1. veřejné závody žactva (22.4.2013)
Datum konání: 22.4.2013
Místo konání: Praha
Pořadatel: Spartak Praha 4
Výsledky zpracoval: Tomáš Nakládal, Petr Kašpar
Ředitel závodu: Jan Zedník
Hlavní rozhodčí: Ivana Kubicová
Technický delegát:
Poznámka: kamera a větroměr Alge
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: -1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  07.69 
2  Adam Pekárek  990127  ASK Slavia Praha  07.95 
3  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  08.08 
4  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  08.15 
5  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  08.25 
6  Jan Mareš  010824  Spartak Praha 4  09.76 
Běh 2 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.15 
2  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  08.36 
3  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.51 
4  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.51 
5  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  08.77 
6  Jan Buneš  000607  Spartak Praha 4  08.99 
Běh 3 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Pařízek  990917  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  08.65 
2  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.81 
3  Adam Palisa  99  ASK Slavia Praha  09.09 
4  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  09.23 
5  Daniel Cypro  02  Spartak Praha 4  09.59 
6  Marek Bříza  011112  Spartak Praha 4  10.69 
Běh 4 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aldo Prozr  990325  Spartak Praha 4  08.71 
2  Vojtěch Michal  990729  Spartak Praha 4  08.83 
3  Jiří Soukup  980610  TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  09.02 
4  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  09.06 
5  Tomáš Wooller  021230  Spartak Praha 4  09.96 
6  Vojtěch Zuza  020324  Spartak Praha 4  10.40 
Běh 5 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Antonín Houška  990302  AC Kovošrot Praha  09.24 
2  Tomáš Hrdina  990601  Spartak Praha 4  09.31 
3  Petr Šulc  980326  ASK Slavia Praha  09.37 
4  Ondřej Kolář  020602  Spartak Praha 4  09.37 
5  Filip Severa  01  AC Kovošrot Praha  10.20 
6  Matěj Charousek  020124  Spartak Praha 4  11.59 
Běh 6 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: -1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Palata  000425  SK Kotlářka Praha  08.85 
2  Lukáš Fuksa  000427  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.54 
3  Ján Pavel Dudra  010622  ASK Slavia Praha  09.65 
4  Sebastian Domenica  01  TJ Dukla Praha  10.24 
5  Jakub Hrnčíř  021014  Spartak Praha 4  10.68 
6  Matouš Vojtěchovský  011127  TJ Dukla Praha  10.77 
Běh 7 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.13 
2  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  08.76 
3  Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  09.45 
4  Lukáš Kratochvíl  020515  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.87 
5  Matěj Lipka  010610  SK Kotlářka Praha  09.90 
6  Jan Horák  021217  Spartak Praha 4  11.71 
Běh 8 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  08.32 
2  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  08.38 
3  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  08.81 
4  Kryštof Nedvídek  991023  ASK Slavia Praha  09.32 
5  David Beneš  010103  SK Kotlářka Praha  09.74 
6  Kakaine Truelove  001221  SK Kotlářka Praha  09.84 
Běh 9 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.81 
2  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  08.11 
3  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  08.70 
4  Šimon Procházka  000111  TJ Dukla Praha  08.89 
5  Matouš Hroz  00  TJ Dukla Praha  09.15 
6  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  09.40 
Běh 10 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Robert Šamonil  990701  ASK Slavia Praha  08.37 
2  Martin Skoupý  990623  TJ Dukla Praha  08.51 
3  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  09.01 
4  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  09.13 
Běh 11 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  08.16 
2  Jakub Stádník  980312  SC Radotín Praha  08.20 
3  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  08.32 
4  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  08.48 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  08.69 
2  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.93 
3  Anna Žáková  015905  Spartak Praha 4  09.71 
4  Tara Middleton  016125  Spartak Praha 4  09.90 
