Veřejné závody žactva (24.4.2013)
Datum konání: 24.4.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova Praha
Výsledky zpracoval: Vendula Velcová
Ředitel závodu: Martin Procházka
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Roman Babica  000223  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.66 
2  Jaroslav Blachowicz  010112  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.96 
3  Štěpán Jabůrek  00  SK DVOJKA Praha  09.93 
Běh 2 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ján Pavel Dudra  010622  ASK Slavia Praha  09.47 
2  Štěpán Stránský  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.55 
3  Ondřej Duda  00  SK DVOJKA Praha  09.73 
4  Tomislav Jočič  02  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.76 
5  Šimon Hrazděra  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.72 
Běh 3 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.97 
2  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  08.51 
3  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.87 
4  Dominik Ristc  01  SK DVOJKA Praha  09.22 
5  Filip Mašek  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.59 
Běh 4 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Wágner  000729  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.58 
2  Filip Lazar  010505  AC Kovošrot Praha  10.23 
3  Bartoloměj Srb  02  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.52 
4  Adam Pirk  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.69 
5  Jan Štýbr  01  AC Kovošrot Praha  11.99 
Běh 5 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Vyroubal  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.24 
2  Martin Švehla  00  SK DVOJKA Praha  09.29 
3  Matouš Raus  000506  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.31 
4  Jan Ščepán  010811  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.61 
5  Martin Rybář  001004  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.62 
Běh 6 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Richard Mucha  000406  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.48 
2  LukᚠKratochvíl  020515  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.19 
3  Filip Kolín  02  ASK Slavia Praha  10.31 
4  Karel Král  010402  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.43 
Běh 7 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  LukᚠPařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  08.69 
2  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.90 
3  Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.20 
4  Sean Wong  991227  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.32 
5  Filip Král  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.57 
Běh 8 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.60 
2  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.65 
3  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.67 
4  Adam Kubice  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.66 
5  Petr Procházka  01  SK DVOJKA Praha  09.85 
Běh 9 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.31 
2  Ivan Fulyarov  991025  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.65 
3  LukᚠHavránek  980227  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.35 
4  Jan Hrubý  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.46 
5  LukᚠHusák  990617  AK Chotěšov  09.67 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Durdová  002003  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.93 
2  Natálie Sovová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.25 
3  Dominika Nyklová  02  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.59 
4  Emma Doubková  015130  AC Kovošrot Praha  10.89 
5  Vendula Dalibová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.28 
Běh 2 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Špronglová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.62 
2  Klára Bláhová  016027  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.76 
3  Eliška Vyskočilová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.81 
4  Anna Málková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.31 
5  Ádela Mitrovská  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.36 
Běh 3 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Borovská  015604  SK DVOJKA Praha  09.17 
2  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  09.32 
3  Kateřina Bursová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.42 
4  Michaela Křesanová  015707  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.48 
5  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  09.86 
Běh 4 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.79 
Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  08.79 
3  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.91 
4  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.29 
5  Kateřina Tichá  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.45 
Běh 5 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.53 
2  Natálie Tiplicová  006025  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.10 
3  Veronika Šastná  015422  ASK Slavia Praha  09.34 
4  Nikola Topolová  006025  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.39 
5  Dominika Wollerová  016106  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.75 
Běh 6 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Šikýřová  015723  ASK Slavia Praha  09.53 
2  Ema Polívková  015517  ASK Slavia Praha  09.80 
3  Magdaléna Špundová  055608  SK DVOJKA Praha  10.60 
4  Veronika Růžičková  02  ASK Slavia Praha  10.61 
5  Anna Riedlová  015919  ASK Slavia Praha  11.55 
Běh 7 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vlasta Paďourová  005206  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.19 
2  Michaela Pistorová  005905  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.91 
3  Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  10.10 
4  Adéla Plachá  016208  ASK Slavia Praha  10.22 
5  Anna Mikynová  02  ASK Slavia Praha  10.57 
Běh 8 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Linhartová  00  ASK Slavia Praha  09.61 
2  Michaela Micková  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.63 
3  Anna Fricová  005809  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.92 
4  Aneta Feixová  015320  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.30 
5  Veronika Kučerová  02  ASK Slavia Praha  10.91 
Běh 9 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Císařová  005523  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.71 
2  Anna Domanská  015304  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.86 
3  Emma Barnoky  016014  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.93 
4  Eliška Dundáčková  005703  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.01 
5  Alina Denisová  006002  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.09 
Běh 10 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  08.43 
2  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  08.62 
3  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  08.74 
4  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  08.77 
5  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  08.89 
Běh 11 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  08.77 
Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.77 
3  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.79 
4  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.06 
5  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  09.35 
Běh 12 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Zindulková  996102  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.96 
