
3  František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub Praha  09.75 
4  Ondřej Kuban  010201  PSK Olymp Praha  09.77 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  07.95 
2  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.48 
3  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  08.61 
4  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  08.79 
5  Vlasta Paďourová  005206  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.86 
6  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.90 
Běh 2 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Stephanie Seidlová  006228  PSK Olymp Praha  09.14 
2  Ema Traxmandlová  015901  PSK Olymp Praha  09.34 
3  Viktorie Macháčková  026106  PSK Olymp Praha  09.37 
4  Sabrina Seidlová  025112  PSK Olymp Praha  09.49 
5  Eliška Holková  025504  PSK Olymp Praha  10.05 
Běh 3 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -1.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Šimková  005506  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.83 
2  Anežka Černá  026201  PSK Olymp Praha  09.11 
3  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  09.20 
4  Anna Jaškina  015831  PSK Olymp Praha  09.68 
Barbora Zelená  005713  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Franceska Sloboda  016018  Univerzitní sportovní klub Praha  09.45 
2  Barbora Bumbalová  02  Spartak Praha 4  10.42 
3  Jullia-Anna Lil Bell  015422  Spartak Praha 4  10.68 
4  Adéla Wernerová  026024  PSK Olymp Praha  11.20 
MS  Linda Hettlerová  015103  AKM Viktoria Plzeň  08.52 
MS  Eliška Helusová  005609  AKM Viktoria Plzeň  08.57 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  08.08 
2  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  08.36 
3  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  08.68 
4  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  08.71 
5  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  08.78 
6  Martina Dvořáková  995429  ASK Slavia Praha  08.79 
Běh 2 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.66 
2  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.73 
3  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  08.83 
4  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  08.83 
5  Klára Holečková  985926  ASK Slavia Praha  08.91 
Běh 3 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  08.76 
2  Markéta Richterová  986223  ASK Slavia Praha  09.02 
3  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.03 
4  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  09.19 
5  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  09.23 
Běh 4 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jitka Špačková  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.07 
2  Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  09.44 
3  Veronika Buňatová  996231  PSK Olymp Praha  09.81 
4  Diana Peštováý  02  Spartak Praha 4  09.88 
Karolína Česenková  995720  ASK Slavia Praha  DNP 
Jullia-Anna Lil Bell  015422  Spartak Praha 4  DNP 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikola Bendová  996104  Univerzitní sportovní klub Praha  41.38 
2  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  43.40 
3  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  43.72 
4  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  44.82 
5  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  49.27 
Běh 2 (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Monika Bouší  995724  TJ Dukla Praha  47.78 
2  Klára Holečková  985926  ASK Slavia Praha  48.04 
3  Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  48.97 
4  Kateřina Špačková  005428  SC Radotín Praha  49.40 
5  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  50.31 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  37.84 
2  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  38.69 
3  Matěj Běhounek  990720  ASK Slavia Praha  39.11 
4  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  40.44 
Jakub Stádník  980312  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  40.74 
2  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  41.21 
3  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  41.67 
4  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  42.45 
5  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  43.40 
Běh 3 (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  41.02 
2  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  41.32 
3  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  41.49 
4  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  42.55 
5  Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.86 
Běh 4 (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  43.39 
2  Robert Šamonil  990701  ASK Slavia Praha  43.57 
3  Martin Mikula  980921  TJ Dukla Praha  45.72 
4  Adam Vymazal  000521  ASK Slavia Praha  46.54 
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  2:35.66 
2  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  2:39.40 
3  Tereza Konejlová  005417  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:42.33 
4  Viktorie Macháčková  026106  PSK Olymp Praha  2:46.38 
5  Eliška Holková  025504  PSK Olymp Praha  2:47.64 
6  Ema Traxmandlová  015901  PSK Olymp Praha  2:53.06 
7  Jullia-Anna Lil Bell  015422  Spartak Praha 4  2:53.44 
8  Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  2:54.74 
Běh 2 (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Černá  026201  PSK Olymp Praha  2:37.95 
2  Franceska Sloboda  016018  Univerzitní sportovní klub Praha  2:41.39 
3  Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:44.08 
4  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  2:48.62 
5  Eliška Eibichová  025201  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:50.13 
6  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  2:50.16 
7  Natálie Raabová  015211  SK Kotlářka Praha  2:51.98 
8  Barbora Šimáčková  016227  ASK Slavia Praha  3:00.42 
Marie Starostová  015717  Spartak Praha 4  DNP 
Adéla Trousilová  995804  AC Praha 1890  DNP 
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  2:30.40 
2  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  2:31.41 
3  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:43.85 
4  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:44.27 
5  Adéla Trousilová  995804  AC Praha 1890  2:47.38 
6  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:48.68 
7  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:52.79 
8  Tereza Klečková  985220  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:56.97 
Běh 2 (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  2:26.77 
2  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  2:27.56 
