Veřejné závody přípravek (7.5.2013)
Datum konání: 7.5.2013
Místo konání: Praha, stadion Děkanka
Pořadatel: Spartak Praha 4
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu: Zuzana Kubicová
Hlavní rozhodčí: Iva Vedralová
Technický delegát:
Poznámka:
50 m - přípravka děvčata
1. běh
1. Durdová Michaela 2003 ZŠ Jeseniova 8,2
2. Bartošová Veronika 2002 AŠK Mazurská 8,3
3. Supová Tereza 2002 Dukla Praha 8,3
4. Kováčová Natálie 2003 Jiskra Havlíčkův Brod 8,4
5. Rejholcová Johana 2003 SK Aktis Praha 8,4
6. Bučilová Aneta 2003 Spartak Praha 4 9,2
2. běh
1. Růžičková Veronika 2002 ASK Slavia Praha 8,6
2. Hamousová Simona 2002 ŠAK Novoborská 8,7
3. Holečková Kristýna 2002 AK Chotěšov 8,7
4. Kroupová Julie 2003 Dukla Praha 8,8
5. Měšťanová Barbora 2003 AŠK Mazurská 8,8
6. Crowter Jessica 2003 AC Sparta Praha 8,9
3. běh
1. Nováková Lenka 2002 AŠK Mazurská 8,1
2. Procházková Lucie 2002 ASK Slavia Praha 8,2
3. Pešičková Aneta 2003 ŠAK Novoborská 8,5
4. Sněhotová Linda 2003 Spartak Praha 4 8,5
5. Danišová Anna 2002 AC Sparta Praha 8,7
6. Dubinová Sabina 2002 AK Chotěšov 9,9
4. běh
1. Vojtěchová Apolénka 2002 AŠK Mazurská 7,9
2. Kanoute Tereza 2002 Spartak Praha 4 8,1
3. Honzáková Kateřina 2003 ASK Slavia Praha 8,4
4. Chaloupková Stella 2003 ŠAK Novoborská 8,4
  Čermáková Monika 2002 AC Sparta Praha DNP
  Molinková Karin 2003 ŠAK Novoborská DNP
5. běh
1. Peterková Karolína 2002 ŠAK Novoborská 8,4
2. Kučková Eliška 2002 AŠK Mazurská 8,6
3. Kobiánová Viktorka 2003 Spartak Praha 4 8,7
4. Hornofová Adéla 2003 ŠAK Novoborská 9,1
5. Obleserová Barbora 2002 AK Chotěšov 9,9
  Vyšatová Karolína 2004 ASK Slavia Praha DNP
6. běh
1. Špačková Petra 2003 AŠK Mazurská 8,1
2. Havlínová Nikola 2003 AC Sparta Praha 8,5
3. Vlčková Barbora 2003 ŠAK Novoborská 8,6
4. Feiglová Adéla 2003 AK Chotěšov 8,7
5. Polívková Lea 2003 ASK Slavia Praha 8,9
6. Wohlgemutová Hana 2003 AŠK Mazurská 9,5
7. běh
1. Šilhavá Anna 2002 ASK Slavia Praha 7,8
2. Krbcová Lucie 2003 Spartak Praha 4 8,4
3. Hymplová Tereza 2002 Spartak Praha 4 8,5
4. Havelková Kateřina 2002 ŠAK Novoborská 8,8
5. Lexová Kristýna 2002 ŠAK Novoborská 9,2
6. Kuntošová Tereza 2003 AC Sparta Praha 9,2
8. běh
1. Černá Anežka 2002 PSK Olymp Praha 7,2
2. Böhmová Nikola 2002 AŠK Mazurská 7,5
3. Čermáková Klára 2003 Spartak Praha 4 9,5
4. Šťastná Johanka 2003 Spartak Praha 4 9,8
  Nováková Anna 2003 ŠAK Novoborská DNP
  Roháčková Haru 2003 ŠAK Novoborská DNP
9. běh
1. Kalátová Lucie 2003 AŠK Mazurská 8,3
2. MS Říhová Šárka 2001 Chuchle 8,6
3. Sztogrýnová Františka 2003 Spartak Praha 4 8,9
4. Dorňáková Nicole 2003 Spartak Praha 4 9,0
5. Svatošová Monika 2002   9,2
  Harazímová Jitka 2002 AC Sparta Praha DNP
10. běh
1. Štoglová Karolína 2002 Stodůlky 7,8
2. Odvárková Tereza 2002 Stodůlky 8,5
3. Karbanová Dominika 2003 PSK Olymp Praha 8,5
4. Haschmanová Michaela 2002 Spartak Praha 4 9,2
5. Voborská Nikola 2003 SK Dvojka 9,3
6. Hanušová Lenka 2002 AC Praha 1890 10,6
11. běh
1. Šedá Pavlína 2002 USK Praha 7,7
2. Hejnová Anna 2003 ASK Slavia Praha 8,6
3. Dridi Nadia 2002 USK Praha 9,5
4. Antonová Anna 2002 USK Praha 10,0
5. Koubová Tereza 2003 ŠAK Novoborská 10,5
  Krbcová Lucie 2003 Spartak Praha 4 DNP
400 m - přípravka děvčata
1. běh
1. Šilhavá Anna 2002 ASK Slavia Praha 01:11,3
2. Durdová Michaela 2003 ZŠ Jeseniova 01:13,0
3. Honzáková Kateřina 2003 ASK Slavia Praha 01:17,1
4. Kalátová Lucie 2003 AŠK Mazurská 01:18,0
5. Kováčová Natálie 2003 Jiskra Havlíčkův Brod 01:19,5
6. Buriánková Veronika 2003 ASK Slavia Praha 01:21,4
7. Kroupová Julie 2003 Dukla Praha 01:27,2
8. Kodadová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 01:32,3
2. běh
1. Vojtěchová Apolénka 2002 AŠK Mazurská 01:07,0
2. Supová Tereza 2002 Dukla Praha 01:15,0
3. MS Říhová Šárka 2001 Chuchle 01:17,2
4. Krbcová Lucie 2003 Spartak Praha 4 01:18,8
5. Čepelová Adéla 2003 ASK Slavia Praha 01:23,7
6. Koukalová Eliška 2002 ASK Slavia Praha 01:28,8
  Drymlová Michaela 2002 ASK Slavia Praha DNP
3. běh
1. Šedá Pavlína 2002 USK Praha 01:16,6
2. Bartošová Veronika 2002 AŠK Mazurská 01:16,8
3. Metelková Michaela 2002 ASK Slavia Praha 01:24,2
4. Marková Anna 2002 SK Aritma Praha 01:24,7
5. Rejholcová Johana 2003 SK Aktis Praha 01:25,7
6. Bláhová Magdalena 2002 AC Sparta Praha 01:26,2
7. Hájková Anita 2003 ASK Slavia Praha 01:28,3
8. Požárová Adéla 2003 AC Sparta Praha 01:29,3
9. Nekolová Eliška 2003 ASK Slavia Praha 01:34,4
4. běh
1. Štoglová Karolína 2002 Stodůlky 01:14,3
2. Odvárková Tereza 2002 Stodůlky 01:17,6
3. Albayrak Melisa 2002 ASK Slavia Praha 01:18,3
4. Kotková Daniela 2002 Spartak Praha 4 01:19,7
5. Kaletová Ema 2002 Spartak Praha 4 01:19,9
6. Hanušová Veronika 2002 AC Praha 1890 01:20,8
7. Endrštová Zuzana 2003 USK Praha 01:21,1
8. Kandlová Ema 2003 SC Radotín 01:33,7
  Požárová Adéla 2003 AC Sparta Praha DNP
  Gladišová Kája 2004 Černí Draci DNP
Hod - přípravka děvčata
1. Kotková Daniela 2002 Spartak Praha 4 35,95
2. Hloušková Tereza 2002 PSK Olymp Praha 33,67
3. Marková Anna 2002 Aritma Praha 32,65