2  Aneta Anna Filusztková  98  A. C. Sparta Praha  09.25 
3  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  09.30 
4  Tereza Kostková  985720  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.56 
5  Tereza Klečková  985220  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.74 
Běh 13 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.86 
2  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.20 
3  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.21 
4  Jindra Srnská  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.27 
5  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.37 
Běh 14 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.92 
2  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.08 
3  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.20 
4  Dominika Hlásková  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.78 
Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Konejlová  005417  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1:58.96 
2  Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:00.41 
3  Michaela Durdová  03  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:01.55 
4  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  2:02.73 
5  Michaela Borovská  015604  SK DVOJKA Praha  2:03.51 
6  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  2:03.78 
7  Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  2:04.04 
8  Eliška Eibichová  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:05.54 
9  Anna Málková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:06.06 
10  Agáta Bachronyová  02  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:12.36 
11  Pavla Kotěšovcová  005310  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:19.64 
Veronika Růžičková  02  ASK Slavia Praha  DNP 
600 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ján Pavel Dudra  010622  ASK Slavia Praha  1:57.70 
2  Matěj Pavinger  000911  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:00.80 
3  Roman Babica  000223  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:07.45 
4  Richard Gründler  001221  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:07.70 
5  Jan Ščepán  010811  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:09.29 
6  Adam Pirk  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:09.94 
7  Hynek Šlouf  02  ASK Slavia Praha  2:12.28 
8  Bartoloměj Srb  02  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:16.54 
Milan Gondek  000531  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
2  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  2:50.20 
3  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:52.76 
4  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:53.63 
5  Tereza Klečková  985220  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:55.26 
6  Veronika Dobiášová  995916  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:09.63 
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
2  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:23.09 
3  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:29.21 
4  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:30.61 
5  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:31.96 
6  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:32.83 
7  Ivan Fulyarov  991025  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:36.96 
8  LukᚠBohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:53.28 
9  TomᚠJirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:53.70 
10  Sean Wong  991227  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:57.37 
David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.85 
2  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  10.93 
3  Anna Daková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.07 
4  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  11.39 
Běh 2 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Tichá  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.68 
2  Kateřina Šastná  015111  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.92 
3  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  13.48 
4  Veronika Slavíková  015309  AC Kovošrot Praha  14.05 
Běh 3 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Karolová  005508  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.82 
2  Šárka Hájková  006229  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  13.09 
3  Ema Polívková  015517  ASK Slavia Praha  13.26 
4  Jitka Ježková  005822  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  13.37 
5  Anna Riedlová  015919  ASK Slavia Praha  14.88 
Běh 4 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vlasta Paďourová  005206  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.99 
2  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.43 
3  Anna Domanská  015304  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.37 
4  Markéta Skolilová  00  ASK Slavia Praha  13.53 
5  Adéla Plachá  016208  ASK Slavia Praha  13.66 
Běh 5 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.73 
2  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  10.84 
3  Veronika Šastná  015422  ASK Slavia Praha  14.63 
4  Vendula Dalibová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.23 
Světlana Slipchenko  01  AC Kovošrot Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.82 
2  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  10.14 
3  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.23 
Jan Vyroubal  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.96 
2  Patrik Janeček  000301  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.97 
3  Filip Lazar  010505  AC Kovošrot Praha  14.93 
100 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  16.25 
2  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  16.93 
3  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  17.81 
4  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  18.98 
Běh 2 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  17.54 
2  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.92 
3  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  19.33 
4  Jana Matějková  996129  ASK Slavia Praha  19.70 
Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 3 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jindra Srnská  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  18.50 
2  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.78 
3  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.73 
4  Nikola Elmerová  99  TJ Stodůlky Praha, o.s.  23.35 
Běh 4 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.90 
2  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  19.63 
3  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.27 
4  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.62 
100 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  17.85 
2  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.13 
3  Filip Král  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  20.83 
4  Adam Kubice  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.42 
Běh 2 (středa, 24.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.19 
2  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.07 
3  LukᚠPařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  18.29 
4  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.17 
5  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.36 
Skok vysoký - Žákyně
středa, 24.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  1.46 
2  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  1.43 
3  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.43 
4  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35 