3  Jana Matějková  996129  ASK Slavia Praha  2:30.99 
4  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  2:33.47 
5  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:44.50 
6  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:57.75 
7  Tereza Kostková  985720  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:19.52 
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  František Honsa  000515  Spartak Praha 4  2:25.90 
2  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  2:33.06 
3  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  2:34.52 
4  Mikuláš Vybíral  010205  Spartak Praha 4  2:36.61 
5  Patrik Janeček  000301  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:38.48 
6  David Polák  001114  SC Radotín Praha  2:41.85 
7  Bořek Pešta  000106  Spartak Praha 4  2:42.48 
8  Dominik Klubal  010401  PSK Olymp Praha  2:43.72 
9  Kryštof Kafka  010117  SC Radotín Praha  3:13.64 
Běh 2 (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Palata  000425  SK Kotlářka Praha  2:26.74 
2  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:32.83 
3  Michal Bolehovský  020709  PSK Olymp Praha  2:36.13 
4  Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub Praha  2:49.54 
5  Jakub Randus  021229  PSK Olymp Praha  3:00.51 
6  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:03.64 
MS  Tomáš Michálek  000905  AKM Viktoria Plzeň  2:25.69 
Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  4:26.48 
2  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  4:37.59 
3  Jakub Stádník  980312  SC Radotín Praha  4:45.13 
4  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  4:52.37 
5  Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  4:52.62 
6  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  4:54.85 
7  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  4:56.41 
8  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  5:00.62 
9  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  5:00.65 
10  Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  5:08.75 
11  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  5:11.85 
12  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  5:15.30 
13  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  5:17.63 
Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  09.36 
2  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.08 
3  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  10.38 
4  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  10.44 
5  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  10.56 
6  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  11.28 
Běh 2 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Valešová  005813  ASK Slavia Praha  11.04 
2  Stephanie Seidlová  006228  PSK Olymp Praha  11.94 
3  Barbora Lánská  025207  SK Kotlářka Praha  12.55 
4  Aneta Feixová  015320  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  13.08 
Barbora Bumbalová  025823  Spartak Praha 4  DNP 
Diana Peštová  025522  Spartak Praha 4  DNP 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.42 
2  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  09.78 
3  Adam Vymazal  000521  ASK Slavia Praha  10.76 
Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Patrik Pelc  001001  Univerzitní sportovní klub Praha  10.65 
2  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  11.55 
3  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  11.74 
4  David Polák  001114  SC Radotín Praha  11.79 
Sebastian Merta  010412  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
100 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  15.22 
2  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  15.36 
3  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  16.43 
4  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  17.19 
5  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.25 
Běh 2 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  16.46 
2  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  16.79 
3  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  18.48 
4  Kateřina Hobzová  996222  SC Radotín Praha  19.18 
5  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  19.93 
100 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  14.04 
2  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.85 
3  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  14.94 
4  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  15.76 
5  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  15.82 
Běh 2 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  15.26 
2  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  15.70 
3  Tomáš Vágner  990719  TJ Dukla Praha  17.32 
4  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  18.76 
5  Tadeusz Burski  990619  ASK Slavia Praha  18.80 
Běh 3 (čtvrtek, 9.5.2013) Vítr: -1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  14.55 
2  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  16.30 
3  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  16.71 
4  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  16.81 
Albert Čermák  991231  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  1.50 
2  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  1.45 
3  Eliška Damašková  015110  SK Aktis Praha  1.40 
4  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
5  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35 
6  Veronika Valešová  005813  ASK Slavia Praha  1.30 
7  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30 
8=  Ema Kaletová  025424  Spartak Praha 4  1.20 
8=  Daniela Kotková  025128  Spartak Praha 4  1.20 
10  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  1.55 
2  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.55 
3  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  1.50 
4  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  1.45 
5  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  1.45 
6  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35 
7  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  1.30 
Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  1.40 
2  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  1.35 
3  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  1.35 
4  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  1.35 
5  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  1.35 
6  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  1.30 
7  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.20 
8  Matouš Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s. 
9  Šimon Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s. 