4. Vlčková Michaela 2003 Sokol Říčany a Radošovice 29,90
5. Macháčková Viktorie 2002 PSK Olymp Praha 29,56
6. Danišová Anna 2002 AC Sparta Praha 25,12
7. Böhmová Nikola 2002 AŠK Mazurská 23,42
8. Kaletová Ema 2002 Spartak Praha 4 22,76
9. Holková Eliška 2002 PSK Olymp Praha 22,07
10. Sněhotová Linda 2003 Spartak Praha 4 21,74
11. Voborská Nikola 2003 SK Dvojka 21,43
12. Feiglová Adéla 2003 AK Chotěšov 21,03
13. Durdová Michaela 2003 ZŠ Jeseniova 19,68
14. Polívková Lea 2003 ASK Slavia Praha 19,11
15. Kanoute Tereza 2002 Spartak Praha 4 18,65
16. Hanušová Veronika 2002 AC Praha 1890 18,36
17. Svatošová Monika 2002   18,15
18. Koukalová Eliška 2002 ASK Slavia Praha 17,23
19. Hymplová Tereza 2002 Spartak Praha 4 16,14
20. Buriánková Veronika 2003 ASK Slavia Praha 15,57
21. Dorňáková Nicole 2003 Spartak Praha 4 15,14
22. Karbanová Dominika 2003 PSK Olymp Praha 15,11
23. Metelková Michaela 2002 ASK Slavia Praha 14,93
24. Hanzlíčková Gabriela 2003 ASK Slavia Praha 14,40
25. Kodadová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 13,90
26. Obleserová Barbora 2002 AK Chotěšov 13,86
27. Nekolová Eliška 2003 ASK Slavia Praha 13,52
28. Nápravníková Tereza 2003 Spartak Praha 4 13,00
29. Kociánová Magdalena 2002 PSK Olymp Praha 12,94
30. Wernerová Adéla 2002 PSK Olymp Praha 12,72
31. Dubinová Sabina 2002 AK Chotěšov 11,05
32. Hanušová Lenka 2002 AC Praha 1890 9,76
  Drymlová Michaela 2002 ASK Slavia Praha DNP
  Enewi Jade 2002 ASK Slavia Praha DNP
  Harazímová Jitka 2002 AC Sparta Praha DNP
Dálka - přípravka děvčata
1. Šedá Pavlína 2002 USK Praha 3,90
2. Štoglová Karolína 2002 Stodůlky 3,88
3. Böhmová Nikola 2002 AŠK Mazurská 3,80
3. Holková Eliška 2002 PSK Olymp Praha 3,80
5. Kotková Daniela 2002 Spartak Praha 4 3,74
5. Krbcová Lucie 2003 Spartak Praha 4 3,74
7. Kociánová Magdalena 2002 PSK Olymp Praha 3,73
8. Kaletová Ema 2002 Spartak Praha 4 3,66
9. Šilhavá Anna 2002 ASK Slavia Praha 3,64
9. Vojtěchová Apolénka 2002 AŠK Mazurská 3,64
11. Kováčová Natálie 2003 Jiskra Havlíčkův Brod 3,61
12. Bartošová Veronika 2002 AŠK Mazurská 3,58
13. Albayrak Melisa 2002 SK Dvojka 3,50
13. Čepelová Adéla 2003 ASK Slavia Praha 3,50
13. Hájková Anita 2003 ASK Slavia Praha 3,50
16. Sztogrýnová Františka 2003 Spartak Praha 4 3,48
17. Endrštová Zuzana 2003 USK Praha 3,46
18. Macháčková Viktorie 2002 PSK Olymp Praha 3,45
19. Chaloupková Stella 2003 ŠAK Novoborská 3,44
20. Hejnová Anna 2003 ASK Slavia Praha 3,40
20. Procházková Lucie 2002 ASK Slavia Praha 3,40
22. Vlčková Michaela 2003 Sokol Říčany a Radošovice 3,36
23. Sněhotová Linda 2003 Spartak Praha 4 3,33
24. Nováková Lenka 2002 AŠK Mazurská 3,30
25. Hanušová Veronika 2002 AC Praha 1890 3,29
25. Peterková Karolína 2002 ŠAK Novoborská 3,29
27. Karbanová Dominika 2003 PSK Olymp Praha 3,27
27. Supová Tereza 2002 Dukla Praha 3,27
29. Kobiánová Viktorka 2003 Spartak Praha 4 3,26
30. Havelková Kateřina 2002 ŠAK Novoborská 3,23
30. Metelková Michaela 2002 ASK Slavia Praha 3,23
32. Marková Anna 2002 SK Aritma Praha 3,21
33. Kalátová Lucie 2003 AŠK Mazurská 3,20
34. Odvárková Tereza 2002 Stodůlky 3,15
35. Honzáková Kateřina 2003 ASK Slavia Praha 3,12
36. Měšťanová Barbora 2003 AŠK Mazurská 3,11
37. Hamousová Simona 2002 ŠAK Novoborská 3,06
38. Špačková Petra 2003 AŠK Mazurská 3,05
39. Hanzlíčková Gabriela 2003 ASK Slavia Praha 3,04
40. Kučková Eliška 2002 AŠK Mazurská 3,03
41. Vlčková Barbora 2003 ŠAK Novoborská 3,02
42. Hornofová Adéla 2003 ŠAK Novoborská 2,97
42. Koukalová Eliška 2002 ASK Slavia Praha 2,97
42. Nekolová Eliška 2003 ASK Slavia Praha 2,97
45. Crowter Jessica 2003 AC Sparta Praha 2,95
46. Kodadová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 2,93
47. Bláhová Magdalena 2002 AC Sparta Praha 2,91
48. Pešičková Aneta 2003 ŠAK Novoborská 2,85
49. Bučilová Aneta 2003 Spartak Praha 4 2,83
49. Polívková Lea 2003 ASK Slavia Praha 2,83
49. Požárová Adéla 2003 AC Sparta Praha 2,83
52. Dorňáková Nicole 2003 Spartak Praha 4 2,80
52. Holečková Kristýna 2002 AK Chotěšov 2,80
52. Šťastná Johanka 2003 Spartak Praha 4 2,80
55. Wernerová Adéla 2002 PSK Olymp Praha 2,76
56. Buriánková Veronika 2003 ASK Slavia Praha 2,72
57. Driki Nadia 2002 USK Praha 2,70
57. Wohlgemutová Hana 2003 AŠK Mazurská 2,70
59. Růžičková Veronika 2002 ASK Slavia Praha 2,66
60. Kuntošová Tereza 2003 AC Sparta Praha 2,65
61. Kroupová Julie 2003 Dukla Praha 2,64
62. Čermáková Klára 2003 Spartak Praha 4 2,57
63. Lexová Kristýna 2002 ŠAK Novoborská 2,55
64. Feiglová Adéla 2003 AK Chotěšov 2,47
65. Dubinová Sabina 2002 AK Chotěšov 2,27
66. Koubová Tereza 2003 ŠAK Novoborská 2,00
  Černá Anežka 2002 PSK Olymp Praha DNP
  Drymlová Michaela 2002 ASK Slavia Praha DNP
  Hloušková Tereza 2002 PSK Olymp Praha DNP
  Molinková Karin 2003 ŠAK Novoborská DNP
  Nováková Anna 2003 ŠAK Novoborská DNP
  Poštová Veronika 2003 PSK Olymp Praha DNP
  Roháčková Haru 2003 ŠAK Novoborská DNP
  Vyšatová Karolína 2004 ASK Slavia Praha DNP
50 m - přípravka chlapci
1. běh