5  Tereza Kanoute  025329  Spartak Praha 4  10.13 
6  Kateřina Deutschová  005523  Spartak Praha 4  10.21 
Běh 2 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  08.38 
2  Anna Marie Petráková  985726  SK Kotlářka Praha  09.08 
3  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.09 
4  Agáta Faitová  015820  Spartak Praha 4  09.63 
5  Nikola Raplová  015809  Spartak Praha 4  10.54 
6  Anna Kassahunová  025803  Spartak Praha 4  10.74 
Běh 3 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: -1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  08.49 
2  Adéla Řežábková  005624  TJ Dukla Praha  08.85 
3  Alice Boučková  98  Spartak Praha 4  08.93 
4  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.08 
5  Anna Kyněrová  01  Spartak Praha 4  11.26 
6  Michaela Hassmanová  02  Spartak Praha 4  11.78 
Běh 4 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Hlaváčková  995408  Spartak Praha 4  09.00 
2  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  09.01 
3  Lucie Šimáková  996012  Spartak Praha 4  09.09 
4  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  09.25 
5  Lucie Choděrová  995131  Spartak Praha 4  09.32 
6  Adéla Vavříková  995126  SK Kotlářka Praha  09.79 
Běh 5 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Šumková  98  ASK Slavia Praha  08.90 
2  Světlana Slipchenko  01  AC Kovošrot Praha  09.31 
3  Aneta Slavíčková  995316  Spartak Praha 4  09.33 
4  Kristýna Klesnilová  986028  Spartak Praha 4  09.65 
5  Tereza Klečková  985220  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.73 
Tereza Kostková  985720  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 6 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: -1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Haškovcová  99  TJ Dukla Praha  09.34 
2  Kateřina Froňková  99  TJ Dukla Praha  09.42 
3  Adéla Jančálková  006019  ASK Slavia Praha  09.65 
4  Kateřina Šebková  00  TJ Dukla Praha  09.67 
5  Johana Starková  00  TJ Dukla Praha  09.97 
6  Bára Bajgarová  00  TJ Dukla Praha  09.98 
Běh 7 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martina Dvořáková  995429  ASK Slavia Praha  08.75 
2  Kamila Jíchová  99  TJ Dukla Praha  09.28 
3  Julie Hniková  01  TJ Dukla Praha  09.46 
4  Veronika Pefková  005518  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.61 
5  Adéla Šenkýřová  00  TJ Dukla Praha  09.74 
6  Vanessa Lahrachová  995112  TJ Dukla Praha  09.76 
Běh 8 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicole Burgetová  006026  TJ Dukla Praha  09.00 
2  Karolína Čechová  015306  TJ Dukla Praha  09.27 
3  Tereza Houšková  015809  AC Kovošrot Praha  09.53 
4  Veronika Slavíková  015309  AC Kovošrot Praha  09.59 
5  Kateřina Fialová  005526  SK Kotlářka Praha  09.64 
6  Adéla Pexová  99  TJ Dukla Praha  10.40 
Běh 9 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Šťastná  015422  ASK Slavia Praha  09.11 
2  Eliška Eibichová  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.25 
3  Anežka Součková  005914  SK Kotlářka Praha  09.64 
4  Michala Cichrová  985520  TJ Dukla Praha  09.91 
5  Eliška Pospěchová  015309  AC Kovošrot Praha  10.18 
Tereza Svobodová  995826  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 10 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  09.23 
2  Dominika Mužátková  006015  Atletický školní klub Mazurská  09.29 
3  Magdaléna Mravčíková  01  Atletický školní klub Mazurská  10.14 
4  Lucie Zimová  016004  SK Kotlářka Praha  10.49 
5  Kateřina Marková  015511  SK Kotlářka Praha  10.80 
Markéta Chaloupecká  005114  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 11 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  08.66 
2  Hana Hajšmanová  99  Spartak Praha 4  08.67 
3  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  08.72 
4  Lenka Baldová  986015  Spartak Praha 4  09.66 
5  Viktorie Řebcová  01  Atletický školní klub Mazurská  11.17 
Barbora Würfelová  985313  Spartak Praha 4  DNF 
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  19.94 
2  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.14 
3  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  20.45 
4  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.37 
5  Alice Boučková  98  Spartak Praha 4  21.68 
Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 2 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +1.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.86 
2  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  21.16 
3  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.30 