5  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35 
6  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35 
7=  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30 
7=  Adéla Zindulková  996102  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30 
9  Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30 
10  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.25 
11  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.25 
12=  Tereza Konejlová  005417  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.20 
12=  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.20 
14  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.20 
15  Šárka Hájková  006229  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.15 
16  Michaela Petrecká  015207  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.15 
17=  Veronika Slavíková  015309  AC Kovošrot Praha  1.10 
17=  Emma Barnoky  016014  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.10 
19=  Anna Mikynová  02  ASK Slavia Praha  1.10 
19=  Kateřina Šastná  015111  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.10 
21  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.10 
22  Eliška Eibichová  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.00 
Skok daleký - Žáci
středa, 24.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.41 
2  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.04 
3  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.95 
4  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.83 
5  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  4.62 
6  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.60 
7  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.48 
8  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.44 
9  Martin Švehla  00  SK DVOJKA Praha  4.02 
10  Šimon Hrazděra  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.01 
11  Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.00 
12  Jan Vyroubal  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.95 
Jaroslav Blachowicz  010112  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.95 
14  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.84 
15  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.82 
16  LukᚠTáfl  991009  AC Kovošrot Praha  3.76 
17  Matěj Pavinger  000911  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.70 
18  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.61 
19  michal nebor  002000  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.60 
20  Matouš Raus  000506  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.58 
21  Martin Rybář  001004  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.51 
22  Adam Kárník  011105  ASK Slavia Praha  3.49 
Petr Procházka  01  SK DVOJKA Praha  3.49 
24  Filip Kolín  02  ASK Slavia Praha  3.42 
Ondřej Duda  00  SK DVOJKA Praha  3.42 
26  Filip Mašek  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.33 
27  Tomislav Jočič  02  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.16 
Milan Gondek  000531  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Dominik Ristc  01  SK DVOJKA Praha  DNP 
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
středa, 24.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Daková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.33 
2  Michaela Petrecká  015207  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.28 
3  Nikola Topolová  006025  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.80 
4  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  07.58 
5  Emma Doubková  015130  AC Kovošrot Praha  07.15 
6  Anna Domanská  015304  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.94 
7  Anna Vokrouhlíková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.84 
8  Kateřina Císařová  005523  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.83 
9  Alina Denisová  006002  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.30 
10  Natálie Tiplicová  006025  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.24 
11  Vendula Dalibová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.03 
12  Eliška Dundáčková  005703  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.01 
13  Magdaléna Špundová  055608  SK DVOJKA Praha  05.98 
14  Kateřina Vokrouhlíková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.86 
15  Barbora Šikýřová  015723  ASK Slavia Praha  05.81 
16  Michaela Durdová  03  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.79 
17  Michaela Pistorová  005905  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.71 
18  Eliška Vyskočilová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.70 
19  Dominika Wollerová  016106  TJ Stodůlky Praha, o.s.  05.59 
20  Kateřina Bursová  005126  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.46 
21  Michaela Křesanová  015707  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.32 
22  Jitka Ježková  005822  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.29 
23  Světlana Slipchenko  01  AC Kovošrot Praha  05.17 
24  Adéla Mitrovská  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  04.79 
25  Aneta Feixová  015320  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  03.42 
Vrh koulí 3kg - Žákyně
středa, 24.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Poschlová  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.43 
2  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  07.97 
3  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.80 
4  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.49 
5  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.44 
6  Veronika Dobiášová  995916  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.95 
7  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.89 
8  Tereza Kostková  985720  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.28 
9  Nikola Elmerová  99  TJ Stodůlky Praha, o.s.  05.20 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
středa, 24.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.11 
2  Milan Gondek  000531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.94 
3  Richard Mucha  000406  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.22 
4  Roman Babica  000223  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.27 
5  Roman Horák  000420  AK Chotěšov  07.23 
6  Jan Štýbr  01  AC Kovošrot Praha  07.12 
7  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.64 
8  Adam Wágner  000729  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.53 
9  Patrik Janeček  000301  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.07 
10  Karel Král  010402  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.03 
11  LukᚠFuksa  000427  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.95 
12  Richard Gründler  001221  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.95 
13  Štěpán Stránský  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.93 
14  Filip Lazar  010505  AC Kovošrot Praha  05.73 
Vrh koulí 4kg - Žáci
středa, 24.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  LukᚠBohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.10 
2  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.99 
3  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.89 
Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.89 
5  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.33 
6  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.26 
7  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.31 
8  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.20 
9  LukᚠTáfl  991009  AC Kovošrot Praha  06.51 
10  TomᚠJirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.27