1 Mráček Kristián 2002 Dukla Praha 7,7
2 Tobiáš Marek 2002 Dukla Praha 8,2
3 Týbl David 2003 SK Aktis Praha 8,5
4 Miřejovský Matěj 2003 AŠK Mazurská 8,8
  Kvítek Adam 2002 ŠAK Novoborská DNP
  Hájek Lukáš 2002 ŠAK Novoborská DNP
2. běh
1= Bolardt Sebastian 2003 PSK Olymp Praha 7,9
1= Inger Šimon 2003 ŠAK Novoborská 7,9
1= Kokeš Adam 2003 AŠK Mazurská 7,9
4= Procházka Matěj 2002 ŠAK Novoborská 8,0
4= Seidl David 2002 Dukla Praha 8,0
6 Najman Patrik  2003 ASK Slavia Praha 8,5
3. běh
1 Tobiáš Andrej 2002 Dukla Praha 7,9
2 Kolín Filip 2002 ASK Slavia Praha 8,2
3= Klimeš Sebastian 2002 ŠAK Novoborská 8,7
3= Šimek Michal 2003 AC Sparta Praha 8,7
  Apjár Adam 2003 Spartak Praha 4 DNP
  Ložek Samuel 2003 ŠAK Novoborská DNP
4. běh
1 Rezek Viktor 2003 Sokol Vinohrady 8,7
2 Helus Vít 2002 ŠAK Novoborská 9,1
3 Hubený Adam 2003 Spartak Praha 4 9,5
  Lippmann Otto 2002 ŠAK Novoborská DNP
  Děvěr Adam 2003 AŠK Mazurská DNP
  Vojta Šimon 2002 AC Sparta Praha DNP
5. běh
1 Hron Petr 2002 Dukla Praha 7,3
2 Janoušek Tadeáš 2003 ŠAK Novoborská 8,3
3 Charvát Petr 2003 Spartak Praha 4 8,5
4 Valo Jakub 2003 SK Aktis Praha 9,2
  Ston Ondřej 2002 ŠAK Novoborská DNP
6. běh
1 Mráček Jáchym 2002 Dukla Praha 7,6
2 Mlčoch Ondřej 2002 ASK Slavia Praha 7,7
3= Dvořák Jan 2003 AŠK Mazurská 8,9
3= Brtek Lukáš 2002 ŠAK Novoborská 8,9
3= Pošousta Jakub   ASK Slavia Praha 8,9
  Machát Hynek  2002 ASK Slavia Praha DNP
7.běh
1 Homolka Tomáš 2002 Loko Beroun 7,7
2 Dvořák Matěj 2003 ASK Slavia Praha 7,8
3 Mareš Vojtěch 2003 USK Praha 8,6
  Korecký Viktor   Spartak Praha 4 DNP
  Kreidl Tomáš 2003 SK Aktis DNP
400 m - přípravka chlapci
1. běh
1. Mráček Kristián 2002 Dukla Praha 1:16,1
2. Zdobnický Matěj 2003 Spartak Praha 4 1:19,4
3. Tobiáš Marek 2002 Dukla Praha 1:19,9
4. Kožina Štěpán 2003 SK Aktis Praha 1:23,5
5. Hartmann Adam 2003 ASK Slavia Praha 1:25,4
6. Buriánek Jan 2003 ASK Slavia Praha 1:34,6
  Bartoš Patrik 2003 ASK Slavia Praha DNP
  Kalach Ondřej 2003 AŠK Mazurská DNP
2. běh
1. Fábry Ondřej 2003 ASK Slavia Praha 1:16,2
2. Mráček Jáchym 2002 Dukla Praha 1:16,6
3. Gaura Dan 2003 AŠK Mazurská 1:24,3
4. Frýdl Tobiáš 2003 ASK Slavia Praha 1:25,6
5. Mariani Tomáš 2003 SK Aktis Praha 1:26,8
6. Hubený Adam 2003 Spartak Praha 4 1:26,8
  David Filip 2003 ASK Slavia Praha DNP
3. běh
1. Seidl David 2002 Dukla Praha 1:13,5
2. Schubert Eduard 2002 AC Sparta Praha 1:14,7
3. Apjár Adam 2003 Spartak Praha 4 1:23,0
4. Valo Jakub 2003 SK Aktis Praha 1:25,6
5. Pošousta Jakub   ASK Slavia Praha 1:32,4
6. Kalista Jakub 2003 ASK Slavia Praha 1:35,5
  Msallam Filip 2003 ASK Slavia Praha DNP
4.běh
1. Puchmajer Petr 2002 USK Praha 1:18,8
2. Kreidl Tomáš 2005 SK Aktis 1:23,0
3. Bittara Radovan 2003 USK Praha 1:31,6
4. Mareš Vojtěch 2003 USK Praha 1:31,8
  Machát Hynek 2002 ASK Slavia Praha DNP
Hod - přípravka chlapci
1 Hron Petr 2002 Dukla Praha 46,91
2= Tobiáš Marek 2002 Dukla Praha 39,32
2= Homolka Tomáš 2002 Loko Beroun 39,32
4 Randus Jakub 2002 PSK Olymp Praha 35,73
5 Maléř Martin 2003 ASK Slavia Praha 33,89
6 Piroch Marek 2003 ASK Slavia Praha 33,81
7 Zdobnický Matěj 2003 Spartak Praha 4 33,30
8 Hartmann Adam 2003 ASK Slavia Praha 32,78
9 Tobiáš Andrej 2002 Dukla Praha 32,41
10 Rezek Viktor 2003 Sokol Vinohrady 31,00
11 Bolehovský Michal 2002 PSK Olymp Praha 30,38
12 Najman Patrik  2003 ASK Slavia Praha 28,77
13 Frýdl Tobiáš 2003 ASK Slavia Praha 28,00
14 Mráček Kristián 2002 Dukla Praha 27,67
15 Mariani Tomáš 2003 SK Aktis Praha 25,59
16 Kokeš Adam 2003 AŠK Mazurská 24,76
17 Kreidl Tomáš 2003 SK Aktis Praha 24,76
18 Šimek Michal 2003 AC Sparta Praha 24,23
19 Kožina Štěpán 2003 SK Aktis Praha 23,50
20 Fábry Ondřej 2003 ASK Slavia Praha 21,68
21 Buriánek Jan 2003 ASK Slavia Praha 20,98
22 Charvát Petr  2003 Spartak Praha 4 20,94
23 Gaura Dan 2003 AŠK Mazurská 19,90
24 Mráček Jáchym 2002 Dukla Praha 19,04
25 Miřejovský Matěj 2003 AŠK Mazurská 18,69
26 Bolardt Sebastian 2003 PSK Olymp Praha 17,37
27 Dvořák Jan 2003 AŠK Mazurská 11,25
  Bartoš Patrik 2003 ASK Slavia Praha DNP
  David Filip 2003 ASK Slavia Praha DNP
  Děvěr Adam 2003 AŠK Mazurská DNP
  Kalach Ondřej 2003 AŠK Mazurská DNP
  Maruniak Vít 2003 Spartak Praha 4 DNP
  Msallam Filip 2003 ASK Slavia Praha DNP
  Vojta Šimon 2002 AC Sparta Praha DNP
  Bittara Radovan 2003 USK Praha DNP
Dálka - přípravka chlapci 
1 Hron Petr 2002 Dukla Praha 419
2 Randus Jakub 2002 PSK Olymp Praha 415
3= Bolehovský Michal 2002 PSK Olymp Praha 400
3= Homolka Tomáš 2002 Loko Beroun 400
5 Inger Šimon 2003 ŠAK Novoborská 397
6 Seidl David 2002 Dukla Praha 395
7 Procházka Matěj 2002 ŠAK Novoborská 383
8 Maléř Martin 2003 ASK Slavia Praha 380
9 Piroch Marek 2003 ASK Slavia Praha 376
10= Mlčoch Ondřej 2002 ASK Slavia Praha 369
10= Rezek Viktor 2003 Sokol Vinohrady 369
12 Bolardt Sebastian 2003 PSK Olymp Praha 360
13 Tobiáš Andrej 2002 Dukla Praha 351
14 Schubert Eduard 2002 AC Sparta Praha 346
15 Fábry Ondřej 2003 ASK Slavia Praha 340
16 Puchmajer Petr 2002 USK Praha 336
17 Kolín Filip 2002 ASK Slavia Praha 331