4  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.67 
5  Jitka Špačková  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.06 
6  Anna Marie Petráková  985726  SK Kotlářka Praha  22.19 
Běh 3 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Zindulková  996102  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.05 
2  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.17 
3  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  22.29 
4  Kateřina Bursová  005126  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.71 
5  Veronika Šťastná  015422  ASK Slavia Praha  22.72 
6  Anna Pauzová  015529  ASK Slavia Praha  24.22 
Běh 4 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  21.09 
2  Dominika Mužátková  006015  Atletický školní klub Mazurská  22.88 
3  Tereza Kostková  985720  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.14 
4  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  23.32 
5  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.80 
6  Viktorie Řebcová  01  Atletický školní klub Mazurská  29.18 
Běh 5 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Konejlová  005417  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.07 
2  Karolína Hanková  005310  SK Kotlářka Praha  23.25 
3  Magdalena Jonáková  006122  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.28 
4  Magdaléna Bláhová  015312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  24.30 
Běh 6 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  21.63 
2  Zuzana Drtinová  005116  Spartak Praha 4  23.56 
3  Kateřina Eliášová  015213  Spartak Praha 4  24.33 
4  Lenka Panýrková  995627  AC Praha 1890  25.28 
5  Anna Berkmanová  016219  Spartak Praha 4  25.55 
6  Natálie Čáslavová  025210  Spartak Praha 4  25.62 
Běh 7 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Agáta Faitová  015820  Spartak Praha 4  23.98 
2  Petra Uhlíková  005509  Spartak Praha 4  24.68 
3  Tereza Šafářová  016018  Spartak Praha 4  24.90 
4  Karolína Kellovská  006129  Spartak Praha 4  25.38 
5  Tereza Kropáčková  02  Spartak Praha 4  25.91 
6  Anna Marie Ortová  016025  Spartak Praha 4  26.98 
Běh 8 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Winterová  015807  Spartak Praha 4  23.28 
2  Diana Peštová  025522  Spartak Praha 4  23.82 
3  Nikola Rabiňáková  015113  Spartak Praha 4  24.91 
4  Michaela Hassmanová  02  Spartak Praha 4  30.57 
Běh 9 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martina Šimánková  015508  Spartak Praha 4  22.82 
2  Matylda Winterová  025117  Spartak Praha 4  23.31 
3  Ivana Vyskočilová  00  Spartak Praha 4  24.92 
4  Tara Middleton  016125  Spartak Praha 4  25.46 
5  Adéla Fialová  005112  Spartak Praha 4  25.76 
6  Veronika Hrdličková  026101  Spartak Praha 4  27.37 
Běh 10 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Daniela Kotková  025128  Spartak Praha 4  23.81 
2  Anna Žáková  015905  Spartak Praha 4  25.66 
3  Klára Voršilková  025702  Spartak Praha 4  28.13 
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  19.30 
2  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  19.67 
3  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.42 
4  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  20.91 
5  Lukáš Poláček  980811  AC Praha 1890  21.03 
6  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  21.73 
Běh 2 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aldo Prozr  990325  Spartak Praha 4  21.11 
2  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.32 
3  Tomáš Hrdina  990601  Spartak Praha 4  22.77 
4  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  23.23 
Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNF 
Běh 3 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.98 
2  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  19.55 
3  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  21.59 
4  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.92 
5  Matěj Lipka  010610  SK Kotlářka Praha  24.48 
6  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  25.08 
Běh 4 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  20.24 
2  Matěj Pavinger  000911  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.30 
3  David Surjomartono  000831  Atletický školní klub Mazurská  22.62 
4  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  23.02 
5  Jan Šimák  011209  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.56 
Běh 5 (pondělí, 22.4.2013) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Doubrava  010220  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.62 