10  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha 
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.80 
2  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.70 
3  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  1.65 
4  Robert Šamonil  990701  ASK Slavia Praha  1.50 
5  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  1.50 
6  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  1.45 
7  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská 
Skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  2.85 
2  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  2.45 
3  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  2.35 
4  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha 
Skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  2.50 
2  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  2.40 
3  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  2.40 
4  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  2.30 
5  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  2.30 
6  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  2.20 
7  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.20 
8  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.20 
9  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.10 
10  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  2.10 
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  5.12 
2  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  4.81 
3  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.79 
4  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  4.43 
5  Lucie Šimková  005506  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.30 
6  Tereza Nosková  005601  PSK Olymp Praha  4.24 
7  Anna Jaškina  015831  PSK Olymp Praha  4.14 
8  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  4.10 
9  Pavlína Šedá  025211  Univerzitní sportovní klub ...  3.97 
12  Barbora Lánská  025207  SK Kotlářka Praha  3.97 
11  Ema Kaletová  025424  Spartak Praha 4  3.94 
12  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.86 
13  Daniela Kotková  025128  Spartak Praha 4  3.75 
14  Diana Peštová  025522  Spartak Praha 4  3.62 
15  Aneta Feixová  015320  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.35 
16  Adéla Wernerová  026024  PSK Olymp Praha  2.87 
MS  Linda Hettlerová  015103  AKM Viktoria Plzeň  4.36 
MS  Eliška Helusová  005609  AKM Viktoria Plzeň  4.32 
Sabrina Seidlová  025112  PSK Olymp Praha  0 
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  5.04 
2  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  4.98 
Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub ...  4.98 
4  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  4.92 
5  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.75 
6  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  4.55 
7  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.51 
8  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.47 
9  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  4.44 
Martina Dvořáková  995429  ASK Slavia Praha  4.44 
11  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.37 
12  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  4.28 
13  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub ...  4.26 
14  Adéla Zindulková  996102  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.12 
15  Markéta Richterová  986223  ASK Slavia Praha  4.08 
16  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  4.05 
17  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub ...  4.03 
18  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.64 
19  Veronika Buňatová  996231  PSK Olymp Praha  3.23 
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  5.00 
2  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  4.68 
3  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  4.48 
4  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.41 
5  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  4.41 
6  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub ...  4.37 
7  Patrik Pelc  001001  Univerzitní sportovní klub ...  4.29 
8  Jan Buneš  000607  Spartak Praha 4  4.27 
9  Jakub Hasoň  000201  PSK Olymp Praha  4.10 
10  František Horký  011002  Univerzitní sportovní klub ...  3.95 
11  Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub ...  3.80 
12  Marek Pavlica  021014  Spartak Praha 4  3.78 
13  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub ...  3.76 
14  Jan Mareš  010824  Spartak Praha 4  3.74 
15  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  3.52 
16  Ondřej Kuban  010201  PSK Olymp Praha  3.41 
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  5.95 
2  Matěj Běhounek  990720  ASK Slavia Praha  5.76 
3  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  5.54 
4  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.46 
5  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub ...  5.46 
6  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  5.45 
7  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  5.31 
8  Christophe Bordes  981224  PSK Olymp Praha  5.07 
9  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  4.87 
10  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  4.86 
11  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  4.79 
12  Tadeusz Burski  990619  ASK Slavia Praha  4.78 
13  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  4.75 
14  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.70 
15  Dominik Bednář  980815  A. C. Sparta Praha  4.67 
16  Jan Kott  980522  ASK Slavia Praha  4.43 
17  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.20 
18  Marc Nádeníček  990719  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.03 
19  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub ...  3.98 
20  Radek Stehno  990221  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.58 
Filip Kynych  990601  PSK Olymp Praha  DNP 
Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  09.53 
2  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  09.26 
3  Karla Fouani  996226  ASK Slavia Praha  09.10 
4  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  09.07 
5  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  08.43 
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  12.16 
2  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  11.73 
3  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.04 
4  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  10.35 
5  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.16 
6  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  10.06 
7  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  09.49 
8  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  09.34 
9  Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  09.16 
10  Radek Stehno  990221  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.05 
Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  40.63 
2  Adéla Jančálková  006019  ASK Slavia Praha  40.55 
3  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  31.21 
4  Barbora Bumbalová  025823  Spartak Praha 4  31.03 
5  Eliška Eibichová  025201  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  27.55 
6  Barbora Šimáčková  016227  ASK Slavia Praha  18.00 
MS  Eliška Helusová  005609  AKM Viktoria Plzeň  42.90 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 9.5.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  54.39 
2  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  53.96 
3  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  47.56 
4  Lukáš Doubrava  010220  SK ZŠ Jeseniova Praha  46.27 
5  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  43.40 
6  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  42.31 
7  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  40.96 
8  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  40.94 
9  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  40.00 
10  Karel Dvořák  011016  Univerzitní sportovní klub Praha  38.82 
11  Šimon Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
12  Matouš Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
13  Jan Vyroubal  000304  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
14  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  DNP