18 Apjár Adam 2003 Spartak Praha 4 328
19 Janoušek Tadeáš 2003 ŠAK Novoborská 327
20= Helus Vít 2002 ŠAK Novoborská 325
20= Kokeš Adam 2003 AŠK Mazurská 325
22 Miřejovský Matěj 2003 AŠK Mazurská 322
23= Frýdl Tobiáš 2003 ASK Slavia Praha 320
23= Mariani Tomáš 2003 SK Aktis Praha 320
24 Zdobnický Matěj 2003 Spartak Praha 4 319
25 Gaura Dan 2003 AŠK Mazurská 317
26 Charvát Petr 2003 Spartak Praha 4 316
27 Týbl David 2003 SK Aktis Praha 310
28 Mareš Vojtěch 2003 USK Praha 301
29 Kožina Štěpán 2003 SK Aktis Praha 296
30 Hubený Adam 2003 Spartak Praha 4 290
31 Buriánek Jan 2003 ASK Slavia Praha 280
32= Bittara Radovan  2003 USK Praha 260
32= Kalista Jakub 2003 ASK Slavia Praha 260
34 Dvořák Jan 2003 AŠK Mazurská 245
  Bartoš Patrik 2003 ASK Slavia Praha DNP
  Brtek Lukáš 2002 ŠAK Novoborská DNP
  David Filip 2003 ASK Slavia Praha DNP
  Děvěr Adam 2003 AŠK Mazurská DNP
  Hájek Lukáš 2002 ŠAK Novoborská DNP
  Kalach Ondřej 2003 AŠK Mazurská DNP
  Klimeš Sebastian 2002 ŠAK Novoborská DNP
  Kvítek Adam 2002 ŠAK Novoborská DNP
  Lippmann Otto 2002 ŠAK Novoborská DNP
  Ložek Samuel 2003 ŠAK Novoborská DNP
  Maruniak Vít 2003 Spartak Praha 4 DNP
  Msallam Filip 2003 ASK Slavia Praha DNP
  Ston Ondřej 2002 ŠAK Novoborská DNP
50 m - minipřípravka děvčata
1. běh
1. Kratochvílová Amélie 2004 SC Radotín 9,1
2. Třeštíková Vendula 2005 Spartak Praha 4 10,0
3. Obleserová Aneta 2005 AK Chotěšov 10,0
4. Riedlová Tereza 2004 ASK Slavia Praha 10,4
5. Kadcová Vendula 2005 ASK Slavia Praha 10,5
  Štefulíková Anna 2004 AC Sparta Praha DNP
2. běh
1. Bokstefflova Kája 2005 AC Sparta Praha 8,6
2. Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská 8,9
3. Šimková Markéta 2004 Spartak Praha 4 9,1
4. Hrubá Denisa 2005 Spartak Praha 4 9,4
5. Fibírová Josefína 2005 ASK Slavia Praha 9,5
  Litvínová Johana   ASK Slavia Praha DNP
3. běh
1. Buzková Adéla   ASK Slavia Praha 9,1
2. Bukovianská Ema   2004 Chuchle 9,2
3. Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská 9,3
4. Launová Ema   ASK Slavia Praha 9,6
5. Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská 9,6
6. Jelínková Ela 2005 AC Sparta Praha 10,5
4. běh
1. Tichá Tereza 2005 Spartak Praha 4 9,0
2. Vatěrová Eliška   ASK Slavia Praha 9,3
3. Růžičková Markéta 2004 AC Sparta Praha 9,6
4. Dušková Nicol 2004 ASK Slavia Praha 9,7
5. Nečajeva Leontina 2005 Spartak Praha 4 9,8
6. Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská 9,9
5. běh
1. Dupuy Alexandra 2004 ASK Slavia Praha 8,4
2. Kupková Adéla   ASK Slavia Praha 9,1
3. Honzíková Klára 2005 AC Sparta Praha 9,3
4. Šnajdaufová Monika 2004 AK Chotěšov 9,4
5. Přibylová Mariana 2005 Spartak Praha 4 9,5
6. Charousková Jolana 2005 ASK Slavia Praha 9,7
6. běh
1. Vyšatová Karolína   ASK Slavia Praha 8,4
2. Skalíková Emilie 2004 Spartak Praha 4 9,0
3. Koucká Veronika 2005 ASK Slavia Praha 9,6
4. Peštová Jasna 2004 Spartak Praha 4 9,7
5. Potočková Eva 2005 AC Sparta Praha 9,8
  Sedláčková Šárka 2004 AŠK Mazurská DNP
7. běh
1. Vaňková Barbora 2004 ASK Slavia Praha 7,8
2. Hrušková Anna 2004 Stodůlky 8,2
3. Noasová Sára 2005 Spartak Praha 4 8,6
4. Svobodová Veronika 2004 ASK Slavia Praha 9,6
5. Skálová Anna 2004 AŠK Mazurská 9,9
  Vlachynská Lilian 2005 Spartak Praha 4 DNP
8. běh
1. Sojková Hana   ASK Slavia Praha 8,7
2. Gabrielová Natálie 2004 AŠK Mazurská 8,8
3. Vrzalová Karolína 2004 ASK Slavia Praha 9,0
4. Matoušů Áda 2005 Spartak Praha 4 9,3
5. Cihlářová Magdalena 2005 Spartak Praha 4 9,6
  Štědroňová Adéla 2004 ASK Slavia Praha DNP
9. běh
1. Bartůňková Sára   ASK Slavia Praha 8,7
2. Dvořáková Aneta 2005 ASK Slavia Praha 8,8
3. Máslová Emanuela 2005 Spartak Praha 4 9,0
4. Hochmanová Anna 2004 AC Praha 1890 9,3
5. Holková Anežka 2005 PSK Olymp Praha 9,6
  Škaloudová Sára 2004 PSK Olymp Praha DNP
10. běh
1. Jagshová Barbora 2004 SK Dvojka 8,5
2. Soukupová Michaela 2004 PSK Olymp Praha 9,2
3. Hrehorová Alžběta 2005 SK Dvojka 9,2
4. Kovaříková Karolína 2004 SK Dvojka 10,4
5. Jeriová Magdalena 2005 PSK Olymp Praha 10,6
6. Krupičková Lucie 2005 SK Dvojka 11,4
11. běh
1. Štrosová Aneta 2004 USK Praha 8,4
2. Šimáčková Kateřina 2004 ASK Slavia Praha 8,6
3. Špundová Magdalena 2005 SK Dvojka 9,3
4. Hanzalová Andrea 2004 USK Praha 9,4
  Homolková Kristýna 2004 Loko Beroun DNP
  Hrušková Anna 2004 Stodůlky DNP
12. běh
1. Sedláčková Šárka 2004 AŠK Mazurská 9,1
2. Štefulíková Anna 2004 AC Sparta Praha 9,5
300 m - minipřípravka děvčata
1. běh
1. Florová Monika 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 54,8
2. Bukovianská Ema   2004 Chuchle 01:01,1
3. Honzíková Klára 2005 AC Sparta Praha 01:06,0
4. Kvašňáková Aneta 2004 AC Sparta Praha 01:07,4
5. Velenská Bára 2005 Spartak Praha 4 01:14,6
6. Peluňková Adéla 2004 Spartak Praha 4 01:16,0
  Šimáčková Kateřina 2004 ASK Slavia Praha DNP
  Teichmannová Andrea 2004 ASK Slavia Praha DNP
2. běh
1. Hrušková Anna 2004 Stodůlky 56,5
2. Mariani Monika 2004 SK Aktis Praha 01:00,2
3. Mrázová Rozálie 2004 Olymp Praha 01:00,4