2  Jan Vyroubal  000304  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.87 
3  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  23.13 
4  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  23.42 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  43.19 
2  Martina Dvořáková  995429  ASK Slavia Praha  46.37 
3  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  48.14 
4  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  48.36 
5  Michala Cichrová  985520  TJ Dukla Praha  54.04 
Běh 2 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  45.38 
2  Tereza Klečková  985220  SK ZŠ Jeseniova Praha  52.76 
3  Vanessa Lahrachová  995112  TJ Dukla Praha  54.45 
4  Kateřina Froňková  99  TJ Dukla Praha  58.34 
5  Kateřina Marková  015511  SK Kotlářka Praha  63.19 
Běh 3 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Řežábková  005624  TJ Dukla Praha  48.00 
2  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  50.18 
3  Anna Haškovcová  99  TJ Dukla Praha  51.68 
4  Bára Bajgarová  00  TJ Dukla Praha  55.80 
5  Johana Starková  00  TJ Dukla Praha  56.33 
Běh 4 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  49.52 
2  Julie Hniková  01  TJ Dukla Praha  50.96 
3  Kateřina Šebková  00  TJ Dukla Praha  55.23 
4  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  55.57 
5  Magdalena Ťupová  01  Atletický školní klub Mazurská  58.55 
Běh 5 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Hlaváčková  995408  Spartak Praha 4  47.96 
2  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  49.59 
3  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  52.25 
4  Anežka Součková  005914  SK Kotlářka Praha  53.03 
5  Adéla Pexová  99  TJ Dukla Praha  56.75 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  40.88 
2  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  41.84 
3  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  42.89 
4  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  44.41 
5  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  44.92 
6  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  45.97 
Běh 2 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  43.04 
2  Šimon Procházka  000111  TJ Dukla Praha  46.74 
3  Ján Pavel Dudra  010622  ASK Slavia Praha  50.23 
4  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  51.47 
5  Matouš Vojtěchovský  011127  TJ Dukla Praha  56.82 
Běh 3 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Buneš  000607  Spartak Praha 4  47.38 
2  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  47.62 
3  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  53.63 
4  Marc Nádeníček  990719  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  53.67 
5  Marek Bříza  011112  Spartak Praha 4  61.19 
6  Jakub Hrnčíř  021014  Spartak Praha 4  61.26 
Běh 4 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Kotík  001228  Spartak Praha 4  55.04 
2  Kryštof Krejčí  001013  Spartak Praha 4  55.88 
3  Ondřej Kolář  020602  Spartak Praha 4  58.86 
4  Adam Krejčí  020208  Spartak Praha 4  62.15 
5  Sebastián Máslo  021106  Spartak Praha 4  63.67 
6  Matěj Charousek  020124  Spartak Praha 4  68.06 
Běh 5 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  51.07 
2  Emil Novotný  001211  Spartak Praha 4  57.58 
3  Tomáš Wooller  021230  Spartak Praha 4  59.46 
4  Vojtěch Vlk  021015  Spartak Praha 4  60.25 
5  Vojtěch Zuza  020324  Spartak Praha 4  61.99 
600 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
Lucie Zimová  016004  SK Kotlářka Praha 
Adéla Špičková  03  AC Praha 1890 
Michaela Tichá  016224  Spartak Praha 4 
Marie Starostová  015717  Spartak Praha 4 
Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha 
Kristýna Kellovská  006129  Spartak Praha 4 
Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha 
Anna Berkmanová  016219  Spartak Praha 4 
Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská 
Běh 2 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Natálie Raabová  015211  SK Kotlářka Praha  2:02.99 
2  Barbora Koudelová  005426  Spartak Praha 4  2:03.68 
3  Kateřina Eliášová  015213  Spartak Praha 4  2:03.89 
4  Barbora Šimáčková  016227  ASK Slavia Praha  2:06.14 
5  Kateřina Deutschová  005523  Spartak Praha 4  2:11.40 
6  Tina Prozrová  005420  Spartak Praha 4  2:13.72 
7  Anna Nováková  016018  ASK Slavia Praha  2:14.54 
8  Aneta Feixová  015320  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:24.62 