4. Vrzalová Karolína 2004 ASK Slavia Praha 01:00,9
5. Přibylová Mariana 2005 Spartak Praha 4 01:03,9
6. Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská 01:04,4
7. Vatěrová Eliška   ASK Slavia Praha 01:04,8
8. Kupková Adéla   ASK Slavia Praha 01:05,6
9. Carbolová Anna 2004 Spartak Praha 4 01:06,9
10. Pavlasová Bára 2005 Chuchle 01:07,9
3. běh
1. Skálová Anna 2004 AŠK Mazurská 56,6
2. Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská 58,4
3. Buzková Adéla   ASK Slavia Praha 01:02,9
4. Anaagrehová Victoria  2004 ASK Slavia Praha 01:06,6
5. Skalická Nikola 2004 ASK Slavia Praha 01:08,0
6. Němcová Magdalena 2005 Spartak Praha 4 01:08,6
7. Buriánková Michaela 2005 ASK Slavia Praha 01:10,6
8. Loose Katarina 2005 Spartak Praha 4 01:12,4
9. Choutková Veronika 2004 ASK Slavia Praha DNP
4. běh
1. Šimůnková Aneta 2004 ASK Slavia Praha 54,2
2. Vaňková Barbora 2004 ASK Slavia Praha 55,2
3. Skalíková Emilie 2004 Spartak Praha 4 59,6
4. Sedláčková Šárka 2004 AŠK Mazurská 01:00,1
5. Sojková Hana   ASK Slavia Praha 01:02,6
6. Marešová Anna 2005 Chuchle 01:04,2
7. Matoušů Áda 2005 Spartak Praha 4 01:05,4
8. Kabátová Klára 2005 Spartak Praha 4 01:06,0
9. Burešová Tereza 2005 ASK Slavia Praha 01:06,9
  Kvašňáková Aneta 2004 AC Sparta Praha DNP
5. běh
1. Štrosová Aneta 2004 USK Praha 58,2
2. Baga Sofie 2004 AC Sparta Praha 59,9
3. Soukupová Michaela 2004 PSK Olymp Praha 01:00,1
4. Štedroňová Adéla 2004 ASK Slavia Praha 01:00,4
5. Hulková Anežka 2005 PSK Olymp Praha 01:03,2
6. Gladišová Karolína 2004 Černí draci 01:03,5
7. Homolková Kristýna 2004 Loko Beroun 01:04,1
8. Hochmanová Anna 2004 AC Praha 1890 01:06,8
9. Rybková Daniela 2004 SK Dvojka 01:08,8
10. Hanzalová Andrea 2004 USK Praha 01:10,0
  Hrehorová Alžběta 2005 SK Dvojka DNP
Hod - minipřípravka děvčata
1. Mrázová Rozálie 2004 Olymp Praha 27,00
2. Dušková Nicol 2004 ASK Slavia Praha 25,95
3. Skalíková Emilie 2004 Spartak Praha 4 24,53
4. Vaňková Barbora 2004 ASK Slavia Praha 24,15
5. Hochmanová Anna 2004 AC Praha 1890 20,92
6. Šimáčková Kateřina 2004 ASK Slavia Praha 19,11
7. Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská 18,59
8. Šnajdaufová Monika 2004 AK Chotěšov 18,43
9. Šimůnková Aneta 2004 ASK Slavia Praha 18,41
10. Štedroňová Adéla 2004 ASK Slavia Praha 17,25
11. Snížková Soňa 2005 USK Praha 16,11
12. Pavlasová Bára 2005 Chuchle 15,61
13. Škaloudová Sára 2004 PSK Olymp Praha 14,80
14. Růžičková Markéta 2004 AC Sparta Praha 14,09
15. Soukupová Michaela 2004 PSK Olymp Praha 13,97
16. Šimková Markéta 2004 Spartak Praha 4 13,57
17. Potočková Eva 2005 AC Sparta Praha 13,54
18. Tichá Tereza 2005 Spartak Praha 4 13,25
19. Bartůňková Sára   ASK Slavia Praha 13,24
20. Bokstefflova Kája 2005 AC Sparta Praha 13,04
21. Noasová Sára 2005 Spartak Praha 4 13,03
22. Mariani Monika 2004 SK Aktis Praha 12,60
23. Peluňková Adéla 2004 Spartak Praha 4 11,63
24. Cihlářová Magdalena 2005 Spartak Praha 4 10,90
25. Skalická Nikola 2004 ASK Slavia Praha 10,90
26. Kabátová Klára 2005 Spartak Praha 4 10,84
27. Velenská Bára 2005 Spartak Praha 4 10,62
28. Anaagrehová Victoria  2004 ASK Slavia Praha 10,32
29. Marešová Anna 2005 Chuchle 10,31
30. Hrubá Denisa 2005 Spartak Praha 4 10,13
31. Štefulíková Anna 2004 AC Sparta Praha 9,48
32. Němcová Magdalena 2005 Spartak Praha 4 9,29
33. Máslová Emanuela 2005 Spartak Praha 4 9,10
34. Buriánková Michaela 2005 ASK Slavia Praha 9,07
35. Třeštíková Vendula 2005 Spartak Praha 4 8,65
36. Carbolová Anna 2004 Spartak Praha 4 8,10
37. Nečajeva Leontina 2005 Spartak Praha 4 7,90
38. Jeriová Magda 2005 PSK Olymp Praha 7,80
  Choutková Veronika 2004 ASK Slavia Praha DNP
  Teichmannová Andrea 2004 ASK Slavia Praha DNP
Skok z místa - minipřípravka děvčata
1 Florová Monika 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 1,97
2 Šimůnková Aneta 2004 ASK Slavia Praha 1,95
3 Jasghová Barbora 2004 SK Dvojka 1,94
4 Hrušková Anna 2004 Stodůlky 1,88
5 Baga Sofie 2004 AC Sparta Praha 1,82
6 Sedláčková Šárka 2004 AŠK Mazurská 1,81
7 Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská 1,79
8 Mariani Monika 2004 SK Aktis Praha 1,78
8 Štrosová Aneta 2004 USK Praha 1,78
10 Peštová Jasna 2004 Spartak Praha 4 1,76
10 Šimková Markéta 2004 Spartak Praha 4 1,76
12 Bokstefflova Kája 2005 AC Sparta Praha 1,75
12 Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská 1,75
14 Šnajdaufová Monika 2004 AK Chotěšov 1,73
14 Nečajeva Lea 2005 Spartak Praha 4 1,73
16 Dupuy Alexandra 2004 ASK Slavia Praha 1,72
16 Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská 1,72
16 Skalická Nikola 2004 ASK Slavia Praha 1,72
19 Loose Katarina 2005 Spartak Praha 4 1,71
19 Přibylová Mariana 2005 Spartak Praha 4 1,71
19 Skalíková Sofie 2004 Spartak Praha 4 1,71
22 Fibírová Josefína 2005 ASK Slavia Praha 1,70
22 Gabrielová Natálie 2004 AŠK Mazurská 1,70
24 Kabátová Klára 2005 Spartak Praha 4 1,69
24 Homolková Kristýna 2004 Loko Beroun 1,69
26 Vyšatová Karolína   ASK Slavia Praha 1,68
27 Carbolová Anna 2004 Spartak Praha 4 1,67
27 Marešová Anna 2005 Chuchle 1,67
27 Koucká Veronika 2005 ASK Slavia Praha 1,67
27 Hrehorová Alžběta 2005 SK Dvojka 1,67
31 Hrubá Denisa 2005 Spartak Praha 4 1,66
32 Tichá Tereza 2005 Spartak Praha 4 1,65
32 Gladišová Kája 2004 Černí draci 1,65
34 Charousková Jolana 2005 ASK Slavia Praha 1,64
34 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská 1,64
36 Peluňková Adéla 2004 Spartak Praha 4 1,63
36 Jeriová Magdalena 2005 PSK Olymp Praha 1,63
38 Rybková Daniela 2004 SK Dvojka 1,62
39 Snížková Soňa 2005 USK Praha 1,61
40 Kvašňáková Aneta 2004 AC Sparta Praha 1,60
40 Noasová Sára 2005 Spartak Praha 4 1,60
42 Burešová Tereza 2005 ASK Slavia Praha 1,59
42 Štefulíková Anna 2004 AC Sparta Praha 1,59
44 Růžičková Markéta 2004 AC Sparta Praha 1,56
44 Holková Anežka 2005 PSK Olymp Praha 1,56
46 Launová Ema   ASK Slavia Praha 1,54
46 Skálová Anna 2004 AŠK Mazurská 1,54
46 Třeštíková Vendula 2005 Spartak Praha 4 1,54
46 Cihlářová Magdalena 2005 Spartak Praha 4 1,54
50 Honzíková Klára 2005 AC Sparta Praha 1,53
51 Němcová Magdalena 2005 Spartak Praha 4 1,52
52 Pavlasová Bára 2005 Chuchle 1,51
53 Velenská Bára 2005 Spartak Praha 4 1,49
53 Vlachynská Lilian 2005 Spartak Praha 4 1,49
55 Jelínková Ela 2005 AC Sparta Praha 1,46
56 Máslová Emanuela 2005 Spartak Praha 4 1,45
57 Kovaříková Karolína 2004 SK Dvojka 1,42
58 Kadcová Vendula 2005 ASK Slavia Praha 1,41
58 Potočková Eva 2005 AC Sparta Praha 1,41
60 Riedlová Tereza 2004 ASK Slavia Praha 1,40
60 Škaloudová Sára 2004 PSK Olymp Praha 1,40
62 Špundová Magdalena 2005 SK Dvojka 1,37
63 Buriánková Michaela 2005 ASK Slavia Praha 1,35
64 Krupičková Lucie 2005 SK Dvojka 1,31
  Choutková Veronika 2004 ASK Slavia Praha DNP
  Dvořáková Aneta 2005 ASK Slavia Praha DNP
  Litvínová Johana   ASK Slavia Praha DNP
  Štědroňová Adéla 2004 ASK Slavia Praha DNP
  Teichmannová Andrea 2004 ASK Slavia Praha DNP
  Vrzalová Karolína 2004 ASK Slavia Praha DNP
  Skalková Sofie 2004 Spartak Praha 4 DNP
  Kvašňáková Aneta 2004 AC Sparta Praha DNP
50 m - minipřípravka chlapci
1. běh
1 Sellner Vojtěch 2004 TJ Stodůlky Praha 8,1
2 Korecký Viktor 2004 Spartak Praha 4 8,4
3 Motl Tomáš   ASK Slavia Praha 9,1
4 Kramosil Mikuláš 2005 SK Aktis Praha 9,2
  Borovec Jiří 2005 Spartak Praha 4 DNP
  Holeček Aleš 2004 AK Chotěšov DNP
2. běh
1 Rokos Michal 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 8,3
2 Muzikář Ondřej 2004 Spartak Praha 4 8,4
3 Jára Michal 2004 Sokol Libuš 8,5
4 Jašek David 2004 AŠK Mazurská 8,6
5 Třeštík Matěj 2005 Spartak Praha 4 10,3
  Kopecký Tobiáš   ASK Slavia Praha DNP
3. běh
1 Berounský Jan 2004 AŠK Mazurská 8,3
2 Vinš Kirill 2004 ASK Slavia Praha 8,4
3 Kůžel Matyáš 2004 Spartak Praha 4 8,6
4 Sup Michal 2004 Dukla Praha 9,0
  Pošousta Štěpán   ASK Slavia Praha DNP
  El Sayed Amir 2004 AK Chotěšov DNP
4. běh
1 Smutný David 2004 SK Aktis Praha 8,8
2 Veselý Lukáš 2004 AC Sparta Praha 8,1
3 Bolehovský Daniel 2005 PSK Olymp Praha 9,2
4 Žofka Jakub 2005 Spartak Praha 4 9,4
  Mařinec Petr   ASK Slavia Praha DNP
  Németh Max   ASK Slavia Praha DNP
5. běh
1 Veselý Marek 2005 Spartak Praha 4 9,3
2 Vích Adam 2005 AC Sparta Praha 9,7
3 Průka Ondřej 2004 Spartak Praha 4 9,7
4 Ivaškovič David 2005 SK Aktis Praha 10,1
5 Tichý Matyáš 2005 ASK Slavia Praha 10,2
  Machát Vilém   ASK Slavia Praha DNP
6. běh
1 Dissou Akin 2004 Spartak Praha 4 8,4
2 Sychrovský Tobiáš 2004 ASK Slavia Praha 8,9
3 Čermák Jakub 2005 Spartak Praha 4 9,0
4 Knoška Robert 2005   9,2
  Pyroutek Jiří 2005 SK Aktis Praha DNP
  Šesták Michal   ASK Slavia Praha DNP
7. běh
1 Muzikant Matěj 2004 AC Sparta Praha 8,8
2 Schnajberk Jan 2004 Spartak Praha 4 8,8
3 Kunický Kryštof 2005 PSK Olymp Praha 8,8
4 Svoboda Lukáš 2004 Chuchle 9,0
5 Vajsochr Petr 2005 AC Praha 1890 9,7
6 Božon Pavel 2005 Spartak Praha 4 10,2
8. běh
1 Holeček Aleš  2004 AK Chotěšov 8,1
2 Košata Jáchym 2005 USK Praha 8,4
3 Hruška David 2004 SK Aktis 9,5
4 Vaccino Alessandro 2005 USK Praha 9,5
9.běh
1 Janoušek Jiří 2005 USK Praha 9,3
2 Čížek Jakub 2005 SK Dvojka 9,8
3 Borovec Jiří 2005 Spartak Praha 4 9,9
300 m - minipřípravka chlapci
1. běh
1 Vinš Kirill 2004 ASK Slavia Praha 56,4
2 Jára Michal 2004 Sokol Libuš 56,7
3 Smekal Lukáš 2004 ZŠ Jeseniova 58,2
4 Muzikář Václav 2004 Spartak Praha 4 1:02,6
5 Čermák Jakub 2005 Spartak Praha 4 1:03,6
6 Říha Daniel 2004 Chuchle 1:04,9
7 Bolehovský Daniel 2005 PSK Olymp Praha 1:07,5
8 Božon Pavel 2005 Spartak Praha 4 1:12,7
  Jašek David 2004 AŠK Mazurská DNP
  Kopecký Tobiáš   ASK Slavia Praha DNP
2. běh
1 Sellner Vojtěch 2004 TJ Stodůlky Praha 56,7
2 Sup Michal 2004 Dukla Praha 58,8
3 Koukal Jáchym 2005 ASK Slavia Praha 1:05,8
4 Češka Jiří 2004 Spartak Praha 4 1:04,8
5 Průka Ondřej 2004 Spartak Praha 4 1:05,4
6 Klimeš Ondřej 2005 ASK Slavia Praha 1:08,1
7 Laštovka Jakub 2005 Spartak Praha 4 1:10,5
  Prokop Filip 2004 ASK Slavia Praha DNP
  Berounský Jan 2004 AŠK Mazurská DNP
3. běh
1 Dissou Akin 2004 Spartak Praha 4 54,2
2 Schnajberk Jan 2004 Spartak Praha 4 56,2
3 Myslivec Jakub 2004 ASK Slavia Praha 57,9