9  Kateřina Volfová  01  ASK Slavia Praha  2:30.56 
600 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Palata  000425  SK Kotlářka Praha  1:45.39 
2  Kakaine Truelove  001221  SK Kotlářka Praha  2:09.00 
3  David Beneš  010103  SK Kotlářka Praha  2:09.88 
4  Josef Král  000913  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:14.04 
Marek Pavlica  021014  Spartak Praha 4  DNP 
Adam Starý  020221  Spartak Praha 4  DNP 
Filip Macháček  010830  Spartak Praha 4  DNP 
Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  DNP 
Daniel Cypro  02  Spartak Praha 4  DNP 
Matouš Beneš  00  Spartak Praha 4  DNP 
Lukáš Jedlička  011221  SK Kotlářka Praha  DNP 
1000 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  3:27.99 
2  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:45.42 
3  Adéla Trousilová  995804  AC Praha 1890  3:47.96 
4  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:48.67 
5  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:51.15 
1000 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  2:54.29 
2  Šimon Hausenblas  980621  ASK Slavia Praha  2:56.36 
3  Jakub Stádník  980312  SC Radotín Praha  2:57.61 
4  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  2:58.79 
5  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  3:02.12 
6  Geron Stewart  980921  Spartak Praha 4  3:03.25 
7  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  3:03.90 
8  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:11.10 
9  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:15.80 
10  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:16.39 
11  Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  3:16.47 
12  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  3:22.66 
13  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  3:23.83 
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Zárubová,Zindulková,Weiserová,Bursová  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.54 
2  Marešová,Hofmanová,Šťastná,Jíchová  ASK Slavia Praha  34.68 
3  Kellovská,Kellovská,Starostová,Faitová  Spartak Praha 4  40.65 
4  Žáková,Berkmanová,Winterová,Šafářová  Spartak Praha 4  40.95 
5  Kotková,Raplová,Hassmannová,Kanoute  Spartak Praha 4  42.03 
Běh 2 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dudková,Bútorová,Uhrová,Raabová  SK Kotlářka Praha  35.02 
2  Eliášová,Dufková,Šimánková,Brůhová  Spartak Praha 4  36.77 
3  Houšková,Slavíková,Pospěchová,Slipchenko  AC Kovošrot Praha  37.14 
4  Rabiňáková,Crkvová,Drtinová,Koudelová  Spartak Praha 4  37.55 
5  Čáslavová,Kyněrová,Voršilková,Hrdličková  Spartak Praha 4  43.38 
Běh 3 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nemešová,Jarešová,D´Ambrosca,Parásková  SK Kotlářka Praha  31.57 
2  Padourová,Háčková,Krátká,Turnerová  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.44 
3  Pauzová,Michálková,Šimáčková,Nováková  ASK Slavia Praha  38.65 
4  Vyskočilová,Breznerová,Francová,Winderová  Spartak Praha 4  40.26 
5  Kropáčková,Deutchová,Prozrová,Middleton  Spartak Praha 4  40.64 
Běh 4 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pluhařová,Králová,Hanková,Zimová  SK Kotlářka Praha  38.06 
2  Peštová,Ortová,Kassamunová,Bumbalová  Spartak Praha 4  41.38 
3  Uhlíková,Fialová,Tichá,Novotný  Spartak Praha 4  43.53 
Šimáková,Choděrová,Baldová,Klesnilová  Spartak Praha 4  DQ 
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal,Prozr,Škoda,Brom  Spartak Praha 4  31.44 
2  Košař,Hošek,Stádník,Pišl  SC Radotín Praha  32.41 
3  Buneš,Mareš,Pavlica,Macháček  Spartak Praha 4  36.59 
4  Severa,Lazar,Košťál,Štýbr  AC Kovošrot Praha  41.63 
Běh 2 (pondělí, 22.4.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hoza F.,Hoza J,,Jedlička,Karlík  SK Kotlářka Praha  30.39 
2  Jirásek,Vagaday,Klár,Krč  SK Kotlářka Praha  32.83 
3  Provazník,Plachý,Melicherová,Višňa  SC Radotín Praha  35.27 
4  Zuza,Kolář,Skalík,Kotík  Spartak Praha 4  38.40 
5  Cypro,Starý,Charousek,Wooler  Spartak Praha 4  41.58 
Skok vysoký - Žákyně
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  1.49 
2  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  1.46 
3  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  1.43 
4  Lucie Šimáková  996012  Spartak Praha 4  1.35 
5  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  1.30 
6  Lucie Choděrová  995131  Spartak Praha 4  1.25 
Petra Hlaváčková  995408  Spartak Praha 4  1.25 
Zuzana Moravcová  985908  Spartak Praha 4  1.25 
9  Nicole Burgetová  006026  TJ Dukla Praha  1.20 
Kamila Jíchová  99  TJ Dukla Praha  1.20 