4 Smutný David 2004 SK Aktis Praha 58,0
5 Kůžel Matyáš 2004 Spartak Praha 4 1:01,5
6 Motl Tomáš   ASK Slavia Praha 1:02,6
7 Gopfert Vojtěch 2005 ASK Slavia Praha 1:02,7
8 Němec Marek 2004 Spartak Praha 4 1:07,1
9 Knoška Robert 2005   1:08,8
10 Pechar Filip 2005 ASK Slavia Praha 1:09,5
11 Obleser Ondřej 2005 AK Chotěšov 1:16,1
4. běh
1 Kasan Filip 2004 ASK Slavia Praha 1:02,4
2 Borecký Daniel 2005 SK Dvojka 1:03,0
3 Spálenka Benedikt 2005 ASK Slavia Praha 1:03,3
4 Hruška David 2004 SK Aktis 1:03,6
5 Rys Jáchym 2005 AC Praha 1890 1:04,6
6 Endršt Tomáš 2005 USK Praha 1:09,0
  Nemeth Max   ASK Slavia Praha DNP
5.běh
1 Jásek David     56,8
2 Červenka Daniel 2004 ASK Slavia Praha 58,3
3 Hruška Filip 2004 SK Aktis 1:01,1
4 Mazura Hynek     1:01,2
5 Živný Michal 2005 ASK Slavia Praha 1:03,7
6 Svoboda Lukáš 2004 Chuchle 1:04,2
7 Branský Jan     1:05,7
8 Čížek Jakub 2005 SK Dvojka 1:05,8
9 Šilhavý Daniel 2005 ASK Slavia Praha 1:07,5
10 Metelka Martin 2005 ASK Slavia Praha 1:08,4
11 Vajsochr Petr 2005 AC Praha 1890 1:12,0
Hod - minipřípravka chlapci
1 Sellner Vojtěch 2004 TJ Stodůlky Praha 37,24
2 Veselý Lukáš 2004 AC Sparta Praha 34,16
3 Rokos Michal 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 29,87
4 Janoušek Jiří 2005 USK Praha 28,70
5 Vinš Kirill 2004 ASK Slavia Praha 27,26
6 Korecký Viktor 2004 Spartak Praha 4 27,00
7 Veselý Marek 2005 Spartak Praha 4 24,78
8 Červenka Daniel 2004 ASK Slavia Praha 24,75
9 Jánský Daniel 2004 USK Praha 23,72
10 Němec Marek 2004 Spartak Praha 4 23,51
11 Muzikář Ondřej 2004 Spartak Praha 4 23,06
12 Hruška Filip 2004 SK Aktis Praha 21,27
13 Živný Michal 2005 ASK Slavia Praha 21,15
14 Kramosil Mikuláš 2005 SK Aktis Praha 21,04
15 Koukal Jáchym 2005 ASK Slavia Praha 20,68
16 Průka Ondřej 2004 Spartak Praha 4 20,55
17 Smekal Lukáš 2004 ZŠ Jeseniova 19,98
18 Říha Daniel 2004 Chuchle 19,56
19 Machát Vilém   ASK Slavia Praha 19,39
20 Krátký Filip 2005 PSK Olymp Praha 19,03
21 Kunický Kryštof 2005 PSK Olymp Praha 18,83
22 Žofka Jakub 2005 Spartak Praha 4 18,75
23 Hruška David 2004 SK Aktis Praha 18,74
24 Schnajberk Jan 2004 Spartak Praha 4 18,37
25 Holeček Aleš 2004 AK Chotěšov 18,04
26 Šejnost Kryštof 2005 ASK Slavia Praha 18,02
27 Vaccino Alessandro 2005 USK Praha 17,77
28 Obleser Ondřej 2005 AK Chotěšov 17,21
29 Klimeš Ondřej 2005 ASK Slavia Praha 16,58
30 Kasan Filip 2004 ASK Slavia Praha 16,40
31 Košata Jáchym 2005 USK Praha 15,83
32 Čermák Jakub 2005 Spartak Praha 4 15,42
33 Buneš Matěj 2005 Spartak Praha 4 14,27
34 Metelka Martin 2005 ASK Slavia Praha 14,19
35 Spálenka Benedikt 2005 ASK Slavia Praha 13,80
36 Pechar Filip 2005 ASK Slavia Praha 13,10
37 Rys Jáchym 2005 AC Praha 1890 13,04
38 Svoboda Lukáš 2004 Chuchle 12,83
39 Češka Jiří 2004 Spartak Praha 4 12,23
40 Ivaškovič David 2005 SK Aktis Praha 11,24
41 Laštovka Jakub 2005 Spartak Praha 4 10,57
42 Třeštík Matěj 2005 Spartak Praha 4 8,94
43 Vích Adam 2005 AC Sparta Praha 7,91
44 Tichý Matyáš 2005 ASK Slavia Praha 7,54
  El Sayed Amir 2004 AK Chotěšov DNP
  Mařinec Petr   ASK Slavia Praha DNP
  Myslivec Jakub 2004 ASK Slavia Praha DNP
  Prokop Filip 2004 ASK Slavia Praha DNP
  Smutný David 2004 SK Aktis Praha DNP
  Sup Michal 2004 Dukla Praha DNP
Skok z místa - minipřípravka chlapci 
1 Rokos Michal 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 199
2 Holeček Aleš 2004 AK Chotěšov 192
3 Jára Michal 2004 Sokol Libuš 187
4 Berounský Jan 2004 AŠK Mazurská 185
5 Sychrovský obiáš 2004 ASK Slavia Praha 183
6 Myslivec Jakub 2004 ASK Slavia Praha 180
7 Jašek David 2004 AŠK Mazurská 179
8 Borovec Jiří 2005 Spartak Praha 4 177
9 Červenka Daniel 2004 ASK Slavia Praha 174
10 Jánský Daniel 2004 USK Praha 172
11 Kramosil Mikuláš 2005 SK Aktis Praha 171
12 Svoboda Lukáš 2004 Chuchle 170
13 Kunický Kryštof 2005 PSK Olymp Praha 169
14= Kůžel Matyáš 2004 Spartak Praha 4 168
14= Dissou Akin 2004 Spartak Praha 4 168
16 Šilhavý Daniel 2005 ASK Slavia Praha 167
17= Sup Michal 2004 Dukla Praha 166
17= Borecký Daniel 2005 SK Dvojka 166
19 Smutný David 2004 SK Aktis 164
20 Kasan Filip 2004 ASK Slavia Praha 162
21 Košata Jáchym 2005 USK Praha 160
22= Gopfert Vojtěch 2005 ASK Slavia Praha 156
22= Veselý Marek 2005 Spartak Praha 4 156
24= Pechar Filip 2005 ASK Slavia Praha 155
24= Korecký Viktor 2004 Spartak Praha 4 155
24= Knoška Robert 2005   155
27 Bolehovský Daniel 2005 PSK Olymp Praha 153
28= Smekal Lukáš 2004 SK Jeseniova 152
28= Vacicino Alessandro 2005 USK Praha 152
30 Češka Jiří 2004 Spartak Praha 4 147
31 Pyroutek Jiří 2005 SK Aktis 146
32 Metelka Martin 2005 ASK Slavia Praha 142
33 Němec Marek 2004 Spartak Praha 4 140
34 Koukal Jáchym 2005 ASK Slavia Praha 138
35 Ivaškovič David 2005 SK Aktis Praha 137
36 Žofka Jakub 2005 Spartak Praha 4 136
37  Endršt Tomáš 2005 USK Praha 135
38= Laštovka Jakub 2005 Spartak Praha 4 125
38= Buneš Matěj 2005 Spartak Praha 4 125
40 Vajsochr Petr 2005 AC Praha 1890 122
41 Božon Pavel 2005 Spartak Praha 4 120
42 Třeštík Matěj 2005 Spartak Praha 4 114
  Prokop Filip 2004 ASK Slavia Praha DNP
  Muzikant Matěj 2004 AC Sparta Praha DNP
  Pošousta Štěpán   ASK Slavia Praha DNP
  Pyroutek Jiří 2005 SK Aktis Praha DNP
  Šesták Michal   ASK Slavia Praha DNP
  Klimeš Ondřej 2005 ASK Slavia Praha DNP
Trojboj atletické školky - děvčata
  jméno ročník nar. oddíl skok z místa autový hod překážkový běh pořadí celkem
1. Lipová Karolína 2006 ASK Slavia Praha 145,0 4,0 12,7 5
2. Hofmanová Agáta 2006 ASK Slavia Praha 140,0 5,0 13,3 6
3. Hofmanová Adéla 2006 ASK Slavia Praha 130,0 4,5 13,4 14
4. Vlčková Barbora 2006 Sokol Říčany 135,0 4,0 14,1 15
5. Žohová Kateřina 2006 ASK Slavia Praha 135,0 3,0 13,1 16
6. Wogurová Alžběta 2006 SK Aktis Praha 115,0 4,0 13,3 16
7. Kramosilová Aneta 2007 SK Aktis Praha 140,0 3,5 14,6 18
8. Záveská Laura 2006 ASK Slavia Praha 135,0 3,0 14,0 21
9. Veselá Veronika 2006 AC Sparta Praha 115,0 4,0 14,7 24
10. Kalátová Kateřina 2006 AŠK Mazurská 120,0 3,0 13,9 25
11. Mandíková Daniela 2007   125,0 3,0 15,0 31
12. Dorňáková Emm 2006 Spartak Praha 4 100,5 3,5 14,6 33
13. Dissou Ajoke 2007 Spartak Praha 4 110,5 3,0 15,5 35
14. Škaloudová Nela 2006 PSK Olymp Praha 100,5 3,5 15,8 41
15. Hauptová Daniela 2006 ASK Slavia Praha 110,0 2,5 14,9 41
16. Smekalová Hedvika 2007   115,0 2,5 15,8 42
17. Vorlová Evelína 2007   110,0 2,5 15,9 48
18. Marešová Tereza 2007 Chuchle 110,0 2,0 15,6 49
19. Štefulíková Emma 2007   95,0 2,0 15,3 53
20. Jeriová Anna 2008 PSK Olymp Praha 100,5 2,0 16,6 56
21. Svobodová Anna 2007 Chuchle 70,0 2,5 17,4 58
22. Kalistová Alena 2007 ASK Slavia Praha 85,0 2,0 23,3 62
  Dubinová Petra 2006 AK Chotěšov       DNP
  Krajčovičová Kateřina 2006 AK Chotěšov       DNP
  Velenská Ema 2008 Spartak Praha 4       DNP
Trojboj atletické školky - chlapci
  jméno ročník nar. oddíl skok z místa autový hod překážkový běh pořadí celkem
1. Příhoda Štěpán 2006 PSK Olymp Praha 135 400 13,0 8
2. Štegl Karel 2006 ASK Slavia Praha 133 320 12,5 11
3. Mariani Lukáš 2006 SK Aktis Praha 130 450 14,0 13
4. Bruckner Filip 2006 Spartak Praha 4 152 320 13,5 13
5. Kozler Adam 2006 Spartak Praha 4 122 425 13,6 18
6. Nosek Oliver 2006 Spartak Praha 4 125 400 14,4 21
7. Schormann Filip 2006 PSK Olymp Praha 126 295 13,1 23
8. Plchot Ondřej 2006 SK Aktis Praha 116 395 13,5 24
9. Skřivánek Václav 2006 SK Aktis Praha 118 300 12,8 26
10. Kadlec Lukáš 2007 PSK Olymp Praha 120 350 14,5 29
11. Kourek Vojtěch 2006 AC Sparta Praha 130 290 14,7 30
12. Maléř Štěpán 2008   120 310 14,4 30
13. Růžička Luděk 2006   128 200 14,2 32
14. Preclík Vítek 2006 Chuchle 120 305 14,7 34
15. Štefulík Jáchym 2007   109 250 15,1 45
16. Ivaškovič Jakub 2008 SK Aktis Praha 107 260 16,0 47
17. Knoška Michal 2008   98 205 15,1 48
18. Peluňka Jan 2008 Spartak Praha 4 55 140 17,8 54
  Kodým Richard   ASK Slavia Praha       DNP
  Šesták Martin   ASK Slavia Praha       DNP
  Veselý Ondřej 2006         DNP
  Knoška Michal  2008 SC Radotín       DNP
Štafeta 4x60 m
Běh 1      
1. Chaloupková, Peterková, Procházka, Inger ŠAK Novoborská 38,3
2. Dissou,Zdobnický,Kotková,Kaletová Spartak Praha 4 38,5
3. Böhmová, Vojtěchová, Miřejovský, Gavra AŠK Mazurská 38,6
4. Sychrovský, Myslivec, Fibírová, Dupuy ASK Slavia Praha 43,4
5. Motl,Németh,Launová,Busková ASK Slavia Praha 43,8
6. Škřivánek, Kramosilová, Mariani, Týbl SK Aktis 54,1
Běh 2        
1. Tobiáš, Mráček, Mráček, Seidl   Dukla Praha 38,5
2. Kolín,Mlčoch,Hájková,Procházková ASK Slavia Praha 38,5
3. Schnajberg,Hubený,Hymplová,Kanoute Spartak Praha 4 41,0
4. Honzáková,Čepelová,Štedroňová,Svobodová ASK Slavia Praha 42,5
5. Endršt, Košata, Antonová, Hanzalová USK Praha 44,4
6. Žofka,Šimková,Dorňáková,Tichá Spartak Praha 4 45,5
Běh 3        
1. Špačková, Kalátová, Jašek, Berounský AŠK Mazurská 39,6
2. Sztogrýnová,Bučilová,Kodadová,Noasová Spartak Praha 4 44,1
3. Skřivánek,Kramosilová,Mariani,Ivaškovič SK Aktis 45,2
4. Spálený,Kupková,Bartůňková,Vatěrová ASK Slavia Praha 45,6
5. Machata,Mazur,Vyšatová,Souková ASK Slavia Praha 45,7
6. Buriánková,Skalická,Metelka,Koukal ASK Slavia Praha 46,0
Běh 4        
1. Šedá, Endrštová, Puchmajer, Mareš USK Praha 40,5
2. Dušková,Piroch,Růžičková,Maléř ASK Slavia Praha 40,8
3. Anaagrehová,Vaňková,Vinš,Červenka ASK Slavia Praha 41,4
4. Buriánková,Nekolová,Buriánek,Frýdl ASK Slavia Praha 41,9
5. Krbcová,Kobiánová,Němec,Božoň Spartak Praha 4 42,9
6. Hamousová, Havelková, Lexová, Hornofová ŠAK Novoborská 43,9
Běh 4        
1. Šimůnková, Šilhavá,Fábry,Najman ASK Slavia Praha 38,8
2. Pešičková, Vlčková, Helus, Janoušek ŠAK Novoborská 41,7
3. Krátký,Bolardt,Karbanová,Holková PSK Olymp Praha 43,6
4. Bocehovský,Kunický,Škaloudová, PSK Olymp Praha 49,3
  Kramosil,Mariani,Týbl,Mariani   SK Aktis DNP
Běh 5        
1. Supová, Kroupová, Tobiáš, Hroin Dukla Praha 39,1
2. Charvát,Borovec,Sněhotová,Skalíková Spartak Praha 4 43,4
3. Štrosová, Dridi, Vaccino,Bittara USK Praha 45,1
4. Veselý,Načajevská,Peštová,Sztogrýnová Spartak Praha 4 45,3
5. Koukalová,Metelková,Kasan,Tichý ASK Slavia Praha 45,4