Adéla Šenkýřová  00  TJ Dukla Praha  1.20 
Karolína Čechová  015306  TJ Dukla Praha  1.20 
Martina Šimánková  015508  Spartak Praha 4  DNP 
Skok vysoký - Žáci
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  1.62 
2  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  1.56 
3  Robert Šamonil  990701  ASK Slavia Praha  1.56 
4  Martin Skoupý  990623  TJ Dukla Praha  1.35 
5  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.25 
Skok daleký - Ml. žákyně
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  4.81 
2  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  4.30 
3  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.27 
4  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  4.26 
5  Barbora Koudelová  005426  Spartak Praha 4  4.12 
6  Vlasta Paďourová  005206  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.08 
7  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.07 
8  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  4.05 
9  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  3.97 
Veronika Peffová  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.97 
11  Diana Peštová  025522  Spartak Praha 4  3.96 
12  Dominika Mužátková  006015  Atletický školní klub Mazurská  3.95 
13  Daniela Kotková  025128  Spartak Praha 4  3.85 
14  Ivana Vyskočilová  00  Spartak Praha 4  3.83 
15  Aneta Winterová  015807  Spartak Praha 4  3.75 
16  Magdalena Jonáková  006122  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.70 
17  Barbora Crkvová  005814  Spartak Praha 4  3.68 
Kateřina Bursová  005126  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.68 
19  Magdalena Ťupová  01  Atletický školní klub Mazurská  3.67 
20  Matylda Winterová  025117  Spartak Praha 4  3.64 
21  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  3.61 
22  Eliška Eibichová  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.60 
23  Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  3.54 
24  Barbora Bumbalová  025823  Spartak Praha 4  3.52 
25  Magdaléna Mravčíková  01  Atletický školní klub Mazurská  3.51 
26  Nikola Rabiňáková  015113  Spartak Praha 4  3.48 
27  Natálie Čáslavová  025210  Spartak Praha 4  3.45 
28  Aneta Feixová  015320  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.43 
29  Kristina Savchenko  005901  ŠAK Novoborská Praha  3.39 
Marie Starostová  015717  Spartak Praha 4  3.39 
31  Zuzana Drtinová  005116  Spartak Praha 4  3.37 
32  Karolína Kellovská  006129  Spartak Praha 4  3.36 
33  Markéta Chaloupecká  005114  SK Kotlářka Praha  3.28 
Klára Voršilková  025702  Spartak Praha 4  3.28 
35  Anna Marie Ortová  016025  Spartak Praha 4  3.26 
Magdaléna Bláhová  015312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.26 
37  Kristýna Kellovská  006129  Spartak Praha 4  3.23 
Tereza Šafářová  016018  Spartak Praha 4  3.23 
Karolína Hanková  005310  SK Kotlářka Praha  3.23 
40  Michaela Tichá  016224  Spartak Praha 4  3.20 
Kateřina Breznenová  006211  Spartak Praha 4  3.20 
42  Tereza Kropáčková  02  Spartak Praha 4  3.10 
43  Veronika Hrdličková  026101  Spartak Praha 4  3.02 
44  Klára Sieglová  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.76 
45  Karolína Francová  01  Spartak Praha 4 
Linda Budínská  015719  SK Kotlářka Praha  2.86 
Skok daleký - Žákyně
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.75 
2  Alice Boučková  98  Spartak Praha 4  4.66 
3  Zuzana Moravcová  985908  Spartak Praha 4  4.37 
4  Hana Hajšmanová  99  Spartak Praha 4  4.31 
5  Adéla Zindulková  996102  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.21 
6  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.08 
7  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.00 
8  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  3.93 
9  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.89 
Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.89 
11  Aneta Slavíčková  995316  Spartak Praha 4  3.87 
12  Kristýna Klesnilová  986028  Spartak Praha 4  3.78 
13  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.76 
Skok daleký - Ml. žáci
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  4.87 
2  Jan Buneš  000607  Spartak Praha 4  4.23 
Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  4.23 
4  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.20 
5  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  4.13 
6  Lukáš Fuksa  000427  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.09 
7  Matěj Pavinger  000911  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.06 
8  Jan Mareš  010824  Spartak Praha 4  3.99 
9  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  3.92 
10  Lukáš Doubrava  010220  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.84 
11  David Surjomartono  000831  Atletický školní klub Mazurská  3.81 
12  Lukáš Jedlička  011221  SK Kotlářka Praha  3.79 
13  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  3.65 
14  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  3.64 
Adam Starý  020221  Spartak Praha 4  3.64 
Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  3.64 
17  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.63 
18  Jan Šimák  011209  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.62 
19  Filip Macháček  010830  Spartak Praha 4  3.48 
20  Marek Pavlica  021014  Spartak Praha 4  3.43 
21  Jan Skalík  011028  Spartak Praha 4  3.34 
22  Kryštof Krejčí  001013  Spartak Praha 4  3.31 
23  Josef Král  000913  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.28 
24  Adam Krejčí  020208  Spartak Praha 4  2.86 
25  Jan Horák  021217  Spartak Praha 4  2.33 
Skok daleký - Žáci
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.62 
2  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  5.41 
3  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.28 
4  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  5.22 
5  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  5.05 
6  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  5.03 
7  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  4.82 
8  Jiří Soukup  980610  TJ Sokol Praha Královské Vi...  4.30 
9  Lukáš Pařízek  990917  TJ Sokol Praha Královské Vi...  4.20 
10  Vojtěch Michal  990729  Spartak Praha 4  4.17 
11  Robert Šamonil  990701  ASK Slavia Praha  4.06 
12  Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.02 
13  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  3.91 
14  Adam Palisa  99  ASK Slavia Praha  3.87 
Roman Babica  000223  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Schönpflugová  005105  A. C. TEPO Kladno  09.40 
2  Kateřina Fialová  005526  SK Kotlářka Praha  07.63 
3  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  07.57 
4  Tereza Kanoute  025329  Spartak Praha 4  06.04 
5  Anna Pauzová  015529  ASK Slavia Praha  06.00 
6  Petra Uhlíková  005509  Spartak Praha 4  05.03 
7  Anna Kassahunová  025803  Spartak Praha 4  04.88 
8  Anna Kyněrová  01  Spartak Praha 4  03.83 
9  Nikola Raplová  015809  Spartak Praha 4  03.19 
Vrh koulí 3kg - Žákyně
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  09.20 
2  Kateřina Hudáková  986218  Spartak Praha 4  09.17 
3  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.85 
4  Tereza Pluhařová  995419  SK Kotlářka Praha  08.29 
5  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  07.90 
6  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  07.74 
7  Lenka Baldová  986015  Spartak Praha 4  07.41 
8  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.52 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  10.56 
2  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.46 
3  František Franc  000113  Spartak Praha 4  10.19 
4  Milan Gondek  000531  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.51 
5  Filip Macháček  010830  Spartak Praha 4  06.46 
6  Jan Košťál  010601  AC Kovošrot Praha  06.30 
7  Jan Skalík  011028  Spartak Praha 4  05.67 
8  Adam Starý  020221  Spartak Praha 4  05.28 
9  Emil Novotný  001211  Spartak Praha 4  04.86 
10  Jakub Kotík  001228  Spartak Praha 4  04.78 
11  Jan Grecký  000922  Spartak Praha 4  04.40 
12  Marek Pavlica  021014  Spartak Praha 4  04.24 
13  Sebastián Máslo  021106  Spartak Praha 4  03.56 
14  Vojtěch Vlk  021015  Spartak Praha 4  03.45 
Vrh koulí 4kg - Žáci
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  11.75 
2  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.50 
3  Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  08.73 
4  Jiří Šindelář  990619  SC Radotín Praha  08.35 
5  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.01 
6  Antonín Houška  990302  AC Kovošrot Praha  06.82 
Hod diskem 1kg - Žákyně
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  22.85 
2  Kateřina Hudáková  986218  Spartak Praha 4  21.55 
3  Tereza Pluhařová  995419  SK Kotlářka Praha  21.21 
4  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  20.47 
5  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  19.75 
6  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  19.50 
7  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.74 
8  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  17.79 
9  Jitka Špačková  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  16.36 
10  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.95 
Hod diskem 1kg - Žáci
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.06 
2  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.20 
3  Adam Pekárek  990127  ASK Slavia Praha  29.93 
4  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  28.58 
5  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  26.81 
6  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  24.81 
7  Kryštof Kozač  990929  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.69 
8  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  23.30 
9  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.10 
10  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.90 
11  Kryštof Nedvídek  991023  ASK Slavia Praha  19.29 
12  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.65 
Petr Šulc  980326  ASK Slavia Praha  18.65 
14  Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  15.60 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Jančálková  006019  ASK Slavia Praha  39.58 
2  Anna Nováková  016018  ASK Slavia Praha  37.40 
3  Veronika Slavíková  015309  AC Kovošrot Praha  37.11 
4  Tereza Konejlová  005417  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  35.57 
5  Adéla Fialová  005112  Spartak Praha 4  35.28 
6  Barbora Crkvová  005814  Spartak Praha 4  34.22 
7  Barbora Bumbalová  025823  Spartak Praha 4  32.16 
8  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  32.07 
9  Barbora Šimáčková  016227  ASK Slavia Praha  30.28 
10  Martina Šimánková  015508  Spartak Praha 4  27.80 
11  Tereza Houšková  015809  AC Kovošrot Praha  27.52 
12  Barbora Hornofová  016111  ŠAK Novoborská Praha  26.24 
13  Karolína Francová  01  Spartak Praha 4  24.97 
14  Klára Sieglová  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.70 
15  Světlana Slipchenko  01  AC Kovošrot Praha  21.51 
16  Tina Prozrová  005420  Spartak Praha 4  18.82 
17  Linda Budínská  015719  SK Kotlářka Praha  18.38 
18  Eliška Pospěchová  015309  AC Kovošrot Praha  16.11 
19  Kateřina Breznenová  006211  Spartak Praha 4  13.25 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
pondělí, 22.4.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  61.64 
2  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  57.05 
3  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  52.60 
4  Jan Vyroubal  000304  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.96 
5  Milan Gondek  000531  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.71 
6  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  47.00 
7  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  44.72 
8  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  42.54 
9  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  41.10 
10  Filip Lazar  010505  AC Kovošrot Praha  38.46 
11  Adam Krejčí  020208  Spartak Praha 4  37.25 
12  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  36.25 
13  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  35.24 
14  Kryštof Krejčí  001013  Spartak Praha 4  34.71 
15  Filip Macháček  010830  Spartak Praha 4  33.96 
16  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  32.28 
17  Vojtěch Zuza  020324  Spartak Praha 4  31.49 
18  Jakub Kotík  001228  Spartak Praha 4  31.31 
19  Jan Košťál  010601  AC Kovošrot Praha  31.13 
20  Lukáš Kratochvíl  020515  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  29.08 
21  Ondřej Kolář  020602  Spartak Praha 4  27.58 
22  Filip Severa  01  AC Kovošrot Praha  25.81 
23  Vojtěch Vlk  021015  Spartak Praha 4  25.44 
24  Jan Skalík  011028  Spartak Praha 4  25.30 
25  Jan Grecký  000922  Spartak Praha 4  25.29 
26  Emil Novotný  001211  Spartak Praha 4  25.19 
27  Sebastián Máslo  021106  Spartak Praha 4  22.12 
28  Tomáš Wooller  021230  Spartak Praha 4  20.85 
29  Jakub Hrnčíř  021014  Spartak Praha 4  19.34 
30  Jan Horák  021217  Spartak Praha 4  18.63 
31  Jan Mareš  010824  Spartak Praha 4  18.22 
32  Marek Bříza  011112  Spartak Praha 4  17.11 
33  Matěj Charousek  020124  Spartak Praha 4  15.83 
9  Aneta Javorská  98  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
10  Tereza Gratiasová  98  PSK Olymp Praha  1.30 
Venuše Žitná  98  AK Bílina  NM 
Vanessa Lahrachová  99  TJ Dukla Praha  DNP 
Kateřina Froňková  99  TJ Dukla Praha  DNP